Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
FTR
SF
NOVORIZONTINO
 
 
FLORESTA
 
 
 
Full Time Result Only

 
23:00
FTR
CL2
CS URUGUAY
5
 
 
PUERTO GOLFITO
2
 
 
Full Time Result Only

 
23:00
FTR
LPA1
UA ZACATECAS
9
 
 
GAVILANES FC MATAMOROS
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
LPA2
CAFETALEROS DE CHIAPAS II
3
 
 
CAFESSA JALISCO
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:30
FTR
AP2
LLANEROS
1
 
 
QUINDIO
15
 
 
Full Time Result Only

 
22:10
FTR
R16
DOCK SUD
 
 
CLUB LUJAN
 
 
 
Full Time Result Only

 
22:10
FTR
R16
GENERAL LAMADRID
 
 
DEPORTIVO LAFERRERE
 
 
 
Full Time Result Only

 
22:10
FTR
R16
REAL PILAR
 
 
ITUZAINGO
 
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
FINAL
VILA NOVA
 
 
REMO
 
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
AP2
ATLETICO CALI
6
 
 
REAL CARTAGENA
3
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
AP2
LEONES FC
9
 
 
FORTALEZA FC
11
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
AP2
VALLEDUPAR
2
 
 
ORSOMARSO
5
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
CL2
MARINEROS DE PUNTARENAS
5
 
 
AD SANTA ROSA
6
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
PL
SLIEMA WANDERERS
4
 
 
SIRENS
10
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
PL
ZEJTUN CORINTHIANS FC
12
 
 
SENGLEA ATHLETIC
16
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
LPA1
LEONES NEGROS UDG II
10
 
 
MINEROS DE FRESNILLO
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:15
FTR
BP2
OLYMPIQUE DCHEIRA
10
 
 
WYDAD FES
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
CLW
FC JUAREZ (W)
13
 
 
PACHUCA (W)
16
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
CLW
MAZATLAN FC (W)
10
 
 
CLUB AMERICA (W)
11
 
 
Full Time Result Only

 
17:55
FTR
PL
AL-KUWAIT
4
 
 
AL-ARABI KUWAIT CITY
7
 
 
Full Time Result Only

1.66

3.75

4.00

 
17:00
FTR
PL
AL-NAJMA CLUB
8
 
 
MUHARRAQ CLUB
5
 
 
Full Time Result Only

4.20

3.50

1.72

 
17:00
FTR
PL
MANAMA CLUB
3
 
 
EAST RIFFA CLUB
2
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
CPC
GONDOMAR
2
 
 
VILA REAL
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPH
JUV. EVORA
9
 
 
VITORIA SETUBAL
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
D1
BAIXA DE KASSANGE
15
 
 
FERROVIA HUAMBO
2
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
D1
GD INTERCLUBE
5
 
 
ACAD. PETROL. LOBITO
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
D1
ONZE BRAVOS
4
 
 
DESPORTIVO HUILA
12
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
D1
SANTA RITA DE CASSIA
9
 
 
SPORTING DE CABINDA
16
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
CP1
JUVENTUS TURIN (U19)
6
 
 
SASSUOLO (U19)
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
BP2
CHABAB RIADI SALMI
3
 
 
RAJA BENI MELLAL
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
BP2
JEUNESSE BEN GUERIR
7
 
 
AS SALE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGF
CAMPOBASSO
3
 
 
GIULIANOVA
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGF
OLYMPIA AGNONESE
17
 
 
CYNTHIALBALONGA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
NFD
AJAX CAPE TOWN
16
 
 
CAPE TOWN ALL STARS
8
 
 
Full Time Result Only

 
15:30
FTR
NFD
FREE STATE STARS
14
 
 
POLOKWANE CITY
9
 
 
Full Time Result Only

 
15:30
FTR
NFD
JDR STARS
2
 
 
RICHARDS BAY FC
5
 
 
Full Time Result Only

 
15:30
FTR
NFD
JOMO COSMOS
3
 
 
UNIVERSITY OF PRETORIA FC
12
 
 
Full Time Result Only

 
15:25
FTR
PL
KAZMA
6
 
 
AL-SALMIYAH
5
 
 
Full Time Result Only

2.50

3.40

2.50

 
15:00
FTR
PL
FLORIANA FC
11
 
 
HIBERNIANS FC
2
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
PL
LIJA ATHLETIC
15
 
