Saturday, September 05 , 2015        FAVORITES Country Matches ▼ Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    02:04:49
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN Scorers    
01:00 2 HF 49' B ABC 18
SANTA CRUZ
8 1-1 1-1 - - (43)OLIVEIRA RAFAEL
01:00 2 HF 46' B CRB 12
CEARA
19 0-1 0-1 - - COSTA RAFAEL(9)
01:00 2 HF 46' B MOGI MIRIM 20
OESTE
16 0-0 0-0 - -
01:00 H/T   B NAUTICO RECIFE 7
SAMPAIO CORREA
3 1-1 1-1 - - (18)VIEIRA PATRICK
01:00 H/T   AP2 LOBOS BUAP 3
CORAS DE TEPIC
14 0-0 0-0 - -
01:10 H/T   PD BANFIELD 8 1
ARGENTINOS JRS
20 0-1 0-1 - - RINALDI LAUTARO(8)
01:10 H/T   PD TIGRE 11 1
GODOY CRUZ
23 3 1-0 1-0 - - (Pen44)LUNA CARLOS
02:00 Sched   FRI USA
PERU
- - - -
02:00 1 HF 5' NWSL WESTERN NEW YORK (W) 8
PORTLAND THORNS (W)
6 - 0-0 - -
02:05 Sched   WCQ CURACAO
EL SALVADOR
- - - -
02:30 Sched   CL SPORTIVO LUQUENO 10
CLUB SP. SAN LORENZO
3 - - - -
02:30 Sched   NASL CAROLINA RAILHAWKS 10
ATLANTA SILVERBACKS
4 - - - -
02:35 Sched   WCQ CANADA
BELIZE
- - - -
03:05 Sched   WCQ ANTIGUA AND BARBUDA
GUATEMALA
- - - -
03:30 Sched   B MACAE 14
LUVERDENSE
13 - - - -
03:30 Sched   B PARANA 11
BAHIA
4 - - - -
03:30 Sched   D1 DEPORTIVO QUITO 11
DEPORTIVO CUENCA
9 - - - -
03:30 Sched   D1 LDU LOJA 10
INDEPEND. DEL VALLE
2 - - - -
03:30 Sched   FRI ARGENTINA
BOLIVIA
- - - -
04:00 Sched   CSL SC SCARBOROUGH 10
YORK REGION SHOOTERS
3 - - - -
04:00 Sched   CL DEP. PASTO 8
LA EQUIDAD
13 - - - -
04:00 Sched   AP CD HONDURAS 1
PLATENSE FC
8 - - - -
04:00 Sched   WCQ JAMAICA
NICARAGUA
- - - -
04:30 Sched   FRI PANAMA
URUGUAY
- - - -
05:00 Sched   FRI MEXICO
TRINIDAD AND TOBAGO
- - - -
05:00 Sched   AP SUCHITEPEQUEZ 4
UNIVERSIDAD S.CARLOS
11 - - - -
07:00 Sched   SF UNIVERSITY TASMANIA
OLYMPIA
- - - -
08:00 Sched   PF WEST ADELAIDE
W. TORRENS BIRKALLA
- - - -
08:00 Sched   KLC ANSAN POLICE FC 8
SANGJU SANGMU FC
1 - - - -
10:00 Sched   WA ARMADALE 12
BALCATTA
8 - - - -
10:00 Sched   WA BAYSWATER CITY 1
STIRLING LIONS
7 - - - -
10:00 Sched   WA COCKBURN CITY 5
PERTH GLORY YOUTH
11 - - - -
10:00 Sched   WA INGLEWOOD UNITED 6
ECU JOONDALUP
10 - - - -
10:00 Sched   WA PERTH SC 3
SUBIACO
9 - - - -
10:00 Sched   WA SORRENTO 4
FLOREAT ATHENA
2 - - - -
10:00 Sched   CL1 BIT FC 15
HEBEI ZHONGJI
6 - - - -
10:00 Sched   L1 YUNOGO BELLE (W) 6
JEF UNITED CHIBA (W)
4 - - - -
10:00 Sched   KLC CHUNGJU HUMMEL 11
SEOUL E-LAND FC
3 - - - -
10:30 Sched   L1 NIIGATA (W) 5
INAC KOBE LEON. (W)
1 - - - -
11:00 Sched   SF BRISBANE STRIKERS
REDLANDS UNITED
- - - -
11:00 Sched   SF MORETON BAY UNITED
