Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
22:30
FIN
PL
AVES
18
2
 
GIL VICENTE
10
3
 
1
2
1
2
TV
22:00
FIN
EPL
NORWICH
20
1
 
WATFORD
18
3
1
0
1
0
2
TV
22:00
FIN
B
CROTONE
2
1
 
ASCOLI
10
3
 
2
1
3
1
TV
22:00
FIN
CL
REAL GARCILASO
10
 
1
UTC
16
 
 
0
0
0
0
TV
22:00
FIN
L2
LOS CAIMANES
11
 
 
CULTURAL SANTA ROSA
9
 
 
1
0
1
3
 
22:00
FIN
PD
REAL SOCIEDAD
5
2
 
LEGANES
20
5
1
0
0
1
1
TV
22:00
FIN
SD
GIRONA
8
 
 
TENERIFE
18
 
1
0
0
1
0
TV
22:00
FIN
WPL
ABERYSTWYTH TOWN
9
 
 
BALA TOWN
3
 
 
0
2
0
5
21:55
FIN
1R
DULWICH HAMLET
1
 
CARLISLE
 
2
 
0
2
1
4
TV
21:45
FIN
L1
NICE
13
2
 
BORDEAUX
7
2
 
1
0
1
1
TV
21:45
FIN
CC
LINFIELD
 
 
DUNDALK
 
 
 
1
0
1
1
21:45
FIN
A
SASSUOLO
13
2
 
BOLOGNA
15
6
 
1
0
3
1
TV
21:45
FIN
CH
NEWRY CITY FC
6
 
 
PORTADOWN FC
1
 
 
1
0
1
2
21:45
FIN
SCH
DUNDEE
3
 
 
DUNDEE UTD
1
 
 
0
0
0
2
21:45
FIN
WPL
NEWTOWN AFC
7
 
 
CAERNARFON TOWN
5
 
 
2
0
3
1
21:30
FIN
1A
ZULTE-WAREGEM
7
2
 
ANDERLECHT
10
1
 
0
1
1
2
TV
21:30
FIN
1B
LOMMEL UNITED
8
 
 
BEERSCHOT WILRIJK
5
 
1
0
0
1
0
21:30
FIN
1B
ROESELARE
7
 
 
LOKEREN
6
 
 
0
0
2
1
21:30
FIN
1B
UNION SAINT-GILLOISE
4
 
1
KVC WESTERLO
3
 
 
0
1
0
2
21:30
FIN
1B
VIRTON
2
 
 
OH LEUVEN
1
 
 
0
1
0
1
21:30
FIN
BL
FC KOLN
17
4
 
1899 HOFFENHEIM
5
3
 
1
0
1
2
TV
21:30
FIN
EK
PIAST GLIWICE
2
2
 
JAGIELLONIA
7
3
1
2
0
3
1
TV
21:30
FIN
SF
CA FURRIAL
 
 
CD HERMANOS COLMENAREZ
 
 
 
