Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

12:00
2 HF
90+
L1
SEMEN PADANG
15
 
 
MADURA UNITED
2
 
 
0
1
1
2
12:00
2 HF
90+
KL1
DAEGU FC
4
 
 
ULSAN HYUNDAI FC
2
 
 
0
1
1
2
 
12:30
2 HF
71'
PR
EASTERN SC
1
 
 
SOUTHERN
5
 
 
0
1
0
1
13:00
H/T
H/T
SL
AC HORSENS
12
 
 
HOBRO
11
 
 
0
0
0
0
TV
13:00
H/T
H/T
ML
TAMMEKA TARTU
5
 
 
TULEVIK VILJANDI
8
 
 
1
0
1
0
13:00
H/T
H/T
PR
TARAZ
10
 
 
SHAKHTER KARAGANDY
8
 
 
0
0
0
0
 
13:00
H/T
H/T
ND
CODRU LOZOVA
8
 
 
SPERANTA NISPORENI
6
 
 
0
0
0
0
13:00
H/T
H/T
CTR
KHIMKI 2
12
 
 
SATURN RAMENSKOYE
7
 
 
1
1
1
1
13:00
H/T
H/T
U-P
CHELYABINSK
3
 
 
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
1
 
 
2
0
2
0
13:00
H/T
H/T
U-P
LADA DIMITROVGRAD
7
 
 
FC UFA 2
12
 
 
0
1
0
1
13:00
H/T
H/T
U-P
VOLGA ULYANOVSK
5
 
 
ZENIT-IZHEVSK
9
 
 
0
0
0
0
13:00
H/T
H/T
PD
ALAVES
18
3
 
CELTA VIGO
16
1
 
0
0
0
0
TV
13:00
H/T
H/T
SD
FUENLABRADA
3
 
 
ALBACETE
11
 
 
0
0
0
0
TV
13:00
H/T
H/T
INTERNACIONAL DE MADRID
6
 
 
PENA DEPORTIVA
4
 
 
0
1
0
1
13:00
H/T
H/T
RAYO MAJADAHONDA
5
 
 
MELILLA
12
 
 
1
2
1
2
13:00
H/T
H/T
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
18
 
 
CELTA VIGO B
14
 
 
0
2
0
2
13:00
H/T
H/T
SPORTING GIJON B
16
 
 
OVIEDO B
10
 
 
0
1
0
1
13:00
H/T
H/T
UD IBIZA
2
 
 
ATLETICO BALEARES
1
 
 
0
0
0
0
13:00
H/T
H/T
AE PRAT
19
 
 
CASTELLON
6
 
 
0
1
0
1
13:00
H/T
H/T
EJEA
9
 
 
VALENCIA MESTALLA
15
 
 
2
0
2
0
13:00
H/T
H/T
GIMNASTIC
16
 
 
LA NUCIA
8
 
 
2
1
2
1
13:00
H/T
H/T
UCAM MURCIA
15
 
 
BADAJOZ
1
 
 
0
0
0
0
13:00
H/T
H/T
VILLARROBLEDO
17
 
 
SEVILLA ATLETICO
10
 
 
1
1
1
1
13:00
H/T
H/T
PDW
ATLETICO MADRID (W)
3
 
 
MADRID CFF (W)
7
 
 
1
0
1
0
13:00
H/T
H/T
PDW
CD TACON (W)
13
 
 
LEVANTE (W)
9
 
 
0
0
0
0
13:00
H/T
H/T
PDW
SEVILLA (W)
14
 
 
ESPANYOL (W)
16
 
 
1
0
1
0
13:15
1 HF
42'
ERD
PEC ZWOLLE
14
1
 
ADO DEN HAAG
16
1
 
1
1
TV
13:30
1 HF
28'
A
SASSUOLO
15
1
 
INTER
2
 
 
1
1
TV
13:30
1 HF
29'
AW
INTER (W)
6
 
 
JUVENTUS (W)
3
 
 
0
1
 
14:00
SCH
PR
ALASHKERT
5
 
 
LORI FC
6
 
 
14:00
SCH
ED
VSK AARHUS (W)
7
 
 
BRONDBY (W)
2
 
 
14:00
SCH
EL1
ACCRINGTON ST
21
 
 
IPSWICH
1
 
 
14:00
SCH
QR
AUSTRIA (U17)
1
 
 
BULGARIA (U17)
3
 
 
 
