Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

03:00
SCH
USL
LOUDOUN UNITED
7
 
 
SPORTING KANSAS CITY 2
12
 
 
 

03:00
SCH
GS
SPORTING KANSAS CITY
1
 
 
COLORADO RAPIDS
4
 
 
 

03:30
SCH
USL
MIAMI FC
17
 
 
SAINT LOUIS FC
1
 
 
 

04:00
SCH
CPL
CAVALRY FC
2
 
 
ATLETICO OTTAWA
1
 
 

05:30
SCH
GS
REAL SALT LAKE
3
 
 
MINNESOTA UNITED FC
2
 
 
 

06:00
SCH
ACT
TIGERS FC
8
 
 
MONARO PANTHERS
3
 
 

06:00
SCH
VIC20
EASTERN LIONS SC (U20)
11
 
 
OAKLEIGH CANNONS (U20)
1
 
 
 

06:00
SCH
USL
NEW MEXICO UNITED
15
 
 
AUSTIN BOLD
7
 
 
 

06:00
SCH
USL
TACOMA DEFIANCE
16
 
 
PORTLAND TIMBERS 2
18
 
 
 

06:30
SCH
USL
PHOENIX RISING
2
 
 
REAL MONARCHS SLC
14
 
 
 

06:45
SCH
ACT
WODEN WESTON FC
4
 
 
CANBERRA FC
7
 
 

07:00
SCH
TAS
CLARENCE ZEBRAS
7
 
 
RIVERSIDE OLYMPIC
5
 
 

07:00
SCH
TAS
SOUTH HOBART
6
 
 
LAUNCESTON CITY
3
 
 

07:00
SCH
TAS
SOUTH HOBART
6
 
 
OLYMPIA
8
 
 

07:00
SCH
VIC20
SOUTH MELBOURNE (U20)
7
 
 
DANDENONG CITY (U20)
9
 
 
 

07:15
SCH
TAS
DEVONPORT CITY
4
 
 
KINGBOROUGH LIONS
2
 
 

07:15
SCH
TAS
RIVERSIDE OLYMPIC
5
 
 
DEVONPORT CITY
4
 
 

08:00
SCH
VIC
EASTERN LIONS SC
13
 
 
OAKLEIGH CANNONS
2
 
 

08:00
SCH
VIC2
MORELAND CITY
12
 
 
LANGWARRIN SC
11
 
 
 

08:00
SCH
VIC2
WERRIBEE CITY
5
 
 
NORTHCOTE CITY
3
 
 
 

08:30
SCH
ACT
BELCONNEN UNITED
6
 
 
CANBERRA OLYMPIC
1
 
 

09:00
SCH
VIC20
PORT MELBOURNE (U20)
8
 
 
HEIDELBERG UNITED (U20)
5
 
 
 

09:00
SCH
JFL
HONDA LOCK
4
 
 
FC OSAKA
16
 
 

09:00
SCH
JFL
REINMEER AOMORI
10
 
 
HONDA FC
3
 
 

09:15
SCH
QSL20
GOLD COAST KNIGHTS (U20)
3
 
 
CAPALABA FC (U20)
13
 
 
 

09:30
SCH
TAS
LAUNCESTON CITY
3
 
 
GLENORCHY KNIGHTS
1
 
 

09:30
SCH
NZPL
PORT DARWIN
4
 
 
DARWIN HEARTS FC
6
 
 
 

10:00
SCH
AL
PERTH GLORY FC
5
 
 
C. COAST MARINERS FC
11
 
 

10:00
SCH
QSL
PENINSULA POWER
4
 
 
QUEENSLAND LIONS
1
 
 

10:00
SCH
NSW2
HAKOAH SYDNEY CITY
11
 
 
BONNYRIGG WH. EAGLES
9
 
 
 

10:00
SCH
VIC2
GOULBURN VALLEY SUNS
9
 
 
BRUNSWICK CITY
7
 
 
 

10:00
SCH
BPL
CABOOLTURE
7
 
 
ACACIA RIDGE
1
 
 
 

10:00
SCH
BCL1
IPSWICH CITY
8
 
 
BRISBANE ATHLETIC
9
 
 
 

10:00
SCH
QSL20
EASTERN SUBURBS FC (U20)
7
 
 
BRISBANE STRIKERS (U20)
11
 
 
 

10:00
SCH
VIC20
DANDENONG THUNDER (U20)
14
 
 
AVONDALE FC (U20)
13
 
 
 

