app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

12:00
SCH
FL
SKA-KHABAROVSK
13
 
 
ALANIA VLADIKAVKAZ
9
 
 
 

14:00
SCH
1DRG
NAESTVED
5
 
 
HILLEROD FODBOLD
2
 
 

14:00
SCH
3DA6
SKJERVOY
2
 
 
MJOLNER
12
 
 
 

14:00
SCH
PL
MTIBWA SUGAR
16
 
 
NAMUNGO
8
 
 
 

14:30
SCH
3DA6
ULFSTIND
13
 
 
BODO-GLIMT 2
14
 
 
 

15:00
SCH
SPL
MONTANA
4
 
 
SEPTEMVRI SOFIA
2
 
 
 

15:00
SCH
SPL
STRUMSKA SLAVA
6
 
 
DOBRUDZHA
5
 
 
 

15:00
SCH
SPL
YANTRA 2019 GABROVO
8
 
 
MAREK
3
 
 
 

15:00
SCH
SRGr
LYNGBY
5
 
 
VIBORG
2
 
 

2.60

3.50

2.55

15:00
SCH
SRGr
VEJLE
3
 
 
HVIDOVRE
6
 
 

1.55

4.10

5.75

15:00
SCH
2DA2
ALTA
11
 
 
JUNKEREN
13
 
 
 

15:00
SCH
2DA2
GJOVIK-LYN
12
 
 
ULL-KISA
9
 
 
 

15:00
SCH
3DA5
SKEDSMO
14
 
 
GJELLERASEN
13
 
 
 

15:00
SCH
3DA5
SKJETTEN
5
 
 
READY
6
 
 
 

15:00
SCH
1DW
FORTUNA AALESUND (W)
2
 
 
AVALDSNES (W)
8
 
 
 

15:15
SCH
CL
FC BADEN
10
 
 
NEUCHATEL XAMAX FC
4
 
 
 

15:15
SCH
CL
FC SION
1
 
 
FC SCHAFFHAUSEN
9
 
 
 

15:15
SCH
CL
FC STADE NYONNAIS
8
 
 
FC AARAU
6
 
 
 

15:15
SCH
CL
FC VADUZ
3
 
 
AC BELLINZONA
7
 
 
 

15:15
SCH
CL
FC WIL 1900
5
 
 
FC THUN
2
 
 
 

15:30
SCH
TW
KOLBOTN (W)
8
 
 
SANDVIKEN (W)
3
 
 

16:00
SCH
PL
FC VAN
9
 
 
FC URARTU
4
 
 
 

16:00
SCH
1DRG
HB KOGE
4
 
 
FC HELSINGOR
6
 
 

16:00
SCH
PL
AL MASRY
2
 
 
ENPPI
7
 
 
 

16:00
SCH
2DA2
FOLLO
10
 
 
EIDSVOLD TURN
6
 
 
 

16:00
SCH
3DA1
AASANE 2
9
 
 
HAUGESUND 2
13
 
 
 

16:00
SCH
3DA1
LODDEFJORD
10
 
 
ASKOY
6
 
 
 

16:00
SCH
3DA2
MANDALSKAMERATENE
14
 
 
BRODD
5
 
 
 

16:00
SCH
3DA4
MELHUS IL
6
 
 
BYASEN
10
 
 
 

16:00
SCH
3DA5
LOKOMOTIV OSLO
3
 
 
TRAEFF
1
 
 
 

16:00
SCH
TW
ARNA-BJORNAR (W)
10
 
 
VALERENGA (W)
1
 
 
 

16:00
SCH
TW
ROA (W)
5
 
 
LYN (W)
7
 
 
 

16:00
SCH
TW
STABAEK (W)
6
 
 
ASANE (W)
9
 
 
 

16:00
SCH
PL
TANZANIA PRISONS
6
 
 
MASHUJAA
13
 
 
 

16:30
SCH
FW
1899 HOFFENHEIM (W)
5
 
 
BAYERN MUNICH (W)
1
 
 
 

16:30
SCH
FW
BAYER LEVERKUSEN (W)
6
 
 
WERDER BREMEN (W)
8
 
 
 

16:30
SCH
FW
FC KOLN (W)
10
 
 
FRANKFURT (W)
3
 
 
 

