app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

11:00
SCH
SLDB
URAL 2
5
 
 
AMKAR
3
 
 
 

11:00
SCH
KL
HWASEONG FC
7
 
 
GANGNEUNG CITY FC
8
 
 
 

12:00
SCH
MEIS
KALJU NOMME
3
 
 
FLORA TALLINN
2
 
 
 

12:00
SCH
MEIS
TALLINNA KALEV
6
 
 
PAIDE LINNAMEESKOND
4
 
 
 

12:00
SCH
CF
FC DIETIKON
 
 
FC ZURICH
 
 
 
 

12:00
SCH
JL2
FUJIEDA MYFC
12
 
 
YOKOHAMA FC
3
 
 
 

12:00
SCH
JL3
YSCC
15
 
 
FC GIFU
12
 
 
 

12:00
SCH
K1
POHANG STEELERS
3
 
 
DAEJEON CITIZEN
11
 
 
 

1.57

3.90

5.50

12:00
SCH
KL
YANGPYEONG FC
6
 
 
YEOJU SEJONG
13
 
 
 

12:30
SCH
JL
SANFRECCE HIROSHIMA
5
 
 
TOKYO VERDY
11
 
 

1.60

3.75

6.00

13:00
SCH
CF
REGENSDORF
 
 
FC ZURICH
 
 
 
 

13:00
SCH
JL
CEREZO OSAKA
9
 
 
URAWA RED DIAMONDS
8
 
 

2.70

3.25

2.60

13:00
SCH
JL
KYOTO SANGA
19
 
 
CONSADOLE SAPPORO
20
 
 

2.40

3.30

2.90

13:00
SCH
JL2
KAGOSHIMA UNITED
18
 
 
MONTEDIO YAMAGATA
14
 
 
 

13:00
SCH
1DW
TROMSOE (W)
6
 
 
VIKING (W)
4
 
 
 

13:00
SCH
PL
GARENA YOUNG LIONS
9
 
 
ALBIREX NIIGATA (S)
6
 
 
 

13:00
SCH
K1
GWANGJU FC
7
 
 
SANGJU SANGMU FC
2
 
 
 

2.15

3.50

3.25

13:00
SCH
K2
GYEONGNAM FC
12
 
 
SUWON BLUEWINGS
6
 
 
 

13:00
SCH
K2
JEONNAM DRAGONS
2
 
 
BUCHEON FC 1995
8
 
 
 

13:00
SCH
KL
DAEJEON KORAIL
3
 
 
CHUNCHEON FC
11
 
 
 

13:00
SCH
LFW
ATLETICO MADRID (W)
3
 
 
VILLARREAL (W)
14
 
 
 

13:00
SCH
LFW
BETIS (W)
12
 
 
GRANADILLA TENERIFE (W)
9
 
 
 

13:00
SCH
LFW
EIBAR (W)
10
 
 
GRANADA CF (W)
15
 
 
 

13:00
SCH
LFW
LEVANTE (W)
4
 
 
MADRID CFF (W)
5
 
 
 

13:00
SCH
LFW
REAL SOCIEDAD (W)
8
 
 
LEVANTE LAS PLANAS (W)
13
 
 
 

13:00
SCH
VL
SONG LAM NGHE AN
11
 
 
THANH HOA
9
 
 
 

13:30
SCH
K2
SEONGNAM FC
11
 
 
FC ANYANG
1
 
 
 

14:00
SCH
CL
DALIAN ZHIXING
3
 
 
YUNNAN YUKUN
1
 
 
 

14:00
SCH
CL
HEILONGJIANG LAVA SPRING
13
 
 
GUANGXI BAOYUN
4
 
 
 

14:00
SCH
CL
SHENYANG URBAN
12
 
 
DONGGUAN NANCHENG
14
 
 
 

14:00
SCH
MEIS
PARNU JK VAPRUS
8
 
 
TRANS NARVA
7
 
 
 

14:00
SCH
3DA1
ARDAL
12
 
 
HAUGESUND 2
11
 
 
 

14:00
SCH
3DA1
STORD IL
9
 
 
FOERDE
6
 
 
 

14:00
SCH
3DA6
BODO-GLIMT 2
14
 
 
MJOLNER
12
 
 
 

14:00
SCH
TW
ARNA-BJORNAR (W)
10
 
 
ROA (W)
6
 
 
 

14:00
SCH
TW
KOLBOTN (W)
8
 
 
ASANE (W)
9
 
 

