Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FULL TIME RESULT ONLY
14:30
FTR
FRC
SV SANDHAUSEN
 
 
SCR ALTACH
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
FINISHED GAMES
22:45
FIN
GrA
FC PORTO
2
 
 
MAFRA
3
 
1
0
2
2
2
 

22:15
FIN
CAM
SP LIBERTAS
9
 
 
TRE PENNE
4
 
 
0
1
0
1
 

22:00
FIN
D1W
FC FLEURY 91 (W)
5
 
 
REIMS (W)
8
 
 
0
0
1
0
 

22:00
FIN
SD
HUESCA
10
5
 
SPORTING GIJON
12
2
 
0
0
0
0

2.87

2.87

2.80

21:45
FIN
NL
EUROPA POINT
9
 
 
ST JOSEPHS
5
 
 
0
3
0
6
 

21:45
FIN
PR
LARNE
1
 
 
COLERAINE FC
6
 
 
0
2
0
2
 

21:45
FIN
CH
DUNDELA
3
 
 
NEWINGTON YOUTH CLUB
9
 
 
1
3
3
4
 

21:45
FIN
CH
HARLAND & WOLFF WELDERS
12
 
 
ANNAGH UNITED
2
 
 
0
1
1
3
 

21:45
FIN
CUP
BSC GLASGOW
 
 
ALLOA ATHLETIC
 
 
 
