Information

CZECH REPUBLIC DIVISION 1 RESULTS - 2019/2020

 
HT
FT
ET
PN
Round 1
12-07-2019
19:00
Fin
D1
FK JABLONEC
1
BOHEMIANS 1905
2
1
1 - 0
2 - 0
-
-
13-07-2019
18:00
Fin
D1
BANIK OSTRAVA
3
SLOVAN LIBEREC
4
1 - 0
1 - 2
-
-
18:00
Fin
D1
FK PRIBRAM
1
TEPLICE
2
1 - 0
1 - 1
-
-
20:30
Fin
D1
VIKTORIA PLZEN
2
SIGMA OLOMOUC
5
1
1 - 1
3 - 1
-
-
14-07-2019
17:30
Fin
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
OPAVA
4
0 - 1
0 - 1
-
-
17:30
Fin
D1
MLADA BOLESLAV
1
KARVINA
4
1
0 - 0
1 - 0
-
-
20:00
Fin
D1
SPARTA PRAHA
1
SLOVACKO
4
0 - 2
0 - 2
-
-
15-07-2019
19:00
Fin
D1
FC FASTAV ZLIN
1
SLAVIA PRAHA
0 - 0
0 - 1
-
-
Round 2
19-07-2019
19:30
Fin
D1
SLOVAN LIBEREC
2
VIKTORIA PLZEN
2
0 - 0
1 - 2
-
-
20-07-2019
18:00
Fin
D1
SIGMA OLOMOUC
FC FASTAV ZLIN
3
0 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
D1
SLOVACKO
1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
4
0 - 1
0 - 2
-
-
18:00
Fin
D1
OPAVA
1
FK PRIBRAM
3
0 - 0
1 - 0
-
-
20:30
Fin
D1
SPARTA PRAHA
1
FK JABLONEC
1
0 - 0
2 - 0
-
-
21-07-2019
17:30
Fin
D1
BOHEMIANS 1905
3
MLADA BOLESLAV
1
3 - 0
3 - 0
-
-
20:00
Fin
D1
TEPLICE
2
1
SLAVIA PRAHA
2
0 - 3
1 - 5
-
-
22-07-2019
19:00
Fin
D1
KARVINA
5
1
BANIK OSTRAVA
4
1
0 - 1
1 - 2
-
-
Round 3
26-07-2019
19:30
Fin
D1
BANIK OSTRAVA
2
TEPLICE
2
0 - 1
0 - 1
-
-
27-07-2019
18:00
Fin
D1
FC FASTAV ZLIN
SLOVAN LIBEREC
3
1 - 0
2 - 1
-
-
18:00
Fin
D1
FK PRIBRAM
2
BOHEMIANS 1905
2
1 - 0
3 - 2
-
-
20:30
Fin
D1
VIKTORIA PLZEN
1
KARVINA
2
1 - 0
3 - 2
-
-
28-07-2019
17:30
Fin
D1
MLADA BOLESLAV
OPAVA
2
2 - 1
4 - 1
-
-
17:30
Fin
D1
FK JABLONEC
1
SLOVACKO
1
1 - 0
6 - 0
-
-
20:00
Fin
D1
SLAVIA PRAHA
2
SIGMA OLOMOUC
2
1 - 0
1 - 0
-
-
29-07-2019
19:00
Fin
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
5
SPARTA PRAHA
2
2 - 0
2 - 2
-
-
Round 4
02-08-2019
19:00
Fin
D1
OPAVA
3
BANIK OSTRAVA
1
0 - 1
0 - 2
-
-
03-08-2019
18:00
Fin
D1
SLOVACKO
3
FC FASTAV ZLIN
5
1 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
D1
SLOVAN LIBEREC
4
SIGMA OLOMOUC
3
0 - 1
0 - 1
-
-
20:30
Fin
D1
BOHEMIANS 1905
2
VIKTORIA PLZEN
1
0 - 0
0 - 0
-
-
04-08-2019
17:30
Fin
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2
FK JABLONEC
0 - 1
1 - 1
-
-
17:30
Fin
D1
KARVINA
1
SLAVIA PRAHA
1
0 - 0
0 - 0
-
-
20:00
Fin
D1
SPARTA PRAHA
FK PRIBRAM
3
1
2 - 0
3 - 0
-
-
18-09-2019
19:00
Fin
D1
TEPLICE
6
MLADA BOLESLAV
4
2 - 0
2 - 0
-
-
Round 5
09-08-2019
19:00
Fin
D1
FC FASTAV ZLIN
2
TEPLICE
3
0 - 0
1 - 0
-
-
10-08-2019
16:00
Fin
D1
BANIK OSTRAVA
1
BOHEMIANS 1905
2
2 - 1
4 - 2
-
-
18:00
Fin
D1
FK PRIBRAM
1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
5
2 - 0
2 - 0
-
-
18:00
Fin
D1
SIGMA OLOMOUC
2
KARVINA
2
1 - 0
1 - 1
-
-
20:30
Fin
D1
SLAVIA PRAHA
2
SLOVAN LIBEREC
3
1 - 0
1 - 0
-
-
11-08-2019
17:30
Fin
D1
FK JABLONEC
OPAVA
2
1
0 - 0
2 - 1
-
-
17:30
Fin
D1
VIKTORIA PLZEN
1
SLOVACKO
2
0 - 1
0 - 2
-
-
20:00
Fin
D1
MLADA BOLESLAV
1
SPARTA PRAHA
1
2 - 1
4 - 3
-
-
Round 6
16-08-2019
19:00
Fin
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2
SLAVIA PRAHA
2
0 - 0
0 - 3
-
-
17-08-2019
18:00
Fin
D1
SLOVACKO
FK PRIBRAM
1
0 - 0
2 - 0
-
-
18:00
Fin
D1
OPAVA
4
1
FC FASTAV ZLIN
1
0 - 1
0 - 3
-
-
20:30
Fin
D1
BOHEMIANS 1905
2
SIGMA OLOMOUC
4
0 - 1
3 - 2
-
-
18-08-2019
16:00
Fin
D1
SPARTA PRAHA
1
BANIK OSTRAVA
4
2 - 0
2 - 0
-
-
18:00
Fin
D1
KARVINA
2
SLOVAN LIBEREC
3
2
0 - 1
0 - 1
-
-
18:00
Fin
D1
FK JABLONEC
1
MLADA BOLESLAV
2
1 - 0
2 - 1
-
-
20:00
Fin
D1
TEPLICE
2
VIKTORIA PLZEN
4
0 - 1
1 - 1
-
-
Round 7
23-08-2019
19:00
Fin
D1
SIGMA OLOMOUC
TEPLICE
2
1
1 - 0
2 - 0
-
-
19:00
Fin
D1
BANIK OSTRAVA
SLOVACKO
5
2 - 0
3 - 0
-
-
24-08-2019
18:00
Fin
D1
FK PRIBRAM
1
FK JABLONEC
2
2 - 0
4 - 0
-
-
18:00
Fin
D1
FC FASTAV ZLIN
3
1
KARVINA
0 - 1
1 - 4
-
-
20:30
Fin
D1
SLAVIA PRAHA
3
BOHEMIANS 1905
4
1
1 - 0
4 - 0
-
-
25-08-2019
