Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:30
FIN
QF
LUIS ANGEL FIRPO
 
 
AD ISIDRO METAPAN
 
 
 
0
0
1
0

23:15
FIN
PBGS
LEONES FC
1
 
 
FORTALEZA FC
3
 
 
1
0
3
0
 

23:15
FIN
PL
RIO AVE
15
4
1
SPORTING CP
1
5
 
0
1
0
2

4.75

3.75

1.70

23:00
FIN
SF
SERGIPE
 
 
CONFIANCA
 
 
 
0
0
0
0

23:00
FIN
B
GUAYAQUIL SC
2
 
 
ATLETICO SANTO DOMINGO
6
 
 
0
1
0
1

22:30
FIN
D1
ASWAN SC
15
 
 
AL MASRY
3
 
 
1
1
2
3

22:30
FIN
D1
CERAMICA CLEOPATRA
7
 
 
AL MOKAWLOON
14
 
 
1
0
1
1

22:30
FIN
D1
ISMAILY SC
13
 
 
EL GOUNA FC
11
 
 
1
1
3
2

22:30
FIN
D1
MISR EL MAKASA
10
 
 
EL GEISH
12
 
 
0
2
0
2

22:00
FIN
QF
INDEPENDENTE-PA
 
 
CASTANHAL EC
 
 
 
1
0
1
2

22:00
FIN
GS
DOURADOS AC
3
 
 
OPERARIO MS
1
 
 
0
1
2
1
 

22:00
FIN
SF
CHELSEA
3
 
REAL MADRID
 
4
 
1
0
2
0

2.20

3.40

3.30

22:00
FIN
NL
LINCOLN RED IMPS
1
 
 
LYNX
5
 
 
1
0
1
0
 

22:00
FIN
QF
SANARATE FC
 
 
GUASTATOYA
 
 
 
2
0
2
0

22:00
FIN
PL
AL SHORTA
4
 
 
NAFT MAYSAN
10
 
 
1
1
3
1

21:45
FIN
PIA
ALTOS
1
 
 
FLUMINENSE PI
2
 
 
1
0
2
0
 

21:45
FIN
PIA
FLAMENGO PI
4
 
 
4 DE JULHO
3
 
 
0
1
0
1
 

21:45
FIN
QF
PENNAROSSA
 
 
TRE PENNE
 
 
 
0
0
1
2

21:45
FIN
QF
VIRTUS ACQUAVIVA
 
 
SP LIBERTAS
 
 
 
1
2
2
3

21:40
FIN
SPL
AL-NASSR RIYADH
5
5
1
AL-FAISALY FC
12
3
 
3
2
4
3
 

21:30
FIN
BRA
LUZIANIA
4
 
 
BRASILIENSE
1
 
 
0
4
0
5
 

21:30
FIN
CEA
CAUCAIA EC
8
 
 
ATLETICO CEARENSE
3
 
 
0
3
0
6
 

21:30
FIN
CEA
PACAJUS SC
5
 
 
FORTALEZA
2
 
 
0
0
0
0
 

21:30
FIN
SL1
AEK ATHENS
4
4
 
PAOK
2
4
 
0
0
1
2

3.20

3.10

2.37

21:00
FIN
BRA
CEILANDIA
2
 
 
GAMA
3
 
 
0
1
2
1
 

21:00
FIN
QF
TUNA LUSO
 
 
ITUPIRANGA SC
 
 
 
0
0
0
1

21:00
FIN
PRG
RETRO FC BRASIL
1
 
 
CENTRAL SC
4
 
 
2
1
2
1
 

21:00
FIN
PRG
SETE DE SETEMBRO PE
2
 
 
VITORIA-PE
3
 
 
0
0
0
0
 

21:00
FIN
PTCN
GLOBO FC
7
 
 
ABC
2
 
 
1
1
1
2
 

21:00
FIN
PL2/2
FULHAM (U23)
9
 
 
WEST BROM (U23)
13
 
 
0
0
1
0
 

21:00
FIN
SF
FK DECIC
 
 
ISKRA DANILOVGRAD
 
 
 
