Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
FTR
DA5
AGUIA NEGRA
7
 
 
VITORIA ES
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA5
GOIANIA
4
 
 
OPERARIO VG
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA5
UNIAO RONDONOPOLIS
2
 
 
GOIANESIA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA6
ATLETICO ALAGOINHAS
3
 
 
PATROCINENSE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA6
CALDENSE
1
 
 
BAHIA DE FEIRA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA6
GAMA
2
 
 
PALMAS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA7
AD CABOFRIENSE
4
 
 
FERROVIARIA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA7
BANGU
1
 
 
TOLEDO CW
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA7
FC CASCAVEL
2
 
 
NACIONAL-PR
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA7
MIRASSOL
8
 
 
PORTUGUESA-RJ
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA8
ATLETICO TUBARAO
1
 
 
JOINVILLE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA8
CAXIAS
2
 
 
MARCILIO DIAS
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA8
SAO CAETANO
7
 
 
PELOTAS
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA8
SAO LUIZ
4
 
 
NOVORIZONTINO
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
D1S
TORNS IF
7
 
 
LANDSKRONA BOIS
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
FL
ARSENAL DZERZHINSK
4
 
 
SLONIM-2017
11
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
FL
FC GOMEL
7
 
 
GRANIT MIKASHEVICHY
12
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
FL
FC KRUMKACHY MINSK
3
 
 
FC SMORGON
2
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
FL
FC SPUTNIK RECHITSA
1
 
 
FC LIDA
9
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
FL
LOKOMOTIV GOMEL
5
 
 
FC OSHMYANY
8
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
FL
NAFTAN
13
 
 
KHIMIK SVETLOGORSK
14
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
FL
VOLNA PINSK
6
 
 
FC ORSHA
10
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
D1S
FK KARLSKRONA
14
 
 
LINDOME GIF
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
D1N
OREBRO SYRIANSKA
8
 
 
SOLLENTUNA FK
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:45
FTR
SA2
W. TORRENS BIRKALLA
4
 
 
SOUTH ADELAIDE
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
2.D
FC SUDUROY
3
 
 
EB-STREYMUR II
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
2.D
KI KLAKSVIK III
10
 
 
VIKINGUR GOTA III
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
2.D
NSI RUNAVIK III
5
 
 
TB TVOROYRI II
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
2.D
ROYN
9
 
 
UNDRID FF
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
2.D
SKALA II
2
 
 
B68 TOFTIR II
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
KL3
CHANGWON CITY
12
 
 
YANGJU CITIZEN FC
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
KL3
CHEONGJU FC
9
 
 
HWASEONG FC
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
KL3
CHUNCHEON FC
16
 
 
BUSAN TRANSPORT.CORP
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
KL3
DAEJEON KORAIL
6
 
 
PYEONGTAEK CITIZEN
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
KL3
GIMHAE CITY
1
 
 
CHEONAN CITY
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
KL3
GIMPO CITIZEN
10
 
 
JEONJU FC
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
KL3
GYEONGJU KHNP FC
3
 
 
GYEONGJU CITIZEN
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
KL3
MOKPO CITY
8
 
 
GANGNEUNG CITY FC
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:30
FTR
SA2
ADELAIDE HILLS
5
 
 
WESTERN STRIKERS
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:30
FTR
SA2
SEAFORD RANGERS
10
 
 
PLAYFORD CITY PATRIOTS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
BALCATTA
5
 
 
FLOREAT ATHENA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
BAYSWATER CITY
7
 
 
INGLEWOOD UNITED
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
ECU JOONDALUP
9
 
 
SORRENTO FC
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
GWELUP CROATIA SC
1
 
 
PERTH GLORY YOUTH
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
PERTH SC
6
 
 
COCKBURN CITY
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
ROCKINGHAM CITY
8
 
 
ARMADALE
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
09:30
FTR
SA2
WHITE CITY
8
 
 
FULHAM UNITED
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:30
FTR
SA
ADELAIDE BLUE EAGLES
12
 
 
ADELAIDE OLYMPIC
4
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA
ADELAIDE CITY FC
8
 
 
CROYDON KINGS
7
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA
ADELAIDE COMETS
3
 
 
CAMPBELLTOWN CITY
9
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA
NE METROSTARS
1
 
