Friday, March 24 , 2017       FAVORITES Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    19:44:32
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN TV i Scorers  
18:00 2 HF 88' ER
CZECH REPUBLIC (U19)
3
SCOTLAND (U19)
4 1 0-0 1-0 - -
(Pen78)SASINKA ONDREJ
18:00 2 HF 87' FG
HELSINGBORG
FC NORDSJAELLAND
1-0 3-1 - -
FAOUR ZACKARIAS(Pen66)
18:00 2 HF 84' FG
LILLESTROM
KRISTIANSUND BK
1-0 1-1 - -
(43)MIKALSEN SIMEN
18:00 2 HF 85' FRI
CZECH REPUBLIC (U21)
SLOVAKIA (U21)
4-0 4-1 - -
SAFRANKO PAVEL(50)
18:00 2 HF 85' FRI
RUSSIA
COTE D IVOIRE
0-1 0-2 - -
ZAHA WILFRIED(70)
19:00 1 HF 42' FG
EINTRACHT FRANKFURT
FC WURZBURGER KICKERS
- 0-0 - -
19:00 1 HF 40' FG
ERZGEBIRGE AUE
DINAMO BREST
- 0-0 - -
19:00 1 HF 45' FRI
MAURITANIA
BENIN
- 0-0 - -
19:00 1 HF 44' 1L
PODBESKIDZIE
10
STOMIL OLSZTYN
11 - 1-0 - -
(4)HASKIC NERMIN
19:00 1 HF 44' WCQ
GEORGIA
5 1
SERBIA
2 - 1-0 - -
(6)KATCHARAVA NIKA
19:00 1 HF 45' WCQ
TURKEY
4
FINLAND
5 2 - 2-0 - -
(13)TOSUN CENK
19:30 1 HF 13' BAV
FV ILLERTISSEN
8
WACKER BURGHAUSEN
5 - 0-0 - -
20:00 Sched   ER
FRANCE (U19)
4
BULGARIA (U19)
3 - - - -
20:00 Sched   FRI
TUNISIA
CAMEROON
- - - -
20:00 Sched   WST
SC VERL
12
ROT-WEISS ESSEN
8 - - - -
20:00 Sched   S/W
KSV HESSEN KASSEL
7
TSV STEINBACH
3 - - - -
20:00 Sched   BAV
SCHWEINFURT
9
SPVGG UNTERHACHING
1 - - - -
20:15 Sched   FRI
PORTUGAL (U21)
NORWAY (U21)
- - - -
20:30 Sched   SLW
STANDARD LIEGE (W)
1
GENT (W)
2 - - - -
20:30 Sched   EDW
ACHILESS 29 (W)
7
HEERENVEEN (W)
6 - - - -
20:30 Sched   EDW
PEC ZWOLLE (W)
8
TELSTAR (W)
5 - - - -
20:30 Sched   EDW
PSV/EINDHOVEN (W)
4
AJAX (W)
1 - - - -
21:00 Sched   PBN
LOS ANDES
15
DOUGLAS HAIG
17 - - - -
21:00 Sched   NAT
AVRANCHES
13
LYON DUCHERE
5 - - - -
21:00 Sched   NAT
BASTIA C.A.
14
QUEVILLY
1 - - - -
21:00 Sched   NAT
BELFORT
16
BOULOGNE
8 - - - -
21:00 Sched   NAT
BEZIERS
10
CHAMBLY THELLE FC
3 - - - -
21:00 Sched   NAT
CONSOLAT MARSEILLE
7
CHATEAUROUX
4 - - - -
21:00 Sched   NAT
CRETEIL
12
LES HERBIERS
11 - - - -
21:00 Sched   NAT
PARIS FC
9
EPINAL
17 - - - -
21:00 Sched   NAT
SEDAN
18
PAU
15 - - - -
21:00 Sched   FRI
GERMANY (U21)
ENGLAND (U21)
- - - -
21:00 Sched   FRI
MOROCCO
