Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:00
FIN
BAI
DOCE MEL
10
 
 
BAHIA
5
 
 
0
1
0
2
 

23:00
FIN
AP
RIONEGRO FC
15
 
 
LA EQUIDAD
4
 
 
1
2
1
2

2.70

2.75

2.90

23:00
FIN
FRI
GUATEMALA
 
 
NICARAGUA
 
 
 
0
0
1
0
 

23:00
FIN
FRIW
ECUADOR (W)
 
 
BOLIVIA (W)
 
 
 
1
1
2
2
 

1.20

7.00

9.00

23:00
FIN
CL
REAL DE MINAS
5
 
 
PLATENSE FC
1
 
 
1
2
1
4

23:00
FIN
TOUR
CANADA (W)
3
 
 
BRAZIL (W)
2
 
 
0
2
0
2
 

2.70

3.30

2.30

22:30
FIN
CPD
BEIRA MAR
6
 
 
AGUEDA
10
 
 
0
0
1
1
 

22:00
FIN
R16
ATALANTA
1
1
REAL MADRID
 
2
 
0
0
0
1

2.25

3.40

3.20

22:00
FIN
R16
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
 
 
MANCHESTER CITY
 
 
 
0
1
0
2

10.00

5.25

1.30

21:45
FIN
ECH
BLACKBURN
15
1
 
WATFORD
3
 
 
1
2
2
3

3.40

3.30

2.20

21:45
FIN
ECH
BOURNEMOUTH
7
3
 
CARDIFF
6
4
 
0
2
1
2

2.30

3.25

3.30

21:45
FIN
ECH
PRESTON
14
 
 
QPR
16
2
 
0
0
0
0

3.00

3.25

2.40

21:45
FIN
CMP
SS COSMOS
14
 
 
SP DOMAGNANO
8
 
 
1
1
1
1
 

21:30
FIN
CL
ST. GEORGES S
14
 
 
SWIEQI UNITED
4
 
 
1
0
1
0
 

21:00
FIN
BAI
ATLETICO-BA
7
 
 
VITORIA
3
 
 
1
0
1
2
 

3.60

3.50

1.83

21:00
FIN
BAI
JACUIPENSE
9
 
 
UNIRB FC
2
 
 
0
0
0
0
 

1.57

3.90

4.50

21:00
FIN
BAI
JUAZEIRENSE
1
 
 
FLUMINENSE DE FEIRA
8
 
 
1
1
2
1
 

21:00
FIN
PIA
PICOS
8
 
 
RIVER AC
6
 
 
0
1
0
1
 

21:00
FIN
SER
DORENSE
5
 
 
AO ITABAIANA
1
 
 
0
0
0
0
 

21:00
FIN
AP
AMERICA DE CALI
10
 
 
ENVIGADO
14
 
 
0
0
0
0

1.57

3.60

6.50

21:00
FIN
ECH
BARNSLEY
8
 
 
STOKE CITY
11
3
 
1
0
2
0

2.25

3.10

3.50

21:00
FIN
ECH
BRENTFORD
2
3
 
SHEFFIELD WED
23
1
 
1
0
3
0

1.66

3.60

5.50

21:00
FIN
ECH
SWANSEA
4
1
 
COVENTRY
20
2
 
0
0
1
0

2.15

3.00

3.75

20:45
FIN
PIA
FLUMINENSE PI
5
 
 
ALTOS
2
 
 
0
1
0
2
 

20:45
FIN
PIA
TIRADENTES PI
7
 
 
4 DE JULHO
4
 
 
0
1
0
1
 

20:30
FIN
MAR
BACABAL
6
 
 
PINHEIRO MA
3
 
 
0
1
0
4
 

20:30
FIN
PTCN
ACD POTIGUAR
8
 
 
SANTA CRUZ RN
4
 
 
0
1
0
2
 

20:30
FIN
WST
BONNER SC
20
 
 
SC WIEDENBRUCK 2000
12
 
 
1
1
1
2

2.37

3.40

2.87

20:30
FIN
WST
ROT-WEISS OBERHAUSEN
6
 
1
SV STRAELEN
13
 
 
0
0
1
0

20:30
FIN
NL
ST JOSEPHS
2
 
 
EUROPA FC
1
 
 
1
1
1
4
 

20:30
FIN
ND
AS JEUNESSE ESCH
6
 
 
RM HAMM BENFICA
16
 
 
1
0
1
0

