Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:30
FTR
L2
SPORT LORETO
10
 
 
CIENCIANO
4
 
 
Full Time Result Only
 
 
23:00
FTR
SD
3 DE FEBRERO
14
 
 
FERNANDO DE LA MORA
7
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
SD
DEPORTIVO CAAGUAZU
15
 
 
FULGENCIO YEGROS
16
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
SD
GENERAL CABALLERO
6
 
 
RUBIO NU
10
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
SD
RI 3 CORRALES
12
 
 
2 DE MAYO
4
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
SD
SPORTIVO ITENO
11
 
 
SPORTIVO TRINIDENSE
8
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
PBM
LOS ANDES
7
 
 
DEPORTIVO ARMENIO
12
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
PBM
SAN MIGUEL
18
 
 
SACACHISPAS
17
 
 
Full Time Result Only
 
21:00
FTR
L2
ATLETICO GRAU
5
 
 
UNION HUARAL
6
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:00
FTR
L2
JUAN AURICH
3
 
 
LOS CAIMANES
11
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:00
FTR
L2
SANTOS DE NASCA
1
 
 
ALIANZA ATLETICO
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
19:15
FTR
PBM
FLANDRIA
11
 
 
SAN TELMO
1
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
MTK BUDAPEST
1
 
 
BUDAFOKI MTE
2
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
2E
BREGALNICA STIP
4
 
 
FK KOZUV GEVGELIJA
1
 
 
Full Time Result Only
 
 
19:00
FTR
1L
NOVI PAZAR
6
 
 
METALAC GM
2
 
 
Full Time Result Only
 
20:00
FIN
A
AMERICA DE QUITO
14
 
 
FUERZA AMARILLA
16
 
 
0
0
3
0
TV
19:35
POST
QSL
AL-KHOR
10
 
 
AL-SADD SC
4
 
 
19:00
POST
BP
MOULOUDIA OUJDA
3
 
 
WYDAD A.C. CASABLANCA
6
 
 
 
18:30
FIN
CGB
VIS PESARO
16
 
 
PIACENZA
6
 
 
0
0
1
0
18:15
FIN
PR
TARXIEN RAINBOWS
14
 
 
BALZAN FC
9
 
 
0
1
1
3
TV
18:00
FIN
BL
RAPID VIENNA
4
6
 
WOLFSBERGER AC
3
4
 
1
0
1
1
TV
18:00
FIN
PR
SIROKI BRIJEG
7
 
 
SLOBODA TUZLA
10
 
 
1
0
2
0
18:00
POST
PD
UNIVERSIDAD CATOLICA
1
 
 
COLO COLO
2
 
 
TV
18:00
FIN
D1
ANORTHOSIS
1
2
 
OMONIA
2
2
 
0
0
0
0
TV
18:00
FIN
B
LDU LOJA
9
 
 
INDEPENDIENTE JUNIORS
3
 
 
1
1
1
2
18:00
FIN
L1
MONACO
18
2
 
RENNES
12
3
 
1
1
3
2
TV
18:00
FIN
EL
DILA GORI
7
 
 
DINAMO BATUMI
1
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
SL1
PAOK
2
3
 
