Sunday, May 28 , 2017       FAVORITES Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    15:14:16
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN TV i Scorers  
13:30 2 HF 86' 2R
UTRECHT
1
AZ ALKMAAR
3 1 2-0 3-0 - -
(82)KERK GYRANO
13:30 2 HF 86' 1L
BYTOVIA BYTOW
16
STOMIL OLSZTYN
13 0-0 1-0 - -
(Pen64)SURDYKOWSKI JANUSZ
13:30 2 HF 82' 1L
CHROBRY GLOGOW
12
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
2 1-0 1-0 - -
(18)WOJCIECHOWSKI PAWEL
13:30 2 HF 84' 1L
GKS TYCHY
14
STAL MIELEC
10 0-0 0-2 - -
SOBCZAK SZYMON(48)
13:30 2 HF 87' 1L
GORNIK ZABRZE
4
PODBESKIDZIE
8 2-0 4-0 - -
(69)KURZAWA RAFAL
13:30 2 HF 88' 1L
MIEDZ LEGNICA
6
POGON SIEDLCE
11 1-0 3-0 - -
(67)VOJTUS JAKUB
13:30 2 HF 89' 1L
MKS KLUCZBORK
18 1
ZNICZ PRUSZKOW
17 1-0 2-1 - -
PALUCHOWSKI ADRIAN(69)
13:30 2 HF 86' 1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
3
GKS KATOWICE
7 0-0 0-1 - -
FOSZMANCZYK TOMASZ(Pen61)
13:30 2 HF 83' 1L
SANDECJA NOWY SACZ
1
WISLA PULAWY
15 0-0 0-0 - -
13:30 2 HF 87' 1L
WIGRY SUWALKI
9
CHOJNICZANKA CHOJNICE
5 0-2 2-3 - -
GRZELAK RAFAL(49)
14:00 2 HF 56' 2R
AC HORSENS
ESBJERG
1-1 2-1 - -
(46)FINNBOGASON KJARTAN
14:00 2 HF 57' CR
BRONDBY (W)
2
VEJLE (W)
5 3-0 4-0 - -
(47)CHRISTIANSEN NANNA
14:00 2 HF 54' WSL
MANCHESTER CITY (W)
2
ARSENAL (W)
4 0-0 0-0 - -
14:00 2 HF 57' NL
JYPK (W)
8
HJK HELSINKI (W)
4 3-0 3-1 - -
HAKALA VILMA(48)
14:00 2 HF 59' WST
CRFSO SMOLENSK
9
VOLGA TVER
14 3-0 3-0 - -
(36)DUBCHAK NIKITA
14:00 2 HF 57' WST
KOLOMNA
11
SPARTAK KOSTROMA
5 0-2 0-2 - -
GORYUSHKIN ALEKSEI(12)
14:00 2 HF 60' STH
SPARTAK VLADIKAVKAZ
11
MASHUK-KMV
14 1-0 1-0 - -
(16)KARAYEV DAVID
14:00 2 HF 57' PR
SUPER POWER
18
UBON UMT
9 0-0 0-0 - -
14:00 2 HF 58' PR
SUPHANBURI
12
NAVY FC
13 2-0 2-0 - -
(Pen45)BELZEZ NICHOLAS
14:05 2 HF 50' WSL
CHELSEA (W)
3
LIVERPOOL (W)
1 3-0 4-0 - -
(45)JI SO-YUN
14:35 1 HF 40' CSL
SHANDONG LUNENG
5
HENAN JIANYE
15 - 1-0 - -
(3)XINGHAN WU
14:35 1 HF 40' CL1
HANGZHOU GREENTOWN
11
DALIAN YIFANG
1 - 0-0 - -
14:45 1 HF 30' CL1
SHANGHAI SHENXIN FC
7
QINGDAO HUANGHAI
8 - 2-0 - -
(8)BIN GU
15:00 1 HF 12' PPO
FC VIKTORIA KOLN
CARL ZEISS JENA
- 0-0 - -
15:00 1 HF 14' PPO
SPVGG UNTERHACHING
SV ELVERSBERG
- 0-0 - -
15:00 1 HF 14' PR
FC ASTANA
1
SHAKHTER KARAGANDY
11 - 1-0 - -
                    
15:00 1 HF 14' PR
FC KAYSAR
6
KAIRAT ALMATY
3 - 1-0 - -
                    
15:00 1 HF 17' D1
NAKUMATT
11
MATHARE UNITED
17 - 0-0 - -
15:00 1 HF 11' D1
POSTA RANGERS FC
4
GOR MAHIA
1 - 0-0 - -
15:00 1 HF 14' D1
TUSKER
3
AFC LEOPARDS
12 - 0-0 - -
15:00 1 HF 17' D1
WESTERN STIMA
18
KARIOBANGI SHARKS
6 - 0-0 - -
15:00 1 HF 16' D1
ZOO KERICHO
14