1
0
1
0
1
0
5-3
21:15
FIN
2L
WACKER INNSBRUCK
9
 
 
AUSTRIA KLAGENFURT
1
 
 
1
2
2
4
21:15
FIN
PR
SLIEMA WANDERERS
13
 
 
HAMRUN SPARTANS
6
 
 
1
0
2
0
21:00
FIN
GS
BLACKBURN (U23)
1
 
 
MIDDLESBROUGH (U23)
4
 
 
0
1
3
1
 
21:00
FIN
GS
BOURNEMOUTH (U23)
2
 
 
STOKE CITY (U23)
3
 
 
1
1
2
2
21:00
FIN
L2
AUXERRE
12
 
1
CAEN
14
 
 
0
0
1
1
TV
21:00
FIN
L2
CHAMBLY OISE
18
 
 
CLERMONT FOOT 63
6
 
 
0
0
0
1
TV
21:00
FIN
L2
LE MANS
17
 
 
GRENOBLE FOOT 38
8
 
 
0
0
0
0
TV
21:00
FIN
L2
LORIENT
2
 
 
NIORT
15
 
 
4
1
4
1
TV
21:00
FIN
L2
NANCY
10
 
 
ESTAC TROYES
4
 
 
0
0
0
0
TV
21:00
FIN
L2
ORLEANS
20
 
 
PARIS FC
19
 
 
0
1
0
1
TV
21:00
FIN
L2
SOCHAUX
5
 
 
LE HAVRE
9
 
 
1
0
2
0
TV
21:00
FIN
L2
VALENCIENNES
13
 
2
CHATEAUROUX
16
 
1
0
0
0
1
TV
21:00
FIN
NAT
BASTIA-BORGO
12
 
 
BOURG-EN-BRESSE 01
7
 
 
1
1
1
2
21:00
FIN
NAT
BOULOGNE
11
 
1
RED STAR FC 93
5
 
 
0
0
0
1
21:00
FIN
NAT
CHOLET
9
 
 
BEZIERS
13
 
1
0
0
2
1
21:00
FIN
NAT
CONCARNEAU
14
 
 
PAU
1
 
 
0
1
0
1
21:00
FIN
NAT
CRETEIL
10
 
 
VILLEFRANCHE
4
 
 
2
1
2
2
21:00
FIN
NAT
LAVAL
8
 
 
GAZELEC FC AJACCIO
16
 
 
2
0
2
0
21:00
FIN
NAT
LE PUY
18
 
 
TOULON
17
 
 
0
0
0
0
21:00
FIN
NAT
LYON DUCHERE
6
 
 
QUEVILLY
15
 
 
1
1
1
2
21:00
FIN
ERD
VITESSE
5
1
 
GRONINGEN
9
2
 
0
2
1
2
TV
21:00
FIN
D1
ALMERE CITY FC
9
1
 
NAC BREDA
6
2
 
0
0
1
0
21:00
FIN
D1
EXCELSIOR
5
1
 
FC EINDHOVEN
11
3
 
3
3
5
4
21:00
FIN
D1
GO AHEAD EAGLES
4
2
 
DORDRECHT
20
1
 
0
0
3
1
21:00
FIN
D1
HELMOND SPORT
16
1
 
DE GRAAFSCHAP
2
 
 
0
0
1
2
21:00
FIN
D1
JONG AJAX
3
3
 
DEN BOSCH
14
 
 
2
0
5
1
21:00
FIN
D1
JONG AZ
15
2
 
MVV
19
3
 
2
1
3
2
21:00
FIN
D1
JONG PSV
17
1
 
TELSTAR
10
1
 
0
0
1
1
21:00
FIN
D1
NEC NIJMEGEN
7
1
 
TOP OSS
18
 
 
1
0
3
0
21:00
FIN
D1
RODA
13
1
 
CAMBUUR
1
3
 
1
1
1
2
21:00
FIN
D1
VOLENDAM
6
1
 
JONG UTRECHT
12
 
 
0
0
1
0
21:00
FIN
CHL
FC WINTERTHUR
4
 
 
GRASSHOPPER-CLUB
2
 
 
1
1
1
1
20:30
FIN
EST
EBREICHSDORF
3
 
 
LEOBENDORF
16
 
 
0
0
1
0
20:30
FIN
EST
WIENER SPORTKLUB
4
 
 
ASV DRASSBURG
7
 
 
0
0
0
0
20:30
FIN
NTH
SV DROCHTERSEN/ASSEL
4
 
 
HANNOVER 96 II
14
 
 
1
1
2
1
20:30
FIN
L1
AFC HERMANNSTADT
13
3
1
VIITORUL CONSTANTA
2
4
 
1
1
1
1
