Information

SERBIA SUPERLIGA RESULTS - 2018/2019

 
HT
FT
ET
PN
Round 1
20-07-2018
21:00
Fin
SL
CRVENA ZVEZDA
DINAMO VRANJE
1
1 - 0
3 - 0
-
-
21:00
Fin
SL
VOJVODINA
1
MLADOST LUCANI
2
1 - 1
1 - 1
-
-
21-07-2018
21:00
Fin
SL
CUKARICKI
2
ZEMUN
5
1
1 - 0
1 - 1
-
-
21:00
Fin
SL
FK VOZDOVAC
3
BACKA
3
1 - 0
1 - 0
-
-
21:00
Fin
SL
NAPREDAK
1
RAD
2
1 - 0
1 - 0
-
-
22-07-2018
20:00
Fin
SL
RADNIK SURDULICA
5
FK PARTIZAN
1
0 - 0
1 - 0
-
-
21:00
Fin
SL
RADNICKI NIS
PROLETER NOVI SAD
1
2 - 0
3 - 1
-
-
23-07-2018
18:00
Fin
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
3
MACVA
2
0 - 0
1 - 0
-
-
Round 2
28-07-2018
18:00
Fin
SL
ZEMUN
2
VOJVODINA
1
0 - 0
1 - 1
-
-
20:00
Fin
SL
MACVA
4
NAPREDAK
2
1 - 0
1 - 0
-
-
20:00
Fin
SL
MLADOST LUCANI
3
RADNIK SURDULICA
1
0 - 0
1 - 0
-
-
20:00
Fin
SL
PROLETER NOVI SAD
2
FK VOZDOVAC
0 - 0
2 - 1
-
-
20:00
Fin
SL
RAD
1
CUKARICKI
1
0 - 1
0 - 3
-
-
29-07-2018
18:00
Fin
SL
BACKA
3
FK SPARTAK SUBOTICA
2
0 - 1
2 - 1
-
-
20:00
Fin
SL
CRVENA ZVEZDA
2
RADNICKI NIS
2
1 - 0
2 - 0
-
-
20:00
Fin
SL
DINAMO VRANJE
3
1
FK PARTIZAN
2
0 - 0
0 - 1
-
-
Round 3
03-08-2018
21:00
Fin
SL
CUKARICKI
1
MACVA
3
0 - 0
1 - 0
-
-
04-08-2018
20:00
Fin
SL
FK VOZDOVAC
2
CRVENA ZVEZDA
4
0 - 2
1 - 2
-
-
21:00
Fin
SL
NAPREDAK
1
BACKA
3
0 - 1
1 - 1
-
-
21:00
Fin
SL
RADNIK SURDULICA
2
ZEMUN
1
2 - 0
2 - 1
-
-
05-08-2018
20:00
Fin
SL
FK PARTIZAN
MLADOST LUCANI
3
0 - 0
0 - 0
-
-
21:00
Fin
SL
RADNICKI NIS
3
DINAMO VRANJE
1
1 - 0
2 - 0
-
-
21:00
Fin
SL
VOJVODINA
3
RAD
7
1
0 - 1
1 - 2
-
-
06-08-2018
19:00
Fin
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
PROLETER NOVI SAD
2
0 - 2
0 - 4
-
-
Round 4
10-08-2018
21:00
Fin
SL
RADNICKI NIS
3
FK VOZDOVAC
5
0 - 0
1 - 0
-
-
11-08-2018
20:00
Fin
SL
PROLETER NOVI SAD
2
NAPREDAK
3
1 - 0
1 - 1
-
-
21:00
Fin
SL
BACKA
2
CUKARICKI
2
0 - 0
1 - 1
-
-
21:00
Fin
SL
DINAMO VRANJE
6
MLADOST LUCANI
4
0 - 1
1 - 3
-
-
21:00
Fin
SL
MACVA
3
VOJVODINA
3
0 - 0
0 - 0
-
-
21:00
Fin
SL
RAD
1
RADNIK SURDULICA
2
2 - 1
3 - 1
-
-
12-08-2018
18:00
Fin
SL
ZEMUN
1
FK PARTIZAN
4
0 - 1
0 - 1
-
-
20:00
Fin
SL
CRVENA ZVEZDA
FK SPARTAK SUBOTICA
1
1 - 0
3 - 0
-
-
Round 5
18-08-2018
20:00
Fin
SL
CUKARICKI
2
PROLETER NOVI SAD
3
0 - 0
1 - 0
-
-
21:00
Fin
SL
FK VOZDOVAC
2
DINAMO VRANJE
5
0 - 0
2 - 0
-
-
21:00
Fin
SL
MLADOST LUCANI
3
ZEMUN
3
0 - 1
2 - 1
-
-
21:00
Fin
SL
VOJVODINA
2
BACKA
2
0 - 0
2 - 0
-
-
19-08-2018
18:00
Fin
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
3
RADNICKI NIS
3
0 - 2
1 - 4
-
-
21:00
Fin
SL
RADNIK SURDULICA
3
MACVA
3
0 - 1
0 - 1
-
-
19-09-2018
18:00
Fin
SL
FK PARTIZAN
2
RAD
3
1
0 - 0
1 - 0
-
-
26-09-2018
19:30
Fin
SL
NAPREDAK
3
CRVENA ZVEZDA
