Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

16:00
FIN
PR
FC SPUTNIK RECHITSA
16
 
 
RUKH BREST
3
 
 
0
0
0
3

14:35
FIN
CL1
SICHUAN JIUNIU
10
 
 
KUNSHAN FC
6
 
 
0
1
1
1

14:35
FIN
CL1
WUHAN THREE TOWNS
4
 
 
ZIBO CUJU
14
 
 
1
1
3
1

14:30
FIN
DS3
HEDENSTED
7
 
 
VARDE IF
6
 
 
0
0
0
1

14:30
FIN
DS4
KJELLERUP
9
 
 
FUGLEBAKKEN KFUM
8
 
 
0
0
2
0

14:30
FIN
PL
WOLVERHAMPTON
18
4
 
BRENTFORD
10
4
1
0
2
0
2

1.80

3.25

5.00

14:30
FIN
ECH
HULL CITY
18
3
 
SHEFFIELD UTD
23
2
 
0
1
1
3

3.60

3.30

2.10

14:30
FIN
QR
SUTTON COMMON ROVERS
 
 
JERSEY BULLS
 
 
 
1
2
2
2

14:30
FIN
2BL
FORTUNA DUSSELDORF
12
1
 
JAHN REGENSBURG
1
4
 
1
1
1
1

1.83

3.75

4.00

14:30
FIN
2BL
HOLSTEIN KIEL
15
 
1
HANNOVER 96
17
1
 
0
3
0
3

2.25

3.50

2.90

14:30
FIN
2BL
SV SANDHAUSEN
14
1
 
FC HEIDENHEIM
11
 
 
0
2
1
3

3.25

3.30

2.05

14:30
FIN
NTHN
FC ST. PAULI II
10
 
 
HOLSTEIN KIEL II
3
 
1
0
1
0
2

14:30
FIN
L1
CHINDIA TARGOVISTE
13
1
 
FCV FARUL CONSTANTA
5
2
 
1
0
2
0

3.20

2.90

2.30

14:30
FIN
D2SS
TYRESO FF
15
 
 
RYNNINGE IK
14
 
 
0
0
2
4

14:30
FIN
TL1
BURIRAM UNITED
10
 
 
CHIANGMAI UNITED
4
 
 
1
0
4
0

14:15
FIN
D3
IF LYSENG
9
 
 
VANLOSE
7
 
 
0
0
1
0

14:15
FIN
L1
PSM MAKASSAR
15
 
 
PERSEBAYA SURABAYA
11
 
 
3
1
3
1

14:00
FIN
PO
PERTH SC
 
 
FLOREAT ATHENA
 
 
 
5
1
6
3

14:00
FIN
PO
UNIVERSITY AZZURRI
 
 
CASUARINA FC
 
 
 
