app-icon
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

12:45
2 HF
90+
AMP
C. COAST MARINERS FC
1
 
MELBOURNE VICTORY
 
2
 
0
0
1
1
 

2.30

3.30

3.20

13:00
2 HF
90+
FL
ALANIA VLADIKAVKAZ
9
3
 
FK MAKHACHKALA
2
3
 
0
0
2
0
 

13:00
2 HF
90+
FL
KHIMKI
1
1
 
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
15
2
 
0
1
2
1
 

13:00
2 HF
90+
FL
LENINGRADETS
16
3
 
TORPEDO MOSCOW
10
1
 
0
1
2
3
 

13:00
2 HF
90+
FL
RODINA
5
 
 
NEFTEKHIMIK
11
1
 
2
0
3
0
 

13:00
2 HF
90+
FL
SHINNIK YAROSLAVL
7
 
 
ARSENAL TULA
4
 
 
0
0
1
0
 

13:00
2 HF
90+
SLDB
DINAMO BARNAUL
9
 
 
DINAMO KIROV
1
 
 
0
2
1
2
 

13:00
2 HF
81'
PL
GEYLANG INTERNATIONAL
6
 
 
GARENA YOUNG LIONS
7
 
 
2
0
5
1
 

13:00
2 HF
90+
K1
INCHEON UNITED
6
1
 
GWANGJU FC
7
1
 
0
0
0
1
 

2.70

2.75

2.90

13:00
2 HF
90+
K1
POHANG STEELERS
3
 
 
FC SEOUL
8
3
 
1
1
2
2
 

2.15

3.25

3.30

13:00
2 HF
90+
K2
SUWON BLUEWINGS
6
 
 
SEOUL E-LAND FC
4
 
 
1
0
1
2
 

13:00
2 HF
90+
KL
PAJU CITIZEN FC
10
 
 
YEOJU SEJONG
15
 
 
1
0
1
0
 

13:00
2 HF
90+
LFW
LEVANTE (W)
4
3
 
VILLARREAL (W)
15
1
 
2
0
2
1
 

13:00
2 HF
90+
LFW
SPORTING HUELVA (W)
16
1
 
GRANADA CF (W)
14
2
 
1
0
2
1
 

13:00
2 HF
90+
EN
SOLLENTUNA FK
8
 
 
FRISKA VILJOR FC
14
1
 
1
0
2
2
 

14:00
H/T
H/T
3DRG
VANLOSE
6
 
 
IF LYSENG
1
 
 
1
1
1
1
 

14:00
H/T
H/T
3DRG
VEJGAARD
4
 
 
OURE
5
 
 
0
0
0
0
 

14:00
H/T
H/T
KCGr
KOLDINGQ (W)
6
 
 
HB KOGE (W)
3
 
 
0
3
0
3
 

14:00
H/T
H/T
2DA1
EIK-TOENSBERG
2
 
 
BRATTVAG
8
 
 
0
1
0
1
 

14:00
H/T
H/T
SLDB
LADA TOGLIATTI
11
 
 
URALETS NIZHNY TAGIL
10
 
 
0
0
0
0
 

14:00
H/T
H/T
SLDA
VOLGA ULYANOVSK
8
 
 
TORPEDO MIASS
10
 
 
1
0
1
0
 

14:00
H/T
H/T
EN
STOCKHOLM INTERNAZIONALE
4
 
 
TABY FK
16
 
 
1
0
1
0
 

14:00
H/T
H/T
ES
ESKILSMINNE IF
14
1
 
ROSENGARD
4
1
 
0
0
0
0
 

14:00
H/T
H/T
ES
ONSALA
16
 
 
TORSLANDA IK
11
 
 
0
0
0
0
 

14:00
H/T
H/T
DW
AIK (W)
12
3
 
KIF OREBRO DFF (W)
13
1
 
0
0
0
0
 

14:00
H/T
H/T
DW
HACKEN (W)
3
 
 
HAMMARBY IF DFF (W)
2
 
 
0
0
0
0
 

14:00
H/T
H/T
DW
IF BROMMAPOJKARNA (W)
7
 
 
KRISTIANSTADS DFF (W)
4
 
 
1
0
1
0
 

14:00
H/T
H/T
EW
BOLLSTANAES SK
5
 
 
UMEA IK (W)
2
 
 
3
4
3
4
 

14:00
H/T
H/T
EW
SUNDSVALLS DFF (W)
13
 
 
JITEX BK (W)
9
 
 
0
0
0
0
 

14:30
1 HF
25'
CL
GUANGXI BAOYUN
4
 
 
GUANGZHOU FC
7
 
 
0
0
 

14:30
1 HF
25'
CL
HEBEI KUNGFU
5
 
 
NANJING CITY FC
8
 
 
1
1
 

14:30
1 HF
22'
3DPG
VSK AARHUS
3
 
 
ISHOJ IF
2
 
 
0
0
 

14:30
1 HF
21'
SLDA
SPARTAK KOSTROMA
1
 
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
5
 
 
0
0
 

14:35
1 HF
19'
SL
SHANDONG LUNENG
5
 
 
ZHEJIANG GREENTOWN
6
 
 
2
0

14:00
SCH
3DA1
ARDAL
12
 
 
DJERV 1919
7
 
 
 

