Sunday, November 23 , 2014     Country Matches ▼ Sort by Country   
Sound Off    Europe/Athens    01:24:03
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT SCORE ET PN Scorers    
00:00 2 HF 67' GS EL SALVADOR (U21) 2 1
HONDURAS (U21)
3 0-0 0-1 - - HERNANDEZ E.(47)
00:00 2 HF 69' AP COMUNICACIONES 3
UNIVERSIDAD S.CARLOS
6 1-0 3-0 - - (52)HERRERA A.
00:10 2 HF 55' PD VELEZ SARSFIELD 9 2
GODOY CRUZ
17 1-2 1-3 - - (45)PRATTO L.
00:30 H/T   GS ONCE CALDAS 4
ATL. NACIONAL
2 0-0 0-0 - -
01:00 1 HF 25' A BAHIA 18
ATLETICO PARANAENSE
9 - 0-0 - -
01:00 1 HF 24' B CEARA 8
PORTUGUESA
20 - 1-0 - - (8)SANDRO
01:00 1 HF 25' B SAMPAIO CORREA 9
ATLETICO GOIANIENSE
7 - 0-0 - -
01:00 1 HF 23' AP CLUB AMERICA 1
ATLAS
4 - 0-0 - -
01:00 1 HF 26' AP PUEBLA 16 2
SANTOS LAGUNA
9 - 0-1 - - RODRIGUEZ J.(Pen16)
01:00 1 HF 24' CL OLIMPIA 6
RUBIO NU
12 - 0-0 - -
01:30 Sched   PD LANUS 4
GIMNASIA L.P.
15 - - - -
01:30 Sched   WL MAINLAND PRIDE (W) 1
FOOTBALL SOUTH (W)
8 - - - -
02:00 Sched   AP JORGE WILSTERMANN 3
SPORT BOYS WARNES
11 - - - -
02:00 Sched   AP2 CURICO UNIDO 3
EVERTON DE VINA
5 - - - -
02:00 Sched   AP DRAGON 4
AGUILA
5 - - - -
02:00 Sched   WL AUCKLAND F. FED. (W) 2
NZF DEVELOP. TEAM(W)
3 - - - -
02:00 Sched   WL CAPITAL F. FED. (W) 4
CENTRAL F. FED. (W)
7 - - - -
02:00 Sched   WL WAIKATO/BOP FED. (W) 5
NORTHERN F. FED. (W)
6 - - - -
02:30 Sched   GS HUILA 3
SANTA FE
1 - - - -
03:00 Sched   AP FAS 3
SANTA TECLA
2 - - - -
03:00 Sched   2R CD HONDURAS
CD REAL SOCIEDAD
- - - -
03:00 Sched   AP LEONES NEGROS UDG 14
CRUZ AZUL
13 - - - -
03:00 Sched   AP U.A.N.L. - TIGRES 3
TOLUCA
2 - - - -
03:00 Sched   SF CORAS DE TEPIC
ALTAMIRA
- - - -
03:00 Sched   FINAL SPORTING S. M.