TV
20:10
FIN
2L
AUSTRIA VIENNA (AM)
14
 
 
KAPFENBERGER SV
16
 
 
1
0
4
1
20:10
FIN
2L
FLORIDSDORFER AC
13
 
 
RIED
2
 
 
1
2
1
2
20:10
FIN
2L
SKU AMSTETTEN
8
 
 
AUSTRIA LUSTENAU
7
 
 
1
0
2
0
20:10
FIN
2L
SV HORN
12
 
 
FC JUNIORS OO
6
 
 
0
1
1
3
20:10
FIN
1L
SANDECJA NOWY SACZ
13
 
 
OLIMPIA GRUDZIADZ
8
 
 
2
0
3
1
20:00
FIN
EST
ASK-BSC BRUCK/LEITHA
12
 
 
SC WIENER NEUSTADT
7
 
 
0
2
2
5
20:00
FIN
EST
SV MATTERSBURG (AM)
11
 
 
RAPID VIENNA (AM)
2
 
 
0
0
0
1
20:00
FIN
CTR
DEUTSCHLANDSBERGER
11
 
 
WSC HERTHA
4
 
 
1
0
2
0
20:00
FIN
CTR
STURM GRAZ (AM)
1
 
 
FC GLEISDORF 09
7
 
1
0
1
2
1
20:00
FIN
CTR
SV ALLERHEILIGEN
3
 
 
SC WEIZ
10
 
 
0
0
2
0
20:00
FIN
SAL
SV SEEKIRCHEN
3
 
 
USK ANIF
4
 
 
0
1
1
2
20:00
FIN
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
4
 
 
PROSTEJOV
10
 
1
1
0
5
0
20:00
FIN
SL
RANDERS FC
6
1
 
AALBORG
7
 
 
2
1
3
3
TV
20:00
FIN
FC VIKTORIA KOLN
8
 
 
CARL ZEISS JENA
20
 
 
0
1
2
2
20:00
FIN
N/E
GERMANIA HALBERSTADT
14
 
 
LOKOMOTIVE LEIPZIG
2
 
 
0
2
0
2
20:00
FIN
N/E
SV BABELSBERG 03
16
 
 
OPTIK RATHENOW
17
 
 
2
1
3
2
20:00
FIN
N/E
VIKTORIA BERLIN
9
 
 
BFC DYNAMO
8
 
 
0
0
0
0
20:00
FIN
S/W
FC ASTORIA WALLDORF
11
 
 
TSV STEINBACH
3
 
 
1
0
2
4
20:00
FIN
S/W
FSV FRANKFURT
14
 
 
1899 HOFFENHEIM II
9
 
 
0
0
0
0
20:00
FIN
S/W
FSV MAINZ 05 II
6
 
 
FK PIRMASENS
16
 
 
2
2
4
4
20:00
FIN
BAV
TSV BUCHBACH
9
 
 
FV ILLERTISSEN
11
 
 
1
0
2
0
20:00
FIN
PR
VALLETTA FC
4
 
 
SENGLEA ATHLETIC
9
 
 
1
0
1
0
20:00
FIN
ELS
BRANN
7
3
 
ODD BALLKLUBB
3
 
 
0
0
1
0
TV
20:00
FIN
PSL
BIDVEST WITS
5
 
 
SUPERSPORT UNITED
3
 
 
0
0
0
1
TV
20:00
FIN
PSL
MARITZBURG UTD
8
 
 
BLOEM CELTIC
7
 
 
0
0
2
2
19:30
FIN
EST
SG TRAISKIRCHEN
14
 
 
NEUSIEDL/SEE
8
 
1
3
0
5
1
19:30
FIN
2BL
DYNAMO DRESDEN
17
3
 
SV WEHEN
18
3
 
1
0
1
0
TV
19:30
FIN
2BL
FC ST. PAULI
11
1
 
VFL BOCHUM
16
2
 
1
1
1
1
TV
19:30
FIN
NTH
FC ST. PAULI II
13
 
 
VFB OLDENBURG
9
 
 
2
0
3
0
19:30
FIN
SL
FENERBAHCE
2
3
1
KASIMPASA
13
4
1
2
1
3
2
TV
19:10
FIN
QR
ALBANIA (W)
5
 
 
SCOTLAND (W)
2
 
 
0
2
0
5
TV
 
19:00
FIN
SL
TIRANA
4
 
 
VLLAZNIA
8
 
 
0
0
0
0
TV
19:00
FIN
CTR
UNION GURTEN
2
 
 
RIED (AM)
13
 
 
1
0