14:00
SCH
YKK
EIF
6
 
 
AC OULU
7
 
 
14:00
SCH
YKK
FF JARO
4
 
 
AC KAJAANI
8
 
 
14:00
SCH
YKK
HAKA
1
 
 
MYPA
9
 
 
14:00
SCH
YKK
TPS
2
 
 
MUSA
5
 
 
14:00
SCH
YKK
TPV
10
 
 
KTP
3
 
 
14:00
SCH
NL
HJK HELSINKI (W)
1
 
 
HONKA (W)
2
 
 
 
14:00
SCH
NL
KUPS (W)
5
 
 
JYPK (W)
6
 
 
 
14:00
SCH
NL
TIPS (W)
4
 
 
ALAND UNITED (W)
3
 
 
 
14:00
SCH
EL
CHIKHURA SACHKHERE
7
 
 
FC RUSTAVI
8
 
 
14:00
SCH
FSV ZWICKAU
12
 
 
BAYERN MUNICH II
9
 
 
14:00
SCH
PR
AKTOBE
12
 
 
OKZHETPES
7
 
 
 
14:00
SCH
VIR
SPARTAKS
4
 
 
FS METTA/LU
9
 
 
TV
14:00
SCH
ND
SFINTUL GHEORGHE
2
 
 
PETROCUB
3
 
 
14:00
SCH
FC UFA
7
 
 
CSKA MOSCOW
5
 
 
TV
14:00
SCH
U-P
NOSTA
6
 
 
ZVEZDA PERM
10
 
 
14:00
SCH
LAS PALMAS ATLETICO
8
 
 
LAS ROZAS
9
 
 
14:00
SCH
PDW
RAYO VALLECANO (W)
10
 
 
VALENCIA (W)
8
 
 
14:00
SCH
DS
DJURGARDENS IF (W)
11
 
 
PITEA IF (W)
7
 
 
14:00
SCH
PL
BURIRAM UNITED
1
 
 
PORT FC
2
 
 
14:00
SCH
PL
CHAINAT HORNBILL
15
 
 
NAKHON RATCHASIMA FC
12
 
 
14:00
SCH
PL
CHIANGRAI UNITED
3
 
 
PRACHUAP
9
 
 
14:00
SCH
PL
MUANGTHONG UNITED
5
 
 
CHONBURI FC
7
 
 
14:00
SCH
PL
PTT RAYONG
11
 
 
CHIANGMAI FC
16
 
 
14:00
SCH
PL
RATCHABURI
8
 
 
BANGKOK UNITED
4
 
 
14:00
SCH
PL
SAMUT PRAKAN CITY
6
 
 
SUPHANBURI
13
 
 
14:00
SCH
PL
SUKHOTHAI FC
14
 
 
TRAT FC
10
 
 
14:00
SCH
SL
KAYSERISPOR
18
 
 
KASIMPASA
16
 
 
TV
14:00
SCH
1L
KECIORENGUCU
8
 
 
BALIKESIRSPOR
4
 
 
14:00
SCH
2LR
BAYBURT OZEL IDARSPOR
10
 
 
ERGENE VELIMESE SPOR
14
 
 
14:00
SCH
2LR
ELAZIGSPOR
11
 
 
KAHRAMANMARASSPOR AS
9
 
 
14:00
SCH
PR
FC MARIUPOL
8
 
 
DNIPRO-1
7
 
 
TV
14:15
SCH
SPL
HEART OF MIDLOTHIAN
11
 
 
RANGERS
2
 
 
TV
14:30
SCH
PR
TORPEDO ZHODINO
5
 
 
FC ISLOCH MINSK RAION
6
 
 
14:30
SCH
2BL
HANNOVER 96
13
 
 
VFL OSNABRUCK
14
 
 
TV
14:30
SCH
2BL
VFB STUTTGART
2
 
 
HOLSTEIN KIEL
17
 
 
TV
14:30
SCH
2BL
VFL BOCHUM
16
 
 
KARLSRUHER SC
11
 
 
TV
14:30
SCH
N/E
ENERGIE COTTBUS
4
 
 
BSG CHEMIE LEIPZIG
13
 
 
14:30
SCH
N/E
HERTHA BERLIN II
2
 
 
UNION FURSTENWALDE
6
 
 
14:30
SCH
ISL
KERALA BLASTERS
7
 
 
ATLETICO DE KOLKATA
1
 
 
 
