app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

10:00
SCH
KL
SIHEUNG CITIZEN
1
 
 
YEOJU SEJONG
13
 
 
 

11:30
SCH
KL
GYEONGJU KHNP FC
2
 
 
POCHEON CITIZEN FC
14
 
 
 

12:00
SCH
JL
NAGOYA GRAMPUS
12
 
 
KASHIWA REYSOL
11
 
 

2.70

3.20

2.63

12:00
SCH
JL
TOKYO VERDY
10
 
 
MACHIDA ZELVIA
1
 
 

4.20

3.30

1.90

12:00
SCH
JL2
BLAUBLITZ AKITA
13
 
 
RENOFA YAMAGUCHI
5
 
 
 

12:00
SCH
JL2
MITO HOLLYHOCK
18
 
 
YOKOHAMA FC
2
 
 
 

12:00
SCH
JL2
VENTFORET KOFU
15
 
 
V-VAREN NAGASAKI
1
 
 
 

12:00
SCH
JL3
GIRAVANZ KITAKYUSHU
11
 
 
TEGEVAJARO MIYAZAKI
18
 
 
 

12:00
SCH
JL3
MATSUMOTO YAMAGA
13
 
 
FC OSAKA
7
 
 
 

12:30
SCH
JL
KYOTO SANGA
18
 
 
URAWA RED DIAMONDS
9
 
 

3.90

3.75

1.85

12:30
SCH
JL
SANFRECCE HIROSHIMA
8
 
 
AVISPA FUKUOKA
7
 
 

1.53

4.00

6.00

13:00
SCH
CF
SC BRAGA
 
 
ANDERLECHT
 
 
 
 

13:00
SCH
JL
KAWASAKI FRONTALE
15
 
 
CEREZO OSAKA
5
 
 

2.20

3.40

3.20

13:00
SCH
JL
SAGAN TOSU
17
 
 
GAMBA OSAKA
4
 
 

3.10

3.50

2.20

13:00
SCH
JL
SHONAN BELLMARE
19
 
 
JUBILO IWATA
16
 
 

1.95

3.50

3.80

13:00
SCH
JL2
JEF UNITED CHIBA
7
 
 
ROASSO KUMAMOTO
16
 
 
 

13:00
SCH
JL2
MONTEDIO YAMAGATA
11
 
 
IWAKI FC
9
 
 
 

13:00
SCH
JL2
OITA TRINITA
14
 
 
SHIMIZU S-PULSE
3
 
 
 

13:00
SCH
JL2
TOCHIGI SC
19
 
 
FAGIANO OKAYAMA
4
 
 
 

13:00
SCH
JL2
TOKUSHIMA VORTIS
12
 
 
VEGALTA SENDAI
6
 
 
 

13:00
SCH
JL3
FC IMABARI
6
 
 
ZWEIGEN KANAZAWA
5
 
 
 

13:00
SCH
FL
ENISEY
7
 
 
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
8
 
 
 

13:00
SCH
PL
HOUGANG UNITED FC
9
 
 
GARENA YOUNG LIONS
7
 
 
 

13:00
SCH
K1
GWANGJU FC
8
 
 
INCHEON UNITED
9
 
 
 

1.70

3.80

4.50

13:00
SCH
K1
SANGJU SANGMU FC
3
 
 
JEONBUK MOTORS
11
 
 
 

1.90

3.60

3.80

13:00
SCH
K1
SUWON FC
5
 
 
DAEGU FC
10
 
 
 

2.05

3.60

3.25

13:00
SCH
K2
BUCHEON FC 1995
8
 
 
GIMPO CITIZEN
4
 
 
 

13:00
SCH
K2
FC ANYANG
1
 
 
BUSAN I PARK
9
 
 
 

13:00
SCH
K2
SEOUL E-LAND FC
6
 
 
SEONGNAM FC
12
 
 
 

13:00
SCH
KL
ULSAN CITIZEN
8
 
 
MOKPO CITY
6
 
 
 

13:30
SCH
JL
YOKOHAMA F. MARINOS
13
 
 
KASHIMA ANTLERS
3
 
 

2.60

3.60

2.60

14:00
SCH
CL
SHENYANG URBAN
13
 
 
GUANGXI BAOYUN
4
 
 
 

14:00
SCH
CL
YANBIAN LONGDING
11
 
 
WUXI WUGOU FC
15
 
 
 