2
1
19:00
FIN
CSKA 1948
2
 
 
PIRIN BLAGOEVGRAD
9
 
 
2
0
2
0
19:00
FIN
ISTRA 1961
7
 
 
HNK GORICA
6
 
 
1
1
2
2
TV
19:00
FIN
D1
A. E. KITION LARNACA
3
1
 
DOXA KATOKOPIAS
12
3
1
1
0
2
1
TV
19:00
FIN
D1
BANIK OSTRAVA
6
2
 
KARVINA
15
2
 
1
0
3
0
TV
19:00
FIN
D1
MLADA BOLESLAV
3
1
 
BOHEMIANS 1905
12
1
1
0
1
2
1
TV
19:00
FIN
D2
VYSOCINA JIHLAVA
3
 
 
VLASIM
14
 
 
2
0
4
1
19:00
FIN
D1
VIBORG
2
 
 
NAESTVED
11
 
 
0
0
2
1
19:00
FIN
QR
CROATIA (W)
4
 
 
BELGIUM (W)
1
 
 
1
2
1
4
TV
 
19:00
FIN
QR
NORTH MACEDONIA (W)
4
 
 
AUSTRIA (W)
1
 
 
0
2
0
3
TV
 
19:00
FIN
QR
NORWAY (W)
1
 
 
NORTHERN IRELAND (W)
4
 
 
2
0
6
0
TV
 
19:00
FIN
NAT
AVRANCHES
3
 
 
DUNKERQUE
2
 
 
1
0
2
0
19:00
FIN
A
FK ZALGIRIS VILNIUS
2
 
 
FK RITERIAI
3
 
 
1
2
1
3
19:00
FIN
PR
BALZAN FC
7
 
 
MOSTA FC
8
 
 
3
0
5
0
19:00
FIN
EK
LKS LODZ
15
3
 
SLASK WROCLAW
5
3
 
0
1
0
1
TV
19:00
FIN
R64
AL-ITTIHAD JEDDAH
 
 
AL-RIYADH
 
 
 
1
0
4
0
18:45
FIN
EPL
AL-WAHDA SCC
6
 
 
AL-WASL FC
8
 
 
1
2
2
2
18:30
FIN
QR
ITALY (W)
1
 
 
GEORGIA (W)
6
 
 
5
0
6
0
TV
 
18:30
FIN
AKHMAT GROZNY
15
2
 
URAL
9
 
 
0
0
0
0
TV
18:30
FIN
1L
FC METALURH ZAPORIZHYA
15
 
 
KREMEN KREMENCHUG
14
 
 
0
1
2
1
18:30
FIN
1L
METALIST 1925 KHARKIV
3
 
 
BALKANY ZORYA
13
 
 
1
0
1
0
18:20
FIN
QSL
AL-KHOR
10
 
 
AL-DUHAIL SC
1
 
 
2
1
2
3
18:00
FIN
D2
ANAGENNISI DERYNIAS
8
 
 
ERMIS
1
 
1
0
0
0
1
TV
18:00
FIN
QR
ROMANIA (W)
3
 
 
LITHUANIA (W)
5
 
 
2
0
3
0
TV
 
18:00
FIN
QR
SLOVAKIA (W)
4
 
 
HUNGARY (W)
3
 
 
0
0
0
0
 
18:00
FIN
QR
TURKEY (W)
6
 
 
NETHERLANDS (W)
1
 
 
0
3
0
8
TV
18:00
FIN
FRC
HACKEN
 
 
LJUNGSKILE SK
 
 
 
0
1
1
1
 
18:00
FIN
A
ATLANTAS
6
 
 
FK PANEVEZYS
5
 
 
1
1
1
4
18:00
FIN
L1
FC ASTRA GIURGIU
3
3
 
FC VOLUNTARI
14
2
 
1
0
1
0
TV
18:00
FIN
PL
TISHREEN
2
 
 
AL-WATHBA
3
 
 
0
0
0
1
 
18:00
FIN
1L
ADANA DEMIRSPOR
11
 
 
ESKISEHIRSPOR
18
 
 
1
1
2
3
17:45
FIN
PR
AL-ARABI KUWAIT CITY
10
 
 
AL-KUWAIT
1
 
 
0
2
0
3
17:45
FIN
R16
AL-SHABAB SEEB
 
 
AL-RUSTAQ SC
 
 
 
1
0
1
1
2
1
17:45
FIN
R16
DHOFAR
 
 
AL-SEEB
 
 
1
0
0
1
0
17:30
FIN
LOKOMOTIV PLOVDIV
2
1
 
BOTEV VRATSA
13
5
 
1
0
2
0
TV
17:30
FIN
2R
SHABAB AL ORDON
 
 
AL-SHABAB RIYADH
 
 
 