10:00
SCH
L1
IGA KUNOICHI (W)
10
 
 
INAC KOBE LEONESSA (W)
6
 
 
 

10:30
SCH
BPL
NORTH STAR
10
 
 
TOOWONG
6
 
 
 

11:00
SCH
VIC
SOUTH MELBOURNE
8
 
 
DANDENONG CITY
12
 
 

11:00
SCH
NSW2
MOUNTIES WANDERERS
10
 
 
SD RAIDERS
8
 
 
 

11:00
SCH
QSL2
MITCHELTON
7
 
 
LOGAN LIGHTNING
2
 
 
 

11:00
SCH
QSL2
SOUTHSIDE EAGLES
3
 
 
IPSWICH KNIGHTS
5
 
 
 

11:00
SCH
BCL1
AC CARINA
3
 
 
NORTH PINE
4
 
 
 

11:00
SCH
BCL1
ANNERLEY
7
 
 
MOUNT GRAVATT
2
 
 
 

11:00
SCH
J3
SC SAGAMIHARA
12
 
 
VANRAURE HACHINOHE
18
 
 
 

11:00
SCH
L1
JEF UNITED CHIBA (W)
7
 
 
URAWA (W)
2
 
 
 

11:00
SCH
PPO
CS MIOVENI
4
 
 
UTA ARAD
1
 
 
 

11:00
SCH
PPO
RAPID BUCURESTI
5
 
 
ARGES PITESTI
3
 
 
 

11:00
SCH
PPO
VOINT TURNU MAGURELE
2
 
 
PETROLUL PLOIESTI
6
 
 
 

11:30
SCH
QSL
GOLD COAST KNIGHTS
2
 
 
CAPALABA FC
9
 
 

11:30
SCH
TAS
KINGBOROUGH LIONS
2
 
 
GLENORCHY KNIGHTS
1
 
 

11:30
SCH
QSL2
HOLLAND PARK HAWKS
8
 
 
ROCHEDALE ROVERS
4
 
 
 

11:30
SCH
QSL2
SOUTHS UNITED
9
 
 
WESTERN PRIDE
6
 
 
 

11:30
SCH
BCL1
UNIVERSITY OF QUEENSLAND
5
 
 
WESTERN SPIRIT
11
 
 
 

11:30
SCH
L1
PERSELA LAMONGAN
18
 
 
PERSIKABO 1973
10
 
 

12:00
SCH
VIC
DANDENONG THUNDER
3
 
 
AVONDALE FC
4
 
 

12:00
SCH
NSW2
BLACKTOWN SPARTANS
2
 
 
ST GEORGE FC
6
 
 
 

12:00
SCH
NSW2
HILLS UNITED
12
 
 
SPIRIT FC
4
 
 
 

12:00
SCH
NSW2
NORTHERN TIGERS
7
 
 
C. COAST MARINERS FC YOUTH
3
 
 
 

12:00
SCH
NSW2
ST GEORGE CITY
1
 
 
WESTERN SYDNEY YOUTH
5
 
 
 

12:00
SCH
BPL
ALBANY CREEK
4
 
 
CENTENARY STORMERS
5
 
 
 

12:00
SCH
J1
KASHIMA ANTLERS
18
 
 
YOKOHAMA F. MARINOS
14
 
 
 

12:00
SCH
J1
NAGOYA GRAMPUS
8
 
 
SAGAN TOSU
11
 
 
 

12:00
SCH
J1
VEGALTA SENDAI
10
 
 
CONSADOLE SAPPORO
16
 
 
 

12:00
SCH
J1
YOKOHAMA FC
7
 
 
KAWASAKI FRONTALE
12
 
 
 

12:00
SCH
JFL
IWAKI FC
5
 
 
NARA CLUB
9
 
 

12:00
SCH
L1
CEREZO OSAKA (W)
3
 
 
EHIME FC (W)
4
 
 
 

12:00
SCH
KL2
JEONNAM DRAGONS
7
 
 
BUCHEON FC 1995
4
 
 

12:15
SCH
QSL
EASTERN SUBURBS FC
12
 
 
BRISBANE STRIKERS
11
 
 

12:30
SCH
QSL
MAGPIES CRUSADERS
13
 
 
REDLANDS UNITED
10
 
 

13:00
SCH
VIC2
MANNINGHAM UNITED BLUES
6
 
 
MORELAND ZEBRAS
1
 
 
 