1
0
2
0

14:00
FIN
D1
ESBJERG
12
 
 
FREMAD AMAGER
11
 
 
2
0
2
1

1.75

3.80

4.33

14:00
FIN
D3
DALUM
5
 
 
SLAGELSE
6
 
 
2
0
2
1

14:00
FIN
DS1
ALLEROD
4
 
 
SOLROED FC
7
 
 
0
0
2
0

14:00
FIN
DS1
AVARTA
9
 
 
HERSTEDOSTER
5
 
 
0
0
2
2

14:00
FIN
DS1
FREDERIKSSUND
3
 
 
GREVE
2
 
 
0
0
1
1

14:00
FIN
DS1
ISHOJ IF
1
 
 
B 1903
8
 
 
2
0
4
1

14:00
FIN
DS2
LEDOJE-SMORUM
7
 
 
TARNBY FF
3
 
1
0
1
2
1

14:00
FIN
DS3
OKS
2
 
1
B 1913
3
 
1
0
0
2
2

14:00
FIN
DS3
OURE
1
 
 
B 1909
10
 
 
2
0
4
1

14:00
FIN
DS4
VEJLBY-RISSKOV
3
 
 
NORRESUNDBY
7
 
 
1
2
2
3

14:00
FIN
U19
AALBORG (U19)
7
 
 
FC COPENHAGEN (U19)
2
 
 
0
0
0
1
 

14:00
FIN
U19
BRONDBY (U19)
4
 
 
AARHUS (U19)
13
 
 
0
0
1
1
 

14:00
FIN
U19
FC MIDTJYLLAND (U19)
6
 
 
SONDERJYSKE (U19)
14
 
 
0
2
3
3
 

14:00
FIN
U19
FC NORDSJAELLAND (U19)
3
 
 
RANDERS FREJA (U19)
11
 
 
0
0
2
1
 

14:00
FIN
U19
LYNGBY (U19)
10
 
 
ESBJERG (U19)
8
 
 
0
0
1
1
 

14:00
FIN
PL2/1
MANCHESTER UTD (U23)
12
 
 
BRIGHTON (U23)
2
 
 
1
0
2
1

14:00
FIN
GS
FRANCE U19 (W)
3
 
 
ICELAND U19 (W)
4
 
 
1
0
2
0
 

14:00
FIN
KGrC
JJK
5
 
 
ROPS AKATEMIA
8
 
 
0
0
0
0

14:00
FIN
N/E
BSG CHEMIE LEIPZIG
7
 
 
OPTIK RATHENOW
17
 
 
0
1
1
1

14:00
FIN
N/E
FSV 63 LUCKENWALDE
2
 
 
BFC DYNAMO
1
 
 
0
1
1
1

14:00
FIN
OBS
HALLBERGMOOS
19
 
 
TSV SCHWABEN AUGSBURG
16
 
 
0
0
2
2

14:00
FIN
OBR
BREMER SV
7
 
 
FC BREMERHAVEN
5
 
 
2
0
5
0

14:00
FIN
OHAE
TUS DASSENDORF
1
 
 
TSV CONCORDIA
2
 
 
2
0
4
0

14:00
FIN
CP1
JUVENTUS TURIN (U19)
4
 
1
NAPOLI (U19)
5
 
1
1
1
1
2
 

14:00
FIN
CP1
PESCARA (U19)
18
 
 
TORINO (U19)
17
 
 
2
3
3
4
 

14:00
FIN
PR
FC ASTANA
2
 
 
AKTOBE
10
 
 
2
1
2
1

14:00
FIN
IL
FK BABRUNGAS
7
 
 
FK SILAS
5
 
 
0
0
1
2

14:00
FIN
IL
FK MINIJA
10
 
1
FA SIAULIAI
2
 
 
1
0
1
2

14:00
FIN
3Gr3
IL EXPRESS
2
 
 
VIKING 2
5
 
 
1
2
2
2
 

14:00
FIN
3Gr5
SPJELKAVIK
1
 
 
MELHUS IL
13
 
 
1
1
2
1
 

14:00
FIN
3Gr5
TILLER
8
 
 
VOLDA
7
 
 
1
0
1
0
 

14:00
FIN
RFPL
FC UFA
13
 
 
KHIMKI
12
1
 
0
1
3
2

2.30

3.10

3.10

14:00
FIN
2Gr2/2
ZNAMYA TRUDA
11
 
 
OLIMP DOLGOPRUDNY II
5
 
1
1
2
1
2

14:00
FIN
2Gr3/2
FC RYAZAN
2
 
 
FAKEL-M VORONEZH
11
 
 
1
1
1
1

14:00
FIN
2Gr4
CHELYABINSK
1
 