0
0
1
0

21:00
FIN
PL
MARITIMO
13
7
 
GIL VICENTE
10
3
 
0
1
0
1

2.87

3.10

2.55

21:00
FIN
PL
SC BRAGA
4
1
 
PACOS FERREIRA
5
3
 
0
1
1
1

1.45

4.00

8.00

20:30
FIN
ND
UNION TITUS PETANGE
14
 
 
WILTZ
9
 
 
1
0
5
1

20:30
FIN
ND
US MONDORF-LES-BAINS
12
 
 
RM HAMM BENFICA
13
 
 
0
0
0
0

20:15
FIN
BLW
FRANKFURT (W)
6
 
 
SGS ESSEN (W)
7
 
 
2
1
3
1

20:00
FIN
DS1
AVEDORE
10
 
 
HUSUM
11
 
 
0
0
1
1

20:00
FIN
DS1
BK UNION
6
 
 
FREMAD VALBY
9
 
 
0
0
1
0

20:00
FIN
DS1
BSF
8
 
 
KFUM BK
5
 
 
0
0
1
1

20:00
FIN
DS1
KARLSLUNDE IF
1
 
 
ISHOJ IF
2
 
 
0
0
0
0

20:00
FIN
DS1
TARNBY FF
7
 
 
KOGE NORD FC
4
 
 
0
0
1
2

20:00
FIN
DS2
GREVE
5
 
 
ROSKILDE BOLDKLUB
11
 
 
1
0
2
0

20:00
FIN
DS2
HERLEV
1
 
 
B 1908
6
 
 
0
0
0
1

20:00
FIN
DS2
IF SKJOLD BIRKEROD
8
 
 
GVI
4
 
 
0
0
1
4

20:00
FIN
DS2
OTTERUP
9
 
 
ALLEROD
3
 
 
0
0
2
2

20:00
FIN
DS2
VORDINGBORG
10
 
 
TAASTRUP FC
7
 
 
0
0
0
1

20:00
FIN
DS3
B 1913
5
 
 
HEDENSTED
1
 
 
0
0
0
0

20:00
FIN
DS3
KOLDING BK
10
 
 
HORSENS FS
11
 
 
0
0
1
0

20:00
FIN
DS3
RINGKOBING IF
7
 
 
VARDE IF
6
 
 
0
0
0
0

20:00
FIN
DS3
VIBY
9
 
 
MARIENLYST
2
 
 
0
0
2
3

20:00
FIN
DS4
AARHUS FREMAD 2
4
 
 
SILKEBORG KFUM
2
 
 
0
0
0
0

20:00
FIN
DS4
FC DJURSLAND
9
 
 
VEJLBY-RISSKOV
5
 
 
0
0
0
3

20:00
FIN
DS4
IF LYSENG
1
 
 
HERNING FREMAD
11
 
 
0
0
3
0

20:00
FIN
DS4
NORRESUNDBY
7
 
 
VEJGAARD
3
 
 
0
0
1
2

20:00
FIN
DS4
TJOERRING IF
10
 
 
KJELLERUP
6
 
 
0
0
1
6

20:00
FIN
3.LG
FC SAARBRUCKEN
5
3
 
FC MAGDEBURG
9
3
 
0
0
0
3

2.15

3.50

3.10

20:00
FIN
3.LG
FSV ZWICKAU
13
1
 
SV MEPPEN
16
2
 
0
0
0
0

2.20

3.40

3.20

20:00
FIN
3.LG
KFC UERDINGEN 05
17
2
 
FC VIKTORIA KOLN
8
 
 
1
0
1
1

2.70

3.40

2.50

20:00
FIN
3.LG
MSV DUISBURG
14
1
 
BAYERN MUNICH II
18
 
 
1
1
2
2

2.45

3.40

2.55

20:00
FIN
3.LG
SPVGG UNTERHACHING
20
1
 
WALDHOF MANNHEIM
12
1
 
0
1
0
2

3.00

3.40

2.25

20:00
FIN
EK
STAL MIELEC
15
1
 
RAKOW CZESTOCHOWA
2
1
 
0
0
0
1

3.25

3.30

2.20

20:00
FIN
1L
TERMALICA NIECIECZA
1
 
 
KORONA KIELCE
12
 
 
3
0
6
2

1.44

3.80

6.50

20:00
FIN
1L
KOLUBARA
2
 
 
RADNICKI 1923
1
 
 
0
1
3
1

19:45
FIN
1PFL
TSARSKO SELO
2
4
 
LEVSKI SOFIA
3
 
 
0
1
0
2

2.30

3.20

2.87

19:45
FIN
D1
HVIDOVRE
2
 
 
KOLDING IF
4
 
 
0
1
0
2

2.00

3.40

3.75

19:45
FIN
NL
MONS CALPE
4
 
 
LIONS GIBRALTAR
6
 
 
0
0
1
0
 

19:30
FIN
SF
TORPEDO ZHODINO
 
 
BATE BORISOV
 
 
 
1
1
1
1

19:30
FIN
D1
AEL LIMASSOL
3
1
 
ANORTHOSIS
4
1
 
1
1
1
2

19:30
FIN
WSL
TOTTENHAM (W)
8
1
 
CHELSEA (W)
1
 
 
0
1
0
2

19:30
FIN
ML
KALJU NOMME
5
 
1
FLORA TALLINN
3
 
 
0
1
1
2

19:30
FIN
WST
PREUSSEN MUNSTER
3
 
 
SV LIPPSTADT 08
19
 
 
1
0
4
0

1.40

4.50

5.75

19:30
FIN
SL1
PANATHINAIKOS
5
1
 
ASTERAS TRIPOLIS
6
3
 
1
2
2
2

1.70

3.30

5.50

19:05
FIN
SL
RAD
15
 
 
CRVENA ZVEZDA
1
 
 
1
2
2
2

19:00
FIN
1.HNL
HNK HAJDUK SPLIT
5
 
 
DINAMO ZAGREB
1
 
 
1
1
1
1

4.75

3.40

1.70

19:00
FIN
ML
TRANS NARVA
4
 
 
TAMMEKA TARTU
7
 
 
0
1
2
1

19:00
FIN
SF
BUDUCNOST PODGORICA
 
 
ZETA
 
 
2
1
0
3
0

19:00
FIN
2L
GKS KATOWICE
2
 
 
OLIMPIA ELBLAG
18
 
 
1
0
1
0

19:00
FIN
L1
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
4
2
 
CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3
1
 
1
0
2
0

2.90

2.80

2.60

19:00
FIN
PR
DNIPRO-1
8
4
1
ZORYA LUHANSK
3
3
 
0
0
0
1

19:00
FIN
PR
FC OLEKSANDRIYA
7
6
 
KOLOS KOVALIVKA
4
3
 
0
1
0
2

19:00
FIN
PR
VORSKLA POLTAVA
6
2
1
DESNA CHERNIHIV
5
3
 
1
0
1
1

18:30
FIN
D1
FC KRUMKACHY MINSK
1
 
 
FC BARANOVICHI
12
 
 
1
1
4
3

18:30
FIN
FNL
VLASIM
4
 
 
SLAVOJ VYSEHRAD
14
 
 
2
1
3
1

1.28

5.00

9.00

18:30
FIN
SF
SPARTA PRAHA
 
 
SLAVIA PRAHA
 
 
 