 
GUDJA UNITED
9
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
CL
SWIEQI UNITED
4
 
 
NAXXAR LIONS
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
SL
FOREST RANGERS
5
 
 
RED ARROWS
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
SL
KABWE WARRIORS
10
 
 
KITWE UNITED
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
SL
LUMWANA RADIANTS
13
 
 
PRISON LEOPARDS
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
SL
LUSAKA DYNAMOS
7
 
 
NKANA
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
SL
YOUNG GREEN EAGLES
17
 
 
NKWAZI
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
CP1
INTER (U19)
7
 
 
TORINO (U19)
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
PL
GOR MAHIA
8
 
 
VIHIGA UNITED
15
 
 
Full Time Result Only

 
14:00
FTR
PL
POSTA RANGERS FC
9
 
 
ULINZI STARS
10
 
 
Full Time Result Only

 
14:00
FTR
PL
SOFAPAKA
13
 
 
NAIROBI CITY STARS
7
 
 
Full Time Result Only

 
14:00
FTR
PL
ZOO KERICHO
18
 
 
TUSKER
2
 
 
Full Time Result Only

 
14:00
FTR
PL
AL-SHORTA DAMASCUS
10
 
 
TALIYA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
SC
PRISHTINA
 
 
DRITA
 
 
 
Full Time Result Only

 
13:00
FTR
NFD
UTHONGATHI FC
6
 
 
STEENBERG UNITED
10
 
 
Full Time Result Only

 
13:00
FTR
SL
NAPSA STARS
16
 
 
INDENI FC
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
CP1
LAZIO (U19)
4
 
 
AC MILAN (U19)
12
 
 
Full Time Result Only
 

2.10

3.75

2.70

 
14:00
FIN
GS
FC VION ZLATE MORAVCE
4
 
 
MFK SKALICA
2
 
 
0
0
0
3

05:30
FIN
CL
MAZATLAN FC
7
2
 
SANTOS LAGUNA
1
1
 
0
0
0
0

3.10

3.30

2.25

04:30
FIN
PR
WAITAKERE UNITED
7
 
 
CANTERBURY UNITED
5
 
 
0
2
3
3
 

04:00
FIN
CL2
AD CARMELITA
1
 
 
CARIARI
6
 
 
0
0
2
1

04:00
FIN
LPA1
ALACRANES DE DURANGO
1
 
 
REBOCEROS DE LA PIEDAD
3
 
 
2
0
2
0
 

03:30
FIN
CL
PUEBLA
6
2
 
CLUB TIJUANA
3
3
 
0
1
0
1

2.20

3.40

3.20

03:00
FIN
AP
INDEPENDIENTE MEDELLIN
6
 
 
PATRIOTAS
18
 
 
1
1
2
1

1.45

3.80

8.00

02:30
FIN
B
CUIABA
3
 
 
SAMPAIO CORREA
6
 
 
0
2
1
3

1.80

3.30

4.20

02:05
FIN
FRIW
USA (W)
 
 
COLOMBIA (W)
 
 
 
3
0
6
0
 

1.01

41.00

67.00

02:00
FIN
FRI
GUATEMALA
 
 
PUERTO RICO
 
 
 
0
0
1
0
 

1.33

5.00

7.50

01:00
FIN
AP2
BARRANQUILLA
4
 
 
BOCA JUNIORS DE CALI
7
 
 
0
1
0
1

00:15
FIN
B
CSA
5
 
 
BRASIL DE PELOTAS
11
 
 
0
1
1
1

1.33

4.33

10.00

00:00
FIN
QF
CHACO FOR EVER
 
 
DEPORTIVO MADRYN
 
 
 