SAN FRANCISCO FC
- - - -
03:00 Sched   CL CESAR VALLEJO 12
INTI GAS DEPORTES
8 - - - -
04:00 Sched   AP DEPORTIVO SAPRISSA 3
CS HEREDIANO
2 - - - -
04:00 Sched   AP DEP. MARQUENSE 1
CSD MUNICIPAL
2 - - - -
04:00 Sched   PR WELLINGTON PHOENIX 5
WAITAKERE UNITED
8 - - - -
04:05 Sched   AP PACHUCA 8
VERACRUZ
17 - - - -
04:30 Sched   PR CANTERBURY UNITED 6
TEAM WELLINGTON
2 - - - -
05:00 Sched   GS MEXICO (U21) 1
JAMAICA (U21)
4 - - - -
05:00 Sched   AP CHIAPAS FC 6
CLUB QUERETARO
10 - - - -
06:00 Sched   D1W ADELAIDE UNITED (W) 6
WESTERN SYDNEY (W)
8 - - - -
06:00 Sched   J3 BLAUBLITZ AKITA 9
J.LEAGUE U-22
10 - - - -
06:00 Sched   J3 FUJIEDA MYFC 11
MACHIDA ZELVIA
3 - - - -
06:00 Sched   J3 FUKUSHIMA UNITED 8
FC RYUKYU
7 - - - -
06:00 Sched   J3 GRULLA MORIOKA 5
TOTTORI
4 - - - -
06:00 Sched   J3 NAGANO PARCEIRO 2
YSCC
12 - - - -
06:00 Sched   J3 ZWEIGEN KANAZAWA 1
SC SAGAMIHARA
6 - - - -
06:00 Sched   FPO HONDA FC
SAGAWA PRINTING SC
- - - -
07:00 Sched   J2 AVISPA FUKUOKA 16
KUMAMOTO
14 - - - -
07:00 Sched   J2 KAMATAMARE SANUKI 21
JEF UNITED CHIBA
4 - - - -
07:00 Sched   J2 KYOTO 8
FC GIFU
18 - - - -
07:00 Sched   J2 MONTEDIO YAMAGATA 6
TOKYO-V
20 - - - -
07:00 Sched   J2 OITA 7
SHONAN
1 - - - -
07:00 Sched   J2 SAPPORO 9
IWATA
3 - - - -
07:00 Sched   J2 THESPAKUSATSU GUNMA 19
EHIME FC
17 - - - -
07:00 Sched   J2 TOCHIGI SC 13
V-VAREN NAGASAKI
11 - - - -
07:00 Sched   J2 TOYAMA 22
OKAYAMA
10 - - - -
07:00 Sched   J2 YAMAGA 2
MITO
15 - - - -
07:00 Sched   J2 YOKOHAMA FC 12
KITAKYUSHU
5 - - - -
07:15 Sched   FINAL FC SEOUL
SEONGNAM FC
- - - -
07:30 Sched   D2 CITIZEN 5
DOUBLE FLOWER
6 - - - -
07:30 Sched   D2 SOUTHERN 7
HAPPY VALLEY
15 - - - -
07:30 Sched   D2 TUEN MUN SA 14
HKFC
2 - - - -
08:00 Sched   D1 C. COAST MARINERS FC 7
ADELAIDE UNITED FC
4 - - - -
08:30 Sched   D1 SOUTH CHINA FC 4
KITCHEE SC
3 - - - -
09:30 Sched   D2 KWAI TSING 10
SHATIN
3 - - - -
09:30 Sched   D2 WANCHAI 8
YAU TSIM MONG
4 - - - -
11:00 Sched   GS MALAYSIA 2
MYANMAR
1 - - - -
11:30 Sched   D1 BC RANGERS 8
WONG TAI SIN
7 - - - -
12:00 Sched   LPA FERALPISALO 8
MONZA
5 - - - -
12:00 Sched   D1 BANGA GARGZDAI 9
FK SIAULIAI
8 - - - -
12:00 Sched   PDW COLLERENSE (W) 12
SEVILLA (W)
16 - - - -
12:30 Sched   IPL GOSTARESH 15
RAH AHAN
13 - - - -
12:30 Sched   D2 TERMALICA NIECIECZA 1
CHROBRY GLOGOW
12 - - - -
12:30 Sched   PR DINAMO MOSCOW 7
TEREK GROZNI
4 - - - -
12:30 Sched   SBG4 SEVILLA ATLETICO 17
MARBELLA FC
