Information

ARGENTINA PRIMERA NACIONAL RESULTS - 2019/2020

 
HT
FT
ET
PN
Round 1
16-08-2019
03:05
Fin
PN
CHACARITA JUNIORS
ALL BOYS
0 - 0
0 - 0
-
-
17-08-2019
03:30
Fin
PN
ESTUDIANTES R.C.
TEMPERLEY
2 - 0
3 - 0
-
-
04:00
Fin
PN
ATLETICO MITRE
ESTUDIANTES B.A.
1
0 - 0
0 - 1
-
-
18:00
Fin
PN
BROWN DE ADROGUE
ATLETICO DE RAFAELA
0 - 1
1 - 1
-
-
19:05
Fin
PN
ATLANTA
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
3 - 1
4 - 1
-
-
21:30
Fin
PN
VILLA DALMINE
INSTITUTO CORDOBA
1 - 0
2 - 0
-
-
21:30
Fin
PN
SARMIENTO JUNIN
SANTAMARINA
0 - 0
0 - 0
-
-
18-08-2019
00:00
Fin
PN
BELGRANO CORDOBA
SAN MARTIN S.J.
0 - 1
1 - 1
-
-
21:05
Fin
PN
GUILLERMO BROWN
BARRACAS CENTRAL
0 - 1
0 - 2
-
-
21:30
Fin
PN
DEPORTIVO RIESTRA
GIMNASIA JUJUY
0 - 1
2 - 1
-
-
22:00
Fin
PN
GIMNASIA MENDOZA
DEFENSORES DE BELGRANO
0 - 0
0 - 0
-
-
23:05
Fin
PN
TIGRE
QUILMES
1
0 - 2
1 - 2
-
-
19-08-2019
00:00
Fin
PN
ALVARADO
AGROPECUARIO
0 - 2
1 - 2
-
-
21:35
Fin
PN
NUEVA CHICAGO
DEPORTIVO MORON
0 - 0
0 - 0
-
-
20-08-2019
03:05
Fin
PN
FERRO CARRIL OESTE
PLATENSE
0 - 0
0 - 2
-
-
25-10-2019
01:10
Sch
PN
ALMAGRO
SAN MARTIN TUCUMAN
-
-
-
-
Round 2
23-08-2019
01:15
Fin
PN
INSTITUTO CORDOBA
SARMIENTO JUNIN
2 - 3
2 - 3
-
-
24-08-2019
01:05
Fin
PN
ATLETICO DE RAFAELA
TIGRE
0 - 1
1 - 2
-
-
19:05
Fin
PN
TEMPERLEY
NUEVA CHICAGO
0 - 0
1 - 1
-
-
21:30
Fin
PN
DEPORTIVO MORON
GUILLERMO BROWN
0 - 0
1 - 0
-
-
21:30
Fin
PN
BARRACAS CENTRAL
ALVARADO
1 - 2
2 - 2
-
-
21:30
Fin
PN
ATLANTA
ATLETICO MITRE
1 - 0
1 - 0
-
-
23:00
Fin
PN
SAN MARTIN S.J.
ESTUDIANTES B.A.
1
0 - 0
0 - 1
-
-
23:40
Fin
PN
GIMNASIA JUJUY
CHACARITA JUNIORS
1 - 0
2 - 1
-
-
25-08-2019
02:05
Fin
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
FERRO CARRIL OESTE
1 - 1
3 - 2
-
-
20:00
Fin
PN
AGROPECUARIO
BELGRANO CORDOBA
0 - 0
1 - 0
-
-
21:30
Fin
PN
ALL BOYS
BROWN DE ADROGUE
0 - 0
0 - 3
-
-
21:30
Fin
PN
ALMAGRO
GIMNASIA MENDOZA
0 - 1
0 - 1
-
-
22:00
Fin
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
VILLA DALMINE
0 - 0
1 - 0
-
-
22:00
Fin
PN
PLATENSE
ESTUDIANTES R.C.
1 - 1
3 - 1
-
-
27-08-2019
02:30
Fin
PN
SANTAMARINA
DEPORTIVO RIESTRA
0 - 0
0 - 1
-
-
03:05
Fin
PN
QUILMES
DEFENSORES DE BELGRANO
0 - 0
1 - 0
-
-
Round 3
30-08-2019
01:15
Fin
PN
ALVARADO
DEPORTIVO MORON
1 - 0
2 - 4
-
-
31-08-2019
03:05
Fin
PN
BELGRANO CORDOBA
BARRACAS CENTRAL
0 - 0
1 - 0
-
-
17:35
Fin
PN
CHACARITA JUNIORS
SANTAMARINA
0 - 1
0 - 3
-
-
19:05
Fin
PN
TIGRE
ALL BOYS
1 - 0
2 - 0
-
-
21:30
Fin
PN
BROWN DE ADROGUE
GIMNASIA JUJUY
0 - 1
0 - 1
-
-
21:30
Fin
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
ATLETICO DE RAFAELA
1 - 0
2 - 2
-
-
21:30
Fin
PN
SARMIENTO JUNIN
SAN MARTIN TUCUMAN
1 - 0
3 - 1
-
-
01-09-2019
17:00
Fin
PN
GUILLERMO BROWN
TEMPERLEY
0 - 0
0 - 1
-
-
20:30
Fin
PN
ESTUDIANTES R.C.