LAMIA
12
4
 
3
0
3
0
TV
18:00
FIN
BEKESCSABA 1912
13
 
 
SZOLNOKI MAV FC
16
 
 
0
1
1
1
18:00
FIN
DUNA ASZFALT TISZAKECSKE
15
 
 
SIOFOK
6
 
 
0
0
2
1
18:00
FIN
FC AJKA
9
 
 
SZEGED-CSANAD
8
 
 
0
0
1
0
18:00
FIN
GYORI ETO FC
5
 
 
VAC
19
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
VASAS
7
 
 
SZOMBATHELYI HALADAS
14
 
 
0
0
3
2
18:00
FIN
SL
AS TRENCIN
9
 
 
FK SENICA
8
 
 
1
1
2
3
18:00
FIN
PONTEVEDRA
15
 
 
GETAFE B
16
 
 
2
3
2
3
18:00
FIN
RACING DE FERROL
14
 
 
ATLETICO MADRID B
2
 
 
1
0
1
1
18:00
FIN
UP LANGREO
19
 
 
MARINO DE LUANCO
16
 
1
1
0
1
1
18:00
FIN
CD CALAHORRA
6
 
 
BARAKALDO
9
 
 
1
0
3
3
18:00
FIN
HARO DEPORTIVO
7
 
 
REAL SOCIEDAD B
4
 
 
2
0
2
0
18:00
FIN
SALAMANCA
7
 
 
CD IZARRA
17
 
 
0
0
1
1
18:00
FIN
BADALONA
20
 
 
UE OLOT
15
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
ORIHUELA
17
 
 
FC ANDORRA
2
 
 
0
0
1
1
18:00
FIN
REAL LINENSE
6
 
 
GRANADA CF B
17
 
 
1
1
1
1
18:00
FIN
D1S
FC TROLLHATTAN
5
 
 
KRISTIANSTAD FC
15
 
 
0
0
1
1
18:00
FIN
DS
LINKOPINGS (W)
5
 
 
IF LIMHAMN BUNKEFLO (W)
11
 
 
0
0
3
0
17:45
FIN
LOKOMOTIV PLOVDIV
2
3
1
CSKA-SOFIA
4
4
 
1
0
1
0
TV
17:45
FIN
B
ORENSE SC
2
 
 
CDS SANTA RITA
5
 
1
0
0
1
1
17:45
FIN
ERD
FEYENOORD
10
3
 
HERACLES
9
3
 
1
0
1
1
TV
17:45
FIN
L1
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
9
5
 
FC ASTRA GIURGIU
5
4
 
1
2
2
3
TV
17:30
FIN
IPL
PARS JONOUBI JAM
10
2
 
SANAT NAFT
5
1
 
0
0
0
0
17:30
FIN
IPL
PERSEPOLIS FC
6
1
1
PAYKAN
13
 
 
1
1
2
1
17:30
FIN
1L
ALUMINIJ
2
 
 
NK BRAVO
8
 
 
2
0
5
1
TV
17:30
FIN
TUDELANO
13
 
 
GUIJUELO
16
 
 
0
0
1
1
17:25
FIN
QSL
UMM SALAL
9
 
 
AL-DUHAIL SC
1
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
SL
ALDOSIVI
22
4
1
DEFENSA Y JUSTICIA
20
5
 
1
0
1
0
TV
17:00
FIN
PN
GUILLERMO BROWN
8
 
 
ATLETICO MITRE
7
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
TIR
TELFS
3
 
 
SV HALL
7
 
 
1
1
1
2
17:00
FIN
VOR
SCR ALTACH (AM)
3
 
 
FC WOLFURT
6
 
 
0
0
1
1
17:00
FIN
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
13
 
 
SHAKHTER SOLIGORSK
3
 
 
0
0
2
0
17:00
FIN
1B
LOMMEL UNITED
8
 
 
OH LEUVEN
1
 
 
0
0
0
2
17:00
FIN
D1
CANON YAOUNDE
2
 
 
AVION NKAM
18
 
 
0
0
3
0
 
17:00
FIN
D1
FOVU CLUB
3
 
 
TONNERRE KALARA
15
 
 
2
0
2
1
 
17:00
FIN
D1
UNION DOUALA
15
 
 
DRAGON DE YAOUNDE
3
 
 
1
1
1
2
 
17:00
FIN
D1
E.N. PARALIMNIOU
10
 
 
NEA SALAMIS
6
 
 
0
1
0
1
TV
17:00
FIN
SL
FC COPENHAGEN
2
1
 
ESBJERG
13
1
 
1
0
3
1
TV
17:00
FIN
PR
EB/STREYMUR
9
 
 
AB ARGIR
7
 
 
1
1
1
2
17:00
FIN
PR
HB TORSHAVN
4
 
 
TB TVOROYRI
8
 
 
2
0
3
0
17:00
FIN
PR
IF FUGLAFJORDUR
10
 
 
SKALA
6
 
 
0
0
1
3
17:00
FIN
PR
KI KLAKSVIK
1
 
 
NSI RUNAVIK
3
 
 
2
1
3
2
17:00
FIN
PR
VIKINGUR GOTA
5
 
 
B36 TORSHAVN
2
 
 
0
1
0
1
17:00
FIN
SL1
XANTHI FC
2
3
 
ARIS THESSALONIKIS
8
3
 
0
1
0
1
TV
17:00
POST
SL2
A.E. KARAISKAKIS
3
 
 
LEVADIAKOS
8
 
 
 