14:30
SCH
L1
PERSIPURA JAYAPURA
7
 
 
AREMA FC
6
 
 
14:30
SCH
L1
PSM MAKASSAR
9
 
 
PERSIJA JAKARTA
16
 
 
14:30
SCH
STH
FK MAKHACHKALA
8
 
 
DYNAMO STAVROPOL
5
 
 
14:30
SCH
2LW
YENI CORUMSPOR
3
 
 
TARSUS IDMAN YURDU
5
 
 
14:30
SCH
2LW
ZONGULDAK KOMURSPOR
7
 
 
SANLIURFASPOR
18
 
 
14:30
SCH
2LR
KASTAMONUSPOR
5
 
 
USAKSPOR
8
 
 
14:30
SCH
2LR
KIRSEHIR BELEDIYESPOR
7
 
 
KARDEMIR KARABUKSPOR
17
 
 
14:35
SCH
CSL
HENAN JIANYE
10
 
 
CHONGQING LIFAN
8
 
 
14:35
SCH
CSL
JIANGSU SUNING
5
 
 
HEBEI CHINA FORTUNE
13
 
 
TV
14:35
SCH
CSL
SHANGHAI SHENHUA
12
 
 
DALIAN YIFANG
7
 
 
14:45
SCH
D1
NAESTVED
10
 
 
SKIVE
6
 
 
15:00
SCH
SL
AARHUS
4
 
 
SILKEBORG
14
 
 
TV
15:00
SCH
SL
SONDERJYSKE
8
 
 
FC NORDSJAELLAND
9
 
 
TV
15:00
SCH
D1
HB KOGE
11
 
 
ROSKILDE
12
 
 
15:00
SCH
D1
NYKOBING FC
8
 
 
FC FREDERICIA
3
 
 
15:00
SCH
ML
KALJU NOMME
4
 
 
FLORA TALLINN
1
 
 
15:00
SCH
CARL ZEISS JENA
20
 
 
FC WURZBURGER KICKERS
13
 
 
15:00
SCH
NTH
ALTONA 93
15
 
 
VFB OLDENBURG
10
 
 
15:00
SCH
NTH
FC ST. PAULI II
17
 
 
HANNOVERSCHER SC
18
 
 
15:00
SCH
NTH
HOLSTEIN KIEL II
4
 
 
VFL WOLFSBURG II
2
 
 
15:00
SCH
NTH
TSV HAVELSE
11
 
 
VFB LUBECK
1
 
 
15:00
SCH
BLW
BAYERN MUNICH (W)
3
 
 
TURBINE POTSDAM (W)
8
 
 
15:00
SCH
BLW
FRANKFURT (W)
5
 
 
VFL WOLFSBURG (W)
1
 
 
15:00
SCH
BLW
SC FREIBURG (W)
7
 
 
FF USV JENA (W)
12
 
 
15:00
SCH
BLW
SC SAND (W)