14:00
SCH
3DA1
HAUGESUND 2
13
 
 
FLORO
14
 
 
 

14:00
SCH
3DA3
GAMLE OSLO
4
 
 
ASSIDEN
8
 
 
 

14:00
SCH
EN
UMEA FC
2
 
 
VASALUNDS IF
6
 
 
 

15:00
SCH
SL
WUHAN THREE TOWNS
8
 
 
MEIZHOU HAKKA
15
 
 

1.75

3.80

4.33

15:00
SCH
3DPG
NAESBY
4
 
 
AVARTA
6
 
 
 

15:00
SCH
2DRG
FREMAD AMAGER
1
 
 
THISTED FC
5
 
 
 

15:00
SCH
2DRG
HIK
4
 
 
BRABRAND
6
 
 
 

15:00
SCH
2DRG
SKIVE
2
 
 
FA 2000
3
 
 
 

15:00
SCH
L1P
BALI UNITED PUSAM
 
 
PUSAMANIA BORNEO
 
 
 
 

15:00
SCH
2DA2
GRORUD
9
 
 
GJOVIK-LYN
12
 
 
 

15:00
SCH
2DA2
ULL-KISA
8
 
 
KJELSAS
1
 
 
 

15:00
SCH
3DA1
BJARG
4
 
 
AASANE 2
8
 
 
 

15:00
SCH
3DA1
SANDVIKEN
3
 
 
IL FROEYA
11
 
 
 

15:00
SCH
3DA1
STORD IL
9
 
 
FANA
2
 
 
 

15:00
SCH
3DA2
ODD BALLKLUBB 2
7
 
 
MADLA
12
 
 
 

15:00
SCH
3DA2
START 2
11
 
 
PORS GRENLAND
1
 
 
 

15:00
SCH
3DA3
NORDSTRAND
1
 
 
BAERUM
5
 
 
 

15:00
SCH
3DA3
OPPSAL
10
 
 
ULLERN
9
 
 
 

15:00
SCH
IL
CHOJNICZANKA CHOJNICE
5
 
 
OLIMPIA ELBLAG
12
 
 
 

15:00
SCH
IL
HUTNIK NOWA HUTA
7
 
 
OLIMPIA GRUDZIADZ
16
 
 
 

15:00
SCH
IL
KKS 1925 KALISZ
3
 
 
SKRA CZESTOCHOWA
14
 
 
 

15:00
SCH
IL
LKS LODZ II
10
 
 
GKS JASTRZEBIE
13
 
 
 

15:00
SCH
IL
POLONIA BYTOM
6
 
 
LECH II POZNAN
15
 
 
 

15:00
SCH
IL
SANDECJA NOWY SACZ
18
 
 
KOTWICA KOLOBRZEG
1
 
 
 

15:00
SCH
IL
STAL STALOWA WOLA
4
 
 
ZAGLEBIE LUBIN II
9
 
 
 

15:00
SCH
IL
STOMIL OLSZTYN
17
 
 
RADUNIA STEZYCA
8
 
 
 

15:00
SCH
IL
WISLA PULAWY
11
 
 
POGON SIEDLCE
2
 
 
 

15:00
SCH
SLDB
DYNAMO SAINT PETERSBURG
11
 
 
SATURN RAMENSKOYE
10
 
 
 

15:00
SCH
LALI
OSASUNA
11
 
 
VILLARREAL
8
 
 

2.70

3.70

2.45

15:15
SCH
LS
SABAH
3
 
 
KUCHING FA
8
 
 
 

15:15
SCH
VL
HO CHI MINH CITY
9
 
 
HOANG ANH GIA LAI
11
 
 
 

15:30
SCH
PL
CHORNOMORETS ODESA
10
 
 
DNIPRO-1
4
 
 
 

15:30
SCH
PL
KRYVBAS KRYVYI RIH
3
 
 
MYNAI
15
 
 
 

15:30
SCH
PL
METALIST 1925 KHARKIV
16
 
 
VERES
14
 
 