14:00
SCH
2DA1
VARD HAUGESUND
6
 
 
BRATTVAG
8
 
 
 

14:30
SCH
CL
DONGGUAN NANCHENG
14
 
 
QINGDAO RED LIONS
12
 
 
 

14:30
SCH
CL
HEBEI KUNGFU
7
 
 
GUANGZHOU FC
6
 
 
 

15:00
SCH
CF
DYNAMO KYIV
 
 
BRONDBY
 
 
 
 

15:00
SCH
CF
WERDER BREMEN
 
 
VERDEN 04
 
 
 
 

15:00
SCH
2DA1
SOTRA
11
 
 
BRANN 2
9
 
 
 

15:00
SCH
3DA1
DJERV 1919
7
 
 
ASKOY
6
 
 
 

15:00
SCH
3DA1
FOERDE
4
 
 
SANDVIKEN
2
 
 
 

15:00
SCH
3DA2
PORS GRENLAND
1
 
 
STAAL JORPELAND
8
 
 
 

15:00
SCH
3DA2
START 2
12
 
 
SANDEFJORD 2
11
 
 
 

15:00
SCH
3DA2
VIDAR
2
 
 
MANDALSKAMERATENE
13
 
 
 

15:00
SCH
3DA3
AASKOLLEN
12
 
 
GAMLE OSLO
5
 
 
 

15:00
SCH
3DA3
ASSIDEN
11
 
 
ASKER
2
 
 
 

15:00
SCH
ALLS
DJURGARDEN
3
 
 
IFK VARNAMO
10
 
 
 

1.53

4.20

5.75

15:15
SCH
LS
KUALA LUMPUR
8
 
 
SELANGOR
2
 
 
 

16:00
SCH
YKKO
KLUBI-04
1
 
 
ROPS
8
 
 
 

16:00
SCH
PL
KAIRAT ALMATY
3
 
 
ZHENIS
12
 
 
 

16:00
SCH
2DA1
JERV
2
 
 
VIKING 2
5
 
 
 

16:00
SCH
3DA1
OS
3
 
 
HAUGESUND 2
10
 
 
 

16:00
SCH
3DA2
VINDBJART
5
 
 
ODD BALLKLUBB 2
9
 
 
 

16:00
SCH
FL
SHINNIK YAROSLAVL
13
 
 
ROTOR VOLGOGRAD
5
 
 
 

16:00
SCH
FL
URAL
17
 
 
PFC SOCHI
10
 
 
 

16:00
SCH
PDIG
CA CERRO
7
 
 
CERRO LARGO
5
 
 
 

16:00
SCH
SD
LA LUZ
11
 
 
ATENAS
14
 
 
 

16:30
SCH
CF
FC HEIDENHEIM
 
 
FC ESSLINGEN
 
 
 
 

17:00
SCH
CUP
GREMIO
 
 
OPERARIO-PR
 
 
 
 

1.44

4.33

7.00

17:00
SCH
VEIK
EIF
11
 
 
INTER TURKU
7
 
 
 

5.25

4.33

1.55

17:00
SCH
BD
KA AKUREYRI
10
 
 
VESTRI
11
 
 

17:30
SCH
ALLS
HACKEN
4
 
 
IF ELFSBORG
7
 
 
 

1.95

3.80

3.40

17:30
SCH
ALLS
KALMAR FF
14
 
 
IF BROMMAPOJKARNA
12
 
 
 

2.63

3.40

2.55

17:30
SCH
ALLS
VASTERAS FK
16
 
 
IFK NORRKOPING
15
 
 
 

1.75

4.00

4.20

18:00
SCH
YKKO
FF JARO
2
 
 
KTP
1
 
 
 

18:00
SCH
FL
NEFTEKHIMIK
9
 
 
TYUMEN
16
 
 
 

18:30
SCH
VEIK
FC LAHTI
12
 
 
AC OULU
10
 
 
 

3.10

3.40

2.25

18:30
SCH
FL
TORPEDO MOSCOW
15
 
 
SKA-KHABAROVSK
12
 
 
 

18:30
SCH
PDIG
FENIX
1
 
 
DEFENSOR SPORTING
2
 
 
 

19:00
SCH
SUPE
CFR 1907 CLUJ
10
 
 
DINAMO BUCURESTI
11
 
 