11 - - - -
12:30 Sched   PDW ATHLETIC CLUB (W) 3
VALENCIA (W)
2 - - - -
12:30 Sched   PDW LEVANTE (W) 6
SPORTING HUELVA (W)
9 - - - -
12:40 Sched   PR GANDZASAR 6
ARARAT YEREVAN
8 - - - -
12:45 Sched   D2 SUN HEI SC 13
KWUN TONG
12 - - - -
12:45 Sched   SBG2 TUDELANO 14
REAL MADRID CASTILLA
9 - - - -
12:45 Sched   PDW SANTA TERESA (W) 15
REAL SOCIEDAD (W)
10 - - - -
13:00 Sched   D1 BELSHINA BOBRUISK 4
FC DNEPR MOGILEV
6 - - - -
13:00 Sched   D1 FC BREST 5
NEMAN
3 - - - -
13:00 Sched   D1 FC SLUTSK 2
FC MINSK
1 - - - -
13:00 Sched   D1 ACADEMIA CHISINAU 8
VERIS CHISINAU
2 - - - -
13:00 Sched   D1 DINAMO-AUTO TIRASPOL 11
DACIA CHISINAU
4 - - - -
13:00 Sched   D3 PUSZCZA NIEPOLOMICE 14
KOTWICA KOLOBRZEG
16 - - - -
13:00 Sched   PD RAYO VALLECANO 13
CELTA VIGO
7 - - - -
13:00 Sched   SD VALLADOLID 4
LAS PALMAS
1 - - - -
13:00 Sched   SBG1 CD LEALTAD 19
BURGOS
15 - - - -
13:00 Sched   SBG2 ATL. MADRID B 16
CF TRIVAL VALDERAS
20 - - - -
13:00 Sched   SBG2 CONQUENSE 19
RAYO VALLECANO B
18 - - - -
13:00 Sched   SBG2 GETAFE B 11
FUENLABRADA
13 - - - -
13:00 Sched   SBG2 LAS PALMAS B 5
HUESCA
3 - - - -
13:00 Sched   SBG3 MALLORCA B 5
GIMNASTIC
4 - - - -
13:00 Sched   SBG3 REUS 2
ATLETICO BALEARES
19 - - - -
13:00 Sched   SBG4 ALMERIA B 6
REAL JAEN
2 - - - -
13:00 Sched   SBG4 CACERENO 20
GRANADA CF B
4 - - - -
13:00 Sched   SBG4 MELILLA 19
UCAM MURCIA
1 - - - -
13:00 Sched   PDW FUND. ALBACETE (W) 13
RAYO VALLECANO (W)
8 - - - -
13:00 Sched   2LW OFSPOR 7
KARTALSPOR
14 - - - -
13:00 Sched   2LR GUMUSHANESPOR 9
ANKARAGUCU
11 - - - -
13:15 Sched   PR QARABAG 1
AZAL BAKU
8 - - - -
13:15 Sched   AFG BOTEV PLOVDIV 7
LEVSKI SOFIA
6 - - - -
13:15 Sched   ALG2 SANAT NAFT 4
GOL GOHAR
9 - - - -
13:15 Sched   D2 CHOJNICZAN. CHOJNICE 9
POGON SIEDLCE
16 - - - -
13:15 Sched   SBG2 CD TOLEDO 4
ATHLETIC CLUB B
8 - - - -
13:15 Sched   SBG4 LA HOYA LORCA 18
ARROYO CP
15 - - - -
13:30 Sched   A TORINO 14
SASSUOLO
13 - - - -
13:30 Sched   LPB L AQUILA 5
SAVONA
15 - - - -
13:30 Sched   LPC MELFI 13
CASERTANA
5 - - - -
13:30 Sched   ERD GRONINGEN 11
PSV
1 - - - -
13:30 Sched   D2 MIEDZ LEGNICA 14
OLIMPIA GRUDZIADZ
4 - - - -
13:30 Sched   PDW ATL. MADRID (W) 5
SAN GABRIEL (W)
14 - - - -
13:30 Sched   SL GENCLERBIRLIGI 11
KARDEMIR KARABUKSPOR
16 - - - -
13:30 Sched   SL KONYASPOR 14
GAZIANTEPSPOR
6 - - - -
13:30 Sched   1L ELAZIGSPOR 9
ALTINORDU
10 - - - -
13:30 Sched   1L GAZIANTEP BB 15
MANISASPOR
16 - - - -
