Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FULL TIME RESULT ONLY
15:00
FTR
PL
WAZITO FC
 
 
FC TALANTA
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
FINISHED GAMES
23:00
FIN
SD
LAS PALMAS
2
4
 
TENERIFE
14
2
 
1
0
3
1

2.00

3.10

4.33

22:45
FIN
GrC
BENFICA
2
 
 
PENAFIEL
4
 
 
0
0
2
0
 

21:45
FIN
CUP
CLYDE
 
 
DUMBARTON
 
 
 
0
2
1
3

2.40

3.60

2.40

21:00
FIN
1B
ANDERLECHT (U23)
5
 
 
BEERSCHOT
1
 
 
1
1
1
2
 

21:00
FIN
FAD
GENT (U23)
5
 
 
ROYAL ANTWERP (U23)
13
 
 
2
0
2
1
 

21:00
FIN
FAD
HOOGSTRATEN
20
 
 
PATRO MAASMECHELEN
1
 
 
0
0
1
2
 

21:00
FIN
FAD
K.S.K. HEIST
8
 
 
TIENEN
14
 
 
0
0
2
0
 

21:00
FIN
FAD
NINOVE
15
 
 
MANDEL UNITED
19
 
 
1
2
1
2
 

21:00
FIN
FAD
OH LEUVEN (U23)
9
 
 
R.OC. DE CHARLEROI
4
 
 
1
1
2
2
 

21:00
FIN
FAD
SINT-ELOOIS-WINKEL
12
 
 
K. RUPEL BOOM FC
18
 
 
0
1
0
3
 

21:00
FIN
FAD
SPORTING CHARLEROI (U23)
16
 
 
R.FC. LIEGE
2
 
 
0
0
1
2
 

21:00
FIN
FAD
URSL VISE
11
 
 
DESSEL SPORT
17
 
 
2
1
3
3
 

21:00
FIN
GrC
ARGENTINA
2
1
 
MEXICO
4
4
 
0
0
2
0

1.53

4.00

7.00

20:45
FIN
GrD
SC BRAGA
1
 
 
TROFENSE
4
 
 
2
0
3
0
 

20:30
FIN
FAD
FRANCS BORAINS
7
 
 
ROYAL KNOKKE
10
 
 
1
1
2
2
 

20:30
FIN
FAD
THES SPORT
6
 
 
LA LOUVIERE
3
 
 
0
0
1
1
 

20:30
FIN
N2Gr
NANTES B
10
 
 
BERGERAC PERIGORD
3
 
 
0
1
0
1
 

20:00
FIN
N2Gr
SAINT-QUENTIN
14
 
 
RACING BESANCON
10
 
 
0
0
0
1
 

20:00
FIN
N2Gr
OLYMPIQUE ALES
14
 
 
TOULON
10
 
 
0
2
1
3
 

20:00
FIN
SDR1
OURENSE
14
 
 
RS GIMNASTICA
7
 
 
1
2
1
2
 

20:00
FIN
SDR3
ALZIRA
10
 
 
UE OLOT
17
 
 
1
0
2
1
 

19:45
FIN
L1
RAIL CLUB KADIOGO (RKC)
6
 
 
VITESSE FC
2
 
 
0
0
0
1
 

19:30
FIN
NL
LYNX
4
 
 
MANCHESTER 62
11
 
 
1
1
4
2
 

19:30
FIN
PR
LINFIELD
5
 
 
CRUSADERS FC
4
 
 
0
0
0
0
 

19:30
FIN
CAM
FOLGORE
10
 
 
CAILUNGO
14
 
 
2
1
4
1
 

19:30
FIN
SD
ALBACETE
8
5
 
RACING SANTANDER
17
3
2
1
0
2
1

2.25

3.10

3.50

19:30
FIN
SD
OVIEDO
15
2
 
MIRANDES
19
1
 
1
0
1
0

2.00

2.90

4.75

19:30
FIN
PDR2
BARCELONA B
9
 
 
NUMANCIA
10
 
 
0
2
1
2
 

2.10

2.62

4.00

19:15
FIN
PDFW
REAL MADRID (W)
2
1
 
ALHAMA CF (W)
16
4
 
4
0
5
1
 

19:00
FIN
D1
A. E. KITION LARNACA
3
3
 
APOLLON LIMASSOL
5
3
1
0
0
1
0
 

19:00
FIN
FC
DAGENHAM & REDBRIDGE
 
 
GILLINGHAM
 
1
 
0
0
1
1
 

2.60

3.25

2.80

19:00
FIN
GrA
SHEFFIELD UTD (W)
5
 
 
EVERTON (W)
2
 
 
0
0
0
3

19:00
FIN
B
PISA
10
2
 
TERNANA
7
2
 
3
1
3
1
 

2.30

3.10

3.00

19:00
FIN
TD
DE TREFFERS
1
 
 
QUICK BOYS
5
 
 
0
0
2
1
 

19:00
FIN
PDR1
BADAJOZ
17
 
 
CORDOBA