OLYMPIC FC
- - - -
11:00 Sched   L1 ELFEN SAYAMA (W) 10
TAKATSUKI (W)
9 - - - -
11:00 Sched   L1 URAWA (W) 7
IGA KUNOICHI (W)
8 - - - -
11:00 Sched   2S1 ACS BERCENI 9
FC CLINCENI
2 - - - -
11:00 Sched   2S1 GLORIA BUZAU 5
CEAHLAUL PIATRA NEAMT
3 - - - -
11:00 Sched   2S1 OTELUL GALATI 13
DUNAREA CALARASI
8 - - - -
11:00 Sched   2S1 RAPID SUCEAVA 11
BUCOVINA POJORATA
6 - - - -
11:00 Sched   2S1 SC BACAU 7
DACIA UNIREA BRAILA
4 - - - -
11:00 Sched   2S2 CSM RAMNICU VALCEA 12
METALUL RESITA
14 - - - -
11:00 Sched   2S2 FC BRASOV 8
FC CARANSEBES
2 - - - -
11:00 Sched   2S2 GAZ METAN MEDIAS 5
CS UNIREA TARLUNGENI
10 - - - -
11:00 Sched   2S2 OLIMPIA SATU MARE 1
FC BIHOR
13 - - - -
11:00 Sched   2S2 SOIMII PANCOTA 4
FCM BAIA MARE
9 - - - -
11:00 Sched   2S2 UNIVERSITATEA CLUJ 6
UTA ARAD
11 - - - -
11:00 Sched   KLC BUCHEON FC 1995 5
GYEONGNAM FC
10 - - - -
11:15 Sched   D2 SOKOLOV 2
CESKE BUDEJOVICE
6 - - - -
11:15 Sched   D2 TRINEC 9
SLAVOJ VYSEHRAD
10 - - - -
12:00 Sched   J3 YSCC 13
MACHIDA ZELVIA
2 - - - -
12:45 Sched   NL VIFK (W) 3
TPS (W)
1 - - - -
13:00 Sched   BLW 1899 HOFFENHEIM (W) 6
FRANKFURT (W)
5 - - - -
14:00 Sched   ED ASA AARHUS (W) 8
VEJLE (W)
7 - - - -
14:00 Sched   ED BSF (W) 5
BRONDBY (W)
1 - - - -
14:00 Sched   ED KOLDINGQ (W) 4
SKOVBAKKEN (W)
2 - - - -
14:00 Sched   ED ODENSE (W) 6
FORTUNA HJORRING (W)
3 - - - -
14:00 Sched   NTH VFL WOLFSBURG II 4
TSV HAVELSE
8 - - - -
14:00 Sched   GS AREMA FC 3
SRIWIJAYA FC
1 - - - -
14:00 Sched   GS PERSELA LAMONGAN 2
PSGC CIAMIS
4 - - - -
14:05 Sched   EL1 SOUTHEND 20
PETERBOROUGH
18 - - - -
14:30 Sched   NL WELLING 22
TRANMERE
9 - - - -
15:00 Sched   QR COMOROS 4
UGANDA
1 - - - -
15:00 Sched   EL2 NEWPORT COUNTY 24
YORK
19 - - - -
15:00 Sched   3LG ENERGIE COTTBUS 14
VFR AALEN
13 - - - -
15:00 Sched   3LG ERZGEBIRGE AUE 5
HANSA ROSTOCK
10 - - - -
15:00 Sched   3LG FC WURZBURGER KICK. 7
ROT-WEISS ERFURT
16 - - - -
15:00 Sched   3LG HOLSTEIN KIEL 15
STUTT. KICKERS
8 - - - -
15:00 Sched   3LG PREUSSEN MUNSTER 6
WERDER BREMEN II
18 - - - -
15:00 Sched   3LG SV WEHEN 17
FORTUNA KOLN
9 - - - -
15:00 Sched   NTH GOSLARER SC 16
SCHWARZ-WEISS REHDEN
7 - - - -
15:00 Sched   WST B. MOENCHENGLADB. II 4
SSVG VELBERT
5 - - - -
15:00 Sched   WST FORT. DUSSELDORF II 7
SG WATTENSCHEID 09
10 - - - -
15:00 Sched   WST ROT-WEISS AHLEN 8
FC KOLN II
15 - - - -
15:00 Sched   WST ROT-WEISS OBERHAUSEN 9
FC KRAY
17 - - - -
15:00 Sched   WST SC VERL 12
TUS ERNDTEBRUCK
16 - - - -
15:00 Sched   S/W BAHLINGER SC 12