20:30
FIN
ND
ETZELLA ETTELBRUCK
14
 
 
SWIFT HESPERANGE
4
 
 
0
0
0
0

20:30
FIN
ND
FC DIFFERDANGE 03
5
 
 
UNION TITUS PETANGE
12
 
 
1
1
2
2

20:30
FIN
ND
RACING FC UNION LUXEMBOURG
10
 
 
F91 DUDELANGE
1
 
 
1
1
1
2

20:30
FIN
ND
RODANGE 91
9
 
 
PROGRES NIEDERKORN
11
 
 
0
0
0
2

20:30
FIN
ND
UNA STRASSEN
7
 
 
WILTZ
3
 
 
1
0
2
0

20:30
FIN
ND
US HOSTERT
13
 
 
FOLA ESCH
2
 
 
3
1
3
3

20:30
FIN
ND
US MONDORF-LES-BAINS
15
 
 
VICTORIA ROSPORT
8
 
 
1
0
2
2

20:15
FIN
SER
MARUINENSE
4
 
 
SERGIPE
3
 
 
0
0
1
1
 

20:00
FIN
EL2
FOREST GREEN
3
2
 
SOUTHEND
22
2
 
0
1
1
3

1.75

3.60

5.00

20:00
FIN
U18
WOLVERHAMPTON (U18)
4
 
1
MANCHESTER CITY (U18)
2
 
 
1
1
1
4
 

20:00
FIN
L1
NIMES
18
2
 
LORIENT
17
4
 
0
0
1
0

3.10

3.40

2.10

20:00
FIN
3.LG
DYNAMO DRESDEN
1
1
 
BAYERN MUNICH II
11
3
 
1
0
1
1

1.95

3.40

3.80

20:00
FIN
PL
LEGON CITIES FC
13
 
 
ELMINA SHARKS
14
 
 
1
0
2
0
 

20:00
FIN
LH
MACCABI PETAH TIKVA
4
 
 
BEITAR JERUSALEM
7
 
 
0
1
0
1

3.20

2.80

2.30

20:00
FIN
CPH
ESPERANSA DE LAGOS
6
 
 
LOULETANO
4
 
 
1
1
1
2
 

20:00
FIN
PR
ST MIRREN
6
2
 
MOTHERWELL
9
1
 
0
0
0
0

1.83

3.40

4.50

20:00
FIN
PD
BARCELONA
2
 
 
ELCHE
19
 
 
0
0
3
0

1.11

9.00

21.00

19:45
FIN
ERE
GRONINGEN
6
 
 
FEYENOORD
5
 
 
0
0
0
0

3.50

3.50

1.95

19:30
FIN
EL2
WALSALL
15
2
 
NEWPORT COUNTY
8
 
 
0
0
0
1

3.40

3.10

2.30

19:30
FIN
FRIW
NETHERLANDS (W)
 
 
GERMANY (W)
 
 
 
1
1
2
1
 

2.75

3.40

2.20

19:15
FIN
LH
BNEI YEHUDA TEL AVIV
13
 
 
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
9
 
 
1
0
1
0

2.60

3.00

2.75

19:15
FIN
SL
FC VADUZ
10
4
 
FC LUZERN
8
3
 
0
1
1
1

4.00

3.80

1.75

19:00
FIN
R32
TOTTENHAM
3
 
WOLFSBERGER AC
 
2
 
1
0
4
0

1.33

5.50

8.00

19:00
FIN
WST
WUPPERTALER SV
15
 
 
ALEMANNIA AACHEN
11
 
 
1
0
1
0

2.50

3.30

2.70

19:00
FIN
S/W
SG SONN. GROSSASPACH
17
 
1
TUS ROT-WEISS KOBLENZ
14
 
 
0
1
0
2

19:00
FIN
DGE
ROBUR SIENA
8
 
 
SCANDICCI
16
 
 
1
0
1
0
 

19:00
FIN
LPA2
CIERVOS
13
 
 
CRUZ AZUL HIDALGO
1
 
 
0
1
1
4
 

18:30
FIN
QF
APOEL
4
 
OMONIA
 
1
 
0
0
1
1

2.50

3.00

2.60

18:30
FIN
QR
ITALY (W)
2
 
 
ISRAEL (W)
5
 
 
7
0
12
0

1.01

26.00

34.00

18:30
FIN
R16
FERENCVAROSI TC
 
 
MOL FEHERVAR FC
 
 
 