14:00
SCH
TW
LILLESTROM (W)
5
 
 
ROSENBORG (W)
1
 
 
 

14:00
SCH
TW
STABAEK (W)
4
 
 
LYN (W)
7
 
 
 

14:00
SCH
TW
VALERENGA (W)
2
 
 
SANDVIKEN (W)
3
 
 
 

14:00
SCH
K1
GANGWON FC
4
 
 
SUWON FC
5
 
 
 

2.30

3.40

3.00

14:00
SCH
EN
AFC ESKILSTUNA
11
 
 
FBK KARLSTAD
14
 
 
 

14:00
SCH
EW
JITEX BK (W)
9
 
 
SUNNANA (W)
11
 
 
 

14:00
SCH
EW
LIDKOEPINGS FK (W)
12
 
 
UMEA IK (W)
2
 
 
 

14:00
SCH
VL
HONG LINH HA TINH
10
 
 
VIETTEL
5
 
 
 

14:00
SCH
VL
SANNA KHANH HOA
14
 
 
QNK QUANG NAM
12
 
 
 

14:30
SCH
CL
CHONGQING TONGLIANG LONG
2
 
 
WUXI WUGOU FC
15
 
 
 

14:30
SCH
CL
HEBEI KUNGFU
6
 
 
SHANGHAI JIADING
11
 
 
 

14:30
SCH
CL
NANJING CITY FC
9
 
 
QINGDAO RED LIONS
8
 
 
 

14:35
SCH
SL
ZHEJIANG GREENTOWN
6
 
 
CHANGCHUN YATAI
11
 
 

1.60

4.20

5.00

15:00
SCH
SL
HENAN JIANYE
15
 
 
BEIJING GUOAN
5
 
 

3.10

3.30

2.30

15:00
SCH
2DPG
AARHUS FREMAD
2
 
 
ROSKILDE
3
 
 
 

15:00
SCH
2DPG
ESBJERG
1
 
 
NYKOBING FC
5
 
 
 

15:00
SCH
2DPG
MIDDELFART
4
 
 
AB GLADSAXE
6
 
 
 

15:00
SCH
3DPG
FREM
1
 
 
NAESBY
3
 
 
 

15:00
SCH
3DPG
ISHOJ IF
2
 
 
AVARTA
6
 
 
 

15:00
SCH
3DPG
VSK AARHUS
4
 
 
HOLBAEK
5
 
 
 

15:00
SCH
2DRG
BRABRAND
6
 
 
FA 2000
5
 
 
 

15:00
SCH
2DRG
HIK
4
 
 
FREMAD AMAGER
1
 
 
 

15:00
SCH
2DRG
SKIVE
2
 
 
THISTED FC
3
 
 
 

15:00
SCH
3DRG
OURE
5
 
 
IF LYSENG
2
 
 
 

15:00
SCH
3DRG
VEJGAARD
4
 
 
HOLSTEBRO
1
 
 
 

15:00
SCH
3DRG
YOUNG BOYS FD
3
 
 
VANLOSE
6
 
 
 

15:00
SCH
KCGr
BRONDBY (W)
2
 
 
FC NORDSJAELLAND (W)
1
 
 
 

15:00
SCH
KCGr
HB KOGE (W)
3
 
 
FORTUNA HJORRING (W)
4
 
 
 

15:00
SCH
KCGr
KOLDINGQ (W)
6
 
 
AGF (W)
5
 
 
 

15:00
SCH
CUP
TPS
 
 
MIKKELIN PALLOILIJAT
 
 
 
 

15:00
SCH
2DA1
NOTODDEN
10
 
 
HODD
3
 
 
 

15:00
SCH
2DA1
VARD HAUGESUND
11
 
 
JERV
4
 
 
 

15:00
SCH
2DA2
FOLLO
9
 
 
GJOVIK-LYN
13
 
 
 

15:00
SCH
2DA2
KJELSAS
2
 
 
EIDSVOLD TURN
7
 
 
 

15:00
SCH
3DA1
FANA
4
 
 
ASKOY
5
 
 
 

15:00
SCH
3DA1
OS
3
 
 
BJARG
2
 
 
 

15:00
SCH
3DA2
VIGOER
13
 
 
MANDALSKAMERATENE
14
 
 
 

15:00
SCH
3DA3
ASSIDEN
10
 
 
OPPSAL
8
 
 
 

15:00
SCH
3DA3
FLINT
12
 
 
BAERUM
7
 
 
 

15:00
SCH
3DA3
KFUM 2
6
 
 
NORDSTRAND
1
 
 
 

