Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

07:00
2 HF
90+
KAWASAKI FRONTALE
3
 
 
FC TOKYO
15
 
 
0
0
0
0
TV

07:00
2 HF
90+
SAGAN TOSU
13
 
 
NAGOYA GRAMPUS
5
 
 
0
0
0
4
TV

07:00
2 HF
90+
SANFRECCE HIROSHIMA
7
 
 
SHIMIZU S-PULSE
8
 
 
0
1
1
1

07:00
2 HF
90+
VEGALTA SENDAI
11
 
 
URAWA RED DIAMONDS
10
 
 
0
0
0
0
TV

08:00
1 HF
45+
GAMBA OSAKA
16
 
 
YOKOHAMA F. MARINOS
12
 
 
1
3

08:00
1 HF
45+
JUBILO IWATA
17
 
 
MATSUMOTO YAMAGA
4
 
 
0
1

08:00
1 HF
45+
KASHIMA ANTLERS
9
 
 
OITA TRINITA
6
 
 
0
1
TV

08:30
1 HF
21'
ADELAIDE COMETS
4
 
 
WEST ADELAIDE
5
 
 
1
0

08:30
1 HF
23'
SOUTHERN
2
 
 
LEE MAN FC
9
 
 
1
0

08:30
1 HF
23'
WOFOO TAI PO
3
 
 
EASTERN SC
4
 
 
0
1

08:35
1 HF
17'
WELLINGTON PHOENIX
6
1
 
SYDNEY FC
3
 
 
0
0

09:00
SCH
GOLD COAST UNITED
9
 
 
BRISBANE CITY
5
 
 

09:00
SCH
SHONAN BELLMARE
2
 
 
CONSADOLE SAPPORO
14
 
 

10:00
SCH
BRISBANE STRIKERS
4
 
 
PENINSULA POWER
3
 
 

10:00
SCH
PERSEBAYA SURABAYA
 
 
PERSIDAGO GORONTALO
 
 
 

10:15
SCH
SARAWAK
9
 
 
SABAH
5
 
 

10:30
SCH
ADELAIDE CITY FC
6
 
 
CROYDON KINGS
7
 
 

10:30
SCH
ADELAIDE OLYMPIC
9
 
 
SOUTH ADELAIDE
8
 
 

10:30
SCH
MINERVA PUNJAB
10
 
 
NEROCA FC
5
 
 

10:45
SCH
PDRM
12
 
 
SELANGOR UNITED
3
 
 

10:50
SCH
MELBOURNE VICTORY
2
 
 
MELBOURNE CITY
5
 
 

11:00
SCH
MORETON BAY UNITED
10
 
 
EASTERN SUBURBS FC
8
 
 

11:00
SCH
WESTERN PRIDE
13
 
 
MAGPIES CRUSADERS
11
 
 

11:00
SCH
ACS POLI TIMISOARA
20
 
 
RIPENSIA TIMISOARA
12
 
 

11:00
SCH
CS BALOTESTI
18
 
 
CS MIOVENI
7
 
 

11:00
SCH
CS LUCEAFARUL ORADEA
14
 
 
FC POLITEHNICA TIMISOARA
11
 
 

11:00
SCH
FC CLINCENI
3
 
 
FARUL CONSTANTA
17
 
 

11:00
SCH
METALOGLOBUS
16
 
 
ARGES PITESTI
6
 
 

11:00
SCH
SPORTUL SNAGOV
2
 
 
DACO-GETICA BUCURESTI
13
 
 

11:00
SCH
UTA ARAD
9
 
 
DACIA UNIREA BRAILA
19
 
 

11:30
SCH
HONG KONG PEGASUS
6
 
 
KITCHEE SC
5
 
 

11:30
SCH
SONG LAM NGHE AN
9
 
 
QNK QUANG NAM
6
 
 
 

12:00
SCH
QABALA
4
 
 
KESHLA FC
6
 
 

12:00
SCH
FC NEMAN GRODNO
 
 
TORPEDO MINSK
 
 
 
 

12:00
SCH
RUBIN
 
 
DINAMO MOSCOW
 
 
 