15:30
SCH
PL
OBOLON-BROVAR KYIV
13
 
 
FC OLEKSANDRIYA
11
 
 
 

15:30
SCH
PL
POLISSYA ZHYTOMYR
6
 
 
SHAKHTAR DONETSK
1
 
 
 

15:30
SCH
PL
RUKH LVIV
5
 
 
DYNAMO KYIV
2
 
 
 

15:30
SCH
PL
ZORYA LUHANSK
9
 
 
KOLOS KOVALIVKA
12
 
 

16:00
SCH
SRGr
HVIDOVRE
6
 
 
LYNGBY
4
 
 

3.60

3.70

1.95

16:00
SCH
SRGr
RANDERS FC
1
 
 
VEJLE
3
 
 

1.65

4.10

4.75

16:00
SCH
SRGr
VIBORG
2
 
 
ODENSE
5
 
 

1.90

4.00

3.50

16:00
SCH
KLW
HPS (W)
5
 
 
PK KESKI-UUSIMAA
10
 
 
 

16:00
SCH
KLW
ILVES (W)
3
 
 
KUPS (W)
2
 
 
 

16:00
SCH
1D
AFTURELDING
12
 
 
GRINDAVIK
10
 
 
 

16:00
SCH
VIRS
FS METTA LU
7
 
 
GROBINA
8
 
 
 

16:00
SCH
AL
HEGELMANN LITAUEN
3
 
 
DZIUGAS
2
 
 
 

16:00
SCH
LS
PDRM
5
 
 
PENANG
9
 
 
 

16:00
SCH
2DA2
STRINDHEIM
4
 
 
ALTA
10
 
 
 

16:00
SCH
3DA1
ASKOY
6
 
 
OS
1
 
 
 

16:00
SCH
3DA1
FOERDE
5
 
 
LODDEFJORD
10
 
 
 

16:00
SCH
3DA2
BRODD
3
 
 
VINDBJART
4
 
 
 

16:00
SCH
3DA2
SANDEFJORD 2
10
 
 
VIGOER
13
 
 
 

16:00
SCH
3DA2
SANDNES 2
8
 
 
MANDALSKAMERATENE
14
 
 
 

16:00
SCH
3DA3
AASKOLLEN
13
 
 
FLINT
11
 
 
 

16:00
SCH
3DA4
BYASEN
9
 
 
TILLER
8
 
 
 

16:00
SCH
3DA4
VERDAL
13
 
 
RANA FK
3
 
 
 

16:00
SCH
3DA5
AALESUND 2
3
 
 
FUNNEFOSS-VORMSUND
10
 
 
 

16:00
SCH
3DA5
GJELLERASEN
11
 
 
SPJELKAVIK
7
 
 
 

16:00
SCH
3DA5
READY
8
 
 
LOKOMOTIV OSLO
1
 
 
 

16:00
SCH
3DA6
ELVERUM
5
 
 
SPRINT JELOY
9
 
 
 

16:00
SCH
TW
ARNA-BJORNAR (W)
10
 
 
ROSENBORG (W)
2
 
 
 

16:00
SCH
TW
LILLESTROM (W)
5
 
 
ROA (W)
6
 
 
 

16:00
SCH
TW
LYN (W)
7
 
 
KOLBOTN (W)
8
 
 

16:00
SCH
TW
SANDVIKEN (W)
3
 
 
STABAEK (W)
4
 
 
 

16:00
SCH
WPDW
SHELBOURNE (W)
2
 
 
CORK CITY (W)
5
 
 
 

16:00
SCH
SLDB
VOLNA NIZHNY NOVGOROD
12
 
 
ORENBURG 2
8
 
 
 

16:00
SCH
SLDA
AVANGARD KURSK
6
 
 
MASHUK-KMV
3
 
 
 

16:00
SCH
SLDA
DINAMO BRYANSK
9
 
 
KALUGA
4
 
 
 

16:00
SCH
PSL
AMAZULU
9
 
 
GOLDEN ARROWS
11
 
 
 

16:00
SCH
PSL
CAPE TOWN SPURS
16
 
 
KAIZER CHIEFS
8
 
 
 

16:00
SCH
PSL
CHIPPA UNITED
12
 
 
SEKHUKHUNE UNITED
6
 
 
 

16:00
SCH
PSL
MAMELODI SUNDOWNS
1
 
 
CAPE TOWN CITY
7
 
 
 

16:00
SCH
PSL
MOROKA SWALLOWS
13
 
 
ROYAL AM
14
 
 
 