15:00
SCH
3DA3
SKEID 2
13
 
 
ULLERN
9
 
 
 

15:00
SCH
3DA4
STROMSGODSET 2
4
 
 
TRYGG-LADE
1
 
 
 

15:00
SCH
1DW
FYLLINGSDALEN (W)
8
 
 
ODD BALLKLUBB (W)
7
 
 
 

15:00
SCH
SLDB
AKRON TOGLIATTI 2
14
 
 
NIZHNY NOVGOROD II
10
 
 
 

15:00
SCH
SLDB
LADA TOGLIATTI
13
 
 
NOSTA
8
 
 
 

15:00
SCH
SLDB
URALETS NIZHNY TAGIL
6
 
 
RUBIN 2
5
 
 
 

15:00
SCH
EW
GAMLA UPSALA (W)
8
 
 
MALMOE FF
3
 
 
 

15:15
SCH
VL
HO CHI MINH CITY
7
 
 
NAM DINH
1
 
 
 

15:30
SCH
TDQ
SC GENEMUIDEN
 
 
EXCELSIOR MAASSLUIS
 
 
 
 

16:00
SCH
PL
FC SLUTSK
13
 
 
DINAMO MINSK
3
 
 
 

16:00
SCH
GrA
HUNGARY
2
 
 
SWITZERLAND
3
 
 

3.60

3.20

2.15

16:00
SCH
KLW
HPS (W)
3
 
 
PK-35 VANTAA (W)
8
 
 
 

16:00
SCH
KLW
JYPK (W)
9
 
 
KUPS (W)
2
 
 
 

16:00
SCH
KLW
PK KESKI-UUSIMAA
10
 
 
HJK HELSINKI (W)
1
 
 
 

16:00
SCH
KLW
PK-35 (W)
7
 
 
ILVES (W)
5
 
 
 

16:00
SCH
PL
SHAKHTER KARAGANDY
12
 
 
FC ATYRAU
6
 
 
 

16:00
SCH
AL
HEGELMANN LITAUEN
2
 
 
SUDUVA MARIJAMPOLE
6
 
 
 

16:00
SCH
2DA1
ARENDAL
9
 
 
VIKING 2
2
 
 
 

16:00
SCH
2DA1
KVIK HALDEN
14
 
 
EIK-TOENSBERG
1
 
 
 

16:00
SCH
2DA1
SOTRA
8
 
 
ORN-HORTEN
12
 
 
 

16:00
SCH
2DA2
ULL-KISA
10
 
 
STRINDHEIM
6
 
 
 

16:00
SCH
3DA1
FLORO
14
 
 
IL FROEYA
13
 
 
 

16:00
SCH
3DA1
LODDEFJORD
10
 
 
DJERV 1919
7
 
 
 

16:00
SCH
3DA2
FRAM LARVIK
7
 
 
ODD BALLKLUBB 2
4
 
 
 

16:00
SCH
3DA2
VINDBJART
5
 
 
SANDNES 2
6
 
 
 

16:00
SCH
3DA3
AASKOLLEN
11
 
 
ASKER
2
 
 
 

16:00
SCH
3DA3
SARPSBORG 08 FF 2
5
 
 
FRIGG
3
 
 
 

16:00
SCH
3DA4
NARDO
2
 
 
MELHUS IL
5
 
 
 

16:00
SCH
3DA4
SURNADAL
11
 
 
BYASEN
8
 
 
 

16:00
SCH
3DA4
TILLER
10
 
 
ROSENBORG 2
7
 
 
 

16:00
SCH
3DA5
LOKOMOTIV OSLO
3
 
 
FUNNEFOSS-VORMSUND
11
 
 
 

16:00
SCH
3DA5
LORENSKOG
7
 
 
GJELLERASEN
10
 
 
 

16:00
SCH
3DA5
SPJELKAVIK
8
 
 
TRAEFF
1
 
 
 

16:00
SCH
3DA6
HARSTAD
7
 
 
SPRINT JELOY
10
 
 
 

16:00
SCH
3DA6
HONEFOSS
1
 
 
FYLLINGSDALEN
13
 
 
 

16:00
SCH
3DA6
SKJERVOY
3
 
 
FLOYA
2
 
 
 

16:00
SCH
WPDW
SHELBOURNE (W)
1
 
 
GALWAY UNITED FC
2
 
 
 

16:00
SCH
SLDB
ORENBURG 2
11
 
 
DINAMO BARNAUL
12
 
 
 