1
VOLGA ULYANOVSK
3
 
 
1
0
1
3

14:00
FIN
2Gr4
ORENBURG 2
10
 
1
ZVEZDA PERM
8
 
 
0
0
0
0

14:00
FIN
SPR
NORRBY IF
5
1
 
TRELLEBORGS FF
3
2
 
1
0
1
1

2.25

3.30

3.20

14:00
FIN
D1N
IF BROMMAPOJKARNA
1
 
 
GEFLE IF
7
 
 
0
1
0
1

14:00
FIN
D1S
LINDOME GIF
13
 
 
TVAAKERS IF
6
 
 
2
0
3
1

14:00
FIN
D1S
QVIDING FIF
10
 
 
ATVIDABERGS FF
14
 
 
0
0
0
2

14:00
FIN
D2NG
VANERSBORGS FK
5
 
 
BK FORWARD
1
 
 
2
2
2
5

14:00
FIN
D2VG
HOEGANAES BK
8
 
 
SAVEDALENS IF
5
 
 
0
0
1
2
 

14:00
FIN
TL1
CHIANGRAI UNITED
16
 
 
RATCHABURI
14
 
1
0
0
0
0

14:00
FIN
TL1
CHONBURI FC
12
 
 
NONG BUA PITCHAYA
1
 
 
2
1
3
1

14:00
FIN
TL2
SUKHOTHAI FC
8
 
 
LAMPHUN WARRIOR
12
 
 
0
0
2
1
 

14:00
FIN
PR
INGULETS PETROVE
9
2
 
KOLOS KOVALIVKA
13
5
 
0
1
0
2

14:00
FIN
SL
BUILDCON
1
 
 
PRISON LEOPARDS
15
 
 
0
0
1
0
 

13:40
FIN
1L
LKS LODZ
4
 
 
PODBESKIDZIE
7
 
 
1
1
1
2

1.95

3.30

3.50

13:30
FIN
U19
ODENSE (U19)
12
 
 
AC HORSENS (U19)
9
 
 
1
0
4
0
 

13:30
FIN
U19
VEJLE (U19)
5
 
 
SILKEBORG (U19)
1
 
 
0
0
1
4
 

13:30
FIN
EK
WISLA PLOCK
9
1
 
JAGIELLONIA
8
2
 
0
0
3
0

2.15

3.20

3.30

13:30
FIN
2L
GKS BELCHATOW
15
 
 
LECH II POZNAN
6
 
 
0
0
0
1

13:30
FIN
TL1
PORT FC
3
 
 
KHONKAEN UNITED
13
 
 
2
0
2
0

13:30
FIN
TL2
RAJ PRACHA FC
5
 
 
TRAT FC
9
 
 
1
1
1
1
 

13:30
FIN
SL
SIVASSPOR
16
3
 
GAZIANTEP FK
17
 
 
1
0
1
1

2.00

3.25

3.80

13:15
FIN
D1
PRIKARPATYE
9
 
 
KRYVBAS
2
 
 
1
1
1
1

13:00
FIN
SA
ADELAIDE COMETS
2
 
 
ADELAIDE OLYMPIC
7
 
 
0
1
3
2

13:00
FIN
SA
CAMPBELLTOWN CITY
4
 
 
ADELAIDE BLUE EAGLES
12
 
 
3
0
4
0

13:00
FIN
SA
CROYDON KINGS
8
 
 
ADELAIDE CITY FC
1
 
 
0
0
1
1

13:00
FIN
SA
CUMBERLAND UNITED
10
 
 
ADELAIDE UNITED II
9
 
 
3
0
4
0

13:00
FIN
SA
NE METROSTARS
3
 
 
ADELAIDE RAIDERS
11
 
 
0
0
0
1

13:00
FIN
SA
SOUTH ADELAIDE
6
 
 
STURT LIONS
5
 
 
1
2
5
2

13:00
FIN
D1
FC DNEPR MOGILEV
5
 
 
FC LIDA
10
 
 
2
2
4
2

13:00
FIN
DS2
SKOVSHOVED IF
2
 
 
B 1908
9
 
 
0
0
0
2

13:00
FIN
ML
TALLINN JK LEGION
5
 
 
TULEVIK VILJANDI
7
 
1
1
1
3
1

13:00
FIN
EL
FC NOMME UNITED
6
 
 
PAIDE LM II
3
 
 
2
1
3
4

13:00
FIN
EL
MAARDU LINNAMEESKOND
1
 
 
TARTU WELCO ELEKTER
10
 
 
4
0
7
0

13:00
FIN
EL
