Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

14:00
SCH
PR
FC ENERGETIK-BGATU MINSK
2
 
 
FC MINSK
1
 
 

2.75

3.30

2.37

16:00
SCH
PR
SMOLEVICHI
15
 
 
FC VITEBSK
12
 
 

2.62

2.75

2.87

16:15
SCH
FRC
IF MOLNDAL
 
 
TYNNERED FC
 
 
 
 

18:00
SCH
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
3
 
 
FC SLUTSK
9
 
 

1.72

3.40

4.75

21:00
SCH
FRC
AELTA IF
 
 
ASSYRISKA UNITED IK
 
 
 
 

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
POST
BW
IRANDUBA (W)
12
 
 
CORINTHIANS (W)
5
 
 
 

23:00
POST
CL
CS HEREDIANO
3
 
 
SANTOS DE GUAPILES
11
 
 

23:00
POST
CL
JICARAL SERCOBA
4
 
 
UNIV. DE COSTA RICA
12
 
 

23:00
POST
CL
LD ALAJUELENSE
2
 
 
DEPORTIVO SAPRISSA
1
 
 

23:00
POST
CL
MUNICIPAL GRECIA
9
 
 
GUADALUPE FC
6
 
 

23:00
POST
CL
PEREZ ZELEDON
8
 
 
LIMON FC
10
 
 

23:00
POST
CL
SAN CARLOS
7
 
 
CS CARTAGINES
5
 
 

23:00
POST
D1
AUCAS
16
 
 
LDU QUITO
2
 
 

23:00
POST
D1
BARCELONA SC
7
 
 
EL NACIONAL
9
 
 

23:00
POST
D1
DELFIN SC
15
 
 
DEPORTIVO CUENCA
12
 
 

23:00
POST
D1
LDU PORTOVIEJO
14
 
 
INDEPEND. DEL VALLE
6
 
 

23:00
POST
D1
MUSHUC RUNA SC
8
 
 
GUAYAQUIL CITY FC
5
 
 

23:00
POST
D1
ORENSE SC
10
 
 
MACARA
4
 
 

23:00
POST
D1
TECNICO UNIVERSITARIO
1
 
 
EMELEC
11
 
 

23:00
POST
D1
UNIVERSIDAD CATOLICA QUITO
3
 
 
CD OLMEDO
13
 
 

23:00
POST
B
9 DE OCTUBRE
1
 
 
CHACARITAS FC
9
 
 
 

23:00
POST
B
ATLETICO SANTO DOMINGO
3
 
 
AMERICA DE QUITO
6
 
 
 

23:00
POST
B
CDS SANTA RITA
7
 
 
FUERZA AMARILLA
5
 
 
 

23:00
POST
B
INDEPENDIENTE JUNIORS
10
 
 
GUALACEO SC
4
 
 
 

23:00
POST
B
MANTA FC
2
 
 
ATLETICO PORTENO
8
 
 
 

23:00
POST
AP
CLUB SP. SAN LORENZO
9
 
 
CLUB GUARANI
4
 
 
 

23:00
POST
AP
GENERAL DIAZ
12
 
 
OLIMPIA
2
 
 
 

23:00
POST
AP
GUAIRENA FC
5
 
 
CLUB NACIONAL
3
 
 
 

23:00
POST
AP
LIBERTAD
1
 
 
12 DE OCTUBRE
10
 
 
 

23:00
POST
AP
SOL DE AMERICA
8
 
 
CLUB RIVER PLATE
7
 
 
 

23:00
POST
AP
SPORTIVO LUQUENO
11
 
 
CERRO PORTENO
6
 
 
 

23:00
POST
AP
ACADEMIA CANTOLAO
8
 
 
SPORTING CRISTAL
17
 
 
 

23:00
POST
AP
ALIANZA LIMA
13
 
 
CUSCO FC
16
 
 
 

23:00
POST
AP
ALIANZA UNIVERSIDAD
1
 
 
DEPORTIVO MUNICIPAL
12
 
 
 

