Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

14:30
2 HF
76'
CL1
INNER MONGOLIA ZHONGYOU
8
 
 
MEIZHOU HAKKA
10
 
 
1
0
1
0
14:30
2 HF
75'
CL1
ZHEJIANG GREENTOWN
6
 
 
BEIJING BSU
5
 
 
0
1
2
1
14:30
2 HF
76'
EPL
LEICESTER
6
 
 
TOTTENHAM
4
2
 
0
1
1
1
TV
14:30
2 HF
77'
ECH
LEEDS
1
 
 
DERBY
19
2
 
1
0
1
0
TV
14:30
2 HF
75'
NL
ONS (W)
3
 
 
ILVES (W)
2
 
 
1
0
1
1
 
14:30
2 HF
76'
N/E
BISCHOFSWERDAER
18
 
 
SV LICHTENBERG 47
9
 
1
1
0
1
0
14:30
2 HF
78'
N/E
BSG CHEMIE LEIPZIG
13
 
 
HERTHA BERLIN II
3
 
 
0
2
0
2
14:30
2 HF
77'
N/E
VIKTORIA BERLIN
8
 
 
OPTIK RATHENOW
17
 
 
0
0
0
0
14:30
2 HF
78'
CTR
SOKOL SARATOV
2
 
 
KHIMKI 2
10
 
 
0
0
3
0
14:30
2 HF
76'
U-P
VOLGA ULYANOVSK
7
 
 
FC UFA 2
12
 
 
2
0
4
1
14:30
2 HF
76'
ASV
FALKENBERGS FF
14
 
 
OSTERSUNDS FK
11
1
 
1
0
1
0
TV
14:30
2 HF
79'
SPR
VARBERGS BOIS FC
4
 
 
SYRIANSKA FC
14
 
1
2
0
3
0
14:35
2 HF
71'
CSL
HEBEI CHINA FORTUNE
13
 
 
TIANJIN TEDA
8
 
 
1
1
1
1
TV
14:35
2 HF
71'
CSL
SHANDONG LUNENG
4
 
 
SHANGHAI SHENHUA
12
 
 
1
2
2
2
TV
15:00
H/T
H/T
PR
ALASHKERT
5
 
 
GANDZASAR
8
 
 
1
0
1
0
15:00
H/T
H/T
PR
FC YEREVAN
10
 
 
FC URARTU
9
 
 
0
0
0
0
15:00
H/T
H/T
PR
SHIRAK FC
2
 
 
FC ARARAT-ARMENIA
3
 
 
1
0
1
0
15:00
H/T
H/T
DERBY (U23)
5
 
 
MANCHESTER CITY (U23)
10
 
 
0
0
0
0
 
15:00
H/T
H/T
VEI
KPV
6
 
 
ROPS
4
 
 
1
1
1
1
 
15:00
H/T
H/T
YKK
FF JARO
3
 
 
TPV
9
 
 
2
0
2
0
15:00
H/T
H/T
YKK
MUSA
5
 
 
AC OULU
7
 
 
0
1
0
1
15:00
H/T
H/T
YKK
MYPA
10
 
 
KTP
4
 
 
0
1
0
1
15:00
2 HF
46'
NL
JYPK (W)
6
 
 
HONKA (W)
2
 
 
0
1
0
1
 
15:00
2 HF
47'
NL
TIPS (W)
3
 
 
HJK HELSINKI (W)
1
 
 
0
3
0
3
 
15:00
H/T
H/T
EL
CHIKHURA SACHKHERE
7
 
 
DINAMO TBILISI
2
 
 
0
0
0
0
15:00
H/T
H/T
CHEMNITZER FC
19
 
 
CARL ZEISS JENA
20
 
 
1
1
1
1
15:00
H/T
H/T
FC KAISERSLAUTERN
15
 
 
FC MAGDEBURG
10
 
 
0
0
0
0
15:00
H/T
H/T
FC VIKTORIA KOLN
4
 
 
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
2
 
 
0
0
0
0
15:00
2 HF
46'
HALLESCHER FC
1
 
 
PREUSSEN MUNSTER
16
 
 
0
0
0
0
15:00
H/T
H/T
MSV DUISBURG
6
 
 
TSV 1860 MUNICH
12
 
 
1
1
1
1
15:00
H/T
H/T
SPVGG UNTERHACHING
3
 
 
SG SONN. GROSSASPACH
18
 
 
2
0
2
0
15:00
2 HF
46'
NTH
HEIDER SV
18
 
 
FC ST. PAULI II
17
 
 
2