0
2
0
3

4.00

3.50

1.75

18:30
FIN
YKK
TPS
2
 
 
VPS
1
 
1
1
0
1
1

2.05

3.50

3.40

18:15
FIN
1L
NK DOMZALE
4
 
 
OLIMPIJA LJUBLJANA
1
 
 
2
0
2
0

18:00
FIN
N/E
CHERNOMORETS BALCHIK
2
 
 
INTER DOBRICH
14
 
 
3
1
6
1

18:00
FIN
N/E
LUDOGORETS III
6
 
 
SVETKAVITSA
3
 
 
0
0
2
1

18:00
FIN
S/E
IZVOR
10
 
 
BORISLAV PARVOMAY
11
 
 
1
0
3
0

18:00
FIN
S/E
RODOPA SMOLYAN
8
 
 
ROZOVA DOLINA
5
 
 
1
0
3
0

18:00
FIN
2.HNL
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2
 
 
DINAMO ZAGREB II
13
 
 
0
0
0
2

18:00
FIN
FNL
FK BLANSKO
13
 
 
MFK CHRUDIM
8
 
 
1
1
4
1

3.60

3.40

1.95

18:00
FIN
FNL
FK FOTBAL TRINEC
10
 
 
USTI NAD LABEM
6
 
 
1
0
1
0

1.95

3.30

3.50

18:00
FIN
FNL
LISEN
2
 
 
TABORSKO
12
 
 
1
1
1
1

1.65

3.60

4.75

18:00
FIN
FNL
VARNSDORF
11
 
 
VYSOCINA JIHLAVA
9
 
 
0
0
1
1

2.90

3.10

2.30

18:00
FIN
VIR
FS METTA LU
8
 
 
FK LIEPAJA
5
 
 
0
1
0
3

18:00
FIN
A
SUDUVA MARIJAMPOLE
1
 
 
FK RITERIAI
5
 
1
0
0
2
0

18:00
FIN
PL
ENYIMBA
5
 
 
IFEANYI UBA
19
 
 
0
1
2
2

18:00
FIN
1L
GKS JASTRZEBIE
16
 
 
MIEDZ LEGNICA
8
 
 
1
1
1
2

3.00

3.20

2.40

18:00
FIN
1L
BUDUCNOST DOBANOVCI
6
 
 
RADNICKI PIROT
15
 
 
2
0
3
1

18:00
FIN
1L
FK DUBOCICA
13
 
 
RADNICKI SREMSKA MITROVICA
9
 
 
0
0
0
1

18:00
FIN
1L
FK LOZNICA
7
 
 
ZARKOVO
5
 
 
1
0
1
2

18:00
FIN
1L
FK TRAYAL
14
 
 
KABEL
3
 
 
0
0
0
1

18:00
FIN
1L
JAGODINA
17
 
 
FK IMT BEOGRAD
4
 
 
0
2
0
3

18:00
FIN
1L
SLOGA KRALJEVO
18
 
 
DINAMO VRANJE
12
 
 
1
0
2
0

18:00
FIN
1L
ZELEZNICAR PANCEVO
10
 
 
GRAFICAR BEOGRAD
8
 
 
1
1
1
1

18:00
FIN
1L
ZEMUN
16
 
 
BORAC CACAK
11
 
 
0
1
1
1

18:00
FIN
2D
BELTINCI
4
 
 
JADRAN DEKANI
1
 
 
1
2
2
2
 

18:00
FIN
2D
FUZINAR
3
 
 
NK DRAVA PTUJ
5
 
1
0
2
1
3
 

18:00
FIN
2D
KRSKO
2
 
 
BRDA
8
 
 
0
0
3
4
 

18:00
FIN
2D
NK DOB
3
 
 
NK NAFTA
5
 
 
0
0
1
1
 

18:00
FIN
2D
NK KRKA
2
 
 
NK BREZICE
4
 
 
0
0
1
1
 

18:00
FIN
2D
RADOMLJE
1
 
 
ND BILJE
6
 
 
2
2
5
2
 

18:00
FIN
2D
RUDAR VELENJE
8
 
 
TRIGLAV KRANJ
7
 
 
0
1
0
1
 

18:00
FIN
2D
SMARTNO 1928
7
 
 
PRIMORJE
6
 
 
0
0
1
1
 

18:00
FIN
SB2RG
U. MUTILVERA
1
 
 
PORTUGALETE
5
 
 
1
0
1
0
 

18:00
FIN
SB3SS
HERCULES
2
 
 
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA
3
 
 
0
0
2
0
 

18:00
FIN
SF
SERVETTE FC
4
 
FC ST. GALLEN
 
2
 
0
0
0
1

2.25

3.40

2.75

17:30
FIN
SF
FC ISLOCH MINSK RAION
 
 
SHAKHTER SOLIGORSK
 
 
 