SONY SUGAR
13 - 0-0 - -
15:00 1 HF 17' TS
ROA (W)
6
MEDKILA (W)
12 - 1-0 - -
                    
15:00 1 HF 14' RPO
GAZOVIK ORENBURG
SKA-KHABAROVSK
1 - 0-0 - -
15:00 1 HF 15' WST
SOLYARIS MOSCOW
6
DYNAMO ST PETERSBURG
1 - 0-0 - -
15:00 1 HF 15' CTR
ARSENAL TULA 2
12
CHERTANOVO MOSCOW
6 - 0-1 - -
PRUDNIKOV NIKOLAI(7)
15:00 1 HF 15' CTR
DINAMO BRYANSK
10
VITYAZ PODOLSK
3 - 0-0 - -
15:00 1 HF 16' CTR
ENERGOMASH BELGOROD
4
METALLURG LIPETSK
8 - 0-0 - -
15:00 1 HF 13' CTR
FC TORPEDO MOSCOW
2
AVANGARD KURSK
1 - 0-0 - -
15:00 1 HF 12' CTR
KALUGA
9
SATURN RAMENSKOYE
5 - 0-0 - -
15:00 1 HF 16' CTR
ZENIT PENZA
11
FC RYAZAN
7 - 0-0 - -
15:00 1 HF 14' PR
BANGKOK GLASS
5
NAKHON RATCHASIMA FC
11 - 0-0 - -
15:00 1 HF 15' PR
SUKHOTHAI FC
17
PATTAYA UNITED
14 - 0-0 - -
15:30 Sched   PPO
WALDHOF MANNHEIM
SV MEPPEN
- - - -
15:30 Sched   3R
RODA
MVV
- - - -
15:30 Sched   STH
KRASNODAR 2
7
KUBAN 2
15 - - - -
16:00 Sched   PR
ALASHKERT
1
SHIRAK FC
3 - - - -
16:00 Sched   D2
BANIK OSTRAVA
2
ZNOJMO
6 - - - -
16:00 Sched   D2
CESKE BUDEJOVICE
5
TRINEC
12 - - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN TV i Scorers  
23:30 FTR   SD
CULTURAL SANTA ROSA
6
DEPORTIVO COOPSOL
11 - - - - Full Time Result Only
23:30 FTR   SD
SPORT ANCASH
15
DEFENSOR LA BOCANA
14 - - - - Full Time Result Only
23:30 FTR   SD
SPORT BOYS
2
SPORT VICTORIA
4 - - - - Full Time Result Only
23:30 FTR   SD
SPORT LORETO
12
ALFREDO SALINAS
7 - - - - Full Time Result Only
23:30 FTR   SD
UNION HUARAL
10
DEPORTIVO HUALGAYOC
3 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   CGA
ASA
6
SAMPAIO CORREA
5 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   CGA
BOTAFOGO PB
10
CSA
1 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
FULGENCIO YEGROS
12
FERNANDO DE LA MORA
13 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
GENERAL CABALLERO
14
MARTIN LEDESMA
7 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
GUAIRENA FC
4
DEPORTIVO CAAGUAZU
5 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
OLIMPIA DE ITA
15
DEPORTIVO LIBERACION
6 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
OVETENSE FC
9
22 DE SETIEMBRE
10 - - - - Full Time Result Only
22:00 FTR   SD
RESISTENCIA
11
CLUB RIVER PLATE
8 - - - - Full Time Result Only
21:30 FTR   PBM
PLATENSE
8
TALLERES REMEDIOS
18 - - - -
Full Time Result Only
21:30 FTR   PBM
UAI URQUIZA
9
DEPORTIVO ESPANOL
11 - - - -
Full Time Result Only
21:30 FTR   SD
CIENCIANO
5
CESAR VALLEJO
1 - - - - Full Time Result Only
20:00 FTR   D2
PUSKAS ACADEMY
1
BALMAZUJVAROS
2 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   PBM
TRISTAN SUAREZ
12
ESTUDIANTES B.A.