1
 
 
2
1
2
4
 

3.80

3.30

1.90

19:00
FIN
PDR1
CULTURAL LEONESA
8
 
 
UNIONISTAS DE SALAMANCA
14
 
 
2
0
2
0
 

2.37

3.20

2.70

19:00
FIN
PDR2
CASTELLON
1
 
 
MURCIA
7
 
 
0
0
1
0
 

2.00

3.00

3.60

19:00
FIN
SDR1
CD LAREDO
12
 
 
OVIEDO B
16
 
 
0
0
1
0
 

19:00
FIN
SDR3
ESPANYOL B
5
 
 
VALENCIA MESTALLA
4
 
 
0
2
0
6
 

19:00
FIN
CL
FC THUN
7
 
 
FC VADUZ
9
 
 
0
0
1
1
 

19:00
FIN
CL
FC WIL 1900
1
 
 
FC STADE LS OUCHY
2
 
 
0
0
0
0
 

18:30
FIN
CGrB
FERMANA
16
 
 
LUCCHESE
11
 
 
1
0
1
0
 

18:30
FIN
CGrB
GUBBIO
2
 
1
SAN DONATO
20
 
 
0
0
1
0
 

18:30
FIN
CGrB
IMOLESE
15
 
 
PONTEDERA
9
 
 
0
1
1
2
 

18:30
FIN
CGrB
REGGIANA
1
 
 
RIMINI
10
 
 
1
0
2
0
 

18:30
FIN
CGrB
ROBUR SIENA
5
 
 
CARRARESE
6
 
 
0
0
0
0
 

18:30
FIN
CGrB
VIRTUS ENTELLA
3
 
 
VIS PESARO
14
 
 
1
0
2
1
 

18:00
FIN
BP2
RAJA BENI MELLAL
10
 
 
WYDAD TEMARA
15
 
 
0
0
0
0
 

18:00
FIN
BP2
RENAISSANCE ZEMAMRA
1
 
 
RAPIDE OUED ZEM
4
 
 
0
0
1
1
 

18:00
FIN
SDR1
GUIJUELO
2
 
 
POLVORIN FC
17
 
 
0
0
1
0
 

18:00
FIN
SDR2
ATLETICO CIRBONERO
12
 
 
CD IZARRA
9
 
1
1
2
1
2
 

18:00
FIN
SDR2
RACING RIOJA
13
 
 
REAL SOCIEDAD C
3
 
 
1
2
1
2
 

18:00
FIN
SDR2
SAN JUAN
10
 
 
UTEBO
4
 
 
1
0
1
0
 

18:00
FIN
SDR5
GUADALAJARA
6
 
 
LEGANES B
17
 
 
1
0
2
0
 

18:00
FIN
1L1
CONCORDIA LAUSANNE
12
 
 
FC GRAND-SACONNEX
9
 
 
1
0
2
2
 

18:00
FIN
1L1
MEYRIN
6
 
 
US TERRE SAINTE
7
 
 
0
3
2
4
 

18:00
FIN
1L3
LUGANO II
2
 
 
WETTSWIL-BONSTETTEN
4
 
 
0
0
1
0
 

18:00
FIN
1LG
GENCLERBIRLIGI
18
 
 
RIZESPOR
2
 
 
1
1
1
3
 

3.60

3.30

1.83

18:00
FIN
GrD
FRANCE
1
1
 
DENMARK
3
2
 
0
0
2
1

1.80

3.60

4.50

17:30
FIN
L1
ASEC KOUDOUGOU
4
 
 
MAJESTIC FC
10
 
 
0
0
2
1
 

17:30
FIN
L1
ASFA YENNENGA (BFA)
9
 
 
SALITAS
3
 
 
0
0
0
1
 

17:30
FIN
L1
RC BOBO (BFA)
7
 
 
AS SONABEL (BFA)
15
 
 
0
0
1
1
 

17:30
FIN
SDR1
BURGOS PROMESAS
18
 
 
CD ARENTEIRO
1
 
 
0
1
1
2
 

17:30
FIN
SDR2
U. MUTILVERA
17
 
 
TARAZONA
8
 
1
1
0
3
1
 

17:15
FIN
FC
WREXHAM
1
 
FARNBOROUGH
 
 
 
0
0
4
1

1.25

6.50

8.50

17:15
FIN
SD
ALAVES
1
2
 
VILLARREAL B
13
5
1
1
0
2
0

1.70

3.80

5.00

17:15
FIN
SD
MALAGA
21
1
 
PONFERRADINA
18
5
 
0
0
1
0

2.20

3.10

3.60

17:15
FIN
PL
YOUNG AFRICANS
1
 
 
MBEYA CITY
7
 
 
1
0
2
0
 

17:00
FIN
CUP
PYUNIK YEREVAN
 
 
FC NOAH
 
 
 
1
0
3
0
 

17:00
FIN
1B
STANDARD LIEGE (U23)
10
 
 
DEINZE
7
 
1
1
1
1
2
 

3.00

3.40

2.20

17:00
FIN
D1
KARMIOTISSA POLEMIDION
8
3
 
DOXA KATOKOPIAS
12
1
 
0
1
2
1
 

17:00
FIN
CUP
ZAMALEK SC
 
 
AL MASRY
 
 
 