13:00
SCH
ML
TALLINNA KALEV
8
 
 
TULEVIK VILJANDI
5
 
 
 

13:00
SCH
J1
FC TOKYO
3
 
 
URAWA RED DIAMONDS
4
 
 
 

13:00
SCH
J1
GAMBA OSAKA
5
 
 
OITA TRINITA
15
 
 
 

13:00
SCH
J1
KASHIWA REYSOL
2
 
 
SHONAN BELLMARE
13
 
 
 

13:00
SCH
J1
SANFRECCE HIROSHIMA
1
 
 
CEREZO OSAKA
6
 
 
 

13:00
SCH
J1
VISSEL KOBE
9
 
 
SHIMIZU S-PULSE
17
 
 
 

13:00
SCH
J2
JEF UNITED CHIBA
13
 
 
TOKYO VERDY
19
 
 
 

13:00
SCH
J2
RENOFA YAMAGUCHI
4
 
 
FC RYUKYU
17
 
 
 

13:00
SCH
A
FK ZALGIRIS KAUNAS
3
 
 
FK RITERIAI
5
 
 

13:00
SCH
KL1
BUSAN I PARK
11
 
 
GWANGJU FC
7
 
 

13:00
SCH
KL1
FC SEOUL
9
 
 
POHANG STEELERS
5
 
 

13:00
SCH
KL1
SANGJU SANGMU FC
3
 
 
DAEGU FC
4
 
 

13:00
SCH
KL2
SEOUL E-LAND FC
5
 
 
JEJU UNITED FC
3
 
 

13:00
SCH
VL1
BECAMEX BINH DUONG
3
 
 
THANH HOA
7
 
 
 

13:00
SCH
VL1
SHB DA NANG
11
 
 
THAN QUANG NINH
8
 
 
 

13:00
SCH
VL1
SONG LAM NGHE AN
5
 
 
VIETTEL
4
 
 
 

13:30
SCH
NZPL
HELLENIC ATHLETIC
3
 
 
CASUARINA FC
1
 
 
 

13:40
SCH
1L
STOMIL OLSZTYN
12
 
 
GKS TYCHY
11
 
 

14:00
SCH
D1W
FLOYA (W)
4
 
 
AMAZON GRIMSTAD (W)
1
 
 
 

14:00
SCH
D1W
GREI (W)
10
 
 
OVREVOLL HOSLE (W)
9
 
 
 

14:30
SCH
ECH
CHARLTON
19
 
 
WIGAN
17
 
 

14:30
SCH
L1
PERSITA TANGERANG
14
 
 
MADURA UNITED
8
 
 

15:00
SCH
YKK
SJK AKATEMIA
12
 
 
MUSA
9
 
 
 

15:00
SCH
KGA
FC VIIKINGIT
12
 
 
KULTSU
10
 
 
 

15:00
SCH
KGA
PK-35 VANTAA
6
 
 
JAPS
1
 
 
 

15:00
SCH
KGB
ATLANTIS FC
4
 
 
P-IIROT
11
 
 
 

15:00
SCH
KGB
FC ESPOO
8
 
 
HJS AKATEMIA
5
 
 
 

15:00
SCH
KGB
SALPA
7
 
 
ILVES-2
1
 
 
 

15:00
SCH
TS
SANDVIKEN (W)
3
 
 
LYN (W)
9
 
 
 

15:00
SCH
VL1
SAI GON
2
 
 
NAM DINH
13
 
 
 

16:00
SCH
2L
AUSTRIA KLAGENFURT
2
 
 
FLORIDSDORFER AC
13
 
 

16:00
SCH
ML
FCI LEVADIA
4
 
 
FLORA TALLINN
1
 
 

16:00
SCH
KGC
FC KIISTO
12
 
 
SC KUFU-98
10
 
 
 

16:00
SCH
TS
AVALDSNES (W)
5
 
 
ARNA-BJORNAR (W)
10
 
 
 

16:00
SCH
TS
KLEPP (W)
6
 
 
VALERENGA (W)
4
 
 
 

16:00
SCH
PL
BIASHARA UNITED
9
 
 
COASTAL UNION
5
 
 
 

16:00
SCH
PL
KAGERA SUGAR
8
 
 
POLISI TANZANIA
6
 
 
 

16:00
SCH
PL
MTIBWA SUGAR
13
 
 
KMC
15
 
 
 