17:00
POST
SL2
APOLLON LARISSA FC
5
 
 
PANACHAIKI 1891
7
 
 
 
17:00
POST
SL2
APOLLON PONTOU
12
 
 
A.O. PLATANIAS
4
 
 
 
17:00
POST
SL2
APOLLON SMIRNIS
2
 
 
DOXA DRAMAS
9
 
 
 
17:00
POST
SL2
ERGOTELIS
10
 
 
KERKYRA
11
 
 
 
17:00
POST
SL2
PAE CHANIA
1
 
 
PAS GIANNINA
6
 
 
 
17:00
FIN
ISL
KERALA BLASTERS
1
 
 
ATLETICO DE KOLKATA
10
 
 
2
1
2
1
17:00
FIN
PR
FC ASTANA
2
 
 
KAIRAT ALMATY
1
 
 
1
0
3
1
 
17:00
FIN
VIR
FK LIEPAJA
6
 
 
VALMIERAS
4
 
 
1
1
2
3
TV
17:00
FIN
ND
ETZELLA ETTELBRUCK
11
 
 
UNION TITUS PETANGE
1
 
 
0
2
1
2
17:00
POST
ND
FC MUHLENBACH BLUE BOYS
13
 
 
US HOSTERT
9
 
 
17:00
FIN
ND
FOLA ESCH
2
 
 
F91 DUDELANGE
8
 
 
1
1
2
1
17:00
POST
ND
UNA STRASSEN
7
 
 
AS JEUNESSE ESCH
5
 
 
17:00
FIN
ND
US MONDORF-LES-BAINS
6
 
 
RACING FC UNION LUXEMBOURG
7
 
 
0
0
0
4
17:00
FIN
BP
FAR RABAT
6
 
1
RAPIDE OUED ZEM
13
 
1
0
0
2
0
17:00
FIN
E2
CHABAB ATLAS KHENIFRA
4
 
 
JEUNESSE BEN GUERIR
3
 
 
0
1
2
1
 
17:00
FIN
E2
CHABAB MOHAMMEDIA
1
 
 
WYDAD FES
5
 
 
2
1
2
1
 
17:00
FIN
E2
KAWKAB A.C.MARRAKECH
6
 
 
CHABAB RIADI SALMI
7
 
 
0
0
1
0
 
17:00
FIN
E2
MAGHREB FES
10
 
 
RACING DE CASABLANCA
7
 
 
0
0
0
0
 
17:00
FIN
E2
OLYMPIQUE DCHEIRA
4
 
 
ITTIHAD KHEMISSET
13
 
 
2
1
2
1
 
17:00
FIN
E2
SIDI KACEM
14
 
 
KAC KENITRA
8
 
 
0
2
1
2
 
17:00
FIN
E2
TAS DE CASABLANCA
7
 
 
AS SALE
16
 
 
0
1
1
1
 
17:00
FIN
E2
WYDAD TEMARA
9
 
 
CHABAB RIF HOCEIMA
13
 
 
0
0
1
0
 
17:00
FIN
3R
AD OLIVEIRENSE
 
 
SANTA CLARA
 
 
 
0
1
0
3
17:00
FIN
3R
AROUCA
 
 
MERELINENSE
 
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
3R
CASA PIA
 
 
VIZELA
 
 
 
0
1
1
3
17:00
FIN
3R
LOURES
 
1
BENFICA CASTELO BRANCO
 
 
 
1
1
2
2
4
2
17:00
FIN
3R
LUSITANIA
 
1
FAMALICAO
 
 
 
0
0
1
1
1
1
5-6
17:00
FIN
3R
MAFRA
 
 
FAFE
 
 
2
0
0
0
0
0
0
17:00
FIN
3R
MARINHENSE
 
1
FATIMA
 
 
 