2
0 - 2
0 - 3
-
-
Round 6
24-08-2018
21:00
Fin
SL
PROLETER NOVI SAD
2
VOJVODINA
2
0 - 0
0 - 1
-
-
25-08-2018
21:00
Fin
SL
BACKA
1
RADNIK SURDULICA
1
1 - 0
1 - 0
-
-
21:00
Fin
SL
RAD
5
MLADOST LUCANI
2
1 - 1
1 - 1
-
-
21:00
Fin
SL
RADNICKI NIS
1
1
NAPREDAK
3
1 - 1
3 - 3
-
-
21:30
Fin
SL
CRVENA ZVEZDA
1
CUKARICKI
4
0 - 0
2 - 1
-
-
26-08-2018
20:30
Fin
SL
MACVA
5
FK PARTIZAN
5
1 - 0
1 - 3
-
-
21:00
Fin
SL
DINAMO VRANJE
3
1
ZEMUN
3
1
0 - 0
1 - 0
-
-
21:00
Fin
SL
FK VOZDOVAC
3
FK SPARTAK SUBOTICA
3
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 7
31-08-2018
19:00
Fin
SL
MLADOST LUCANI
3
MACVA
2
1 - 1
1 - 2
-
-
01-09-2018
18:00
Fin
SL
ZEMUN
1
RAD
1
0 - 0
1 - 0
-
-
19:00
Fin
SL
CUKARICKI
3
RADNICKI NIS
4
1 - 1
1 - 1
-
-
21:00
Fin
SL
NAPREDAK
2
FK VOZDOVAC
2
1
0 - 0
0 - 0
-
-
21:00
Fin
SL
RADNIK SURDULICA
PROLETER NOVI SAD
6
0 - 0
0 - 0
-
-
02-09-2018
18:00
Fin
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
4
DINAMO VRANJE
5
1 - 0
2 - 0
-
-
20:00
Fin
SL
VOJVODINA
1
CRVENA ZVEZDA
2
1 - 2
1 - 4
-
-
22:00
Fin
SL
FK PARTIZAN
3
1
BACKA
4
0 - 0
1 - 0
-
-
Round 8
14-09-2018
19:30
Fin
SL
RADNICKI NIS
2
VOJVODINA
1
0 - 0
1 - 0
-
-
15-09-2018
17:00
Fin
SL
PROLETER NOVI SAD
2
FK PARTIZAN
3
0 - 1
0 - 1
-
-
20:00
Fin
SL
DINAMO VRANJE
1
RAD
3
0 - 0
0 - 1
-
-
21:00
Fin
SL
BACKA
2
MLADOST LUCANI
1
0 - 0
0 - 2
-
-
21:00
Fin
SL
MACVA
2
ZEMUN
5
0 - 1
0 - 2
-
-
21:30
Fin
SL
CRVENA ZVEZDA
RADNIK SURDULICA
1
1
2 - 0
6 - 0
-
-
16-09-2018
17:00
Fin
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
2
NAPREDAK
4
0 - 1
0 - 1
-
-
20:00
Fin
SL
FK VOZDOVAC
2
CUKARICKI
2
1 - 0
1 - 3
-
-
Round 9
21-09-2018
19:00
Fin
SL
CUKARICKI
1
FK SPARTAK SUBOTICA
1
1 - 0
3 - 1
-
-
22-09-2018
17:00
Fin
SL
NAPREDAK
2
DINAMO VRANJE
2
2 - 0
3 - 0
-
-
17:00
Fin
SL
ZEMUN
2
BACKA
4
1 - 0
2 - 2
-
-
20:00
Fin
SL
MLADOST LUCANI
4
PROLETER NOVI SAD
2
0 - 0
1 - 0
-
-
20:00
Fin
SL
RAD
4
MACVA
2
0 - 0
1 - 0
-
-
20:00
Fin
SL
RADNIK SURDULICA
3
RADNICKI NIS
3
1 - 0
1 - 2
-
-
20:00
Fin
SL
VOJVODINA
1
FK VOZDOVAC
1
1
1 - 0
3 - 0
-
-
23-09-2018
20:00
Fin
SL
FK PARTIZAN
3
CRVENA ZVEZDA
1
1 - 0
1 - 1
-
-
Round 10
29-09-2018
21:30
Fin
SL
CRVENA ZVEZDA
1
MLADOST LUCANI
1
0 - 0
2 - 1
-
-
30-09-2018
16:00
Fin
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
VOJVODINA
2
0 - 0
0 - 1
-
-
16:00
Fin
SL
PROLETER NOVI SAD
1
ZEMUN
2
3 - 0
4 - 1
-
-
20:00
Fin
SL
BACKA
3
RAD
3
1 - 0
1 - 0
-
-
20:00
Fin
SL
DINAMO VRANJE
4
MACVA
2
1
0 - 0
1 - 0
-
-
20:00
Fin
SL
FK VOZDOVAC
RADNIK SURDULICA
1
0 - 0
1 - 0
-
-
20:00
Fin
SL
NAPREDAK
2
CUKARICKI
2
1 - 0
1 - 1
-
-
20:00
Fin
SL
RADNICKI NIS
5
FK PARTIZAN
4
1 - 0
2 - 2
-
-
Round 11