0
0
2
0

17:30
FIN
1PFL
CHERNO MORE VARNA
1
2
 
BOTEV PLOVDIV
4
3
1
3
1
3
1

1.36

4.50

9.00

17:30
FIN
SL
FC RENAISSANCE
10
 
 
AS VITA CLUB
1
 
 
0
0
0
2
 

17:30
FIN
SL
FC SIMBA
12
 
 
DAUPHIN NOIR
14
 
 
0
0
0
0
 

17:30
FIN
ML
FCI LEVADIA
2
 
1
TULEVIK VILJANDI
8
 
 
2
0
4
1

17:15
FIN
SL1
ARIS THESSALONIKIS
3
1
 
OLYMPIACOS PIRAEUS
1
1
 
1
0
1
1

1.85

3.50

4.20

17:00
FIN
N/E
BOTEV NOVI PAZAR
12
 
 
SEPTEMVRI TERVEL
4
 
 
0
2
1
4

17:00
FIN
N/E
DOROSTOL-SVETKAVITSA
10
 
 
SHUMEN 2007
5
 
 
1
0
1
0

17:00
FIN
N/E
DUNAV RUSE
7
 
 
USTREM DONCHEVO
9
 
 
1
0
7
0

17:00
FIN
N/E
KUBRAT
15
 
 
SPORTIST GEN.TOSHEVO
11
 
 
0
0
0
3

17:00
FIN
N/E
TOPOLI 2010
13
 
 
CHERNOLOMETS 1919
8
 
 
1
0
1
4

17:00
FIN
S/W
NADEZHDA DOBROSLAVTSI
14
 
 
BALKAN BOTEVGRAD
5
 
 
0
0
0
0

17:00
FIN
D1
COLOMBE
9
 
 
COTONSPORT
3
 
 
0
1
1
1

17:00
FIN
D1
APOEL
2
2
 
PAFOS FC
1
3
1
0
1
0
1

17:00
FIN
FLN
APOLLON PONTOU
9
 
 
AEP KARAGIANNION
10
 
 
2
0
3
0
 

1.90

3.20

3.60

17:00
FIN
FLN
KAVALA
1
 
 
ALMOPOS ARIDEAS
8
 
 
2
0
2
1
 

17:00
FIN
FLN
PIERIKOS
4
 
 
OLYMPIAKOS VOLOU 1937
5
 
 
1
0
1
1
 

2.15

2.90

3.25

17:00
FIN
FLN
VERIA
2
 
 
TRIGLIA PO
7
 
 
0
0
0
0
 

1.28

4.50

10.00

17:00
FIN
FLS
IALYSOS
2
 
 
KALAMATA
1
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
CG1
ARIS AVATOU
10
 
 
AMPELAKIAKOS AE
13
 
 
1
0
4
0
 

17:00
FIN
CG1
NESTOS CHRISOUPOLIS
8
 
 
APOLLON PARALIMNIOU
7
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
CG2
NEOS PO N. KALLIKRATIA
11
 
 
THIELLA SARAKINON
3
 
 
1
0
1
2
 

17:00
FIN
CG3
KOZANI
7
 
 
ATROMITOS PALAMA
6
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
CG3
PO ELASSONAS
11
 
 
MAKEDONIKOS FOUFA
15
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
CG4
ATALANTI
8
 
 
GS ALMYROS
10
 
 
2
0
2
0
 

17:00
FIN
CG4
DIMITRA EFXINOUPOLIS
9
 
 
AMVRISSEAS
3
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
CG5
MESSOLONGHI AE
12
 