 

12:00
SCH
ALBIREX NIIGATA (S)
 
 
HOME UNITED FC
 
 
 
 

12:00
SCH
SANNA KHANH HOA
7
 
 
HOANG ANH GIA LAI
4
 
 
 

12:30
SCH
BOTEV VRATSA
8
 
 
SLAVIA SOFIA
9
 
 
TV

12:30
SCH
VALENCIA (W)
8
 
 
ATHLETIC BILBAO (W)
5
 
 

12:30
SCH
SIVASSPOR
7
 
 
ANTALYASPOR
9
 
 
TV

12:30
SCH
BOLUSPOR
8
 
 
ADANASPOR AS
12
 
 

12:30
SCH
HACETTEPE SK
13
 
 
SANCAKTEPE BELEDIYE
7
 
 

12:30
SCH
SARIYER
1
 
 
EYUPSPOR
12
 
 

12:30
SCH
FATIH KARAGUMRUK AS
3
 
 
ZONGULDAK KOMURSPOR
8
 
 

12:30
SCH
MENEMEN BELEDIYE
2
 
 
FETHIYESPOR
15
 
 

12:45
SCH
CHAINAT HORNBILL
7
 
 
SUPHANBURI
4
 
 

13:00
SCH
HIFK
6
 
 
FC INTER
3
 
 
 

13:00
SCH
PUSZCZA NIEPOLOMICE
 
 
GKS JASTRZEBIE
 
 
 
 

13:00
SCH
BREIDABLIK
3
 
 
VIKINGUR REYKJAVIK
5
 
 
 

13:00
SCH
POSTA RANGERS FC
13
 
 
ULINZI STARS
10
 
 

13:00
SCH
FAMALICAO
2
 
 
MAFRA
6
 
 

13:00
SCH
ACS ENERGETICIANUL
8
 
 
UNIVERSITATEA CLUJ
5
 
 

13:00
SCH
ATLETICO MADRID (W)
1
 
 
FUNDACION ALBACETE (W)
10
 
 

13:00
SCH
PTT RAYONG
15
 
 
NAKHON RATCHASIMA FC
11
 
 

13:00
SCH
LOKOMOTIV TASHKENT
 
 
AGMK
 
 
 
 

13:35
SCH
SHANGHAI SIPG FC
 
 
BEIJING GUOAN
 
 
 
TV

14:00
SCH
HONKA
2
 
 
IFK MARIEHAMN
4
 
 
 

14:00
SCH
LAHTI
1
 
 
HJK HELSINKI
5
 
 
 

14:00
SCH
DINAMO TBILISI
 
 
DINAMO BREST
 
 
 
 

14:00
SCH
MFK CHRUDIM
 
 
FK BANIK SOKOLOV
 
 
 
 

14:00
SCH
SLAVIA MOZYR
 
 
FC VITEBSK
 
 
 
 

14:00
SCH
FC KOLN
3
 
 
SV SANDHAUSEN
17
 
 
TV

14:00
SCH
FC ST. PAULI
6
 
 
FC INGOLSTADT 04
16
 
 
TV

14:00
SCH
SV DARMSTADT 98
14
 
 
DYNAMO DRESDEN
12
 
 
TV

14:00
SCH
VFL BOCHUM
8
 
 
HOLSTEIN KIEL
7
 
 
TV

14:00
SCH
HANNOVER 96 II
10
 
 
SSV JEDDELOH
9
 
 

14:00
SCH
BANDARI
1
 
 
NZOIA SUGAR
11
 
 

14:00
SCH
CHEMELIL SUGAR
14
 
 
KCB
12
 
 

14:00
SCH
HOMEBOYZ
9
 
 
SOFAPAKA
5
 
 

14:00
SCH
DRENICA
7
 
 
FERIZAJ
11
 
 

14:00
SCH
GJILANI
4
 
 
KF FLAMURTARI
6
 
 

14:00
SCH
KF BALLKANI
8
 
 
KEK-U
12
 
 

14:00
SCH
ZEMUN
15
 
 
MACVA
11
 
 

