Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

07:00
1 HF
40'
J1
CONSADOLE SAPPORO
6
 
 
FC TOKYO
1
 
 
0
1
TV
07:30
1 HF
8'
TAS
CLARENCE UNITED
9
 
 
LAUNCESTON CITY
7
 
 
0
0
07:30
1 HF
11'
TAS
HOBART ZEBRAS
4
 
 
GLENORCHY KNIGHTS
5
 
 
0
0
08:30
SCH
ADELAIDE COMETS
 
 
CAMPBELLTOWN CITY
 
 
 
08:30
SCH
ADELAIDE RAIDERS
 
 
NE METROSTARS
 
 
 
09:00
SCH
PRF
WOLLONGONG WOLVES
 
 
SYDNEY UNITED 58 FC
 
 
 
09:00
SCH
JFL
SONY SENDAI FC
3
 
 
RYUTSU KEIZAI
15
 
 
10:00
SCH
QSL
PENINSULA POWER
3
 
 
GOLD COAST UNITED
7
 
 
10:00
SCH
QSL
REDLANDS UNITED
11
 
 
QUEENSLAND LIONS
1
 
 
10:00
SCH
TAS
OLYMPIA
2
 
 
KINGBOROUGH LIONS
6
 
 
10:00
SCH
WA
COCKBURN CITY
8
 
 
PERTH SC
1
 
 
10:00
SCH
WA
ECU JOONDALUP
10
 
 
BALCATTA
5
 
 
10:00
SCH
WA
PERTH GLORY YOUTH
7
 
 
BAYSWATER CITY
4
 
 
10:00
SCH
WA
ROCKINGHAM CITY
9
 
 
INGLEWOOD UNITED
3
 
 
10:00
SCH
WA
SORRENTO
6
 
 
ARMADALE
11
 
 
10:00
SCH
WA
STIRLING LIONS
12
 
 
FLOREAT ATHENA
2
 
 
11:00
SCH
PFL
PHILIPPINE AIR FORCE
6
 
 
GREEN ARCHERS UNITED
4
 
 
11:00
SCH
L2
CONCORDIA
8
 
 
VOINT TURNU MAGURELE
3
 
 
11:00
SCH
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
14
 
 
DUNAREA CALARASI
18
 
 
11:00
SCH
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
17
 
 
CSM SCOLAR RESITA
4
 
 
11:00
SCH
L2
PANDURII TG JIU
19
 
 
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
16
 
 
11:00
SCH
L2
RIPENSIA TIMISOARA
15
 
 
UTA ARAD
2
 
 
11:00
SCH
L2
SPORTUL SNAGOV
20
 
 
METALOGLOBUS
13
 
 
11:15
SCH
D2
PARDUBICE
2
 
 
FK BANIK SOKOLOV
15
 
 
11:15
SCH
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
8
 
 
DUKLA PRAHA
3
 
 
11:30
SCH
QSL
EASTERN SUBURBS FC
9
 
 
SWQ THUNDER
14
 
 
11:30
SCH
ADELAIDE OLYMPIC
 
 
ADELAIDE BLUE EAGLES
 
 
 