6
 
 
MSV DUISBURG (W)
11
 
 
15:00
SCH
BLW
SGS ESSEN (W)
4
 
 
FC KOLN (W)
10
 
 
15:00
SCH
FL
IALYSOS
13
 
 
NIKI VOLOU
9
 
 
15:00
SCH
SL
DRITA
4
 
 
KF BALLKANI
3
 
 
TV
15:00
SCH
SL
FERIZAJ
9
 
 
PRISHTINA
6
 
 
TV
15:00
SCH
TS
ARNA-BJORNAR (W)
9
 
 
TRONDHEIMS-ORN (W)
8
 
 
15:00
SCH
STH
VOLGAR ASTRAKHAN
1
 
 
SPARTAK VLADIKAVKAZ
16
 
 
15:00
SCH
U-P
AKRON TOGLIATTI
2
 
 
TYUMEN
8
 
 
15:00
SCH
PD
REAL SOCIEDAD
5
 
 
BETIS
17
 
 
TV
15:00
SCH
2LW
INEGOLSPOR
11
 
 
SAMSUNSPOR
2
 
 
15:00
SCH
2LW
KIRKLARELISPOR
12
 
 
1922 KONYASPOR
17
 
 
15:00
SCH
2LR
BANDIRMASPOR
4
 
 
NIGDE ANADOLU
18
 
 
15:30
SCH
BL
SKN ST. POLTEN
12
 
 
AUSTRIA VIENNA
7
 
 
TV
15:30
SCH
BL
WSG WATTENS
9
 
 
TSV HARTBERG
6
 
 
TV
15:30
SCH
1A
KV MECHELEN
5
 
 
ANTWERP
4
 
 
TV
15:30
SCH
ED
FORTUNA HJORRING (W)
3
 
 
BSF (W)
8
 
 
15:30
SCH
IPL
MACHINE SAZI TABRIZ
10
 
 
FOOLAD FC
6
 
 
15:30
SCH
ERD
EMMEN
15
 
 
FORTUNA SITTARD
17
 
 
TV
15:30
SCH
ERD
GRONINGEN
12
 
 
SPARTA ROTTERDAM
8
 
 
TV
15:30
SCH
L1
ACADEMICA CLINCENI
13
 
 
VIITORUL CONSTANTA
2
 
 
TV
15:30
SCH
1L
TABOR SEZANA
7
 
 
MARIBOR
2
 
 
TV
15:45
SCH
D1W
DIJON (W)
12
 
 
LYON (W)
2
 
 
16:00
SCH
PR
NEFTCHI BAKU
3
 
 
ZIRA
5
 
 
16:00
SCH
INTER ZAPRESIC
10
 
 
NK OSIJEK
4
 
 
TV
16:00
SCH
ECH
WIGAN
20
 
 
NOTTINGHAM FOREST
4
 
 
TV
16:00
SCH
LIVERPOOL (U23)
11
 
 
WOLVERHAMPTON (U23)
7
 
 
 