BURKINA FASO
- - - -
21:30 Sched   RPO
OH LEUVEN
3
TUBIZE
2 - - - -
21:45 Sched   FRI
SERBIA (U21)
SWEDEN (U21)
- - - -
21:45 Sched   PR
GLENTORAN FC
8
CARRICK RANGERS
11 - - - -
21:45 Sched   WCQ
AUSTRIA
4
MOLDOVA
6 - - - -
21:45 Sched   WCQ
CROATIA
1
UKRAINE
2 - - - -
21:45 Sched   WCQ
ITALY
2
ALBANIA
4 - - - -
21:45 Sched   WCQ
KOSOVO
6
ICELAND
3 - - - -
21:45 Sched   WCQ
LIECHTENSTEIN
6
FYR MACEDONIA
5 - - - -
21:45 Sched   WCQ
REP. OF IRELAND
1
WALES
3 - - - -
21:45 Sched   WCQ
SPAIN
1
ISRAEL
3 - - - -
23:00 Sched   AP
SOL DE AMERICA
7
SPORTIVO TRINIDENSE
12 - - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN TV i Scorers  
21:45 FTR   SPL
HAYES & YEADING
22
ST NEOTS
19 - - - -
Full Time Result Only
21:00 FTR   AP2
ATLETICO VENEZUELA B
8
TUCANES FC
3 - - - - Full Time Result Only
19:45 FTR   EST
ADMIRA WACKER (AM)
11
SV SCHWECHAT
15 - - - -
Full Time Result Only
19:45 FTR   EST
EBREICHSDORF
5
SC-ESV PARNDORF
7 - - - -
Full Time Result Only
19:45 FTR   EST
NEUSIEDL/SEE
13
SC RITZING
2 - - - -
Full Time Result Only
19:45 FTR   EST
SC MANNSDORF
8
SG TRAISKIRCHEN
10 - - - -
Full Time Result Only
19:45 FTR   EST
SKU AMSTETTEN
6
FC STADLAU
4 - - - -
Full Time Result Only
19:45 FTR   CTR
FC GLEISDORF 09
1
SK VORWARTS STEYR
6 - - - -
Full Time Result Only
19:45 FTR   CTR
FC PASCHING/LASK JR.
11
AUSTRIA KLAGENFURT
13 - - - -
Full Time Result Only
19:45 FTR   CTR
POTTINGER GRIESKIRCHEN
15
SC WEIZ
10 - - - -
Full Time Result Only
19:45 FTR   CTR
SV ALLERHEILIGEN
12
STURM GRAZ (AM)
14 - - - -
Full Time Result Only
19:45 FTR   WST
SV SEEKIRCHEN
8
FC KUFSTEIN
6 - - - -
Full Time Result Only
19:30 FTR   WST
SV GRODIG
1
SAK 1914
16 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   CTR
UNION ST. FLORIAN
9
SC KALSDORF
7 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   2L
RADOMIAK RADOM
3
OLIMPIA ZAMBROW
13 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   2L
ROW 1964 RYBNIK
9
RAKOW CZESTOCHOWA
2 - - - -
Full Time Result Only
17:30 Fin   ER
ISRAEL (U19)
2
BOSNIA & HERZEGOVINA (U19)
1 1-1 1-1 - -
(18)ABU FANI MOHAMMAD
17:30 Fin   QL
AL-SADD II
13
AL-KHARAITIYAT II
8 1-2 4-2 - -
                    