1
2
1
2

1.70

3.60

4.00

18:30
FIN
1L
NK CM CELJE
8
 
 
NK BRAVO
6
 
 
0
1
2
3

2.05

3.40

3.30

18:30
FIN
R16
GRASSHOPPER-CLUB
 
 
FC LAUSANNE-SPORT
 
1
 
0
0
2
0

2.80

3.40

2.10

18:00
FIN
R16
SIBENIK
 
 
ISTRA 1961
 
 
 
0
0
0
2

2.30

3.25

2.70

18:00
FIN
R16
SZOMBATHELYI HALADAS
 
 
KISVARDA FC
 
 
 
0
1
0
1

3.50

3.50

1.90

18:00
FIN
PR
SHABAB ALSAMU
8
 
 
TUBAS
9
 
 
0
0
1
2
 

18:00
FIN
CPG
BELENENSES SAD B
10
 
 
SPORTING CP B
2
 
 
0
0
0
0
 

18:00
FIN
SBG1A
GUIJUELO
10
 
1
ZAMORA
1
 
 
0
1
0
1

18:00
FIN
SBG1A
RACING DE FERROL
4
 
 
CELTA VIGO B
3
 
 
2
0
2
0

18:00
FIN
1LG
AKHISAR BELEDIYE
16
 
 
ISTANBULSPOR AS
3
 
 
0
1
0
1

4.50

3.50

1.70

17:30
FIN
ERE
WILLEM II
16
3
1
ADO DEN HAAG
17
 
1
0
0
1
1

1.66

3.75

5.00

17:15
FIN
SL1
LARISA
14
4
 
LAMIA
12
2
 
0
1
0
1

2.40

3.20

3.00

17:00
FIN
D1
FC FASTAV ZLIN
11
1
 
MLADA BOLESLAV
15
2
 
0
0
2
1

2.60

3.25

2.70

17:00
FIN
PL
ADUANA STARS
7
 
 
INTER ALLIES
18
 
 
1
0
2
1
 

17:00
FIN
PL
EBUSUA DWARFS
10
 
 
KING FAISAL BABES
17
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
PL
LIBERTY PRO FC
16
 
 
HEARTS OF OAK
5
 
 
0
0
0
1
 

17:00
FIN
PL
MEDEAMA SC
4
 
 
ELEVEN WONDERS
15
 
 
1
0
2
0
 

17:00
FIN
PL
WAFA
9
 
 
KARELA
1
 
 
2
1
3
1
 

17:00
FIN
R16
DEBRECENI VSC
 
1
SIOFOK
 
 
 
1
0
1
1
2
1

1.36

4.50

7.00

17:00
FIN
R16
PUSKAS ACADEMY
 
 
UJPEST
 
 
 
0
1
1
2

1.72

3.75

4.00

17:00
FIN
PL
ENYIMBA
4
 
 
AKWA UNITED
5
 
 
0
0
1
1

17:00
FIN
PL
KANO PILLARS
2
 
 
SUNSHINE STARS
15
 
 
1
0
1
0

17:00
FIN
PL
KWARA UNITED
1
 
 
ABIA WARRIORS
13
 
1
0
0
1
1

17:00
FIN
PL
NASARAWA UNITED
6
 
 
IFEANYI UBA
18
 
 
1
0
3
0

17:00
FIN
PL
PLATEAU UNITED
16
 
 
JIGAWA STARS
12
 
 
3
0
3
0

17:00
FIN
PL
WARRI WOLVES
19
 
 
RIVERS UNITED
8
 
 
0
0
1
0

17:00
FIN
PL
WIKKI TOURISTS
14
 
1
ENUGU RANGERS
3
 
 
1
0
2
1

17:00
FIN
CPD
LUSITANO FCV
11
 
 
LUSITANIA LOUROSA
3
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
PSL
SUPERSPORT UNITED
2
3
 
