Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:15
FIN
R32
CRISTOBAL COLON
 
 
CLUB SP. SAN LORENZO
 
 
 
0
1
1
1
6-5
22:05
FIN
1R
ESTAC TROYES
 
 
LENS
 
 
 
1
0
1
2
TV
22:00
FIN
1R
WEST BROM
 
 
MILLWALL
 
 
 
1
1
1
2
22:00
FIN
3QR
FC PORTO
3
 
KRASNODAR
 
4
 
0
3
2
3
TV
22:00
FIN
3QR
DUNDALK
2
 
SLOVAN BRATISLAVA
 
2
 
0
2
1
3
TV
21:45
FIN
NL
ALDERSHOT TOWN
18
 
 
BROMLEY
3
 
 
0
1
0
1
21:45
FIN
NL
BARNET
9
 
 
DOVER
7
 
 
0
0
0
1
21:45
FIN
NL
CHESTERFIELD
20
 
 
WOKING
2
 
 
0
0
1
2
21:45
FIN
NL
CHORLEY
23
 
 
SOLIHULL MOORS
1
 
 
0
2
1
6
21:45
FIN
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
14
 
 
BOREHAM WOOD
15
 
 
0
1
0
3
21:45
FIN
NL
EASTLEIGH
20
 
 
SUTTON UTD
6
 
 
1
1
1
1
21:45
FIN
NL
EBBSFLEET UNITED
24
 
 
YEOVIL
12
 
 
0
1
1
3
21:45
FIN
NL
HARROGATE TOWN
17
 
1
NOTTS COUNTY
16
 
 
0
1
0
2
21:45
FIN
NL
HARTLEPOOL
19
 
 
AFC FYLDE
10
 
 
1
0
2
2
21:45
FIN
NL
STOCKPORT
8
 
 
BARROW
14
 
 
0
1
3
2
21:45
FIN
NL
TORQUAY
13
 
 
MAIDENHEAD
5
 
 
0
1
0
2
21:45
FIN
NL
WREXHAM
12
 
1
FC HALIFAX TOWN
4
 
 
0
0
1
0
21:45
FIN
NLN
ALTRINCHAM
14
 
 
ALFRETON
8
 
 
2
1
3
2
21:45
FIN
NLN
BLYTH SPARTANS
22
 
 
YORK
1
 
 
0
2
0
3
21:45
FIN
NLN
BOSTON UTD
13
 
2
LEAMINGTON
15
 
2
0
0
1
0
21:45
FIN
NLN
BRACKLEY TOWN
18
 
 
KINGS LYNN
3
 
 
0
0
1
1
21:45
FIN
NLN
FARSLEY CELTIC
12
 
 
SOUTHPORT
7
 
 
0
3
0
3
21:45
FIN
NLN
GATESHEAD
9
 
 
BRADFORD PARK AVENUE
21
 
 
1
0
1
1
21:45
FIN
NLN
GUISELEY AFC
2
 
 
SPENNYMOOR TOWN
20
 
 
1
1
3
1
21:45
FIN
NLN
HEREFORD
3
 
 
AFC TELFORD UTD
17
 
 
0
0
1
0
21:45
FIN
NLN
KETTERING
19
 
1
CHESTER
3
 
 
0
0
1
1
21:45
FIN
NLN
KIDDERMINSTER
7
 
 
GLOUCESTER CITY
12
 
 
2
2
2
3
21:45
FIN
NLS
BATH CITY
3
 
 
HUNGERFORD TOWN
17
 
 
1
0
2
1
21:45
FIN
NLS
BILLERICAY
6
 
1
WELLING
11
 
 
1
1
2
1
21:45
FIN
NLS
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
9
 
 
DULWICH HAMLET
5
 
 
1
0
1
0
21:45
FIN
NLS
MAIDSTONE UTD
14
 
 
EASTBOURNE BOROUGH
16
 
 
0
0
0
0
21:45
FIN
NLS
OXFORD CITY
15
 
 
HAMPTON & RICHMOND
22
 
 
1
0
3
2
21:45
FIN
NLS
SLOUGH TOWN