1
0
1
0
17:00
FIN
3R
OLIMPICO MONTIJO
 
 
ANADIA
 
 
2
0
0
0
1
17:00
FIN
3R
PEDRAS SALGADAS
 
 
AGUEDA
 
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
3R
VARZIM
 
 
ESTORIL
 
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
3R
VITORIA SERNACHE
 
 
SERTANENSE
 
 
 
0
0
0
0
0
0
4-5
17:00
FIN
2R
STIRLING UNIVERSITY
 
 
LINLITHGOW ROSE
 
 
 
0
0
0
2
17:00
FIN
PD
ESPANYOL
19
2
 
VILLARREAL
6
1
 
0
1
0
1
TV
17:00
FIN
SD
DEPORTIVO LA CORUNA
22
 
 
MALAGA
18
 
 
0
1
0
2
TV
17:00
FIN
PDW
BARCELONA (W)
1
 
 
EDF LOGRONO (W)
5
 
 
3
0
5
0
17:00
FIN
D1N
UMEA FC
2
 
 
RYNNINGE IK
15
 
 
1
1
3
1
17:00
FIN
D1S
IFK VARNAMO
8
 
 
ASSYRISKA TURABDIN
9
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
D1S
LANDSKRONA BOIS
2
 
 
ESKILSMINNE IF
12
 
 
1
0
2
0
17:00
FIN
SL
FC LUGANO
8
3
 
FC ZURICH
6
2
 
0
0
0
0
TV
17:00
FIN
SL
FC LUZERN
5
1
 
FC SION
4
2
 
0
1
3
1
TV
17:00
FIN
SL
SERVETTE FC
7
3
 
FC ST. GALLEN
3
3
 
0
1
1
2
TV
17:00
FIN
PR
DYNAMO KYIV
3
3
 
FC OLEKSANDRIYA
4
3
 
1
0
1
0
TV
16:45
FIN
SL1
PANIONIOS
14
3
1
ASTERAS TRIPOLIS
9
3
 
0
1
0
1
TV
16:30
FIN
PR
PYUNIK YEREVAN
7
 
 
FC URARTU
8
 
1
0
2
1
2
16:30
FIN
D1
UMS DE LOUM
5
 
 
EDING SPORT FC
4
 
 
0
0
1
1
 
16:30
FIN
D1
BOHEMIANS 1905
11
1
 
OPAVA
16
2
 
0
0
1
0
TV
16:30
FIN
D1
KARVINA
13
3
 
SLOVACKO
6
4
1
0
1
0
2
TV
16:30
FIN
D1
VIKTORIA PLZEN
2
3
 
BANIK OSTRAVA
4
1
 
0
0
3
0
TV
16:30
FIN
D2
VLASIM
15
 
 
HRADEC KRALOVE
3
 
 
0
0
0
2
16:30
FIN
BL
FC KOLN
15
 
 
SC PADERBORN 07
18
 
 
1
0
3
0
TV
16:30
POST
ND
RODANGE 91
14
 
 
VICTORIA ROSPORT
12
 
 
16:30
FIN
ARSENAL TULA
11
4
 
PFC SOCHI
13
5
1
1
1
1
1
TV
16:30
FIN
NFS
RICHARDS BAY FC
4
 
 
REAL KINGS FC
6
 
 
1
1
1
2
16:30
FIN
NFS
TS GALAXY FC
7
 
 
JDR STARS
2
 
 
0
1
1
1
16:30
FIN
SL
ALANYASPOR
1
 
 
RIZESPOR
16
1
 
2
0
5
2
TV
16:30
FIN
1L
BOLUSPOR
16
 
 
GIRESUNSPOR
17
 
 
0
0
2
0
16:30
FIN
1L
RUKH VYNNYKY
4
 
 
INGULETS PETROVE
5
 
 
0
0
1
0
16:00
FIN
SAL
SV KUCHL
9
 
 
FC PINZGAU
2
 
 
1
1
2
3
16:00
FIN
PR
NEFTCHI BAKU
2
 
 
ZIRA
5
 
 
1
0
3
0
16:00
FIN
N/W
BDIN VIDIN
12
 
 
TRYAVNA
13
 
 
0
1
0
2
16:00
FIN
N/W
DRENOVETS