 
M.ALEXANDROS KALLITHEAS
11
 
 
1
0
1
0
 

17:00
FIN
CG9
AO DIAVOLITSIOU
5
 
 
ETHNIKOS SKOULIKADOU
7
 
 
0
0
1
1
 

17:00
FIN
VIR
BFC DAUGAVPILS
4
 
 
SPARTAKS
6
 
 
1
0
3
0

17:00
FIN
MSL
PAHANG
11
 
 
SELANGOR
5
 
1
0
0
2
2

17:00
FIN
MSL
PETALING JAYA CITY
8
 
 
PERAK
9
 
 
0
1
0
1

17:00
FIN
SL
FK PARTIZAN
2
 
 
TSC BACKA TOPOLA
7
 
 
0
0
3
1

17:00
FIN
SL
FK ZLATIBOR
18
 
 
METALAC GM
8
 
 
1
0
1
0

17:00
FIN
SL
INDJIJA
17
 
 
MACVA
19
 
 
1
0
2
2

17:00
FIN
SL
VOJVODINA
4
 
 
RADNICKI NIS
12
 
1
0
0
0
0

17:00
FIN
SL
METALLURG BEKABAD
7
 
 
SOGDIANA JIZZAKH
2
 
 
0
1
0
2

16:30
FIN
D1
FC LIDA
10
 
 
ARSENAL DZERZHINSK
2
 
 
0
0
1
1

16:30
FIN
DGC
ESTE
17
 
 
VIRTUS BOLZANO
16
 
 
0
1
0
1
 

16:30
FIN
L1
POLI IASI
10
1
 
DINAMO BUCURESTI
5
3
 
1
1
1
2

5.25

3.60

1.61

16:30
FIN
SF
DUKLA BANSKA BYSTRICA
 
 
SLOVAN BRATISLAVA
 
 
 