16:30
SCH
FW
NUERNBERG
11
 
 
MSV DUISBURG (W)
12
 
 
 

16:30
SCH
FW
SC FREIBURG (W)
9
 
 
RB LEIPZIG
7
 
 
 

16:30
SCH
FW
VFL WOLFSBURG (W)
2
 
 
SGS ESSEN (W)
4
 
 
 

17:00
SCH
2L
ADMIRA WACKER
5
 
 
FIRST VIENNA FC 1894
6
 
 

17:00
SCH
2L
FC DORNBIRN 1913
14
 
 
LEOBEN
3
 
 

17:00
SCH
2L
FLORIDSDORFER AC
4
 
 
GRAZER AK
1
 
 

17:00
SCH
2L
KAPFENBERGER SV
11
 
 
FC LIEFERING
7
 
 

17:00
SCH
2L
SKN ST. POLTEN
10
 
 
SW BREGENZ
13
 
 

17:00
SCH
2L
SKU AMSTETTEN
16
 
 
SV HORN
8
 
 

17:00
SCH
2L
STURM GRAZ (AM)
15
 
 
SV STRIPFING-WEIDEN
12
 
 

17:00
SCH
2L
SV LAFNITZ
9
 
 
RIED
2
 
 

17:00
SCH
SCP
SILKEBORG
6
 
 
BRONDBY
2
 
 

4.75

4.10

1.65

17:00
SCH
PL
07 VESTUR
6
 
 
EB-STREYMUR
8
 
 
 

17:00
SCH
PL
IF FUGLAFJORDUR
10
 
 
B68 TOFTIR
9
 
 
 

17:00
SCH
BD
VESTRI
10
 
 
VIKINGUR REYKJAVIK
1
 
 

17:00
SCH
1D
GRINDAVIK
9
 
 
GROTTA
4
 
 
 

17:00
SCH
1D
IBV VESTMANNAEYJAR
7
 
 
THOR AKUREYRI
3
 
 
 

17:00
SCH
2DA1
FLEKKEROY
11
 
 
SOTRA
12
 
 
 

17:00
SCH
2DA1
KVIK HALDEN
14
 
 
NOTODDEN
13
 
 
 

17:00
SCH
2DA2
STJORDALS BLINK
7
 
 
GRORUD
8
 
 
 

17:00
SCH
3DA2
VINDBJART
6
 
 
SOLA
3
 
 
 

17:00
SCH
3DA4
TILLER
7
 
 
TRYGG-LADE
2
 
 
 

17:00
SCH
3DA5
SPJELKAVIK
9
 
 
LORENSKOG
4
 
 
 

17:00
SCH
3DA6
HARSTAD
5
 
 
FLOYA
3
 
 
 

17:00
SCH
FL
TYUMEN
8
 
 
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
12
 
 
 

17:10
SCH
PL
AL-JAZIRA
8
 
 
EMIRATES CLUB
13
 
 
 

17:10
SCH
PL
KHOR FAKKAN CLUB
12
 
 
SHARJAH FC
6
 
 
 

17:30
SCH
VIRS
GROBINA
8
 
 
VALMIERAS
4
 
 
 

17:45
SCH
FPLE
ARDA KARDZHALI
3
 
 
CSKA 1948
1
 
 

17:45
SCH
FL
ARSENAL TULA
4
 
 
AKRON TOGLIATTI
3
 
 
 

18:00
SCH
PL
ARARAT YEREVAN
5
 
 
ALASHKERT
6
 
 
 

18:00
SCH
PL
FK BORAC BANJA LUKA
1
 
 
IGMAN KONJIC
9
 
 
 

18:00
SCH
PL
FK SARAJEVO
4
 
 
POSUSJE
5
 
 
 

18:00
SCH
PL
FK ZVIJEZDA 09
12
 
 
ZELJEZNICAR SARAJEVO
7
 
 
 

18:00
SCH
PL
SLOGA DOBOJ
6
 
 
SIROKI BRIJEG
8
 
 
 

18:00
SCH
PL
VELEZ MOSTAR
3
 
 
GOSK GABELA
10
 
 
 