0
2
0
15:00
2 HF
46'
WST
ALEMANNIA AACHEN
8
 
 
ROT-WEISS OBERHAUSEN
5
 
 
0
0
0
0
15:00
2 HF
46'
WST
BORUSSIA DORTMUND II
6
 
 
SV RODINGHAUSEN
2
 
 
0
2
0
2
15:00
2 HF
46'
WST
SPORTFREUNDE LOTTE
12
 
 
SV LIPPSTADT 08
16
 
 
3
0
3
0
15:00
2 HF
46'
WST
TUS HALTERN
9
 
 
SG WATTENSCHEID 09
14
 
 
0
3
0
3
15:00
2 HF
46'
WST
VFB HOMBERG
19
 
 
FC KOLN II
4
 
 
1
0
1
0
15:00
2 HF
46'
S/W
BAHLINGER SC
12
 
 
FSV FRANKFURT
15
 
 
0
1
0
1
15:00
H/T
H/T
S/W
BAYERN ALZENAU
6
 
 
1899 HOFFENHEIM II
10
 
 
0
0
0
0
15:00
H/T
H/T
S/W
FC GIESSEN
14
 
 
FC SAARBRUCKEN
1
 
 
0
0
0
0
15:00
H/T
H/T
S/W
KICKERS OFFENBACH
9
 
 
TUS ROT-WEISS KOBLENZ
18
 
 
4
0
4
0
15:00
2 HF
46'
S/W
SV ELVERSBERG
3
 
 
TSV STEINBACH
2
 
 
0
1
0
1
15:00
H/T
H/T
S/W
VFR AALEN
7
 
 
TSG BALINGEN
16
 
 
0
1
0
1
15:00
2 HF
46'
BAV
1896 RAIN AM LECH
18
 
 
FV ILLERTISSEN
11
 
 
0
1
0
1
15:00
2 HF
46'
BAV
FC SCHWEINFURT 05
1
 
 
FC AUGSBURG II
14
 
 
0
0
0
0
15:00
2 HF
46'
BAV
SCHALDING-HEINING
12
 
 
FC MEMMINGEN
15
 
 
0
2
0
2
15:00
2 HF
46'
BAV
SV HEIMSTETTEN
16
 
 
TSV BUCHBACH
8
 
 
0
0
0
0
15:00
2 HF
46'
BAV
SPVGG GREUTHER FURTH II
3
 
 
SPVGG BAYREUTH
4
 
 
0
0
0
0
15:00
2 HF
46'
BAV
TSV AUBSTADT
7
 
 
TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN
2
 
 
1
1
1
1
15:00
2 HF
46'
BAV
VIKTORIA ASCHAFFENBURG
10
 
 
VFR GARCHING
13
 
 
1
0
1
0
15:00
2 HF
46'
BAV
VFB EICHSTATT
9
 
 
TSV 1860 ROSENHEIM
17
 
 
1
0
1
0
15:00
H/T
H/T
ALG
FAJR SEPASI
1
 
 
ARMAN GOHAR
13
 
 
0
0
0
0
 
15:00
2 HF
46'
PR
FC KAYSAR
6
 
 
KAIRAT ALMATY
2
 
 
0
0
0
0
 
15:00
2 HF
46'
PR
TARAZ
10
 
 
FC ATYRAU
11
 
 
0
0
0
0
 
15:00
H/T
H/T
D1
KISUMU ALL STARS
16
 
 
NZOIA SUGAR
13
 
 
0
1
0
1
15:00
H/T
H/T
D1
WAZITO FC
12
 
 
AFC LEOPARDS
15
 
 
0
0
0
0
15:00
2 HF
46'
VIR
SPARTAKS
4
 
 
FK LIEPAJA
6
 
 
1
1
1
1
15:00
2 HF
48'
A
FK ZALGIRIS KAUNAS
4
 
 
SUDUVA MARIJAMPOLE
2
 
 
0
1
0
1
TV
15:00
H/T
H/T
L1
FC VOLUNTARI
14
3
 
ACADEMICA CLINCENI
12
 
 
0
1
0
1
TV
15:00
H/T
H/T
FNL
NIZHNY NOVGOROD
11
 
 
AVANGARD KURSK
16
 
 
1
1
1
1
15:00
H/T
H/T
WST
LENINGRADETS
8
 
 
ZVEZDA ST PETERSBURG
14
 
 
0
0
0
0
15:00
2 HF
48'
STH
ANZHI
14
 
 
BIOLOG-NOVOKUBANSK
9
 
1
1
0
1
0
15:00
2 HF
46'
STH
LEGION-DYNAMO