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
0 - 1
3 - 1
-
-
02-09-2019
01:30
Fin
PN
VILLA DALMINE
ALMAGRO
1 - 1
1 - 1
-
-
02:30
Fin
PN
ATLETICO MITRE
SAN MARTIN S.J.
0 - 0
0 - 1
-
-
21:30
Fin
PN
DEPORTIVO RIESTRA
INSTITUTO CORDOBA
0 - 0
0 - 0
-
-
03-09-2019
01:30
Fin
PN
ESTUDIANTES B.A.
AGROPECUARIO
1 - 0
1 - 0
-
-
03:05
Fin
PN
GIMNASIA MENDOZA
QUILMES
0 - 0
0 - 0
-
-
23:05
Fin
PN
NUEVA CHICAGO
PLATENSE
0 - 0
1 - 1
-
-
04-09-2019
03:05
Fin
PN
FERRO CARRIL OESTE
ATLANTA
0 - 0
0 - 2
-
-
Round 4
06-09-2019
21:30
Fin
PN
BARRACAS CENTRAL
ESTUDIANTES B.A.
1 - 1
3 - 4
-
-
07-09-2019
03:05
Fin
PN
DEPORTIVO MORON
BELGRANO CORDOBA
1 - 0
1 - 1
-
-
19:00
Fin
PN
TEMPERLEY
ALVARADO
0 - 0
0 - 0
-
-
19:05
Fin
PN
ALL BOYS
DEFENSORES DE BELGRANO
0 - 0
0 - 1
-
-
21:05
Fin
PN
ALMAGRO
SARMIENTO JUNIN
0 - 0
0 - 0
-
-
21:30
Fin
PN
VILLA DALMINE
GIMNASIA MENDOZA
1 - 0
2 - 0
-
-
21:30
Fin
PN
ATLANTA
ESTUDIANTES R.C.
1 - 2
1 - 2
-
-
08-09-2019
02:05
Fin
PN
INSTITUTO CORDOBA
CHACARITA JUNIORS
1 - 0
1 - 0
-
-
22:00
Fin
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
DEPORTIVO RIESTRA
1
1 - 0
2 - 0
-
-
22:00
Fin
PN
AGROPECUARIO
SAN MARTIN S.J.
0 - 0
0 - 0
-
-
22:00
Fin
PN
FERRO CARRIL OESTE
ATLETICO MITRE
0 - 0
0 - 0
-
-
22:00
Fin
PN
PLATENSE
GUILLERMO BROWN
1 - 1
1 - 2
-
-
23:30
Fin
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
NUEVA CHICAGO
2 - 0
4 - 1
-
-
09-09-2019
03:05
Fin
PN
GIMNASIA JUJUY
TIGRE
0 - 0
0 - 0
-
-
10-09-2019
02:30
Fin
PN
SANTAMARINA
BROWN DE ADROGUE
1 - 1
2 - 1
-
-
03:05
Fin
PN
ATLETICO DE RAFAELA
QUILMES
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 5
13-09-2019
03:10
Fin
PN
BELGRANO CORDOBA
TEMPERLEY
1 - 0
3 - 1
-
-
14-09-2019
01:10
Fin
PN
ESTUDIANTES R.C.
FERRO CARRIL OESTE
0 - 1
2 - 1
-
-
03:10
Fin
PN
ESTUDIANTES B.A.
DEPORTIVO MORON
1
0 - 0
1 - 0
-
-
21:30
Fin
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
GIMNASIA JUJUY
1 - 2
3 - 2
-
-
21:30
Fin
PN
BROWN DE ADROGUE
INSTITUTO CORDOBA
0 - 1
0 - 3
-
-
21:30
Fin
PN
SARMIENTO JUNIN
VILLA DALMINE
0 - 0
1 - 0
-
-
21:30
Fin
PN
ALVARADO
PLATENSE
0 - 0
2 - 0
-
-
23:05
Fin
PN
NUEVA CHICAGO
ATLANTA
2 - 0
2 - 2
-
-
15-09-2019
03:00
Fin
PN
QUILMES
ALL BOYS
1 - 1
3 - 1
-
-
17:00
Fin
PN
GUILLERMO BROWN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
0 - 0
1 - 0
-
-
22:00
Fin
PN
ATLETICO MITRE
AGROPECUARIO
0 - 0
2 - 1
-
-
22:00
Fin
PN
GIMNASIA MENDOZA
ATLETICO DE RAFAELA
1
0 - 1
1 - 2
-
-
23:00
Fin
PN
SAN MARTIN S.J.
