Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:30
FIN
CE
ATLETICO SAMBORONDON
 
 
INDEPEND. DEL VALLE
 
 
 
0
1
0
2

23:30
FIN
1.D
AFTURELDING
9
 
 
THOR AKUREYRI
10
 
 
2
0
4
1

23:30
FIN
AP
UTC
12
 
 
CARLOS A. MANNUCCI
11
 
 
1
0
1
2

1.66

4.20

4.50

22:30
FIN
PR
INTER CLUB D ESCALDES
5
 
VIKINGUR REYKJAVIK
 
2
 
0
0
0
1

22:15
FIN
1.D
SELFOSS
1
 
 
FJOLNIR
7
 
 
1
0
2
0

22:00
FIN
FRIW
ENGLAND (W)
 
 
NETHERLANDS (W)
 
 
 
1
1
5
1
 

22:00
FIN
PR
FINN HARPS
9
5
 
ST. PATRICKS ATHLETIC
4
1
 
0
1
2
2

3.40

3.25

2.00

21:45
FIN
PR
DROGHEDA UNITED
8
1
 
SLIGO ROVERS
5
2
 
0
0
0
0

3.60

3.30

1.95

21:45
FIN
PR
SHAMROCK ROVERS
1
4
 
BOHEMIANS
6
2
 
0
0
1
0

1.57

3.75

5.25

21:45
FIN
PR
SHELBOURNE
7
4
 
DUNDALK
2
1
 
0
0
0
0

3.00

2.90

2.37

21:45
FIN
PR
UCD
10
1
 
DERRY CITY
3
1
 
0
0
0
1

10.00

4.50

1.28

21:45
FIN
D1
CORK CITY
1
 
 
COBH RAMBLERS
8
 
1
0
0
1
0

21:45
FIN
D1
GALWAY UNITED
2
 
 
TREATY UNITED
5
 
 
0
0
0
0

21:45
FIN
D1
WATERFORD FC
3
 
 
BRAY WANDERERS
7
 
 
0
0
1
0

21:45
FIN
D1
WEXFORD FC
6
 
 
LONGFORD TOWN FC
4
 
 
0
0
2
1

21:30
FIN
FRC
FALKIRK
 
 
KILMARNOCK
 
 
 
1
1
1
4
 

21:15
FIN
QR
UKRAINE (W)
4
 
 
SCOTLAND (W)
2
 
 
0
4
0
4

21:00
FIN
2.D
HOTTUR HUGINN
9
 
 
VOLSUNGUR
4
 
 
1
0
1
1
 

20:45
FIN
FRIW
SERBIA (W)
 
 
JAPAN (W)
 
 
 
0
1
0
5
 

20:30
FIN
PL
EB-STREYMUR
5
2
 
SKALA
10
3
 
1
0
1
0

20:30
FIN
JPL
RAMTHA SC
9
 
 
SHABAB AL ORDON
3
 
 
0
2
0
3
 

20:00
FIN
GrE
ALTYN ASYR FK
2
 
 
CSKA PAMIR
3
 
 
0
0
1
1
 

20:00
FIN
PL
AB ARGIR
6
2
 
B68 TOFTIR
9
4
 
0
0
0
3

20:00
FIN
FRC
CRVENA ZVEZDA
 
 
NK BRAVO
 
 
 
0
1
2
1
 

20:00
FIN
FRC
HARELBEKE
 
 
OOSTENDE
 
 
 
4
1
5
3
 

20:00
FIN
FRC
SC LOPPERSUM
 
 
GRONINGEN
 
 
 
0
5
0
5
 

20:00
FIN
FRIW
DENMARK (W)
 
 
BRAZIL (W)
 
 
 
1
0
2
1
 

20:00
FIN
EL
DILA GORI
3
 
 
GAGRA
9
 
 
0
0
1
1

20:00
FIN
3Gr3
SOLA
13
 
 
SANDNES 2
11
 
 
0
0
0
1

20:00
FIN
QR
BELARUS (W)
3
 
 
CZECH REPUBLIC (W)
4
 
 
2
1
2
1

19:00
FIN
FRC
CSKA MOSCOW
 
 
VELES MOSCOW
 
 
 
0
1
0
2
 

19:00
FIN
FRC
RIED
 
 
OLYMPIACOS PIRAEUS
 
 
 
0
0
2
0
 

19:00
FIN
FRC
STURM GRAZ
 
 
NS MURA
 
 
 
2
2
3
2
 

19:00
FIN
1D
FK NEPTUNAS KLAIPEDA
2
 
 
FK RITERIAI B
10
 
 
0
1
2
1
 

18:30
FIN
GrA
FRANCE (U19)
1
 
 
ITALY (U19)
2
 
 
2
1
4
1
 

1.85

3.50

3.60

18:30
FIN
GrA
ROMANIA (U19)
4
 
 
SLOVAKIA (U19)
3
 
 
0
0
0
1
 

18:30
FIN
FRC
FK PARTIZAN
 
 
CFR 1907 CLUJ
 
 
 