ORLANDO PIRATES
3
 
 
0
1
1
1

2.55

3.10

2.70

17:00
FIN
SBG1B
NUMANCIA
6
 
 
CULTURAL LEONESA
2
 
 
0
0
0
2

16:30
FIN
D1
DESPORTIVO HUILA
13
 
 
SAGRADA ESPERANCA
4
 
 
0
1
0
1

16:30
FIN
S/W
FC GIESSEN
16
 
 
SV ELVERSBERG
4
 
 
0
1
0
2

16:30
FIN
1L
OLIMPIJA LJUBLJANA
2
 
1
NK DOMZALE
4
 
 
0
0
0
0

2.00

3.60

3.20

16:00
FIN
D1
CUANDO CUBANGO FC
11
 
 
ONZE BRAVOS
3
 
 
0
0
0
1

16:00
FIN
QF
KARMIOTISSA POLEMIDION
 
 
ANORTHOSIS
 
1
 
0
1
1
2

6.00

4.20

1.45

16:00
FIN
FRC
IK SIRIUS
 
 
DJURGARDEN
 
 
 
0
3
2
6
 

16:00
FIN
ISL
ODISHA FC
11
3
 
MUMBAI CITY
1
1
 
1
4
1
6

7.00

4.20

1.36

16:00
FIN
PL
AL-ZAWRAA
2
 
 
AL SHORTA
3
 
 
0
0
1
0
 

16:00
FIN
DGA
BORGOSESIA
19
 
 
VADO
18
 
 
0
1
1
2
 

16:00
FIN
DGA
CHIERI
11
 
 
SESTRI LEVANTE
7
 
 
1
1
1
2
 

16:00
FIN
DGD
PRO LIVORNO 1919 SORGENTI
3
 
 
FIORENZUOLA
2
 
 
0
0
0
1
 

15:30
FIN
IL
INDIAN ARROWS
11
 
 
TRAU FC
5
 
 
1
2
1
5

8.50

4.50

1.30

15:30
FIN
CGC
PAGANESE
17
 
 
CATANIA
5
 
1
0
0
0
0

3.10

3.10

2.15

15:30
FIN
DGA
ACSD SALUZZO
15
 
 
CASALE
16
 
 
0
0
1
0
 

15:30
FIN
DGA
BRA
2
 
 
FOSSANO
20
 
 
3
0
3
0
 

15:30
FIN
DGA
CASTELLANZESE
3
 
 
SANREMESE
8
 
 
0
1
2
1
 

15:30
FIN
DGA
CITTA DI VARESE
17
 
 
ASD IMPERIA
5
 
 
0
0
0
1
 

15:30
FIN
DGA
DERTHONA
14
 
 
FOLGORE CARATESE
9
 
 
0
1
1
2
 

15:30
FIN
DGA
GOZZANO
1
 
 
LEGNANO
10
 
 
1
0
3
1
 

15:30
FIN
DGA
LAVAGNESE
13
 
 
ARCONATESE
12
 
 
0
1
1
2
 

15:30
FIN
DGA
P.D.H.A.E.
4
 
 
CARONNESE
6
 
 
0
0
4
0
 

15:30
FIN
DGB
BRENO
11
 
 
FANFULLA
8
 
 
0
1
1
1
 

15:30
FIN
DGB
BRUSAPORTO
4
 
 
NIBIONNOGGIONO
3
 
 
0
2
2
4
 

15:30
FIN
DGB
CALVINA
5
 
 
FRANCIACORTA FC
9
 
 
1
1
2
1
 

15:30
FIN
DGB
CARAVAGGIO
17
 
 
SONA
14
 
 
1
0
2
2
 

15:30
FIN
DGB
CREMA
6
 
 
AS VIS NOVA GIUSSANO
12
 
 
1
0
3
1
 

15:30
FIN
DGB
SEREGNO
2
 
 
VIRTUS BERGAMO 1909
10
 
 
1
1
1
3
 

15:30
FIN
DGB
TRITIUM
16
 
 
PONTISOLA
13
 
 
1
0
2
2
 

15:30
FIN
DGB
VILLA D ALME