5
 
 
KOM BERKOVITSA
10
 
1
1
1
2
1
16:00
FIN
N/W
JUVENTUS MALCHIKA
14
 
 
LOKOMOTIV MEZDRA
7
 
 
0
0
2
2
16:00
FIN
N/W
PARTIZAN CHERVEN BRYAG
3
 
 
SEVLIEVO
2
 
 
2
2
4
2
16:00
FIN
N/W
PARVA ATOMNA
10
 
 
AKADEMIK SVISHTOV
9
 
 
1
0
1
1
16:00
FIN
N/W
VIHAR SLAVYANOVO
3
 
 
PAVLIKENI
6
 
 
0
0
2
2
16:00
FIN
N/W
YANTRA 2019 GABROVO
1
 
 
LOKOMOTIV 1927 DRYANOVO
8
 
 
0
0
1
0
16:00
FIN
N/E
BENKOVSKI BYALA
13
 
 
DOBRUDZHA
1
 
 
1
1
1
2
16:00
FIN
S/E
GIGANT SAEDINENIE
6
 
 
SOZOPOL
2
 
 
0
0
2
1
16:00
FIN
S/E
HASKOVO 1957
9
 
 
MARITSA PLOVDIV
3
 
 
0
0
1
2
16:00
FIN
S/E
LEVSKI KARLOVO
12
 
 
RODOPA SMOLYAN
18
 
 
0
0
0
0
16:00
FIN
D1
YOUNG SPORTS ACADEMY
2
 
 
STADE RENARD
16
 
 
1
1
2
1
 
16:00
FIN
INTER ZAPRESIC
10
 
 
NK OSIJEK
4
 
 
2
1
3
3
TV
16:00
FIN
BSK BIJELO BRDO
16
 
 
SIBENIK
1
 
 
0
1
0
1
16:00
FIN
DINAMO ZAGREB II
8
 
 
KUSTOSIJA
15
 
 
0
0
1
0
16:00
FIN
ECH
WIGAN
20
3
 
NOTTINGHAM FOREST
4
1
 
1
0
1
0
TV
16:00
FIN
LIVERPOOL (U23)
7
 
 
WOLVERHAMPTON (U23)
9
 
 
2
1
4
3
 
16:00
FIN
L1
BORDEAUX
5
 
 
ST ETIENNE
9
3
 
0
0
0
1
TV
16:00
FIN
EL
WIT GEORGIA
10
 
 
SIONI BOLNISI
9
 
 
0
0
0
0
16:00
FIN
NTH
LUNEBURGER SK HANSA
6
 
 
SCHWARZ-WEISS REHDEN
5
 
 
0
1
1
3
16:00
FIN
FL
ASPROPIRGOS
6
 
 
EGALEO
8
 
 
1
1
1
1
16:00
FIN
FL
IERAPETRA
2
 
 
DIAGORAS RODOU
4
 
1
0
0
0
0
16:00
FIN
FL
KAVALA
4
 
 
VERIA
5
 
 
1
0
1
0
16:00
FIN
FL
TRIGLIA PO
13
 
 
TRIKALA
2
 
 
0
0
0
1
16:00
FIN
CG1
AETOS ORFANOU
2
 
 
DOXA KATO KAMILAS
7
 
 
0
0
1
1
 
16:00
FIN
CG1
DOXA THEOLOGOU
13
 
 
KERAVNOS PERNIS
5
 
 
0
0
0
2
 
16:00
FIN
CG1
NESTOS CHRISOUPOLIS
1
 
 
EA ALEXANDROUPOLIS
11
 
 
0
0
4
0
 
16:00
FIN
CG1
PANDRAMAIKOS
2
 
 
IRAKLIS ZYGOU
9
 
 
0
0
2
0
 
16:00
FIN
CG1
PANSERRAIKOS
3
 
 
ARIS AVATOU
8
 
 
0
0
2
0
 
16:00
FIN
CG2
ALMOPOS ARIDEAS
1
 
 
EDESSAIKOS
8
 
 
0
0
1
0
 
16:00
FIN
CG2
AS GIANNITSA
4
 
 
THIELLA SARAKINON
10
 
 
0
0
2
0
 
16:00
FIN
CG2
MAKEDONIKOS
2
 
 
M. ALEXANDROS TRIKALON
8
 
 
0
0
2
0
 
16:00
FIN
CG2
NIKI AGKATHIAS
7
 
 
ASTRAPI MESOPOTAMIAS
13
 
 
0
0
1
0
 
16:00
CANC
CG2
PAS FLORINA
12
 
 
ARIS PALEOHORIOU
14
 
 
 