14:00
SCH
GETAFE
5
 
 
RAYO VALLECANO
19
 
 
TV

14:00
SCH
BURIRAM UNITED
6
 
 
CHONBURI FC
9
 
 

14:00
SCH
FC MARIUPOL
7
 
 
OLIMPIK DONETSK
9
 
 
TV

14:00
SCH
HANOI FC
12
 
 
THAN QUANG NINH
10
 
 
 

14:30
SCH
SABAH FK
5
 
 
QARABAG
2
 
 

14:30
SCH
BURNLEY
15
 
 
TOTTENHAM
3
 
 
TV

14:30
SCH
ILVES
1
 
 
VPS
2
 
 
 

14:30
SCH
BFC DYNAMO
16
 
 
FSV BUDISSA BAUTZEN
13
 
 

14:30
SCH
NAFT MASJED SOLEYMAN
13
 
 
PERSEPOLIS FC
3
 
 

14:55
SCH
AL-RAED
10
 
 
AL-FAISALY FC
9
 
 

15:00
SCH
LUFTETARI GJIROKASTER
8
 
 
TEUTA DURRES
2
 
 
TV

15:00
SCH
CHERNO MORE VARNA
6
 
 
LUDOGORETS
1
 
 
TV

15:00
SCH
AKRITAS CHLORAKAS
12
 
 
A.O. AYIAS NAPAS
11
 
 

15:00
SCH
ASIL LISIS
6
 
 
ETHNIKOS ACHNAS
3
 
 

15:00
SCH
KARMIOTISSA POLEMIDION
7
 
 
MEAP PERA CHORIOU N.
15
 
 

15:00
SCH
OLYMPIAKOS NICOSIA
1
 
 
A.E. ZAKAKIOU
10
 
 

15:00
SCH
OTHELLOS ATHIENOU
4
 
 
OMONIA ARADIPPOU
13
 
 

15:00
SCH
PAEEK KERYNIAS
14
 
 
DIGENIS OROKLINIS
16
 
 

15:00
SCH
SCUNTHORPE
15
 
 
DONCASTER
6
 
 

15:00
SCH
HAUGESUND
 
 
START
 
 
 
 

15:00
SCH
VASTERAS FK
 
 
CARLSTAD UNITED BK
 
 
 
 

15:00
SCH
CARL ZEISS JENA
17
 
 
FORTUNA KOLN
16
 
 

15:00
SCH
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
19
 
 
SPVGG UNTERHACHING
6
 
 

15:00
SCH
ENERGIE COTTBUS
18
 
 
TSV 1860 MUNICH
11
 
 

15:00
SCH
HANSA ROSTOCK
9
 
 
SV MEPPEN
12
 
 

15:00
SCH
SPORTFREUNDE LOTTE
13
 
 
KARLSRUHER SC
2
 
 

15:00
SCH
VFL OSNABRUCK
1
 
 
HALLESCHER FC
4
 
 

15:00
SCH
VFB LUBECK
2
 
 
EINTRACHT NORDERSTEDT
12
 
 

15:00
SCH
WERDER BREMEN II
3
 
 
SV DROCHTERSEN/ASSEL
5
 
 

15:00
SCH
FC KOLN II
17
 
 
SC VERL
10
 
 

15:00
SCH
HERKENRATH
18
 
 
SV LIPPSTADT 08
12
 
 

15:00
SCH
KAAN-MARIENBORN
15
 
 
SV STRAELEN
9
 
 

15:00
SCH
SC WIEDENBRUCK 2000
16
 
 
FC VIKTORIA KOLN
1
 
 

15:00
SCH
SV RODINGHAUSEN
2
 
 
ALEMANNIA AACHEN
7
 
 

15:00
SCH
WUPPERTALER SV
8
 
 
BORUSSIA MONCHENGLADB. II
5
 
 

15:00
SCH
EINTRACHT STADTALLENDORF
18
 
 
FC SAARBRUCKEN
2
 
 

15:00
SCH
FC 08 HOMBURG
6
 
 
FC ASTORIA WALLDORF
17
 
 

15:00
SCH
FK PIRMASENS
11
 
 
1899 HOFFENHEIM II
8
 
 