15
 
 
CASATESEROGOREDO
1
 
 
2
0
2
3
 

15:30
FIN
DGC
ASD MANZANESE
2
 
 
VIRTUS BOLZANO
12
 
 
2
0
2
0
 

15:30
FIN
DGC
BELLUNO
4
 
 
ARZIGNANO VALCHIAMPO
11
 
 
0
1
0
1
 

15:30
FIN
DGC
CALDIERO TERME
9
 
 
ADRIESE
7
 
 
0
1
0
1
 

15:30
FIN
DGC
CLODIENSE
3
 
 
DELTA PORTO TOLLE
16
 
 
0
0
0
0
 

15:30
FIN
DGC
LUPARENSE
6
 
 
CARTIGLIANO
8
 
 
0
0
1
0
 

15:30
FIN
DGC
MESTRE
5
 
 
CHIONS
20
 
 
1
2
2
4
 

15:30
FIN
DGC
MONTEBELLUNA
15
 
 
CAMPODARSEGO
18
 
 
1
2
1
3
 

15:30
FIN
DGC
TRENTO
1
 
 
ESTE
10
 
 
2
0
2
0
 

15:30
FIN
DGC
UNION FELTRE
17
 
 
AMBROSIANA
19
 
 
0
1
1
2
 

15:30
FIN
DGC
UNION SAN GIORGIO-SEDICO
13
 
 
CJARLINS MUZANE
14
 
 
3
0
3
0
 

15:30
FIN
DGD
FORLI
10
 
 
RIMINI
7
 
 
0
1
0
1
 

15:30
FIN
DGD
GS BAGNOLESE
11
 
 
AGLIANESE
1
 
 
0
0
0
1
 

15:30
FIN
DGD
LENTIGIONE
4
 
 
CORREGGESE
6
 
 
1
0
1
0
 

15:30
FIN
DGD
PRATO
5
 
 
CORTICELLA
18
 
 
0
1
3
1
 

15:30
FIN
DGD
REAL FORTE QUERCETA
9
 
 
GHIVIZZANO BORGOAMOZZANO
14
 
 
0
1
0
1
 

15:30
FIN
DGD
SASSO MARCONI
17
 
 
PROGRESSO CALCIO
8
 
 
0
0
1
0
 

15:30
FIN
DGD
SSDRL MARIGNANESE CALCIO
15
 
 
SERAVEZZA
13
 
 
0
0
1
1
 

15:30
FIN
DGE
AQUILA MONTEVARCHI
4
 
 
GRASSINA
18
 
 
2
0
2
0
 

15:30
FIN
DGE
FOLIGNO
13
 
 
TIFERNO LERCHI
5
 
 
0
0
1
2
 

15:30
FIN
DGE
PIANESE
6
 
 
FLAMINIA
14
 
 
3
0
3
1
 

15:30
FIN
DGE
SAN DONATO
12
 
 
MONTESPACCATO
15
 
 
2
1
2
2
 

15:30
FIN
DGE
SINALUNGHESE
17
 
 
OSTIA MARE
11
 
 
1
1
1
2
 

15:30
FIN
DGE
TRASTEVERE
1
 
 
SANGIOVANNESE
10
 
 
2
0
2
0
 

15:30
FIN
DGE
TRESTINA
2
 
 
CANNARA
3
 
 
4
0
5
0
 

15:30
FIN
DGF
APRILIA
12
 
 
CASTELFIDARDO
6
 
 
1
0
1
1
 

15:30
FIN
DGF
ATLETICO TERME FIUGGI
14
 
 
MATESE
11
 
 
0
0
0
1
 

15:30
FIN
DGF
GIULIANOVA
16
 
 
VASTESE
7
 
 
0
1
1
1
 

15:30
FIN
DGF
MONTEGIORGIO
13
 
 
CYNTHIALBALONGA
4
 
 
0
0
0
0
 

15:30
FIN
DGF
OLYMPIA AGNONESE
18
 
 
CAMPOBASSO
1
 
 
0
3
2
5
 

15:30
FIN
DGF
PORTO SANT ELPIDIO
17
 
 