16:00
SCH
SLDB
VOLNA NIZHNY NOVGOROD
9
 
 
SOKOL KAZAN
2
 
 
 

16:00
SCH
SUPE
GEFLE IF
10
 
 
LANDSKRONA BOIS
1
 
 
 

3.30

3.40

2.10

16:00
SCH
SUPE
SKOVDE AIK
8
 
 
DEGERFORS IF
2
 
 
 

4.50

3.20

1.90

16:00
SCH
SUPE
UTSIKTENS BK
4
 
 
VARBERGS BOIS FC
15
 
 
 

1.85

3.50

4.10

16:00
SCH
EW
ALINGSAAS FC UNITED (W)
1
 
 
BOLLSTANAES SK
6
 
 
 

16:00
SCH
SD
COOPER
9
 
 
URUGUAY MONTEVIDEO
5
 
 
 

17:00
SCH
CUP
ESBO BOLLKLUBB
 
 
HAKA
 
 
 
 

17:00
SCH
CUP
VJS
 
 
ATLANTIS FC
 
 
 
 

17:00
SCH
1D
DALVIK/REYNIR
7
 
 
KEFLAVIK
6
 
 
 

17:00
SCH
1D
LEIKNIR REYKJAVIK
12
 
 
GRINDAVIK
11
 
 
 

17:00
SCH
2D
KF FJALLABYGGDAR
12
 
 
SELFOSS
1
 
 
 

17:00
SCH
AL
FA SIAULIAI
8
 
 
DZIUGAS
3
 
 
 

17:00
SCH
3DA2
PORS GRENLAND
1
 
 
BRODD
3
 
 
 

17:00
SCH
3DA5
BJOERKELANGEN
4
 
 
KRISTIANSUND BK 2
13
 
 
 

17:00
SCH
3DA5
HOEDD 2
12
 
 
SKJETTEN
6
 
 
 

17:00
SCH
3DA6
ULFSTIND
9
 
 
ELVERUM
4
 
 
 

17:00
SCH
WPDW
BOHEMIANS (W)
9
 
 
PEAMOUNT UNITED (W)
4
 
 
 

17:00
SCH
SLDB
DINAMO KIROV
1
 
 
KRYLYA SOVETOV 2
7
 
 
 

17:00
SCH
EN
HAMMARBY TALANG FF
4
 
 
VASALUNDS IF
6
 
 
 

17:00
SCH
EN
KARLBERGS BK
10
 
 
IFK STOCKSUND
12
 
 
 

17:00
SCH
ES
ANGELHOLMS FF
3
 
 
TVAAKERS IF
9
 
 
 

17:00
SCH
ES
LUNDS BK
2
 
 
TORSLANDA IK
14
 
 
 

17:00
SCH
ES
NORRBY IF
10
 
 
OSKARSHAMNS AIK
13
 
 
 

17:00
SCH
ES
ROSENGARD
8
 
 
FC TROLLHATTAN
7
 
 
 

17:30
SCH
CUP
AC OULU
 
 
KAPA
 
 
 
 

18:00
SCH
PL
DINAMO BREST
4
 
 
FC DNEPR MOGILEV
14
 
 
 

18:00
SCH
CUP
ILVES
 
 
SJK
 
 
 
 

18:00
SCH
KLW
ALAND UNITED (W)
4
 
 
HONKA (W)
6
 
 
 

18:00
SCH
PL
FC KAYSAR
9
 
 
FC TURAN
11
 
 
 

18:00
SCH
PL
TOBOL KOSTANAY
8
 
 
KAIRAT ALMATY
2
 
 
 

18:00
SCH
AL
BANGA GARGZDAI
7
 
 
FK TRANSINVEST
10
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
HEARTLAND
19
 
 
NIGER TORNADOES
12
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
KATSINA UNITED
8
 
 
DOMA UNITED
18
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
LOBI STARS
6
 
 
KWARA UNITED
11
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
PLATEAU UNITED
5
 
 
KANO PILLARS
10
 
 
 

18:00
SCH
NPFL
RIVERS UNITED
9
 
 
GOMBE UNITED
20
 
 
 

18:30
SCH
LICG
ETOILE DU SAHEL
5
 
 
CS SFAXIEN
4
 
 
 

19:00
SCH
GrB
SPAIN
4
 
 
CROATIA
2
 
 

1.91

3.40

4.33

19:00
SCH
PL
B36 TORSHAVN
5
 
 
B68 TOFTIR
9
 
 
 