PARNU JALGPALLIKLUBI
7
 
 
FLORA TALLINN II
4
 
 
0
1
0
1

13:00
FIN
EL
TAMMEKA TARTU II
9
 
 
TALLINNA KALEV
2
 
 
0
0
0
1

13:00
FIN
J1
FC TOKYO
8
 
 
YOKOHAMA FC
19
 
 
3
0
4
0

1.60

4.00

5.00

13:00
FIN
J1
NAGOYA GRAMPUS
6
2
 
YOKOHAMA F. MARINOS
2
3
 
1
0
2
1

2.75

3.50

2.25

13:00
FIN
J1
SAGAN TOSU
5
1
 
OITA TRINITA
20
 
 
0
0
0
0

1.70

3.40

4.75

13:00
FIN
J1
SHIMIZU S-PULSE
16
1
 
VEGALTA SENDAI
18
2
 
1
0
2
1

1.90

3.40

3.60

13:00
FIN
J1
URAWA RED DIAMONDS
7
1
 
CEREZO OSAKA
12
 
 
1
0
2
0

2.00

3.25

3.50

13:00
FIN
J2
FC RYUKYU
3
 
 
THESPAKUSATSU GUNMA
15
 
 
0
1
0
1

2.10

3.10

3.25

13:00
FIN
J2
JUBILO IWATA
2
2
 
FAGIANO OKAYAMA
12
2
 
1
0
1
1

1.65

3.50

4.75

13:00
FIN
J2
MACHIDA ZELVIA
6
2
 
V-VAREN NAGASAKI
8
2
1
0
1
3
3

2.40

3.10

2.70

13:00
FIN
J2
MONTEDIO YAMAGATA
5
 
 
KYOTO SANGA
1
2
 
0
1
0
2

2.60

3.40

2.30

13:00
FIN
J3
GAINARE TOTTORI
13
 
 
KAGOSHIMA UNITED
7
 
 
0
1
0
2

13:00
FIN
LP2
RIO AVE
1
2
1
FEIRENSE
3
1
 
0
2
0
4

1.36

4.00

7.00

13:00
FIN
2Gr2/1
ZENIT 2
8
 
 
BALTIKA-BFU KALININGRAD
9
 
 
1
1
2
1

13:00
FIN
2Gr3/1
KHIMKI 2
3
 
 
ZNAMYA NOGINSK
8
 
 
1
1
1
2

13:00
FIN
2Gr3/1
METALURG VIDNOE
11
 
 
KVANT OBNINSK
7
 
 
0
1
2
1

13:00
FIN
KL1
DAEGU FC
5
 
 
ULSAN HYUNDAI FC
1
1
 
0
1
2
1

2.90

3.30

2.20

13:00
FIN
D2NL
IFK OSTERSUND
11
 
 
NOTVIKENS IK
14
 
 
1
1
1
1

13:00
FIN
TL2
KASETSART FC
15
 
 
LAMPANG FC
2
 
 
0
1
1
2
 

12:30
FIN
J1
TOKUSHIMA VORTIS
17
 
 
KAWASAKI FRONTALE
1
 
 
1
2
1
3

7.00

3.80

1.53

12:30
FIN
SL
TAMPINES ROVERS FC
4
 
 
GARENA YOUNG LIONS
8
 
 
1
0
2
1

1.45

4.20

5.50

12:30
FIN
SL
TANJONG PAGAR UTD FC
5
 
 
HOUGANG UNITED FC
3
 
 
0
1
1
1

4.00

3.80

1.66

12:30
FIN
KL2
BUSAN I PARK
7
1
1
FC ANYANG
2
 
 
0
0
1
3

3.00

3.10

2.25

12:00
FIN
QSL
MAGPIES CRUSADERS
12
 
 
QUEENSLAND LIONS
7
 
 
2
2
2
4

12:00
FIN
BPL
TOOWONG
6
 
 
BRISBANE KNIGHTS
11
 
 
2
1
2
1

12:00
FIN
BPL
UNIVERSITY OF QUEENSLAND
8
 
 
ST GEORGE WILLAWONG
4
 
 
1
2
1
2

12:00
FIN
QSL2
ROCHEDALE ROVERS
2
 
 
BRISBANE CITY
1
 
 
0
0
0
1
 

12:00
FIN
BCL1
AC CARINA
9
 
 
NORTH PINE
3
 
 
0
1
1
2
 

12:00
FIN
BCL1
SLACKS CREEK
10
 
 
MOGGILL
6
 
 
0
2
0
4
 

12:00
FIN
DS2