 
ADELAIDE RAIDERS
5
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA
PARA HILLS KNIGHTS
10
 
 
ADELAIDE UNITED II
6
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA2
ADELAIDE VICTORY
9
 
 
WEST ADELAIDE
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:30
FTR
SA2
STURT LIONS
6
 
 
VIPERS FC
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
WA20
BALCATTA (U20)
2
 
 
FLOREAT ATHENA (U20)
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
WA20
BAYSWATER CITY (U20)
4
 
 
INGLEWOOD UNITED (U20)
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
WA20
ECU JOONDALUP (U20)
10
 
 
SORRENTO FC (U20)
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
WA20
GWELUP CROATIA SC (U20)
9
 
 
PERTH GLORY FC (U20)
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
WA20
PERTH SC (U20)
3
 
 
COCKBURN CITY (U20)
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:00
FTR
WA20
ROCKINGHAM CITY (U20)
12
 
 
ARMADALE (U20)
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
07:30
FTR
NNSW
LAMBTON JAFFAS
6
 
 
WESTON WORKERS BEARS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
07:30
FTR
NNSW
NEWCASTLE OLYMPIC
8
 
 
VALENTINE PHOENIX
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
POST
MLS
LOS ANGELES GALAXY
10
 
 
ATLANTA UNITED FC
1
 
 
 

22:00
POST
USL
COLORADO SWITCHBACKS
5
 
 
REAL MONARCHS SLC
14
 
 
 

18:00
CANC
PL
ADUANA STARS
2
 
 
ELMINA SHARKS
5
 
 
 

18:00
CANC
PL
ASANTE KOTOKO
4
 
 
KING FAISAL BABES
18
 
 
 

18:00
CANC
PL
ASHANTI GOLD SC
6
 
 
INTER ALLIES
10
 
 
 

18:00
CANC
PL
BECHEM UNITED
8
 
 
KARELA
17
 
 
 

18:00
CANC
PL
DREAMS FC
13
 
 
GREAT OLYMPICS
12
 
 
 

18:00
CANC
PL
EBUSUA DWARFS
16
 
 
BEREKUM CHELSEA
3
 
 
 

18:00
CANC
PL
HEARTS OF OAK
9
 
 
LEGON CITIES FC
15
 
 
 

18:00
CANC
PL
LIBERTY PRO FC
14
 
 
ELEVEN WONDERS
11
 
 
 

18:00
CANC
PL
MEDEAMA SC
1
 
 
WAFA
7
 
 
 

17:00
POST
TL2
CHIANGMAI FC
4
 
 
AYUTTHAYA UNITED
18
 
 
 

17:00
POST
TL2
KASETSART FC
12
 
 
LAMPANG FC
14
 
 
 

17:00
POST
TL2
NAVY FC
3
 
 
KHONKAEN UNITED
5
 
 
 

17:00
POST
TL2
RANONG UNITED
9
 
 
UTHAI THANI
15
 
 
 

17:00
POST
TL2
SISAKET
8
 
 
CHAINAT HORNBILL
10
 
 
 

16:00
POST
TL1
BANGKOK UNITED
1
 
 
RATCHABURI
2
 
 
 

15:00
POST
TL1
NAKHON RATCHASIMA FC
12
 
 
SUPHANBURI
6
 
 
 

15:00
POST
TL1
PRACHUAP
13
 
 
CHIANGRAI UNITED
10
 
 
 

13:45
POST
TL1
RAYONG FC
15
 
 
SAMUT PRAKAN CITY
14
 
 
 

12:00
CANC
PR
TOBOL KOSTANAY
3
 
 
IRTYSH PAVLODAR
10
 
 

09:00
CANC
FL
DILIJAN FC
16
 
 
ARARAT YEREVAN-2
9
 
 
 

09:00
CANC
FL
FC ARARAT-ARMENIA-2
5
 
 
BKMA
4
 
 
 

09:00
CANC
FL
FC URARTU-2
8
 
 
WEST ARMENIA
3
 
 
 

09:00
CANC
FL
MASIS
14
 
 
ANI YEREVAN
15
 
 
 

09:00
CANC
FL
PYUNIK YEREVAN-2
17
 
 
TORPEDO YEREVAN
11
 
 
 

03:00
POST
USL1
UNION OMAHA
10
 
 
RICHMOND KICKERS
9
 
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score