Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:00
FIN
CL
UTC
17
 
 
ACADEMIA CANTOLAO
12
 
 
1
1
1
1
TV
22:30
FIN
CL2
CA FURRIAL
1
 
 
GRAN VALENCIA
6
 
 
3
0
6
1
22:00
FIN
EMPR. MINERA HUANUNI
3
 
2
MUNICIPAL VINTO
1
 
1
0
0
1
2
22:00
FIN
B
ST VINCENT & GRENADINES
1
1
 
SURINAME
2
1
 
0
1
2
2
 
22:00
FIN
PR
SHAMROCK ROVERS
2
 
 
FINN HARPS
9
 
 
0
0
1
0
22:00
FIN
SD
RAYO VALLECANO
7
 
 
TENERIFE
15
 
 
1
1
2
1
TV
22:00
FIN
CL2
CHICO DE GUAYANA
7
 
 
PETROLERO DE ANZOATEGUI
2
 
 
0
2
1
4
22:00
FIN
CL2
DYNAMO DE PUERTO LA CRUZ
6
 
 
UCV
3
 
 
0
1
2
1
21:45
FIN
QR
ANDORRA
5
3
 
MOLDOVA
6
3
1
0
0
1
0
TV
21:45
FIN
QR
CZECH REPUBLIC
2
1
 
ENGLAND
1
3
 
1
1
2
1
TV
21:45
FIN
QR
ICELAND
3
2
 
FRANCE
2
3
 
0
0
0
1
TV
21:45
FIN
QR
MONTENEGRO
4
2
 
BULGARIA
5
2
 
0
0
0
0
TV
21:45
FIN
QR
PORTUGAL
2
 
 
LUXEMBOURG
4
2
 
1
0
3
0
TV
21:45
FIN
QR
TURKEY
1
3
 
ALBANIA
4
5
 
0
0
1
0
TV
21:45
FIN
QR
UKRAINE
1
1
 
LITHUANIA
5
2
 
1
0
2
0
TV
21:45
FIN
D1
MVV
17
2
 
CAMBUUR
1
 
 
0
0
0
0
21:45
FIN
PR
BOHEMIANS
3
 
 
DUNDALK
1
 
 
1
0
2
1
21:45
FIN
PR
CORK CITY
8
 
 
UCD
10
 
1
1
0
3
2
21:45
FIN
RPO
LONGFORD TOWN FC
 
 
CABINTEELY
 
 
 
1
1
1
1
1
1
1-3
21:45
FIN
WPL
CEFN DRUIDS AFC
8
 
 
NEWTOWN AFC
7
 
 
0
2
1
2
21:35
FIN
4R
STENHOUSEMUIR
 
 
WATERFORD FC
 
 
 
1
1
3
2
TV
21:30
FIN
1B
BEERSCHOT WILRIJK
5
 
 
KVC WESTERLO
1
 
 
0
1
1
2
21:30
FIN
QR
AUSTRIA (U21)
2
 
 
TURKEY (U21)
5
 
2
2
0
3
0
TV
 
21:30
FIN
FRC
CAGLIARI
 
 
POGON SZCZECIN
 
 
 
1
1
3
1
 
21:00
FIN
FRI
HUNGARY (U21)
 
 
CROATIA (U21)
 
 
 
1
1
1
4
 
21:00
FIN
FRI
MOROCCO
 
 
LIBYA
 
 
 