13:30 Sched   1L SANLIURFASPOR 4
ADANA DEMIRSPOR
5 - - - -
13:30 Sched   2LW AYDINSPOR 1923 5
FETHIYESPOR
17 - - - -
13:30 Sched   2LW BAYRAMPASA 11
UMRANIYESPOR
4 - - - -
13:30 Sched   2LW FATIH KARAGUMRUK AS 10
HACETTEPE SK
12 - - - -
13:30 Sched   2LW ISKENDERUN DC 13
TARSUS IDMAN YURDU
15 - - - -
13:30 Sched   2LW KECIORENGUCU 9
TURGUTLUSPOR
16 - - - -
13:30 Sched   2LW MENEMEN BELEDIYE 3
1461 TRABZON
6 - - - -
13:30 Sched   2LW PENDIKSPOR 1
YENI MALATYASPOR
2 - - - -
13:30 Sched   2LW TAVSANLI LINYITSPOR 19
TOKATSPOR
8 - - - -
13:30 Sched   2LR GOLBASISPOR AS 14
DIYARBAKIR BB
16 - - - -
13:30 Sched   2LR GOZTEPE 3
KOCAELI BIRLIKSPOR
10 - - - -
13:30 Sched   2LR HATAYSPOR 5
ALTAY
8 - - - -
13:30 Sched   2LR INEGOLSPOR 2
BANDIRMASPOR
1 - - - -
13:30 Sched   2LR KAHRAMANMARASSPOR AS 18
POLATLI BUGSASSPOR
13 - - - -
13:30 Sched   2LR KIRKLARELISPOR 12
PAZARSPOR
6 - - - -
13:30 Sched   2LR NAZILLI BELEDIYESPOR 7
DUZYURTSPOR
15 - - - -
13:30 Sched   2LR SARIYER 4
TEPECIKSPOR A.S.
17 - - - -
14:00 Sched   GS SINGAPORE 3
THAILAND
4 - - - -
14:00 Sched   PR SLAVIJA SARAJEVO 8
DRINA ZVORNIK
9 - - - -
14:00 Sched   PR SLOBODA TUZLA 14
FK SARAJEVO
3 - - - -
14:00 Sched   PR VITEZ 13
TRAVNIK
11 - - - -
14:00 Sched   PR ZELJEZNICAR SARAJEVO 5
NK CELIK ZENICA
10 - - - -
14:00 Sched   D1 FK SILEKS 4
SKENDIJA
3 - - - -
14:00 Sched   D1 METALURG SKOPJE 6
FK HORIZONT TURNOVO
7 - - - -
14:00 Sched   D1 TETEKS 10
PELISTER
8 - - - -
14:00 Sched   NTH WERDER BREMEN II 2
EINT.BRAUNSCHWEIG II
9 - - - -
14:00 Sched   D2 ARSENAL TIVAT 7
ZABJELO
10 - - - -
14:00 Sched   D2 BRATSTVO CIJEVNA 12
RADNICKI BERANE
6 - - - -
14:00 Sched   D2 IBAR 11
JEZERO
8 - - - -
14:00 Sched   D2 ISKRA DANILOVGRAD 1
IGALO
2 - - - -
14:00 Sched   D2 JEDINSTVO B. POLJE 9
CETINJE
4 - - - -
14:00 Sched   D2 KOM 5
FK DECIC
3 - - - -
14:00 Sched   D3 RAKOW CZESTOCHOWA 8
ENERGETYK ROW RYBNIK
4 - - - -
14:00 Sched   D1 CUKARICKI 4
JAGODINA
11 - - - -
14:00 Sched   D1 OFK BEOGRAD 6
MLADOST LUCANI
7 - - - -
14:00 Sched   D2 SLOGA P. NA MLAVI 5
PROLETER NOVI SAD
4 - - - -
14:00 Sched   PR METALURG DONETSK 10
VOLYN LUTSK
9 - - - -
14:15 Sched   FINAL MOLDE
ODD BALLKLUBB
- - - -
14:30 Sched   D2 BISTRA 8
RUDES
10 - - - -
14:30 Sched   D2 OLYMPIAKOS NICOSIA 13
A.E. ZAKAKIOU
5 - - - -
14:30 Sched   D2 VARNSDORF 4
TABORSKO
6 - - - -
14:30 Sched   D2 ZNOJMO 11
USTI NAD LABEM
15 - - - -
14:30 Sched   D1 PETROJET 9
EL GEISH
7 - - - -
14:30 Sched   2BL FC NURNBERG 15