17:30
Fin
D1
MLADA BOLESLAV
2
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
2
1
2 - 2
4 - 2
-
-
17:30
Fin
D1
VIKTORIA PLZEN
1
OPAVA
3
2 - 0
4 - 0
-
-
20:00
Fin
D1
SLOVAN LIBEREC
4
SPARTA PRAHA
4
1 - 0
3 - 1
-
-
Round 8
31-08-2019
16:00
Fin
D1
BOHEMIANS 1905
2
SLOVAN LIBEREC
3
0 - 0
2 - 1
-
-
18:00
Fin
D1
SLOVACKO
4
MLADA BOLESLAV
2
1 - 0
1 - 1
-
-
20:30
Fin
D1
FK PRIBRAM
4
1
VIKTORIA PLZEN
6
1 - 1
1 - 2
-
-
01-09-2019
17:30
Fin
D1
TEPLICE
4
KARVINA
3
0 - 0
0 - 0
-
-
17:30
Fin
D1
OPAVA
3
1
SLAVIA PRAHA
1
0 - 1
1 - 1
-
-
17:30
Fin
D1
FK JABLONEC
BANIK OSTRAVA
2 - 0
2 - 1
-
-
17:30
Fin
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
1
FC FASTAV ZLIN
1
1 - 0
2 - 0
-
-
20:00
Fin
D1
SPARTA PRAHA
3
SIGMA OLOMOUC
2
1 - 2
3 - 3
-
-
Round 9
13-09-2019
19:00
Fin
D1
SIGMA OLOMOUC
1
OPAVA
3
0 - 0
2 - 0
-
-
14-09-2019
17:30
Fin
D1
SLOVAN LIBEREC
1
TEPLICE
1
1 - 1
1 - 1
-
-
17:30
Fin
D1
MLADA BOLESLAV
3
FK PRIBRAM
3
3 - 0
6 - 0
-
-
20:00
Fin
D1
SLAVIA PRAHA
1
SLOVACKO
3
2 - 0
3 - 0
-
-
15-09-2019
16:00
Fin
D1
FC FASTAV ZLIN
3
SPARTA PRAHA
0 - 2
0 - 2
-
-
16:00
Fin
D1
KARVINA
4
BOHEMIANS 1905
2
0 - 0
0 - 0
-
-
18:00
Fin
D1
BANIK OSTRAVA
1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
5
1
1 - 0
2 - 1
-
-
16-09-2019
19:00
Fin
D1
VIKTORIA PLZEN
1
1
FK JABLONEC
5
1 - 1
3 - 2
-
-
Round 10
20-09-2019
19:00
Fin
D1
BOHEMIANS 1905
2
FC FASTAV ZLIN
2
1
1 - 2
2 - 2
-
-
21-09-2019
17:30
Fin
D1
FK PRIBRAM
KARVINA
5
0 - 1
0 - 2
-
-
17:30
Fin
D1
OPAVA
2
SLOVAN LIBEREC
4
0 - 0
1 - 1
-
-
17:30
Fin
D1
SLOVACKO
3
TEPLICE
1
1 - 1
1 - 1
-
-
20:00
Fin
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
3
VIKTORIA PLZEN
0 - 2
0 - 3
-
-
22-09-2019
16:30
Fin
D1
MLADA BOLESLAV
2
BANIK OSTRAVA
2
1 - 0
2 - 0
-
-
19:00
Fin
D1
SPARTA PRAHA
1
1
SLAVIA PRAHA
5
1
0 - 1
0 - 3
-
-
23-09-2019
19:00
Sch
D1
FK JABLONEC
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
Round 11
27-09-2019
19:00
Sch
D1
TEPLICE
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
28-09-2019
17:30
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
SLOVACKO
-
-
-
-
17:30
Sch
D1
FC FASTAV ZLIN
FK JABLONEC
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
29-09-2019
16:30
Sch
D1
KARVINA
OPAVA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
VIKTORIA PLZEN
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
30-09-2019
19:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
FK PRIBRAM
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
-
-
-
-
Round 12
04-10-2019
19:00
Sch
D1
SLOVACKO
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
05-10-2019
17:30
Sch
D1
FK PRIBRAM
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
17:30
Sch
D1
OPAVA
TEPLICE
-
-
-
-
17:30
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
FC FASTAV ZLIN
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
KARVINA
-
-
-
-
06-10-2019
16:30
Sch
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
17:30
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
VIKTORIA PLZEN
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
FK JABLONEC
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
Round 13
19-10-2019
20:00
Sch
D1
VIKTORIA PLZEN
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
OPAVA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
FK PRIBRAM
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
FK JABLONEC
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
KARVINA
SLOVACKO
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
TEPLICE
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
FC FASTAV ZLIN
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
Round 14
26-10-2019
20:00
Sch
D1
FK PRIBRAM
FC FASTAV ZLIN
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
KARVINA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