1
2
1
3

16:15
FIN
MSL
SABAH
7
 
 
MELAKA UNITED
10
 
 
2
0
3
1

16:00
FIN
FNL
DUKLA PRAHA
7
 
 
VIKTORIA ZIZKOV
5
 
 
0
0
1
2

2.15

3.25

3.20

16:00
FIN
DGA
ARCONATESE
14
 
 
CITTA DI VARESE
16
 
 
0
0
0
0
 

16:00
FIN
DGA
CASALE
11
 
 
CARONNESE
6
 
 
1
0
1
0
 

16:00
FIN
DGA
CASTELLANZESE
2
 
 
BORGOSESIA
18
 
 
2
3
3
7
 

16:00
FIN
DGA
FOSSANO
20
 
 
FOLGORE CARATESE
5
 
 
0
0
1
0
 

16:00
FIN
DGA
LEGNANO
8
 
 
P.D.H.A.E.
1
 
 
2
1
2
1
 

16:00
FIN
DGA
VADO
19
 
 
ASD IMPERIA
10
 
 
1
0
1
1
 

16:00
FIN
DGC
AMBROSIANA
14
 
 
CARTIGLIANO
12
 
 
1
0
3
1
 

16:00
FIN
DGC
ARZIGNANO VALCHIAMPO
4
 
 
MESTRE
7
 
 
1
1
2
1
 

16:00
FIN
DGC
BELLUNO
9
 
 
ADRIESE
10
 
 
0
1
1
1
 

16:00
FIN
DGC
CJARLINS MUZANE
5
 
 
CHIONS
20
 
 
0
0
2
0
 

16:00
FIN
DGC
CLODIENSE
2
 
 
LUPARENSE
8
 
 
0
0
1
0
 

16:00
FIN
DGC
DELTA PORTO TOLLE
11
 
 
CAMPODARSEGO
18
 
 
1
0
1
0
 

16:00
FIN
DGC
UNION FELTRE
19
 
 
ASD MANZANESE
3
 
 
1
0
1
0
 

16:00
FIN
DGC
UNION SAN GIORGIO-SEDICO
13
 
 
MONTEBELLUNA
15
 
 
0
0
0
0
 

16:00
FIN
DGD
SASSO MARCONI
17
 
 
GS BAGNOLESE
14
 
 
1
1
3
2
 

16:00
FIN
DGF
CASTELFIDARDO
7
 
 
VASTOGIRARDI
10
 
 
2
0
3
2
 

16:00
FIN
DGF
PORTO SANT ELPIDIO
17
 
 
OLYMPIA AGNONESE
18
 
 
1
0
3
1
 

16:00
FIN
DGF
SAN NICOLO
2
 
 
PINETO
8
 
 
0
1
0
1
 

16:00
FIN
DGF
TOLENTINO
13
 
 
ATLETICO TERME FIUGGI
15
 
 
1
2
1
3
 

16:00
FIN
DGH
GRAVINA
16
 
 
ACD NARDO
7
 
 
1
0
2
2
 

16:00
FIN
DGH
SPORTING FULGOR MOLFETTA
9
 
 
AVERSA NORMANNA
14
 
 
0
1
5
2
 

16:00
FIN
DGH
TEAM ALTAMURA
8
 
 
PUTEOLANA
18
 
 
0
0
1
1
 

16:00
FIN
DGI
SAN LUCA
4
 
 
LICATA
9
 
 
2
1
2
1
 

16:00
FIN
SL
BESA PEJE
10
 
 
PRISHTINA
1
 
 
0
1
0
3

16:00
FIN
SL
FERONIKELI
6
 
 
TREPCA 89
8
 
 
0
0
3
0

16:00
FIN
SL
GJILANI
4
 
 
DRITA
2
 
 
1
0
1
1

16:00
FIN
VIR
RIGA FC
3
 
 
FK VENTSPILS
7
 
 
1
0
3
0

16:00
FIN