6 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   D2
BEKESCSABA 1912
5
DOROGI FC
9 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   D2
CIGAND SE
19
SIOFOK
14 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   D2
CSAKVAR
16
MTE 1904
10 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   D2
KISVARDA FC
3
CEGLEDI VSE
18 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   D2
KOZARMISLENY FC
17
SOROKSAR
4 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   D2
SOPRONI VSE
15
SZEGED 2011
8 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   D2
SZEOL SC
20
NYIREGYHAZA
12 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   D2
SZOLNOKI MAV FC
11
BUDAORSI SC
13 - - - -
Full Time Result Only
19:00 FTR   D2
VAC
6
ZALAEGERSZEGI TE
7 - - - -
Full Time Result Only
18:30 FTR   2.HNL
DUGOPOLJE
6
LUCKO
9 - - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   2.HNL
HNK GORICA
2
SOLIN
3 - - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   2.HNL
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
10
NOVIGRAD
8 - - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   2.HNL
IMOTSKI
12
DINAMO ZAGREB II
5 - - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   2.HNL
NK ZAGREB
11
SESVETE
4 - - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   2.HNL
SIBENIK
7
RUDES
1 - - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   KGA
MP
4
JAPS
2 - - - - Full Time Result Only
18:30 FTR   KGC
NARPES KRAFT
5
KAJHA
10 - - - - Full Time Result Only
18:00 FTR   D1N
ENSKEDE IK
14
VASALUNDS IF
7 - - - - Full Time Result Only
18:00 FTR   D1S
LJUNGSKILE SK
5
ASSYRISKA BK
8 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   PBM
ALMIRANTE BROWN
4
ACASSUSO
16 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   PBM
SAN TELMO
13
COLEGIALES
17 - - - -
Full Time Result Only
17:00 FTR   KGA
FC LAHTI AKATEMIA
12
KLUBI-04
1 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   KGC
AC KAJAANI
2
VIFK
7 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   KGC
PK-37
9
HERCULES
8 - - - - Full Time Result Only
(17:00) Canc   FL
KALLONI AEL
17
PANEGIALIOS
9 - - - -
(17:00) Canc   FL
LAMIA
2
PANTHRAKIKOS
18 - - - -
17:00 FTR   2G1
ASKER
12
NYBERGSUND IL TRYSIL
10 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   2G1
FINNSNES
8
BAERUM
6 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   2G2
BRYNE
3
VINDBJART
12 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   2G2
FRAM LARVIK
8
BYASEN
10 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   2G2
NARDO
1
EGERSUND
9 - - - - Full Time Result Only
17:00 FTR   D1N
ARAMEISKA-SYRIANSKA IF
5
TEAM TG FF
6 - - - - Full Time Result Only
Sched Scheduled Pen Penalties H/T Half Time  YR Yellow/Red Cards  LP League Table Position
1 HF First Half Int Interrupted FTR Full Time Result only  K/O  Kick Off Time  FT  Full Time  TV Listings
2 HF Second Half Abd Abandoned PEN. Penalty  Stat  Game Status  ET  Extra Time  Information
Fin Finished Post Postponed OWN. Own Goal  Time  Game Time  PN  Penalty Kicks  Latest Score
Canc Cancelled E/T Extra Time    
Back to Top