11:30
SCH
L1
PERSEBAYA SURABAYA
6
 
 
PERSIJA JAKARTA
14
 
 
12:00
SCH
QSL
MAGPIES CRUSADERS
12
 
 
BRISBANE STRIKERS
5
 
 
12:00
SCH
QSL
WESTERN PRIDE
13
 
 
BRISBANE CITY
6
 
 
12:00
SCH
J1
NAGOYA GRAMPUS
9
 
 
YOKOHAMA F. MARINOS
5
 
 
TV
12:00
SCH
J2
JEF UNITED CHIBA
17
 
 
VENTFORET KOFU
7
 
 
12:00
SCH
J2
MITO HOLLYHOCK
5
 
 
TOKYO VERDY
11
 
 
12:00
SCH
J2
YOKOHAMA FC
4
 
 
KAGOSHIMA UNITED
18
 
 
12:00
SCH
JFL
HONDA FC
1
 
 
NARA CLUB
12
 
 
13:00
SCH
VEI
HONKA
4
 
 
HJK HELSINKI
5
 
 
TV
13:00
SCH
J1
JUBILO IWATA
18
 
 
CEREZO OSAKA
7
 
 
TV
13:00
SCH
J1
KAWASAKI FRONTALE
3
 
 
SHIMIZU S-PULSE
14
 
 
13:00
SCH
J1
SANFRECCE HIROSHIMA
4
 
 
OITA TRINITA
8
 
 
13:00
SCH
J1
VEGALTA SENDAI
15
 
 
SHONAN BELLMARE
12
 
 
13:00
SCH
J2
ALBIREX NIIGATA
12
 
 
ZWEIGEN KANAZAWA
8
 
 
13:00
SCH
J2
KYOTO SANGA
3
 
 
AVISPA FUKUOKA
19
 
 
13:00
SCH
J2
MONTEDIO YAMAGATA
6
 
 
TOCHIGI SC
21
 
 
13:00
SCH
J2
RENOFA YAMAGUCHI
14
 
 
V-VAREN NAGASAKI
13
 
 
13:00
SCH
J2
TOKUSHIMA VORTIS
10
 
 
FC RYUKYU
16
 
 
13:00
SCH
LP
ACADEMICA
5
 
 
CHAVES
9
 
 
13:00
SCH
CTR
ARARAT MOSCOW
5
 
 
STROGINO MOSCOW
9
 
 
13:00
SCH
KL1
JEONBUK MOTORS
1
 
 
SEONGNAM FC
8
 
 
13:00
SCH
KL1
ULSAN HYUNDAI FC
2
 
 
SANGJU SANGMU FC
5
 
 
13:00
SCH
KL2
BUCHEON FC 1995
7
 
 
JEONNAM DRAGONS
8
 
 
13:00
SCH
KL2
SEOUL E-LAND FC
9
 
 
ANSAN GREENERS
5
 
 
13:00
SCH
VL1
HAI PHONG
11
 
 
VIETTEL
9
 
 
13:30
SCH
KL1
DAEGU FC
6
 
 
GANGWON FC
4
 
 
13:45
SCH
PL
BURIRAM UNITED
1
 
 
SUKHOTHAI FC
13
 
 
14:00
SCH
CL1
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
9
 
 
BEIJING BSU
6
 
 
14:00
SCH
ED
BSF (W)
8
 
 
BRONDBY (W)
4
 
 
14:00
SCH
ED
ODENSE (W)
7
 
 
FARUM (W)
3
 
 
14:00
SCH
ED
VSK AARHUS (W)
6
 
 
FC THY-THISTED (W)
5
 
 
14:00
SCH
NL
IK MYRAN (W)
10
 
 
ONS (W)
9
 
 
14:00
SCH
NL
ILVES (W)
8
 
 
ALAND UNITED (W)
4
 
 
14:00
SCH
NL
JYPK (W)
5
 
 
HONKA (W)
2
 
 
14:00
SCH
NL
KUPS (W)
6
 
 
TIPS (W)
3
 
 
14:00
SCH
NL
TPS (W)
7
 
 
HJK HELSINKI (W)
1
 
 
14:00
SCH
2BL
HANNOVER 96
9
 
 
SPVGG GREUTHER FURTH
6
 
 
TV
14:00
SCH
2BL
JAHN REGENSBURG
11
 
 
ARMINIA BIELEFELD
7
 
 
TV