1
1
1
1
TV
 
20:30
FIN
EST
EBREICHSDORF
3
 
 
MARCHFELD MANNSDORF
1
 
 
0
0
0
0
20:30
FIN
EST
FC MAUERWERK
11
 
 
LEOBENDORF
16
 
 
0
0
2
0
20:30
FIN
EST
SC WIENER NEUSTADT
11
 
1
ASV DRASSBURG
7
 
 
2
1
2
6
20:30
FIN
EST
WIENER SPORTKLUB
2
 
 
NEUSIEDL/SEE
6
 
 
1
0
2
1
20:30
FIN
WST
ROT-WEISS ESSEN
3
 
 
FORTUNA KOLN
9
 
 
0
1
0
1
20:30
FIN
S/W
FC ASTORIA WALLDORF
8
 
 
KICKERS OFFENBACH
6
 
 
0
0
2
2
20:30
FIN
EDW
HEERENVEEN (W)
5
 
 
TWENTE (W)
2
 
 
1
1
1
3
20:30
FIN
EDW
VV ALKMAAR (W)
6
 
1
ADO DEN HAAG (W)
4
 
 
0
1
1
1
20:15
FIN
BLW
FC KOLN (W)
10
 
 
VFL WOLFSBURG (W)
1
 
 
0
3
0
5
20:10
FIN
1L
SANDECJA NOWY SACZ
16
 
 
CHOJNICZANKA CHOJNICE
14
 
 
3
2
4
4
20:00
FIN
EST
ASK-BSC BRUCK/LEITHA
9
 
 
RAPID VIENNA (AM)
4
 
 
1
1
1
2
20:00
FIN
EST
SV MATTERSBURG (AM)
12
 
1
ADMIRA WACKER (AM)
15
 
 
1
0
2
1
20:00
FIN
CTR
ATSV WOLFSBERG
14
 
 
UNION GURTEN
5
 
1
1
1
1
1
20:00
FIN
CTR
DEUTSCHLANDSBERGER
13
 
 
SV ALLERHEILIGEN
10
 
 
2
2
3
4
20:00
FIN
CTR
FC GLEISDORF 09
3
 
1
GLEICHENBERG
7
 
 
0
1
1
2
20:00
FIN
CTR
SC KALSDORF
9
 
 
USV ST. ANNA AM AIGEN
4
 
 
0
0
1
1
20:00
FIN
SAL
BSK 1933
10
 
 
TSV ST. JOHANN
6
 
 
0
1
0
2
20:00
FIN
SAL
FC PINZGAU
2
 
 
SV SEEKIRCHEN
3
 
 
0
1
1
1
20:00
FIN
SAL
SV KUCHL
9
 
1
USK ANIF
4
 
 
1
1
1
5
20:00
FIN
TIR
FC KUFSTEIN
8
 
1
SC SCHWAZ
1
 
 
1
0
2
0
20:00
FIN
2D1
FC HELSINGOR
1
 
 
SKOVSHOVED IF
12
 
 
5
0
7
0
20:00
FIN
QR
SWITZERLAND (U21)
1
 
 
GEORGIA (U21)
2
 
 
0
0
2
1
TV
 
20:00
FIN
FRC
AUSTRIA LUSTENAU
 
 
FC AUGSBURG
 
 
 
0
2
0
4
 
20:00
FIN
FRC
PISTOIESE
 
 
FIORENTINA
 
 
 
1
3
1
4
 
20:00
FIN
S/W
1899 HOFFENHEIM II
13
 
 
TSV STEINBACH
2
 
 
1
1
2
2
20:00
FIN
BAV
TSV 1860 ROSENHEIM
16
 
 
FC MEMMINGEN
13
 
 
0
1
1
1
20:00
FIN
BAV
TSV BUCHBACH
8
 
1
VFR GARCHING
16
 
1
0
1
1
1
19:45
FIN
GS
AL-AIN FC
1
 
 
AL-NASR SC DUBAI
4
 
1
2
0
3
1
 
19:40
FIN
GS
AL-AHLI DOHA
3
 
 
UMM SALAL
4
 
 
0
0
2
0
 
19:40
FIN
GS
AL-SHAHANIYA
5
 
 
AL-RAYYAN SC
2
 
 
0
1
0
3
 
19:30
FIN
4R
FC FREDERICIA
 
 
SILKEBORG
 
 
 
2
1
3
3
3
4
19:30
FIN
QR
NETHERLANDS (U21)
1
 
 
PORTUGAL (U21)
2
 
 
1
1
4
2
TV
 
19:30
FIN
FRC
FC ST. PAULI
 
 
WERDER BREMEN
 
 
 