16:00
SCH
PSL
ORLANDO PIRATES
3
 
 
SUPERSPORT UNITED
5
 
 
 

16:00
SCH
PSL
POLOKWANE CITY
10
 
 
TS GALAXY FC
4
 
 
 

16:00
SCH
PSL
RICHARDS BAY FC
15
 
 
STELLENBOSCH FC
2
 
 
 

16:00
SCH
DW
IFK NORRKOEPING (W)
5
 
 
LINKOPINGS (W)
11
 
 
 

16:00
SCH
EW
ESKILSTUNA UTD (W)
6
 
 
ALINGSAAS FC UNITED (W)
1
 
 
 

16:00
SCH
PL
AZAM
2
 
 
KAGERA SUGAR
9
 
 
 

16:00
SCH
PL
COASTAL UNION
4
 
 
JKT TANZANIA
10
 
 
 

16:00
SCH
PL
IHEFU FC
7
 
 
DODOMA JIJI FC
12
 
 
 

16:00
SCH
PL
MASHUJAA
13
 
 
MTIBWA SUGAR
16
 
 
 

16:00
SCH
PL
NAMUNGO
8
 
 
TANZANIA PRISONS
6
 
 
 

16:00
SCH
PL
SIMBA SC
3
 
 
KMC
5
 
 
 

16:00
SCH
PL
SINGIDA BIG STARS
11
 
 
GEITA GOLD FC
15
 
 
 

16:00
SCH
PL
YOUNG AFRICANS
1
 
 
KITAYOSCE FC
14
 
 
 

16:00
SCH
SL
FATIH KARAGUMRUK AS
18
 
 
SAMSUNSPOR
12
 
 

16:00
SCH
SD
JUVENTUD
2
 
 
LA LUZ
13
 
 
 

16:15
SCH
PL
AL-ITTIHAD KALBA
10
 
 
BANIYAS SC
11
 
 
 

16:30
SCH
PL
FC NOAH
2
 
 
WEST ARMENIA
7
 
 
 

16:30
SCH
PL
SHIRAK FC
8
 
 
PYUNIK YEREVAN
1
 
 
 

16:30
SCH
KCGr
FC NORDSJAELLAND (W)
1
 
 
FORTUNA HJORRING (W)
4
 
 
 

16:30
SCH
SL2G
KALLITHEA
1
 
 
KALAMATA
5
 
 
 

16:30
SCH
TD
ADO 20
13
 
 
QUICK BOYS
3
 
 
 

16:30
SCH
TD
AFC
5
 
 
LISSE
18
 
 
 

16:30
SCH
TD
DE TREFFERS
2
 
 
SPAKENBURG
1
 
 
 

16:30
SCH
TD
EXCELSIOR MAASSLUIS
16
 
 
ACV ASSEN
8
 
 
 

16:30
SCH
TD
GVVV
6
 
 
JONG SPARTA ROTTERDAM
7
 
 
 

16:30
SCH
TD
KATWIJK
4
 
 
HHC
10
 
 
 

16:30
SCH
TD
KONINKLIJKE HFC
11
 
 
JONG ALMERE CITY FC
9
 
 
 

16:30
SCH
TD
RIJNSBURGSE BOYS
12
 
 
NOORDWIJK
14
 
 
 

16:30
SCH
TD
SCHEVENINGEN
15
 
 
KOZAKKEN BOYS
17
 
 
 

16:30
SCH
TW
VALERENGA (W)
1
 
 
ASANE (W)
9
 
 
 

16:30
SCH
PL
BALTIKA
15
 
 
LOKOMOTIV MOSCOW
4
 
 

16:30
SCH
PL
CSKA MOSCOW
6
 
 
URAL
11
 
 

16:30
SCH
PL
FAKEL VORONEZH
13
 
 
AKHMAT GROZNY
10
 
 

16:30
SCH
PL
KRASNODAR
3
 
 
DINAMO MOSCOW
1
 
 

16:30
SCH
PL
KRYLYA SOVETOV
9
 
 
NIZHNY NOVGOROD
14
 
 

16:30
SCH
PL
ORENBURG
12
 
 
SPARTAK MOSCOW
5
 
 

16:30
SCH
PL
RUBIN
8
 
 
PFC SOCHI
16
 
 

16:30
SCH
PL
ZENIT SAINT PETERSBURG
2
 
 
FC ROSTOV
7
 
 

17:00
SCH
FC
MANCHESTER CITY
 
 
MANCHESTER UTD
 
 
 

1.29

6.00

9.50

17:00
SCH
VEIK
HJK HELSINKI
4
 
 
ILVES
1
 
 
 