20
 
1
WEYMOUTH
1
 
 
1
1
1
1
21:45
FIN
NLS
ST ALBANS
19
 
 
BRAINTREE
12
 
 
0
2
0
3
21:45
FIN
NLS
TONBRIDGE ANGELS
17
 
 
CONCORD RANGERS
4
 
 
0
0
1
0
21:45
FIN
NLS
WEALDSTONE
1
 
 
CHIPPENHAM
12
 
 
1
0
1
0
21:45
FIN
SLC
AFC RUSHDEN & DIAMONDS
1
 
 
LEISTON FC
22
 
1
2
1
5
1
 
21:45
FIN
SLC
ALVECHURCH
11
 
 
BARWELL
18
 
 
2
2
2
2
21:45
FIN
SLC
BANBURY UNITED
4
 
 
NUNEATON BOROUGH FC
20
 
 
0
1
1
1
21:45
FIN
SLC
BIGGLESWADE TOWN
10
 
 
ROYSTON TOWN
2
 
 
0
4
0
5
21:45
FIN
SLC
COALVILLE
9
 
1
HEDNESFORD TOWN
4
 
 
1
0
2
1
21:45
FIN
SLC
LOWESTOFT TOWN
5
 
 
ST IVES
19
 
 
0
0
1
0
21:45
FIN
SLC
NEEDHAM MARKET
15
 
 
HITCHIN
21
 
 
1
1
1
1
21:45
FIN
SLC
PETERBOROUGH SPORTS
16
 
 
KINGS LANGLEY
7
 
 
1
2
2
2
21:45
FIN
SLC
RUSHALL OLYMPIC
2
 
 
REDDITCH
17
 
 
1
1
3
1
21:45
FIN
SLC
TAMWORTH
12
 
1
BROMSGROVE SPORTING FC
8
 
 
1
2
1
3
21:45
FIN
SLS
BEACONSFIELD TOWN
22
 
 
CHESHAM UNITED
6
 
 
1
2
1
3
21:45
FIN
SLS
BLACKFIELD & LANGLEY
5
 
 
WIMBORNE TOWN
19
 
 
0
0
1
0
21:45
FIN
SLS
HAYES & YEADING
20
 
 
HARROW BOROUGH
3
 
 
2
2
2
3
21:45
FIN
SLS
HENDON
14
 
 
METROPOLITAN POLICE
12
 
 
0
0
1
1
21:45
FIN
SLS
MERTHYR
11
 
 
WESTON SUPER MARE
10
 
 
0
0
1
1
21:45
FIN
SLS
POOLE TOWN
4
 
2
TIVERTON
2
 
1
1
0
1
2
21:45
FIN
SLS
SALISBURY FC
7
 
 
GOSPORT BOROUGH
13
 
 
0
0
1
0
21:45
FIN
SLS
TRURO CITY
1
 
 
DORCHESTER
16
 
 
1
0
3
0
21:45
FIN
SLS
WALTON CASUALS
21
 
 
FARNBOROUGH
8
 
 
0
1
0
2
21:45
FIN
IPL
AFC HORNCHURCH
2
 
 
MARGATE
10
 
 
1
1
2
2
21:45
FIN
IPL
BOGNOR REGIS
8
 
 
HORSHAM
7
 
 
0
1
1
1
21:45
FIN
IPL
BRIGHTLINGSEA REGENT
17
 
 
BOWERS & PITSEA FC
7
 
 
1
1
2
4
21:45
FIN
IPL
CHESHUNT FC
11
 
 
POTTERS BAR TOWN
6
 
 
2
0
2
0
21:45
FIN
IPL
CORINTHIAN CASUALS
21
 
 
MERSTHAM
9
 
 
0
1
0
1
21:45
FIN
IPL
ENFIELD TOWN
8
 
 
BISHOP S STORTFORD
12
 
1
4
0
5
0
21:45
FIN
IPL
LEATHERHEAD
17
 
 
HARINGEY BOROUGH
1
 
 
1
1
2
3
21:45
FIN
IPL
WINGATE & FINCHLEY
20
 
1
KINGSTONIAN
12
 
 
1
0
1
1
21:45
FIN
IPL
WORTHING
12
 
 
LEWES
19
 
1
2
0
3
1
21:45
FIN
1R
ACCRINGTON ST
 
 
SUNDERLAND
 
 
 
