Information

POLAND I LIGA RESULTS - 2019/2020

 
HT
FT
ET
PN
Round 1
26-07-2019
20:00
Fin
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
CHROBRY GLOGOW
3 - 0
5 - 0
-
-
21:30
Fin
1L
STAL MIELEC
WARTA POZNAN
2 - 0
2 - 1
-
-
27-07-2019
19:00
Fin
1L
MIEDZ LEGNICA
ODRA OPOLE
0 - 0
0 - 0
-
-
19:00
Fin
1L
RADOMIAK RADOM
GKS TYCHY
1 - 0
2 - 1
-
-
19:15
Fin
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
PODBESKIDZIE
0 - 1
1 - 1
-
-
20:00
Fin
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
GKS JASTRZEBIE
0 - 0
0 - 0
-
-
20:00
Fin
1L
GKS BELCHATOW
STOMIL OLSZTYN
1
2 - 0
3 - 0
-
-
20:47
Fin
1L
WIGRY SUWALKI
CHOJNICZANKA CHOJNICE
1 - 1
1 - 1
-
-
21:00
Fin
1L
TERMALICA NIECIECZA
SANDECJA NOWY SACZ
1
2 - 0
3 - 0
-
-
Round 2
02-08-2019
20:00
Fin
1L
CHROBRY GLOGOW
1
TERMALICA NIECIECZA
0 - 0
0 - 1
-
-
20:10
Fin
1L
SANDECJA NOWY SACZ
MIEDZ LEGNICA
1 - 2
1 - 2
-
-
20:39
Fin
1L
STAL MIELEC
WIGRY SUWALKI
1 - 0
1 - 1
-
-
20:45
Fin
1L
ODRA OPOLE
1
PUSZCZA NIEPOLOMICE
0 - 1
0 - 1
-
-
03-08-2019
18:00
Fin
1L
WARTA POZNAN
1
GKS BELCHATOW
0 - 0
1 - 0
-
-
19:00
Fin
1L
RADOMIAK RADOM
STOMIL OLSZTYN
1 - 1
2 - 1
-
-
19:00
Fin
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
OLIMPIA GRUDZIADZ
0 - 0
0 - 1
-
-
21:00
Fin
1L
GKS JASTRZEBIE
GKS TYCHY
2 - 1
2 - 1
-
-
04-08-2019
18:45
Fin
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
1
PODBESKIDZIE
0 - 1
0 - 1
-
-
Round 3
09-08-2019
20:00
Fin
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
CHOJNICZANKA CHOJNICE
0 - 2
3 - 5
-
-
20:45
Fin
1L
STOMIL OLSZTYN
GKS JASTRZEBIE
1 - 0
2 - 1
-
-
10-08-2019
18:45
Fin
1L
MIEDZ LEGNICA
CHROBRY GLOGOW
1 - 1
2 - 1
-
-
19:00
Fin
1L
GKS TYCHY
ODRA OPOLE
1 - 1
4 - 1
-
-
20:00
Fin
1L
GKS BELCHATOW
RADOMIAK RADOM
2 - 0
3 - 0
-
-
20:00
Fin
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
SANDECJA NOWY SACZ
0 - 1
1 - 2
-
-
21:00
Fin
1L
TERMALICA NIECIECZA
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
1
0 - 0
2 - 0
-
-
11-08-2019
18:45
Fin
1L
PODBESKIDZIE
STAL MIELEC
1 - 1
4 - 1
-
-
19:00
Fin
1L
WIGRY SUWALKI
WARTA POZNAN
0 - 1
1 - 2
-
-
Round 4
16-08-2019
18:30
Fin
1L
ODRA OPOLE
STOMIL OLSZTYN
0 - 1
0 - 1
-
-
20:00
Fin
1L
CHROBRY GLOGOW
PUSZCZA NIEPOLOMICE
0 - 0
0 - 1
-
-
20:10
Fin
1L
SANDECJA NOWY SACZ
GKS TYCHY
0 - 0
1 - 0
-
-
20:39
Fin
1L
STAL MIELEC
OLIMPIA GRUDZIADZ
2 - 0
2 - 0
-
-
21:00
Fin
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
1
TERMALICA NIECIECZA
1 - 0
1 - 0
-
-
17-08-2019
16:00
Fin
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
MIEDZ LEGNICA
1 - 0
1 - 0
-
-
19:00
Fin
1L
RADOMIAK RADOM
WARTA POZNAN
0 - 0
0 - 2
-
-
20:00
Fin
1L
WIGRY SUWALKI
PODBESKIDZIE
1 - 0
1 - 0
-
-
21:00
Fin
1L
GKS JASTRZEBIE
GKS BELCHATOW
0 - 0
1 - 1
-
-
Round 5
21-08-2019
18:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
PODBESKIDZIE
-
-
-
-
18:30
Sch
1L
RADOMIAK RADOM
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
20:00
Sch
1L
GKS BELCHATOW
ODRA OPOLE
-
-
-
-
20:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
20:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
20:00
Sch
1L
GKS TYCHY
CHROBRY GLOGOW
-
-
-
-
21:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
STAL MIELEC
-
-
-
-
21:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
21:30
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
Round 6
24-08-2019
15:30
Sch
1L
PODBESKIDZIE
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
20:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
STOMIL OLSZTYN
-
-
-
-
20:45
Sch
1L
ODRA OPOLE
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
25-08-2019
15:45
Sch
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
GKS TYCHY
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
20:00
Sch
1L
WIGRY SUWALKI
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
26-08-2019
20:39
Sch
1L
STAL MIELEC
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
Round 7
30-08-2019
18:30
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
21:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
GKS TYCHY
-
-
-
-
31-08-2019
18:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
WARTA POZNAN
-
-
-
-
18:30
Sch
1L
RADOMIAK RADOM
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
20:00
Sch
1L
GKS JASTRZEBIE
ODRA OPOLE
-
-
-
-
20:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
STAL MIELEC
-
-
-
-
21:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
PODBESKIDZIE
-
-
-
-
01-09-2019
16:00
Sch
1L
MIEDZ LEGNICA
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS BELCHATOW
CHROBRY GLOGOW
-
-
-
-
Round 8
06-09-2019
19:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
20:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
07-09-2019
17:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
ODRA OPOLE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
STAL MIELEC
GKS TYCHY
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
STOMIL OLSZTYN
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
WIGRY SUWALKI
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
20:10
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
08-09-2019
15:00
Sch
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
Round 9
13-09-2019
20:45
Sch
1L
ODRA OPOLE
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
14-09-2019
17:00
Sch
1L
RADOMIAK RADOM
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
MIEDZ LEGNICA
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
PODBESKIDZIE
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
GKS TYCHY
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
20:00
Sch
1L
GKS JASTRZEBIE
CHROBRY GLOGOW
-
-
-
-
20:45
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
STAL MIELEC
-
-
-
-
21:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
WARTA POZNAN
-
-
-
-
Round 10
20-09-2019
19:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
ODRA OPOLE
-
-
-
-
21-09-2019
18:00
Sch
1L
STAL MIELEC
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
GKS TYCHY
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
20:10
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
WARTA POZNAN
-
-
-
-
21:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
21:00
Sch
1L
WIGRY SUWALKI
STOMIL OLSZTYN
-
-
-
-
Round 11
28-09-2019
16:00
Sch
1L
RADOMIAK RADOM
STAL MIELEC
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
GKS BELCHATOW
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
GKS TYCHY
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
20:10
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
CHROBRY GLOGOW
-
-
-
-
20:45
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
PODBESKIDZIE
-
-
-
-
20:45
Sch
1L
ODRA OPOLE
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
29-09-2019
16:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
Round 12
04-10-2019
20:00
Sch
1L
MIEDZ LEGNICA
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
05-10-2019
18:00
Sch
1L
STAL MIELEC
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
WIGRY SUWALKI
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
WARTA POZNAN
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
STOMIL OLSZTYN
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
ODRA OPOLE
-
-
-
-
20:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
GKS TYCHY
-
-
-
-
Round 13
11-10-2019
20:45
Sch
1L
ODRA OPOLE
STAL MIELEC
-
-
-
-
12-10-2019
15:00
Sch
1L
RADOMIAK RADOM
PODBESKIDZIE
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
GKS JASTRZEBIE
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS BELCHATOW
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
WARTA POZNAN
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
GKS TYCHY
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
20:10
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
CHOJNICZANKA CHOJNICE
-
-
-
-
Round 14
18-10-2019
19:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
CHOJNICZANKA CHOJNICE
-
-
-
-
19-10-2019
16:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
WIGRY SUWALKI
ODRA OPOLE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
MIEDZ LEGNICA
STOMIL OLSZTYN
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
GKS TYCHY
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
STAL MIELEC
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
20:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
Round 15
25-10-2019
20:45
Sch
1L
ODRA OPOLE
PODBESKIDZIE
-
-
-
-
26-10-2019
15:00
Sch
1L
RADOMIAK RADOM
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
GKS JASTRZEBIE
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS BELCHATOW
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
STAL MIELEC
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
GKS TYCHY
WARTA POZNAN
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
CHOJNICZANKA CHOJNICE
-
-
-
-
20:10
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
Round 16
02-11-2019
14:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
CHOJNICZANKA CHOJNICE
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
MIEDZ LEGNICA
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
STAL MIELEC
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS TYCHY
STOMIL OLSZTYN
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