BARRACAS CENTRAL
0 - 0
0 - 0
-
-
16-09-2019
21:30
Fin
PN
DEPORTIVO RIESTRA
ALMAGRO
0 - 0
1 - 0
-
-
17-09-2019
03:10
Fin
PN
TIGRE
SANTAMARINA
0 - 0
1 - 1
-
-
18-09-2019
03:10
Fin
PN
CHACARITA JUNIORS
SAN MARTIN TUCUMAN
1 - 1
2 - 2
-
-
Round 6
20-09-2019
03:10
Fin
PN
GIMNASIA JUJUY
QUILMES
0 - 0
0 - 0
-
-
21-09-2019
03:10
Fin
PN
FERRO CARRIL OESTE
NUEVA CHICAGO
1 - 1
2 - 1
-
-
19:05
Fin
PN
TEMPERLEY
1
ESTUDIANTES B.A.
0 - 1
1 - 2
-
-
21:30
Fin
PN
ALL BOYS
ATLETICO DE RAFAELA
2 - 1
2 - 1
-
-
21:30
Fin
PN
ATLANTA
GUILLERMO BROWN
2 - 1
2 - 1
-
-
21:30
Fin
PN
VILLA DALMINE
DEPORTIVO RIESTRA
2 - 0
3 - 0
-
-
21:30
Fin
PN
ALMAGRO
CHACARITA JUNIORS
0 - 0
0 - 0
-
-
22-09-2019
21:30
Fin
PN
DEPORTIVO MORON
SAN MARTIN S.J.
1 - 0
1 - 1
-
-
22:00
Fin
PN
ESTUDIANTES R.C.
2
ATLETICO MITRE
0 - 0
0 - 0
-
-
22:00
Fin
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
BROWN DE ADROGUE
2 - 0
2 - 0
-
-
23-09-2019
02:00
Fin
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
ALVARADO
1
2 - 1
3 - 2
-
-
24-09-2019
02:15
Fin
PN
SARMIENTO JUNIN
GIMNASIA MENDOZA
0 - 1
4 - 1
-
-
02:30
Fin
PN
SANTAMARINA
DEFENSORES DE BELGRANO
1
1 - 1
1 - 2
-
-
03:10
Fin
PN
PLATENSE
BELGRANO CORDOBA
1 - 0
1 - 0
-
-
25-09-2019
03:10
Fin
PN
INSTITUTO CORDOBA
TIGRE
1 - 0
3 - 0
-
-
21:30
Fin
PN
BARRACAS CENTRAL
AGROPECUARIO
1
0 - 0
1 - 0
-
-
Round 7
27-09-2019
02:00
Fin
PN
ALVARADO
1
ATLANTA
1 - 1
1 - 2
-
-
22:05
Fin
PN
NUEVA CHICAGO
ESTUDIANTES R.C.
0 - 0
1 - 1
-
-
28-09-2019
03:00
Fin
PN
ATLETICO DE RAFAELA
GIMNASIA JUJUY
1 - 0
2 - 0
-
-
18:00
Fin
PN
CHACARITA JUNIORS
VILLA DALMINE
1
0 - 0
1 - 0
-
-
21:30
Fin
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
INSTITUTO CORDOBA
0 - 1
1 - 1
-
-
29-09-2019
00:15
Fin
PN
QUILMES
SANTAMARINA
0 - 0
0 - 0
-
-
17:00
Fin
PN
GUILLERMO BROWN
FERRO CARRIL OESTE
1 - 0
2 - 0
-
-
21:30
Fin
PN
DEPORTIVO RIESTRA
SARMIENTO JUNIN
1 - 0
2 - 2
-
-
23:35
Fin
PN
BELGRANO CORDOBA
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
1
0 - 2
2 - 2
-
-
30-09-2019
01:00
Fin
PN
SAN MARTIN S.J.
TEMPERLEY
0 - 1
1 - 2
-
-
21:30
Fin
PN
BROWN DE ADROGUE
ALMAGRO
0 - 0
1 - 1
-
-
01-10-2019
00:10
Fin
PN
TIGRE
SAN MARTIN TUCUMAN
0 - 1
0 - 1
-
-
03:00
Fin
PN
GIMNASIA MENDOZA
ALL BOYS
0 - 0
0 - 0
-
-
03:10
Fin
PN
ESTUDIANTES B.A.
PLATENSE
0 - 2
1 - 2
-
-
02-10-2019
01:30
Fin
PN
AGROPECUARIO
DEPORTIVO MORON
0 - 0
0 - 1
-
-
03-10-2019
04:00
Fin
PN
ATLETICO MITRE
BARRACAS CENTRAL
3 - 1
4 - 2
-
-
Round 8
04-10-2019
03:10
Fin
PN
INSTITUTO CORDOBA
QUILMES
1 - 0
1 - 1
-
-
05-10-2019
03:10
Fin
PN
ATLANTA
BELGRANO CORDOBA
4 - 1
4 - 2
-
-
03:30
Fin
PN
ESTUDIANTES R.C.
GUILLERMO BROWN
1
1 - 0
3 - 1
-
-
21:30
Fin
PN
VILLA DALMINE
BROWN DE ADROGUE
1 - 1
1 - 2
-
-
06-10-2019
00:10
Fin
PN
PLATENSE
SAN MARTIN S.J.