0
0
1
0
 
19:15
FIN
QR
ESTONIA (U21)
5
 
 
LATVIA (U21)
6
 
1
2
1
2
1
 
19:00
FIN
D1
KOLDING IF
3
 
 
NYKOBING FC
8
 
 
2
0
3
1
19:00
FIN
QR
BULGARIA (U21)
3
 
 
SERBIA (U21)
4
 
 
0
0
0
1
TV
 
19:00
FIN
FRI
SLOVENIA (U21)
 
 
ENGLAND (U21)
 
 
 
0
1
2
2
TV
 
18:45
FIN
1L
STOMIL OLSZTYN
6
 
 
TERMALICA NIECIECZA
8
 
 
0
0
1
1
18:30
FIN
GNISTAN
1
 
 
ILVES/2
3
 
 
3
1
5
3
 
18:30
FIN
FRC
SLOBODA TUZLA
 
 
DINAMO ZAGREB
 
 
 
1
1
1
1
 
18:00
FIN
QR
BELARUS (U21)
3
 
 
NORWAY (U21)
4
 
 
0
0
1
1
 
18:00
FIN
QR
NETHERLANDS (U19)
1
 
 
LATVIA (U19)
2
 
 
6
1
8
2
TV
 
18:00
FIN
FRC
NK SLAVEN BELUPO
 
 
ZALAEGERSZEGI TE
 
 
 
1
1
1
2
 
18:00
FIN
1L
PRIKARPATYE
9
 
 
FC METALURH ZAPORIZHYA
16
 
1
1
1
2
1
17:30
FIN
GS
AL-NASR SALALAH
2
 
 
DHOFAR
1
 
 
1
0
1
1
17:30
FIN
GS
AL-SUWAIQ SC
2
 
 
SAHAM
3
 
 
0
0
0
0
 
17:30
FIN
GS
FANJA SC
3
 
 
AL-RUSTAQ SC
1
 
1
1
2
2
3
 
17:30
FIN
GS
MUSCAT CLUB
2
 
 
AL-ORUBA
4
 
 
0
0
1
1
 
17:30
FIN
GS
OMAN CLUB
3
 
 
AL-SEEB
1
 
 
1
0
1
1
 
17:30
FIN
GS
SOHAR
1
 
1
AL-NAHDA CLUB
4
 
 
1
0
1
0
 
17:30
FIN
GS
AL-SADD SC
6
 
 
AL-WAKRAH
1
 
 
1
3
1
5
17:15
FIN
GS
BANIYAS SC
4
 
1
AJMAN
6
 
 
2
1
3
3
 
17:15
FIN
GS
KHOR FAKKAN CLUB
5
 
 
AL-ITTIHAD KALBA
7
 
 
0
0
0
0
 
17:00
FIN
QR
MOLDOVA (U21)
5
 
1
WALES (U21)
4
 
 
1
1
2
1
 
17:00
FIN
QR
RUSSIA (U21)
2
 
 
POLAND (U21)
1
 
 
1
2
2
2
TV
 
17:00
FIN
FRC
A.O. AYIAS NAPAS
 
 
OLYMPIAKOS NICOSIA
 
 
 
1
0
3
0
17:00
FIN
FRC
ANAGENNISI DERYNIAS
 
 
ANORTHOSIS
 
 
 
0
5
2
5
 
17:00
FIN
FRC
FC KAISERSLAUTERN
 
 
F91 DUDELANGE
 
 
 
1
0
4
0
 
17:00
FIN
FRC
KAPOSVAR
 
 
NK OSIJEK
 
 
 
0
1
0
4
17:00
FIN
FRC
SK VORWARTS STEYR
 
 
SZOMBATHELYI HALADAS
 
 
 
1
1
1
1
17:00
FIN
FRC
VERONA
 
 
NK BRAVO
 
 
 
3
0
4
0
 
17:00
FIN
FRC
VIITORUL CONSTANTA
 
 
CHERNO MORE VARNA
 
 
 