ODRA OPOLE
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
03-11-2019
16:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
WIGRY SUWALKI
CHROBRY GLOGOW
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
Round 17
09-11-2019
15:00
Sch
1L
RADOMIAK RADOM
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
STAL MIELEC
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
GKS JASTRZEBIE
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
PODBESKIDZIE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
WARTA POZNAN
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS BELCHATOW
GKS TYCHY
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
ODRA OPOLE
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
Round 18
16-11-2019
14:00
Sch
1L
GKS JASTRZEBIE
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
STAL MIELEC
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
ODRA OPOLE
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS TYCHY
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
Round 19
23-11-2019
14:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
ODRA OPOLE
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
MIEDZ LEGNICA
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
CHROBRY GLOGOW
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
WIGRY SUWALKI
STAL MIELEC
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS BELCHATOW
WARTA POZNAN
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS TYCHY
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
CHOJNICZANKA CHOJNICE
-
-
-
-
Round 20
29-11-2019
18:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
30-11-2019
14:00
Sch
1L
RADOMIAK RADOM
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
14:00
Sch
1L
GKS JASTRZEBIE
STOMIL OLSZTYN
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
STAL MIELEC
PODBESKIDZIE
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
ODRA OPOLE
GKS TYCHY
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
19:00
Sch
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
Round 21
29-06-2020
18:00
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
ODRA OPOLE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS BELCHATOW
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
CHROBRY GLOGOW
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS TYCHY
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
CHOJNICZANKA CHOJNICE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
MIEDZ LEGNICA
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
STAL MIELEC
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
Round 22
07-03-2020
17:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
WARTA POZNAN
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
STAL MIELEC
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
WIGRY SUWALKI
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
STOMIL OLSZTYN
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
GKS TYCHY
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
GKS JASTRZEBIE
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
ODRA OPOLE
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
Round 23
14-03-2020
17:00
Sch
1L
GKS JASTRZEBIE
WARTA POZNAN
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
GKS BELCHATOW
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
RADOMIAK RADOM
ODRA OPOLE
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
GKS TYCHY
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
CHROBRY GLOGOW
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
MIEDZ LEGNICA
STAL MIELEC
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
CHOJNICZANKA CHOJNICE
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
PODBESKIDZIE
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
Round 24
21-03-2020
17:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
WIGRY SUWALKI
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
GKS TYCHY
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
STAL MIELEC
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
STOMIL OLSZTYN
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
ODRA OPOLE
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
Round 25
28-03-2020
17:00
Sch
1L
ODRA OPOLE
WARTA POZNAN
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
RADOMIAK RADOM
CHROBRY GLOGOW
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
GKS JASTRZEBIE
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
CHOJNICZANKA CHOJNICE
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
GKS BELCHATOW