0 - 1
0 - 1
-
-
02:10
Fin
PN
SARMIENTO JUNIN
CHACARITA JUNIORS
0 - 0
5 - 1
-
-
21:30
Fin
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
DEFENSORES DE BELGRANO
0 - 0
0 - 0
-
-
21:30
Fin
PN
DEPORTIVO MORON
BARRACAS CENTRAL
1 - 0
1 - 0
-
-
23:00
Fin
PN
GIMNASIA JUJUY
ALL BOYS
0 - 0
0 - 0
-
-
23:00
Fin
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
ESTUDIANTES B.A.
0 - 1
0 - 2
-
-
23:00
Fin
PN
TEMPERLEY
AGROPECUARIO
0 - 0
0 - 0
-
-
07-10-2019
21:30
Fin
PN
DEPORTIVO RIESTRA
GIMNASIA MENDOZA
0 - 0
0 - 0
-
-
21:35
Fin
PN
NUEVA CHICAGO
ATLETICO MITRE
1
0 - 0
0 - 0
-
-
08-10-2019
02:30
Fin
PN
SANTAMARINA
ATLETICO DE RAFAELA
0 - 0
1 - 1
-
-
03:10
Fin
PN
FERRO CARRIL OESTE
ALVARADO
0 - 0
1 - 0
-
-
30-10-2019
20:30
Sch
PN
ALMAGRO
TIGRE
-
-
-
-
Round 9
13-10-2019
00:40
Fin
PN
BELGRANO CORDOBA
FERRO CARRIL OESTE
1 - 1
2 - 2
-
-
21:30
Fin
PN
BROWN DE ADROGUE
SARMIENTO JUNIN
1 - 1
1 - 1
-
-
21:30
Fin
PN
ALL BOYS
SANTAMARINA
1 - 1
1 - 1
-
-
22:00
Fin
PN
GUILLERMO BROWN
NUEVA CHICAGO
1 - 0
2 - 0
-
-
23:00
Fin
PN
GIMNASIA MENDOZA
GIMNASIA JUJUY
1 - 0
2 - 0
-
-
23:30
Fin
PN
ALVARADO
ESTUDIANTES R.C.
3 - 1
3 - 2
-
-
14-10-2019
00:10
Fin
PN
SAN MARTIN S.J.
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
3 - 0
3 - 1
-
-
03:30
Fin
PN
ATLETICO MITRE
DEPORTIVO MORON
1 - 0
1 - 1
-
-
23:10
Fin
PN
AGROPECUARIO
PLATENSE
0 - 2
0 - 2
-
-
15-10-2019
02:00
Fin
PN
ATLETICO DE RAFAELA
INSTITUTO CORDOBA
1 - 2
3 - 2
-
-
03:10
Fin
PN
QUILMES
SAN MARTIN TUCUMAN
1 - 2
1 - 4
-
-
21:30
Fin
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
ALMAGRO
0 - 0
1 - 1
-
-
16-10-2019
01:10
Fin
PN
TIGRE
VILLA DALMINE
0 - 0
1 - 0
-
-
02:00
Fin
PN
CHACARITA JUNIORS
DEPORTIVO RIESTRA
0 - 0
1 - 1
-
-
21:30
Fin
PN
BARRACAS CENTRAL
TEMPERLEY
0 - 1
0 - 1
-
-
29-10-2019
02:10
Sch
PN
ESTUDIANTES B.A.
ATLANTA
-
-
-
-
Round 10
19-10-2019
21:30
Fin
PN
NUEVA CHICAGO
ALVARADO
0 - 1
0 - 1
-
-
23:10
Fin
PN
ESTUDIANTES R.C.
BELGRANO CORDOBA
1
0 - 0
1 - 1
-
-
20-10-2019
17:00
Fin
PN
GUILLERMO BROWN
ATLETICO MITRE
0 - 0
0 - 1
-
-
21:30
Fin
PN
ATLANTA
SAN MARTIN S.J.
2 - 0
3 - 1
-
-
23:00
Fin
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
ATLETICO DE RAFAELA
0 - 0
3 - 0
-
-
21-10-2019
00:00
Fin
PN
INSTITUTO CORDOBA
ALL BOYS
1 - 1
1 - 1
-
-
00:00
Fin
PN
ALMAGRO
QUILMES
0 - 0
2 - 1
-
-
00:30
Fin
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
AGROPECUARIO
1 - 1
1 - 1
-
-
01:00
Fin
PN
VILLA DALMINE
DEFENSORES DE BELGRANO
0 - 0
0 - 0
-
-
02:00
Fin
PN
SARMIENTO JUNIN
1
TIGRE
1 - 0
1 - 1
-
-
21:30
Sch
PN
DEPORTIVO RIESTRA
BROWN DE ADROGUE
-
-
-
-
22-10-2019
02:00
Sch
PN
CHACARITA JUNIORS
GIMNASIA MENDOZA
-
-
-
-
02:30
Sch
PN
SANTAMARINA
GIMNASIA JUJUY
-
-
-
-
28-10-2019
22:10
Sch
PN
TEMPERLEY
DEPORTIVO MORON
-
-
-
-
29-10-2019
23:10
Sch
PN
PLATENSE
BARRACAS CENTRAL
-
-
-
-
22-10-2019
03:05
Sch
PN
FERRO CARRIL OESTE
ESTUDIANTES B.A.