1
1
3
2
16:30
FIN
UPL
TOORO UNITED
12
 
 
BUL FC
1
 
 
1
0
1
2
 
16:15
FIN
ALG
ESTEGHLAL KHUZESTAN
13
 
 
QASHQAI SHIRAZ
15
 
 
0
0
1
1
16:05
FIN
D2A
AL-SUQOOR
9
 
 
WEG SC
8
 
 
1
2
2
2
 
16:00
FIN
FRC
ERMIS
 
 
E.N. PARALIMNIOU
 
 
 
1
0
1
0
16:00
FIN
FRC
KARMIOTISSA POLEMIDION
 
 
AEL LIMASSOL
 
 
 
0
2
1
6
16:00
FIN
FRC
LITEX
 
 
KARIANA ERDEN
 
 
 
0
1
0
2
 
16:00
FIN
LL
HAPOEL ASHKELON
15
 
1
HAPOEL UMM AL-FAHM
2
 
 
0
1
0
1
16:00
FIN
LL
HAPOEL PETAH TIKVA
8
 
 
HAPOEL AKKO
9
 
 
1
1
3
1
16:00
FIN
LL
HAPOEL R. H. I. NIR
5
 
 
HAPOEL KATAMON
2
 
 
0
1
0
2
16:00
FIN
LL
HAPOEL RAMAT GAN
11
 
 
HAPOEL RISHON LEZION
3
 
 
0
1
0
1
16:00
FIN
LL
MACCABI AHI NAZARETH
13
 
1
BNEI SAKHNIN
7
 
 
1
1
1
2
16:00
FIN
2E
FK PLACKOVICA
7
 
 
FK OSOGOVO
9
 
 
1
1
2
1
 
16:00
FIN
2E
FK POBEDA
8
 
 
FK TIKVES
2
 
 
0
1
2
2
 
16:00
FIN
D2A
AL ENTESAR
12
 
 
HAJER
1
 
 
0
1
0
3
 
16:00
FIN
UPL
KCCA FC
8
 
 
ONDUPARAKA
4
 
 
1
0
4
0
 
15:45
FIN
D2B
ARAR
2
 
 
AL-HJAZZ
12
 
 
1
0
3
0
 
15:40
FIN
D2B
AL-KHLOOD
1
 
 
AL-SHARQ
5
 
 
0
2
3
2
 
15:35
FIN
D2A
AL-AKHDOUD
2
 
 
AL-SAHEL QATIF
3
 
 
1
1
2
2
 
15:35
FIN
D2B
AL-DRAE
11
 
 
AL-ARABI AL-SAUDI
2
 
 
0
2
2
4
 
15:30
FIN
FRC
WACKER INNSBRUCK
 
 
FC VADUZ
 
 
 
0
1
1
3
 
15:25
FIN
D2B
AL-ANWAR
9
 
 
AL-QAISOMA
7
 
 
0
0
0
0
 
15:25
FIN
D2B
AL-RIYADH
7
 
 
AL-DRAIH
6
 
 
1
2
2
2
 
15:15
FIN
D2A
AL-JABIL
4
 
 
AFIF
10
 
 
0
0
0
0
 
15:15
FIN
D2A
AL-RAWDHAH
4
 
 
AL-WASHM
5
 
 
0
0
1
0
 
15:10
FIN
D2B
AL-SAFA
2
 
 
AL-OROBAH FC
10
 
 
0
0
1
0
 
15:00
FIN
QR
SERBIA (U19)
2
 
 
LITHUANIA (U19)
3
 
 
5
0
8
0
 
15:00
FIN
QR
SPAIN (U19)
1
 
 
ROMANIA (U19)
4
 
 
1
0
1
0
 
15:00
FIN
FRC
RAPID VIENNA
 
 
FLORIDSDORFER AC
 
 
 
2
1
2
1
 
15:00
FIN
FRC
SCR ALTACH
 
 
FC WINTERTHUR
 
 
 