18:00
SCH
PL
ZRINJSKI MOSTAR
2
 
 
FK TUZLA CITY
11
 
 
 

18:00
SCH
GrA
SERBIA (U17)
3
 
 
UKRAINE (U17)
4
 
 
 

18:00
SCH
GrB
DENMARK (U17)
3
 
 
WALES (U17)
4
 
 
 

18:00
SCH
ELIT
HAM-KAM
13
 
 
BODO-GLIMT
1
 
 

18:00
SCH
ELIT
KFUM OSLO
5
 
 
ODD BALLKLUBB
12
 
 

1.75

3.80

4.33

18:00
SCH
ELIT
KRISTIANSUND BK
11
 
 
BRANN
2
 
 

6.50

4.10

1.48

18:00
SCH
ELIT
LILLESTROM
7
 
 
FREDRIKSTAD
4
 
 

2.20

3.40

3.20

18:00
SCH
ELIT
MOLDE
3
 
 
SARPSBORG 08 FF
15
 
 

1.36

5.50

6.50

18:00
SCH
ELIT
SANDEFJORD
14
 
 
VIKING
6
 
 

2.75

3.50

2.40

18:00
SCH
ELIT
STROMSGODSET
10
 
 
HAUGESUND
9
 
 

1.80

3.50

4.50

18:00
SCH
FL
NEFTEKHIMIK
11
 
 
LENINGRADETS
16
 
 
 

18:00
SCH
FL
PFC KUBAN
18
 
 
KHIMKI
2
 
 
 

18:00
SCH
FL
SOKOL SARATOV
15
 
 
VOLGAR ASTRAKHAN
17
 
 
 

18:30
SCH
SLDB
LUKI-ENERGIYA
13
 
 
TVER FC
15
 
 
 

18:45
SCH
AL
MES KERMAN
6
 
 
CHADORMALU YAZD
3
 
 
 

19:00
SCH
SCP
FC NORDSJAELLAND
4
 
 
FC MIDTJYLLAND
1
 
 

1.95

3.80

3.50

19:00
SCH
PL
AL MOKAWLOON
17
 
 
PHARCO FC
15
 
 
 

19:00
SCH
PL
FC MASR
3
 
 
AL ITTIHAD ALEXANDRIA
4
 
 
 

19:00
SCH
PL
HB TORSHAVN
2
 
 
B36 TORSHAVN
5
 
 
 

19:00
SCH
PL
VIKINGUR GOTA
1
 
 
NSI RUNAVIK
4
 
 
 

19:00
SCH
VIRS
RIGAS FUTBOLA SKOLA
1
 
 
BFC DAUGAVPILS
3
 
 
 

19:00
SCH
2DA1
BRATTVAG
7
 
 
HODD
10
 
 
 

19:00
SCH
3DA3
FLINT
11
 
 
FRIGG
7
 
 
 

19:00
SCH
3DA4
ORKLA
9
 
 
SURNADAL
12
 
 
 

19:00
SCH
3DA6
HONEFOSS
1
 
 
ELVERUM
4
 
 
 

19:00
SCH
IL
PODBESKIDZIE
17
 
 
CHROBRY GLOGOW
14
 
 
 

19:00
SCH
SLCG
FC WINTERTHUR
6
 
 
FC ST. GALLEN
5
 
 
 

19:00
SCH
SLCG
FC ZURICH
4
 
 
FC LUGANO
2
 
 
 

19:00
SCH
SLCG
SERVETTE FC
3
 
 
BSC YOUNG BOYS
1
 
 
 

19:15
SCH
BD
KA AKUREYRI
11
 
 
FYLKIR
12
 
 
 

19:30
SCH
FDAP
GENK
5
 
 
ANTWERP
6
 
 
 

1.73

3.90

4.20

19:30
SCH
SA
SALERNITANA
20
 
 
VERONA
16
 
 

5.25

3.90

1.65

19:30
SCH
FL
TORPEDO MOSCOW
10
 
 
SHINNIK YAROSLAVL
7
 
 
 

20:00
SCH
BD
FH HAFNARFJORDUR
3
 
 
KR REYKJAVIK
8
 
 
 

20:00
SCH
LHRG
BEITAR JERUSALEM
6
 
 
MACCABI PETAH TIKVA
2
 
 
 