23:00
POST
AP
AYACUCHO FC
2
 
 
CARLOS A. MANNUCCI
14
 
 
 

23:00
POST
AP
CARLOS STEIN FC
18
 
 
UTC
7
 
 
 

23:00
POST
AP
CESAR VALLEJO
15
 
 
SPORT HUANCAYO
9
 
 
 

23:00
POST
AP
CIENCIANO
6
 
 
UNIVERSITARIO
4
 
 
 

23:00
POST
AP
DEPORTIVO LLACUBAMBA
19
 
 
ATLETICO GRAU
20
 
 
 

23:00
POST
AP
SPORT BOYS
10
 
 
FBC MELGAR
5
 
 
 

23:00
POST
AP
U. SAN MARTIN
11
 
 
DEPORTIVO BINACIONAL
3
 
 
 

23:00
POST
SD
LLANEROS FC
2
 
 
PETARE FC
4
 
 
 

23:00
POST
SD
MINERVEN EXPRESO AZUL
4
 
 
CHICO DE GUAYANA
2
 
 
 

22:00
POST
GS
CONGO DR
2
 
 
CONGO
3
 
 
 

22:00
POST
TFA
ATLETICO GUEMES
1
 
 
DEF. DE PRONUNCIAMENTO
6
 
 

22:00
POST
TFA
ATLETICO SARMIENTO
2
 
 
CHACO FOR EVER
3
 
 

22:00
POST
TFA
CENTRAL NORTE
5
 
 
UNION SUNCHALES
10
 
 

22:00
POST
TFA
CIPOLLETTI
11
 
 
CIRCULO DEPORTIVO
12
 
 

22:00
POST
TFA
DEFENSORES VR
8
 
 
SPORTIVO BELGRANO
14
 
 

22:00
POST
TFA
DEPORTIVO MADRYN
4
 
 
SANSINENA
7
 
 

22:00
POST
TFA
DEPORTIVO MAIPU
2
 
 
ATLETICO CAMIONEROS
9
 
 

22:00
POST
TFA
FERRO CARRIL OESTE
5
 
 
JUVENTUD UNIDA UNIV.
6
 
 

22:00
POST
TFA
JUVENTUD UNIDA
12
 
 
CRUCERO DEL NORTE
9
 
 

22:00
POST
TFA
OLIMPO BAHIA BLANCA
8
 
 
HURACAN LAS HERAS
3
 
 

22:00
POST
TFA
SAN MARTIN FORMOSA
13
 
 
BOCA UNIDOS
11
 
 

22:00
POST
TFA
SPORTIVO ESTUDIANTES SL
10
 
 
SOL DE MAYO
15
 
 

22:00
POST
TFA
SPORTIVO LAS PAREJAS
4
 
 
DOUGLAS HAIG
7
 
 

22:00
POST
TFA
SPORTIVO PENAROL
14
 
 
DESAMPARADOS
13
 
 

22:00
POST
AP
REAL SANTA CRUZ
13
 
 
BLOOMING
4
 
 

22:00
POST
PD
AUDAX ITALIANO
8
 
 
DEPORTES LA SERENA
15
 
 

22:00
POST
PD
COBRESAL
11
 
 
CURICO UNIDO
3
 
 

22:00
POST
PD
COLO COLO
13
 
 
O HIGGINS
16
 
 

22:00
POST
PD
COQUIMBO UNIDO
17
 
 
PALESTINO
6
 
 

22:00
POST
PD
EVERTON DE VINA
10
 
 
ANTOFAGASTA
5
 
 

22:00
POST
PD
HUACHIPATO
9
 
 
UNIVERSIDAD CATOLICA
1
 
 

22:00
POST
PD
IQUIQUE
12
 
 
UNIVERSIDAD DE CHILE
4
 
 

22:00
POST
PD
UNION ESPANOLA
7
 
 
SANTIAGO WANDERERS
18
 
 

22:00
POST
PD
UNIVERSIDAD DE CONCEPCION
14
 
 
UNION LA CALERA
2
 
 