16:00
SCH
PL
NAMUNGO
4
 
 
TANZANIA PRISONS
10
 
 
 

16:00
SCH
PL
NDANDA
17
 
 
MBEYA CITY
18
 
 
 

16:00
SCH
PL
RUVU SHOOTING
11
 
 
SINGIDA UNITED
20
 
 
 

16:00
SCH
PL
YOUNG AFRICANS
2
 
 
MWADUI
12
 
 
 

16:10
SCH
1L
SANDECJA NOWY SACZ
10
 
 
PODBESKIDZIE
1
 
 

16:30
SCH
PR
FC VITEBSK
9
 
 
SMOLEVICHI
15
 
 

17:00
SCH
ECH
BARNSLEY
24
 
 
NOTTINGHAM FOREST
5
 
 

17:00
SCH
ECH
BLACKBURN
10
 
 
READING
14
 
 

17:00
SCH
ECH
DERBY
12
 
 
LEEDS
1
 
 

17:00
SCH
ECH
FULHAM
3
 
 
SHEFFIELD WED
15
 
 

17:00
SCH
ECH
HUDDERSFIELD
18
 
 
WEST BROM
2
 
 

17:00
SCH
ECH
HULL CITY
19
 
 
LUTON
24
 
 

17:00
SCH
ECH
MIDDLESBROUGH
19
 
 
CARDIFF
9
 
 

17:00
SCH
ECH
PRESTON
6
 
 
BIRMINGHAM
16
 
 

17:00
SCH
ECH
QPR
13
 
 
MILLWALL
8
 
 

17:00
SCH
ECH
STOKE CITY
22
 
 
BRENTFORD
3
 
 

17:00
SCH
ECH
SWANSEA
9
 
 
BRISTOL CITY
12
 
 

17:00
SCH
VEI
HIFK
11
 
 
FC LAHTI
12
 
 
 

17:00
SCH
VEI
HONKA
6
 
 
TPS
9
 
 
 

17:00
SCH
YKK
EIF
1
 
 
FF JARO
3
 
 
 

17:00
SCH
KGA
NJS
8
 
 
PK KESKI-UUSIMAA
11
 
 
 

17:00
SCH
KGA
PEPO
4
 
 
EPS
2
 
 
 

17:00
SCH
EL
FC SABURTALO
4
 
 
LOKOMOTIVI TBILISI
2
 
 
 

17:00
SCH
1.D
LEIKNIR F.
7
 
 
VESTRI
9
 
 

17:00
SCH
1.D
THOR AKUREYRI
3
 
 
IBV VESTMANNAEYJAR
1
 
 

17:00
SCH
JPL
SHABAB AL ORDON
11
 
 
AL-AHLI AMMAN
12
 
 

17:00
SCH
IL
VILNAUS VITYS
5
 
 
FK MINIJA
11
 
 
 

17:00
SCH
2G1
BRATTVAG
2
 
 
VALERENGA 2
7
 
 
 

17:00
SCH
2G1
FLOYA
5
 
 
SKEID
10
 
 
 

17:00
SCH
2G1
FREDRIKSTAD
12
 
 
HODD
13
 
 
 

17:00
SCH
2G1
KJELSAS
6
 
 
ALTA
1
 
 
 

17:00
SCH
2G1
KVIK HALDEN
14
 
 
FLORO
4
 
 
 

17:00
SCH
2G1
MOSS
8
 
 
EIDSVOLD TURN
3
 
 
 

17:00
SCH
2G1
TROMSDALEN UIL
11
 
 
SENJA
9
 
 
 

17:00
SCH
2G2
ARENDAL
1
 
 
FRAM LARVIK
14
 
 
 

17:00
SCH
2G2
BAERUM
3
 
 
LEVANGER
8
 
 
 

17:00
SCH
2G2
BRYNE
4
 
 
FLEKKEROY
6
 
 
 

17:00
SCH
2G2
EGERSUNDS
5
 
 
NOTODDEN
10
 
 
 

17:00
SCH
2G2
ODD BALLKLUBB 2
11
 
 
ASKER
2
 
 
 

17:00
SCH
2G2
ROSENBORG 2
12
 
 
VARD HAUGESUND
7
 
 
 

17:00
SCH
2G2
SOTRA
13
 
 
NARDO
9
 
 
 

17:00
SCH
D1W
STABAEK (W)
5
 
 
FL FART (W)
3
 
 
 