13
 
 
DRUZHBA MAYKOP
2
 
 
1
0
1
0
15:00
H/T
H/T
STH
SKA ROSTOV
11
 
 
UROZHAY KRASNODAR
15
 
 
3
0
3
0
15:00
H/T
H/T
PL
SUPHANBURI
15
 
 
RATCHABURI
7
 
 
2
0
2
0
15:00
H/T
H/T
SL
KASIMPASA
18
 
 
ANTALYASPOR
11
 
 
0
0
0
0
TV
15:00
H/T
H/T
2LW
GUMUSHANESPOR
14
 
 
PENDIKSPOR
12
 
 
1
1
1
1
 
15:00
H/T
H/T
2LW
HEKIMOGLU TRABZON
10
 
 
AMEDSPOR
16
 
 
2
0
2
0
 
15:00
H/T
H/T
VL1
SANNA KHANH HOA
14
 
 
NAM DINH
12
 
 
1
0
1
0
15:15
1 HF
45+
ALG
NAVAD URMIA
7
 
 
QASHQAI SHIRAZ
12
 
 
1
0
 
15:30
1 HF
32'
2L
FC LIEFERING
13
 
 
WACKER INNSBRUCK
8
 
 
1
0
15:30
1 HF
29'
ALG
GOL REYHAN ALBORZ
9
 
 
DAMASH GILAN
8
 
 
0
0
 
15:30
1 HF
32'
ALG
MES KERMAN
11
 
 
MALAVAN
15
 
 
1
0
 
15:30
1 HF
34'
ALG
MES RAFSANJAN
2
 
 
ELMO ADAB
18
 
 
0
0
 
15:30
1 HF
34'
2LW
1922 KONYASPOR
13
 
 
BAK SPOR KULUBU
7
 
 
0
0
 
15:30
1 HF
34'
2LW
HACETTEPE SK
17
 
 
KIRKLARELISPOR
15
 
 
0
1
 
15:30
1 HF
34'
2LW
ZONGULDAK KOMURSPOR
9
 
 
INEGOLSPOR
8
 
 
0
0
 
15:30
1 HF
34'
2LR
KIRSEHIR BELEDIYESPOR
1
 
 
ELAZIGSPOR
12
 
 
0
1
 
15:30
1 HF
34'
2LR
NIGDE ANADOLU
16
 
 
KASTAMONUSPOR
17
 
 
0
0
 
15:45
1 HF
22'
ALG
BAADRAAN TEHRAN
3
 
 
SORKHPOOSHAN PAKDASHT
10
 
 
0
1
 
15:45
1 HF
15'
ALG
KHOOSHE TALAEI SAVEH
4
 
 
RAYKA BABOL
14
 
 
0
0
16:00
1 HF
3'
PR
FC SLUTSK
8
1
 
TORPEDO ZHODINO
5
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
ED
FC THY-THISTED (W)
4
 
 
VSK AARHUS (W)
5
 
 
0
0
16:00
1 HF
2'
D1
EL GEISH
7
 
 
AL MOKAWLOON
4
 
 
0
0
 
16:00
1 HF
4'
ML
FCI LEVADIA
3
 
 
TRANS NARVA
6
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
L2
CAEN
16
 
 
LENS
13
 
 
0
0
TV
16:00
1 HF
2'
ALG
SEPIDROOD RASHT
6
 
 
ALUMINIUM ARAK
5
 
 
0
0
 
16:00
1 HF
4'
A
UDINESE
17
 
 
BRESCIA
14
 
 
0
0
TV
16:00
1 HF
1'
B
BENEVENTO
2
 
 
COSENZA
17
 
 
0
0
16:00
1 HF
3'
B
CREMONESE
15
 
 
CROTONE
10
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
B
EMPOLI
9
 
 
CITTADELLA
16
 
 
0
0
TV
16:00
1 HF
3'
B
JUVE STABIA
18
 
 
ASCOLI
5
 
 
0
0
16:00
1 HF
3'
B
LIVORNO
19
 
 
PORDENONE
6
 
 
0
0
16:00
1 HF
3'
B
PESCARA
7
 
 
VIRTUS ENTELLA
1
 
 
0
0
16:00
1 HF
2'
B
SPEZIA
14
 
 
PERUGIA
4
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
CGA
PRO VERCELLI
10
 