0
1
1
2

5.75

4.50

1.40

21:30
FIN
NTH
RUTHIN TOWN FC
8
 
 
HOLYWELL TOWN
2
 
 
0
2
1
4

21:30
FIN
STH
ABERGAVENNY TOWN FC
13
 
 
AMMANFORD AFC
11
 
 
0
0
0
0

21:15
FIN
CL
FC SCHAFFHAUSEN
8
 
 
AC BELLINZONA
6
 
 
1
0
1
0
 

21:00
FIN
1B
CLUB BRUGGE (U23)
8
 
 
FC DENDER
9
 
1
2
1
4
1
 

2.10

3.60

3.00

21:00
FIN
1B
GENK (U23)
11
 
 
RWD MOLENBEEK
3
 
 
1
0
2
0
 

21:00
FIN
N2Gr
CHAMBLY OISE
4
 
 
ROUEN
2
 
 
0
0
0
0
 

21:00
FIN
N2Gr
VANNES
13
 
 
BLOIS F.41
14
 
 
1
1
2
2
 

21:00
FIN
N2Gr
FURIANI AGLIANI
6
 
 
REIMS B
15
 
 
0
0
2
1
 

21:00
FIN
N2Gr
SAINT-PRIEST
13
 
 
LYON B
12
 
 
1
1
1
1
 

21:00
FIN
OHA
HAMBURGER SV III
16
 
 
SC VICTORIA HAMBURG
8
 
 
1
1
3
1
 

21:00
FIN
OM
FC WEGBERG-BEECK
1
 
 
BONNER SC
5
 
 
1
0
2
0
 

21:00
FIN
L3ZA
ANADIA
6
 
 
FELGUEIRAS 1932
2
 
 
1
1
1
2
 

21:00
FIN
PL
FC STADE NYONNAIS
4
 
 
FC BIEL BIENNE
17
 
 
2
0
3
0
 

21:00
FIN
GrB
ENGLAND
1
 
 
USA
3
 
 
0
0
0
0

1.50

4.33

7.00

20:30
FIN
NAT
AVRANCHES
14
 
 
DUNKERQUE
3
 
 
2
2
3
4
 

20:30
FIN
NAT
LE PUY
16
 
 
BOURG-EN-BRESSE 01
8
 
 
0
1
0
2
 

20:30
FIN
NAT
MARTIGUES
6
 
 
ORLEANS
7
 
 
0
0
2
2
 

20:30
FIN
NAT
PARIS 13 ATLETICO
15
 
 
CONCARNEAU
1
 
 
1
0
1
1
 

20:30
FIN
NAT
RED STAR FC 93
4
 
 
NANCY
12
 
 
1
0
1
0
 

20:30
FIN
NAT
SEDAN
9
 
 
BASTIA-BORGO
17
 
 
0
0
2
1
 

20:30
FIN
NAT
STADE BRIOCHIN
18
 
 
CHOLET
5
 
 
0
0
1
2
 

20:30
FIN
NAT
VILLEFRANCHE
11
 
 
VERSAILLES
2
 
 
0
0
0
2
 

20:30
FIN
N2Gr
COLMAR
12
 
 
BOULOGNE
16
 
 
0
0
2
1
 

20:30
FIN
NTH
VFB LUBECK
1
 
 
HAMBURGER SV II
3
 
 
1
0
2
1
 

20:30
FIN
OHA
HAMM UNITED
14
 
 
SV CURSLACK-NEUENGAMME
18
 
 
1
1
1
3
 

20:30
FIN
OHA
TUS OSDORF
19
 
 
ALTONA 93
4
 
 
1
1
3
4
 

20:30
FIN
OWE
SPORTFREUNDE SIEGEN
14
 
 
TUS ERNDTEBRUCK
16
 
 
2
0
3
0
 

20:30
FIN
ONN
NEURUPPIN
8
 
 
UNION FURSTENWALDE
9
 
 
0
1
0
1
 

20:30
FIN
ONN
SG DYNAMO SCHWERIN
10
 
 
FC MECKLENBURG SCHWERIN
18
 
 
2
1
4
1
 

20:30
FIN
OBR
FC OBERNEULAND
1
 
 
TUSPO SURHEIDE
16
 
 
2
0
3
1
 

20:30
FIN
EVW
ADO DEN HAAG (W)
4
 
 
HEERENVEEN (W)
8
 
 
2
0
3
0
 

20:30
FIN
EVW
PEC ZWOLLE (W)
7
 
 
TELSTAR (W)
11
 
 
0
0
1
0
 

20:30
FIN
EVW
SITTARD (W)
3
 
 
VV ALKMAAR (W)
10
 
 
2
0
4
0
 

20:30
FIN
CL
YVERDON-SPORT FC
3
 
 
NEUCHATEL XAMAX FC
10
 
 
1
1
3
1
 

20:15
FIN
ONR
FC KRAY
20
 
 
SSVG VELBERT
1
 
 
0
1
1
3
 

20:15
FIN
BLW
TURBINE POTSDAM (W)
12
 
 
1899 HOFFENHEIM (W)
4
 
 
0
0
1
3
 

20:00
FIN
N2Gr
JURA SUD
2
 
 
LYON DUCHERE
1
 
 
1
1
3
4
 

20:00
FIN
N2Gr
ROMORANTIN
15
 
 
LES HERBIERS
5
 
 
1
1
2
2
 

20:00
FIN
BAV
BAYERN MUNICH II
5
 
 
DJK VILZING