0
1
0
1
 

18:30
FIN
FRIW
NORTH MACEDONIA (W)
 
 
KOSOVO (W)
 
 
 
2
1
3
1
 

18:00
FIN
FRC
LEGIA WARSZAWA
 
 
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
 
 
 
0
1
0
1
 

18:00
FIN
FRC
TORPEDO MOSCOW
 
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
 
 
 
1
1
2
2
 

18:00
FIN
FRC
UTA ARAD
 
 
MARITSA PLOVDIV
 
 
 
0
0
5
1
 

18:00
FIN
FRC
WOLFSBERGER AC
 
 
BAD ST. LEONHARD
 
 
 
4
1
5
3

18:00
FIN
FRIW
GERMANY (W)
 
 
SWITZERLAND (W)
 
 
 
2
0
7
0
 

18:00
FIN
JPL
SAHAB SC
7
 
 
AL-AQABA
5
 
 
1
0
1
1
 

18:00
FIN
QR
MOLDOVA (W)
6
 
 
ROMANIA (W)
3
 
 
0
1
0
4

17:00
FIN
GrE
SOGDIANA JIZZAKH
1
 
 
NEFTCHI KOCHKOR-ATA
4
 
 
1
0
2
0
 

1.10

8.00

19.00

17:00
FIN
GrF
KOPETDAG ASGABAT
3
 
 
KHUJAND
1
 
 
0
2
1
3
 

3.60

3.20

1.90

17:00
FIN
GrI
HOUGANG UNITED FC
2
 
 
PHNOM PENH
3
 
 
3
2
4
3
 

1.45

3.80

5.75

17:00
FIN
FRC
LOKOMOTIV PLOVDIV
 
 
SEPTEMVRI SOFIA
 
 
 
1
1
1
1
 

17:00
FIN
1D
FK BABRUNGAS
7
 
 
FK MINIJA
15
 
 
1
0
3
0
 

17:00
FIN
QR
LATVIA (W)
6
 
 
LUXEMBOURG (W)
4
 
 
0
0
1
0

16:00
FIN
GrG
BALI UNITED PUSAM
1
 
 
KEDAH
4
 
 
1
0
2
0
 

1.53

4.00

4.33

16:00
FIN
1D
FK ZALGIRIS VILNIUS B
9
 
 
NFA KAUNAS
3
 
 
0
1
0
3
 

16:00
FIN
PSL
HERENTALS FC
7
 
 
HARARE CITY
11
 
 
1
0
2
0
 

15:15
FIN
MSL
JOHOR DARUL TAKZIM
1
 
 
SELANGOR
6
 
 
3
0
5
1

15:00
FIN
GrH
PSM MAKASSAR
2
 
 
KUALA LUMPUR
1
 
 
0
0
0
0
 

15:00
FIN
FRC
GRASSHOPPER-CLUB
 
 
FC SCHAFFHAUSEN
 
 
 