 
GOZZANO
17
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
CGB
ARZIGNANO VALCHIAMPO
17
 
 
SUDTIROL
15
 
 
0
0
16:00
1 HF
3'
AW
AC MILAN (W)
1
 
 
OROBICA (W)
8
 
 
0
0
 
16:00
1 HF
4'
AW
AGSM VERONA (W)
7
 
 
CF FLORENTIA (W)
11
 
 
0
0
 
16:00
1 HF
4'
AW
EMPOLI (W)
10
 
 
INTER (W)
6
 
 
0
0
 
16:00
1 HF
4'
AW
SASSUOLO (W)
5
 
 
JUVENTUS (W)
3
 
 
0
0
 
16:00
1 HF
4'
AW
TAVAGNACCO (W)
9
 
 
PINK BARI (W)
4
 
 
0
0
 
16:00
1 HF
4'
BOREC VELES
10
 
 
FK RABOTNICKI
9
 
 
0
0
TV
16:00
1 HF
4'
TS
ARNA-BJORNAR (W)
8
 
 
AVALDSNES (W)
6
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
TS
FL FART (W)
12
 
 
ROA (W)
5
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
TS
KOLBOTN (W)
7
 
 
STABAEK (W)
11
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
TS
LYN (W)
10
 
 
KLEPP (W)
4
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
TS
VALERENGA (W)
3
 
 
TRONDHEIMS-ORN (W)
9
 
 
0
0
16:00
1 HF
3'
EK
LKS LODZ
16
 
 
ARKA GDYNIA
15
 
 
0
0
TV
16:00
1 HF
4'
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
12
 
 
NEFTEKHIMIK
9
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
WST
PSKOV-747
5
 
 
KOLOMNA
13
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
CTR
SALYUT BELGOROD
12
 
 
KALUGA
9
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
STH
ALANIA VLADIKAVKAZ
4
 
 
INTER CHERKESSK
6
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
U-P
AKRON TOGLIATTI
3
 
 
URAL 2
4
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
PSL
POLOKWANE CITY
2
 
 
SUPERSPORT UNITED
4
 
 
0
0
TV
16:00
1 HF
4'
PSL
STELLENBOSCH FC
15
 
 
BLACK LEOPARDS
12
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
NFS
JDR STARS
1
 
 
CAPE UMOYA UNITED FC
7
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
NFS
ROYAL EAGLES
16
 
 
REAL KINGS FC
9
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
NFS
TS SPORTING
15
 
 
MBOMBELA UNITED
8
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
DS
DJURGARDENS IF (W)
11
 
 
KOPPARBERGS/GOTEBORG (W)
4
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
DS
IF LIMHAMN BUNKEFLO (W)
10
 
 
KRISTIANSTADS DFF (W)
3
 
 
0
0
16:00
1 HF
3'
PL
BANGKOK UNITED
5
 
 
CHIANGRAI UNITED
1
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
2LW
SANCAKTEPE BELEDIYE
4
 
 
YENI CORUMSPOR
6
 
 
0
0
 
16:00
1 HF
4'
2LW
SARIYER
11
 
 
AFJET AFYONSPOR
2
 
 
0
0
 
16:00
1 HF
4'
2LR
BANDIRMASPOR
7
 
 
BAYBURT OZEL IDARSPOR
13
 
 
0
0
 
16:00
1 HF
4'
2LR
BB BODRUMSPOR
14
 
 
VAN SPOR FK
3
 
 
0
0
 
16:00
1 HF
4'
2LR
ERGENE VELIMESE SPOR
4
 
 
SIVAS BELEDIYESPOR
6
 
 
0
0
 
16:00
1 HF
4'
2LR
TUZLASPOR
2
 
 
SAKARYASPOR
15
 
 
0
0
 
16:00
1 HF
4'
2LR
USAKSPOR
9
 
 
ANKARA DEMIRSPOR
5
 
 
0
0
 
16:00
1 HF
4'
SL
METALLURG BEKABAD
8
 
 
PAKHTAKOR
1
 
 
0
0
16:00
1 HF
4'
SL
SOGDIANA JIZZAKH
4
 
 
NAVBAHOR NAMANGAN
7
 
 
0
0
16:00
SCH
QF
TERENGGANU
 
 
JOHOR DARUL TAKZIM
 
 
 