10
 
 
2
0
5
0
 

20:00
FIN
N/E
FSV 63 LUCKENWALDE
16
 
 
TENNIS BORUSSIA BERLIN
17
 
 
2
0
3
1
 

20:00
FIN
N/E
SV LICHTENBERG 47
15
 
 
VIKTORIA BERLIN
14
 
 
0
0
0
1
 

20:00
FIN
N/E
VSG ALTGLIENICKE
7
 
 
GREIFSWALDER SV
12
 
 
1
1
2
3
 

20:00
FIN
OBN
SC ELTERSDORF
3
 
 
SPVGG WEIDEN
17
 
 
2
0
3
1
 

20:00
FIN
ORGr
ARMINIA LUDWIGSHAFEN
3
 
 
TUS MECHTERSHEIM
4
 
 
0
1
0
3
 

20:00
FIN
ORGr
HERTHA WIESBACH
7
 
 
SV MORLAUTERN
8
 
 
0
1
2
2
 

20:00
FIN
ORGr
SV ELVERSBERG II
11
 
 
FSV JAEGERSBURG
9
 
 
0
3
3
4
 

20:00
FIN
LII
GLORIA BUZAU
7
 
 
CONCORDIA
11
 
 
0
1
0
1
 

19:45
FIN
L1
AS POLICE
16
 
 
ASF BOBO-DIOULASSO
13
 
 
0
0
0
1
 

19:30
FIN
N2Gr
LORIENT B
6
 
 
ANGOULEME
8
 
 
0
0
0
0
 

19:30
FIN
N2Gr
TRELISSAC FC
12
 
 
VIERZON
16
 
 
0
0
1
0
 

19:30
FIN
BAV
SV HEIMSTETTEN
20
 
 
SPVGG UNTERHACHING
1
 
 
0
3
0
3
 

19:00
FIN
D1
AKRITAS CHLORAKAS
13
3
 
E.N. PARALIMNIOU
11
2
 
2
1
2
1
 

19:00
FIN
D2
ETHNIKOS ACHNAS
7
 
 
ANAGENNISI DERYNIAS
15
 
 
1
0
2
0
 

19:00
FIN
2D
NK NAFTA
5
 
 
KRSKO
14
 
 
1
1
4
2
 

19:00
FIN
1LG
DENIZLISPOR
19
 
 
BB BODRUMSPOR
7
 
 
0
0
0
0
 

4.75

4.00

1.53

18:00
FIN
FRI2
BULGARIA (U21)
 
 
BOSNIA & HERZEGOVINA (U21)
 
 
 
0
2
0
3
 

18:00
FIN
PL
KARBALA FC
14
 
 
AL SINAAH
20
 
 
1
0
1
0
 

18:00
FIN
FNL
ARSENAL TULA
6
 
 
BALTIKA
1
1
 
0
3
0
5
 

18:00
FIN
GrA
NETHERLANDS
1
 
 
ECUADOR
2
1
 
1
0
1
1

1.85

3.30

4.75

17:30
FIN
L1
USFA (BFA)
8
 
 
AS DOUANES
1
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
PL
MUHARRAQ CLUB
1
 
 
AL-SHABAB MANAMA
4
 
 
1
1
2
1
 

17:00
FIN
PL
RIFFA SC
3
 
 
SITRA
8
 
 
0
1
1
1
 

17:00
FIN
BP2
ITTIFAQ MARRAKECH
5
 
 
YOUSSOUFIA BERRECHID
3
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
BP2
JSM LAAYOUNE
11
 
 
USM OUJDA
9
 
 
0
0
2
1
 

17:00
FIN
BP2
OLYMPIQUE DCHEIRA
8
 
 
CHABAB ATLAS KHENIFRA
6
 
 
0
0
1
2
 

17:00
FIN
BP2
RACING DE CASABLANCA
13
 
 
AS SALE
12
 
 
0
0
1
1
 

17:00
FIN
PL
DHOFAR
6
 
 
AL-NASR SALALAH
11
 
 
1
2
2
2
 

17:00
FIN
2D
ALUMINIJ
2
 
 
NK ROGASKA
1
 
 
1
0
1
2
 

16:00
FIN
1D
FC URARTU-2
7
 
 
ARARAT YEREVAN-2
2
 
 
0
0
1
2
 

16:00
FIN
FRC
RAPID VIENNA
 
 
FLORIDSDORFER AC
 
 
 
0
1
2
2
 

16:00
FIN
ISL
NORTHEAST UNITED
11
1
 
MUMBAI CITY
1
 
 
1
2
1
3
 

5.50

4.33

1.44

15:30
FIN
FRC
STURM GRAZ
 
 
ADMIRA WACKER
 
 
 
1
0
4
0
 

15:15
FIN
SL2N
AEP IRAKLIS 1908 PAE
7
 
 
PANATHINAIKOS B
3
 
 
1
2
2
3
 

15:05
FIN
FRC
AL-SHABAB RIYADH
 
 
SUNDERLAND
 
 
 
0
1
0
1
 

15:00
FIN
FRC
FIRST VIENNA FC 1894
 
 
TSV HARTBERG
 
 
 
0
1
1
2
 

15:00
FIN
FRC
RB LEIPZIG
 
 
RADOMIAK RADOM
 
 
 