14:00
SCH
2BL
VFL BOCHUM
16
 
 
SV WEHEN
18
 
 
TV
14:00
SCH
NTH
VFL WOLFSBURG II
2
 
 
EINTRACHT NORDERSTEDT
8
 
 
14:00
SCH
BLW
1899 HOFFENHEIM (W)
2
 
 
FC KOLN (W)
4
 
 
14:00
SCH
L1
MADURA UNITED
5
 
 
PSIS SEMARANG
11
 
 
14:00
SCH
TS
KLEPP (W)
3
 
 
KOLBOTN (W)
6
 
 
14:00
SCH
PFL
KAYA
2
 
 
STALLION LAGUNA FC
3
 
 
14:00
SCH
TAMBOV
14
 
 
DINAMO MOSCOW
13
 
 
TV
14:00
SCH
PL
TRAT FC
8
 
 
PTT RAYONG
9
 
 
14:00
SCH
PR
KOLOS KOVALIVKA
4
 
 
VORSKLA POLTAVA
9
 
 
TV
14:00
SCH
VL1
THAN QUANG NINH
4
 
 
BECAMEX BINH DUONG
6
 
 
14:30
SCH
CL1
GUANGDONG SOUTHERN TIGERS
10
 
 
MEIZHOU HAKKA
11
 
 
14:30
SCH
CL1
HEILONGJIANG LAVA SPRING
8
 
 
XINJIANG TIANSHAN
12
 
 
14:30
SCH
CL1
LIAONING WHOWIN FC
15
 
 
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
5
 
 
14:30
SCH
CL1
QINGDAO HUANGHAI
4
 
 
SICHUAN LONGFOR
14
 
 
14:30
SCH
CL1
ZHEJIANG GREENTOWN
7
 
 
GUIZHOU HENGFENG
3
 
 
14:30
SCH
EPL
NORWICH
11
 
 
CHELSEA
16
 
 
TV
14:30
SCH
ECH
DERBY
14
 
 
WEST BROM
6
 
 
TV
14:30
SCH
EL1
DONCASTER
12
 
 
LINCOLN
2
 
 
14:30
SCH
N/E
BISCHOFSWERDAER
18
 
 
VIKTORIA BERLIN
11
 
 
14:30
SCH
N/E
SV LICHTENBERG 47
8
 
 
WACKER NORDHAUSEN
6
 
 
14:30
SCH
N/E
UNION FURSTENWALDE
16
 
 
SV BABELSBERG 03
15
 
 
14:30
SCH
N/E
VSG ALTGLIENICKE
7
 
 
BFC DYNAMO
3
 
 
14:30
SCH
L1
PUSAMANIA BORNEO
7
 
 
SEMEN PADANG
18
 
 
14:35
SCH
CL1
NANTONG ZHIYUN
13
 
 
SHANGHAI SHENXIN FC
16
 
 
15:00
SCH
SLW
CLUB BRUGGE (W)
4
 
 
ANDERLECHT (W)
3
 
 
15:00
SCH
BAYERN MUNICH II
13
 
 
CHEMNITZER FC
19
 
 
15:00
SCH
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
3
 
 
FC WURZBURGER KICKERS
12
 
 
15:00
SCH
FC MAGDEBURG
11
 
 
TSV 1860 MUNICH
17
 
 
15:00
SCH
PREUSSEN MUNSTER
8
 
 
KFC UERDINGEN 05
18
 
 
15:00
SCH
SG SONN. GROSSASPACH
9
 
 
FC VIKTORIA KOLN
7
 
 
15:00
SCH
SV MEPPEN
16
 
 
CARL ZEISS JENA
20
 
 
15:00
SCH
NTH
FC ST. PAULI II
14
 
 
HANNOVER 96 II
11
 
 
15:00
SCH
WST
ALEMANNIA AACHEN
9
 
 
VFB HOMBERG
15
 
 
15:00
SCH
WST
BERGISCH GLADBACH 09
17
 
 
ROT-WEISS OBERHAUSEN
8
 
 
15:00
SCH
WST
BORUSSIA MONCHENGLADB. II
16
 
 
SV LIPPSTADT 08
14
 
 
15:00
SCH