1
2
1
5
 

15:00
FIN
1D
FK EKRANAS
11
 
 
BANGA GARGZDAI B
12
 
 
1
0
4
0
 

14:45
FIN
SL
LION CITY SAILORS
1
 
 
ALBIREX NIIGATA (S)
2
 
 
1
1
1
2

1.90

4.00

3.10

14:30
FIN
SL
DALIAN PRO
14
2
 
HENAN JIANYE
3
1
1
0
1
0
2

10.00

4.75

1.33

14:00
FIN
NZPL
PORT DARWIN
7
 
 
DARWIN OLYMPIC
5
 
 
0
1
1
1
 

13:45
FIN
SA
W. TORRENS BIRKALLA
11
 
 
CAMPBELLTOWN CITY
4
 
 
0
1
1
2

13:30
FIN
VIC
BENTLEIGH GREENS
7
 
 
HUME CITY
12
 
 
0
0
0
0

13:30
FIN
VIC2
MORELAND ZEBRAS
4
 
 
MORELAND CITY
2
 
 
1
0
4
1
 

13:30
FIN
VIC2
NORTHCOTE CITY
6
 
 
KINGSTON CITY FC
9
 
 
3
1
5
2
 

13:30
FIN
QPL
ROCHEDALE ROVERS
1
 
 
REDLANDS UNITED
2
 
 
1
1
2
1

13:30
FIN
SL
GUANGZHOU R&F FC
17
1
 
CHANGCHUN YATAI
7
2
 
1
2
1
3

9.50

4.50

1.33

13:00
FIN
GrI
VIETTEL
1
 
 
YOUNG ELEPHANT
4
 
 
3
1
5
1
 

13:00
FIN
GrJ
LEE MAN FC
3
 
 
EASTERN SC
1
 
 
1
2
1
3
 

1.72

3.75

3.75

13:00
FIN
TAS
KINGBOROUGH LIONS
3
 
 
SOUTH HOBART
4
 
 
0
0
1
0

13:00
FIN
KL3
DAEJEON KORAIL
13
 
 
GANGNEUNG CITY FC
8
 
 
0
0
0
3

12:30
FIN
VIC
MELBOURNE KNIGHTS
9
 
 
ST ALBANS SAINTS
11
 
 
1
0
1
1

12:30
FIN
VIC
SOUTH MELBOURNE
1
 
 
GREEN GULLY
5
 
 
0
0
0
0

12:30
FIN
QPL
WESTERN PRIDE
3
 
 
SWQ THUNDER
4
 
 
1
0
2
0

12:30
FIN
FRC
KVC WESTERLO
 
 
GENT
 
 
 
1
0
6
2

12:00
FIN
GrG
KAYA-ILOILO
3
 
 
VISAKHA FC
2
 
 
1
0
1
2
 

1.28

5.75

7.00

11:00
FIN
FRC
NEFTEKHIMIK
 
 
TORPEDO MOSCOW
 
 
 
0
2
1
2
 

05:30
FIN
GrF
MEXICO (U20)
1
 
 
HAITI (U20)
2
 
 
0
0
0
0
 

05:00
FIN
USL2
LANE UNITED FC
69
 
 
PDX
85
 
 
3
1
4
1
 

04:00
FIN
TFA
CENTRAL NORTE
2
 
 
ATLETICO SARMIENTO
6
 
 
1
0
2
0

03:30
FIN
B
CSA
15
 
 
GREMIO
4
 
 
1
0
1
1

03:30
FIN
B
PONTE PRETA
18
 
 
SAMPAIO CORREA
13
 
 
0
0
0
0

03:30
FIN
PLFS
ARNETT GARDENS
 
 
HARBOUR VIEW FC
 
 
 
0
1
1
1
7-8

03:30
FIN
GrG
PANAMA (U20)
3
 
 
EL SALVADOR (U20)
1
 
 
0
0
0
0
 

03:00
FIN
USL1
FORWARD MADISON FC
6
 
 
RICHMOND KICKERS
2
 
 
0
1
2
1
 

03:00
FIN
USL2
CISA
109
 
 
SALT CITY SC
92
 
 
3
2
3
4
 

03:00
FIN
USL2
TEXAS UNITED
7
 
 
LOUISIANA KREWE
37
 
 
0
1
1
1
 

02:15
FIN
AP
GUAIRENA FC
8
 
 
TACUARY
9
 
 
0
0
0
0

02:05
FIN
CUP
ATLETICO TUCUMAN
 
1
INDEPENDIENTE
 
 
 
0
0
0
1

02:00
FIN
CUP
SAO PAULO
2
 
PALMEIRAS
 
3
 
1
0
1
0

02:00
FIN
USL2
TOBACCO ROAD FC
89
 
 
NORTH CAROLINA FC (U23)
61
 
 
0
3
0
5
 

01:00
FIN
CUP
FLUMINENSE
3
 
CRUZEIRO
 
4
1
1
1
2
1

1.90

3.20

4.75

01:00
FIN
CUP
DEPORTES TEMUCO
 
 
COLO COLO
 
 
 
0
3
1
5

5.50

3.80

1.50

01:00
FIN
FRIW
URUGUAY (W)
 
 
BOLIVIA (W)
 
 
 
3
0
5
0
 

01:00
FIN
PLFS
CAVALIER SC
 
 
MOUNT PLEASANT
 
 
 
1
1
1
1
4-3

01:00
FIN
GrF
TRINIDAD AND TOBAGO (U20)
3
 
 
SURINAME (U20)
4
 
 
0
0
3
0
 

00:00
FIN
AP
CLUB GUARANI
4
 
 
SPORTIVO AMELIANO
12
 
2
1
1
1
1

1.85

3.60

3.75

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

19:00
ABD
FRC
RED BULL SALZBURG
 
 
CSKA-SOFIA
 
 
 
1
1
2
1
 

13:00
CANC
GrJ
CHAO PAK KEI
1
 
 
TAINAN CITY
2
 
 
 

03:30
POST
B
LIBERTAD
5
 
 
EL NACIONAL
3
 
 

03:00
POST
B
AMERICA DE QUITO
2
 
 
IMBABURA
7
 
 

02:15
POST
PD
CD HERMANOS COLMENAREZ
11
 
 
PORTUGUESA FC
7
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score