0
0
1
1
17:30
FIN
L2
VOINT TURNU MAGURELE
4
 
 
RIPENSIA TIMISOARA
13
 
 
2
1
3
3
17:00
FIN
PR
DINAMO MINSK
4
 
 
FC DNYAPRO MOGILEV
14
 
 
1
0
3
0
17:00
FIN
D3
PAEEK KERYNIAS
3
 
 
ELPIDA ASTROMERITI
6
 
 
1
1
3
1
17:00
FIN
GS
READING (U23)
1
 
 
SWANSEA (U23)
3
 
 
1
0
1
0
 
17:00
FIN
EL
DINAMO BATUMI
2
 
 
SIONI BOLNISI
8
 
1
1
0
2
0
17:00
FIN
SL2
PAE CHANIA
8
 
 
PAS GIANNINA
2
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
R64
AL-ARABI AL-SAUDI
 
 
AL-BATEN
 
 
 
1
0
2
1
16:35
FIN
R64
AL-NAHDA
 
 
AL-AKHDOUD
 
 
 
4
1
4
4
4
5
16:30
FIN
PR
PYUNIK YEREVAN
7
 
1
SHIRAK FC
3
 
 
1
0
1
0
16:15
FIN
IPL
SHAHIN BUSHEHR
16
2
 
GOL GOHAR
15
4
 
0
0
1
1
16:10
FIN
QSL
AL-WAKRAH
8
 
 
AL-AHLI DOHA
7
 
 
0
1
2
1
16:00
FIN
ISL
KERALA BLASTERS
7
 
 
ODISHA FC
6
 
 
0
0
0
0
16:00
FIN
EPL
AJMAN
7
 
 
KHOR FAKKAN CLUB
14
 
 
0
0
1
1
16:00
FIN
EPL
FUJAIRAH FC
13
 
 
HATTA SC
9
 
1
0
1
0
1
15:30
FIN
UPL
ONDUPARAKA
4
 
 
KYETUME FC
11
 
 
1
1
7
1
15:15
FIN
IPL
NAFT MASJED SOLEYMAN
8
 
 
NASSAJI MAZANDARAN
11
1
 
0
0
0
0
15:00
FIN
2R
AL-QUWA AL-JAWIYA
 
 
MC ALGER
 
 
 
0
0
0
0
15:00
FIN
LL
HAPOEL AFULA
16
 
 
HAPOEL RISHON LEZION
2
 
 
0
0
0
0
15:00
FIN
LL
HAPOEL ASHKELON
15
 
 
HAPOEL AKKO
7
 
 
1
0
1
0
15:00
FIN
LL
HAPOEL BNEY LOD FC
14
 
 
BNEI SAKHNIN
10
 
 
1
1
2
1
15:00
FIN
LL
HAPOEL PETAH TIKVA
8
 
1
HAPOEL RAMAT GAN
12
 
 
1
0
1
0
15:00
FIN
LL
HAPOEL R. H. I. NIR
6
 
 
HAPOEL NOF HAGALIL
9
 
 
1
0
1
0
15:00
POST
UPL
URA FC
10
 
 
EXPRESS FC
11
 
 
15:00
FIN
UPL
WAKISO GIANTS FC
6
 
 
BUSOGA UNITED
8
 
 
1
1
2
1
14:45
FIN
R16
SAHAM
 
 
AL-NASR SALALAH
 
 
 
1
0
1
1
1
1
3-4
14:45
FIN
R64
AL-AIN ATAWLAH
 
 
AL-SADD SAUDI
 
 
 
1
0
2
0
14:35
FIN
R16
AL-ORUBA
 
 
AL-KHABOORA
 
 
 
1
1
2
1
14:30
FIN
NK DUBRAVA
11
 
 
BSK BIJELO BRDO
13
 
1
0
0
0
0
14:30
FIN
IPL
SHAHR KHODRO
1
3
 
PARS JONOUBI JAM
13
3
 
0
0
1
0
TV
14:30
FIN
1L
RADNICKI PIROT
8
 
 
SINDJELIC BEOGRAD
14
 
 
0
0
1
0
14:15
FIN
R64
AL-DRAIH
 
 
AL-KHALEEJ SAIHAT
 
 
 