WST
SPORTFREUNDE LOTTE
7
 
 
SV RODINGHAUSEN
2
 
 
15:00
SCH
S/W
BAHLINGER SC
13
 
 
FC 08 HOMBURG
8
 
 
15:00
SCH
S/W
BAYERN ALZENAU
6
 
 
TSG BALINGEN
17
 
 
15:00
SCH
S/W
FC GIESSEN
14
 
 
FSV FRANKFURT
10
 
 
15:00
SCH
S/W
FC SAARBRUCKEN
2
 
 
FC ASTORIA WALLDORF
5
 
 
15:00
SCH
S/W
KICKERS OFFENBACH
1
 
 
SV ELVERSBERG
4
 
 
15:00
SCH
S/W
SSV ULM 1846
15
 
 
TUS ROT-WEISS KOBLENZ
16
 
 
15:00
SCH
S/W
VFR AALEN
9
 
 
FK PIRMASENS
18
 
 
15:00
SCH
BAV
FC SCHWEINFURT 05
2
 
 
VIKTORIA ASCHAFFENBURG
10
 
 
15:00
SCH
BAV
SPVGG GREUTHER FURTH II
1
 
 
TSV BUCHBACH
6
 
 
15:00
SCH
BAV
TSV AUBSTADT
8
 
 
FC AUGSBURG II
13
 
 
15:00
SCH
BAV
TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN
3
 
 
FC NURNBERG II
5
 
 
15:00
SCH
BAV
VFB EICHSTATT
7
 
 
FV ILLERTISSEN
14
 
 
15:00
SCH
BAV
WACKER BURGHAUSEN
9
 
 
FC MEMMINGEN
18
 
 
15:00
SCH
TS
AVALDSNES (W)
10
 
 
ROA (W)
5
 
 
15:00
SCH
TS
TRONDHEIMS-ORN (W)
9
 
 
FL FART (W)
11
 
 
15:00
SCH
DS
KOPPARBERGS/GOTEBORG (W)
2
 
 
LINKOPINGS (W)
5
 
 
15:00
SCH
PL
BANGKOK UNITED
4
 
 
PORT FC
3
 
 
15:00
SCH
VL1
SAI GON
10
 
 
THANH HOA
12
 
 
15:30
SCH
D1W
BORDEAUX (W)
1
 
 
FC FLEURY 91 (W)
3
 
 
15:30
SCH
D1W
GUINGAMP (W)
4
 
 
METZ (W)
7
 
 
15:30
SCH
D1W
MONTPELLIER (W)
8
 
 
REIMS (W)
11
 
 
15:30
SCH
D1W
PARIS FC (W)
9
 
 
DIJON (W)
2
 
 
15:30
SCH
1L
PODBESKIDZIE
9
 
 
OLIMPIA GRUDZIADZ
15
 
 
15:30
SCH
L1
ACADEMICA CLINCENI
13
 
 
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
7
 
 
TV
16:00
SCH
PR
LORI FC
5
 
 
FC NOAH
4
 
 
16:00
SCH
PR
FC VITEBSK
12
 
 
FC NEMAN GRODNO
10
 
 
16:00
SCH
ASTON VILLA (U23)
9
 
 
NORWICH (U23)
8
 
 
 
16:00
SCH
ML
KALJU NOMME
4
 
 
FCI LEVADIA
1
 
 
16:00
SCH
L2
ESTAC TROYES
15
 
 
LENS
9
 
 
TV
16:00
SCH
EL
CHIKHURA SACHKHERE
6
 
 
LOKOMOTIVI TBILISI
4
 
 
16:00
SCH
WST
FORTUNA DUSSELDORF II
13
 
 
FC SCHALKE 04 II
18
 
 
16:00
SCH
PR
ORDABASY
4
 
 
SHAKHTER KARAGANDY
7
 
 
 
16:00
SCH
PR
TOBOL KOSTANAY
2
 
 
FC ATYRAU
10
 
 
 
16:00
SCH
GS
MELAKA UNITED
1
 
 
FELDA UNITED FC
4
 
 
 
16:00
SCH
GS
PAHANG
1
 
 
SABAH
4
 
 
 
16:00
SCH
GS
PENANG
3
 
 
PERAK
2
 
 
 