0
0
1
0

17:00
FIN
NL
ALDERSHOT TOWN
18
3
 
SOUTHEND
5
4
 
1
0
2
0

4.20

4.00

1.66

17:00
FIN
NL
ALTRINCHAM
16
2
 
EASTLEIGH
12
2
 
1
0
2
1

1.90

3.75

3.30

17:00
FIN
NL
DORKING WANDERERS
14
1
 
YORK
17
3
 
1
0
1
0

2.37

3.25

2.80

17:00
FIN
NL
MAIDSTONE UTD
20
2
 
MAIDENHEAD
13
1
 
2
1
3
2

2.40

3.30

2.62

17:00
FIN
NL
TORQUAY
24
2
 
GATESHEAD
21
2
 
0
0
1
1

2.25

3.50

2.75

17:00
FIN
NL
WEALDSTONE
10
1
 
SCUNTHORPE
23
3
1
1
1
3
1
 

2.15

3.50

2.90

17:00
FIN
NL
YEOVIL
19
3
1
FC HALIFAX TOWN
15
 
 
1
0
1
0
 

2.70

3.10

2.45

17:00
FIN
NLN
AFC FYLDE
6
 
 
ALFRETON
13
 
 
1
0
2
0

17:00
FIN
NLN
BANBURY UNITED
7
 
 
CHORLEY
11
 
1
0
0
3
0

17:00
FIN
NLN
BLYTH SPARTANS
22
 
 
BRACKLEY TOWN
1
 
 
0
0
1
1

17:00
FIN
NLN
BRADFORD PARK AVENUE
21
 
 
BOSTON UTD
17
 
 
0
1
2
1

17:00
FIN
NLN
CURZON ASHTON
16
 
 
AFC TELFORD UTD
24
 
 
3
0
3
0

17:00
FIN
NLN
HEREFORD
15
 
 
DARLINGTON FC
2
 
 
1
1
1
2

17:00
FIN
NLN
KETTERING
20
 
 
SOUTHPORT
8
 
 
0
0
0
0

17:00
FIN
NLN
KIDDERMINSTER
12
 
 
GLOUCESTER CITY
10
 
 
0
0
0
1

17:00
FIN
NLN
LEAMINGTON
14
 
 
PETERBOROUGH SPORTS
9
 
 
0
1
0
2

17:00
FIN
NLN
SCARBOROUGH
4
 
 
CHESTER
5
 
 
0
0
1
3

17:00
FIN
NPL
BAMBER BRIDGE
8
 
 
MATLOCK TOWN
10
 
 
2
0
5
1
 

17:00
FIN
NPL
GAINSBOROUGH
1
 
 
RADCLIFFE FC
7
 
 
0
1
2
2
 

17:00
FIN
NPL
LANCASTER
13
 
 
ASHTON UNITED
12
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
NPL
LIVERSEDGE
21
 
 
GUISELEY AFC
17
 
 
1
1
2
1
 

17:00
FIN
NPL
MARINE
4
 
 
HYDE UTD
3
 
1
0
0
0
0
 

17:00
FIN
NPL
MORPETH TOWN AFC
14
 
 
BELPER TOWN
22
 
 
0
0
0
2
 

17:00
FIN
NPL
STAFFORD RANGERS
11
 
 
FC UTD OF MANCHESTER