19:00
SCH
PL
SKALA
7
 
 
VIKINGUR GOTA
1
 
 
 

19:00
SCH
CUP
FC INTER TURKU (U19)
 
 
VPS
 
 
 
 

19:00
SCH
1D
FJOLNIR
2
 
 
THOR AKUREYRI
8
 
 
 

19:00
SCH
VIRS
FK LIEPAJA
8
 
 
BFC DAUGAVPILS
4
 
 
 

19:00
SCH
AL
DAINAVA ALYTUS
5
 
 
FK ZALGIRIS KAUNAS
4
 
 
 

19:00
SCH
NISA
GEORGIA LIONS FC
5
 
 
SAVANNAH CLOVERS
6
 
 
 

19:00
SCH
NW
RACING LOUISVILLE (W)
7
 
 
GOTHAM FC (W)
5
 
 
 

19:15
SCH
HC
GOL GOHAR
 
 
SEPAHAN FC
 
 
 
 

19:30
SCH
HC
MES RAFSANJAN
 
 
ALUMINIUM ARAK
 
 
 
 

20:00
SCH
PL
FC NEMAN GRODNO
2
 
 
BATE BORISOV
9
 
 
 

20:00
SCH
PL
ATLETICO OTTAWA
1
 
 
YORK UNITED FC
6
 
 
 

20:00
SCH
WPDW
WEXFORD YOUTHS (W)
5
 
 
DLR WAVES (W)
10
 
 
 

21:00
SCH
PBMA
CLUB COMUNICACIONES
10
 
 
ACASSUSO
14
 
 
 

21:00
SCH
PBMA
CS DEPORTIVO LINIERS
21
 
 
SAN MARTIN BURZACO
12
 
 
 

21:00
SCH
PBMA
DEPORTIVO ARMENIO
4
 
 
EXCURSIONISTAS
6
 
 
 

21:00
SCH
PBMA
MIDLAND
8
 
 
DEPORTIVO LAFERRERE
13
 
 
 

21:00
SCH
PBMA
VILLA DALMINE
18
 
 
FLANDRIA
7
 
 
 

21:00
SCH
PBMA
VILLA SAN CARLOS
20
 
 
DOCK SUD
5
 
 
 

21:00
SCH
FAZA
VILLA MITRE
2
 
 
KIMBERLEY
4
 
 
 

21:00
SCH
PL
07 VESTUR
6
 
 
HB TORSHAVN
2
 
 
 

21:00
SCH
WPDW
SLIGO ROVERS (W)
11
 
 
SHAMROCK ROVERS WOMEN
8
 
 
 

21:00
SCH
LICG
ESPERANCE ST
1
 
 
US MONASTIRIENNE
2
 
 
 

21:00
SCH
PDIG
CA RIVER PLATE
6
 
 
DEPORTIVO MALDONADO
8
 
 
 

21:00
SCH
SD
PLAZA COLONIA
3
 
 
SUD AMERICA
10
 
 
 

21:30
SCH
FAZD
CRUCERO DEL NORTE
6
 
 
CENTRAL NORTE
3
 
 
 

21:30
SCH
SB
AMERICA MINEIRO
2
 
 
CRB
15
 
 
 

21:30
SCH
WPDW
ATHLONE TOWN (W)
3
 
 
TREATY UNITED (W)
7
 
 
 

21:30
SCH
PDRP
MALAGA
 
 
GIMNASTIC
 
 
 
 

21:30
SCH
SD
CERRITO
11
 
 
ALBION FC
4
 
 
 

22:00
SCH
LP
UNION SANTA FE
5
 
 
SAN LORENZO
26
 
 
 

2.25

3.00

3.60

22:00
SCH
GrB
ITALY
3
 
 
ALBANIA
1
 
 

1.33

5.00

10.00

22:00
SCH
2D
KFG GARDABAER
11
 
 
VOLSUNGUR
5
 
 
 

22:00
SCH
ULO
FORWARD MADISON FC
3
 
 
SOUTH GEORGIA TORMENTA
6
 
 
 

23:00
SCH
FAZB
GUTIERREZ SC
2
 
 
FERRO CARRIL OESTE GENERAL PICO
10
 
 
 

23:00
SCH
SB
PONTE PRETA
14
 
 
NOVORIZONTINO
11
 
 
 

23:00
SCH
SC
APARECIDENSE
15
 
 
TOMBENSE
9
 
 
 

23:00
SCH
SC
CSA
19
 
 
BOTAFOGO PB
1