20:00
SCH
2DA2
SKEID
4
 
 
STROMMEN
3
 
 
 

20:00
SCH
3DA3
BAERUM
4
 
 
ASKER
2
 
 
 

20:00
SCH
EKST
ZAGLEBIE LUBIN
8
 
 
LKS LODZ
18
 
 

1.53

4.20

5.50

20:00
SCH
SQ
DINAMO BUCURESTI
 
 
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
 
 
 

20:00
SCH
PL
NIZHNY NOVGOROD
14
 
 
CSKA MOSCOW
7
 
 

20:00
SCH
ALLS
DJURGARDEN
2
 
 
HALMSTAD
7
 
 
 

1.27

5.25

12.00

20:00
SCH
ALLS
IK SIRIUS
11
 
 
VASTERAS FK
16
 
 
 

2.15

3.60

3.10

20:00
SCH
DW
HAMMARBY IF DFF (W)
2
 
 
ROSENGARD (W)
1
 
 
 

20:00
SCH
DW
VAXJO DFF (W)
8
 
 
KRISTIANSTADS DFF (W)
6
 
 
 

20:00
SCH
1LP
BB BODRUMSPOR
 
 
YENI CORUMSPOR
 
 
 
 

20:00
SCH
PL
AL-BATAEH CLUB
9
 
 
HATTA SC
14
 
 
 

20:00
SCH
PL
AL-WAHDA SCC
3
 
 
AL-AIN FC
4
 
 
 

20:05
SCH
TW
ROSENBORG (W)
2
 
 
LILLESTROM (W)
4
 
 
 

20:10
SCH
ALLS
HACKEN
5
 
 
MALMO FF
1
 
 
 

3.30

3.70

2.05

20:15
SCH
FPLE
SLAVIA SOFIA
4
 
 
BOTEV PLOVDIV
2
 
 

20:15
SCH
ELIT
TROMSO
16
 
 
ROSENBORG
8
 
 

2.25

3.25

3.20

20:30
SCH
GrA
CYPRUS (U17)
1
 
 
CZECH REPUBLIC (U17)
2
 
 
 

20:30
SCH
GrB
CROATIA (U17)
2
 
 
AUSTRIA (U17)
1
 
 
 

21:00
SCH
PL2P
READING (U21)
 
 
SUNDERLAND (U21)
 
 
 
 

21:00
SCH
NI
GYORI ETO FC
3
 
 
VASAS
2
 
 
 

21:00
SCH
PDA
LIVERPOOL MONTEVIDEO
8
 
 
MIRAMAR MISIONES
16
 
 
 

21:30
SCH
PN
ALMIRANTE BROWN
37
 
 
SAN TELMO
4
 
 
 

21:30
SCH
SBPP
PALERMO
 
 
VENEZIA
 
 
 
 

21:30
SCH
LALI
ESPANYOL
5
 
 
OVIEDO
6
 
 
 

21:30
SCH
LALI
VILLARREAL B
22
 
 
ALBACETE
14
 
 

21:45
SCH
SA
BOLOGNA
3
 
 
JUVENTUS
4
 
 

2.60

3.10

2.90

21:45
SCH
PD
ST. PATRICKS ATHLETIC
7
 
 
SHELBOURNE
1
 
 
 

2.55

3.00

3.00

21:45
SCH
FD
WEXFORD FC
5
 
 
COBH RAMBLERS
7
 
 
 

22:00
SCH
PL
HFX WANDERERS
7
 
 
VALOUR FC
8
 
 
 

22:00
SCH
PD
SHAMROCK ROVERS
3
 
 
DERRY CITY
2
 
 
 

2.10

3.30

3.50

22:30
SCH
PB
SANTIAGO MORNING
9
 
 
DEPORTES RECOLETA
10
 
 
 

23:00
SCH
PBAP
ORSOMARSO
2
 
 
REAL CARTAGENA
3
 
 
 

23:00
SCH
L1A
UTC
13
 
 
SPORT BOYS
15
 
 
 