0
1
1
3
21:45
FIN
1R
AFC WIMBLEDON
 
 
MILTON KEYNES DONS
 
 
 
1
1
2
2
2-4
21:45
FIN
1R
BARNSLEY
 
 
CARLISLE
 
 
 
0
1
0
3
21:45
FIN
1R
BLACKBURN
 
 
OLDHAM
 
 
 
0
1
3
2
21:45
FIN
1R
BLACKPOOL
 
 
MACCLESFIELD
 
 
 
1
1
2
2
2-4
21:45
FIN
1R
BRADFORD
 
 
PRESTON
 
 
 
0
2
0
4
21:45
FIN
1R
BRENTFORD
 
 
CAMBRIDGE UNITED
 
 
 
0
1
1
1
4-5
21:45
FIN
1R
BRISTOL ROVERS
 
 
CHELTENHAM
 
 
 
1
0
3
0
21:45
FIN
1R
CHARLTON
 
 
FOREST GREEN
 
 
 
0
0
0
0
3-5
21:45
FIN
1R
COLCHESTER
 
1
SWINDON TOWN
 
 
1
0
0
3
0
21:45
FIN
1R
COVENTRY
 
 
EXETER
 
 
 
3
0
4
1
21:45
FIN
1R
GILLINGHAM
 
1
NEWPORT COUNTY
 
 
 
1
0
2
2
1-4
21:45
FIN
1R
GRIMSBY
 
 
DONCASTER
 
 
 
1
0
1
0
21:45
FIN
1R
HUDDERSFIELD
 
 
LINCOLN
 
 
 
0
0
0
1
21:45
FIN
1R
LUTON
 
 
IPSWICH
 
 
 
2
0
3
1
21:45
FIN
1R
MANSFIELD
 
 
MORECAMBE
 
 
1
0
1
2
2
5-6
21:45
FIN
1R
MIDDLESBROUGH
 
 
CREWE
 
 
 
0
2
2
2
2-4
21:45
FIN
1R
NOTTINGHAM FOREST
 
 
FLEETWOOD TOWN
 
 
 
0
0
1
0
21:45
FIN
1R
OXFORD UNITED
 
 
PETERBOROUGH
 
 
 
0
0
1
0
21:45
FIN
1R
PLYMOUTH
 
 
LEYTON ORIENT
 
 
 
0
0
2
0
21:45
FIN
1R
PORT VALE
 
 
BURTON ALBION
 
 
 
0
1
1
2
21:45
FIN
1R
QPR
 
 
BRISTOL CITY
 
 
 
2
2
3
3
5-4
21:45
FIN
1R
ROCHDALE
 
 
BOLTON
 
 
 
1
1
5
2
21:45
FIN
1R
SALFORD CITY
 
 
LEEDS
 
 
 
0
1
0
3
TV
21:45
FIN
1R
SCUNTHORPE
 
 
DERBY
 
 
 
0
0
0
1
TV
21:45
POST
1R
SHEFFIELD WED
 
 
BURY
 
 
 
 
21:45
FIN
1R
SHREWSBURY
 
 
ROTHERHAM
 
 
 
0
3
0
4
21:45
FIN
1R
STEVENAGE
 
 
SOUTHEND
 
 
 
1
0
1
2
21:45
FIN
1R
SWANSEA
 
 
NORTHAMPTON
 
 
 
0
0
3
1
21:45
FIN
1R
TRANMERE
 
 
HULL CITY
 
 
 
0
3
0
3
21:45
FIN
1R
WALSALL
 
 
CRAWLEY TOWN
 
 
 
0
1
2
3
21:45
FIN
1R
WIGAN
 
 
STOKE CITY
 
 
 
0
1
0
1
21:45
FIN
1R
WYCOMBE
 
 
READING
 
 
 