18:00
SCH
YKK
AC OULU
2
 
 
VPS
10
 
 
 

18:00
SCH
YKK
MYPA
8
 
 
KPV
6
 
 
 

18:00
SCH
KGC
JIPPO
6
 
 
GBK
1
 
 
 

18:00
SCH
KL
JYPK (W)
9
 
 
TIPS (W)
4
 
 
 

18:00
SCH
KL
KUPS (W)
5
 
 
PK-35 VANTAA (W)
6
 
 
 

18:00
SCH
VIR
SPARTAKS
1
 
 
FK JELGAVA
8
 
 

18:00
SCH
2L
RESOVIA RZESZOW
3
 
 
WIDZEW LODZ
1
 
 

18:00
SCH
2L
STAL STALOWA WOLA
16
 
 
GKS KATOWICE
4
 
 

18:15
SCH
A
VERONA
8
 
 
ATALANTA
4
 
 

18:30
SCH
PR
SLAVIA MOZYR
10
 
 
DINAMO BREST
5
 
 

18:30
SCH
EK
GORNIK ZABRZE
2
 
 
ZAGLEBIE LUBIN
3
 
 
 

18:30
SCH
EK
KORONA KIELCE
7
 
 
LKS LODZ
8
 
 
 

18:30
SCH
EK
RAKOW CZESTOCHOWA
1
 
 
WISLA PLOCK
5
 
 
 

18:30
SCH
EK
WISLA KRAKOW
4
 
 
ARKA GDYNIA
6
 
 
 

18:40
SCH
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
17
 
 
WARTA POZNAN
3
 
 

18:45
SCH
SL
LUFTETARI GJIROKASTER
10
 
 
SKENDERBEU KORCE
5
 
 

18:45
SCH
SL
TIRANA
1
 
 
FLAMURTARI VLORE
9
 
 

19:00
SCH
ML
TAMMEKA TARTU
7
 
 
TRANS NARVA
10
 
 

19:00
SCH
URV
FJOLNIR
11
 
 
FH HAFNARFJORDUR
5
 
 

19:00
SCH
URV
KA AKUREYRI
10
 
 
GROTTA
12
 
 

19:00
SCH
1.D
LEIKNIR REYKJAVIK
4
 
 
MAGNI
11
 
 

19:00
SCH
ELS
MJONDALEN
5
 
 
BODO-GLIMT
1
 
 
 

19:00
SCH
1L
MARIBOR
3
 
 
NK DOMZALE
9
 
 

19:00
SCH
1L
NS MURA
5
 
 
ALUMINIJ
4
 
 

19:00
SCH
1L
OLIMPIJA LJUBLJANA
1
 
 
TABOR SEZANA
7
 
 

19:00
SCH
1L
RUDAR VELENJE
10
 
 
NK CM CELJE
2
 
 

19:00
SCH
1L
TRIGLAV KRANJ
8
 
 
NK BRAVO
6
 
 

19:00
SCH
2LW
AMEDSPOR
16
 
 
TARSUS IDMAN YURDU
7
 
 

19:00
SCH
2LW
HACETTEPE SK
12
 
 
SAMSUNSPOR
1
 
 

19:00
SCH
2LW
HEKIMOGLU TRABZON
3
 
 
SARIYER
9
 
 

19:00
SCH
2LW
INEGOLSPOR
5
 
 
PENDIKSPOR
8
 
 

19:00
SCH
2LW
KIRKLARELISPOR
14
 
 
BAK SPOR KULUBU
15
 
 

19:00
SCH
2LW
MANISA FK
2
 
 
AFJET AFYONSPOR
6
 
 

19:00
SCH
2LW
SANCAKTEPE BELEDIYE
4
 
 
GUMUSHANESPOR
17
 
 

19:00
SCH
2LW
YENI CORUMSPOR
11
 
 
SANLIURFASPOR
18
 
 

19:00
SCH
2LW
ZONGULDAK KOMURSPOR
10
 
 
1922 KONYASPOR
13
 
 

19:00
SCH
2LR
BANDIRMASPOR
1
 
 
KAHRAMANMARASSPOR AS
9
 
 

19:00
SCH
2LR
BAYBURT OZEL IDARSPOR
13
 
 
SIVAS BELEDIYESPOR
12
 
 

19:00
SCH
2LR
EYUPSPOR
14
 
 
VAN SPOR FK
7
 
 