GVI
10
 
 
RINGSTED IF
8
 
 
2
2
2
3

12:00
FIN
GS
GERMANY U19 (W)
4
 
 
RUSSIA U19 (W)
3
 
 
0
0
0
0
 

12:00
FIN
CP1
AC MILAN (U19)
9
 
 
ROMA (U19)
2
 
 
2
2
2
2
 

12:00
FIN
CP1
VERONA (U19)
6
 
 
LECCE (U19)
8
 
 
0
1
0
2
 

12:00
FIN
J1
KASHIMA ANTLERS
3
1
 
GAMBA OSAKA
13
2
 
0
0
3
1

1.50

4.00

5.50

12:00
FIN
J1
KASHIWA REYSOL
14
1
 
SANFRECCE HIROSHIMA
11
1
 
0
1
0
3

2.60

3.10

2.60

12:00
FIN
J1
SHONAN BELLMARE
15
3
 
AVISPA FUKUOKA
9
2
 
0
1
1
1

2.62

3.10

2.70

12:00
FIN
J1
VISSEL KOBE
4
 
 
CONSADOLE SAPPORO
10
 
 
1
0
1
0

2.05

3.50

3.10

12:00
FIN
J2
JEF UNITED CHIBA
10
1
 
EHIME FC
20
1
 
0
0
1
0

1.85

3.30

4.00

12:00
FIN
J2
TOCHIGI SC
17
1
 
MITO HOLLYHOCK
9
 
 
0
0
0
0

3.20

2.90

2.30

12:00
FIN
J2
VENTFORET KOFU
7
1
 
OMIYA ARDIJA
21
 
 
0
0
1
0

2.25

3.10

3.00

12:00
FIN
WEL
SANFRECCE HIROSHIMA R. (W)
9
 
 
SENDAI (W)
10
 
 
0
1
0
2

12:00
FIN
PR
ZHETYSU
14
 
 
AKZHAYIK
5
 
 
0
0
2
2

12:00
FIN
2Gr4
URAL 2
9
 
 
LADA TOGLIATTI
14
 
1
3
1
4
3

11:30
FIN
CL1
XINJIANG TIANSHAN
18
 
 
NANTONG ZHIYUN
7
 
 
0
1
0
3

11:15
FIN
FNL
FK FOTBAL TRINEC
16
 
 
VYSOCINA JIHLAVA
6
 
 
0
0
1
1

2.80

3.40

2.45

11:15
FIN
FNL
MFK CHRUDIM
15
 
 
LISEN
8
 
 
0
1
0
2

3.00

3.20

2.15

11:15
FIN
FNL
VYSKOV
14
 
 
SPARTA PRAHA B
4
 
 
1
1
2
3

3.10

3.60

2.05

11:15
FIN
L1
BHAYANGKARA FC
2
 
 
MADURA UNITED
14
 
 
1
0
1
0

11:15
FIN
L1
PSIS SEMARANG
6
 
 
PERSIRAJA BANDA ACEH
16
 
 
0
0
3
1

11:00
FIN
BPL
WESTERN SPIRIT
10
 
 
BAYSIDE UNITED
2
 
 
0
0
0
2

11:00
FIN
BCL1
LOGAN METRO
4
 
 
IPSWICH CITY
11
 
 
0
2
3
3
 

11:00
FIN
WEL
NAGANO PARCEIRO (W)
4
 
 
NTV BELEZA (W)
7
 
 
0
0
0
0

11:00
FIN
L2
AFC HERMANNSTADT
2
 
 
DACIA UNIREA BRAILA
17
 
 
1
0
6
0

11:00
FIN
L2
BRASOV STEAGUL RENASTE
13
 
 
DUNAREA CALARASI
15
 
 
2
1
3
1

11:00
FIN
L2
FC ASTRA GIURGIU
20
 
 
UNIREA DEJ
14
 
 
0
1
0
2

11:00
FIN
L2
GLORIA BUZAU
7
 
 
METALOGLOBUS
9
 
 
2
0
4
1

11:00
FIN
L2
UNIREA CONSTANTA
19
 
 
POLI IASI
11
 
 
0
2
0
6

10:30
FIN
SA2
ADELAIDE COBRAS
12
 
 
EASTERN UNITED FC
10
 
 
0
1
1
1
 

10:30
FIN
SA2
ADELAIDE HILLS
7
 
 
MODBURY JETS
2
 
 
0
0
0
1
 

10:30
FIN
SA2
ADELAIDE VICTORY
6
 
 
WHITE CITY
1
 
 
0
0