15:00
SCH
KICKERS OFFENBACH
4
 
 
SSV ULM 1846
5
 
 

15:00
SCH
TSG BALINGEN
10
 
 
HESSEN DREIEICH
15
 
 

15:00
SCH
TSV STEINBACH
3
 
 
SC FREIBURG II
7
 
 

15:00
SCH
WALDHOF MANNHEIM
1
 
 
FSV FRANKFURT
12
 
 

15:00
SCH
WORMATIA WORMS
13
 
 
FSV MAINZ 05 II
14
 
 

15:00
SCH
VFR GARCHING
16
 
 
SPVGG GREUTHER FURTH II
14
 
 

15:00
SCH
BAYER LEVERKUSEN (W)
11
 
 
BORUSSIA MONCHENGLADB. (W)
12
 
 

15:00
SCH
MSV DUISBURG (W)
9
 
 
SC FREIBURG (W)
6
 
 

15:00
SCH
TURBINE POTSDAM (W)
3
 
 
SGS ESSEN (W)
4
 
 

15:00
SCH
ERGOTELIS
6
 
 
SPARTI
15
 
 

15:00
SCH
PANACHAIKI 1891
4
 
 
APOLLON LARISSA FC
2
 
 

15:00
SCH
JOHOR DARUL TAKZIM
3
 
 
MELAKA UNITED
4
 
 

15:00
SCH
PERAK
10
 
 
FELDA UNITED FC
8
 
 

15:00
SCH
PKNS FC
6
 
 
PKNP
11
 
 

15:00
SCH
TERENGGANU II
4
 
 
UKM FC
10
 
 

15:00
SCH
PIETA HOTSPURS
 
 
GZIRA UNITED
 
 
 

15:00
SCH
FK GRBALJ
6
 
 
RUDAR PLJEVLJA
7
 
 

15:00
SCH
MORNAR
10
 
 
LOVCEN
9
 
 

15:00
SCH
SUTJESKA
1
 
 
FK PETROVAC
5
 
 

15:00
SCH
ZETA
3
 
 
ISKRA DANILOVGRAD
8
 
 

15:00
SCH
MLADOST LUCANI
5
 
 
BACKA
13
 
 

15:00
SCH
NAPREDAK
6
 
 
FK SPARTAK SUBOTICA
12
 
 

15:00
SCH
FC VION ZLATE MORAVCE
12
 
 
AS TRENCIN
9
 
 

15:00
SCH
FK SENICA
11
 
 
MSK ZILINA
3
 
 

15:00
SCH
SKF SERED
6
 
 
SLOVAN BRATISLAVA
1
 
 

15:00
SCH
SPARTAK TRNAVA
8
 
 
DUNAJSKA STREDA
2
 
 
TV

15:00
SCH
ZP SPORT PODBREZOVA
10
 
 
MFK RUZOMBEROK
4
 
 

15:00
SCH
ESPANYOL (W)
12
 
 
LEVANTE (W)
3
 
 

15:00
SCH
IF ELFSBORG
1
 
 
IK FREJ
3
 
 
TV
 

15:00
SCH
IFK HASSLEHOLM
4
 
 
DJURGARDEN
2
 
 
TV
 

15:00
SCH
IK SIRIUS
1
 
 
HALMSTAD
2
 
 
TV
 

15:00
SCH
KARLSTAD BK
4
 
 
OSTERSUNDS FK
3
 
 
TV
 

15:00
SCH
SAMUT PRAKAN CITY
2
 
 
CHIANGMAI FC
8
 
 

15:00
SCH
CA BIZERTIN
3
 
 
AS GABES
11
 
 

15:00
SCH
ALANYASPOR
11
 
 
KASIMPASA
8
 
 
TV

15:00
SCH
ADANA DEMIRSPOR
10
 
 
ALTINORDU
6
 
 

15:00
SCH
GENCLERBIRLIGI
3
 
 
UMRANIYESPOR
4
 
 

15:15
SCH
FF JARO
4
 
 
HAKA
2
 
 
 