0
0
0
1

00:00
FIN
SF
DEPORTIVO SAPRISSA
 
 
ARCAHAIE
 
 
 
2
0
5
0

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

21:30
POST
NL
LINCOLN RED IMPS
3
 
 
COLLEGE 1975
11
 
 
 

21:00
POST
FAD
K.S.K. HEIST
3
 
 
K. RUPEL BOOM FC
11
 
 

21:00
POST
FAD
LA LOUVIERE
16
 
 
SINT-ELOOIS-WINKEL
4
 
 

21:00
POST
FAD
PATRO MAASMECHELEN
9
 
 
R.FC. LIEGE
10
 
 

21:00
POST
FAD
R.OC. DE CHARLEROI
8
 
 
FRANCS BORAINS
6
 
 

21:00
POST
N2GD
CHAMALIERES FC
13
 
 
BEZIERS
1
 
 

20:30
POST
FAD
FC DENDER
13
 
 
TIENEN
2
 
 

20:00
POST
N2GD
BOURGES
15
 
 
LES HERBIERS
5
 
 

19:30
POST
N2GA
PLABENNEC
8
 
 
VERSAILLES
10
 
 

19:30
POST
N2GA
VANNES
13
 
 
LORIENT B
12
 
 

19:30
POST
N2GB
PARIS 13 ATLETICO
1
 
 
LENS B
3
 
 

19:15
POST
NL
LINCOLN RED IMPS
3
 
 
ST JOSEPHS
1
 
 
 

19:00
POST
N2GA
CAEN B
4
 
 
BLOIS F.41
15
 
 

19:00
POST
N2GA
FC FLEURY 91
6
 
 
CHARTRES
7
 
 

19:00
POST
N2GA
POISSY
16
 
 
ROUEN
9
 
 

19:00
POST
N2GA
ST PRYVE ST HILAIRE
1
 
 
GUINGAMP B
11
 
 

19:00
POST
N2GA
ST. MALO
14
 
 
SAINTE-GENEVIEVE
3
 
 

19:00
POST
N2GA
VOLTIGEURS DE CHATEAUBRIANT
2
 
 
GRANVILLE US
5
 
 

19:00
POST
N2GB
BELFORT
10
 
 
HAGUENAU
5
 
 

19:00
POST
N2GB
BOBIGNY AC
8
 
 
REIMS B
12
 
 

19:00
POST
N2GB
METZ B
6
 
 
GAZELEC FC AJACCIO
9
 
 

19:00
POST
N2GB
SAINT-QUENTIN
16
 
 
AUXERRE B
7
 
 

19:00
POST
N2GB
SCHILTIGHEIM
15
 
 
SEDAN
13
 
 

19:00
POST
N2GB
US LUSITANOS
4
 
 
BEAUVAIS
11
 
 

19:00
POST
N2GC
ANDREZIEUX
6
 
 
GRASSE
11
 
 

19:00
POST
N2GC
FREJUS-SAINT-RAPHAEL
5
 
 
TOULON
3
 
 

19:00
POST
N2GC
GOAL FC
1
 
 
RUMILLY
12
 
 

19:00
POST
N2GC
HYERES
7
 
 
SAINT-PRIEST
8
 
 

19:00
POST
N2GC
JURA SUD
14
 
 
MARIGNANE GIGNAC FC
15
 
 

19:00
POST
N2GC
LYON B
10
 
 
MARSEILLE B
16
 
 

19:00
POST
N2GC
MARTIGUES
4
 
 
LOUHANS-CUISEAUX
9
 
 

19:00
POST
N2GC
MONACO B
13
 
 
AUBAGNE
2
 
 

19:00
POST
N2GD
ANGERS B
7
 
 
BOURGES FOOT
8
 
 

19:00
POST
N2GD
ANGOULEME
14
 
 
MOULINS YZEURE
9
 
 

19:00
POST
N2GD
BERGERAC PERIGORD
10
 
 
TRELISSAC FC
2
 
 

19:00
POST
N2GD
COLOMIERS
3
 
 
CANET ROUSSILLON
11
 
 