2
0
6
0
 

15:00
FIN
PL
AL-ZAWRAA
2
 
 
AL-NAFT
18
 
 
1
0
2
2
 

15:00
FIN
PL
GEITA GOLD FC
5
 
 
IHEFU FC
16
 
 
1
0
1
0
 

15:00
FIN
PL
SC VILLA
5
 
 
KCCA FC
4
 
 
0
3
0
3
 

15:00
FIN
GrA
QATAR
4
3
 
SENEGAL
3
3
 
0
1
1
3

5.50

3.60

1.70

14:45
FIN
PL
AL-NAHDA CLUB
1
 
 
AL-BASHAIR
14
 
 
1
0
1
0
 

14:30
FIN
PL
SUR
10
 
 
AL-RUSTAQ SC
2
 
 
1
0
2
3
 

14:00
FIN
TL1
CHONBURI FC
2
 
 
PORT FC
7
 
 
1
0
1
0
 

13:30
FIN
SL
SHANGHAI SHENHUA
8
3
 
BEIJING GUOAN
5
1
 
1
0
1
2

5.75

4.33

1.53

13:30
FIN
PL
AL-QASIM SC
16
 
 
ZAKHO
17
 
 
0
0
0
0
 

13:30
FIN
PL
ERBIL
15
 
 
AL SHORTA
5
 
 
0
0
1
0
 

13:00
FIN
SL
CHENGDU QIANBAO
6
2
 
GUANGZHOU R&F FC
17
1
 
0
0
3
0

13:00
FIN
PL
AL-JAZEERA HASAKAH
12
 
 
AL-JAISH DAMASCUS
3
 
 
0
0
0
1
 

13:00
FIN
TL1
BURIRAM UNITED
1
 
 
RATCHABURI
3
 
 
0
0
1
0
 

13:00
FIN
TL2
RAYONG FC
14
 
 
SUPHANBURI
3
 
 
0
0
0
0
 

13:00
FIN
PL
BUL FC
2
 
 
BUSOGA UNITED
13
 
 
0
0
2
0
 

13:00
FIN
PR
CHORNOMORETS ODESA
15
1
 
METALIST KHARKIV
10
2
 
0
0
0
0

12:30
FIN
CUP
CHERNOMORETS BALCHIK
 
 
BOTEV PLOVDIV
 
 
 
0
2
0
3
 

12:30
FIN
FRC
NAGOYA GRAMPUS
 
 
ROMA
 
 
 
0
0
0
0
 

12:00
FIN
1D
BKMA II
3
 
 
FC ARARAT-ARMENIA-2
4
 
 
0
0
0
1
 

12:00
FIN
1D
PYUNIK YEREVAN-2
5
 
 
LERNAYIN A. II
12
 
 
0
0
5
1
 

12:00
FIN
CUP
GANDZASAR
 
 
ALASHKERT
 
 
 
0
0
0
0
5-4
 

12:00
FIN
PL
AL-KAHRABA
7
 
 
AL-KARKH
8
 
 
0
1
2
1
 

12:00
FIN
SQ
TURON
 
 
LOKOMOTIV TASHKENT
 
 
 
1
1
2
1
 

12:00
FIN
GrB
WALES
4
1
 
IRAN
2
2
 
0
0
0
2

2.10

3.20

3.80

08:30
FIN
CL
HEBEI KUNGFU
4
 
 
HEILONGJIANG LAVA SPRING
9
 
 
1
0
1
0
 

08:30
FIN
CL
NANJING CITY FC
8
 
1
NANTONG ZHIYUN
3
 
 
0
1
2
1
 

08:30
FIN
CL
SHENYANG URBAN
12
 
 
BEIJING TECHNOLOGY
18
 
 
1
0
1
0
 

08:30
FIN
CL
SICHUAN JIUNIU
6
 
 
JIANGXI LIANSHENG
13
 
 
0
0
1
1
 

08:00
FIN
NLC
CHRISTCHURCH UNITED
8
 
 
CASHMERE TECHNICAL
7
 
 
2
0
4
1
 

20:00
POST
OBN
TSV KORNBURG
11
 
 
DJK AMMERTHAL
7
 
 
 

13:00
CANC
EL2
WIT GEORGIA
8
 
 
FC SHEVARDENI 1906
8
 
 

13:00
CANC
EL2
ZUGDIDI
6
 
 
FC RUSTAVI
7
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score