16:00
FIN
CG2
POSIDONAS MICHANIONAS
6
 
 
AGROTIKOS ASTERAS
8
 
 
0
0
0
2
 
16:00
FIN
CG2
THERMAIKOS THERMIS
2
 
 
AO SIRINA
15
 
 
0
0
4
0
 
16:00
FIN
CG3
AO SELLANON
2
 
 
DIAS CHIOU
12
 
 
0
0
1
0
 
16:00
FIN
CG3
AS METEORA
9
 
 
ATROMITOS PALAMA
3
 
 
0
0
0
0
 
16:00
FIN
CG3
ECONOMOS TSARITSANIS
9
 
 
AE KARITSAS
4
 
 
0
0
1
1
 
16:00
FIN
CG3
GS ALMYROS
6
 
 
AO POTAMIAS
14
 
 
0
0
1
0
 
16:00
FIN
CG3
PIERIKOS
1
 
 
DIAGORAS STEFANOVIKIOU
13
 
 
0
0
1
0
 
16:00
FIN
CG3
THISEAS AGRIAS
3
 
 
DIGENIS NEOHORIOU
11
 
 
0
0
2
1
 
16:00
FIN
CG4
ANAGENNISI ARTAS
1
 
 
APOLLON EFPALIOU
8
 
 
0
0
3
1
 
16:00
FIN
CG4
NAFPAKTIAKOS ASTERAS
6
 
 
AO ANATOLIS
13
 
 
0
0
0
4
 
16:00
FIN
CG4
PAS PREVESA
5
 
 
AEP KARAGIANNION
2
 
 
0
0
0
0
 
16:00
FIN
CG4
SOULI PARAMITHIAS
13
 
 
MAKEDONIKOS FOUFA
11
 
 
0
0
0
0
 
16:00
FIN
CG4
TILIKRATIS
9
 
 
PAS ACHERON KANALAKIOU
2
 
 
0
0
0
1
 
16:00
FIN
CG5
AGIOI ANARGYROI
9
 
 
AKRATITOS
10
 
 
0
0
2
0
 
16:00
FIN
CG5
AGIOS IEROTHEOS
5
 
 
THIELLA KAMARIOU
2
 
 
0
0
0
3
 
16:00
FIN
CG5
ERMIS KORYDALLOU
11
 
 
KIFISIA
7
 
 
0
0
2
2
 
16:00
FIN
CG5
ILISIAKOS
13
 
 
AE MOSCHATOU
6
 
 
0
0
1
1
 
16:00
FIN
CG5
KERATSINI
8
 
 
ETHNIKOS PIRAEUS
12
 
 
0
0
1
1
 
16:00
FIN
CG6
ACHARNAIKOS
6
 
 
NEA ARTAKI
12
 
 
0
0
2
1
 
16:00
FIN
CG6
AITTITOS SPATON
10
 
 
PANARKADIKOS
7
 
 
0
0
0
2
 
16:00
FIN
CG6
AO IPATOU
3
 
 
KORINTHOS 2006
4
 
 
0
0
2
1
 
16:00
FIN
CG6
PALLINIAKOS
8
 
 
PAS KITHERON
11
 
 
0
0
1
1
 
16:00
FIN
CG7
AE ERMIONIDAS
3
 
 
OLYMPIAKOS ZAHAROS
13
 
 
0
0
3
0
 
16:00
FIN
CG7
PANARGIAKOS
14
 
 
AO DIAVOLITSIOU
12
 
 
0
0
0
0
 
16:00
FIN
CG7
PANGYTHEATIKOS
10
 
 
PAO VARDAS
8
 
 
0
0
2
3
 
16:00
FIN
CG7
PANILIAKOS
4
 
 
DIAGORAS VRAHNEIKON
6
 
 
0
0
1
0
 
16:00
FIN
CG7
PS I SPARTI
