Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:00
FIN
PD
LALA FC
7
 
1
AC MINEROS
 
 
 
0
0
0
3

23:00
FIN
WCQ
BOLIVIA
9
3
 
PARAGUAY
6
2
 
1
0
4
0

2.40

3.10

3.10

22:30
FIN
NBFS
CA ROSARIO CENTRAL
 
 
EMPR. MINERA HUANUNI
 
 
 
0
0
2
6

22:00
FIN
GrC
ARSENAL (W)
1
 
1899 HOFFENHEIM (W)
 
1
 
2
0
4
0
 

22:00
FIN
GrD
LYON (W)
 
 
BENFICA (W)
 
 
 
2
0
5
0
 

21:30
FIN
GrA
SHEFFIELD UTD (W)
 
 
SUNDERLAND (W)
 
 
 
0
0
1
1
2-4

21:00
FIN
GrB
DURHAM (W)
 
 
MANCHESTER UTD (W)
 
 
 
0
1
2
2
3-5

20:30
FIN
OMI
FC HURTH
12
 
 
FC PESCH
3
 
1
1
1
2
2
 

20:00
FIN
D1
FC HELSINGOR
1
 
 
ESBJERG
7
 
 
1
0
3
0

1.55

4.00

5.00

20:00
FIN
3Gr3
START 2
4
 
 
IL EXPRESS
2
 
 
0
0
1
1
 

20:00
FIN
3Gr3
VINDBJART
3
 
 
DONN
14
 
 
2
1
7
2
 

20:00
FIN
SPR
JONKOPINGS SODRA
8
 
 
GIF SUNDSVALL
2
3
 
1
0
1
1

2.90

3.50

2.30

19:45
FIN
GrC
HB KOGE (W)
1
 
BARCELONA (W)
 
1
 
0
0
0
2
 

19:45
FIN
GrD
BAYERN MUNICH (W)
1
 
HACKEN (W)
 
2
 
2
0
4
0
 

19:30
FIN
3Gr3
VIKING 2
5
 
 
AKRA
11
 
 
1
0
5
1
 

19:30
FIN
DS
LINKOPINGS (W)
7
 
 
VAXJO DFF (W)
12
 
 
4
0
5
0

19:00
FIN
EL
MAARDU LINNAMEESKOND
1
 
 
FC ELVA
8
 
 
0
0
2
1

19:00
FIN
A
FK ZALGIRIS VILNIUS
2
 
 
NEVEZIS KEDAINIAI
10
 
 
3
0
6
0

19:00
FIN
3Gr5
NTNUI
11
 
 
MELHUS IL
13
 
 
0
0
0
1
 

18:30
FIN
YKKCG
TPS
1
 
 
EIF
6
 
 
0
0
1
1
 

1.28

5.25

8.50

18:00
FIN
2Gr2/2
MUROM
8
 
 
FC YENISEY KRASNOYARSK II
3
 
 
2
0
3
0

18:00
FIN
2Gr2/2
TORPEDO VLADIMIR
10
 
 
OLIMP DOLGOPRUDNY II
6
 
 
0
2
0
3

18:00
FIN
R32
METALAC GM
 
 
ZARKOVO
 
 
 