2.30

3.50

2.60

17:00
SCH
KLW
ALAND UNITED (W)
4
 
 
PK-35 (W)
7
 
 
 

17:00
SCH
1D
GROTTA
4
 
 
LEIKNIR REYKJAVIK
9
 
 
 

17:00
SCH
1D
THOR AKUREYRI
3
 
 
KEFLAVIK
8
 
 
 

17:00
SCH
2D
FJARDABYGGD-LEIKNIR
6
 
 
REYNIR S.
11
 
 
 

17:00
SCH
2DA1
HODD
7
 
 
KVIK HALDEN
14
 
 
 

17:00
SCH
2DA1
NOTODDEN
13
 
 
ORN-HORTEN
10
 
 
 

17:00
SCH
3DA2
STAAL JORPELAND
6
 
 
FRAM LARVIK
9
 
 
 

17:00
SCH
3DA6
FLOYA
3
 
 
HONEFOSS
1
 
 
 

17:00
SCH
SLDB
DYNAMO MAKHACHKALA 2
17
 
 
FC KUBAN-HOLDING
8
 
 
 

17:00
SCH
SLDB
FC ROSTOV II
7
 
 
ASTRAKHAN
1
 
 
 

17:00
SCH
SLDB
RUBIN YALTA
2
 
 
SKCF SEVASTOPOL
3
 
 
 

17:00
SCH
FC
CELTIC
 
 
RANGERS
 
 
 
 

1.75

3.70

4.20

17:00
SCH
ALLS
GAIS
3
 
 
HACKEN
5
 
 
 

3.00

3.75

2.15

17:00
SCH
EN
ASSYRISKA UNITED IK
1
 
 
KARLSTAD BK
9
 
 
 

17:00
SCH
ES
FALKENBERGS FF
1
 
 
OSKARSHAMNS AIK
9
 
 
 

17:00
SCH
EW
MALLBACKEN (W)
7
 
 
IFK KALMAR (W)
14
 
 
 

17:15
SCH
LALI
REAL SOCIEDAD
6
 
 
ATLETICO MADRID
4
 
 

2.55

3.30

2.75

17:30
SCH
EQ
EMMEN
 
 
NAC BREDA
 
 
 
 

2.90

3.40

2.35

17:30
SCH
SLQ
ZEMPLIN MICHALOVCE
 
 
FC PETRZALKA 1898
 
 
 
 

17:30
SCH
LICG
ETOILE DU SAHEL
5
 
 
STADE TUNISIEN
3
 
 
 

18:00
SCH
PL
NEFTCHI BAKU
2
 
 
SABAH FK
4
 
 
 

18:00
SCH
PL
SUMQAYIT
5
 
 
QABALA
10
 
 
 

18:00
SCH
PL
ZIRA
3
 
 
SABAIL
7
 
 
 

18:00
SCH
HNL
NK VARAZDIN
6
 
 
NK OSIJEK
4
 
 
 

18:00
SCH
FNL
DUKLA PRAHA
1
 
 
SPARTA PRAHA B
11
 
 
 

18:00
SCH
FNL
FK PRIBRAM
15
 
 
VYSKOV
3
 
 
 

18:00
SCH
FNL
KROMERIZ
16
 
 
TABORSKO
4
 
 
 

18:00
SCH
FNL
LISEN
7
 
 
MFK CHRUDIM
6
 
 
 

18:00
SCH
FNL
OPAVA
10
 
 
VYSOCINA JIHLAVA
13
 
 
 

18:00
SCH
FNL
SIGMA OLOMOUC B
2
 
 
VARNSDORF
12
 
 
 

18:00
SCH
FNL
VIKTORIA ZIZKOV
5
 
 
PROSTEJOV
14
 
 
 

18:00
SCH
FNL
VLASIM
8
 
 
FC ZBROJOVKA BRNO
9
 
 
 

18:00
SCH
PL
EL DAKHLEYA
18
 
 
AL MOKAWLOON
17
 
 
 

18:00
SCH
PL
ACCRA LIONS
7
 
 
BECHEM UNITED
6
 
 
 

18:00
SCH
PL
ADUANA STARS
3
 
 
NATIONS FC
2
 
 
 

18:00
SCH
PL
KARELA
14
 
 
NSOATREMAN
5
 
 
 

18:00
SCH
NI
KOZARMISLENY
5
 
 
NYIREGYHAZA
1
 
 
 

18:00
SCH
1D
IR
6
 
 
DALVIK/REYNIR
7
 
 
 

18:00
SCH
2D
VIKINGUR OLAFSVIK
3
 
 
SELFOSS
1
 
 
 

18:00
SCH
VIRS