-
-
-
-
Round 11
27-10-2019
00:00
Sch
PN
BROWN DE ADROGUE
CHACARITA JUNIORS
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
TIGRE
DEPORTIVO RIESTRA
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
GIMNASIA MENDOZA
SANTAMARINA
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
GIMNASIA JUJUY
INSTITUTO CORDOBA
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
QUILMES
VILLA DALMINE
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
SARMIENTO JUNIN
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
ALL BOYS
SAN MARTIN TUCUMAN
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
ATLETICO DE RAFAELA
ALMAGRO
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
SAN MARTIN S.J.
FERRO CARRIL OESTE
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
ESTUDIANTES B.A.
ESTUDIANTES R.C.
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
ALVARADO
GUILLERMO BROWN
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
BELGRANO CORDOBA
NUEVA CHICAGO
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
DEPORTIVO MORON
PLATENSE
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
ATLETICO MITRE
TEMPERLEY
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
BARRACAS CENTRAL
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
-
-
-
-
00:00
Sch
PN
AGROPECUARIO
ATLANTA
-
-
-
-
Round 12
02-11-2019
23:00
Sch
PN
PLATENSE
TEMPERLEY
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
DEPORTIVO MORON
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ALVARADO
ATLETICO MITRE
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
GUILLERMO BROWN
BELGRANO CORDOBA
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
NUEVA CHICAGO
ESTUDIANTES B.A.
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ESTUDIANTES R.C.
SAN MARTIN S.J.
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
FERRO CARRIL OESTE
AGROPECUARIO
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ATLANTA
BARRACAS CENTRAL
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
BROWN DE ADROGUE
GIMNASIA MENDOZA
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
DEPORTIVO RIESTRA
DEFENSORES DE BELGRANO
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
CHACARITA JUNIORS
TIGRE
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
VILLA DALMINE
ATLETICO DE RAFAELA
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
SARMIENTO JUNIN
QUILMES
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
GIMNASIA JUJUY
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ALMAGRO
ALL BOYS
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
INSTITUTO CORDOBA
SANTAMARINA
-
-
-
-
Round 13
09-11-2019
23:00
Sch
PN
ATLETICO MITRE
PLATENSE
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
BARRACAS CENTRAL
FERRO CARRIL OESTE
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
DEPORTIVO MORON
ATLANTA
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
SAN MARTIN S.J.
NUEVA CHICAGO
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
AGROPECUARIO
ESTUDIANTES R.C.
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ESTUDIANTES B.A.
GUILLERMO BROWN
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
GIMNASIA MENDOZA
INSTITUTO CORDOBA
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
BELGRANO CORDOBA
ALVARADO
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
SANTAMARINA
SAN MARTIN TUCUMAN
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
TEMPERLEY
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
QUILMES
DEPORTIVO RIESTRA
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ATLETICO DE RAFAELA
SARMIENTO JUNIN
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
TIGRE
BROWN DE ADROGUE
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
CHACARITA JUNIORS
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ALL BOYS
VILLA DALMINE
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
GIMNASIA JUJUY
ALMAGRO
-
-
-
-
Round 14
16-11-2019
23:00
Sch
PN
BELGRANO CORDOBA
ATLETICO MITRE
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
INSTITUTO CORDOBA
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
GUILLERMO BROWN
SAN MARTIN S.J.
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ALVARADO
ESTUDIANTES B.A.
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ESTUDIANTES R.C.
BARRACAS CENTRAL
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
NUEVA CHICAGO
AGROPECUARIO
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
FERRO CARRIL OESTE
DEPORTIVO MORON
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
SARMIENTO JUNIN
ALL BOYS
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ALMAGRO
SANTAMARINA
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
VILLA DALMINE
GIMNASIA JUJUY
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
PLATENSE
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ATLANTA
TEMPERLEY
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
BROWN DE ADROGUE
DEFENSORES DE BELGRANO
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
TIGRE
GIMNASIA MENDOZA
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
DEPORTIVO RIESTRA
ATLETICO DE RAFAELA
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
CHACARITA JUNIORS
QUILMES
-
-
-
-
Round 15
23-11-2019
23:00
Sch
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
TIGRE
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
INSTITUTO CORDOBA
ALMAGRO
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
GIMNASIA MENDOZA
SAN MARTIN TUCUMAN
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
GIMNASIA JUJUY
SARMIENTO JUNIN
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
SANTAMARINA
VILLA DALMINE
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ATLETICO DE RAFAELA
CHACARITA JUNIORS
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ALL BOYS
DEPORTIVO RIESTRA
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
QUILMES
BROWN DE ADROGUE
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
DEPORTIVO MORON
ESTUDIANTES R.C.