5
 
 
1
0
1
0
 

17:00
FIN
NPL
STALYBRIDGE
20
 
1
WARRINGTON RYLANDS
9
 
 
0
0
1
2
 

17:00
FIN
NPL
WARRINGTON TOWN
6
 
 
SOUTH SHIELDS
2
 
 
1
1
3
2
 

17:00
FIN
NPL
WHITBY
18
 
 
ATHERTON COLLIERIES AFC
15
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
NLS
BRAINTREE
5
 
 
HUNGERFORD TOWN
22
 
1
0
0
3
2

17:00
FIN
NLS
CHESHUNT FC
23
 
 
OXFORD CITY
8
 
 
0
1
1
2

17:00
FIN
NLS
DARTFORD
1
 
 
CONCORD RANGERS
19
 
 
1
1
3
1

17:00
FIN
NLS
HAMPTON & RICHMOND
17
 
 
DOVER
12
 
 
0
2
0
2

17:00
FIN
NLS
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
14
 
 
TAUNTON TOWN
16
 
 
1
1
1
1

17:00
FIN
NLS
ST ALBANS
6
 
 
BATH CITY
10
 
1
2
0
3
0

17:00
FIN
NLS
TONBRIDGE ANGELS
11
 
 
HAVANT & WATERLOOVILLE
2
 
 
1
0
1
1

17:00
FIN
NLS
WELLING
13
 
1
WEYMOUTH
24
 
 
1
1
1
2

17:00
FIN
NLS
WORTHING
7
 
 
CHELMSFORD
4
 
 
1
2
1
3

17:00
FIN
SCL
BEDFORD TOWN
17
 
 
BROMSGROVE SPORTING FC
8
 
 
1
2
3
4

17:00
FIN
SCL
COALVILLE
5
 
 
NEEDHAM MARKET
16
 
 
0
0
1
0

17:00
FIN
SCL
HITCHIN
9
 
 
MICKLEOVER SPORTS
6
 
 
3
1
4
1

17:00
FIN
SCL
ILKESTON TOWN
10
 
 
KINGS LANGLEY
19
 
 
1
0
3
0

17:00
FIN
SCL
LEISTON FC
2
 
 
REDDITCH
7
 
 
2
0
2
1

17:00
FIN
SCL
NUNEATON BOROUGH FC
3
 
 
TAMWORTH
1
 
 
0
1
1
1

17:00
FIN
SCL
RUSHALL OLYMPIC
4
 
 
AFC RUSHDEN & DIAMONDS
21
 
 
1
1
3
1

17:00
FIN
SCL
ST IVES
12
 
 
HEDNESFORD TOWN
22
 
 
1
0
2
0

17:00
FIN
SCL
STOURBRIDGE
13
 
 
BARWELL
14
 
 
0
0
0
1

17:00
FIN
SCL
STRATFORD
18
 
 
ROYSTON TOWN
15
 
 
0
1
1
1

17:00
FIN
SLS
BEACONSFIELD TOWN
11
 
 
WESTON SUPER MARE
1
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
SLS
CHESHAM UNITED
3
 