WALDHOF MANNHEIM
3 - - - -
15:00 Sched   S/W FC 08 HOMBURG 9
SPVGG NECKARELZ
15 - - - -
15:00 Sched   S/W FC ASTORIA WALLDORF 7
EINTRACHT TRIER
6 - - - -
15:00 Sched   S/W FC KAISERSLAUTERN II 8
1899 HOFFENHEIM II
10 - - - -
15:00 Sched   S/W KICKERS OFFENBACH 4
SV SPIELBERG
11 - - - -
15:00 Sched   S/W KSV HESSEN KASSEL 2
SV ELVERSBERG
5 - - - -
15:00 Sched   S/W SC FREIBURG II 17
FK PIRMASENS
14 - - - -
15:00 Sched   S/W TSV STEINBACH 16
WORMATIA WORMS
13 - - - -
15:00 Sched   BAV FV ILLERTISSEN 12
FC AUGSBURG II
18 - - - -
15:00 Sched   BAV SCHALDING-HEINING 10
GREUTHER FURTH II
17 - - - -
15:00 Sched   BAV SPVGG UNTERHACHING 13
FC AMBERG
5 - - - -
15:00 Sched   BAV WACKER BURGHAUSEN 3
FC NURNBERG II
4 - - - -
15:30 Sched   QR SEYCHELLES 4
ETHIOPIA
2 - - - -
16:00 Sched   SLW TIENEN (W) 6
K.S.K. HEIST (W)
5 - - - -
16:00 Sched   EL2 CARLISLE 16
BARNET
18 - - - -
16:00 Sched   QR N. IRELAND (U21) 3
SCOTLAND (U21)
4 - - - -
16:00 Sched   D2 FC JAZZ 7
AC OULU
6 - - - -
16:00 Sched   D2 TPS 4
PS KEMI
1 - - - -
16:00 Sched   D2 VIFK 10
MP
9 - - - -
16:00 Sched   D1W MONTPELLIER (W) 2
GUINGAMP (W)
8 - - - -
16:00 Sched   D2 GKS BELCHATOW 6
GKS KATOWICE
15 - - - -
16:00 Sched   DS KRISTIANSTADS DFF(W) 9
HAMMARBY IF DFF (W)
11 - - - -
16:00 Sched   DS ROSENGARD (W) 2
KIF OREBRO DFF (W)
6 - - - -
16:00 Sched   2LW ANADOLU SELCUKLUSPOR 1
FETHIYESPOR
5 - - - -
16:30 Sched   QR BURUNDI 4
NIGER
2 - - - -
16:30 Sched   QR NAMIBIA 3
SENEGAL
1 - - - -
16:30 Sched   QR RWANDA 2
GHANA
1 - - - -
16:30 Sched   QR SOUTH SUDAN 4
EQUATORIAL GUINEA
3 - - - -
16:30 Sched   QR TANZANIA 4
NIGERIA
2 - - - -
16:30 Sched   PR CARMARTHEN TOWN 9
BALA TOWN
5 - - - -
16:30 Sched   PR GAP CONNAH S QUAY FC 11
HAVERFORDWEST COUNTY
12 - - - -
16:30 Sched   PR RHYL FC 10
THE NEW SAINTS
3 - - - -
16:40 Sched   GS DIBBA AL-FUJAIRAH 6
AL-WAHDA SCC
3 - - - -
16:40 Sched   GS EMIRATES CLUB 7
AL-DHAFRA
4 - - - -
17:00 Sched   EL1 BARNSLEY 12
SHREWSBURY
22 - - - -
17:00 Sched   EL1 CHESTERFIELD 7
WIGAN
11 - - - -
17:00 Sched   EL1 CREWE 23
SWINDON TOWN
8 - - - -
17:00 Sched   EL1 FLEETWOOD TOWN 9
ROCHDALE
6 - - - -
17:00 Sched   EL1 GILLINGHAM 4
DONCASTER
14 - - - -
17:00 Sched   EL1 OLDHAM 10
BRADFORD
16 - - - -
17:00 Sched   EL1 SCUNTHORPE 15
BLACKPOOL
24 - - - -
17:00 Sched   EL1 WALSALL 1
BURY
17 - - - -
17:00 Sched   EL2 CAMBRIDGE UNITED 9
LUTON
22 - - - -
17:00 Sched   EL2 EXETER 13
LEYTON ORIENT
1 - - - -
17:00 Sched   EL2 MANSFIELD 8
AFC WIMBLEDON
12 - - - -
17:00 Sched   EL2 NORTHAMPTON 11
DAGENHAM & RED.