0
0
 

10:30
FIN
SA2
FULHAM UNITED
8
 
 
WESTERN STRIKERS
11
 
 
1
0
2
0
 

10:30
FIN
SA2
PLAYFORD CITY PATRIOTS
4
 
 
WEST ADELAIDE
9
 
 
0
0
2
1
 

10:30
FIN
SA2
W. TORRENS BIRKALLA
3
 
 
PARA HILLS KNIGHTS
5
 
 
0
0
1
0
 

10:30
FIN
KL1
GWANGJU FC
9
1
 
JEJU UNITED FC
8
2
 
1
0
1
1

3.10

3.00

2.30

10:00
FIN
BPL
THE GAP
12
 
 
ACACIA RIDGE
7
 
 
0
1
0
1

10:00
FIN
2Gr3/1
SKA-KHABAROVSK II
6
 
 
STROGINO MOSCOW
4
 
 
1
0
4
1

10:00
FIN
KL2
GYEONGNAM FC
6
2
 
SANGJU SANGMU FC
1
4
 
2
1
2
3

3.75

3.40

1.85

09:30
FIN
PO
BAYSWATER CITY (U20)
 
 
PERTH GLORY FC (U20)
 
 
 
2
0
2
2
4-2
 

09:00
FIN
BCL1
NEW FARM UNITED
8
 
 
ANNERLEY
7
 
 
0
0
3
0
 

09:00
FIN
JFL
HONDA LOCK
15
 
 
FC TIAMO HIRAKATA
3
 
 
0
1
0
1

09:00
FIN
JFL
SUZUKA POINT GETTERS
7
 
 
MATSUE CITY FC
8
 
 
0
0
1
1

09:00
FIN
JFL
TOKYO MUSASHINO
16
 
 
SONY SENDAI FC
4
 
 
1
1
2
3

09:00
FIN
2Gr2/1
CHITA
10
 
 
KRASAVA
2
 
 
1
1
1
2

08:20
FIN
KL1
JEONBUK MOTORS
2
2
 
SUWON BLUEWINGS
7
 
 
0
0
1
0

1.80

3.40

4.00

08:00
FIN
JFL
FC OSAKA
9
 
 
VERSPAH OITA
6
 
 
2
0
2
1

07:30
FIN
KL2
JEONNAM DRAGONS
4
2
 
BUCHEON FC 1995
10
2
 
1
0
1
2

1.75

3.50

4.20

07:00
FIN
J3
YSCC
8
 
1
FC IMABARI
12
 
 
0
0
0
0

07:00
FIN
JFL
MARUYASU OKAZAKI
11
 
 
BIWAKO SHIGA
13
 
 
0
2
0
3

05:00
FIN
AP
LD ALAJUELENSE
7
 
1
SAN CARLOS
11
 
 
0
1
2
2

1.50

3.80

5.25

05:00
FIN
AP
NECAXA
10
1
 
ATLAS
8
1
 
0
2
0
3

3.00

2.62

2.50

04:30
FIN
LAGr1
DEPORTIVO TEPIC JAP
 
 
CATEDRATICOS ELITE
 
 
 
2
0
2
2
6-5
 

04:00
FIN
CL
INDEPENDIENTE MEDELLIN
14
 
 
ONCE CALDAS
19
 
 
0
1
3
1

1.90

3.25

3.80

04:00
FIN
AP2A
AD COFUTPA
6
 
 
AD CARMELITA
2
 
 
0
0
0
1

04:00
FIN
LAGr1
ALACRANES DE DURANGO
 
 
CIMARRONES II
 
 
 
1
1
2
1
 

03:30
FIN
B
PONTE PRETA
15
 
 
GUARANI CAMPINAS
7
 
 
0
0
0
0

03:15
FIN
CL
CLUB RIVER PLATE
3
 
 
LIBERTAD
6
 
 
0
0
0
1
 

4.75

3.80

1.61

03:00
FIN
PBN
ATLETICO MITRE
16
 
 
DEPORTIVO MAIPU
11
 
 
2
0
3
1

2.40

3.10

2.62

03:00
FIN
D1
BARCELONA SC
7
 
 
DEPORTIVO CUENCA
12
 
 
1
0
3
2

1.28

4.75

9.00

03:00
FIN
CL
HERRERA FC
4
 
1
COSTA DEL ESTE
5
 
 
1
0
1
1
 

02:30
FIN
PD
REAL TOMAYAPO
13
 
 
GUABIRA
10
 
 
0
1
1
1

02:30
FIN
B
CONFIANCA