2
1
3
2

17:30
FIN
2Gr2
ARENDAL
4
 
 
ROSENBORG 2
14
 
 
4
1
9
2

17:30
FIN
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
11
 
 
POLI IASI
10
 
 
2
0
3
1

17:00
FIN
2Gr2/2
KAZANKA MOSCOW
5
 
 
KHIMIK DZERZHINSK
7
 
 
0
1
2
1

17:00
FIN
2Gr2/2
VOLNA NIZHNY NOVGOROD
4
 
 
SHINNIK YAROSLAVL
1
 
 
1
2
1
3

17:00
FIN
2Gr3/1
PERESVET DOMODEDOVO
4
 
 
STROGINO MOSCOW
2
 
 
2
0
3
1

17:00
FIN
L2GS
AS SBIKHA
1
 
 
MENZEL BOUZELFA
3
 
 
0
2
1
3
 

17:00
FIN
L2GS
CS REDEYEF
2
 
 
STADE GABESIEN
4
 
 
0
0
0
1
 

16:00
FIN
PL
MARKAZ SH. AL-AMARI
12
 
 
MARKAZ BALATA
10
 
 
0
0
3
1
 

16:00
FIN
PL
TUBAS
9
 
 
MARKAZ TULKARM
6
 
 
1
0
1
1
 

16:00
FIN
2Gr2/1
LUKI-ENERGIYA
7
 
 
CHITA
10
 
 
0
1
0
1

16:00
FIN
2Gr2/2
DINAMO MOSCOW 2
2
 
 
CHERTANOVO MOSCOW
9
 
 
1
2
2
2

16:00
FIN
2Gr3/2
DINAMO BRYANSK
3
 
1
SALYUT BELGOROD
4
 
 
3
0
3
0

15:30
FIN
D2B
AL-ZULFI
10
 
1
AL-SAFA
8
 
1
0
1
0
1
 

15:00
FIN
2Gr2/1
BALTIKA-BFU KALININGRAD
9
 
 
TVER FC
1
 
 
1
1
1
2

15:00
FIN
2Gr3/1
KVANT OBNINSK
9
 
1
FK SARANSK
3
 
 
1
2
1
4

15:00
FIN
2Gr3/2
AVANGARD KURSK
7
 
 
SOKOL SARATOV
1
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
2Gr3/2
FAKEL-M VORONEZH
11
 
 
ZENIT PENZA
8
 
 
0
1
0
3

14:30
FIN
1R
BYLIS
 
 
KF ORIKU
 
 
 
2
0
4
0

14:30
FIN
1R
DINAMO TIRANA
 
 
KF ERZENI
 
 
 
2
0
2
0

14:30
FIN
1R
KS BURRELI
 
 
BESELIDHJA LEZHE
 
 
 
0
1
2
4

14:30
FIN
1R
TOMORI BERAT
 
 
LUSHNJA
 
 
 
0
0
0
0

14:30
FIN
CUP
BEIJING GUOAN
 
 
SICHUAN JIUNIU
 
 
 
1
1
1
1
2-3

14:30
FIN
CUP
QINGDAO HUANGHAI
 
 
KUNSHAN FC
 
 
1
2
1
3
2

14:30
FIN
CUP
SHANGHAI SIPG FC
 
 
XIAN WOLVES
 
 
 
0
0
1
0

14:00
FIN
2Gr2/1
ZENIT 2
8
 
 
KRASAVA
2
 
1
0
0
1
0

14:00
FIN
2Gr2/1
ZVEZDA ST PETERSBURG
4
 
 
KAIRAT MOSCOW
3
 
 
1
0
2
0

14:00
FIN
2Gr3/1
KOLOMNA
10
 
 
ZNAMYA NOGINSK
7
 
 
2
1
6
2

13:30
FIN
EL2
FC RUSTAVI
9
 
 
GAREJI
4
 
 
1
1
2
1

13:30
FIN
EL2
FC SHEVARDENI 1906
6
 
 
WIT GEORGIA
8
 
 
0
3
1
3

13:30
FIN
EL2
GAGRA
2
 
 
CHIKHURA SACHKHERE
10
 
 
1
0
2
0

13:30
FIN
EL2
ZUGDIDI
7
 
 
SIONI BOLNISI
1
 
 
0
0
2
1

13:00
FIN
CUP
SHANGHAI SHENHUA
 
 
SICHUAN MINZU
 
 
 
1
0
3
0

13:00
FIN
EL2
MERANI TBILISI
5
 
 
MERANI MARTVILI
3
 
 
0
0
2
1

13:00
FIN
AW
SAMPDORIA (W)
8
 
 
POMIGLIANO CALCIO (W)
9
1
 
0
0
1
0

13:00
FIN
2Gr3/1
METALURG VIDNOE
11
 
 
KHIMKI 2
6
 
 
1
1
2
2

11:00
FIN
CUP
GUANGZHOU R&F FC
 
 
CHENGDU QIANBAO
 
 
 