22:00
POST
B
BARNECHEA
15
 
 
DEPORTES COPIAPO
11
 
 

22:00
POST
B
COBRELOA
3
 
 
DEPORTES SANTA CRUZ
14
 
 

22:00
POST
B
D. PUERTO MONTT
10
 
 
RANGERS DE TALCA
4
 
 

22:00
POST
B
DEPORTES MELIPILLA
6
 
 
UNION SAN FELIPE
5
 
 

22:00
POST
B
DEPORTES TEMUCO
7
 
 
DEPORTES VALDIVIA
12
 
 

22:00
POST
B
NUBLENSE
1
 
 
SANTIAGO MORNING
9
 
 

22:00
POST
B
SAN LUIS
8
 
 
SAN MARCOS DE ARICA
13
 
 

22:00
POST
L1
AMIENS
19
 
 
RENNES
3
 
 

22:00
POST
L1
BORDEAUX
12
 
 
REIMS
5
 
 

22:00
POST
L1
DIJON
16
 
 
NICE
6
 
 

22:00
POST
L1
LYON
7
 
 
NIMES
18
 
 

22:00
POST
L1
MONACO
9
 
 
NANTES
13
 
 

22:00
POST
L1
MONTPELLIER
8
 
 
LILLE
4
 
 

22:00
POST
L1
PARIS SAINT GERMAIN
1
 
 
METZ
15
 
 

22:00
POST
L1
STADE BRESTOIS 29
14
 
 
MARSEILLE
2
 
 

22:00
POST
L1
STRASBOURG
11
 
 
ANGERS
10
 
 

22:00
POST
L1
TOULOUSE
20
 
 
ST ETIENNE
17
 
 

22:00
POST
B
SALERNITANA
7
 
 
CREMONESE
17
 
 

22:00
POST
MLS
INTER MIAMI
12
 
 
PHILADELPHIA UNION
10
 
 

22:00
POST
SD
ACADEMIA REY
1
 
 
ATLETICO FURRIAL
7
 
 
 

22:00
POST
SD
DYNAMO DE PUERTO LA CRUZ
5
 
 
LIBERTADOR FC
7
 
 
 

22:00
POST
SD
FUNDACION AIFI
3
 
 
ANGOSTURA FC
1
 
 
 

21:45
POST
A
LAZIO
2
 
 
AC MILAN
7
 
 

21:00
POST
BW
CRUZEIRO (W)
7
 
 
FERROVIARIA (W)
1
 
 
 

21:00
POST
BW
EC VITORIA (W)
15
 
 
FLAMENGO (W)
13
 
 
 

21:00
POST
BW
GREMIO (W)
6
 
 
INTERNACIONAL (W)
8
 
 
 

21:00
POST
BW
MINAS BRASILIA (W)
10
 
 
SAO JOSE (W)
11
 
 
 

21:00
POST
BW
PONTE PRETA (W)
16
 
 
KINDERMANN (W)
3
 
 
 

21:00
POST
BW
SAO PAULO (W)
9
 
 
GREMIO OSASCO AUDAX (W)
14
 
 
 

21:00
POST
1.HNL
NK OSIJEK
5
 
 
HNK GORICA
6
 
 

21:00
POST
CL
SANTA LUCIA
9
 
 
ANTIGUA GFC
5
 
 

21:00
POST
CL
TOLUCA
15
 
 
FC JUAREZ
8
 
 
 

21:00
POST
ELS
ROSENBORG
9
 
 
BRANN
4
 
 

21:00
POST
PD
ATHLETIC BILBAO
10
 
 
BETIS
12
 
 

21:00
POST
PD
ATLETICO MADRID
6
 
 
VALLADOLID
15
 
 

21:00
POST
PD
CELTA VIGO
17
 
 
ALAVES
14
 
 

21:00
POST
PD
ESPANYOL
20
 
 
LEVANTE
13
 
 

21:00
POST
PD
GETAFE
5
 
 
EIBAR
16
 
 

21:00
POST
PD
GRANADA CF
9
 
 
VILLARREAL
8
 
 