 
TRURO CITY
2
 
2
3
0
3
1
 

17:00
FIN
SLS
HARROW BOROUGH
16
 
 
SALISBURY FC
5
 
 
0
0
0
1
 

17:00
FIN
SLS
HARTLEY WINTNEY
18
 
 
MERTHYR
12
 
 
1
0
1
2
 

17:00
FIN
SLS
HENDON
21
 
 
BRACKNELL TOWN
9
 
 
1
2
3
4
 

17:00
FIN
SLS
POOLE TOWN
4
 
 
HANWELL TOWN
13
 
 
1
2
3
2
 

17:00
FIN
SLS
SWINDON SUPERMARINE
8
 
 
HAYES & YEADING
14
 
 
1
0
3
5
 

17:00
FIN
SLS
WINCHESTER CITY
15
 
 
DORCHESTER
6
 
 
1
1
1
1

17:00
FIN
SLS
YATE TOWN
19
 
 
GOSPORT BOROUGH
20
 
 
3
2
5
4
 

17:00
FIN
IPL
AVELEY
3
 
 
KINGSTONIAN
17
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
IPL
BILLERICAY
11
 
 
CANVEY
6
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
IPL
BISHOP S STORTFORD
5
 
 
MARGATE
15
 
 
0
0
2
2
 

17:00
FIN
IPL
BOGNOR REGIS
14
 
 
HARINGEY BOROUGH
12
 
 
0
1
0
1
 

17:00
FIN
IPL
CARSHALTON ATHLETIC
7
 
 
CRAY WANDERERS FC
9
 
 
0
1
1
1
 

17:00
FIN
IPL
FOLKESTONE INVICTA
16
 
 
HORSHAM
10
 
1
1
0
3
0
 

17:00
FIN
IPL
HASTINGS
8
 
 
CORINTHIAN CASUALS
22
 
 
2
0
3
0
 

17:00
FIN
IPL
HERNE BAY
21
 
 
BRIGHTLINGSEA REGENT
20
 
 
0
0
1
1
 

17:00
FIN
IPL
LEWES
13
 
 
BOWERS & PITSEA FC
19
 
 
0
2
2
2
 

17:00
FIN
IPL
POTTERS BAR TOWN
1
 
 
AFC HORNCHURCH
2
 
 
1
2
2
5
 

17:00
FIN
IPL
WINGATE & FINCHLEY
18
 
 
ENFIELD TOWN
4
 
 
0
1
0
2
 

17:00
FIN
FC
ACCRINGTON ST
1
 
BARNET
 
3
 
0
0
1
0

1.65

4.33

4.50

17:00
FIN
FC
AFC WIMBLEDON
4
 
CHESTERFIELD
 
 
 