05-10-2018
19:00
Fin
SL
FK PARTIZAN
3
FK VOZDOVAC
1
2 - 0
4 - 0
-
-
06-10-2018
17:00
Fin
SL
MLADOST LUCANI
2
1
RADNICKI NIS
2
0 - 0
0 - 1
-
-
17:00
Fin
SL
RADNIK SURDULICA
3
FK SPARTAK SUBOTICA
3
0 - 0
0 - 0
-
-
18:00
Fin
SL
MACVA
3
BACKA
4
0 - 0
2 - 0
-
-
19:00
Fin
SL
CUKARICKI
DINAMO VRANJE
3
1 - 0
6 - 1
-
-
19:00
Fin
SL
RAD
4
PROLETER NOVI SAD
2
1 - 1
1 - 3
-
-
19:00
Fin
SL
VOJVODINA
NAPREDAK
5
0 - 1
0 - 1
-
-
07-10-2018
14:00
Fin
SL
ZEMUN
2
CRVENA ZVEZDA
2
1 - 1
1 - 2
-
-
Round 12
19-10-2018
18:30
Fin
SL
CUKARICKI
1
VOJVODINA
5
0 - 0
1 - 0
-
-
20-10-2018
17:00
Fin
SL
FK VOZDOVAC
3
MLADOST LUCANI
1
0 - 0
1 - 1
-
-
20:00
Fin
SL
CRVENA ZVEZDA
1
RAD
2 - 0
3 - 1
-
-
20:00
Fin
SL
NAPREDAK
2
RADNIK SURDULICA
3
1 - 0
1 - 1
-
-
20:00
Fin
SL
PROLETER NOVI SAD
2
MACVA
3
1
0 - 0
1 - 0
-
-
20:00
Fin
SL
RADNICKI NIS
1
ZEMUN
2
2 - 0
2 - 0
-
-
21-10-2018
14:00
Fin
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
5
FK PARTIZAN
1
0 - 0
0 - 0
-
-
17:00
Fin
SL
DINAMO VRANJE
2
BACKA
3
0 - 1
1 - 1
-
-
Round 13
27-10-2018
14:00
Fin
SL
ZEMUN
FK VOZDOVAC
1
2 - 1
2 - 1
-
-
17:00
Fin
SL
FK PARTIZAN
3
1
NAPREDAK
4
1 - 0
1 - 1
-
-
17:00
Fin
SL
RAD
1
RADNICKI NIS
0 - 0
0 - 0
-
-
17:00
Fin
SL
RADNIK SURDULICA
2
CUKARICKI
3
0 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
SL
VOJVODINA
DINAMO VRANJE
1
2 - 0
2 - 0
-
-
19:00
Fin
SL
BACKA
4
PROLETER NOVI SAD
3
0 - 1
0 - 1
-
-
28-10-2018
17:30
Fin
SL
MACVA
3
1
CRVENA ZVEZDA
2
0 - 1
0 - 2
-
-
19:00
Fin
SL
MLADOST LUCANI
3
FK SPARTAK SUBOTICA
2
1 - 0
2 - 1
-
-
Round 14
31-10-2018
14:00
Fin
SL
DINAMO VRANJE
3
PROLETER NOVI SAD
2
1 - 1
2 - 4
-
-
14:00
Fin
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
1
ZEMUN
2
2 - 0
2 - 2
-
-
17:00
Fin
SL
FK VOZDOVAC
5
RAD
2
1 - 0
2 - 0
-
-
17:00
Fin
SL
NAPREDAK
1
MLADOST LUCANI
2
2 - 1
4 - 1
-
-
17:00
Fin
SL
RADNICKI NIS
2
MACVA
1
1 - 0
3 - 0
-
-
17:00
Fin
SL
VOJVODINA
RADNIK SURDULICA
1
1 - 0
1 - 0
-
-
17:30
Fin
SL
CUKARICKI
3
FK PARTIZAN
1
0 - 1
1 - 1
-
-
19:30
Fin
SL
CRVENA ZVEZDA
BACKA
1
1
2 - 0
3 - 1
-
-
Round 15
03-11-2018
16:00
Fin
SL
PROLETER NOVI SAD
3
CRVENA ZVEZDA
2
0 - 1
0 - 2
-
-
17:00
Fin
SL
BACKA
1
RADNICKI NIS
2
0 - 2
0 - 2
-
-
17:00
Fin
SL
MLADOST LUCANI
3
CUKARICKI
3
1 - 2
3 - 4
-
-
17:00
Fin
SL
RADNIK SURDULICA
4
DINAMO VRANJE
2
2 - 0
2 - 0
-
-
04-11-2018
14:00
Fin
SL
ZEMUN
NAPREDAK
2
0 - 0
0 - 2
-
-
17:00
Fin
SL
MACVA
2
FK VOZDOVAC
5
1
1 - 0
2 - 0
-
-
17:00
Fin
SL
RAD
3
1
FK SPARTAK SUBOTICA
1
1
0 - 0
1 - 1
-
-
20:00
Fin
SL
FK PARTIZAN
1
VOJVODINA
3
1 - 0
2 - 0
-
-
Round 16
09-11-2018
19:00
Fin
SL
PROLETER NOVI SAD
1
RADNICKI NIS
1 - 0
1 - 2
-
-
10-11-2018
14:00
Fin
SL
BACKA