1L
NS MURA
3
 
 
FC KOPER
5
 
 
0
1
2
1

16:00
FIN
PSL
MAMELODI SUNDOWNS
1
2
 
MARITZBURG UTD
13
1
 
1
0
2
0

16:00
FIN
NFD
BIZANA PONDO CHIEFS
16
 
 
CAPE TOWN ALL STARS
13
 
 
2
2
2
3

16:00
FIN
NFD
CAPE UMOYA UNITED FC
5
 
 
POLOKWANE CITY
11
 
 
0
0
1
0

16:00
FIN
NFD
FREE STATE STARS
7
 
 
STEENBERG UNITED
15
 
 
0
0
1
1

16:00
FIN
NFD
PRETORIA CALLIES
10
 
 
AFRICAN ALL STARS
4
 
 
0
1
1
2

16:00
FIN
NFD
TS SPORTING
3
 
 
RICHARDS BAY FC
1
 
 
1
0
1
0

16:00
FIN
NFD
UTHONGATHI FC
8
 
 
UNIVERSITY OF PRETORIA FC
12
 
 
0
0
1
0

16:00
FIN
PL
JKT TANZANIA
14
 
 
NAMUNGO
11
 
 
1
0
1
0
 

16:00
FIN
SL
FOREST RANGERS
3
 
 
GREEN BUFFALOES
11
 
 
0
2
1
2
 

16:00
FIN
SL
KABWE WARRIORS
5
 
 
POWER DYNAMOS
6
 
 
0
0
1
0
 

16:00
FIN
SL
LUSAKA DYNAMOS
8
 
 
INDENI FC
10
 
 
0
0
1
2
 

16:00
FIN
SL
NAPSA STARS
15
 
 
KITWE UNITED
18
 
 
0
0
2
0
 

16:00
FIN
SL
NKANA
17
 
 
NKWAZI
7
 
 
1
1
2
2
 

16:00
FIN
SL
YOUNG GREEN EAGLES
14
 
 
RED ARROWS
9
 
 
0
0
0
0
 

15:30
FIN
SL2
DIAGORAS RODOU
6
 
 
XANTHI FC
2
 
 
0
0
0
1

15:30
FIN
SL2
LEVADIAKOS
3
 
 
ERGOTELIS
4
 
 
0
0
0
1

15:30
FIN
SL2
PAE CHANIA
5
 
 
IONIKOS
1
 
 
0
0
1
0

15:30
FIN
L1
CLUB AFRICAIN
10
 
 
ESPERANCE ST
1
 
1
0
0
1
1

15:30
FIN
L1
CS SFAXIEN
5
 
 
AS SOLIMAN
4
 
 
0
0
0
1

15:30
FIN
L1
JS KAIROUANAISE
14
 
 
CA BIZERTIN
13
 
 
0
3
1
4
 

15:30
FIN
L1
OLYMPIQUE BEJA
8
 
 
US BEN GUERDANE
3
 
 
0
1
1
1

15:30
FIN
L1
REJICHE
6
 
 
ETOILE S. METLAOUI
12
 
 
1
0
1
0

15:30
FIN
L1
STADE TUNISIEN
9
 
 
ETOILE DU SAHEL
2
 
 
1
0
1
0

15:30
FIN
L1
US TATAOUINE
11
 
 
US MONASTIRIENNE
7
 
 
1
1
3
1
 

15:00
FIN
PR
FC VAN
6
 
 
ARARAT YEREVAN
1
 
 
1
1
1
1

15:00
FIN
FL
SEVAN
1
 
 
FC URARTU-2
5
 
 
3
1
4
1

15:00
FIN
SL
SHANGHAI SHENHUA
2
2
 
SHANGHAI SIPG FC
1
3
1
0
0
1
1

2.87

3.50

2.30

15:00
FIN
FRC
HAM-KAM
 
 
RAUFOSS
 
 
 