19:00
POST
N2GD
NANTES B
12
 
 
STADE MONTOIS
16
 
 

19:00
POST
N2GD
ROMORANTIN
4
 
 
LE PUY
6
 
 

19:00
POST
OHA
FC SUDERELBE
15
 
 
USC PALOMA
6
 
 
 

19:00
POST
CL
MARSA FC
1
 
 
ST. GEORGES S
14
 
 
 

19:00
POST
LPA2
CIERVOS
13
 
 
CRUZ AZUL HIDALGO
1
 
 
 

18:00
POST
N2GB
ENTENTE SSG
14
 
 
EPINAL
2
 
 

17:30
POST
SBG5B
VILLARRUBIA CF
7
 
 
EXTREMADURA
5
 
 

17:00
POST
D1
MISR EL MAKASA
6
 
 
AL ITTIHAD ALEXANDRIA
11
 
 
 

2.10

3.10

3.20

17:00
POST
EL2
CARLISLE
3
 
 
FOREST GREEN
5
 
 

17:00
POST
EL2
CHELTENHAM
6
 
 
BARROW
20
 
 

17:00
CANC
NL
MACCLESFIELD
24
 
 
DOVER
23
 
 

17:00
POST
NL
YEOVIL
20
 
 
SOLIHULL MOORS
12
 
 

17:00
POST
NLN
AFC TELFORD UTD
13
 
 
YORK
7
 
 

3.30

3.50

1.90

17:00
POST
NLN
BLYTH SPARTANS
22
 
 
CHESTER
2
 
 

5.50

4.20

1.44

17:00
POST
NLN
BOSTON UTD
6
 
 
BRACKLEY TOWN
5
 
 

2.00

3.20

3.30

17:00
POST
NLN
BRADFORD PARK AVENUE
14
 
 
KIDDERMINSTER
4
 
 

3.60

3.50

1.80

17:00
POST
NLN
CHORLEY
9
 
 
GATESHEAD
10
 
 

17:00
POST
NLN
CURZON ASHTON
16
 
 
SPENNYMOOR TOWN
12
 
 

2.70

3.50

2.20

17:00
POST
NLN
GLOUCESTER CITY
1
 
 
AFC FYLDE
3
 
 

17:00
POST
NLN
GUISELEY AFC
20
 
 
ALFRETON
21
 
 

2.20

3.40

2.70

17:00
POST
NLN
HEREFORD
15
 
 
FARSLEY CELTIC
11
 
 

2.10

3.30

3.00

17:00
POST
NLN
KETTERING
18
 
 
DARLINGTON FC
19
 
 

2.37

3.30

2.55

17:00
POST
NLN
SOUTHPORT
17
 
 
LEAMINGTON
8
 
 

2.62

3.40

2.25

17:00
POST
NLS
BRAINTREE
19
 
 
BATH CITY
17
 
 

2.40

3.60

2.40

17:00
POST
NLS
CHIPPENHAM
14
 
 
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
15
 
 

2.20

3.30

2.80

17:00
POST
NLS
CONCORD RANGERS
18
 
 
HAVANT & WATERLOOVILLE
9
 
 

3.75

3.30

1.83

17:00
POST
NLS
DORKING WANDERERS
2
 
 
BILLERICAY
16
 
 

1.57

3.75

4.75

17:00
POST
NLS
DULWICH HAMLET
12
 
 
DARTFORD
1
 
 

3.10

3.40

2.00

17:00
POST
NLS
EASTBOURNE BOROUGH
7
 
 
SLOUGH TOWN
20
 
 

1.83

3.80

3.25

17:00
POST
NLS
EBBSFLEET UNITED
8
 
 
CHELMSFORD
11
 
 

2.00

3.30

3.25

17:00
POST
NLS
HUNGERFORD TOWN
4
 
 
WELLING
21
 
 

1.60

4.00

4.00

17:00
POST
NLS
ST ALBANS
3
 
 
MAIDSTONE UTD
10
 
 

1.90

3.60

3.20

17:00
POST
NLS
TONBRIDGE ANGELS
13
 
 
HAMPTON & RICHMOND
6
 
 