1
FK VOZDOVAC
3
0 - 0
1 - 0
-
-
14:00
Fin
SL
FK PARTIZAN
1
RADNIK SURDULICA
1
1 - 0
2 - 0
-
-
14:00
Fin
SL
MACVA
3
1
FK SPARTAK SUBOTICA
3
0 - 0
0 - 0
-
-
14:00
Fin
SL
ZEMUN
2
CUKARICKI
2
0 - 1
0 - 3
-
-
16:00
Fin
SL
DINAMO VRANJE
CRVENA ZVEZDA
0 - 1
0 - 3
-
-
17:00
Fin
SL
MLADOST LUCANI
4
VOJVODINA
3
1
1 - 0
1 - 0
-
-
19:00
Fin
SL
RAD
2
NAPREDAK
1
0 - 2
0 - 2
-
-
Round 17
23-11-2018
19:00
Fin
SL
CUKARICKI
4
RAD
6
0 - 1
2 - 1
-
-
24-11-2018
14:00
Fin
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
2
BACKA
1
1 - 0
3 - 0
-
-
14:00
Fin
SL
NAPREDAK
2
1
MACVA
3
1 - 0
2 - 0
-
-
17:00
Fin
SL
RADNIK SURDULICA
1
MLADOST LUCANI
1
1 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
SL
VOJVODINA
1
ZEMUN
3
0 - 0
0 - 0
-
-
19:00
Fin
SL
FK VOZDOVAC
1
PROLETER NOVI SAD
3
0 - 0
0 - 0
-
-
20:00
Fin
SL
RADNICKI NIS
4
CRVENA ZVEZDA
1
2 - 1
2 - 2
-
-
25-11-2018
18:00
Fin
SL
FK PARTIZAN
1
DINAMO VRANJE
2 - 0
6 - 0
-
-
Round 18
30-11-2018
19:00
Fin
SL
BACKA
2
NAPREDAK
5
1 - 1
3 - 3
-
-
01-12-2018
14:00
Fin
SL
RAD
2
VOJVODINA
4
0 - 1
0 - 1
-
-
14:00
Fin
SL
ZEMUN
2
RADNIK SURDULICA
3
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
SL
MACVA
1
CUKARICKI
4
1 - 0
1 - 0
-
-
16:30
Fin
SL
MLADOST LUCANI
2
FK PARTIZAN
2
1
0 - 0
1 - 1
-
-
19:00
Fin
SL
DINAMO VRANJE
RADNICKI NIS
1
0 - 2
0 - 4
-
-
19:00
Fin
SL
PROLETER NOVI SAD
3
FK SPARTAK SUBOTICA
1
0 - 1
2 - 2
-
-
02-12-2018
19:00
Fin
SL
CRVENA ZVEZDA
FK VOZDOVAC
1
2 - 0
2 - 0
-
-
Round 19
05-12-2018
17:00
Fin
SL
CUKARICKI
3
BACKA
2
1 - 0
3 - 0
-
-
17:00
Fin
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
3
CRVENA ZVEZDA
1
0 - 2
1 - 3
-
-
17:00
Fin
SL
FK VOZDOVAC
4
1
RADNICKI NIS
1
0 - 0
0 - 1
-
-
17:00
Fin
SL
MLADOST LUCANI
2
DINAMO VRANJE
2
1
1 - 0
2 - 0
-
-
17:00
Fin
SL
NAPREDAK
1
PROLETER NOVI SAD
1
1 - 0
1 - 1
-
-
17:00
Fin
SL
RADNIK SURDULICA
4
RAD
2
1 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
SL
VOJVODINA
2
MACVA
1
1 - 0
1 - 1
-
-
19:30
Fin
SL
FK PARTIZAN
2
ZEMUN
4
1 - 0
1 - 0
-
-
Round 20
08-12-2018
20:00
Fin
SL
CRVENA ZVEZDA
1
NAPREDAK
3
1 - 0
3 - 0
-
-
09-12-2018
14:00
Fin
SL
DINAMO VRANJE
5
1
FK VOZDOVAC
1
0 - 1
1 - 2
-
-
14:00
Fin
SL
MACVA
6
1
RADNIK SURDULICA
5
1 - 2
1 - 2
-
-
14:00
Fin
SL
RADNICKI NIS
1
FK SPARTAK SUBOTICA
2
1 - 0
3 - 0
-
-
14:00
Fin
SL
ZEMUN
3
MLADOST LUCANI
4
0 - 2
0 - 3
-
-
18:00
Fin
SL
BACKA
6
VOJVODINA
3
0 - 0
0 - 0
-
-
18:00
Fin
SL
PROLETER NOVI SAD
3
CUKARICKI
2
0 - 0
0 - 0
-
-
18:00
Fin
SL
RAD
2
FK PARTIZAN
0 - 2
0 - 3
-
-
Round 21
14-12-2018
19:00
Sch
SL
FK PARTIZAN
MACVA
-
-
-
-
15-12-2018
14:00
Sch
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
FK VOZDOVAC
-
-