0
1
0
2

2.62

3.30

2.62

17:00
FIN
FC
BARNSLEY
1
 
CREWE
 
1
 
1
0
3
0

1.50

4.20

7.00

17:00
FIN
FC
CAMBRIDGE UNITED
1
 
GRIMSBY
 
3
 
0
0
1
2

2.55

3.10

2.90

17:00
FIN
FC
CHARLTON
1
 
STOCKPORT
 
2
 
2
1
2
2

2.10

3.75

3.25

17:00
FIN
FC
FOREST GREEN
2
1
ALVECHURCH
 
1
 
1
0
2
1

1.33

6.00

8.00

17:00
FIN
FC
HARTLEPOOL
2
 
HARROGATE TOWN
 
4
1
2
0
3
1

3.20

3.50

2.20

17:00
FIN
FC
OXFORD UNITED
2
 
EXETER
 
3
 
1
0
4
1

2.00

3.60

3.50

17:00
FIN
FC
PORTSMOUTH
 
 
MILTON KEYNES DONS
 
2
 
2
1
3
2

1.85

3.40

4.50

17:00
FIN
FC
SHEFFIELD WED
 
 
MANSFIELD
 
1
 
0
1
2
1

1.60

4.33

5.00

17:00
FIN
FC
SHREWSBURY
4
 
PETERBOROUGH
 
4
 
3
1
3
1

3.25

3.30

2.25

17:00
FIN
FC
WALSALL
 
 
CARLISLE
 
2
 
0
1
2
1

2.37

3.40

2.90

17:00
FIN
OBS
TSV 1860 MUNICH II
8
 
 
FC INGOLSTADT 04 II
3
 
 
0
1
1
1
 

17:00
FIN
OBN
JAHN REGENSBURG II
12
 
 
SC FEUCHT
8
 
 
0
1
2
2
 

17:00
FIN
OHE
FC 1906 ERLENSEE
19
 
 
EINTRACHT STADTALLENDORF
6
 
 
0
1
0
3
 

17:00
FIN
OHE
TUS DIETKIRCHEN
16
 
 
TURK GUCU FRIEDBERG
3
 
 
2
1
2
3
 

17:00
FIN
ORGr
SPORTFREUNDE EISBACHTAL
10
 
 
TSV SCHOTT MAINZ
2
 
 
0
1
1
4
 

17:00
FIN
BLW
WERDER BREMEN (W)
11
 
 
SC FREIBURG (W)
5
 
 
1
1
1
2
 

17:00
FIN
NL
COLLEGE 1975
10
 
 
LINCOLN RED IMPS
1
 
 
0
3
0
5
 

17:00
FIN
ND
AS JEUNESSE ESCH
6
 
 
FC DIFFERDANGE 03
7
 
1
0
0
1
0
 

17:00
FIN
BP2
ITTIHAD KHEMISSET
16
 
 
JEUNESSE BEN GUERIR
7
 
 
0
0
1
1
 

17:00
FIN
BP2
STADE MAROCAIN
2
 
 
WYDAD FES
14
 
 
0
0
2
1
 

17:00
FIN
PR
CARRICK RANGERS
7
 
 
BALLYMENA UNITED
9
 
 
0
0
0
2
 

17:00
FIN
PR
CLIFTONVILLE FC
2
 
 
NEWRY CITY FC
10
 
 
1
0
2
0
 

17:00
FIN
PR
DUNGANNON SWIFTS
11
 
 
GLENAVON FC
8
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
PR
PORTADOWN FC
12
 
 
GLENTORAN FC
3
 
 
0
1
0
2
 

17:00
FIN
CH
BALLINAMALLARD UTD
7
 
 
KNOCKBREDA
11
 
 
0
1
2
1
 

17:00
FIN
CH
BALLYCLARE COMRADES
6
 
 
INSTITUTE FC
8
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
CH
DERGVIEW
10
 
 
LOUGHGALL
1
 
 
2
0
2
0
 

17:00
FIN
CH
WARRENPOINT TOWN
4
 
 
ARDS
5
 
 
1
1
1
4
 

17:00
FIN
L3ZA
CANELAS 2010
5
 
 
VARZIM
3
 
1
1
1
3
2
 

17:00
FIN
L3ZA
PAREDES
10
 
 
S. JOAO VER
7
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
L3ZA
SC BRAGA B
9
 
 
MONTALEGRE
11
 
 
0
1
1
2
 

17:00
FIN
L3ZB
AMORA
1
 
 
MONCARAPACHENSE
10
 
1
1
0
6
0
 

17:00
FIN
L3ZB
OLIV. HOSPITAL
9
 
 
ACADEMICA
12
 
 
0
2
2
2
 

17:00
FIN
GrH
FAMALICAO
4
 
 
ACADEMICO VISEU
1
 
 
0
1
1
1
 

17:00
FIN
SL2
STRANRAER
6
1
 
ANNAN ATHLETIC
8
2
 
0
1
1
1