16:00
SCH
ND
CODRU LOZOVA
8
 
 
DINAMO-AUTO TIRASPOL
6
 
 
16:00
SCH
STH
SPARTAK NALCHIK
10
 
 
SPARTAK VLADIKAVKAZ
16
 
 
16:00
SCH
PSL
CHIPPA UNITED
13
 
 
BLOEM CELTIC
9
 
 
16:30
SCH
PR
SUMQAYIT
6
 
 
SABAH FK
8
 
 
 
16:30
SCH
D2
A.E. ZAKAKIOU
8
 
 
OTHELLOS ATHIENOU
5
 
 
 
16:30
SCH
D2
AKRITAS CHLORAKAS
7
 
 
ERMIS
6
 
 
 
16:30
SCH
D2
ASIL LISIS
6
 
 
OMONIA PSEVDA
2
 
 
 
16:30
SCH
D2
KARMIOTISSA POLEMIDION
4
 
 
ALKI OROKLINIS
8
 
 
TV
 
16:30
SCH
D2
OMONIA ARADIPPOU
3
 
 
A.O. AYIAS NAPAS
1
 
 
 
16:30
SCH
D2
PO XYLOTYMPOU 2006
4
 
 
DIGENIS AKRITAS M.
3
 
 
 
16:30
SCH
BL
BAYER LEVERKUSEN
8
 
 
UNION BERLIN
12
 
 
TV
16:30
SCH
BL
BAYERN MUNICH
5
 
 
FC KOLN
15
 
 
TV
16:30
SCH
BL
HERTHA BERLIN
18
 
 
SC PADERBORN 07
17
 
 
TV
16:30
SCH
BL
SC FREIBURG
4
 
 
FC AUGSBURG
14
 
 
TV
16:30
SCH
D1
KONGSVINGER
6
 
 
ULL/KISA
12
 
 
16:30
SCH
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
18
 
 
CSM SCOLAR RESITA
13
 
 
16:30
SCH
STH
VOLGAR ASTRAKHAN
1
 
 
MASHUK-KMV
8
 
 
16:30
SCH
1L
ALTAY
6
 
 
KECIORENGUCU
5
 
 
16:30
SCH
1L
OSMANLISPOR
14
 
 
ALTINORDU
13
 
 
16:30
SCH
WPL
BALA TOWN
6
 
 
CARDIFF METROPOLITAN
4
 
 
16:30
SCH
WPL
CARMARTHEN TOWN
10
 
 
THE NEW SAINTS
2
 
 
16:30
SCH
WPL
PENYBONT FC
12
 
 
AIRBUS UK BROUGHTON
11
 
 
16:40
SCH
OPL
MIRBAT
14
 
 
SOHAR
5
 
 
 
16:50
SCH
QSL
AL-RAYYAN SC
9
 
 
AL-KHOR
7
 
 
17:00
SCH
SL
PARTIZANI
5
 
 
BYLIS
4
 
 
TV
17:00
SCH
SL
SKENDERBEU KORCE
6
 
 
TEUTA DURRES
2
 
 
TV
17:00
SCH
PR
AL-NAJMA CLUB
6
 
 
AL-HALA
3
 
 
 
17:00
SCH
A
BOTAFOGO
10
 
 
SAO PAULO
6
 
 
TV
17:00
SCH
B
GUARANI CAMPINAS
20
 
 
PARANA
8
 
 
17:00
SCH
EPL
BURNLEY
14
 
 
NORWICH
13
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
EVERTON
10
 
 
SHEFFIELD UTD
15
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
MANCHESTER CITY
2
 