16:00
SCH
L1
BORDEAUX
5
 
 
ST ETIENNE
15
 
 
TV
16:00
SCH
EL
WIT GEORGIA
10
 
 
SIONI BOLNISI
9
 
 
16:00
SCH
NTH
LUNEBURGER SK HANSA
5
 
 
SCHWARZ-WEISS REHDEN
6
 
 
16:00
SCH
FL
ASPROPIRGOS
5
 
 
EGALEO
7
 
 
16:00
SCH
FL
IERAPETRA
3
 
 
DIAGORAS RODOU
8
 
 
16:00
SCH
FL
KAVALA
6
 
 
VERIA
2
 
 
16:00
SCH
FL
TRIGLIA PO
12
 
 
TRIKALA
4
 
 
16:00
SCH
A
CAGLIARI
7
 
 
SPAL
17
 
 
TV
16:00
SCH
A
SAMPDORIA
20
 
 
ROMA
6
 
 
TV
16:00
SCH
A
UDINESE
14
 
 
TORINO
9
 
 
TV
16:00
SCH
B
CHIEVO
11
 
 
ASCOLI
6
 
 
16:00
SCH
B
PISA
14
 
 
CROTONE
2
 
 
16:00
SCH
CGA
COMO
9
 
 
PONTEDERA
4
 
 
16:00
SCH
CGA
GOZZANO
16
 
 
OLBIA
17
 
 
16:00
SCH
CGA
NOVARA
7
 
 
CARRARESE
5
 
 
16:00
SCH
CGA
PERGOLETTESE
20
 
 
ROBUR SIENA
8
 
 
16:00
SCH
CGA
PISTOIESE
12
 
 
GIANA ERMINIO
19
 
 
16:00
SCH
CGB
IMOLESE
20
 
 
FERALPISALO
10
 
 
16:00
SCH
CGB
RIMINI
18
 
 
CESENA
13
 
 
16:00
SCH
CGB
TRIESTINA
12
 
 
PADOVA
1
 
 
16:00
SCH
CGC
AVELLINO
15
 
 
BARI
5
 
 
16:00
SCH
CGC
BISCEGLIE
17
 
 
TERNANA
4
 
 
16:00
SCH
CGC
MONOPOLI
3
 
 
REGGINA
2
 
 
16:00
SCH
CGC
SICULA LEONZIO
18
 
 
RIETI
19
 
 
16:00
SCH
CGC
VIBONESE
12
 
 
CATANIA
9
 
 
16:00
SCH
D1
KARIOBANGI SHARKS
14
 
 
GOR MAHIA
1
 
 
16:00
SCH
PR
GUDJA UNITED
13
 
 
VALLETTA FC
9
 
 
TV
16:00
SCH
D1
NEST-SOTRA
5
 
 
SANDNES ULF
12
 
 
16:00
SCH
D1
STROMMEN
14
 
 
RAUFOSS
8
 
 
16:00
SCH
TS
KOLBOTN (W)
7
 
 
LILLESTROM (W)
1
 
 
16:00
SCH
EK
ARKA GDYNIA
14
 
 
LECHIA GDANSK
7
 
 
TV
16:00
SCH
3R
AGUIAS DO MORADAL
 
 
VITORIA SETUBAL
 
 
 
TV
16:00
SCH
1R
HIGHLANDS PARK FC
 
 
BLACK LEOPARDS
 
 
 
TV
16:00
SCH
1R
MAMELODI SUNDOWNS
 
 
AMAZULU
 
 
 