0
0
1
1
2-4
21:45
FIN
3QR
CELTIC
1
 
CFR 1907 CLUJ
 
3
 
0
1
3
4
TV
21:45
FIN
3QR
LINFIELD
1
 
SUTJESKA
 
3
1
2
1
3
2
21:45
POST
PR
BALLYMENA UNITED
8
 
 
LINFIELD
5
 
 
21:45
FIN
PR
CARRICK RANGERS
9
 
 
LARNE
3
 
 
1
1
1
2
21:45
FIN
PR
CLIFTONVILLE FC
6
 
 
GLENAVON FC
7
 
 
3
0
3
1
21:45
FIN
PR
CRUSADERS FC
1
 
 
WARRENPOINT TOWN
12
 
 
1
0
4
0
21:45
FIN
PR
GLENTORAN FC
10
 
 
COLERAINE FC
4
 
 
0
0
2
2
21:45
FIN
PR
INSTITUTE FC
11
 
 
DUNGANNON SWIFTS
2
 
 
0
1
2
3
21:45
FIN
CH
BALLYCLARE COMRADES
4
 
 
HARLAND & WOLFF WELDERS
7
 
 
2
0
8
0
21:45
FIN
CH
DUNDELA
1
 
 
PSNI
12
 
 
0
2
5
2
21:45
FIN
CH
LOUGHGALL
2
 
 
DERGVIEW
9
 
 
1
0
2
1
21:45
FIN
1R
LONGFORD TOWN FC
 
 
ATHLONE TOWN
 
 
 
0
1
3
1
21:45
FIN
2R
ANNAN ATHLETIC
 
 
KELTY HEARTS
 
 
1
1
0
1
1
5-6
21:45
FIN
2R
BRECHIN
 
 
ELGIN CITY
 
 
 
3
3
4
5
21:45
FIN
2R
BRORA RANGERS
 
 
COVE RANGERS
 
 
 
0
0
1
2
21:45
FIN
2R
CLYDE
 
 
MOTHERWELL (U21)
 
 
 
1
0
4
0
21:45
FIN
2R
DUMBARTON
 
 
ST MIRREN (U21)
 
 
 
0
1
0
1
21:45
FIN
2R
EAST FIFE
 
 
STIRLING ALBION
 
 
 
0
1
0
2
21:45
FIN
2R
FALKIRK
 
 
CELTIC (U21)
 
 
 
1
1
1
1
6-5
21:45
FIN
2R
HAMILTON ACADEMICAL (U21)
 
 
AIRDRIEONIANS
 
 
 
0
1
0
1
21:45
FIN
2R
HEART OF MIDLOTHIAN (U21)
 
 
COWDENBEATH
 
 
1
0
0
3
1
21:45
FIN
2R
MONTROSE
 
 
FORFAR ATHLETIC
 
 
 
1
1
2
1
21:45
FIN
2R
PETERHEAD
 
 
FORMARTINE UTD
 
 
 
0
0
0
0
6-7
21:45
FIN
2R
ROSS COUNTY (U21)
 
 
RAITH ROVERS
 
 
 
0
2
2
3
21:45
FIN
2R
STRANRAER
 
 
RANGERS (U21)
 
 
 
0
0
0
2
21:30
FIN
SLS
HARTLEY WINTNEY
18
 
 
SWINDON SUPERMARINE
9
 
 
0
0
1
2
21:30
FIN
3QR
AJAX
3
 
PAOK
 
8
 
1
1
3
2
TV
21:30
FIN
3QR
LASK LINZ
1
 
FC BASEL 1893
 
1
 
0
0
3
1
TV
21:30
FIN
3QR
OLYMPIAKOS PIRAEUS
2
 
ISTANBUL BASAKSEHIR
 
2
 
0
0
2
0
TV
21:30
FIN
2R
STENHOUSEMUIR
 
 
EDINBURGH CITY
 
 
 
1
0
2
1
21:00
FIN
3QR
FC COPENHAGEN
3
1
CRVENA ZVEZDA
 
6
1
1
1
1
1
1
1
6-7
TV
21:00
FIN
3QR
FERENCVAROSI TC
2
1
DINAMO ZAGREB
 
3
 
0
1
0
4
TV
21:00
FIN
1R
AJACCIO
 
 
VALENCIENNES
 
 
 