17:00
POST
NPL
ATHERTON COLLIERIES AFC
9
 
 
BASFORD UNITED
2
 
 

17:00
POST
NPL
BUXTON
3
 
 
SOUTH SHIELDS
6
 
 

17:00
POST
NPL
FC UTD OF MANCHESTER
13
 
 
BAMBER BRIDGE
20
 
 

17:00
POST
NPL
GAINSBOROUGH
10
 
 
MICKLEOVER SPORTS
1
 
 

17:00
POST
NPL
GRANTHAM TOWN
21
 
 
RADCLIFFE FC
14
 
 

17:00
POST
NPL
HYDE UTD
17
 
 
ASHTON UNITED
19
 
 

17:00
POST
NPL
MORPETH TOWN AFC
16
 
 
STAFFORD RANGERS
22
 
 

17:00
POST
NPL
NANTWICH TOWN
15
 
 
LANCASTER
12
 
 

17:00
POST
NPL
SCARBOROUGH
11
 
 
WARRINGTON TOWN
4
 
 

17:00
POST
NPL
WHITBY
7
 
 
MATLOCK TOWN
8
 
 

17:00
POST
NPL
WITTON ALBION
5
 
 
STALYBRIDGE
18
 
 

17:00
POST
SLC
ALVECHURCH
17
 
 
STOURBRIDGE
7
 
 

17:00
POST
SLC
BANBURY UNITED
18
 
 
KINGS LANGLEY
9
 
 

17:00
POST
SLC
BROMSGROVE SPORTING FC
19
 
 
HEDNESFORD TOWN
20
 
 

17:00
POST
SLC
COALVILLE
1
 
 
BIGGLESWADE TOWN
16
 
 

17:00
POST
SLC
LEISTON FC
21
 
 
ST IVES
11
 
 

17:00
POST
SLC
LOWESTOFT TOWN
14
 
 
NEEDHAM MARKET
2
 
 

17:00
POST
SLC
NEEDHAM MARKET
2
 
 
AFC RUSHDEN & DIAMONDS
13
 
 

17:00
POST
SLC
PETERBOROUGH SPORTS
12
 
 
NUNEATON BOROUGH FC
15
 
 

17:00
POST
SLC
REDDITCH
6
 
 
STRATFORD
3
 
 

17:00
POST
SLC
ROYSTON TOWN
8
 
 
HITCHIN
10
 
 

17:00
POST
SLC
RUSHALL OLYMPIC
4
 
 
BARWELL
22
 
 

17:00
POST
SLC
TAMWORTH
5
 
 
AFC RUSHDEN & DIAMONDS
13
 
 

17:00
POST
SLS
BEACONSFIELD TOWN
20
 
 
HARTLEY WINTNEY
14
 
 

17:00
POST
SLS
CHESHAM UNITED
7
 
 
HARROW BOROUGH
16
 
 

17:00
CANC
SLS
DORCHESTER
19
 
 
MERTHYR
21
 
 
 

17:00
POST
SLS
FARNBOROUGH
18
 
 
WIMBORNE TOWN
13
 
 

17:00
POST
SLS
HAYES & YEADING
10
 
 
HENDON
9
 
 

17:00
POST
SLS
METROPOLITAN POLICE
5
 
 
SWINDON SUPERMARINE
6
 
 

17:00
POST
SLS
SALISBURY FC
3
 
 
TAUNTON TOWN
8
 
 

17:00
POST
SLS
TIVERTON
2
 
 
YATE TOWN
17
 
 

17:00
POST
SLS
TRURO CITY
4
 
 
POOLE TOWN
1
 
 

17:00
POST
SLS
WALTON CASUALS
12
 
 
GOSPORT BOROUGH
11
 
 

17:00
POST
ONR
SSVG VELBERT
2
 
 
SC DUESSELDORF WEST
7
 
 
 

17:00
POST
NL
MONS CALPE
5
 
 
MANCHESTER 62
9
 
 
 

17:00
POST
CH
ARDS
2
 
 
ANNAGH UNITED
1
 
 