1
 
 
NAFPLIO 2017
4
 
 
0
0
1
0
 
16:00
FIN
CG7
THIELLA PATRON
9
 
 
AO TSIVILI
3
 
 
0
0
2
4
 
16:00
FIN
CG7
ZAKYNTHOS
2
 
 
ASTERAS VLAHIOTI
10
 
 
0
0
2
1
 
16:00
FIN
CG8
AEEK SYNKA
8
 
 
GIOUCHTAS
3
 
 
0
0
0
1
 
16:00
FIN
CG8
AGIOS NIKOLAOS
3
 
 
PANAKROTIRIAKOS
6
 
 
0
0
2
1
 
16:00
FIN
CG8
IRODOTOS
1
 
 
POROS
9
 
 
0
0
4
1
 
16:00
FIN
CG8
PO ATSALENIOU
3
 
 
RETHYMNIAKOS
7
 
 
0
0
1
1
 
16:00
FIN
A
CAGLIARI
7
4
 
SPAL
17
5
 
1
0
2
0
TV
16:00
FIN
A
SAMPDORIA
20
3
 
ROMA
6
3
1
0
0
0
0
TV
16:00
FIN
A
UDINESE
10
3
 
TORINO
9
3
 
1
0
1
0
TV
16:00
FIN
B
CHIEVO
11
 
 
ASCOLI
6
2
1
1
0
2
0
16:00
FIN
B
PISA
14
7
 
CROTONE
2
4
1
1
0
1
1
16:00
FIN
CGA
COMO
7
 
 
PONTEDERA
4
 
1
0
0
2
0
16:00
FIN
CGA
GOZZANO
16
 
 
OLBIA
17
 
 
0
0
0
0
16:00
FIN
CGA
NOVARA
5
 
 
CARRARESE
7
 
 
2
0
2
1
16:00
FIN
CGA
PERGOLETTESE
20
 
 
ROBUR SIENA
6
 
 
0
0
0
1
16:00
FIN
CGA
PISTOIESE
12
 
 
GIANA ERMINIO
19
 
 
0
0
1
1
16:00
FIN
CGB
IMOLESE
20
 
 
FERALPISALO
10
 
 
0
0
0
1
16:00
FIN
CGB
RIMINI
15
 
1
CESENA
11
 
 
1
1
1
1
16:00
FIN
CGB
TRIESTINA
13
 
 
PADOVA
1
 
 
1
0
2
0
16:00
FIN
CGC
AVELLINO
13
 
 
BARI
5
 
 
1
0
2
2
16:00
FIN
CGC
BISCEGLIE
17
 
 
TERNANA
2
 
 
0
1
0
1
16:00
FIN
CGC
MONOPOLI
3
 
 
REGGINA
1
 
1
1
1
1
2
16:00
FIN
CGC
SICULA LEONZIO
18
 
 
RIETI
19
 
 
0
0
1
2
16:00
FIN
CGC
VIBONESE
12
 
 
CATANIA
9
 
1
2
0
5
0
16:00
FIN
D1
KARIOBANGI SHARKS
14
 
 
GOR MAHIA
1
 
 
0
0
0
1
16:00
FIN
PR
GUDJA UNITED
13
 
 
VALLETTA FC
9
 
 
0
1
0
1
TV
16:00
FIN
D1
NEST-SOTRA
4
 
 
SANDNES ULF
12
 
 
0
0
3
0
16:00
FIN
D1
STROMMEN
14
 
 
RAUFOSS
8
 
 
2
0
2
1
16:00
FIN
TS
KOLBOTN (W)
7
 
 
LILLESTROM (W)
1
 
 
0
1
2
2
16:00
FIN
EK
ARKA GDYNIA
14
1
 
LECHIA GDANSK
6
4
1
0
0
2
2
TV
16:00
FIN
3R
AGUIAS DO MORADAL
 
 
VITORIA SETUBAL
 
 
 