19:30
SCH
PB
DEPORTES LA SERENA
1
 
 
ANTOFAGASTA
5
 
 
 

19:30
SCH
PB
SANTIAGO MORNING
8
 
 
DEPORTES LIMACHE
2
 
 
 

19:30
SCH
FL
RODINA
11
 
 
BALTIKA
2
 
 
 

20:00
SCH
PN
ARSENAL SARANDI
31
 
 
FERRO CARRIL OESTE
17
 
 
 

20:00
SCH
PN
NUEVA CHICAGO
6
 
 
SAN TELMO
1
 
 
 

20:00
SCH
FL
FC CHAYKA
3
 
 
SOKOL SARATOV
14
 
 
 

21:00
SCH
PN
ALDOSIVI
5
 
 
ATLANTA
18
 
 
 

21:00
SCH
PN
GUILLERMO BROWN
30
 
 
GIMNASIA JUJUY
14
 
 
 

21:00
SCH
PBMC
ARGENTINO DE MERLO
1
 
 
DEPORTIVO MERLO
20
 
 
 

21:00
SCH
PBMC
CLUB COMUNICACIONES
11
 
 
CANUELAS
19
 
 
 

21:00
SCH
PBMC
CS DEPORTIVO LINIERS
4
 
 
DEPORTIVO LAFERRERE
13
 
 
 

21:00
SCH
PBMC
FLANDRIA
18
 
 
ACASSUSO
21
 
 
 

21:00
SCH
PBMC
VILLA SAN CARLOS
16
 
 
EXCURSIONISTAS
7
 
 
 

21:00
SCH
FAZA
SOL DE MAYO
7
 
 
CIPOLLETTI
9
 
 
 

21:00
SCH
FAZC
DOUGLAS HAIG
7
 
 
SPORTIVO LAS PAREJAS
4
 
 
 

21:00
SCH
L1C
ALIANZA ATLETICO
6
 
 
ATLETICO GRAU
7
 
 
 

21:00
SCH
PDIG
CA RIVER PLATE
6
 
 
PENAROL
4
 
 
 

21:30
SCH
PN
GIMNASIA Y TIRO
19
 
 
DEPORTIVO MADRYN
15
 
 
 

21:30
SCH
FAZA
GERMINAL
2
 
 
DEPORTIVO RINCON
8
 
 
 

21:30
SCH
FAZA
KIMBERLEY
4
 
 
OLIMPO BAHIA BLANCA
1
 
 
 

21:30
SCH
FAZA
VILLA MITRE
3
 
 
CIRCULO DEPORTIVO
6
 
 
 

21:30
SCH
FAZB
ATLETICO CAMIONEROS
3
 
 
ARGENTINO MONTE MAIZ
5
 
 
 

21:30
SCH
FAZB
CIUDAD DE BOLIVAR
2
 
 
ESTUDIANTES S.L.
9
 
 
 

21:30
SCH
FAZB
HURACAN LAS HERAS
8
 
 
SPORTIVO ATENAS
4
 
 
 

21:30
SCH
FAZB
JUVENTUD UNIDA UNIV.
6
 
 
GUTIERREZ SC
1
 
 
 

21:30
SCH
FAZB
SAN MARTIN MENDOZA
7
 
 
FERRO CARRIL OESTE GENERAL PICO
10
 
 
 

21:30
SCH
FAZC
GIMNASIA URUGUAY
9
 
 
DEF. DE PRONUNCIAMENTO
8
 
 
 

21:30
SCH
FAZD
ATLETICO SARMIENTO
8
 
 
UNION SUNCHALES
7
 
 
 

21:30
SCH
FAZD
SAN MARTIN FORMOSA
3
 
 
BOCA UNIDOS
9
 
 
 

21:30
SCH
SD
TACUAREMBO
8
 
 
MONTEVIDEO CITY TORQUE
1
 
 
 

22:00
SCH
PN
AGROPECUARIO
25
 
 
ATLETICO GUEMES
35
 
 
 

22:00
SCH
PN
ATLETICO MITRE
26
 
 
DEFENSORES UNIDOS
28
 
 
 

22:00
SCH
PN
ESTUDIANTES R.C.
13
 
 
ALMIRANTE BROWN
36
 
 
 

22:00
SCH
PN
PATRONATO
29
 
 
COLON SANTA FE
3
 
 
 