16:00
SCH
TS
STABAEK (W)
12
 
 
SANDVIKEN (W)
2
 
 
16:00
SCH
EK
CRACOVIA KRAKOW
7
 
 
ARKA GDYNIA
15
 
 
TV
16:00
SCH
WST
KOLOMNA
12
 
 
VELES MOSCOW
10
 
 
16:00
SCH
STH
LEGION-DYNAMO
12
 
 
FK MAKHACHKALA
4
 
 
16:00
SCH
PSL
BLACK LEOPARDS
16
 
 
HIGHLANDS PARK FC
12
 
 
TV
16:00
SCH
PSL
GOLDEN ARROWS
10
 
 
CHIPPA UNITED
11
 
 
TV
16:00
SCH
NFS
FREE STATE STARS
15
 
 
UNIVERSITY OF PRETORIA FC
3
 
 
16:00
SCH
NFS
TS SPORTING
7
 
 
RICHARDS BAY FC
6
 
 
16:00
SCH
DS
KUNGSBACKA DFF (W)
12
 
 
ESKILSTUNA UTD (W)
8
 
 
16:00
SCH
PL
PRACHUAP
12
 
 
SAMUT PRAKAN CITY
5
 
 
16:30
SCH
D1W
LYON (W)
5
 
 
MARSEILLE (W)
12
 
 
16:30
SCH
BL
1899 HOFFENHEIM
13
 
 
WERDER BREMEN
14
 
 
TV
16:30
SCH
BL
FC AUGSBURG
17
 
 
UNION BERLIN
18
 
 
TV
16:30
SCH
BL
FORTUNA DUSSELDORF
4
 
 
BAYER LEVERKUSEN
5
 
 
TV
16:30
SCH
BL
FSV MAINZ 05
16
 
 
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
10
 
 
TV
16:30
SCH
BL
SC PADERBORN 07
12
 
 
SC FREIBURG
3
 
 
TV
16:30
SCH
L1
BALI UNITED PUSAM
1
 
 
AREMA FC
3
 
 
16:30
SCH
D1
SANDNES ULF
10
 
 
AALESUND
1
 
 
16:30
SCH
FC UFA
10
 
 
ZENIT SAINT PETERSBURG
1
 
 
TV
16:30
SCH
1L
KECIORENGUCU
10
 
 
OSMANLISPOR
5
 
 
16:45
SCH
GS
AL-ORUBA
3
 
 
MUSCAT CLUB
1
 
 
 
16:50
SCH
GS
AL-SEEB
4
 
 
OMAN CLUB
2
 
 
 
17:00
SCH
SL
SKENDERBEU KORCE
8
 
 
FLAMURTARI VLORE
7
 
 
TV
17:00
SCH
SL
VLLAZNIA
5
 
 
LACI
2
 
 
TV
17:00
SCH
A
ATLETICO MINEIRO
5
 
 
BAHIA
10
 
 
TV
17:00
SCH
B
PARANA
11
 
 
CRICIUMA
18
 
 
17:00
SCH
EPL
BRIGHTON
5
 
 
SOUTHAMPTON
19
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
MANCHESTER UTD
4
 
 
CRYSTAL PALACE
15
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
SHEFFIELD UTD
8
 