0
1
0
2
14:00
FIN
GS
NEWCASTLE (U23)
2
 
 
WEST BROM (U23)
1
 
 
0
1
0
1
 
14:00
FIN
3S1
ACS FORESTA SUCEAVA
3
 
 
HUSANA HUSI
11
 
 
1
0
4
0
14:00
FIN
3S1
AEROSTAR BACAU
1
 
 
STIINTA MIROSLAVA
8
 
 
2
1
2
1
14:00
FIN
3S1
CEAHLAUL PIATRA NEAMT
2
 
 
BUCOVINA RADAUTI
4
 
 
1
0
1
0
14:00
FIN
3S1
CSM FOCSANI 2007
6
 
 
OTELUL GALATI
5
 
 
2
0
4
0
14:00
FIN
3S1
CSM PASCANI
16
 
 
SOMUZ FALTICENI
10
 
 
0
3
0
6
14:00
FIN
3S1
FC BOTOSANI II
9
 
 
TARGU SECUIESC
12
 
 
1
1
2
1
14:00
FIN
3S1
OZANA TARGU NEAMT
7
 
 
SPORTING LIESTI
14
 
 
1
0
3
0
14:00
FIN
3S1
UNIVERSITATEA DUNAREA
13
 
 
CSM BACAU
15
 
 
1
0
2
0
14:00
FIN
3S2
CS TUNARI
4
 
 
CS MEDGIDIA
11
 
 
0
0
1
0
14:00
FIN
3S2
DACIA UNIREA BRAILA
15
 
 
AGRICOLA BORCEA
11
 
 
0
1
0
2
14:00
FIN
3S2
FCSB II
13
 
 
FAUREI
9
 
 
0
2
0
3
14:00
FIN
3S2
METALUL BUZAU
7
 
 
UNIREA 2004 SLOBOZIA
1
 
 
0
0
0
1
14:00
FIN
3S2
MOSTISTEA ULMU
3
 
 
GLORIA POPESTI LEORDENI
6
 
 
1
0
2
0
14:00
FIN
3S2
POSEIDON MAI LIMANU
10
 
1
INAINTE MODELU
5
 
 
0
0
1
2
14:00
FIN
3S2
RECOLTA GHEORGHE
16
 
 
AXIOPOLIS CERNAVODA
14
 
 
0
1
1
1
14:00
FIN
3S2
VIITORUL IANCA
8
 
 
CS AFUMATI
2
 
 
0
0
0
0
14:00
FIN
3S3
CS BLEJOI
9
 
 
UNIREA BASCOV
4
 
 
0
1
0
2
14:00
FIN
3S3
CSM SLATINA
2
 
 
CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II
3
 
 
0
0
1
0
14:00
FIN
3S3
FC BRASOV
10
 
 
CS SPORTING ROSIORI
16
 
 
0
0
2
0
14:00
FIN
3S3
FC PUCIOASA
13
 
 
CETATE RASNOV
6
 
 
0
0
0
0
14:00
FIN
3S3
FCM ALEXANDRIA
5
 
 
TRACTORUL CETATE
15
 
 
0
0
3
0
14:00
FIN
3S3
FLACARA MORENI
7
 
 
FC VOLUNTARI II
11
 
 
0
0
0
0
14:00
FIN
3S3
PROGRESUL SPARTAC
1
 
 
FC ASTRA GIURGIU II
12
 
 
4
0
4
0
14:00
FIN
3S3
VEDITA COLONESTI
8
 
 
CS BALOTESTI
14
 
 
0
0
1
0
14:00
FIN
3S4
ACS GHIRODA
7
 
 
ACSO FILIASI
14
 
 
1
1
4
2
14:00
FIN
3S4
ACS POLI TIMISOARA
15
 
 
CETATE DEVA
12
 
 
0
1
1
1
14:00
FIN
3S4
CRISUL CHISINEU CRIS
4
 
 
GLORIA CERMEI
11
 
 
0
0
1
1
14:00
FIN
3S4
DUMBRAVITA
6
 
 
CRAIOVA 1948
1
 
 
1
1
1
2
14:00
FIN
3S4
FORTUNA BECICHERECU
8
 
 
CORVINUL HUNEDOARA
10
 
 
1
1
2
2
14:00
FIN
3S4
NATIONAL SEBIS
14
 
 
SOIMII LIPOVA
3
 
 
0
1
1
5
14:00
FIN