1
5
1
5
 

15:00
FIN
CP1
JUVENTUS TURIN (U19)
4
 
 
EMPOLI (U19)
6
 
 
1
1
1
1
 

15:00
FIN
SL
FK ANDIJAN
12
 
 
KOKAND 1912
3
 
 
0
2
1
2

15:00
FIN
SL
MASH AL MUBAREK
11
 
 
LOKOMOTIV TASHKENT
5
 
 
0
2
1
4

15:00
FIN
SL
LUMWANA RADIANTS
16
 
 
ZANACO
2
 
 
0
1
1
1
 

14:35
FIN
CL1
BEIJING TECHNOLOGY
6
 
 
HEILONGJIANG LAVA SPRING
5
 
 
0
1
0
4

14:35
FIN
CL1
JIANGXI LIANSHENG
4
 
 
NANJING CITY FC
3
 
 
0
0
0
1

14:35
FIN
CL1
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
2
 
 
XINJIANG TIANSHAN
4
 
 
3
0
4
1

14:30
FIN
D1
BELSHINA BOBRUISK
3
 
 
SLONIM-2017
9
 
 
3
0
3
1

14:20
FIN
AL
PERTH GLORY FC
10
4
 
MELBOURNE CITY
1
1
 
1
2
1
3

5.00

4.50

1.57

14:15
FIN
L1
AFC HERMANNSTADT
9
5
 
VIITORUL CONSTANTA
7
2
1
0
0
0
0

2.87

3.00

2.62

14:00
FIN
NL
TAIPOWER
1
 
 
HASUS TSU
8
 
 
2
0
4
0

14:00
FIN
PR
DYNAMO KYIV
1
2
1
FC MARIUPOL
11
6
 
0
0
0
0

14:00
FIN
SL
BUILDCON
4
 
 
PRISON LEOPARDS
12
 
 
1
1
2
1
 

13:00
FIN
SL
TIANJIN TEDA
7
2
1
HEBEI CHINA FORTUNE
3
4
 
0
1
0
1

13:00
FIN
FLS
NIKI VOLOU
8
 
 
EPISKOPI
6
 
 
0
0
0
0
 

1.57

3.50

5.25

13:00
FIN
3G2
KOLOMNA
15
 
1
TORPEDO VLADIMIR
8
 
 
0
1
0
1
 

12:30
FIN
KL2
FC ANYANG
1
1
 
BUCHEON FC 1995
10
2
 
2
0
2
0

1.66

3.30

5.50

12:30
FIN
SB5RG
ATLETICO MADRID B
4
 
 
MELILLA
1
 
1
0
0
0
2
 

12:05
FIN
AL
BRISBANE ROAR FC
5
2
 
WESTERN UNITED
7
1
 
0
0
2
1

2.05

3.60

3.50

12:00
FIN
J2
FC RYUKYU
2
 
 
KYOTO SANGA
3
 
 
0
0
0
0

3.00

3.60

2.15

12:00
FIN
L1
FC ASTRA GIURGIU
6
 
 
UTA ARAD
3
4
 
0
1
1
2

2.30

3.00

3.10

12:00
FIN
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
15
2
 
KRYLYA SOVETOV
1
3
 
0
1
0
2

11:00
FIN
PR
FC VAN
6
 
 
LORI FC
7
 
 
0
0
3
0

11:00
FIN
CL1
MEIZHOU HAKKA
3
 
 
ZHEJIANG GREENTOWN
1
 
 
0
0
0
1

11:00
FIN
NL
CPC FC
6
 
 
TAICHUNG FUTURO FC
3
 
 
1
0
1
2

11:00
FIN
NL
TAICHENG LIONS
7
 
 
TATUNG
5
 
 
0
0
0
1

10:00
FIN
CL1
KUNSHAN FC
5
 
 
CHENGDU QIANBAO
1
 
 
1
0
1
1

10:00
FIN
PR
SOUTHERN
5
 
 
RESOURCES CAPITAL
6
 
 
1
0
4
1

10:00
FIN
J2
TOCHIGI SC
16
2
 
GIRAVANZ KITAKYUSHU
18
 
 
1
0
1
2

1.85

3.30

4.33

10:00
FIN
</