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
TEMPERLEY
FERRO CARRIL OESTE
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
AGROPECUARIO
GUILLERMO BROWN
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
BARRACAS CENTRAL
NUEVA CHICAGO
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ESTUDIANTES B.A.
BELGRANO CORDOBA
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
SAN MARTIN S.J.
ALVARADO
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
PLATENSE
ATLANTA
-
-
-
-
23:00
Sch
PN
ATLETICO MITRE
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
-
-
-
-
Round 16
02-02-2020
21:00
Sch
PN
AGROPECUARIO
ALVARADO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SAN MARTIN S.J.
BELGRANO CORDOBA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
INSTITUTO CORDOBA
VILLA DALMINE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SANTAMARINA
SARMIENTO JUNIN
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
GIMNASIA JUJUY
DEPORTIVO RIESTRA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ALL BOYS
CHACARITA JUNIORS
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ATLETICO DE RAFAELA
BROWN DE ADROGUE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
QUILMES
TIGRE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
GIMNASIA MENDOZA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
ALMAGRO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
BARRACAS CENTRAL
GUILLERMO BROWN
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ESTUDIANTES B.A.
ATLETICO MITRE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
ATLANTA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
PLATENSE
FERRO CARRIL OESTE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
TEMPERLEY
ESTUDIANTES R.C.
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
DEPORTIVO MORON
NUEVA CHICAGO
-
-
-
-
Round 17
15-02-2020
21:00
Sch
PN
TIGRE
ATLETICO DE RAFAELA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
BROWN DE ADROGUE
ALL BOYS
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
CHACARITA JUNIORS
GIMNASIA JUJUY
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
DEPORTIVO RIESTRA
SANTAMARINA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SARMIENTO JUNIN
INSTITUTO CORDOBA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
VILLA DALMINE
SAN MARTIN TUCUMAN
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
GIMNASIA MENDOZA
ALMAGRO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
QUILMES
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ATLETICO MITRE
ATLANTA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ESTUDIANTES B.A.
SAN MARTIN S.J.
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
BELGRANO CORDOBA
AGROPECUARIO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ALVARADO
BARRACAS CENTRAL
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
GUILLERMO BROWN
DEPORTIVO MORON
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
NUEVA CHICAGO
TEMPERLEY
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ESTUDIANTES R.C.
PLATENSE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
FERRO CARRIL OESTE
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
-
-
-
-
Round 18
22-02-2020
21:00
Sch
PN
ATLETICO DE RAFAELA
DEFENSORES DE BELGRANO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
QUILMES
GIMNASIA MENDOZA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ALMAGRO
VILLA DALMINE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SANTAMARINA
CHACARITA JUNIORS
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
GIMNASIA JUJUY
BROWN DE ADROGUE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ALL BOYS
TIGRE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
PLATENSE
NUEVA CHICAGO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
TEMPERLEY
GUILLERMO BROWN
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
DEPORTIVO MORON
ALVARADO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
BARRACAS CENTRAL
BELGRANO CORDOBA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
AGROPECUARIO
ESTUDIANTES B.A.
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
SARMIENTO JUNIN
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
INSTITUTO CORDOBA
DEPORTIVO RIESTRA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ATLANTA
FERRO CARRIL OESTE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
ESTUDIANTES R.C.
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SAN MARTIN S.J.
ATLETICO MITRE
-
-
-
-
Round 19
29-02-2020
21:00
Sch
PN
DEPORTIVO RIESTRA
SAN MARTIN TUCUMAN
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SARMIENTO JUNIN
ALMAGRO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
GIMNASIA MENDOZA
VILLA DALMINE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
QUILMES
ATLETICO DE RAFAELA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
NUEVA CHICAGO
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ESTUDIANTES R.C.
ATLANTA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
ALL BOYS
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
TIGRE
GIMNASIA JUJUY
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
BROWN DE ADROGUE
SANTAMARINA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
CHACARITA JUNIORS
INSTITUTO CORDOBA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
BELGRANO CORDOBA
DEPORTIVO MORON
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ALVARADO
TEMPERLEY
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
GUILLERMO BROWN
PLATENSE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ATLETICO MITRE
FERRO CARRIL OESTE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SAN MARTIN S.J.
AGROPECUARIO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ESTUDIANTES B.A.
BARRACAS CENTRAL
-
-
-
-
Round 20
07-03-2020
21:00
Sch
PN
ALL BOYS
QUILMES
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ATLETICO DE RAFAELA
GIMNASIA MENDOZA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
VILLA DALMINE
SARMIENTO JUNIN
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
CHACARITA JUNIORS
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
INSTITUTO CORDOBA
BROWN DE ADROGUE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SANTAMARINA
TIGRE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
GIMNASIA JUJUY
DEFENSORES DE BELGRANO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
GUILLERMO BROWN
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
PLATENSE
ALVARADO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
TEMPERLEY
BELGRANO CORDOBA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
DEPORTIVO MORON
ESTUDIANTES B.A.
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
BARRACAS CENTRAL
SAN MARTIN S.J.
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ALMAGRO
DEPORTIVO RIESTRA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
AGROPECUARIO
ATLETICO MITRE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
FERRO CARRIL OESTE
ESTUDIANTES R.C.