0
4
0
5
TV
16:00
FIN
1L
KABEL
3
 
 
DINAMO VRANJE
4
 
1
1
0
1
0
16:00
FIN
1R
HIGHLANDS PARK FC
 
 
BLACK LEOPARDS
 
 
1
0
0
0
0
0
0
6-5
TV
16:00
FIN
1R
MAMELODI SUNDOWNS
 
 
AMAZULU
 
 
 
1
0
5
0
TV
16:00
FIN
ASV
FALKENBERGS FF
16
1
1
AIK
3
 
 
0
2
1
5
TV
16:00
FIN
ASV
HAMMARBY
1
2
 
MALMO FF
2
5
 
1
0
2
0
TV
16:00
FIN
SPR
IK BRAGE
3
 
 
JONKOPINGS SODRA
4
 
 
1
0
3
1
16:00
FIN
D1N
AKROPOLIS IF
1
 
 
VASALUNDS IF
7
 
 
1
1
3
1
16:00
FIN
D1N
BODENS BK
15
 
 
KARLSTAD BK
4
 
 
0
0
4
2
16:00
FIN
D1N
SOLLENTUNA FK
12
 
 
TEAM TG FF
11
 
 
1
1
1
2
16:00
FIN
DS
KOPPARBERGS/GOTEBORG (W)
2
 
 
VAXJO DFF (W)
9
 
 
1
0
2
1
16:00
FIN
DS
ROSENGARD (W)
1
 
 
VITTSJO GIK (W)
3
 
 
1
1
1
1
16:00
FIN
1L
FC METALURH ZAPORIZHYA
16
 
 
MFK MYKOLAIV
12
 
 
0
1
1
1
15:45
FIN
D1W
DIJON (W)
11
 
 
LYON (W)
2
 
 
0
0
0
0
15:30
FIN
BL
SKN ST. POLTEN
12
4
 
AUSTRIA VIENNA
7
2
 
0
1
2
2
TV
15:30
FIN
BL
WSG WATTENS
9
2
 
TSV HARTBERG
6
3
 
0
0
0
1
TV
15:30
FIN
1A
KV MECHELEN
4
3
 
ANTWERP
5
3
 
2
1
3
1
TV
15:30
FIN
LF
TP MAZEMBE
1
 
 
CS DON BOSCO
8
 
 
0
0
3
1
15:30
POST
D3
IRAKLIS GEROLAKKOU
8
 
 
AMATHUS AY. TICHONA
13
 
 
15:30
FIN
ED
FORTUNA HJORRING (W)
1
 
 
BSF (W)
8
 
 
2
0
4
0
15:30
FIN
DOROGI FC
11
 
 
BUDAORSI SC
18
 
 
2
0
3
0
15:30
FIN
KAZINCBARCIKAI
10
 
 
GYIRMOT FC
3
 
 
0
1
1
2
15:30
CANC
NYIREGYHAZA
14
 
 
BALMAZUJVAROS
20
 
 
15:30
FIN
SOROKSAR
9
 
 
CSAKVAR
1
 
 
0
0
0
1
15:30
FIN
IPL
MACHINE SAZI TABRIZ
10
3
 
FOOLAD FC
4
3
 
2
3
2
3
15:30
FIN
ERD
EMMEN
14
2
 
FORTUNA SITTARD
17
4
 
0
1
2
1
TV
15:30
FIN
ERD
GRONINGEN
11
 
 
SPARTA ROTTERDAM
8
3
1
0
0
2
0
TV
15:30
FIN
2E
FK KIT-GO PEHCEVO
5
 
 
FK POBEDA
8
 
 
0
1
2
1
 
15:30
FIN
2E
FK OSOGOVO
9
 
 
FK SASA
6
 
 
0
3
2
5
 
15:30
FIN
2E
FK PITU GULI
10
 
 
FK PLACKOVICA
6
 
 
0
0
0
1
 
15:30
FIN
2E
FK TIKVES
3
 
 
FK BELASICA
1
 
 
0
1
1
2
 
15:30
FIN
2W
FK DRITA
2
 
1
FK OHRID
10
 
 
0
0
0
1