21:00
POST
PD
MALLORCA
18
 
 
LEGANES
19
 
 

21:00
POST
PD
REAL SOCIEDAD
4
 
 
REAL MADRID
2
 
 

21:00
POST
PD
SEVILLA
3
 
 
BARCELONA
1
 
 

21:00
POST
PD
VALENCIA
7
 
 
OSASUNA
11
 
 

21:00
POST
SD
ALBACETE
18
 
 
LAS PALMAS
15
 
 

21:00
POST
SD
ALMERIA
3
 
 
ALCORCON
9
 
 

21:00
POST
SD
ELCHE
6
 
 
DEPORTIVO LA CORUNA
19
 
 

21:00
POST
SD
EXTREMADURA
21
 
 
ZARAGOZA
2
 
 

21:00
POST
SD
GIRONA
5
 
 
NUMANCIA
16
 
 

21:00
POST
SD
HUESCA
4
 
 
CADIZ
1
 
 

21:00
POST
SD
LUGO
20
 
 
MALAGA
14
 
 

21:00
POST
SD
OVIEDO
17
 
 
FUENLABRADA
13
 
 

21:00
POST
SD
PONFERRADINA
10
 
 
RACING SANTANDER
22
 
 

21:00
POST
SD
RAYO VALLECANO
11
 
 
SPORTING GIJON
8
 
 

21:00
POST
SD
TENERIFE
12
 
 
MIRANDES
7
 
 

21:00
POST
SBG1
ATLETICO MADRID B
3
 
 
OVIEDO B
12
 
 

21:00
POST
SBG1
CELTA VIGO B
14
 
 
SPORTING GIJON B
15
 
 

21:00
POST
SBG1
GETAFE B
19
 
 
UD IBIZA
2
 
 

21:00
POST
SBG1
LAS PALMAS ATLETICO
16
 
 
INTERNACIONAL DE MADRID
8
 
 

21:00
POST
SBG1
LAS ROZAS
17
 
 
CORUXO
5
 
 

21:00
POST
SBG1
MARINO DE LUANCO
18
 
 
PONTEVEDRA
9
 
 

21:00
POST
SBG1
MELILLA
13
 
 
RACING DE FERROL
11
 
 

21:00
POST
SBG1
PENA DEPORTIVA
4
 
 
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
20
 
 

21:00
POST
SBG1
REAL MADRID CASTILLA
7
 
 
ATLETICO BALEARES
1
 
 

21:00
POST
SBG1
UP LANGREO
10
 
 
RAYO MAJADAHONDA
6
 
 

21:00
POST
SBG2
ALAVES B
11
 
 
SALAMANCA
13
 
 

21:00
POST
SBG2
BARAKALDO
14
 
 
OSASUNA B
7
 
 

21:00
POST
SBG2
BURGOS
8
 
 
UD LOGRONES
1
 
 

21:00
POST
SBG2
CD CALAHORRA
12
 
 
VALLADOLID B
4
 
 

21:00
POST
SBG2
CD IZARRA
19
 
 
AMOREBIETA
6
 
 

21:00
POST
SBG2
GUIJUELO
9
 
 
REAL UNION
17
 
 

21:00
POST
SBG2
HARO DEPORTIVO
10
 
 
CULTURAL LEONESA
2
 
 

21:00
POST
SBG2
REAL SOCIEDAD B
5
 
 
TUDELANO
20
 
 

21:00
POST
SBG2
SD LEIOA
15
 
 
ARENAS CLUB
18
 
 

21:00
POST
SBG2
UNIONISTAS DE SALAMANCA
16
 
 
ATHLETIC BILBAO B
3
 
 

21:00
POST
SBG3
BADALONA
19
 
 
EJEA
15
 
 

21:00
POST
SBG3
CASTELLON
1
 
 
ORIHUELA
20
 
 

21:00
POST
SBG3
EBRO
11
 
 
FC ANDORRA
9
 
 