19:00
SCH
2LR
KASTAMONUSPOR
3
 
 
ETIMESGUT BELEDIYESPOR
15
 
 

19:00
SCH
2LR
KIRSEHIR BELEDIYESPOR
6
 
 
ERGENE VELIMESE SPOR
10
 
 

19:00
SCH
2LR
NIGDE ANADOLU
16
 
 
BB BODRUMSPOR
11
 
 

19:00
SCH
2LR
SAKARYASPOR
5
 
 
KARDEMIR KARABUKSPOR
18
 
 

19:00
SCH
2LR
TUZLASPOR
4
 
 
USAKSPOR
8
 
 

19:00
SCH
3L1
24 ERZINCANSPOR
2
 
 
YOMRASPOR
12
 
 
 

19:00
SCH
3L1
68 AKSARAY BELEDIYE SPOR
3
 
 
CATALCA SPOR
8
 
 
 

19:00
SCH
3L1
BUCASPOR IZMIR
6
 
 
SULTANBEYLI BELEDIYESPOR
10
 
 
 

19:00
SCH
3L1
CANKAYA FK
14
 
 
TOKATSPOR
17
 
 
 

19:00
SCH
3L1
DUZCESPOR
5
 
 
MANISASPOR
18
 
 
 

19:00
SCH
3L1
ERZINSPOR
16
 
 
ARTVIN HOPASPOR
4
 
 
 

19:00
SCH
3L1
KARAKOPRU BELEDIYESPOR
7
 
 
SERIK BELEDIYESPOR
1
 
 
 

19:00
SCH
3L1
SILE YILDIZSPOR
15
 
 
KIZILCABOLUKSPOR
11
 
 
 

19:00
SCH
3L1
SILIVRISPOR
9
 
 
52 ORDUSPOR
13
 
 
 

19:00
SCH
3L2
1877 ALEMDAGSPOR
15
 
 
AGRI 1970 SPOR
10
 
 
 

19:00
SCH
3L2
ERBAASPOR
14
 
 
ELAZIG BELEDIYESPOR
12
 
 
 

19:00
SCH
3L2
FATSA BELEDIYESPOR
13
 
 
KOCAELISPOR
1
 
 
 

19:00
SCH
3L2
KARSIYAKA
5
 
 
PAYASSPOR
16
 
 
 

19:00
SCH
3L2
KEMERSPOR 2003
17
 
 
ESENLER EROKSPOR
4
 
 
 

19:00
SCH
3L2
KOZANSPOR
11
 
 
FETHIYESPOR
8
 
 
 

19:00
SCH
3L2
OFSPOR
7
 
 
TURGUTLUSPOR
3
 
 
 

19:00
SCH
3L2
TEPECIKSPOR A.S.
6
 
 
CIZRESPOR
9
 
 
 

19:00
SCH
3L3
ALTINDAG BELEDIYESPOR
16
 
 
OSMANIYESPOR
6
 
 
 

19:00
SCH
3L3
BATMAN PETROLSPOR
17
 
 
MODAFEN
18
 
 
 

19:00
SCH
3L3
BAYRAMPASA
13
 
 
PAZARSPOR
3
 
 
 

19:00
SCH
3L3
GOLCUKSPOR
14
 
 
MALATYA BELEDIYESPOR
15
 
 
 

19:00
SCH
3L3
KELKIT BELEDIYESPOR
9
 
 
NEVSEHIR BELEDIYESPOR
4
 
 
 

19:00
SCH
3L3
MUGLASPOR
5
 
 
HALIDE EDIP ADIVARSPOR
11
 
 
 

19:00
SCH
3L3
NAZILLI BELEDIYESPOR
7
 
 
KARACABEY BELEDIYESPOR
1
 
 
 

19:00
SCH
3L3
SOMASPOR
2
 
 
DIYARBEKIRSPOR
8
 
 
 

19:00
SCH
3L3
YOZGATSPOR
12
 
 
DARICA GENCLERBIRLIGI
10
 
 
 

19:15
SCH
SL1
ASTERAS TRIPOLIS
2
 
 
LAMIA
4
 
 
 

19:15
SCH
SL1
ATROMITOS ATHINON
1
 
 
PANIONIOS
8
 
 
 

19:15
SCH
SL1
LARISA
3
 
 
XANTHI FC
6
 
 
 