FK JABLONEC
TEPLICE
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
VIKTORIA PLZEN
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SLOVACKO
OPAVA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
Round 15
02-11-2019
19:00
Sch
D1
FC FASTAV ZLIN
VIKTORIA PLZEN
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
FK PRIBRAM
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
KARVINA
FK JABLONEC
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
TEPLICE
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
OPAVA
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
SLOVACKO
-
-
-
-
Round 16
09-11-2019
19:00
Sch
D1
FC FASTAV ZLIN
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
VIKTORIA PLZEN
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
TEPLICE
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
FK PRIBRAM
OPAVA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
KARVINA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
SLOVACKO
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
FK JABLONEC
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
Round 17
23-11-2019
19:00
Sch
D1
KARVINA
VIKTORIA PLZEN
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
FK PRIBRAM
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
TEPLICE
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
OPAVA
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
FC FASTAV ZLIN
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLOVACKO
FK JABLONEC
-
-
-
-
Round 18
30-11-2019
19:00
Sch
D1
FK JABLONEC
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
OPAVA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
VIKTORIA PLZEN
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
FC FASTAV ZLIN
SLOVACKO
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
FK PRIBRAM
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
KARVINA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
TEPLICE
-
-
-
-
Round 19
07-12-2019
19:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
KARVINA
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLOVACKO
VIKTORIA PLZEN
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
TEPLICE
FC FASTAV ZLIN
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
OPAVA
FK JABLONEC
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
FK PRIBRAM
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
Round 20
14-12-2019
19:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
FC FASTAV ZLIN
OPAVA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
KARVINA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
VIKTORIA PLZEN
TEPLICE
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
FK PRIBRAM
SLOVACKO
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
FK JABLONEC
-
-
-
-
Round 21
15-02-2020
19:00
Sch
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
FK JABLONEC
FK PRIBRAM
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
TEPLICE
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
OPAVA
VIKTORIA PLZEN
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLOVACKO
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
KARVINA
FC FASTAV ZLIN
-
-
-
-
Round 22
22-02-2020
19:00
Sch
D1
FC FASTAV ZLIN
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
FK JABLONEC
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
OPAVA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
KARVINA
TEPLICE
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
VIKTORIA PLZEN
FK PRIBRAM
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
SLOVACKO
-
-
-
-
Round 23
29-02-2020
19:00
Sch
D1
OPAVA
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
FK JABLONEC
VIKTORIA PLZEN
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLOVACKO
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
FC FASTAV ZLIN
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
TEPLICE
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
KARVINA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
FK PRIBRAM
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
Round 24
07-03-2020
19:00
Sch
D1
VIKTORIA PLZEN
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
FK JABLONEC
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
FC FASTAV ZLIN
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
OPAVA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
TEPLICE
SLOVACKO
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
KARVINA
FK PRIBRAM
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
Round 25
14-03-2020
19:00
Sch
D1
FK PRIBRAM
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
VIKTORIA PLZEN
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
FK JABLONEC
FC FASTAV ZLIN
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
OPAVA
KARVINA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
TEPLICE
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLOVACKO
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
Round 26
21-03-2020
19:00
Sch
D1
KARVINA
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
SLOVACKO
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
VIKTORIA PLZEN
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
FK PRIBRAM
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
FC FASTAV ZLIN
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
TEPLICE
OPAVA
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
FK JABLONEC
-
-
-
-
19:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
-
-
-
-
Round 27
04-04-2020
20:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
VIKTORIA PLZEN
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
FK PRIBRAM
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
FC FASTAV ZLIN
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
FK JABLONEC
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SLOVACKO
KARVINA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
OPAVA
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
TEPLICE
-
-
-
-
Round 28
11-04-2020
20:00
Sch
D1
KARVINA
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
FC FASTAV ZLIN
FK PRIBRAM
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
TEPLICE
FK JABLONEC
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
VIKTORIA PLZEN
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
OPAVA
SLOVACKO
-
-
-
-
Round 29
18-04-2020
20:00
Sch
D1
SPARTA PRAHA
OPAVA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
MLADA BOLESLAV
SIGMA OLOMOUC
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
BANIK OSTRAVA
SLAVIA PRAHA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
FK PRIBRAM
SLOVAN LIBEREC
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
FK JABLONEC
KARVINA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SLOVACKO
BOHEMIANS 1905
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
TEPLICE
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
VIKTORIA PLZEN
FC FASTAV ZLIN
-
-
-
-
Round 30
25-04-2020
20:00
Sch
D1
TEPLICE
FK PRIBRAM
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
OPAVA
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
BOHEMIANS 1905
FK JABLONEC
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SLOVACKO
SPARTA PRAHA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
KARVINA
MLADA BOLESLAV
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SLOVAN LIBEREC
BANIK OSTRAVA
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SIGMA OLOMOUC
VIKTORIA PLZEN
-
-
-
-
20:00
Sch
D1
SLAVIA PRAHA
FC FASTAV ZLIN
-
-
-
-

RESULTS OF CZECH REPUBLIC 2019/2020 DIVISION 1