21:00
POST
SBG3
ESPANYOL B
8
 
 
AE PRAT
17
 
 

21:00
POST
SBG3
GIMNASTIC
14
 
 
SABADELL
3
 
 

21:00
POST
SBG3
LA NUCIA
10
 
 
LEVANTE B
12
 
 

21:00
POST
SBG3
LLEIDA ESPORTIU
5
 
 
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA
13
 
 

21:00
POST
SBG3
UE CORNELLA
4
 
 
BARCELONA B
2
 
 

21:00
POST
SBG3
UE OLOT
7
 
 
VILLARREAL B
6
 
 

21:00
POST
SBG3
VALENCIA MESTALLA
16
 
 
HERCULES
18
 
 

21:00
POST
SBG4
ALGECIRAS
16
 
 
AD MERIDA
19
 
 

21:00
POST
SBG4
BADAJOZ
3
 
 
REAL LINENSE
7
 
 

21:00
POST
SBG4
CADIZ B
11
 
 
DON BENITO
14
 
 

21:00
POST
SBG4
CORDOBA
5
 
 
UCAM MURCIA
10
 
 

21:00
POST
SBG4
MURCIA
8
 
 
RECREATIVO HUELVA
13
 
 

21:00
POST
SBG4
SAN FERNANDO
6
 
 
VILLARROBLEDO
20
 
 

21:00
POST
SBG4
SEVILLA ATLETICO
9
 
 
ATLETICO SANLUQUENO
15
 
 

21:00
POST
SBG4
TALAVERA
17
 
 
CARTAGENA
1
 
 

21:00
POST
SBG4
VILLARRUBIA CF
12
 
 
GRANADA CF B
18
 
 

21:00
POST
SBG4
YECLANO DEPORTIVO
4
 
 
MARBELLA FC
2
 
 

20:00
POST
BW
PALMEIRAS (W)
4
 
 
SANTOS (W)
2
 
 
 

20:00
POST
PR
AB ARGIR
4
 
 
EB/STREYMUR
1
 
 

20:00
POST
PR
HB TORSHAVN
2
 
 
NSI RUNAVIK
9
 
 

20:00
POST
PR
TB TVOROYRI
8
 
 
IF FUGLAFJORDUR
3
 
 

20:00
POST
CL
SANARATE FC
8
 
 
XELAJU
10
 
 

20:00
POST
SF
AL-ITTIHAD JEDDAH
 
 
AL-SHABAB RIYADH
 
 
 

20:00
POST
1L
ADANA DEMIRSPOR
4
 
 
GIRESUNSPOR
9
 
 

20:00
POST
1L
AKHISAR BELEDIYE
5
 
 
UMRANIYESPOR
8
 
 

20:00
POST
1L
ALTINORDU
14
 
 
KECIORENGUCU
10
 
 

20:00
POST
1L
BURSASPOR
3
 
 
ADANASPOR AS
17
 
 

20:00
POST
1L
ESKISEHIRSPOR
18
 
 
ALTAY
7
 
 

20:00
POST
1L
FATIH KARAGUMRUK AS
6
 
 
ISTANBULSPOR AS
13
 
 

20:00
POST
1L
HATAYSPOR
1
 
 
BALIKESIRSPOR
11
 
 

20:00
POST
1L
MENEMENSPOR
12
 
 
BOLUSPOR
15
 
 

20:00
POST
1L
OSMANLISPOR
16
 
 
ERZURUM BB
2
 
 

19:30
POST
ASV
IFK GOTEBORG
8
 
 
IF ELFSBORG
7
 
 
 

19:30
POST
ASV
IK SIRIUS
10
 
 
FALKENBERGS FF
1
 
 
 

19:00
POST
GS
LIBYA
1
 
 
NIGER
4
 
 
 

19:00
POST
BL
FORTUNA DUSSELDORF
16
 
 
FC SCHALKE 04
6
 
 

19:00
POST
A
INTER
3
 
 
BOLOGNA
10
 
 

19:00
POST
PR
SIRENS
4
 
 
GZIRA UNITED
6
 
 