19:15
SCH
SL1
PANETOLIKOS
7
 
 
VOLOS NPS
5
 
 
 

19:15
SCH
SL
FC SION
8
 
 
FC LUGANO
7
 
 

19:15
SCH
CHL
FC AARAU
8
 
 
FC STADE LS OUCHY
7
 
 

19:30
SCH
EPL
NORWICH
20
 
 
BURNLEY
10
 
 

19:30
SCH
KGC
FCV
5
 
 
PS KEMI
9
 
 
 

19:30
SCH
JPL
RAMTHA SC
8
 
 
AL-SALT
10
 
 

19:55
SCH
1.HNL
NK VARAZDIN
10
 
 
NK OSIJEK
5
 
 

20:00
SCH
CPL
FORGE FC
8
 
 
YORK 9 FC
4
 
 

20:00
SCH
EL
DINAMO BATUMI
5
 
 
TORPEDO KUTAISI
10
 
 
 

20:00
SCH
L1
ACADEMICA CLINCENI
3
 
 
POLI IASI
8
 
 

20:00
SCH
L1
DINAMO BUCURESTI
6
 
 
AFC HERMANNSTADT
5
 
 

20:00
SCH
L1
FC BOTOSANI
5
 
 
CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
1
 
 

20:00
SCH
L1
FC VOLUNTARI
2
 
 
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
4
 
 

20:00
SCH
L1
FCSB
3
 
 
CFR 1907 CLUJ
1
 
 

20:00
SCH
L1
GAZ METAN MEDIAS
6
 
 
FC ASTRA GIURGIU
5
 
 

20:00
SCH
L1
VIITORUL CONSTANTA
1
 
 
CHINDIA TARGOVISTE
7
 
 

20:30
SCH
PR
RUKH BREST
11
 
 
BATE BORISOV
1
 
 

20:30
SCH
A
CAGLIARI
12
 
 
SASSUOLO
11
 
 

21:00
SCH
1.CFL
FK PODGORICA
6
 
 
ZETA
5
 
 

21:00
SCH
1.CFL
ISKRA DANILOVGRAD
3
 
 
FK PETROVAC
8
 
 

21:00
SCH
1.CFL
OFK TITOGRAD PODGORICA
8
 
 
FK GRBALJ
10
 
 

21:00
SCH
1.CFL
RUDAR PLJEVLJA
4
 
 
KOM
9
 
 

21:00
SCH
1.CFL
SUTJESKA
2
 
 
BUDUCNOST PODGORICA
1
 
 

21:00
SCH
PL
RIO AVE
5
 
 
SANTA CLARA
10
 
 

21:00
SCH
D1
COBH RAMBLERS
6
 
 
ATHLONE TOWN
10
 
 

21:00
SCH
1R
ATHLETIC BILBAO B
 
 
BADAJOZ
 
 
 

21:00
SCH
1R
MARBELLA FC
 
 
PENA DEPORTIVA
 
 
 

21:00
SCH
1R
UD IBIZA
 
 
UE CORNELLA
 
 
 

21:00
SCH
SF
CASTELLON
 
 
UD LOGRONES
 
 
 

21:00
SCH
SL
ALANYASPOR
7
 
 
DENIZLISPOR
12
 
 

21:00
SCH
SL
ISTANBUL BASAKSEHIR
1
 
 
KAYSERISPOR
16
 
 

21:00
SCH
SL
TRABZONSPOR
2
 
 
KONYASPOR
17
 
 

21:25
SCH
2L
FC DORNBIRN 1913
12
 
 
SV HORN
13
 
 

21:30
SCH
ELS
HAUGESUND
9
 
 
VIKING
12
 
 
 

21:30
SCH
D1
LONGFORD TOWN FC
3
 
 
BRAY WANDERERS
5
 
 

21:30
SCH
SL
FC ZURICH
5
 
 
BSC YOUNG BOYS
2
 
 

21:30
SCH
CHL
FC WIL 1900
6
 
 
FC VADUZ
2
 
 

21:45
SCH
SF
ARSENAL
 
 
MANCHESTER CITY
 
 
 

9.00

5.75

1.28

21:45
SCH
SF
MANCHESTER UTD
 
 
CHELSEA
 
 
 

22:00
SCH
B
AMERICA MINEIRO
1
 
 
NAUTICO RECIFE
12
 
 
 

22:00
SCH
B
CSA
19
 
 
PARANA
15
 
 
</