VASTOGIRARDI
5
 
 
0
0
0
3
 

15:30
FIN
DGF
RIETI
8
 
 
SAN NICOLO
2
 
 
1
2
2
3
 

15:30
FIN
DGG
AFRAGOLESE
14
 
 
ASD GLADIATOR
17
 
 
1
0
2
0
 

15:30
FIN
DGG
ARZACHENA
11
 
 
TORRES
15
 
 
0
0
2
2
 

15:30
FIN
DGG
CARBONIA
4
 
 
LANUSEI
8
 
 
1
1
2
1
 

15:30
FIN
DGG
LATINA
1
 
 
NOLA
16
 
 
0
0
2
0
 

15:30
FIN
DGG
MURAVERA
7
 
 
LATTE DOLCE
12
 
 
0
0
2
0
 

15:30
FIN
DGG
NOCERINA
5
 
 
SAVOIA
6
 
 
0
0
0
0
 

15:30
FIN
DGH
ASD SORRENTO
10
 
 
CITTA DI FASANO
13
 
 
0
2
0
4
 

15:30
FIN
DGH
AUDACE CERIGNOLA
11
 
 
FIDELIS ANDRIA
3
 
 
0
0
0
0
 

15:30
FIN
DGH
BITONTO
7
 
 
TARANTO
4
 
 
0
0
1
0
 

15:30
FIN
DGH
BRINDISI
15
 
 
AVERSA NORMANNA
12
 
 
0
1
0
1
 

15:30
FIN
DGH
CASARANO
2
 
 
PORTICI
16
 
 
1
0
4
0
 

15:30
FIN
DGH
FRANCAVILLA
14
 
 
SPORTING FULGOR MOLFETTA
9
 
 
0
0
2
3
 

15:30
FIN
DGH
PICERNO
6
 
 
ACD NARDO
1
 
 
0
1
0
1
 

15:30
FIN
DGI
ACIREALE
4
 
 
TROINA
13
 
 
2
0
3
0
 

15:30
FIN
DGI
BIANCAVILLA
9
 
 
ACR MESSINA
1
 
 
1
1
1
2
 

15:30
FIN
DGI
CASTROVILLARI
16
 
 
PATERNO
11
 
 
0
0
0
1
 

15:30
FIN
DGI
CITTANOVESE
14
 
 
RENDE
15
 
 
1
0
2
2
 

15:30
FIN
DGI
GELBISON CILENTO
2
 
 
SAN LUCA
6
 
 
1
1
2
1
 

15:30
FIN
DGI
MARINA DI RAGUSA
17
 
 
SANTAGATA
12
 
 
0
1
2
2
 

15:30
FIN
DGI
ROCCELLA
18
 
 
LICATA
5
 
 
0
1
1
2
 

15:30
FIN
DGI
ROTONDA
10
 
 
SANTA MARIA CILENTO
7
 
 
0
0
0
0
 

15:30
FIN
DGI
SSD FC MESSINA
3
 
 
DATTILO NOIR
8
 
 
2
1
4
2
 

15:15
FIN
D2
OTHELLOS ATHIENOU
3
 
 
ONISILLOS SOTIRAS 2014
7
 
 
2
2
2
2

15:00
FIN
GS
AL-HILAL OMDURMAN
3
1
 
TP MAZEMBE
2
2
1
0
0
0
0
 

2.25

2.80

3.40

15:00
FIN
D2
ACHYRONAS LIOPETRIOU
6
 
 
AKRITAS CHLORAKAS
9
 
 
2
1
6
2

15:00
FIN
D2
ALKI OROKLINI
8
 
 
PAEEK KERYNIAS
2
 
 
1
0
1
2

15:00
FIN
D2
ARIS LIMASSOL
1
 
 
ENY DIGENIS IPSONAS
17
 
 
0
0
1
0

15:00
FIN
D2
E.N.TH.O.I. LAKATAMIAS
18
 
 
A.O. AYIAS NAPAS
4
 
 
0
0
0
2

15:00
FIN
D2
KOURRIS ERIMIS
14
 
 
DIGENIS AKRITAS M.
12
 
 
3
0
3
