Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

22:00
FTR
PBM
CLUB COMUNICACIONES
5
 
 
LOS ANDES
7
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
PBM
DEFENSORES UNIDOS
9
 
 
TRISTAN SUAREZ
8
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
PBM
SAN MIGUEL
16
 
 
J.J. URQUIZA
3
 
 
Full Time Result Only
 
21:00
FTR
SF
MUNICIPAL VINTO
 
 
DEPORTIVO FATIC
 
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
DUNA ASZFALT TISZAKECSKE
14
 
 
BEKESCSABA 1912
10
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
SZOMBATHELYI HALADAS
18
 
 
GYIRMOT FC
4
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
VASAS
7
 
 
DOROGI FC
8
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
E2
CHABAB MOHAMMEDIA
3
 
 
CHABAB ATLAS KHENIFRA
10
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:00
FTR
E2
CHABAB RIADI SALMI
5
 
 
RACING DE CASABLANCA
1
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:00
FTR
E2
CHABAB RIF HOCEIMA
14
 
 
ITTIHAD KHEMISSET
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:00
FTR
E2
KAWKAB A.C.MARRAKECH
12
 
 
AS SALE
13
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:00
FTR
E2
SIDI KACEM
16
 
 
OLYMPIQUE DCHEIRA
4
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:00
FTR
E2
TAS DE CASABLANCA
7
 
 
MAGHREB FES
9
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:00
FTR
E2
WYDAD FES
8
 
 
KAC KENITRA
6
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:00
FTR
E2
WYDAD TEMARA
15
 
 
JEUNESSE BEN GUERIR
11
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
MONTANA
3
 
 
KARIANA ERDEN
9
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
CG1
APOLLON PARALIMNIOU
4
 
 
EA ALEXANDROUPOLIS
9
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG1
DOXA THEOLOGOU
13
 
 
IRAKLIS ZYGOU
11
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG1
NESTOS CHRISOUPOLIS
2
 
 
KILKISIAKOS
10
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG1
ORFEAS XANTHIS
12
 
 
KERAVNOS PERNIS
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG1
PANDRAMAIKOS
3
 
 
DOXA KATO KAMILAS
7
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG2
ALMOPOS ARIDEAS
1
 
 
MAKEDONIKOS
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG2
AS GIANNITSA
3
 
 
NEOS PO N. KALLIKRATIA
5
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG2
NIKI AGKATHIAS
6
 
 
AGROTIKOS ASTERAS
11
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG2
PAS FLORINA
12
 
 
EDESSAIKOS
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG2
POSIDONAS MICHANIONAS
9
 
 
M. ALEXANDROS TRIKALON
7
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG2
THERMAIKOS THERMIS
4
 
 
THIELLA SARAKINON
10
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG3
AO SELLANON
5
 
 
AO POTAMIAS
14
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG3
DIAS CHIOU
12
 
 
AS METEORA
11
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG3
ECONOMOS TSARITSANIS
10
 
 
DIGENIS NEOHORIOU
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG3
GS ALMYROS
9
 
 
DIAGORAS STEFANOVIKIOU
13
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG3
IRAKLIS LARISAS
3
 
 
AE KARITSAS
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG3
PIERIKOS
1
 
 
APO ATALANTI
7
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG3
THISEAS AGRIAS
4
 
 
ATROMITOS PALAMA
6
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG4
AE LEFKIMIS
10
 
 
TILIKRATIS
6
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG4
AE MESOLOGGIOU
13
 
 
MAKEDONIKOS FOUFA
5
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG4
ANAGENNISI ARTAS
3
 
 
AEP KARAGIANNION
1
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG4
ASTERAS ITEAS
14
 
 
APOLLON EFPALIOU
11
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG4
PAS PREVESA
9
 
 
PAS ACHERON KANALAKIOU
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG4
SOULI PARAMITHIAS
7
 
 
AO ANATOLIS
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG5
AGIOI ANARGYROI
12
 
 
ETHNIKOS PIRAEUS
11
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG5
FOSTIRAS
6
 
 
AGIOS IEROTHEOS
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG5
ILISIAKOS
13
 