15:15
SCH
MATHARE UNITED
3
 
 
AFC LEOPARDS
17
 
 

15:30
SCH
WACKER INNSBRUCK(AM)
10
 
 
FC JUNIORS OO
12
 
 

15:30
SCH
FK KRUPA
12
 
 
FK ZVIJEZDA 09
8
 
 

15:30
SCH
FK TUZLA CITY
10
 
 
FK SARAJEVO
1
 
 

15:30
SCH
MLADOST DOBOJ KAKANJ
6
 
 
GOSK GABELA
11
 
 

15:30
SCH
AC OULU
3
 
 
MYPA
5
 
 
 

15:30
SCH
FK JELGAVA
 
 
FK RITERIAI
 
 
 
 

15:30
SCH
GUBBIO
13
 
 
FERALPISALO
3
 
 

15:30
SCH
SUDTIROL
4
 
 
RIMINI
15
 
 

15:30
SCH
TRIESTINA
2
 
 
RENATE
14
 
 

15:30
SCH
CAPE TOWN CITY
5
 
 
MARITZBURG UTD
16
 
 
TV

15:30
SCH
POLOKWANE CITY
8
 
 
KAIZER CHIEFS
7
 
 
TV

15:30
SCH
REAL KINGS FC
16
 
 
MACCABI
11
 
 

15:30
SCH
STELLENBOSCH FC
1
 
 
TS SPORTING
9
 
 

15:30
SCH
WITBANK SPURS
15
 
 
RICHARDS BAY FC
5
 
 

15:30
SCH
AJMAN
7
 
 
FUJAIRAH SC
12
 
 

15:45
SCH
NK CM CELJE
5
 
 
ND GORICA
7
 
 
TV

15:50
SCH
AL-GHARAFA
8
 
 
AL-DUHAIL SC
2
 
 

15:55
SCH
AL-ARABI KUWAIT CITY
5
 
 
AL-NASR SC
6
 
 

15:55
SCH
AL-SALMIYAH
3
 
 
AL-TADHAMON
7
 
 

16:00
SCH
NK SLAVEN BELUPO
7
 
 
INTER ZAPRESIC
8
 
 
TV

16:00
SCH
FC FASTAV ZLIN
7
 
 
BOHEMIANS 1905
14
 
 
TV

16:00
SCH
KARVINA
15
 
 
TEPLICE
11
 
 
TV

16:00
SCH
SIGMA OLOMOUC
13
 
 
FK PRIBRAM
12
 
 
TV

16:00
SCH
DINAMO MOSCOW
 
 
SPARTAKS
 
 
 
 

16:00
SCH
SHERIFF TIRASPOL
 
 
SPARTAK MOSCOW
 
 
 
 

16:00
SCH
BSV SW REHDEN
15
 
 
WEICHE FLENSBURG
4
 
 

16:00
SCH
XANTHI FC
7
 
 
LEVADIAKOS
15
 
 
TV

16:00
SCH
CHENNAIYIN FC
10
 
 
JAMSHEDPUR FC
5
 
 
 

16:00
SCH
MACCABI TEL AVIV
1
 
 
MACCABI PETAH TIKVA
12
 
 
TV

16:00
SCH
TORINO
9
 
 
ATALANTA
6
 
 
TV

16:00
SCH
BRESCIA
1
 
 
CROTONE
17
 
 

16:00
SCH
CARPI
19
 
 
SPEZIA
7
 
 

16:00
SCH
CITTADELLA
10
 
 
LECCE
5
 
 

16:00
SCH
CREMONESE
11
 
 
ASCOLI
14
 
 

16:00
SCH
PERUGIA
8
 
 
COSENZA
12
 
 

16:00
SCH
PESCARA
6
 
 
PADOVA
18
 
 

16:00
SCH
SHABAB AL ORDON
2
 
 
AL-SALT
3
 
 

16:00
SCH
KAWKAB A.C.MARRAKECH
16
 
 
MOGHREB TETOUAN
14
 
 