17:00
POST
CH
DERGVIEW
5
 
 
LOUGHGALL
10
 
 

17:00
POST
CH
DUNDELA
12
 
 
BALLYCLARE COMRADES
4
 
 

17:00
POST
CH
INSTITUTE FC
8
 
 
KNOCKBREDA
9
 
 

17:00
POST
SL1
AIRDRIEONIANS
4
 
 
PARTICK
5
 
 

17:00
POST
SL1
DUMBARTON
8
 
 
PETERHEAD
7
 
 

17:00
POST
SL1
EAST FIFE
6
 
 
COVE RANGERS
2
 
 

17:00
POST
SL1
FORFAR ATHLETIC
10
 
 
FALKIRK
1
 
 

17:00
POST
SL1
MONTROSE
3
 
 
CLYDE
9
 
 

17:00
POST
SL2
ALBION ROVERS
9
 
 
ANNAN ATHLETIC
7
 
 

17:00
POST
SL2
BRECHIN
10
 
 
QUEENS PARK
1
 
 

17:00
POST
SL2
COWDENBEATH
8
 
 
STRANRAER
3
 
 

17:00
POST
SL2
EDINBURGH CITY
5
 
 
STENHOUSEMUIR
6
 
 

17:00
POST
SL2
ELGIN CITY
2
 
 
STIRLING ALBION
4
 
 

17:00
POST
LL
BERWICK RANGERS
11
 
 
SPARTANS
9
 
 

17:00
POST
LL
BO NESS UNITED
8
 
 
DALBEATTIE STAR
15
 
 

17:00
POST
LL
BONNYRIGG ROSE ATHLETIC
4
 
 
GALA FAIRYDEAN ROVERS
7
 
 

17:00
POST
LL
BSC GLASGOW
2
 
 
EDINBURGH UNIVERSITY
16
 
 

17:00
POST
LL
CIVIL SERVICE STROLLERS
10
 
 
EAST KILBRIDE
3
 
 

17:00
POST
LL
CUMBERNAULD COLTS
13
 
 
VALE OF LEITHEN
17
 
 

17:00
POST
LL
EAST STIRLINGSHIRE
5
 
 
GRETNA FC 2008
14
 
 

17:00
POST
LL
STIRLING UNIVERSITY
6
 
 
KELTY HEARTS
1
 
 

17:00
POST
HL
CLACHNACUDDIN
12
 
 
BUCKIE THISTLE
3
 
 
 

17:00
POST
HL
DEVERONVALE
10
 
 
FORT WILLIAM
15
 
 
 

17:00
POST
HL
HUNTLY
8
 
 
FRASERBURGH
2
 
 
 

17:00
POST
HL
KEITH
6
 
 
BRORA RANGERS
1
 
 
 

17:00
POST
HL
LOSSIEMOUTH
9
 
 
NAIRN COUNTY
13
 
 
 

17:00
POST
HL
STRATHSPEY THISTLE
11
 
 
FORMARTINE UTD
4
 
 
 

17:00
POST
HL
TURRIFF UTD
16
 
 
INVERURIE LOCO WORKS
5
 
 
 

17:00
POST
HL
WICK ACADEMY
14
 
 
ROTHES
7
 
 
 

17:00
POST
SBG1B
NUMANCIA
6
 
 
CULTURAL LEONESA
2
 
 

16:30
POST
TD
KATWIJK
8
 
 
SPAKENBURG
2
 
 

16:30
POST
TD
KONINKLIJKE HFC
10
 
 
KOZAKKEN BOYS
7
 
 

16:30
POST
PL
BALA TOWN
3
 
 
FLINT TOWN UNITED
9
 
 

16:30
POST
PL
BARRY TOWN
4
 
 
ABERYSTWYTH TOWN
12
 
 

16:30
POST
PL
CAERNARFON TOWN
5
 
 
CARDIFF METROPOLITAN
8
 
 

16:30
POST
PL
CONNAH S QUAY NOMADS
2
 
 
HAVERFORDWEST COUNTY
7
 
 