1
0
1
0
 
15:00
FIN
3S1
AEROSTAR BACAU
1
 
 
TARGU SECUIESC
15
 
 
4
0
5
0
15:00
FIN
3S1
FC BOTOSANI II
9
 
 
CSM BACAU
14
 
 
1
0
1
1
15:00
FIN
3S1
OZANA TARGU NEAMT
7
 
 
HUSANA HUSI
11
 
1
0
0
2
0
15:00
FIN
3S2
DACIA UNIREA BRAILA
12
 
 
FAUREI
14
 
 
0
0
1
0
15:00
FIN
3S2
FCSB II
11
 
 
MOSTISTEA ULMU
2
 
 
1
1
1
2
15:00
FIN
3S2
METALUL BUZAU
5
 
 
INAINTE MODELU
3
 
 
0
1
0
1
15:00
FIN
3S3
FC ASTRA GIURGIU II
14
 
1
UNIREA BASCOV
8
 
 
0
1
3
3
15:00
FIN
3S3
FCM ALEXANDRIA
5
 
 
CS BALOTESTI
11
 
 
1
0
3
1
15:00
FIN
3S4
ACS GHIRODA
3
 
1
VIITORUL DAESTI
5
 
 
1
1
2
4
15:00
FIN
3S4
ACS POLI TIMISOARA
15
 
1
CORVINUL HUNEDOARA
10
 
 
0
0
2
1
15:00
FIN
3S4
CETATE DEVA
14
 
1
CRAIOVA 1948
1
 
 
0
1
0
1
15:00
FIN
3S4
DUMBRAVITA
7
 
1
NATIONAL SEBIS
14
 
 
3
0
3
1
15:00
FIN
3S5
AVANTUL REGHIN
8
 
 
CSC SANMARTIN
3
 
 
0
1
0
1
15:00
FIN
3S5
ODORHEIU SECUIESC
14
 
 
ACS INDUSTRIA GALDA
15
 
 
1
1
1
3
15:00
FIN
3S5
SANATATEA CLUJ
8
 
 
MINAUR BAIA MARE
5
 
 
1
0
2
0
15:00
FIN
3S5
UNIREA DEJ
11
 
 
CS LUCEAFARUL ORADEA
1
 
 
0
0
2
1
15:00
FIN
3S5
VIITORUL SELIMBAR
4
 
 
ARIESUL 1907 TURDA
5
 
 
1
0
1
1
15:00
FIN
1L
KREMEN KREMENCHUG
14
 
2
INGULETS PETROVE
3
 
 
0
0
0
3
14:45
FIN
ALG
BAADRAAN TEHRAN
6
 
 
ALUMINIUM ARAK
7
 
 
0
0
0
1
14:45
FIN
ALG
GOL REYHAN ALBORZ
5
 
 
MES KERMAN
10
 
 
1
0
1
1
14:45
FIN
ALG
MES RAFSANJAN
1
 
 
DAMASH GILAN
11
 
1
1
0
4
0
14:45
FIN
ALG
NAVAD URMIA
4
 
 
MALAVAN
17
 
1
2
0
2
0
14:45
FIN
ALG
SEPIDROOD RASHT
8
 
 
RAYKA BABOL
14
 
 
0
0
0
0
14:30
FIN
L1
PERSEBAYA SURABAYA
8
 
 
PUSAMANIA BORNEO
3
 
 
0
0
0
0
14:30
FIN
ALG
FAJR SEPASI
3
 
 
SORKHPOOSHAN PAKDASHT
9
 
 
1
1
2
1
14:30
FIN
ALG
KHOOSHE TALAEI SAVEH
2
 
 
ARMAN GOHAR
16
 
 
2
0
4
1
14:00
FIN
QR
ARMENIA (U21)
5
 
 
LUXEMBOURG (U21)
6
 
1
0
0
2
0
 
14:00
FIN
QR
ISRAEL (U19)
3
 
 
MOLDOVA (U19)
4
 
 
0
0
2
0
 
14:00
FIN
FRC
DIOSGYORI VTK
 
 
ZEMPLIN MICHALOVCE
 
 
 