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
GKS TYCHY
STAL MIELEC
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
17:00
Sch
1L
MIEDZ LEGNICA
PODBESKIDZIE
-
-
-
-
Round 26
04-04-2020
18:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
STAL MIELEC
STOMIL OLSZTYN
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
WIGRY SUWALKI
GKS TYCHY
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
ODRA OPOLE
-
-
-
-
Round 27
11-04-2020
18:00
Sch
1L
GKS TYCHY
PODBESKIDZIE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
MIEDZ LEGNICA
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
ODRA OPOLE
CHROBRY GLOGOW
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
RADOMIAK RADOM
CHOJNICZANKA CHOJNICE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS JASTRZEBIE
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS BELCHATOW
STAL MIELEC
-
-
-
-
Round 28
18-04-2020
18:00
Sch
1L
STAL MIELEC
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
ODRA OPOLE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
MIEDZ LEGNICA
WARTA POZNAN
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
GKS TYCHY
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
WIGRY SUWALKI
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
STOMIL OLSZTYN
-
-
-
-
Round 29
25-04-2020
18:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS TYCHY
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
CHROBRY GLOGOW
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
ODRA OPOLE
CHOJNICZANKA CHOJNICE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS JASTRZEBIE
STAL MIELEC
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS BELCHATOW
PODBESKIDZIE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
RADOMIAK RADOM
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
Round 30
02-05-2020
18:00
Sch
1L
MIEDZ LEGNICA
GKS TYCHY
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
STOMIL OLSZTYN
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
WIGRY SUWALKI
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
STAL MIELEC
ODRA OPOLE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
CHROBRY GLOGOW
-
-
-
-
Round 31
09-05-2020
18:00
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS BELCHATOW
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS TYCHY
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS JASTRZEBIE
PODBESKIDZIE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
ODRA OPOLE
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
RADOMIAK RADOM
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
WARTA POZNAN
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
STAL MIELEC
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
CHOJNICZANKA CHOJNICE
-
-
-
-
Round 32
16-05-2020
18:00
Sch
1L
STAL MIELEC
CHROBRY GLOGOW
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
WIGRY SUWALKI
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
ODRA OPOLE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
GKS TYCHY
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
MIEDZ LEGNICA
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
STOMIL OLSZTYN
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
Round 33
23-05-2020
18:00
Sch
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
WARTA POZNAN
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
CHROBRY GLOGOW
WIGRY SUWALKI
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
STAL MIELEC
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
ODRA OPOLE
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
SANDECJA NOWY SACZ
PODBESKIDZIE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
RADOMIAK RADOM
MIEDZ LEGNICA
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS JASTRZEBIE
TERMALICA NIECIECZA
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
STOMIL OLSZTYN
GKS TYCHY
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS BELCHATOW
PUSZCZA NIEPOLOMICE
-
-
-
-
Round 34
30-05-2020
18:00
Sch
1L
WARTA POZNAN
STOMIL OLSZTYN
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
GKS TYCHY
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
TERMALICA NIECIECZA
ODRA OPOLE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
MIEDZ LEGNICA
GKS JASTRZEBIE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
PODBESKIDZIE
CHROBRY GLOGOW
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
SANDECJA NOWY SACZ
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
STAL MIELEC
CHOJNICZANKA CHOJNICE
-
-
-
-
18:00
Sch
1L
WIGRY SUWALKI
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
-
-
-
-

RESULTS OF POLAND 2019/2020 I LIGA