3
0
4
1
21:00
FIN
1R
AUXERRE
 
 
BEZIERS
 
 
 
0
0
0
0
5-6
21:00
FIN
1R
BOURG-EN-BRESSE 01
 
 
RED STAR FC 93
 
 
 
0
2
2
2
7-6
21:00
FIN
1R
CAEN
 
 
NANCY
 
 
 
0
0
0
1
TV
21:00
FIN
1R
CLERMONT FOOT 63
 
 
LE HAVRE
 
 
 
1
1
1
1
4-3
TV
21:00
FIN
1R
GAZELEC FC AJACCIO
 
 
CHAMBLY OISE
 
 
 
1
0
2
0
21:00
FIN
1R
GRENOBLE FOOT 38
 
 
RODEZ
 
 
 
1
0
1
1
4-3
21:00
FIN
1R
NIORT
 
 
CHATEAUROUX
 
 
 
1
1
3
1
21:00
FIN
1R
ORLEANS
 
 
GUINGAMP
 
 
1
2
0
4
1
TV
21:00
FIN
1R
PARIS FC
 
 
SOCHAUX
 
 
 
0
1
2
1
TV
21:00
FIN
CH
QUEENS UNIVERSITY
6
 
 
KNOCKBREDA
11
 
 
1
1
3
2
21:00
FIN
R32
GUAIRENA FC
 
 
GENERAL DIAZ
 
 
 
1
0
1
0
20:30
FIN
R16
AL-HILAL SAUDI FC
3
 
AL-AHLI JEDDAH
 
4
 
0
1
0
1
TV
20:30
FIN
3QR
DYNAMO KYIV
3
1
CLUB BRUGGE
 
4
1
1
1
3
3
TV
20:00
FIN
1R
TOREBY
 
 
HB KOGE
 
 
 
0
7
0
9
20:00
FIN
3QR
ROSENBORG
2
 
MARIBOR
 
 
 
0
1
3
1
TV
20:00
FIN
S/W
FC ASTORIA WALLDORF
1
 
 
1899 HOFFENHEIM II
9
 
 
2
0
3
0
19:45
FIN
1R
FARVANG
 
 
VIBY
 
 
 
1
1
2
3
19:45
FIN
1R
LORIENT
 
 
LE MANS
 
 
1
0
1
1
2
TV
19:30
FIN
SAL
SV GRODIG
5
 
1
SV SEEKIRCHEN
1
 
 
0
1
0
1
19:30
FIN
3QR
QARABAG
2
1
APOEL
 
2
 
0
1
0
2
TV
19:30
FIN
QR
ALASHKERT (W)
4
 
 
BESIKTAS (W)
2
 
 
0
1
0
3
 
19:30
FIN
QR
GORNIK LECZNA (W)
3
 
 
TWENTE (W)
1
 
1
0
0
0
2
 
19:15
FIN
R16
AL-SADD SC
2
 
AL-DUHAIL SC
 
4
1
2
0
3
1
TV
19:15
FIN
BAV
1896 RAIN AM LECH
15
 
 
SPVGG GREUTHER FURTH II
1
 
 
0
0
0
1
19:00
FIN
1R
IF SKJOLD BIRKEROD
 
 
VANLOSE
 
 
 
1
2
1
4
19:00
FIN
ML
KURESSAARE
7
 
 
FLORA TALLINN
1
 
 
0
1
0
3
19:00
FIN
3QR
KALJU NOMME
4
1
F91 DUDELANGE
 
1
 
0
0
0
1
19:00
FIN
KGA
FC KIFFEN
10
 
1
FC REIPAS
5
 
 
0
0
1
1
 
19:00
FIN
FRC
VASTESE
 
 
BENEVENTO
 
 
 
1
2
3
3
 
19:00
FIN
S/W
BAYERN ALZENAU
5
 
 
TUS ROT-WEISS KOBLENZ
16
 
 
2
0
2
0
19:00
FIN
S/W
FC GIESSEN
14
 
 
TSV STEINBACH
2
 
 
0
1
0
1
18:30
FIN
QR
KFF MITROVICA (W)
1
 
 
BREZNICA PLJEVLJA (W)
2
 
 
0
0
1
0
 
18:30
FIN
QR
NSA SOFIA (W)
4
 
 
OLIMPIA CLUJ (W)
3
 
 
2
1
2
3
 
18:30
FIN
FRC
VOLOS NPS
 
 
EGALEO
 
 
 