19:00
POST
ELS
AALESUND
16
 
 
HAUGESUND
5
 
 

19:00
POST
ELS
BODO/GLIMT
3
 
 
MJONDALEN
7
 
 

19:00
POST
ELS
KRISTIANSUND BK
6
 
 
START
13
 
 

19:00
POST
ELS
SANDEFJORD
10
 
 
SARPSBORG 08 FF
11
 
 

19:00
POST
ELS
STABAEK
12
 
 
ODD BALLKLUBB
1
 
 

19:00
POST
D1
JERV
11
 
 
GRORUD
16
 
 

19:00
POST
D1
KFUM OSLO
12
 
 
RAUFOSS
3
 
 

19:00
POST
D1
KONGSVINGER
13
 
 
RANHEIM
2
 
 

19:00
POST
D1
OYGARDEN
15
 
 
ASANE
1
 
 

19:00
POST
D1
SOGNDAL
5
 
 
ULL/KISA
9
 
 

19:00
POST
D1
STROMMEN
7
 
 
STJORDALS BLINK
6
 
 

19:00
POST
RFPL
AKHMAT GROZNY
16
 
 
PFC SOCHI
12
 
 

19:00
POST
RFPL
DINAMO MOSCOW
6
 
 
CSKA MOSCOW
5
 
 

19:00
POST
RFPL
FC ROSTOV
4
 
 
ARSENAL TULA
7
 
 

19:00
POST
RFPL
ORENBURG
13
 
 
KRASNODAR
3
 
 

19:00
POST
RFPL
RUBIN
14
 
 
LOKOMOTIV MOSCOW
2
 
 

19:00
POST
RFPL
SPARTAK MOSCOW
8
 
 
FC UFA
9
 
 

19:00
POST
RFPL
URAL
11
 
 
TAMBOV
10
 
 

19:00
POST
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
1
 
 
KRYLYA SOVETOV
15
 
 

18:30
POST
EST
ADMIRA WACKER (AM)
15
 
 
ASK-BSC BRUCK/LEITHA
13
 
 

18:30
POST
1.HNL
HNK HAJDUK SPLIT
4
 
 
NK VARAZDIN
10
 
 

18:30
POST
CGA
ALESSANDRIA
6
 
 
MONZA
1
 
 

18:30
POST
CGA
GIANA ERMINIO
17
 
 
LECCO
15
 
 

18:30
POST
CGA
GOZZANO
20
 
 
JUVENTUS (U23)
10
 
 

18:30
POST
CGA
PONTEDERA
4
 
 
ROBUR SIENA
5
 
 

18:30
POST
CGB
GUBBIO
14
 
 
RAVENNA
16
 
 

18:30
POST
CGB
MODENA
8
 
 
CESENA
13
 
 

18:30
POST
CGB
REGGIO AUDACE
2
 
 
FERMANA
10
 
 

18:30
POST
CGB
RIMINI
20
 
 
PADOVA
6
 
 

18:30
POST
CGC
CATANZARO
7
 
 
VIBONESE
11
 
 

18:30
POST
CGC
MONOPOLI
3
 
 
CAVESE
14
 
 

18:30
POST
CGC
PAGANESE
15
 
 
BISCEGLIE
18
 
 

18:30
POST
CGC
POTENZA
4
 
 
VIRTUS FRANCAVILLA
9
 
 

18:30
POST
CGC
RENDE
19
 
 
REGGINA
1
 
 

18:30
POST
CGC
VITERBESE CASTRENSE
12
 
 
TERNANA
5
 
 

18:00
POST
BL
LASK LINZ
1
 
 
RAPID VIENNA
3
 
 
 

18:00
POST
D1
AEL LIMASSOL
6
 
 
APOEL
3
 
 
 

18:00
POST
NBII
BEKESCSABA 1912
15
 
 
SZEGED-CSANAD
12
 
 

18:00
POST
NBII
DOROGI FC
13
 
 
CSAKVAR
4
 
 