1
1
1
1
 
13:00
FIN
FRC
MONTANA
 
 
SLAVIA SOFIA
 
 
 
1
0
1
0
 
12:00
FIN
FRC
BANIK OSTRAVA
 
 
VITKOVICE
 
 
 
1
0
2
1
 
12:00
FIN
FRC
GKS TYCHY
 
 
ODRA OPOLE
 
 
 
2
0
6
1
12:00
FIN
FRC
MTK BUDAPEST
 
 
SOROKSAR
 
 
 
0
1
2
2
 
12:00
FIN
FRC
VARNSDORF
 
 
SLOVAN LIBEREC
 
 
 
0
0
0
0
 
11:30
FIN
AL
ADELAIDE UNITED
9
1
1
SYDNEY FC
1
 
 
1
2
2
3
05:00
FIN
B
BELIZE
4
2
 
ST KITTS AND NEVIS
3
1
 
0
1
0
4
 
04:00
FIN
CL
INDEPENDIENTE MEDELLIN
11
 
 
CUCUTA
5
 
 
0
0
3
0
TV
04:00
FIN
AP2
POTROS UAEM
14
 
1
DORADOS
6
 
 
1
0
1
1
04:00
FIN
A
HAITI
3
1
 
COSTA RICA
2
1
 
0
0
1
1
TV
04:00
FIN
USL
EL PASO LOCOMOTIVE
6
 
 
AUSTIN BOLD
8
 
 
0
0
1
1
 
03:00
FIN
B
FRENCH GUIANA
2
2
 
GRENADA
1
4
 
0
0
0
0
 
02:00
FIN
A
FLAMENGO
1
 
 
ATLETICO MINEIRO
12
3
 
1
0
3
1
TV
02:00
FIN
CL
PATRIOTAS
15
 
 
ATLETICO NACIONAL
1
 
 
1
1
1
2
TV
02:00
FIN
AP
GUADALUPE FC
8
 
 
UNIV. DE COSTA RICA
12
 
2
1
0
1
0
02:00
FIN
A
TRINIDAD AND TOBAGO
3
6
2
HONDURAS
1
1
 
0
0
0
2
TV
02:00
FIN
C
BRITISH VIRGIN ISL.
3
1
 
BAHAMAS
1
 
 
0
1
0
4
 
02:00
FIN
C
SINT MAARTEN
3
2
 
TURKS AND CAICOS ISL
2
2
 
2
2
2
5
02:00
FIN
QF
LIBERTAD
 
 
SPORTIVO LUQUENO
 
 
1
0
0
1
0
TV
02:00
FIN
CL
DEFENSOR SPORTING
6
 
 
LIVERPOOL MONTEVIDEO
8
 
 
0
0
0
0
 
02:00
FIN
CL
PENAROL
5
 
 
MONTEVIDEO WANDERERS
14
 
 
0
0
1
0
TV
01:15
FIN
A
AVAI
19
1
 
VASCO DA GAMA
11
1
 
0
0
0
0
TV
01:15
FIN
A
CORINTHIANS
4
2
 
ATLETICO PARANAENSE
9
2
 
2
2
2
2
01:00
FIN
FRI
VENEZUELA
 
 
BOLIVIA
 
 
 
2
0
4
1
TV
 
00:10
FIN
R16
ESTUDIANTES S.L.
 
 
ESTUDIANTES L.P.
 
 
 
1
0
2
2
2-4
TV
00:00
FIN
CL
ONCE CALDAS
10
 
 
BUCARAMANGA
16
 
 
1
0
3
0
TV
00:00
FIN
CL
RIONEGRO FC
12
 
 
LA EQUIDAD
17
 
 
0
0
0
0
TV
00:00
ABD
AP
JICARAL SERCOBA
7
 
 
DEPORTIVO SAPRISSA
4
 
 
0
0
0
0
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score