16:30
SCH
BAYERN MUNICH
2
 
 
HERTHA BERLIN
10
 
 
TV

16:30
SCH
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
3
 
 
VFL WOLFSBURG
6
 
 
TV

16:30
SCH
FSV MAINZ 05
11
 
 
FC SCHALKE 04
14
 
 
TV

16:30
SCH
SC FREIBURG
13
 
 
FC AUGSBURG
15
 
 
TV

16:30
SCH
GORNIK ZABRZE
14
 
 
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
16
 
 
TV

16:30
SCH
ABERYSTWYTH TOWN
2
 
 
CARDIFF MET
1
 
 

16:30
SCH
CARMARTHEN TOWN
3
 
 
CEFN DRUIDS AFC
4
 
 

16:30
SCH
LLANDUDNO
6
 
 
LLANELLI TOWN AFC
5
 
 

17:00
SCH
EVERTON DE VINA
11
 
 
UNION LA CALERA
3
 
 
TV

17:00
SCH
PAFOS FC
9
 
 
DOXA KATOKOPIAS
8
 
 
TV

17:00
SCH
VEJLE
12
 
 
FC NORDSJAELLAND
10
 
 
TV

17:00
SCH
BOURNEMOUTH
11
 
 
WOLVERHAMPTON
8
 
 
TV

17:00
SCH
NEWCASTLE
16
 
 
HUDDERSFIELD
20
 
 
TV

17:00
SCH
BIRMINGHAM
9
 
 
BLACKBURN
14
 
 

17:00
SCH
BRENTFORD
16
 
 
HULL CITY
12
 
 

17:00
SCH
LEEDS
3
 
 
BOLTON
23
 
 
TV

17:00
SCH
MIDDLESBROUGH
5
 
 
QPR
18
 
 

17:00
SCH
MILLWALL
19
 
 
PRESTON
11
 
 

17:00
SCH
NORWICH
1
 
 
BRISTOL CITY
6
 
 

17:00
SCH
READING
21
 
 
ROTHERHAM
22
 
 

17:00
SCH
SHEFFIELD WED
15
 
 
SWANSEA
13
 
 

17:00
SCH
STOKE CITY
17
 
 
ASTON VILLA
10
 
 

17:00
SCH
WIGAN
20
 
 
IPSWICH
24
 
 

17:00
SCH
ACCRINGTON ST
14
 
 
SOUTHEND
13
 
 

17:00
SCH
AFC WIMBLEDON
24
 
 
CHARLTON
5
 
 

17:00
SCH
BLACKPOOL
8
 
 
OXFORD UNITED
22
 
 

17:00
SCH
BRISTOL ROVERS
19
 
 
SUNDERLAND
3
 
 

17:00
SCH
BURTON ALBION
11
 
 
FLEETWOOD TOWN
10
 
 

17:00
SCH
PETERBOROUGH
7
 
 
SHREWSBURY
21
 
 

17:00
SCH
PLYMOUTH
16
 
 
ROCHDALE
20
 
 

17:00
SCH
PORTSMOUTH
4
 
 
BARNSLEY
2
 
 

17:00
SCH
WALSALL
18
 
 
BRADFORD
23
 
 

17:00
SCH
WYCOMBE
12
 
 
GILLINGHAM
17
 
 

17:00
SCH
BURY
2
 
 
OLDHAM
11
 
 

17:00
SCH
CHELTENHAM
18
 
 
PORT VALE
21
 
 

17:00
SCH
COLCHESTER
6
 
 
CARLISLE
7
 
 

17:00
SCH
CRAWLEY TOWN
17
 
 
MACCLESFIELD
23
 
 

17:00
SCH
CREWE
13
 
 
EXETER
8
 
 

17:00
SCH
MANSFIELD
3
 
 
FOREST GREEN
5
 
 

17:00
SCH
MILTON KEYNES DONS
4
 
 
NEWPORT COUNTY
15
 
 

17:00
SCH
MORECAMBE
20
 
 
LINCOLN
1
 
 

17:00
SCH
STEVENAGE
10
 
 
NORTHAMPTON
16
 
 

17:00
SCH
SWINDON TOWN
14
 
 
GRIMSBY
12
 
 