17:00 Fin   L1
TADJENANT
11 1
MO BEJAIA
16 1 1-1 1-1 - -
MESSADIA AHMED(29)
17:00 Fin   FG
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
FC ST. PAULI
1-1 4-4 - -
(89)HERRMANN PATRICK
17:00 Fin   FG
TSV 1860 MUNICH
WACKER INNSBRUCK
2-0 2-0 - -
(32)LACAZETTE ROMUALD
17:00 Fin   FRI
NETHERLANDS (U21)
FINLAND (U21)
0-0 2-0 - -
                    
17:00 Fin   FRI
RUSSIA (U21)
ROMANIA (U21)
1-0 5-1 - -
(87)MAKAROV ALEXANDER
16:00 Fin   L2
AMAL BOU SAADA
8
USM BLIDA
2 0-0 0-0 - -
16:00 Fin   L2
ASM ORAN
9 1
RC ARBAA
16 1-0 3-1 - -
                    
16:00 Fin   L2
ASO CHLEF
10
EL EULMA
14 1-0 1-1 - -
                    
16:00 Fin   L2
BORDJ BOU ARRERIDJ
6
AIN FAKROUN
12 1 1-0 1-0 - -
                    
16:00 Fin   L2
JSM BEJAIA
3
JSM SKIKDA
5 0-0 1-0 - -
                    
16:00 Fin   L2
KHROUB
15
PARADOU AC
1 0-0 0-2 - -
                    
16:00 Fin   L2
US BISKRA
4
MC SAIDA
7 1-1 1-1 - -
                    
16:00 Fin   L2
WA BOUFARIK
13
GC MASCARA
11 1-0 1-1 - -
                    
16:00 Fin   ER
NORWAY (U19)
3
BELARUS (U19)
4 2-0 2-1 - -
DICHENKOV SERGEI(61)
16:00 Fin   ER
SPAIN (U19)
2
ENGLAND (U19)
1 0-1 0-3 - -
WILLOCK CHRIS(86)
16:00 Fin   FG
BOTEV PLOVDIV
BOTEV GALABOVO
2-0 2-1 - -
TRAYKOV DIMITAR(47)
16:00 Fin   FG
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
BERLINER AK 07
5-0 6-0 - -
(55)KUMBELA DOMI
16:00 Fin   FG
FC WINTERTHUR
FC VADUZ
0-2 0-2 - -
JANJATOVIC DEJAN(25)
16:00 Fin   FG
FSV MAINZ 05
KARLSRUHER SC
0-1 1-1 - -
(Pen78)CORDOBA JHON
16:00 Fin   FG
HAMMARBY
ILVES
1-0 4-0 - -
(69)HAMAD JILOAN
16:00 Fin   FG
LILLE
RED STAR FC 93
1-0 3-0 - -
(89)BENZIA YASSINE
16:00 Fin   FG
RIED
DUKLA PRAHA
1-0 2-1 - -
MILOSEVIC BRANISLAV(57)
16:00 Fin   FG
ST TRUIDEN
CHARLEROI
1-0 1-1 - -
HARBAOUI HAMDI(87)
16:00 Fin   FG
SV MATTERSBURG
FC BW LINZ
1-0 4-0 - -
                    
16:00 Fin   FRI
LIBYA
TOGO
0-0 0-0 - -
16:00 Fin   FRI
TURKEY (U21)
UKRAINE (U21)
1-0 1-1 - -
VAKULKO YURII(63)
15:30 Fin   FG
VASAS
CIGAND SE
0-1 2-1 - -
(78)SAGLIK MAHIR
15:30 Fin   FINAL
AL-NASR SALALAH
AL-NAHDA CLUB
1 1-0 1-2 - -
BASIT IBRAHIM(66)
15:30 Fin   1L
DINAMO VRANJE
6
ODZACI
13 1-0 2-0 - -
(58)DJOKIC LAZAR
15:15 Fin   D1
AL-OROBAH FC
7
AL-WAJJ
15 0-0 2-2 - -
                    
15:10 Fin   D1
AL-TAEE
8
AL-ADALAH
13 0-0 2-0 - -
                    
15:00 Fin   N/E
CHERNOMORETS BALCHIK
1
LOKOMOTIV RUSE
7 0-0 1-0 - -
                    
Sched Scheduled Pen Penalties H/T Half Time  YR Yellow/Red Cards  LP League Table Position
1 HF First Half Int Interrupted FTR Full Time Result only  K/O  Kick Off Time  FT  Full Time  TV Listings
2 HF Second Half Abd Abandoned PEN. Penalty  Stat  Game Status  ET  Extra Time  Information
Fin Finished Post Postponed OWN. Own Goal  Time  Game Time  PN  Penalty Kicks  Latest Score
Canc Cancelled E/T Extra Time    
Back to Top