23 - - - -
17:00 Sched   EL2 PORTSMOUTH 4
ACCRINGTON ST
15 - - - -
17:00 Sched   EL2 STEVENAGE 17
PLYMOUTH
2 - - - -
17:00 Sched   EL2 WYCOMBE 3
HARTLEPOOL
6 - - - -
17:00 Sched   EL2 YEOVIL 21
MORECAMBE
10 - - - -
17:00 Sched   NL ALDERSHOT TOWN 13
FC HALIFAX TOWN
21 - - - -
17:00 Sched   NL ALTRINCHAM 19
CHELTENHAM
5 - - - -
17:00 Sched   NL BARROW 18
EASTLEIGH
2 - - - -
17:00 Sched   NL BOREHAM WOOD 15
GRIMSBY
11 - - - -
17:00 Sched   NL BROMLEY 20
GATESHEAD
4 - - - -
17:00 Sched   NL CHESTER 8
FOREST GREEN
1 - - - -
17:00 Sched   NL KIDDERMINSTER 24
BRAINTREE
10 - - - -
17:00 Sched   NL LINCOLN 12
WREXHAM
6 - - - -
17:00 Sched   NL MACCLESFIELD 16
WOKING
3 - - - -
17:00 Sched   NL SOUTHPORT 23
DOVER
7 - - - -
17:00 Sched   NL TORQUAY 17
GUISELEY AFC
14 - - - -
17:00 Sched   NLN BRACKLEY TOWN 18
NORTH FERRIBY UNITED
12 - - - -
17:00 Sched   NLN BRADFORD PARK AVENUE 22
AFC TELFORD UTD
20 - - - -
17:00 Sched   NLN CHORLEY 9
ALFRETON
16 - - - -
17:00 Sched   NLN CURZON ASHTON 19
NUNEATON
3 - - - -
17:00 Sched   NLN GAINSBOROUGH 7
CORBY
8 - - - -
17:00 Sched   NLN GLOUCESTER CITY 11
AFC FYLDE
6 - - - -
17:00 Sched   NLN HEDNESFORD TOWN 15
BOSTON UTD
10 - - - -
17:00 Sched   NLN LOWESTOFT TOWN 13
FC UTD OF MANCHESTER
14 - - - -
17:00 Sched   NLN SOLIHULL MOORS 1
HARROGATE TOWN
2 - - - -
17:00 Sched   NLN STOCKPORT 4
WORCESTER
21 - - - -
17:00 Sched   NLN TAMWORTH 5
STALYBRIDGE
17 - - - -
17:00 Sched   NLS BATH CITY 1
DARTFORD
10 - - - -
17:00 Sched   NLS BISHOP S STORTFORD 11
WESTON SUPER MARE
22 - - - -
17:00 Sched   NLS CHELMSFORD 7
HAVANT & WVILLE
12 - - - -
17:00 Sched   NLS EASTBOURNE BOROUGH 9
TRURO CITY
17 - - - -
17:00 Sched   NLS EBBSFLEET UNITED 2
MAIDENHEAD
5 - - - -
17:00 Sched   NLS GOSPORT BOROUGH 3
MAIDSTONE UTD
14 - - - -
17:00 Sched   NLS HAYES & YEADING 16
WEALDSTONE
18 - - - -
17:00 Sched   NLS HEMEL HEMPSTEAD TOWN 6
BASINGSTOKE
20 - - - -
17:00 Sched   NLS MARGATE 19
ST ALBANS
21 - - - -
17:00 Sched   NLS OXFORD CITY 4
WHITEHAWK
8 - - - -
17:00 Sched   NLS SUTTON UTD 13
CONCORD RANGERS
15 - - - -
17:00 Sched   QR FYR MACEDONIA (U21) 6
UKRAINE (U21)
2 - - - -
17:00 Sched   QR ICELAND (U21) 1
FRANCE (U21)
5 - - - -
17:00 Sched   BAV 1896 RAIN AM LECH 14
VIKT. ASCHAFFENBURG