0
1
1
1
4-5

10:30
FIN
CUP
HEBEI CHINA FORTUNE
 
 
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
 
 
 
0
1
0
1

10:30
FIN
CUP
WUHAN ZALL
 
 
DANDONG TENGYUE
 
 
 
3
0
7
0

09:30
FIN
CUP
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
 
 
ZIBO CUJU
 
 
 
1
0
5
1

09:00
FIN
2Gr3/1
SKA-KHABAROVSK II
5
 
 
RODINA
1
 
1
0
0
0
1

05:30
FIN
USL
SACRAMENTO REPUBLIC
6
 
 
LOS ANGELES GALAXY 2
5
 
 
0
0
1
1

05:30
FIN
NWSL
PORTLAND THORNS (W)
1
 
 
OL REIGN (W)
2
 
 
1
0
1
1

05:05
FIN
WCQ
EL SALVADOR
6
1
1
MEXICO
1
4
1
0
1
0
2

9.00

4.20

1.40

05:00
FIN
USL
ORANGE COUNTY SC
3
 
 
PHOENIX RISING
1
 
 
1
0
1
0

05:00
FIN
USL
TACOMA DEFIANCE
7
 
 
LAS VEGAS LIGHTS FC
8
 
 
0
0
0
1

05:00
FIN
USL1
FC TUCSON
7
 
1
NORTH CAROLINA FC
12
 
 
0
0
0
2
 

04:30
FIN
LB
CALOR DE SAN PEDRO
4
 
 
HURACANES IZCALLI
6
 
 
0
0
4
1
 

04:00
FIN
AP
ANTIGUA GFC
1
 
1
CSD MUNICIPAL
5
 
 
1
0
1
1

04:00
FIN
LAGr1
ALACRANES DE DURANGO
2
 
 
GAVILANES FC MATAMOROS
9
 
 
1
0
1
0
 

04:00
FIN
USL
EL PASO LOCOMOTIVE
1
 
 
COLORADO SWITCHBACKS
2
 
 
1
2
4
2

03:30
FIN
A
INTERNACIONAL
8
1
 
AMERICA MINEIRO
10
2
 
1
1
3
1

1.90

3.25

3.80

03:30
FIN
SD
CA CERRO
7
 
 
RACING MONTEVIDEO
1
 
 
0
0
1
0
 

03:10
FIN
CUP
ARGENTINOS JRS
3
 
SAN TELMO
 
3
1
0
1
2
1

03:05
FIN
AP2
CANCUN FC
12
 
 
ATLETICO MORELIA
3
 
 
0
1
0
1

03:05
FIN
WCQ
HONDURAS
4
1
 
JAMAICA
8
1
 
0
1
0
2

1.83

3.25

4.50

03:00
FIN
NBFS
MARISCAL SUCRE
 
 
VACA DIEZ
 
 
 