18:00
POST
NBII
DUNA ASZFALT TISZAKECSKE
18
 
 
GYIRMOT FC
7
 
 

18:00
POST
NBII
FC AJKA
9
 
 
SIOFOK
5
 
 

18:00
POST
NBII
GYORI ETO FC
6
 
 
BUDAORSI SC
11
 
 

18:00
POST
NBII
KAZINCBARCIKAI
14
 
 
SZOMBATHELYI HALADAS
17
 
 

18:00
POST
NBII
MTK BUDAPEST
1
 
 
VAC
19
 
 

18:00
POST
NBII
NYIREGYHAZA
8
 
 
BUDAFOKI MTE
2
 
 

18:00
POST
NBII
SOROKSAR
10
 
 
SZOLNOKI MAV FC
16
 
 

18:00
CANC
NBII
VASAS
3
 
 
BALMAZUJVAROS
20
 
 

18:00
POST
PL
DAKKADA FC
8
 
 
KATSINA UNITED
10
 
 
 

18:00
POST
PL
JIGAWA STARS
18
 
 
ABIA WARRIORS
16
 
 
 

18:00
POST
PL
KANO PILLARS
7
 
 
HEARTLAND
13
 
 
 

18:00
POST
PL
KWARA UNITED
19
 
 
IFEANYI UBA
12
 
 
 

18:00
POST
PL
LOBI STARS
3
 
 
ENYIMBA
5
 
 
 

18:00
POST
PL
MFM FC
14
 
 
SUNSHINE STARS
9
 
 
 

18:00
POST
PL
NASARAWA UNITED
17
 
 
ADAMAWA UNITED
20
 
 
 

18:00
POST
PL
PLATEAU UNITED
1
 
 
ENUGU RANGERS
4
 
 
 

18:00
POST
PL
RIVERS UNITED
2
 
 
AKWA UNITED
6
 
 
 

18:00
POST
PL
WIKKI TOURISTS
15
 
 
WARRI WOLVES
11
 
 
 

18:00
POST
PL
AVES
18
 
 
FC PORTO
1
 
 

18:00
POST
PL
BOAVISTA
11
 
 
VITORIA SETUBAL
12
 
 

18:00
POST
PL
FAMALICAO
7
 
 
SC BRAGA
3
 
 

18:00
POST
PL
MARITIMO
15
 
 
GIL VICENTE
9
 
 

18:00
POST
PL
PACOS FERREIRA
16
 
 
BELENENSES SAD
13
 
 

18:00
POST
PL
RIO AVE
5
 
 
BENFICA
2
 
 

18:00
POST
PL
SPORTING CP
4
 
 
TONDELA
14
 
 

18:00
POST
PL
VITORIA GUIMARAES
6
 
 
MOREIRENSE
8
 
 

18:00
POST
LP
BENFICA B
15
 
 
PENAFIEL
14
 
 

18:00
POST
LP
CASA PIA
18
 
 
CHAVES
12
 
 

18:00
POST
LP
ESTORIL
4
 
 
COVA DE PIEDADE
17
 
 

18:00
POST
LP
FARENSE
2
 
 
ACADEMICA
7
 
 

18:00
POST
LP
FC PORTO B
13
 
 
MAFRA
5
 
 

18:00
POST
LP
OLIVEIRENSE
10
 
 
LEIXOES
9
 
 

18:00
POST
LP
SPORTING COVILHA
11
 
 
NACIONAL
1
 
 

18:00
POST
LP
VARZIM
6
 
 
FEIRENSE
3
 
 

18:00
POST
LP
VILAFRANQUENSE
16
 
 
ACADEMICO VISEU
8
 
 

18:00
POST
WST
DOLGOPRUDNY
2
 
 
OLIMP KHIMKI
6
 
 

18:00
POST
WST
MUROM
7
 
 
LENINGRADETS
5
 
 

18:00
POST
WST
TORPEDO VLADIMIR
4
 
 
RODINA
8
 
 

18:00
POST
WST
VELES MOSCOW
1
 
 
KOLOMNA
11