8 - - - -
17:00 Sched   D2 BI/BOLUNGARVIK 12
FJARDABYGGD
6 - - - -
17:00 Sched   D2 SELFOSS 10
GROTTA
11 - - - -
17:00 Sched   D2 VIKINGUR O. 1
KA AKUREYRI
2 - - - -
17:00 Sched   PR BALLINAMALLARD UTD 9
LINFIELD
1 - - - -
17:00 Sched   PR CARRICK RANGERS 8
WARRENPOINT TOWN
11 - - - -
17:00 Sched   PR CLIFTONVILLE FC 2
CRUSADERS FC
3 - - - -
17:00 Sched   PR DUNGANNON SWIFTS 10
COLERAINE FC
5 - - - -
17:00 Sched   PR GLENTORAN FC 7
BALLYMENA UNITED
12 - - - -
17:00 Sched   PR SHAMROCK ROVERS 3
BOHEMIANS
5 - - - -
17:00 Sched   3S1 AEROSTAR BACAU 8
ATLETICO VASLUI
4 - - - -
17:00 Sched   3S1 BUCOVINA RADAUTI 11
OLIMPIA RM. SARAT
5 - - - -
17:00 Sched   3S1 CETATEA TARGU NEAMT 10
KOSAROM PASCANI
1 - - - -
17:00 Sched   3S1 PETROTUB ROMAN 12
CS PANCIU
7 - - - -
17:00 Sched   3S1 SEPSI OSK SF. GHEOR. 3
INTER DOROHOI
9 - - - -
17:00 Sched   3S1 SPORTING LIESTI 6
FC ZAGON
2 - - - -
17:00 Sched   3S1 STIINTA MIROSLAVA 14
METALOSPORT GALATI
13 - - - -
17:00 Sched   3S2 DELTA TULCEA 8
CS TUNARI
12 - - - -
17:00 Sched   3S2 GLORIA POP. LEORDENI 6
PETROLISTUL BOLDESTI
9 - - - -
17:00 Sched   3S2 INAINTE MODELU 3
VIITORUL DOMNESTI
11 - - - -
17:00 Sched   3S2 JUVENTUS BUCURESTI 5
VIIT. CONSTANTA II
7 - - - -
17:00 Sched   3S3 CONCORDIA II 13
SPORTING MAGURELE
7 - - - -
17:00 Sched   3S3 CS AFUMATI 5
FC ANINOASA
9 - - - -
17:00 Sched   3S3 CS SPORTING ROSIORI 12
FC OLT SLATINA
3 - - - -
17:00 Sched   3S3 CS STEFANESTI 10
CS PODARI
2 - - - -
17:00 Sched   3S3 SCM PITESTI 8
FC VOLUNTARI II
6 - - - -
17:00 Sched   3S3 URBAN TITU 11
AFC HARMAN
4 - - - -
17:00 Sched   3S4 FC HUNEDOARA 4
PERFORMANTA IGHIU
9 - - - -
17:00 Sched   3S4 METALURGISTUL CUGIR 1
MAGURA CISNADIE
11 - - - -
17:00 Sched   3S4 MILLENIUM GIARMATA 10
FC POLI TIMISOARA
2 - - - -
17:00 Sched   3S4 MINERUL MOTRU 2008 15
NATIONAL SEBIS
13 - - - -
17:00 Sched   3S5 ACS INDUSTRIA GALDA 6
ASC RECEA
7 - - - -
17:00 Sched   3S5 CS IERNUT 12
UNIREA DEJ
13 - - - -
17:00 Sched   3S5 SANATATEA CLUJ 3
CS LUCEAFARUL ORADEA
2 - - - -
17:00 Sched   3S5 SIGHETU MARMATIEI 4
AVANTUL REGHIN
5 - - - -
17:00 Sched   SCH DUMBARTON 6
ALLOA ATHLETIC
10 - - - -
17:00 Sched   SCH LIVINGSTON 9
MORTON
7 - - - -
17:00 Sched   SCH QUEEN OF THE SOUTH 3