0
0
1
1

03:00
FIN
A
CORINTHIANS
5
1
 
FLUMINENSE
9
1
 
0
0
1
0

1.90

3.20

4.00

03:00
FIN
PB
RANGERS DE TALCA
10
 
 
DEPORTES TEMUCO
5
 
 
0
0
0
2

03:00
FIN
LAGr2
ESCORPIONES
11
 
 
LEVIATAN
13
 
 
2
2
3
4
 

03:00
FIN
USL
BIRMINGHAM LEGION
2
 
 
AUSTIN BOLD
4
 
 
1
1
3
1

03:00
FIN
USL
MEMPHIS 901 FC
4
 
 
LOUISVILLE CITY FC
1
 
 
1
1
2
1
 

03:00
FIN
USL
SPORTING KANSAS CITY 2
8
 
 
ATLANTA UNITED 2
6
 
 
0
2
1
2
 

03:00
FIN
NWSL
CHICAGO RED STARS (W)
5
 
 
ORLANDO PRIDE (W)
6
 
 
1
0
1
0

03:00
FIN
NWSL
KANSAS CITY NWSL (W)
10
 
 
HOUSTON DASH (W)
4
 
 
2
0
3
0

02:30
FIN
PC
ITUZAINGO
2
 
 
EXCURSIONISTAS
6
 
 
1
0
1
1
 

02:30
FIN
A
FORTALEZA
4
2
 
GREMIO
17
2
 
0
0
1
0

02:30
FIN
NWSL
NORTH CAROLINA COURAGE (W)
3
 
 
WASHINGTON SPIRIT (W)
7
 
 
0
1
1
2

02:30
FIN
WCQ
CANADA
3
1
 
PANAMA
2
4
 
1
1
4
1

02:00
FIN
USL
LOUDOUN UNITED
8
 
 
HARTFORD ATHLETIC
5
 
 
1
0
2
3

02:00
FIN
WCQ
USA
5
 
 
COSTA RICA
7
 
 
1
1
2
1

01:30
FIN
QR
JACUIPENSE
 
 
ATLETICO CEARENSE
 
 
 
0
0
1
0

01:00
FIN
A
ATLETICO MINEIRO
1
2
 
SANTOS
16
6
 
0
0
3
1

1.40

4.33

7.00

01:00
FIN
A
CHAPECOENSE-SC
20
4
 
ATLETICO PARANAENSE
7
5
 
0
0
1
1

3.80

3.40

1.85

01:00
FIN
A
FLAMENGO
2
2
 
JUVENTUDE
15
3
 
3
0
3
1

1.40

4.75

8.50

01:00
FIN
AP2
MINEROS DE ZACATECAS
15
 
 
TAPATIO
16
 
 
0
0
0
1

01:00
FIN
LAGr1
DEPORTIVO TEPIC JAP
10
 
 
COLIMA FC
13
 
 
0
0
3
2
 

01:00
FIN
LAGr1
MINEROS DE FRESNILLO
14
 
 
TECOS
12
 
 
0
0
1
1
 

01:00
FIN
SD
ROCHA FC
9
 
 
VILLA TERESA
12
 
 
0
0
1
1
 

00:30
FIN
PB
D. PUERTO MONTT
4
 
 
COQUIMBO UNIDO
3
 
 
0
0
1
3

00:30
FIN
LAGr1
SALTILLO FC
7
 
 
TRITONES VALLARTA
3
 
 
0
0
2
0
 

00:15
FIN
CUP
2 DE MAYO
 
 
DEPORTIVO SANTANI
 
 
 
0
0
1
1
4-5

00:00
FIN
PB
UNION SAN FELIPE
12
 
 
FERNANDEZ VIAL
14
 
 
0
0
0
1
 

00:00
FIN
AP
GUASTATOYA
12
 
 
COBAN IMPERIAL
11
 
 
0
0
0
1

00:00
FIN
LAGr1
CORRECAMINOS DE LA UAT II
8
 
 
LEONES NEGROS UDG II
11
 
 
0
0
1
1
 

00:00
FIN
LAGr2
CAFETALEROS DE CHIAPAS II
1
 
 
MONTANESES
6
 
 
0
1
3
1
 

00:00
FIN
LAGr2
CD ZAP
9
 
 
INTER DE QUERETARO
7
 
 
0
1
2
1
 

00:00
FIN
LAGr2
INTER PLAYA DEL CARMEN
3
 
 
REBOCEROS DE LA PIEDAD
2
 
 
1
1
1
1
 

00:00
FIN
LB
CIERVOS
7
 
 
GUERREROS DE XICO
8
 
 
2
0
5
0
 

00:00
FIN
LB
LOBOS HUERTA
3
 
 
CUAUTLA
5
 
 
0
0
1
1
 

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
19:00
CANC
EL
MAARDU LINNAMEESKOND
1
 
 
FC ELVA
8
 
 

17:00
CANC
2Gr2/1
SMOLENSK
11
 
 
LENINGRADETS
6
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score