 
WATFORD
20
 
 
TV
17:00
SCH
ECH
BIRMINGHAM
8
 
 
PRESTON
5
 
 
17:00
SCH
ECH
BRENTFORD
18
 
 
STOKE CITY
24
 
 
17:00
SCH
ECH
BRISTOL CITY
4
 
 
SWANSEA
2
 
 
17:00
SCH
ECH
CARDIFF
14
 
 
MIDDLESBROUGH
13
 
 
TV
17:00
SCH
ECH
LUTON
16
 
 
HULL CITY
20
 
 
17:00
SCH
ECH
MILLWALL
15
 
 
QPR
7
 
 
17:00
SCH
ECH
NOTTINGHAM FOREST
10
 
 
BARNSLEY
22
 
 
17:00
SCH
ECH
READING
17
 
 
BLACKBURN
12
 
 
17:00
SCH
ECH
SHEFFIELD WED
9
 
 
FULHAM
11
 
 
17:00
SCH
ECH
WIGAN
21
 
 
CHARLTON
3
 
 
17:00
SCH
EL1
ACCRINGTON ST
20
 
 
BLACKPOOL
5
 
 
17:00
SCH
EL1
AFC WIMBLEDON
21
 
 
BRISTOL ROVERS
12
 
 
17:00
SCH
EL1
BOLTON
23
 
 
SUNDERLAND
4
 
 
17:00
SCH
EL1
DONCASTER
10
 
 
PETERBOROUGH
6
 
 
17:00
SCH
EL1
FLEETWOOD TOWN
7
 
 
ROCHDALE
16
 
 
17:00
SCH
EL1
GILLINGHAM
15
 
 
IPSWICH
2
 
 
17:00
SCH
EL1
LINCOLN
8
 
 
OXFORD UNITED
17
 
 
17:00
SCH
EL1
MILTON KEYNES DONS
11
 
 
SOUTHEND
22
 
 
17:00
SCH
EL1
ROTHERHAM
14
 
 
SHREWSBURY
13
 
 
17:00
SCH
EL1
TRANMERE
19
 
 
BURTON ALBION
9
 
 
17:00
SCH
EL1
WYCOMBE
3
 
 
PORTSMOUTH
18
 
 
17:00
SCH
EL2
BRADFORD
9
 
 
CARLISLE
17
 
 
17:00
SCH
EL2
CAMBRIDGE UNITED
8
 
 
SWINDON TOWN
4
 
 
17:00
SCH
EL2
COLCHESTER
13
 
 
LEYTON ORIENT
19
 
 
17:00
SCH
EL2
CREWE
2
 
 
SALFORD CITY
16
 
 
17:00
SCH
EL2
FOREST GREEN
5
 
 
STEVENAGE
24
 
 
17:00
SCH
EL2
GRIMSBY
11
 
 
MACCLESFIELD
14
 
 
17:00
SCH
EL2
NEWPORT COUNTY
6
 
 
EXETER
1
 
 
17:00
SCH
EL2
NORTHAMPTON
10
 
 
CRAWLEY TOWN
7
 
 
17:00
SCH
EL2
OLDHAM
21
 
 
MORECAMBE
22
 
 
17:00
SCH
EL2
PLYMOUTH
12
 
 
CHELTENHAM
3
 
 
17:00
SCH
EL2
PORT VALE
15
 
 
MANSFIELD
18
 
 
17:00
SCH
EL2
WALSALL
20
 
 
SCUNTHORPE
23
 
 
17:00
SCH
NL
ALDERSHOT TOWN
20
 
 
WREXHAM
19
 
 
17:00
SCH
NL
BOREHAM WOOD
16
 
 
STOCKPORT
9
 
 
17:00
SCH
NL
BROMLEY
2
 
 
NOTTS COUNTY
13
 
 
17:00
SCH
NL
CHORLEY
23
 
 
WOKING
1
 
 
17:00
SCH
NL
EBBSFLEET UNITED
24
 
 
BARROW
14
 
 
17:00
SCH
NL
FC HALIFAX TOWN
3
 
 
BARNET
5
 
 
17:00
SCH
NL
HARTLEPOOL
11
 
 
DOVER
8
 
 
17:00
SCH
NL
MAIDENHEAD
7
 
 
HARROGATE TOWN
18
 
 
17:00
SCH
NL
SOLIHULL MOORS
12
 
 
YEOVIL
4
 
 
17:00
SCH
NL
SUTTON UTD
17
 
 
CHESTERFIELD
22
 
 
17:00
SCH
NL
TORQUAY
10
 
 
DAGENHAM & REDBRIDGE
6
 
 
17:00
SCH
SOUTHAMPTON (U23)
12
 
 
CHELSEA (U23)
3
 
 
 