 
LEICESTER
13
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
WATFORD
20
 
 
WEST HAM
17
 
 
TV
17:00
SCH
ECH
BARNSLEY
20
 
 
LUTON
22
 
 
17:00
SCH
ECH
BLACKBURN
11
 
 
CARDIFF
12
 
 
17:00
SCH
ECH
CHARLTON
5
 
 
BRENTFORD
18
 
 
17:00
SCH
ECH
FULHAM
3
 
 
NOTTINGHAM FOREST
13
 
 
17:00
SCH
ECH
HUDDERSFIELD
23
 
 
READING
15
 
 
17:00
SCH
ECH
HULL CITY
17
 
 
BRISTOL CITY
7
 
 
17:00
SCH
ECH
MIDDLESBROUGH
16
 
 
MILLWALL
9
 
 
17:00
SCH
ECH
PRESTON
10
 
 
SHEFFIELD WED
4
 
 
17:00
SCH
ECH
QPR
19
 
 
WIGAN
21
 
 
17:00
SCH
ECH
STOKE CITY
24
 
 
LEEDS
1
 
 
TV
17:00
SCH
EL1
BOLTON
23
 
 
IPSWICH
6
 
 
17:00
SCH
EL1
BRISTOL ROVERS
17
 
 
OXFORD UNITED
16
 
 
17:00
SCH
EL1
COVENTRY
3
 
 
GILLINGHAM
19
 
 
17:00
SCH
EL1
FLEETWOOD TOWN
7
 
 
ACCRINGTON ST
21
 
 
17:00
SCH
EL1
MILTON KEYNES DONS
10
 
 
PETERBOROUGH
15
 
 
17:00
SCH
EL1
ROCHDALE
13
 
 
BLACKPOOL
1
 
 
17:00
SCH
EL1
SHREWSBURY
8
 
 
BURTON ALBION
9
 
 
17:00
SCH
EL1
SUNDERLAND
5
 
 
AFC WIMBLEDON
20
 
 
17:00
SCH
EL1
WYCOMBE
4
 
 
SOUTHEND
22
 
 
17:00
SCH
EL2
BRADFORD
2
 
 
FOREST GREEN
8
 
 
17:00
SCH
EL2
CAMBRIDGE UNITED
3
 
 
OLDHAM
23
 
 
17:00
SCH
EL2
CARLISLE
20
 
 
SALFORD CITY
15
 
 
17:00
SCH
EL2
CHELTENHAM
5
 
 
SWINDON TOWN
7
 
 
17:00
SCH
EL2
COLCHESTER
21
 
 
NORTHAMPTON
19
 
 
17:00
SCH
EL2
GRIMSBY
14
 
 
PORT VALE
11
 
 
17:00
SCH
EL2
LEYTON ORIENT
9
 
 
CRAWLEY TOWN
18
 
 
17:00
SCH
EL2
MACCLESFIELD
10
 
 
SCUNTHORPE
24
 
 
17:00
SCH
EL2
MANSFIELD
13
 
 
STEVENAGE
22
 
 
17:00
SCH
EL2
MORECAMBE
17
 
 
EXETER
4
 
 
17:00
SCH
EL2
NEWPORT COUNTY
12
 
 
CREWE
1
 
 
17:00
SCH
EL2
PLYMOUTH
6
 
 
WALSALL
16
 
 
17:00
SCH
NL
BROMLEY
3
 
 
BOREHAM WOOD
16
 
 
17:00
SCH
NL
CHESTERFIELD
22
 
 
BARROW
14
 
 
17:00
SCH
NL
CHORLEY
23
 
 
HARTLEPOOL
20
 
 
17:00
SCH
NL
EASTLEIGH
21
 
 
DAGENHAM & REDBRIDGE
15
 
 
17:00
SCH
NL
EBBSFLEET UNITED
24
 
 
NOTTS COUNTY
17
 
 
17:00
SCH
NL
FC HALIFAX TOWN
4
 
 
AFC FYLDE
11
 
 
17:00
SCH
NL
HARROGATE TOWN
18
 
 
STOCKPORT
8
 
 
17:00
SCH
NL
SUTTON UTD
6
 
 
DOVER
7
 
 
17:00
SCH
NL
WOKING
2
 
 
SOLIHULL MOORS
1
 
 
17:00
SCH
NL
WREXHAM