-
-
14:00
Sch
SL
MLADOST LUCANI
RAD
-
-
-
-
14:00
Sch
SL
RADNIK SURDULICA
BACKA
-
-
-
-
14:00
Sch
SL
VOJVODINA
PROLETER NOVI SAD
-
-
-
-
14:00
Sch
SL
ZEMUN
DINAMO VRANJE
-
-
-
-
16:00
Sch
SL
CUKARICKI
CRVENA ZVEZDA
-
-
-
-
16-12-2018
20:00
Sch
SL
NAPREDAK
RADNICKI NIS
-
-
-
-
Round 22
16-02-2019
17:00
Sch
SL
BACKA
FK PARTIZAN
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
CRVENA ZVEZDA
VOJVODINA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
DINAMO VRANJE
FK SPARTAK SUBOTICA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
FK VOZDOVAC
NAPREDAK
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
MACVA
MLADOST LUCANI
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
PROLETER NOVI SAD
RADNIK SURDULICA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
RAD
ZEMUN
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
RADNICKI NIS
CUKARICKI
-
-
-
-
Round 23
23-02-2019
17:00
Sch
SL
CUKARICKI
FK VOZDOVAC
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
FK PARTIZAN
PROLETER NOVI SAD
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
MLADOST LUCANI
BACKA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
NAPREDAK
FK SPARTAK SUBOTICA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
RAD
DINAMO VRANJE
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
RADNIK SURDULICA
CRVENA ZVEZDA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
VOJVODINA
RADNICKI NIS
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
ZEMUN
MACVA
-
-
-
-
Round 24
27-02-2019
17:00
Sch
SL
BACKA
ZEMUN
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
CRVENA ZVEZDA
FK PARTIZAN
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
DINAMO VRANJE
NAPREDAK
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
CUKARICKI
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
FK VOZDOVAC
VOJVODINA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
MACVA
RAD
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
PROLETER NOVI SAD
MLADOST LUCANI
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
RADNICKI NIS
RADNIK SURDULICA
-
-
-
-
Round 25
03-03-2019
17:00
Sch
SL
CUKARICKI
NAPREDAK
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
FK PARTIZAN
RADNICKI NIS
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
MACVA
DINAMO VRANJE
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
MLADOST LUCANI
CRVENA ZVEZDA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
RAD
BACKA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
RADNIK SURDULICA
FK VOZDOVAC
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
VOJVODINA
FK SPARTAK SUBOTICA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