17:00
SCH
YKK
AC KAJAANI
8
 
 
EIF
6
 
 
17:00
SCH
EL
WIT GEORGIA
10
 
 
DILA GORI
9
 
 
17:00
SCH
NTH
SSV JEDDELOH
13
 
 
HANNOVERSCHER SC
16
 
 
17:00
SCH
1.D
GROTTA
2
 
 
HAUKAR
8
 
 
17:00
SCH
1.D
KEFLAVIK
7
 
 
FJOLNIR
1
 
 
17:00
SCH
1.D
LEIKNIR REYKJAVIK
3
 
 
FRAM REYKJAVIK
4
 
 
17:00
SCH
1.D
THOR AKUREYRI
5
 
 
MAGNI
10
 
 
17:00
SCH
1.D
THROTTUR REYKJAVIK
11
 
 
AFTURELDING
9
 
 
17:00
SCH
1.D
VIKINGUR OLAFSVIK
6
 
 
NJARDVIK
12
 
 
17:00
SCH
UW
FYLKIR (W)
5
 
 
BREIDABLIK (W)
2
 
 
17:00
SCH
UW
SELFOSS (W)
3
 
 
IBV (W)
8
 
 
17:00
SCH
UW
STJARNAN (W)
6
 
 
KR REYKJAVIK (W)
7
 
 
17:00
SCH
UW
VALUR REYKJAVIK (W)
1
 
 
KEFLAVIK (W)
9
 
 
17:00
SCH
CGC
RENDE
19
 
 
TERAMO
16
 
 
17:00
SCH
PR
CLIFTONVILLE FC
3
 
 
INSTITUTE FC
11
 
 
17:00
SCH
PR
COLERAINE FC
2
 
 
CRUSADERS FC
1
 
 
17:00
SCH
PR
GLENAVON FC
10
 
 
BALLYMENA UNITED
4
 
 
17:00
SCH
PR
GLENTORAN FC
5
 
 
WARRENPOINT TOWN
12
 
 
17:00
SCH
PR
LARNE
6
 
 
DUNGANNON SWIFTS
7
 
 
17:00
SCH
3S1
ACS FORESTA SUCEAVA
3
 
 
CSM FOCSANI 2007
6
 
 
17:00
SCH
3S1
BUCOVINA RADAUTI
4
 
 
SPORTING LIESTI
10
 
 
17:00
SCH
3S1
CEAHLAUL PIATRA NEAMT
5
 
 
AEROSTAR BACAU
1
 
 
17:00
SCH
3S1
CSM PASCANI
16
 
 
OZANA TARGU NEAMT
9
 
 
17:00
SCH
3S1
HUSANA HUSI
15
 
 
STIINTA MIROSLAVA
8
 
 
17:00
SCH
3S1
SOMUZ FALTICENI
13
 
 
TARGU SECUIESC
7
 
 
17:00
SCH
3S1
UNIVERSITATEA DUNAREA
14
 
 
FC BOTOSANI II
12
 
 
17:00
SCH
3S2
AXIOPOLIS CERNAVODA
15
 
 
UNIREA 2004 SLOBOZIA
2
 
 
17:00
SCH
3S2
FAUREI
11
 
 
CS AFUMATI
3
 
 
17:00
SCH
3S2
GLORIA POPESTI LEORDENI
7
 
 
AGRICOLA BORCEA
13
 
 
17:00
SCH
3S2
MOSTISTEA ULMU
8
 
 
VIITORUL IANCA
5
 
 
17:00
SCH
3S2
POSEIDON MAI LIMANU
14
 
 
DACIA UNIREA BRAILA
12
 
 
17:00
SCH
3S2
RECOLTA GHEORGHE
16
 
 
CS TUNARI
4
 
 
17:00
SCH
3S3
CS BLEJOI
14
 
 
PROGRESUL SPARTAC
4
 
 
17:00
SCH
3S3
VEDITA COLONESTI
8
 
 
FC PUCIOASA
12
 
 
17:00
SCH
3S4
ACS GHIRODA
3
 
 
PROGRESUL PECICA
10
 
 
17:00
SCH
3S4
ACSO FILIASI
8
 
 
CORVINUL HUNEDOARA
6
 
 
17:00
SCH
3S4
GILORTUL TARGU CARBUNESTI
15
 
 
GLORIA CERMEI
14