ST MIRREN
8 - - - -
17:00 Sched   SCH RANGERS 1
RAITH ROVERS
4 - - - -
17:00 Sched   SL1 AIRDRIEONIANS 7
COWDENBEATH
9 - - - -
17:00 Sched   SL1 FORFAR ATHLETIC 1
DUNFERMLINE
3 - - - -
17:00 Sched   SL1 PETERHEAD 4
ALBION ROVERS
6 - - - -
17:00 Sched   SL1 STRANRAER 8
BRECHIN
10 - - - -
17:00 Sched   SL2 ANNAN ATHLETIC 3
EAST FIFE
2 - - - -
17:00 Sched   SL2 ARBROATH 10
CLYDE
7 - - - -
17:00 Sched   SL2 BERWICK 4
QUEENS PARK
6 - - - -
17:00 Sched   SL2 EAST STIRLING 8
STIRLING ALBION
9 - - - -
17:00 Sched   SL2 MONTROSE 5
ELGIN CITY
1 - - - -
17:00 Sched   SBG2 REAL UNION 6
EBRO
13 - - - -
17:30 Sched   NL PALLOKISSAT (W) 3
HONKA (W)
5 - - - -
17:30 Sched   D2 BEZANIJA 2
INDJIJA
6 - - - -
17:30 Sched   D2 BSK 15
RADNICKI 1923
16 - - - -
17:30 Sched   D2 CSK PIVARA 7
ZEMUN
3 - - - -
17:30 Sched   D2 DINAMO VRANJE 13
DONJI SREM PECINCI
11 - - - -
17:30 Sched   D2 PROLETER NOVI SAD 12
FK LOZNICA
5 - - - -
17:30 Sched   D2 SINDJELIC BEOGRAD 1
BACKA
4 - - - -
17:30 Sched   D2 SLOGA P. NA MLAVI 10
KOLUBARA
14 - - - -
18:00 Sched   QR BOTSWANA 3
BURKINA FASO
2 - - - -
18:00 Sched   D2 KARVINA 3
OPAVA
5 - - - -
18:00 Sched   D2 TABORSKO 7
PARDUBICE
12 - - - -
18:00 Sched   BP FUS RABAT 4
RAJA CASABLANCA
14 - - - -
18:00 Sched   BP ITTIHAD TANGER 6
MAGHREB FES
9 - - - -
18:00 Sched   TS LILLESTROM (W) 1
AVALDSNES (W)
2 - - - -
18:00 Sched   TS MEDKILA (W) 12
SANDVIKEN (W)
9 - - - -
18:00 Sched   D2 MKS KLUCZBORK 17
WIGRY SUWALKI
3 - - - -
18:00 Sched   SEG FREAMUNDE 22
GIL VICENTE
17 - - - -
18:00 Sched   SBG1 SPORTING GIJON B 11
CD LEALTAD
6 - - - -
18:00 Sched   SBG2 AMOREBIETA 19
LA RODA
10 - - - -
18:30 Sched   QR SAO TOME E PRINCIPE 4
MOROCCO
2 - - - -
18:30 Sched   PDW VALENCIA (W) 6
ESPANYOL (W)
9 - - - -
19:00 Sched   QR GUINEA-BISSAU 4
CONGO
2 - - - -
19:00 Sched   QR LIBERIA 3
TUNISIA
2 - - - -
19:00 Sched   PBN CHACARITA JUNIORS 18
INSTITUTO CORDOBA
5 - - - -
19:00 Sched   QR ESTONIA 4
LITHUANIA
5 - - - -
19:00 Sched   QR LUXEMBOURG 6
FYR MACEDONIA
5 - - - -
19:00 Sched   QR RUSSIA 3
SWEDEN
2 - - - -
19:00 Sched   QR SAN MARINO 6
ENGLAND
1 - - - -
19:00 Sched   QR UKRAINE 3
BELARUS
4 - - - -
19:00 Sched   NAT CHAMBLY THELLE FC 8
CONSOLAT MARSEILLE
3 - - - -
19:00 Sched   NAT COLMAR 6