22:00
SCH
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
4
 
 
SAN MIGUEL
10
 
 
 

22:00
SCH
FAZD
SARMIENTO DE LA BANDA
2
 
 
CENTRAL NORTE
1
 
 
 

22:00
SCH
PD
NACIONAL POTOSI
12
 
 
JORGE WILSTERMANN
8
 
 
 

22:00
SCH
SB
VILA NOVA
4
 
 
AVAI
5
 
 
 

22:00
SCH
PB
UNION SAN FELIPE
16
 
 
CURICO UNIDO
14
 
 
 

22:00
SCH
CUP
COBRESAL
 
 
COQUIMBO UNIDO
 
 
 
 

22:00
SCH
FS
SPAIN
 
 
ENGLAND
 
 
 

2.45

2.80

3.40

22:00
SCH
MNP
TORONTO FC II
20
 
 
FC CINCINNATI 2
4
 
 
 

22:30
SCH
SC
VOLTA REDONDA
2
 
 
SAO BERNARDO
4
 
 
 

23:00
SCH
FAZD
JUVENTUD ANTONIANA
5
 
 
SOL DE AMERICA FORMO
4
 
 
 

23:00
SCH
L1C
SPORT BOYS
11
 
 
SPORT HUANCAYO
12
 
 
 

23:00
SCH
MNP
CHICAGO FIRE FC II
5
 
 
NEW YORK CITY FC II
14
 
 
 

23:15
SCH
FAZC
SPORTIVO BELGRANO
2
 
 
DEFENSORES VR
1
 
 
 

23:15
SCH
L1C
CUSCO FC
9
 
 
FBC MELGAR
10
 
 
 

23:30
SCH
PDIG
MONTEVIDEO WANDERERS
7
 
 
PROGRESO
3
 
 
 

FULL TIME RESULT ONLY
>FULL TIME RESULT ONLY
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

02:00
FTR
ULT
BOSTON CITY FC
107
 
 
BOSTON BOLTS
43
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:00
FTR
ULT
CLEVELAND FORCE SC
55
 
 
TOLEDO VILLA
62
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:00
FTR
ULT
HUDSON VALLEY HAMMERS
38
 
 
MORRIS ELITE SC
109
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:00
FTR
ULT
OCEAN CITY NOREASTERS
21
 
 
WEST CHESTER UNITED
53
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:00
FTR
ULT
READING UNITED AC
50
 
 
FC LEHIGH VALLEY UNITED SONIC
118
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:30
FTR
ULT
FLINT CITY BUCKS
8
 
 
MICHIANA LIONS
125
 
 
Full Time Result Only
 

 
02:30
FTR
ULT
SC UNITED BANTAMS
31
 
 
NORTH CAROLINA FC (U23)
45
 
 
Full Time Result Only
 

 
03:00
FTR
ULT
CORPUS CHRISTI
28
 
 
HILL COUNTRY LOBOS
119
 
 
Full Time Result Only
 

 
03:00
FTR
ULT
ROCHESTER
115
 
 
BAVARIAN SC
48
 
 
Full Time Result Only
 

 
03:00
FTR
ULT
SUENO FC
98
 
 
PEORIA CITY
34
 
 
Full Time Result Only
 

 
04:00
FTR
ULT
NEW MEXICO UNITED (U23)
65
 
 
SALT CITY SC
93
 
 
Full Time Result Only
 

 
05:00
FTR
ULT
DAVIS LEGACY SC
90
 
 
ACADEMICA SC
87
 
 
Full Time Result Only
 

 
05:00
FTR
ULT
SOUTHERN CALIFORNIA SEAHORSES
122
 
 
CAPO II
63
 
 
Full Time Result Only
 

 
07:30
FTR
NNSW
NEWCASTLE OLYMPIC
4
 
 
VALENTINE PHOENIX
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
07:30
FTR
NNSW
WESTON WORKERS BEARS
9
 
 
NEW LAMBTON FC
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
VICT
ST ALBANS SAINTS
13
 
 
ALTONA MAGIC
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
NSW
ROCKDALE CITY SUNS
1
 
 
SYDNEY UNITED 58 FC
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
NSW
WESTERN SYDNEY YOUTH
6
 
 
MANLY UNITED FC
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
CAPI
CANBERRA FC
2
 