TV
16:00
SCH
ASV
FALKENBERGS FF
16
 
 
AIK
4
 
 
TV
16:00
SCH
ASV
HAMMARBY
3
 
 
MALMO FF
1
 
 
TV
16:00
SCH
SPR
IK BRAGE
4
 
 
JONKOPINGS SODRA
3
 
 
16:00
SCH
DS
KOPPARBERGS/GOTEBORG (W)
2
 
 
VAXJO DFF (W)
9
 
 
16:00
SCH
DS
ROSENGARD (W)
1
 
 
VITTSJO GIK (W)
3
 
 
16:30
SCH
PR
PYUNIK YEREVAN
7
 
 
FC URARTU
8
 
 
16:30
SCH
D1
BOHEMIANS 1905
12
 
 
OPAVA
16
 
 
TV
16:30
SCH
D1
KARVINA
13
 
 
SLOVACKO
6
 
 
TV
16:30
SCH
D1
VIKTORIA PLZEN
2
 
 
BANIK OSTRAVA
4
 
 
TV
16:30
SCH
D2
VLASIM
15
 
 
HRADEC KRALOVE
5
 
 
16:30
SCH
BL
FC KOLN
17
 
 
SC PADERBORN 07
18
 
 
TV
16:30
SCH
ND
RODANGE 91
14
 
 
VICTORIA ROSPORT
12
 
 
16:30
SCH
ARSENAL TULA
10
 
 
PFC SOCHI
13
 
 
TV
16:30
SCH
NFS
RICHARDS BAY FC
4
 
 
REAL KINGS FC
13
 
 
16:30
SCH
NFS
TS GALAXY FC
9
 
 
JDR STARS
2
 
 
16:30
SCH
SL
ALANYASPOR
2
 
 
RIZESPOR
15
 
 
TV
16:30
SCH
1L
BOLUSPOR
17
 
 
GIRESUNSPOR
16
 
 
16:45
SCH
SL1
PANIONIOS
14
 
 
ASTERAS TRIPOLIS
12
 
 
TV
17:00
SCH
SL
ALDOSIVI
22
 
 
DEFENSA Y JUSTICIA
19
 
 
TV
17:00
SCH
PN
GUILLERMO BROWN
7
 
 
ATLETICO MITRE
11
 
 
17:00
SCH
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
15
 
 
SHAKHTER SOLIGORSK
2
 
 
17:00
SCH
1B
LOMMEL UNITED
8
 
 
OH LEUVEN
3
 
 
17:00
SCH
D1
E.N. PARALIMNIOU
10
 
 
NEA SALAMIS
9
 
 
TV
17:00
SCH
SL
FC COPENHAGEN
2
 
 
ESBJERG
13
 
 
TV
17:00
SCH
PR
EB/STREYMUR
8
 
 
AB ARGIR
9
 
 
17:00
SCH
PR
HB TORSHAVN
5
 
 
TB TVOROYRI
7
 
 
17:00
SCH
PR
IF FUGLAFJORDUR
10
 
 
SKALA
6
 
 
17:00
SCH
PR
KI KLAKSVIK
1
 
 
NSI RUNAVIK
3
 
 
17:00
SCH
PR
VIKINGUR GOTA
4
 
 
B36 TORSHAVN
2
 
 
17:00
SCH
SL1
XANTHI FC
2
 
 
ARIS THESSALONIKIS
9
 
 
TV
17:00
SCH
PR
FC ASTANA
3
 
 
KAIRAT ALMATY
1
 
 
 
17:00
SCH
VIR
FK LIEPAJA
6
 
 
VALMIERAS
5
 
 
TV
17:00
SCH
ND
ETZELLA ETTELBRUCK
11
 
 
UNION TITUS PETANGE
2
 
 
17:00
SCH
ND
FC MUHLENBACH BLUE BOYS
13
 
 
US HOSTERT
9
 
 
17:00
SCH
ND
FOLA ESCH
4
 
 
F91 DUDELANGE
8
 
 
17:00
SCH
ND
UNA STRASSEN
7
 
 
AS JEUNESSE ESCH
5
 
 
17:00
SCH
ND
US MONDORF-LES-BAINS
6
 
 
RACING FC UNION LUXEMBOURG
10
 
 
17:00
SCH
BP
FAR RABAT
13
 
 
RAPIDE OUED ZEM
11
 
 
 
17:00
SCH
3R
AD OLIVEIRENSE
 
 
SANTA CLARA
 
 
 
17:00
SCH
3R
AROUCA
 
 
MERELINENSE
 
 
 
17:00
SCH
3R
CASA PIA
 
 
VIZELA
 
 
 
17:00
SCH
3R
LOURES
 
 
BENFICA CASTELO BRANCO
 
 
 
17:00
SCH
3R
LUSITANIA
 
 
FAMALICAO
 
 
 
17:00
SCH
3R
MAFRA
 
 
FAFE
 
 
 
17:00
SCH
3R
MARINHENSE
 
 
FATIMA
 
 
 
17:00
SCH
3R
OLIMPICO MONTIJO
 
 
ANADIA
 
 
 
17:00
SCH
3R
PEDRAS SALGADAS
 
 
AGUEDA
 
 
 
17:00
SCH
3R
VARZIM
 
 
ESTORIL
 
 
 
17:00
SCH
3R
VITORIA SERNACHE
 
 
SERTANENSE
 
 
 
17:00
SCH
2R
STIRLING UNIVERSITY
 
 
LINLITHGOW ROSE
 
 
 