16:30
POST
PL
FLINT TOWN UNITED
9
 
 
PENYBONT FC
6
 
 

16:30
POST
PL
NEWTOWN AFC
11
 
 
CONNAH S QUAY NOMADS
2
 
 

16:30
POST
PL
PENYBONT FC
6
 
 
HAVERFORDWEST COUNTY
7
 
 

16:30
POST
PL
THE NEW SAINTS
1
 
 
BALA TOWN
3
 
 

16:30
POST
PL
THE NEW SAINTS
1
 
 
CAERNARFON TOWN
5
 
 

16:00
POST
OBR
FC BREMERHAVEN
16
 
 
SV HEMELINGEN
12
 
 

16:00
POST
TD
ASWH
1
 
 
HHC
9
 
 

16:00
POST
TD
IJSSELMEERVOGELS
5
 
 
DE TREFFERS
18
 
 

16:00
POST
TD
JONG VOLENDAM
15
 
 
QUICK BOYS
3
 
 

16:00
POST
TD
RIJNSBURGSE BOYS
6
 
 
JONG SPARTA ROTTERDAM
13
 
 

16:00
POST
CH
HARLAND & WOLFF WELDERS
7
 
 
NEWRY CITY FC
11
 
 

16:00
POST
CH
QUEENS UNIVERSITY
6
 
 
BALLINAMALLARD UTD
3
 
 

16:00
POST
CMP
CAILUNGO
14
 
 
FIORENTINO
12
 
 
 

16:00
POST
CMP
FOLGORE
9
 
 
PENNAROSSA
10
 
 
 

16:00
POST
CMP
MURATA
7
 
 
JUVENES-DOGANA
8
 
 
 

16:00
POST
CMP
SP LIBERTAS
2
 
 
SP LA FIORITA
1
 
 
 

16:00
POST
CMP
SS COSMOS
13
 
 
SAN GIOVANNI
5
 
 
 

16:00
POST
CMP
TRE PENNE
3
 
 
FAETANO
15
 
 
 

16:00
POST
CMP
VIRTUS ACQUAVIVA
4
 
 
SP DOMAGNANO
11
 
 
 

15:30
POST
TD
AFC
4
 
 
NOORDWIJK
17
 
 

15:30
POST
TD
GVVV
11
 
 
TEC
12
 
 

15:30
POST
TD
SCHEVENINGEN
16
 
 
EXCELSIOR MAASSLUIS
14
 
 

15:30
POST
PSL
TS GALAXY FC
12
 
 
BLOEM CELTIC
11
 
 
 

15:00
POST
NTHS
DELMENHORST
11
 
 
SSV JEDDELOH
6
 
 

15:00
POST
NTHS
SCHWARZ-WEISS REHDEN
3
 
 
VFB OLDENBURG
4
 
 

15:00
POST
NTHS
WERDER BREMEN II
2
 
 
VFL WOLFSBURG II
9
 
 

15:00
POST
OBR
SG AUMUND-VEGESACK
9
 
 
BREMER SV
2
 
 

15:00
POST
OHA
VFL LOHBRUEGGE
16
 
 
SV CURSLACK-NEUENGAMME
10
 
 
 

15:00
POST
SL2
XANTHI FC
3
 
 
DOXA DRAMAS
11
 
 
 

14:30
POST
D2
A.E. ZAKAKIOU
8
 
 
KOURRIS ERIMIS
14
 
 

14:30
POST
D2
AKRITAS CHLORAKAS
6
 
 
OTHELLOS ATHIENOU
1
 
 

14:30
POST
D2
ASIL LISIS
15
 
 
ALKI OROKLINIS
7
 
 

14:30
POST
D2
DIGENIS AKRITAS M.
11
 
 
OMONIA ARADIPPOU
4
 
 

14:30
POST
D2
ENY DIGENIS IPSONAS
17
 
 
OMONIA PSEVDA
12
 
 

14:30
POST
D2
ONISILLOS SOTIRAS 2014
10
 
 
PO XYLOTYMPOU 2006
16