1

15:00
FIN
D2
OMONIA ARADIPPOU
5
 
 
ASIL LISIS
10
 
 
1
0
2
2

15:00
FIN
D2
OMONIA PSEVDA
13
 
 
A.E. ZAKAKIOU
11
 
 
0
0
1
1

15:00
FIN
D2
PO XYLOTYMPOU 2006
16
 
 
ANAGENNISI DERYNIAS
15
 
 
1
1
2
1

15:00
FIN
D1
FK JABLONEC
4
 
1
SLOVACKO
3
3
 
0
1
0
3

2.25

3.20

3.25

15:00
FIN
S/W
TSV STEINBACH
3
 
 
VFR AALEN
12
 
 
2
0
3
3

15:00
FIN
SL2
DOXA DRAMAS
9
 
 
ERGOTELIS
1
 
 
1
0
1
0

15:00
FIN
R16
ZALAEGERSZEGI TE
 
 
BUDAPEST HONVED
 
 
2
0
1
1
1
2
1

2.25

3.50

2.62

15:00
FIN
PR
HILAL AL-QUDS
5
 
 
MARKAZ SH. AL-AMARI
4
 
 
0
1
2
2
 

15:00
FIN
PR
TARAJI WADI AL-NES
12
 
 
MARKAZ BALATA
2
 
 
0
1
0
2
 

15:00
FIN
PSL
TS GALAXY FC
8
2
 
BLOEM CELTIC
11
2
 
1
0
1
0

2.00

3.20

3.60

15:00
FIN
1LG
SAMSUNSPOR
2
 
 
ESKISEHIRSPOR
18
 
 
3
0
6
1

1.12

8.00

13.00

15:00
FIN
PL
KITARA FC
16
 
 
URA FC
3
 
 
1
3
2
3

15:00
FIN
PL
POLICE FC
5
 
 
ONDUPARAKA
8
 
 
1
0
3
1

15:00
FIN
PL
UPDF FC
6
 
 
MBARARA CITY
13
 
 
0
0
2
0

14:30
FIN
R32
ASWAN SC
 
 
SOHAG SC
 
 
 
0
0
3
1

1.66

3.00

5.50

14:30
FIN
ND
ZIMBRU CHISINAU
9
 
 
SHERIFF TIRASPOL
1
 
 
0
1
0
4

14:30
FIN
1L
TABOR SEZANA
7
 
 
MARIBOR
1
 
 
0
1
0
4

3.80

3.40

1.85

14:00
FIN
S/W
BANSKO
18
 
 
OBORISHTE
7
 
 
0
0
0
0
 

14:00
FIN
S/W
CHAVDAR ETROPOLE
5
 
 
BOTEV IHTIMAN
6
 
 
1
2
2
2
 

14:00
FIN
S/W
GRANIT VLADAYA
15
 
 
KYUSTENDIL
1
 
 
0
1
0
2
 

14:00
FIN
S/W
MAREK
3
 
 
LEVSKI CHEPINTSI
14
 
 
2
0
6
0
 

14:00
FIN
S/W
NADEZHDA DOBROSLAVTSI
13
 
 
VIHREN
4
 
 
0
0
0
1
 

14:00
FIN
S/W
PERUN KRESNA
17
 
 
SLIVNISHKI GEROY
11
 
 
0
0
0
3
 

14:00
FIN
S/W
PIRIN GOTSE DELCHEV
8
 
 
BELASITSA PETRICH
2
 
 
1
1
1
1
 

14:00
FIN
S/W
VELBAZHD
16
 
 
BALKAN BOTEVGRAD
10
 
 
0
4
1
4
 

14:00
FIN
S/E
MARITSA PLOVDIV
2
 
 
ZAGORETS NOVA ZAGORA
3
 
 
0
0
1
0

14:00
FIN
S/E
OFK HASKOVO
16
 
 
ROZOVA DOLINA
4
 
 
0
1
0
1

14:00
FIN
R16
PAKS
 
 
BUDAFOKI MTE
 
 
 
2
3
2
4

14:00
FIN
R16
TALLYA KSE
 
 
MTK BUDAPEST
 
 
 