ZEMUN
PROLETER NOVI SAD
-
-
-
-
Round 26
09-03-2019
17:00
Sch
SL
BACKA
MACVA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
CRVENA ZVEZDA
ZEMUN
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
DINAMO VRANJE
CUKARICKI
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
RADNIK SURDULICA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
FK VOZDOVAC
FK PARTIZAN
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
NAPREDAK
VOJVODINA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
PROLETER NOVI SAD
RAD
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
RADNICKI NIS
MLADOST LUCANI
-
-
-
-
Round 27
17-03-2019
17:00
Sch
SL
BACKA
DINAMO VRANJE
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
FK PARTIZAN
FK SPARTAK SUBOTICA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
MACVA
PROLETER NOVI SAD
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
MLADOST LUCANI
FK VOZDOVAC
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
RAD
CRVENA ZVEZDA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
RADNIK SURDULICA
NAPREDAK
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
VOJVODINA
CUKARICKI
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
ZEMUN
RADNICKI NIS
-
-
-
-
Round 28
30-03-2019
17:00
Sch
SL
CRVENA ZVEZDA
MACVA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
CUKARICKI
RADNIK SURDULICA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
DINAMO VRANJE
VOJVODINA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
MLADOST LUCANI
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
FK VOZDOVAC
ZEMUN
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
NAPREDAK
FK PARTIZAN
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
PROLETER NOVI SAD
BACKA
-
-
-
-
17:00
Sch
SL
RADNICKI NIS
RAD
-
-
-
-
Round 29
03-04-2019
18:00
Sch
SL
BACKA
CRVENA ZVEZDA
-
-
-
-
18:00
Sch
SL
FK PARTIZAN
CUKARICKI
-
-
-
-
18:00
Sch
SL
MACVA
RADNICKI NIS
-
-
-
-
18:00
Sch
SL
MLADOST LUCANI
NAPREDAK
-
-
-
-
18:00
Sch
SL
PROLETER NOVI SAD
DINAMO VRANJE
-
-
-
-
18:00
Sch
SL
RAD
FK VOZDOVAC
-
-
-
-
18:00
Sch
SL
RADNIK SURDULICA
VOJVODINA
-
-
-
-
18:00
Sch
SL
ZEMUN
FK SPARTAK SUBOTICA
-
-
-
-
Round 30
07-04-2019
18:00
Sch
SL
CRVENA ZVEZDA
PROLETER NOVI SAD
-
-
-
-
18:00
Sch
SL
CUKARICKI
MLADOST LUCANI
-
-
-
-
18:00
Sch
SL
DINAMO VRANJE
RADNIK SURDULICA
-
-
-
-
18:00
Sch
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
RAD
-
-
-
-
18:00
Sch
SL
FK VOZDOVAC
MACVA
-
-
-
-
18:00
Sch
SL
NAPREDAK
ZEMUN
-
-
-
-
18:00
Sch
SL
RADNICKI NIS
BACKA
-
-
-
-
18:00
Sch
SL
VOJVODINA
FK PARTIZAN
-
-
-
-

RESULTS OF SERBIA 2018/2019 SUPERLIGA