17:00
SCH
TRANMERE
9
 
 
NOTTS COUNTY
24
 
 

17:00
SCH
YEOVIL
22
 
 
CAMBRIDGE UNITED
19
 
 

17:00
SCH
BARROW
11
 
 
EBBSFLEET UNITED
10
 
 

17:00
SCH
BRAINTREE
24
 
 
ALDERSHOT TOWN
22
 
 

17:00
SCH
CHESTERFIELD
19
 
 
HARROGATE TOWN
9
 
 

17:00
SCH
DAGENHAM & REDBRIDGE
14
 
 
SUTTON UTD
6
 
 

17:00
SCH
FC HALIFAX TOWN
15
 
 
HAVANT & WATERLOOVILLE
21
 
 

17:00
SCH
GATESHEAD
7
 
 
WREXHAM
1
 
 

17:00
SCH
HARTLEPOOL
13
 
 
BROMLEY
12
 
 

17:00
SCH
MAIDENHEAD
18
 
 
DOVER
20
 
 

17:00
SCH
SALFORD CITY
5
 
 
EASTLEIGH
8
 
 

17:00
SCH
BLYTH SPARTANS
11
 
 
KIDDERMINSTER
10
 
 

17:00
SCH
BRADFORD PARK AVENUE
6
 
 
CHESTER
8
 
 

17:00
SCH
CHORLEY
1
 
 
ASHTON UNITED
20
 
 

17:00
SCH
CURZON ASHTON
12
 
 
ALTRINCHAM
7
 
 

17:00
SCH
GUISELEY AFC
19
 
 
ALFRETON
15
 
 

17:00
SCH
SOUTHPORT
13
 
 
FC UTD OF MANCHESTER
21
 
 

17:00
SCH
SPENNYMOOR TOWN
3
 
 
LEAMINGTON
17
 
 

17:00
SCH
YORK
14
 
 
NUNEATON
22
 
 

17:00
SCH
BATH CITY
6
 
 
SLOUGH TOWN
12
 
 

17:00
SCH
DARTFORD
7
 
 
WOKING
1
 
 

17:00
SCH
EAST THURROCK UNITED
21
 
 
HAMPTON & RICHMOND
16
 
 

17:00
SCH
EASTBOURNE BOROUGH
15
 
 
WEALDSTONE
9
 
 

17:00
SCH
GLOUCESTER CITY
19
 
 
CHELMSFORD
3
 
 

17:00
SCH
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
13
 
 
CONCORD RANGERS
8
 
 

17:00
SCH
HUNGERFORD TOWN
20
 
 
WELLING
5
 
 

17:00
SCH
OXFORD CITY
14
 
 
BILLERICAY
4
 
 

17:00
SCH
ST ALBANS
10
 
 
TRURO CITY
17
 
 

17:00
SCH
TORQUAY
2
 
 
DULWICH HAMLET
18
 
 

17:00
SCH
WESTON SUPER MARE
22
 
 
CHIPPENHAM
11
 
 

17:00
SCH
AFC FYLDE
 
 
BARNET
 
 
 

17:00
SCH
BRACKLEY TOWN
 
 
LEYTON ORIENT
 
 
 

17:00
SCH
SOLIHULL MOORS
 
 
AFC TELFORD UTD
 
 
 

17:00
SCH
STOCKPORT
 
 
MAIDSTONE UTD
 
 
 

17:00
SCH
TPV
1
 
 
KTP
2
 
 
 

17:00
SCH
CSKA MOSCOW
 
 
FC UFA
 
 
 
 

17:00
SCH
MOSTA FC
 
 
BIRKIRKARA
 
 
 

17:00
SCH
ARDS
12
 
 
NEWRY CITY FC
11
 
 

17:00
SCH
COLERAINE FC
5
 
 
GLENTORAN FC
9
 
 

17:00
SCH
INSTITUTE FC
8
 
 
DUNGANNON SWIFTS
7
 
 

17:00
SCH
LINFIELD
1
 
 
BALLYMENA UNITED
2
 
 

17:00
SCH
WARRENPOINT TOWN
10
 
 
CLIFTONVILLE FC
6