0
2
1
4

21.00

11.00

1.05

14:00
FIN
PL
NAFT AL-JANOOB
13
 
 
TALABA
17
 
 
0
1
1
1
 

14:00
FIN
PL
AFC LEOPARDS
4
 
 
ULINZI STARS
10
 
 
0
0
1
0

14:00
FIN
PL
MATHARE UNITED
16
 
 
WAZITO FC
6
 
 
1
1
1
1

14:00
FIN
PL
SOFAPAKA
9
 
 
KCB
2
 
 
1
1
2
2

14:00
FIN
PL
WESTERN STIMA
17
 
 
NAIROBI CITY STARS
8
 
 
0
2
0
2

14:00
FIN
PL
ZOO KERICHO
18
 
 
HOMEBOYZ
13
 
 
0
0
1
1

14:00
FIN
SL
GJILANI
4
 
 
KF BALLKANI
2
 
 
0
0
1
1

14:00
FIN
SL
PRISHTINA
3
 
 
DRITA
1
 
 
1
0
2
0

14:00
FIN
SL
TREPCA 89
5
 
 
LLAPI
7
 
 
1
0
1
0

14:00
FIN
TL1
BURIRAM UNITED
2
 
 
CHIANGRAI UNITED
8
 
 
0
0
1
0

14:00
FIN
TL2
CHAINAT HORNBILL
8
 
 
CHIANGMAI FC
6
 
 
2
1
3
1
 

14:00
FIN
TL2
KHONKAEN
14
 
 
LAMPANG FC
12
 
 
1
0
1
0
 

14:00
FIN
TL2
NAKHONPATHOM UNITED
5
 
 
PHRAE UNITED
4
 
 
0
0
0
0
 

14:00
FIN
TL2
RANONG UNITED
9
 
 
UDON THANI
15
 
 
2
0
3
2
 

13:30
FIN
CGA
OLBIA
16
 
 
PRO SESTO
12
 
 
3
0
5
0

2.30

2.90

3.00

13:30
FIN
TL1
PRACHUAP
12
 
 
RATCHABURI
8
 
 
0
0
1
1

13:00
FIN
S/E
ATLETIK KUKLEN
8
 
 
SPARTAK PLOVDIV
14
 
 
1
0
1
0

13:00
FIN
PL
AL-HEDOOD
19
 
 
AL-MINAA
10
 
 
0
0
1
1
 

13:00
FIN
CPC
MARITIMO B
6
 
 
PEDRAS RUBRAS
5
 
 
0
2
1
2
 

13:00
FIN
CPF
UFC ALMEIRIM
9
 
 
SANTAREM
3
 
 
0
2
0
4
 

13:00
FIN
TL1
NAKHON RATCHASIMA FC
10
 
 
SAMUT PRAKAN CITY
7
 
 
0
0
0
0

13:00
FIN
TL1
POLICE TERO
10
 
 
SUKHOTHAI FC
13
 
 
1
0
2
0

13:00
FIN
TL2
CHIANGMAI UNITED
3
 
 
UTHAI THANI
17
 
 
1
0
1
0
 

13:00
FIN
TL2
CUSTOMS UNITED
13
 
 
KHONKAEN UNITED
2
 
 
0
0
0
3
 

13:00
FIN
TL2
NAVY FC
10
 
 
KASETSART FC
11
 
 
1
0
1
0
 

13:00
FIN
TL2
NONG BUA PITCHAYA
1
 
 
SAMUT SAKHON
18
 
 
4
0
5
1
 

12:30
FIN
ND
SPERANTA NISPORENI
7
 
 
DINAMO-AUTO TIRASPOL
5
 
 
0
0
0
4

12:30
FIN
1LG
ADANASPOR AS
12
 
 
GIRESUNSPOR
1
 
 
0
2
0
4

4.50

3.75

1.66

12:00
FIN
PR
LORI FC
4
 
 
ALASHKERT
2
 
1
0
1
0
1

12:00
FIN
PR
SHIRAK FC
9
 
 
FC VAN
7
 
 
0
0
0
0

12:00
FIN
FL
NORAVANK
4
 
 
WEST ARMENIA
2
 
 
1
1
2
1

12:00
FIN
PL
ERBIL
14
 
 
BAGHDAD FC
9
 
 
1
2
2
2
 

12:00
FIN
TL2
AYUTTHAYA UNITED
7
 
 
SISAKET
16
 
 
0
1
2
1
 

12:00
FIN
2LW
24 ERZINCANSPOR
3
 
 
USAKSPOR
6
 
 
0
0
2
0
 

12:00
FIN
2LW
AMEDSPOR
5
 
 
ZONGULDAK KOMURSPOR
12
 
 
1
0
2
0
 

12:00
FIN
2LW
ANKARA DEMIRSPOR
4
 
 
SARIYER
8
 
 
0
0
1
0
 

12:00
FIN
2LW
ERGENE VELIMESE SPOR
15
 
 
MANISA FK
1
 
 
0
1
0
2