 
THIELLA KAMARIOU
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG5
KALLITHEA
1
 
 
AKRATITOS
10
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG5
KERATSINI
9
 
 
AE MOSCHATOU
4
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG6
ACHARNAIKOS
12
 
 
PAS KITHERON
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG6
AITTITOS SPATON
9
 
 
NEA ARTAKI
7
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG6
KORINTHOS 2006
6
 
 
PALLINIAKOS
11
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG6
MARKO
2
 
 
PANARKADIKOS
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG6
THIELLA RAFINAS
5
 
 
RODOS
1
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG7
AE ERMIONIDAS
5
 
 
NAFPLIO 2017
1
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG7
AO DIAVOLITSIOU
7
 
 
PS I SPARTI
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG7
PANGYTHEATIKOS
12
 
 
DIAGORAS VRAHNEIKON
9
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG7
PANILIAKOS
10
 
 
ASTERAS VLAHIOTI
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG7
THIELLA PATRON
11
 
 
PAO VARDAS
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG7
ZAKYNTHOS
6
 
 
OLYMPIAKOS ZAHAROS
14
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG8
AEEK SYNKA
6
 
 
POROS
9
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG8
AGIOS NIKOLAOS
5
 
 
EPISKOPI
1
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG8
PO ATSALENIOU
8
 
 
GIOUCHTAS
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
CG8
RETHYMNIAKOS
7
 
 
PANAKROTIRIAKOS
4
 
 
Full Time Result Only
 
 
14:30
FTR
RUDES
3
 
 
BSK BIJELO BRDO
14
 
 
Full Time Result Only
 
14:30
FTR
D3
DIGENIS OROKLINIS
15
 
 
ENAD P. CHRISOHOUS
16
 
 
Full Time Result Only
 
14:30
FTR
D3
ETHNIKOS ASSIAS
13
 
 
MEAP PERA CHORIOU N.
12
 
 
Full Time Result Only
 
14:00
FTR
BOTEV GALABOVO
11
 
 
LUDOGORETS II
13
 
 
Full Time Result Only
 
14:00
FTR
STRUMSKA SLAVA
14
 
 
SEPTEMVRI SOFIA
2
 
 
Full Time Result Only
 
14:00
FTR
HNK HAJDUK SPLIT II
6
 
 
SIBENIK
1
 
 
Full Time Result Only
 
14:00
FTR
CG6
AEK TRIPOLIS
13
 
 
EOLIKOS
10
 
 
Full Time Result Only
 
 
14:00
FTR
CG7
PANARGIAKOS
13
 
 
AO TSIVILI
4
 
 
Full Time Result Only
 
 
14:00
FTR
BUDAFOKI MTE
2
 
 
SZEGED-CSANAD
12
 
 
Full Time Result Only
 
14:00
FTR
GYORI ETO FC
6
 
 
FC AJKA
17
 
 
Full Time Result Only
 
14:00
FTR
KAZINCBARCIKAI
15
 
 
SOROKSAR
13
 
 
Full Time Result Only
 
14:00
FTR
NYIREGYHAZA
9
 
 
BUDAORSI SC
11
 
 
Full Time Result Only
 
14:00
FTR
VAC
19
 
 
SZOLNOKI MAV FC
16
 
 
Full Time Result Only
 
13:00
FTR
CG4
NAFPAKTIAKOS ASTERAS
12
 
 
THINALIAKOS
4
 
 
Full Time Result Only
 
 
12:30
FTR
CG5
ERMIS KORYDALLOU
14
 
 
AS ANO MERAS
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
12:00
FTR
CG5
PANTHIRAIKOS
7
 
 
KIFISIA
5
 
 
Full Time Result Only
 
 
09:30
FTR
D1
CENTRAL AND WESTERN
6
 
 
HK SAPLING
7
 
 
Full Time Result Only
 
 
09:30
FTR
D1
RESOURCES CAPITAL
2
 
 
ICANFIELD
12
 
 
Full Time Result Only
 
 
09:30
FTR
D1
SHATIN
10
 
 
SOUTH CHINA FC
4
 
 
Full Time Result Only
 
 
07:30
FTR
D1
WING YEE
9
 
 
CITIZEN
5
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:00
CANC
PD
ANTOFAGASTA
12
 