LUCON
5 - - - -
19:00 Sched   NAT SEDAN 12
STRASBOURG
9 - - - -
19:00 Sched   FRI GABON
SUDAN
- - - -
19:00 Sched   D2 GRINDAVIK 7
THOR AKUREYRI
4 - - - -
19:00 Sched   D2 BYTOVIA BYTOW 14
DOLCAN ZABKI
7 - - - -
19:00 Sched   D2 SANDECJA NOWY SACZ 8
WISLA PLOCK
9 - - - -
19:00 Sched   PR DERRY CITY 8
DROGHEDA UNITED
11 - - - -
19:00 Sched   SD GIMNASTIC 4
GIRONA
11 - - - -
19:00 Sched   SD HUESCA 17
TENERIFE
22 - - - -
19:00 Sched   SD MIRANDES 18
LUGO
6 - - - -
19:00 Sched   SD NUMANCIA 1
ELCHE
14 - - - -
19:00 Sched   SBG1 ARANDINA CF 14
RACING SANTANDER
12 - - - -
19:00 Sched   SBG1 CELTA VIGO B 4
ATLETICO ASTORGA FC
18 - - - -
19:00 Sched   SBG1 UD SOMOZAS 20
CACERENO
7 - - - -
19:00 Sched   SBG2 ARENAS CLUB 5
SD LEIOA
11 - - - -
19:00 Sched   SBG3 ESPANYOL B 10
BARCELONA B
16 - - - -
19:30 Sched   WSL LIVERPOOL (W) 6
ARSENAL (W)
4 - - - -
19:30 Sched   NAT LES HERBIERS 7
BELFORT
1 - - - -
19:30 Sched   SBG1 UD LOGRONES 5
CORUXO
1 - - - -
19:30 Sched   SBG4 MARBELLA FC 4
SAN ROQUE
3 - - - -
19:30 Sched   GS AL-SHAAB CSC 6
AL-AHLI CLUB
3 - - - -
19:45 Sched   PR BRAY WANDERERS 6
CORK CITY
2 - - - -
20:00 Sched   QR GABON 1
SUDAN
1 - - - -
20:00 Sched   QR MAURITANIA 4
SOUTH AFRICA
2 - - - -
20:00 Sched   D2 NAPREDAK 9
SLOBODA UZICE
8 - - - -
20:00 Sched   SBG3 LEVANTE B 9
ALCOYANO
6 - - - -
20:00 Sched   SBG3 OLIMPIC DE XATIVA 18
ATLETICO BALEARES
5 - - - -
20:00 Sched   SBG4 UCAM MURCIA 6
MERIDA
9 - - - -
20:30 Sched   D2 DESSEL SPORT 16
AS EUPEN
1 - - - -
20:30 Sched   WSL BRISTOL ACADEMY (W) 8
BIRMINGHAM (W)
7 - - - -
20:30 Sched   BP HASSANIA AGADIR 5
CHABAB RIF HOCEIMA
1 - - - -
20:30 Sched   PR LIMERICK FC 12
ST. PATRICKS ATH.
4 - - - -
20:45 Sched   D2 STOMIL OLSZTYN 5
CHOJNICZAN. CHOJNICE
12 - - - -
21:00 Sched   D2 K.S.K. HEIST 13
DEINZE
8 - - - -
21:00 Sched   D2 PATRO MAASMECHELEN 17
LOMMEL UNITED
9 - - - -
21:00 Sched   D2 TUBIZE 2
VIRTON
3 - - - -
21:00 Sched   D2 WHITE STAR BRUSSELS 15
ROESELARE
7 - - - -
21:00 Sched   B VITORIA 2
BOTAFOGO
1 - - - -
21:00 Sched   B COQUIMBO UNIDO 14
UNION SAN FELIPE
2 - - - -
21:00 Sched   NAT BEZIERS 13
DUNKERQUE
2 - - - -
21:00 Sched   NAT EPINAL 16
AVRANCHES
15 - - - -
21:00 Sched   NAT FREJUS-SAINT-RAPHAEL 4
BASTIA C.A.