3S4
PROGRESUL PECICA
2
 
 
FLACARA HOREZU
5
 
 
1
0
3
1
14:00
FIN
3S4
VIITORUL DAESTI
9
 
 
GILORTUL TARGU CARBUNESTI
16
 
 
2
0
4
2
14:00
FIN
3S5
AVANTUL REGHIN
12
 
 
METALURGISTUL CUGIR
5
 
 
0
1
1
2
14:00
FIN
3S5
CFR CLUJ II
11
 
 
ARIESUL 1907 TURDA
4
 
 
0
2
1
4
14:00
FIN
3S5
CSC SANMARTIN
7
 
 
ASC RECEA
1
 
 
0
0
1
3
14:00
FIN
3S5
FC ZALAU
16
 
 
CS LUCEAFARUL ORADEA
2
 
 
1
1
3
3
14:00
FIN
3S5
UNIREA ALBA IULIA
13
 
 
ODORHEIU SECUIESC
14
 
 
0
0
0
2
14:00
FIN
3S5
UNIREA DEJ
10
 
 
SANATATEA CLUJ
6
 
 
3
1
4
2
14:00
FIN
3S5
UNU FOTBAL GLORIA
9
 
 
MINAUR BAIA MARE
3
 
 
0
0
0
1
14:00
FIN
3S5
VIITORUL SELIMBAR
8
 
 
ACS INDUSTRIA GALDA
15
 
 
1
1
2
2
14:00
FIN
PL
AL-FOTUWA
8
 
1
HUTTEEN SC
1
 
1
1
2
1
3
 
14:00
FIN
PL
AL-ITTIHAD ALEPPO
5
 
 
JABLEH SC
14
 
 
0
1
2
1
 
14:00
FIN
PL
AL-JAISH DAMASCUS
10
 
 
AL-SAHEL TARTUS
9
 
 
0
0
1
1
 
14:00
FIN
PL
AL-KARAMAH
12
 
 
TALIYA
11
 
 
0
0
0
0
 
14:00
FIN
PL
AL-WAHDA DAMASCUS
4
 
 
AL-SHORTA DAMASCUS
7
 
 
0
0
0
0
 
14:00
FIN
PL
NAWAIR SC
6
 
 
AL-JAZEERA HASAKAH
13
 
 
0
0
1
0
 
13:30
FIN
IPL
MACHINE SAZI TABRIZ
10
3
 
ZOB AHAN
14
3
 
0
1
2
1
13:00
FIN
PR
GANDZASAR
9
 
 
FC URARTU
8
 
 
1
1
2
4
10:30
FIN
AL
MELBOURNE CITY
1
2
 
C. COAST MARINERS FC
10
 
 
1
0
3
1
10:30
FIN
L1
AREMA FC
5
 
 
MADURA UNITED
3
 
 
1
0
2
0
04:30
FIN
AP2
MINEROS DE ZACATECAS
7
 
 
DORADOS
9
 
 
0
0
0
0
04:30
FIN
DEPORTIVO SAPRISSA
3
1
CD MOTAGUA
 
4
 
1
0
1
0
03:00
FIN
ATLETICO GRAU
 
 
SPORT HUANCAYO
 
 
 
0
0
0
0
0
0
4-3
TV
 
02:30
POST
CL
AURORA
14
 
 
JORGE WILSTERMANN
1
 
 
02:30
POST
CL
THE STRONGEST
3
 
 
ORIENTE PETROLERO
9
 
 
02:30
FIN
FRI
USA (W)
 
 
SWEDEN (W)
 
 
 
3
0
3
2
TV
 
02:00
FIN
A
GREMIO
4
3
 
CSA
18
2
 
1
0
2
1
TV
01:00
FIN
A
BOTAFOGO
14
5
1
FLAMENGO
1
2
 
0
0
0
1
TV
01:00
FIN
CL
NACIONAL DE FOOTBALL
1
 
 
FENIX
15
 
 
1
0
2
0
TV
01:00
FIN
R16
PARAGUAY (U17)
4
 
ARGENTINA (U17)
 
3
1
0
2
3
2
TV
00:30
FIN
A
CEARA
15
2
 
INTERNACIONAL
7
2
 
1
0
2
0
TV
00:30
FIN
A
SAO PAULO
5
2
 
FLUMINENSE
16
1
 
0
2
0
2
00:00
POST
CL
GUABIRA
10
 
 
SPORT BOYS WARNES
12
 
 
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score