 
COLO COLO
2
 
 
21:00
CANC
PD
COBRESAL
10
 
 
UNIVERSIDAD DE CHILE
14
 
 
21:00
CANC
PD
CURICO UNIDO
13
 
 
UNION ESPANOLA
9
 
 
21:00
CANC
PD
HUACHIPATO
6
 
 
EVERTON DE VINA
11
 
 
21:00
CANC
PD
IQUIQUE
15
 
 
UNIVERSIDAD CATOLICA
1
 
 
21:00
CANC
PD
O HIGGINS
8
 
 
PALESTINO
3
 
 
21:00
CANC
PD
UNION LA CALERA
4
 
 
AUDAX ITALIANO
7
 
 
21:00
CANC
PD
UNIVERSIDAD DE CONCEPCION
16
 
 
COQUIMBO UNIDO
5
 
 
17:00
POST
PL
ENUGU RANGERS
18
 
 
JIGAWA STARS
15
 
 
17:00
POST
PL
ENYIMBA
5
 
 
RIVERS UNITED
7
 
 
15:00
POST
NTH
HANNOVERSCHER SC
18
 
 
HAMBURGER SV II
13
 
 
15:00
CANC
CG2
ASTRAPI MESOPOTAMIAS
13
 
 
ARIS PALEOHORIOU
15
 
 
 
14:00
CANC
BALMAZUJVAROS
20
 
 
SIOFOK
5
 
 
10:45
POST
D1
HONG KONG FC
1
 
 
HOI KING
8
 
 
 
07:30
POST
D1
EASTERN DISTRICT
3
 
 
NORTH DISTRICT
13
 
 
 
05:00
FIN
PR
EASTERN SUBURBS
5
 
 
TEAM WELLINGTON
2
 
 
0
0
2
3
 
04:30
FIN
SF
NECAXA
1
 
MONTERREY
 
3
 
0
0
0
1
TV
03:00
FIN
QF
SONSONATE
 
 
AGUILA
 
 
 
1
0
1
0
03:00
FIN
PR
CANTERBURY UNITED
8
 
 
AUCKLAND CITY
1
 
 
0
0
0
3
 
03:00
FIN
PR
TASMAN UNITED
7
 
 
WELLINGTON PHOENIX II
8
 
 
0
1
1
1
 
03:00
ABD
PR
WANDERERS SC
10
 
 
WAITAKERE UNITED
4
 
 
0
2
1
2
03:00
POST
NWL
CENTRAL (W)
7
 
 
CAPITAL (W)
5
 
 
03:00
FIN
NWL
WAIBOP (W)
6
 
 
NORTHERN (W)
2
 
 
0
0
0
0
 
02:45
FIN
SL
LANUS
3
2
 
RACING CLUB
5
3
 
0
0
1
0
TV
02:45
FIN
TFA
CHACO FOR EVER
1
 
 
DEF. DE PRONUNCIAMENTO
9
 
1
1
0
1
0
 
02:30
FIN
TFA
BOCA UNIDOS
5
 
 
DOUGLAS HAIG
3
 
 
1
2
1
2
 
02:00
FIN
SF
LDU QUITO
 
1
AUCAS
 
 
1
0
0
0
0
TV
01:00
FIN
TFA
DEFENSORES VR
11
 
1
JUVENTUD UNIDA
14
 
1
0
0
2
1
 
00:40
FIN
SL
ATLETICO TUCUMAN
7
3
1
NEWELLS OLD BOYS
13
2
1
1
1
2
2
TV
00:40
FIN
SL
TALLERES CORDOBA
9
4
 
UNION SANTA FE
16
1
 
0
0
0
0
TV
00:10
FIN
PN
ALMAGRO
15
 
 
TIGRE
4
 
 
0
0
0
3
00:00
FIN
8R
JEUNESSE EVOLUTION
 
1
BELFORT
 
 
 
0
0
0
2
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score