18 - - - -
21:00 Sched   NAT ORLEANS 10
AMIENS
11 - - - -
21:00 Sched   PR DUNDALK 1
SLIGO ROVERS
9 - - - -
21:00 Sched   AP LIVERPOOL P. 15
CERRO
14 - - - -
21:00 Sched   AP WANDERERS 2
CA RIVER PLATE
10 - - - -
21:10 Sched   PD CRUCERO DEL NORTE 30
LANUS
12 - - - -
21:30 Sched   B CESENA 5
BRESCIA
3 - - - -
21:30 Sched   LPC PAGANESE 12
FOGGIA
6 - - - -
21:45 Sched   QR AUSTRIA 1
MOLDOVA
6 - - - -
21:45 Sched   QR MONTENEGRO 4
LIECHTENSTEIN
5 - - - -
21:45 Sched   QR SPAIN 2
SLOVAKIA
1 - - - -
21:45 Sched   QR SWITZERLAND 2
SLOVENIA
3 - - - -
21:45 Sched   PR GALWAY UNITED FC 10
LONGFORD TOWN FC
7 - - - -
21:45 Sched   D1 ATHLONE TOWN 6
UCD
3 - - - -
21:45 Sched   D1 SHELBOURNE 4
CABINTEELY
7 - - - -
22:00 Sched   AP PETROLERO 5
CICLON
8 - - - -
22:00 Sched   CL ENVIGADO 15
JAGUARES
17 - - - -
22:00 Sched   D1 FINN HARPS 2
WATERFORD UNITED
8 - - - -
22:00 Sched   D1 WEXFORD YOUTHS 1
COBH RAMBLERS
5 - - - -
22:00 Sched   AP PENAROL 7
FENIX
1 - - - -
22:45 Sched   PD ROSARIO CENTRAL 3
ARSENAL SARANDI
28 - - - -
23:00 Sched   PBN ALL BOYS 12
CENTRAL CORDOBA
20 - - - -
23:00 Sched   B BOGOTA FC 13
DEPOR FC
16 - - - -
23:00 Sched   B REAL SANTANDER 10
PEREIRA
2 - - - -
23:00 Sched   B VALLEDUPAR 12
EXPRESO ROJO
15 - - - -
23:00 Sched   FRI BRAZIL
COSTA RICA
- - - -
23:20 Sched   PD COLON SANTA FE 21
SARMIENTO JUNIN
25 - - - -
23:30 Sched   D2C PUERTO CABELLO 2
ARROCEROS CALABOZO
6 - - - -
23:30 Sched   D2C UCV 1
GRAN VALENCIA
5 - - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN Scorers    
(22:30) Post   BP OLYMPIQUE SAFI 13
MOGHREB TETOUAN
10 - - - -
(17:00) Post   EL2 NOTTS COUNTY 20
CRAWLEY TOWN
14 - - - -
(17:00) Post   3S2 CALLATIS MANGALIA 10
UNIREA 2004 SLOBOZIA
4 - - - -
(17:00) Post   D1 ILLICHOVETS MARIUPOL 9
DESNA
10 - - - -
(12:45) Post   A MANANG MARSHYANGDI 5
NEPAL POLICE
6 - - - -
(12:45) Post   A MORANG XI 8
JHAPA XI
1 - - - -
(11:00) Canc   2S1 CS BALOTESTI 14
FCM DOROHOI
10 - - - -
00:00 Fin   FRI VENEZUELA
HONDURAS
0-0 0-3 - - IZAGUIRRE EMILIO(85)
Sched Scheduled Pen Penalties H/T Half Time  YR Yellow / Red Cards OWN. Own Goal
1 HF First Half Int Interrupted  K/O  Kick Off Time  FT  Full Time E/T. Extra Time
2 HF Second Half Abd Abandoned  Stat  Game Status  ET  Extra Time PEN. Penalty
Fin Finished Post Postponed  Time  Game Time  PN  Penalty Kicks  Latest Score
E/T Extra Time Canc Cancelled  LP League Table Position      Information
Back to Top