FULL TIME RESULT ONLY
00:00
FTR
ULT
WEST SEATTLE JUNCTION
131
 
 
CAPITAL FC TIMBERS
83
 
 
Full Time Result Only
 

 
03:00
FTR
ULT
ST. CHARLES
44
 
 
CHICAGO CITY SC
86
 
 
Full Time Result Only
 

 
05:00
FTR
ULT
DAVIS LEGACY SC
55
 
 
MARIN FC LEGENDS
101
 
 
Full Time Result Only
 

 
05:00
FTR
ULT
MONTEREY BAY F.C. 2
6
 
 
SAN FRANCISCO GLENS
63
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
DPGr
AARHUS FREMAD 2
10
 
 
ODDER IGF
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
ON
STK EILVESE
17
 
 
MTV EINTRACHT CELLE
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
DPGr
OKS
7
 
 
KJELLERUP
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
1DQG
ASA AARHUS (W)
4
 
 
SUNDBY BK (W)
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
FC TALANTA
15
 
 
KCB
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
ULINZI STARS
12
 
 
MURANGA SEAL
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OW
EINTRACHT RHEINE
15
 
 
SPVGG ERKENSCHWICK
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OW
SPVGG VREDEN
7
 
 
TUS BOEVINGHAUSEN
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OW
VICTORIA CLARHOLZ
14
 
 
SPORTFREUNDE SIEGEN
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OW
WESTFALIA RHYNERN
11
 
 
TSG SPROCKHOVEL
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OM
BERGISCH GLADBACH 09
5
 
 
FC HURTH
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OM
BORUSSIA FREIALDENHOVEN
12
 
 
FC HENNEF 05
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
OM
SIEGBURGER SV 04
7
 
 
SPVG PORZ 1919
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:15
FTR
DRGr
VEJLBY-RISSKOV
8
 
 
DALUM
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:15
FTR
OM
SPVG FRENCHEN 20
4
 
 
GERMANIA TEVEREN
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:15
FTR
OM
UNION SCHAFHAUSEN
14
 
 
KOENIGSDORF
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
OW
SG FINNENTROP-BAMENOHL
10
 
 
ASC DORTMUND
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
OW
SV SCHERMBECK 2020
9
 
 
SPORTFREUNDE LOTTE
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
OW
TUS ENNEPETAL
12
 
 
PREUSSEN MUNSTER II
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
OM
VFL VICHTTAL
3
 
 
FORTUNA KOLN II
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DRGr
RINGKOBING IF
4
 
 
B 1913
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
ON
BW BORNREIHE
18
 
 
VFL OLDENBURG
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
ON
KICKERS EMDEN
1
 
 
SV RAMLINGEN-EHLERSHAUSEN
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
ON
LUPO-MARTINI WOLFSBURG
4
 
 
ARMINIA HANNOVER
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
ON
ROTENBURGER SV
15
 
 
SSV VORSFELDE
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
ON
TUS BERSENBRUECK
2
 
 
GERMANIA EGESTORF-LANGREDE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
ON
VFV HILDESHEIM
5
 
 
DELMENHORST
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
SUPE
DINAMO SAMARQAND
12
 
 
PAKHTAKOR
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
SUPE
FK TERMEZ SURKHON
9
 
 
NASAF QARSHI
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
RE
KREMSER SC
4
 
 
SC WIENER VIKTORIA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
PL
RIFFA SC
2
 
 
MANAMA CLUB
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
PL
AL-HUSSEIN SC
1
 
 
AL-FAISALY AMMAN
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
PL
AL-SALT
5
 
 
AL-JALIL
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
1D
FK ZALGIRIS KAUNAS B
10
 
 
FK PANEVEZYS B
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
BP2
AS SALE
16
 
 
JEUNESSE BEN GUERIR
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
BP2
JSM LAAYOUNE
8
 
 
CHABAB ATLAS KHENIFRA
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
BP2
KAWKAB A.C.MARRAKECH
2
 
 
CODM MEKNES
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
BP2
OLYMPIQUE DCHEIRA
10
 
 
ITTIFAQ MARRAKECH
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
BP2
OLYMPIQUE KHOURIBGA
7
 
 
RAPIDE OUED ZEM
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
BP2
RACING DE CASABLANCA
15
 
 
STADE MAROCAIN
5
 
 
Full Time Result Only