0
0
1
0
18:00
FIN
QR
AGARISTA-SS ANENII NOI (W)
4
 
 
SLOVAN BRATISLAVA (W)
3
 
 
0
1
0
1
 
18:00
FIN
QR
BIRKIRKARA (W)
4
 
 
WEXFORD YOUTHS (W)
2
 
 
1
2
2
7
 
18:00
FIN
QR
BREIDABLIK (W)
1
 
 
SFK 2000 SARAJEVO (W)
2
 
 
2
0
3
1
 
18:00
FIN
QR
EB/STREYMUR/SKALA (W)
4
 
 
FLORA TALLINN (W)
3
 
 
0
2
0
2
 
18:00
FIN
QR
FC TBILISI NIKE (W)
4
 
 
CARDIFF MET (W)
2
 
 
0
3
1
5
 
18:00
FIN
QR
FERENCVAROSI TC (W)
2
 
 
SPARTAK SUBOTICA (W)
1
 
 
1
0
2
2
 
18:00
FIN
QR
LINFIELD (W)
3
 
 
ANDERLECHT (W)
1
 
 
0
2
1
3
 
18:00
FIN
QR
PAOK (W)
4
 
 
LILLESTROM (W)
2
 
 
0
0
0
1
 
18:00
FIN
QR
PK-35 (W)
2
 
 
BIIK KAZYGURT (W)
1
 
 
0
2
1
4
 
18:00
FIN
QR
POMURJE (W)
3
 
 
HIBERNIAN (W)
1
 
 
1
2
1
2
 
18:00
FIN
QR
RIGAS FUTBOLA SKOLA (W)
4
 
 
SC BRAGA (W)
1
 
 
0
4
0
8
 
18:00
FIN
QR
STURM GRAZ (W)
3
 
 
APOLLON LIMASSOL (W)
2
 
 
1
4
2
7
 
18:00
FIN
QR
VLLAZNIA (W)
1
 
 
GINTRA UNIVERSITETAS (W)
3
 
 
0
0
1
1
 
18:00
FIN
QR
ZFK DRAGON 2014 (W)
4
 
1
ASA TEL AVIV (W)
3
 
 
0
1
0
7
 
17:00
FIN
QR
SC BETTEMBOURG (W)
4
 
 
SPLIT (W)
3
 
 
2
5
2
7
 
17:00
FIN
QR
ZHYTLOBUD KHARKIV (W)
2
 
 
FC MINSK (W)
1
 
 
0
1
0
2
 
16:30
FIN
GS
BOURJ FC
1
 
 
SALAM ZGHARTA
2
 
 
0
0
1
0
14:45
FIN
SL
HOUGANG UNITED FC
2
 
 
WARRIORS FC
7
 
 
1
0
3
1
14:35
FIN
CSL
JIANGSU SUNING
5
 
 
HENAN JIANYE
10
 
1
0
0
3
0
TV
04:00
FIN
R16
SPORT BOYS
 
 
SPORTING CRISTAL
 
 
 
0
1
2
2
3-4
03:45
FIN
CL2
CHICO
10
 
1
LLANEROS
14
 
 
0
0
1
0
03:30
FIN
A
BARCELONA SC
4
 
 
FUERZA AMARILLA
16
 
1
1
1
2
1
02:30
FIN
B
DEPORTES LA SERENA
3
 
 
DEPORTES VALDIVIA
16
 
 
2
1
2
1
02:00
FIN
A
CSA
19
3
 
FORTALEZA
12
1
 
0
2
0
2
TV
02:00
FIN
B
BRAGANTINO
1
 
 
OPERARIO-PR
11
 
 
2
0
4
0
02:00
FIN
CGA
NAUTICO RECIFE
2
 
 
SAMPAIO CORREA
1
 
 
1
1
2
1
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score