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ATLANTA
NUEVA CHICAGO
-
-
-
-
Round 21
14-03-2020
21:00
Sch
PN
BELGRANO CORDOBA
PLATENSE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ALVARADO
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
GUILLERMO BROWN
ATLANTA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ATLETICO MITRE
ESTUDIANTES R.C.
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
AGROPECUARIO
BARRACAS CENTRAL
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SAN MARTIN S.J.
DEPORTIVO MORON
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ESTUDIANTES B.A.
TEMPERLEY
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ATLETICO DE RAFAELA
ALL BOYS
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
NUEVA CHICAGO
FERRO CARRIL OESTE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
QUILMES
GIMNASIA JUJUY
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
SANTAMARINA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
TIGRE
INSTITUTO CORDOBA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
BROWN DE ADROGUE
SAN MARTIN TUCUMAN
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
CHACARITA JUNIORS
ALMAGRO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
DEPORTIVO RIESTRA
VILLA DALMINE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
GIMNASIA MENDOZA
SARMIENTO JUNIN
-
-
-
-
Round 22
21-03-2020
21:00
Sch
PN
INSTITUTO CORDOBA
DEFENSORES DE BELGRANO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SANTAMARINA
QUILMES
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
GIMNASIA JUJUY
ATLETICO DE RAFAELA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ALL BOYS
GIMNASIA MENDOZA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SARMIENTO JUNIN
DEPORTIVO RIESTRA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
TIGRE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ESTUDIANTES R.C.
NUEVA CHICAGO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
FERRO CARRIL OESTE
GUILLERMO BROWN
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ATLANTA
ALVARADO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
BELGRANO CORDOBA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
PLATENSE
ESTUDIANTES B.A.
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
TEMPERLEY
SAN MARTIN S.J.
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
DEPORTIVO MORON
AGROPECUARIO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
VILLA DALMINE
CHACARITA JUNIORS
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ALMAGRO
BROWN DE ADROGUE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
BARRACAS CENTRAL
ATLETICO MITRE
-
-
-
-
Round 23
28-03-2020
21:00
Sch
PN
ALL BOYS
GIMNASIA JUJUY
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
BELGRANO CORDOBA
ATLANTA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ALVARADO
FERRO CARRIL OESTE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
GUILLERMO BROWN
ESTUDIANTES R.C.
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ATLETICO DE RAFAELA
SANTAMARINA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
QUILMES
INSTITUTO CORDOBA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
SAN MARTIN TUCUMAN
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
TIGRE
ALMAGRO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
BROWN DE ADROGUE
VILLA DALMINE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
CHACARITA JUNIORS
SARMIENTO JUNIN
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
GIMNASIA MENDOZA
DEPORTIVO RIESTRA
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ATLETICO MITRE
NUEVA CHICAGO
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
BARRACAS CENTRAL
DEPORTIVO MORON
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
AGROPECUARIO
TEMPERLEY
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
SAN MARTIN S.J.
PLATENSE
-
-
-
-
21:00
Sch
PN
ESTUDIANTES B.A.
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
-
-
-
-
Round 24
04-04-2020
22:00
Sch
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
QUILMES
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
INSTITUTO CORDOBA
ATLETICO DE RAFAELA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
SANTAMARINA
ALL BOYS
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
GIMNASIA JUJUY
GIMNASIA MENDOZA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
DEPORTIVO RIESTRA
CHACARITA JUNIORS
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
VILLA DALMINE
TIGRE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ALMAGRO
DEFENSORES DE BELGRANO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
DEPORTIVO MORON
ATLETICO MITRE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
NUEVA CHICAGO
GUILLERMO BROWN
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ESTUDIANTES R.C.
ALVARADO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
FERRO CARRIL OESTE
BELGRANO CORDOBA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ATLANTA
ESTUDIANTES B.A.
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
SAN MARTIN S.J.
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
PLATENSE
AGROPECUARIO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
TEMPERLEY
BARRACAS CENTRAL
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
SARMIENTO JUNIN
BROWN DE ADROGUE
-
-
-
-
Round 25
11-04-2020
22:00
Sch
PN
TIGRE
SARMIENTO JUNIN
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
BROWN DE ADROGUE
DEPORTIVO RIESTRA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
GIMNASIA MENDOZA
CHACARITA JUNIORS
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
GIMNASIA JUJUY
SANTAMARINA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ESTUDIANTES B.A.
FERRO CARRIL OESTE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
BELGRANO CORDOBA
ESTUDIANTES R.C.
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ALVARADO
NUEVA CHICAGO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ALL BOYS
INSTITUTO CORDOBA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ATLETICO DE RAFAELA
SAN MARTIN TUCUMAN
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
QUILMES
ALMAGRO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
VILLA DALMINE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
BARRACAS CENTRAL
PLATENSE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
AGROPECUARIO
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
SAN MARTIN S.J.