 
TIGERS FC
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
CAPI
TUGGERANONG UNITED
6
 
 
OCONNOR KNIGHTS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
QPL
SWQ THUNDER
10
 
 
CABOOLTURE
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
QPL2
IPSWICH KNIGHTS
12
 
 
BAYSIDE UNITED
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
09:00
FTR
QUEE
GOLD COAST KNIGHTS
1
 
 
SUNSHINE COAST WANDERERS
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
09:00
FTR
QUEE
PENINSULA POWER
4
 
 
BRISBANE ROAR YOUTH
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
09:15
FTR
QPL2
GRANGE THISTLE
3
 
 
TARINGA ROVERS
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
09:45
FTR
QPL
ST GEORGE WILLAWONG
1
 
 
SOUTHSIDE EAGLES
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
PFL
TAGUIG
6
 
 
TULOY
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
11:00
FTR
FW
LIECHTENSTEIN (W)
 
 
NAMIBIA (W)
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:45
FTR
PFL
PHILIPPINE ARMY FC
14
 
 
DON BOSCO GARELLI
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
FW
HONG KONG (W)
 
 
INDONESIA (W)
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
GrA
FRANCE U19 (W)
2
 
 
SERBIA U19 (W)
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PLQ
SOFAPAKA
 
 
NAIVAS
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
PFL
DAVAO AGUILAS
5
 
 
PHILIPPINE AIR FORCE
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PSL
CHEGUTU PIRATES
16
 
 
FC PLATINUM
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PSL
CHICKEN INN FC
8
 
 
CAPS UNITED
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PSL
DYNAMOS
11
 
 
HIGHLANDERS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
PSL
TEL ONE FC
15
 
 
ZPC KARIBA
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
GrA
LITHUANIA U19 (W)
3
 
 
ENGLAND U19 (W)
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
AL-HEDOOD
9
 
 
AL-KARKH
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
NEWROZ
7
 
 
ERBIL
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DI
12 DE JUNIO
13
 
 
RUBIO NU
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DI
MARTIN LEDESMA
10
 
 
CLUB SP. SAN LORENZO
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
PCC
EL PORVENIR
19
 
 
DEPORTIVO PARAGUAYO
25
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
PL
AL-QUWA AL-JAWIYA
2
 
 
NAFT AL-WASAT
20
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
PL
AL-ZAWRAA
3
 
 
AL SHORTA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
PL
DUHOK
6
 
 
NAFT MAYSAN
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCC
CLAYPOLE
16
 
 
CENTRAL BALLESTER
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCC
DEPORTIVO MUNIZ
24
 
 
DEFENSORES DE CAMBACERES
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCC
GENERAL LAMADRID
20
 
 
ARGENTINO DE ROSARIO
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCC
JUVENTUD UNIDA SAN MIGUEL
17
 
 
LEANDRO N. ALEM
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
PCC
MERCEDES
21
 
 
ATLETICO ATLAS
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
SDGr
MARACANA EC
7
 
 
ACD POTIGUAR
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
SDGr
AVENIDA
2
 
 
HERCILIO LUZ
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
CSL
SERBIAN WHITE EAGLES
1
 
 
TORONTO FALCONS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
L2Gr
AYACUCHO FC
2
 
 
COMERCIANTES FC
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:15
FTR
L2Gr
ALIANZA UNIVERSIDAD
1
 
 
CARLOS STEIN FC
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:30
FTR
SDGr
BRASILIENSE
1
 
 
CRAC
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
CAMETA
7
 
 
TOCANTINOPOLIS
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
MOTO CLUB MA
6
 
 
ALTOS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
SOUSA
4
 
 
TREZE
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
CLUBE SOCIEDADE ESPORTIVA
4
 
 
AO ITABAIANA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
DEMOCRATA SL
7
 
 
AUDAX RIO
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
BARRA FC
5
 
 
BRASIL DE PELOTAS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
CIANORTE
1
 
 
FC CASCAVEL
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
SDGr
CONCORDIA ATLETICO
4
 
 
NOVO HAMBURGO
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
ULT
OAKLAND COUNTY
79
 
 
KALAMAZOO
31
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
SDGr
FLUMINENSE PI
5
 
 
AGUIA DE MARABA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
CSL
HAMILTON CITY
5
 
 
UNITY
4
 
 
Full Time Result Only