17:00
SCH
PD
ESPANYOL
19
 
 
VILLARREAL
10
 
 
TV
17:00
SCH
SD
DEPORTIVO LA CORUNA
22
 
 
MALAGA
21
 
 
TV
17:00
SCH
PDW
BARCELONA (W)
2
 
 
EDF LOGRONO (W)
4
 
 
17:00
SCH
SL
FC LUGANO
8
 
 
FC ZURICH
7
 
 
TV
17:00
SCH
SL
FC LUZERN
5
 
 
FC SION
4
 
 
TV
17:00
SCH
SL
SERVETTE FC
6
 
 
FC ST. GALLEN
3
 
 
TV
17:00
SCH
PR
DYNAMO KYIV
2
 
 
FC OLEKSANDRIYA
5
 
 
TV
17:25
SCH
QSL
UMM SALAL
9
 
 
AL-DUHAIL SC
2
 
 
17:30
SCH
IPL
PARS JONOUBI JAM
12
 
 
SANAT NAFT
4
 
 
17:30
SCH
IPL
PERSEPOLIS FC
7
 
 
PAYKAN
13
 
 
17:30
SCH
1L
ALUMINIJ
3
 
 
NK BRAVO
6
 
 
TV
17:30
SCH
TUDELANO
14
 
 
GUIJUELO
16
 
 
17:45
SCH
LOKOMOTIV PLOVDIV
3
 
 
CSKA-SOFIA
4
 
 
TV
17:45
SCH
B
ORENSE SC
1
 
 
CDS SANTA RITA
5
 
 
17:45
SCH
ERD
FEYENOORD
10
 
 
HERACLES
9
 
 
TV
17:45
SCH
L1
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
9
 
 
FC ASTRA GIURGIU
8
 
 
TV
18:00
SCH
BL
RAPID VIENNA
4
 
 
WOLFSBERGER AC
3
 
 
TV
18:00
SCH
PR
SIROKI BRIJEG
9
 
 
SLOBODA TUZLA
10
 
 
18:00
SCH
D1
ANORTHOSIS
1
 
 
OMONIA
2
 
 
TV
18:00
SCH
B
LDU LOJA
9
 
 
INDEPENDIENTE JUNIORS
3
 
 
18:00
SCH
L1
MONACO
18
 
 
RENNES
11
 
 
TV
18:00
SCH
EL
DILA GORI
6
 
 
DINAMO BATUMI
1
 
 
18:00
SCH
SL1
PAOK
3
 
 
LAMIA
11
 
 
TV
18:00
SCH
3R
CHAVES
 
 
BOAVISTA
 
 
 
18:00
SCH
SL
AS TRENCIN
8
 
 
FK SENICA
10
 
 
18:00
SCH
PONTEVEDRA
13
 
 
GETAFE B
20
 
 
18:00
SCH
RACING DE FERROL
15
 
 
ATLETICO MADRID B
3
 
 
18:00
SCH
UP LANGREO
19
 
 
MARINO DE LUANCO
17
 
 
18:00
SCH
CD CALAHORRA
6
 
 
BARAKALDO
10
 
 
18:00
SCH
HARO DEPORTIVO
12
 
 
REAL SOCIEDAD B
4
 
 
18:00
SCH
SALAMANCA
8
 
 
CD IZARRA
17
 
 
18:00
SCH
BADALONA
20
 
 
UE OLOT
14
 
 
18:00
SCH
ORIHUELA
17
 
 
FC ANDORRA
2
 
 
18:00
SCH
REAL LINENSE
8
 
 
GRANADA CF B
18
 
 
18:00
SCH
DS
LINKOPINGS (W)
6
 
 
IF LIMHAMN BUNKEFLO (W)
10
 
 
18:15
SCH
PR
TARXIEN RAINBOWS
14
 
 
BALZAN FC
10
 
 
TV
18:25
SCH
SPL
ABHA
10
 
 
AL-FAYHA
13
 
 
18:30
SCH
PR
SABAIL
4
 
 
SUMQAYIT
6
 
 
18:30
SCH
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
5
 
 
HNK HAJDUK SPLIT
2
 
 
TV
18:30
SCH
EPL
MANCHESTER UTD
14
 
 
LIVERPOOL
1
 
 
TV
18:30
SCH
QR
NORWAY (U17)
2
 
 
MALTA (U17)
4
 
 
 
18:30
SCH
CGA
ALBINOLEFFE
15
 
 
LECCO
18
 
 
18:30
SCH
CGA
JUVENTUS (U23)
14
 
 
RENATE
2