ATLANTA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ATLETICO MITRE
GUILLERMO BROWN
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
DEPORTIVO MORON
TEMPERLEY
-
-
-
-
Round 26
18-04-2020
22:00
Sch
PN
ALMAGRO
ATLETICO DE RAFAELA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
ALL BOYS
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
INSTITUTO CORDOBA
GIMNASIA JUJUY
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
SANTAMARINA
GIMNASIA MENDOZA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
CHACARITA JUNIORS
BROWN DE ADROGUE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
BARRACAS CENTRAL
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
PLATENSE
DEPORTIVO MORON
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
DEPORTIVO RIESTRA
TIGRE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
SARMIENTO JUNIN
DEFENSORES DE BELGRANO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
VILLA DALMINE
QUILMES
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
TEMPERLEY
ATLETICO MITRE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
GUILLERMO BROWN
ALVARADO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
NUEVA CHICAGO
BELGRANO CORDOBA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ESTUDIANTES R.C.
ESTUDIANTES B.A.
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
FERRO CARRIL OESTE
SAN MARTIN S.J.
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ATLANTA
AGROPECUARIO
-
-
-
-
Round 27
25-04-2020
22:00
Sch
PN
ALL BOYS
ALMAGRO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ATLETICO DE RAFAELA
VILLA DALMINE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
QUILMES
SARMIENTO JUNIN
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
DEPORTIVO RIESTRA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
TIGRE
CHACARITA JUNIORS
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
GIMNASIA MENDOZA
BROWN DE ADROGUE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
SANTAMARINA
INSTITUTO CORDOBA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ESTUDIANTES B.A.
NUEVA CHICAGO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
BELGRANO CORDOBA
GUILLERMO BROWN
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
GIMNASIA JUJUY
SAN MARTIN TUCUMAN
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ATLETICO MITRE
ALVARADO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
TEMPERLEY
PLATENSE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
DEPORTIVO MORON
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
BARRACAS CENTRAL
ATLANTA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
AGROPECUARIO
FERRO CARRIL OESTE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
SAN MARTIN S.J.
ESTUDIANTES R.C.
-
-
-
-
Round 28
02-05-2020
22:00
Sch
PN
VILLA DALMINE
ALL BOYS
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ALMAGRO
GIMNASIA JUJUY
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
NUEVA CHICAGO
SAN MARTIN S.J.
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ESTUDIANTES R.C.
AGROPECUARIO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
FERRO CARRIL OESTE
BARRACAS CENTRAL
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ATLANTA
DEPORTIVO MORON
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
TEMPERLEY
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
CHACARITA JUNIORS
DEFENSORES DE BELGRANO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
DEPORTIVO RIESTRA
QUILMES
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
SARMIENTO JUNIN
ATLETICO DE RAFAELA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
PLATENSE
ATLETICO MITRE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ALVARADO
BELGRANO CORDOBA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
GUILLERMO BROWN
ESTUDIANTES B.A.
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
SANTAMARINA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
INSTITUTO CORDOBA
GIMNASIA MENDOZA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
BROWN DE ADROGUE
TIGRE
-
-
-
-
Round 29
09-05-2020
22:00
Sch
PN
ESTUDIANTES B.A.
ALVARADO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
SANTAMARINA
ALMAGRO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
GIMNASIA JUJUY
VILLA DALMINE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ALL BOYS
SARMIENTO JUNIN
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ATLETICO DE RAFAELA
DEPORTIVO RIESTRA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
QUILMES
CHACARITA JUNIORS
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
BROWN DE ADROGUE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
GIMNASIA MENDOZA
TIGRE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
INSTITUTO CORDOBA
SAN MARTIN TUCUMAN
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
SAN MARTIN S.J.
GUILLERMO BROWN
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ATLETICO MITRE
BELGRANO CORDOBA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
PLATENSE
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
TEMPERLEY
ATLANTA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
DEPORTIVO MORON
FERRO CARRIL OESTE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
BARRACAS CENTRAL
ESTUDIANTES R.C.
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
AGROPECUARIO
NUEVA CHICAGO
-
-
-
-
Round 30
16-05-2020
22:00
Sch
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
ATLETICO MITRE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
VILLA DALMINE
SANTAMARINA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ALMAGRO
INSTITUTO CORDOBA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
GIMNASIA MENDOZA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
TIGRE
DEFENSORES DE BELGRANO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
SARMIENTO JUNIN
GIMNASIA JUJUY
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
BELGRANO CORDOBA
ESTUDIANTES B.A.
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ALVARADO
SAN MARTIN S.J.
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
GUILLERMO BROWN
AGROPECUARIO
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
NUEVA CHICAGO
BARRACAS CENTRAL
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ESTUDIANTES R.C.
DEPORTIVO MORON
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
FERRO CARRIL OESTE
TEMPERLEY
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
ATLANTA
PLATENSE
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
BROWN DE ADROGUE
QUILMES
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
CHACARITA JUNIORS
ATLETICO DE RAFAELA
-
-
-
-
22:00
Sch
PN
DEPORTIVO RIESTRA
ALL BOYS
-
-
-
-

RESULTS OF ARGENTINA 2019/2020 PRIMERA NACIONAL