9
 
 
BARNET
10
 
 
17:00
SCH
NL
YEOVIL
12
 
 
MAIDENHEAD
5
 
 
17:00
SCH
NLN
ALTRINCHAM
17
 
 
DARLINGTON FC
9
 
 
17:00
SCH
NLN
BRADFORD PARK AVENUE
21
 
 
BLYTH SPARTANS
22
 
 
17:00
SCH
NLN
GATESHEAD
11
 
 
FARSLEY CELTIC
12
 
 
17:00
SCH
NLN
GLOUCESTER CITY
14
 
 
BOSTON UTD
15
 
 
17:00
SCH
NLN
GUISELEY AFC
2
 
 
ALFRETON
8
 
 
17:00
SCH
NLN
HEREFORD
4
 
 
BRACKLEY TOWN
13
 
 
17:00
SCH
NLN
KIDDERMINSTER
10
 
 
CHESTER
5
 
 
17:00
SCH
NLN
KINGS LYNN
3
 
 
CURZON ASHTON
6
 
 
17:00
SCH
NLN
LEAMINGTON
16
 
 
KETTERING
19
 
 
17:00
SCH
NLN
SOUTHPORT
7
 
 
AFC TELFORD UTD
18
 
 
17:00
SCH
NLN
SPENNYMOOR TOWN
20
 
 
YORK
1
 
 
17:00
SCH
NLS
BILLERICAY
6
 
 
ST ALBANS
19
 
 
17:00
SCH
NLS
CHELMSFORD
10
 
 
WELLING
11
 
 
17:00
SCH
NLS
CHIPPENHAM
13
 
 
WEYMOUTH
2
 
 
17:00
SCH
NLS
CONCORD RANGERS
4
 
 
MAIDSTONE UTD
14
 
 
17:00
SCH
NLS
DARTFORD
21
 
 
BRAINTREE
12
 
 
17:00
SCH
NLS
DORKING WANDERERS
7
 
 
HAMPTON & RICHMOND
22
 
 
17:00
SCH
NLS
EASTBOURNE BOROUGH
16
 
 
DULWICH HAMLET
5
 
 
17:00
SCH
NLS
OXFORD CITY
15
 
 
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
9
 
 
17:00
SCH
NLS
SLOUGH TOWN
20
 
 
BATH CITY
3
 
 
17:00
SCH
NLS
TONBRIDGE ANGELS
17
 
 
HAVANT & WATERLOOVILLE
8
 
 
17:00
SCH
NLS
WEALDSTONE
1
 
 
HUNGERFORD TOWN
18
 
 
17:00
SCH
VEI
KUPS
3
 
 
VPS
12
 
 
17:00
SCH
YKK
AC KAJAANI
8
 
 
AC OULU
7
 
 
17:00
SCH
YKK
EIF
6
 
 
TPS
2
 
 
17:00
SCH
YKK
FF JARO
3
 
 
MYPA
10
 
 
17:00
SCH
PR
BALLYMENA UNITED
5
 
 
GLENTORAN FC
10
 
 
17:00
SCH
PR
CARRICK RANGERS
9
 
 
CLIFTONVILLE FC
6
 
 
17:00
SCH
PR
COLERAINE FC
4
 
 
INSTITUTE FC
11
 
 
17:00
SCH
PR
CRUSADERS FC
1
 
 
LARNE
3
 
 
17:00
SCH
PR
DUNGANNON SWIFTS
2
 
 
GLENAVON FC
7
 
 
17:00
SCH
CTR
SALYUT BELGOROD
6
 
 
FC KHIMIK-ARSENAL
12
 
 
17:00
SCH
STH
SPARTAK NALCHIK
7
 
 
MASHUK-KMV
9
 
 
17:00
SCH
SPL
HAMILTON ACADEMICAL
6
 
 
MOTHERWELL
10
 
 
17:00
SCH
SPL
HIBERNIAN
7
 
 
ST JOHNSTONE
11
 
 
17:00
SCH
SPL
KILMARNOCK
12
 
 
ABERDEEN
4
 
 
17:00
SCH
SPL
ROSS COUNTY
3
 
 
LIVINGSTON
8
 
 
17:00
SCH
SCH
ALLOA ATHLETIC
10
 
 
ARBROATH
8
 
 
17:00
SCH
SCH
AYR UTD