FC INGOLSTADT 04
1 - - - -
14:30 Sched   2BL KARLSRUHER SC 7
ERZGEBIRGE AUE
16 - - - -
14:30 Sched   2BL RB LEIPZIG 8
FC ST. PAULI
17 - - - -
14:30 Sched   N/E BERLINER AK 07 9
VIKTORIA BERLIN
15 - - - -
14:30 Sched   AP RACING MONTEVIDEO 2
CA RIVER PLATE
4 - - - -
14:45 Sched   PR PARTICK 9
ABERDEEN
5 - - - -
14:45 Sched   SL FC BASEL 1893 2
FC AARAU
7 - - - -
14:45 Sched   SL FC ST. GALLEN 3
FC VADUZ
9 - - - -
15:00 Sched   SL LACI 5
TEUTA DURRES
7 - - - -
15:00 Sched   SL SKENDERBEU KORCE 3
APOLONIA FIER
9 - - - -
15:00 Sched   PR PYUNIK YEREVAN 2
MIKA FC
4 - - - -
15:00 Sched   SL ODENSE 11
FC NORDSJAELLAND
6 - - - -
15:00 Sched   L1 NANTES 5
ST ETIENNE
7 - - - -
15:00 Sched   3LG FSV MAINZ 05 II 19
HALLESCHER FC
15 - - - -
15:00 Sched   NTH BV CLOPPENBURG 15
FT BRAUNSCHWEIG
18 - - - -
15:00 Sched   NTH EINT. NORDERSTEDT 11
HAMBURGER SV II
1 - - - -
15:00 Sched   NTH GOSLARER SC 13
SV MEPPEN
5 - - - -
15:00 Sched   NTH LUNEBURGER SK HANSA 14
BSV SW REHDEN
17 - - - -
15:00 Sched   NTH VFB OLDENBURG 12
VFR NEUMUNSTER
16 - - - -
15:00 Sched   NTH WEICHE FLENSBURG 10
HANNOVER 96 II
7 - - - -
15:00 Sched   PR NAXXAR LIONS 11
QORMI FC
7 - - - -
15:00 Sched   BP FAR RABAT 12
KAC KENITRA
5 - - - -
15:00 Sched   PR ARSENAL TULA 16
AMKAR
12 - - - -
15:00 Sched   1L ADANASPOR AS 13
GIRESUNSPOR
17 - - - -
15:00 Sched   1L ANTALYASPOR 3
DENIZLISPOR
12 - - - -
15:00 Sched   PR PORT TALBOT TOWN 7
CARMARTHEN TOWN
6 - - - -
15:15 Sched   PR QABALA 4
SIMURQ ZAQATALA
5 - - - -
15:30 Sched   JPL OOSTENDE 12
STANDARD LIEGE
5 - - - -
15:30 Sched   PR CRYSTAL PALACE 19
LIVERPOOL
11 - - - -
15:30 Sched   ISL MUMBAI CITY 5
CHENNAI TITANS
1 - - - -
15:30 Sched   LPA TORRES 13
SUDTIROL
12 - - - -
15:30 Sched   LPB PISTOIESE 6
PONTEDERA
9 - - - -
15:30 Sched   LPC BENEVENTO 2
LECCE
4 - - - -
15:30 Sched   LPC VIGOR LAMEZIA 7
LUPA ROMA
10 - - - -
15:30 Sched   ERD HERACLES 17
ADO DEN HAAG
15 - - - -
15:30 Sched   ERD PEC ZWOLLE 6
TWENTE
4 - - - -
15:30 Sched   D1 SPARTA ROTTERDAM 9
FC OSS
10 - - - -
15:30 Sched   L1 PANDURII TG JIU 11
FC BOTOSANI
8 - - - -
15:30 Sched   PR BLOEM CELTIC 10
CHIPPA UNITED
6 - - - -
15:30 Sched   PR SUPERSPORT UNITED 8
ORLANDO PIRATES
9 - - - -
16:00 Sched   D2 MONS 8
ANTWERP
13 - - - -
16:00 Sched   D1 NK LOKOMOTIVA ZAGREB 4
NK SLAVEN BELUPO
9 - - - -
16:00 Sched   D1 FC FREDERICIA 9
SKIVE
6 - - - -
16:00 Sched   D1 VENDSYSSEL FF 3
AB COPENHAGEN
8 - - - -
16:00 Sched   D1 VIBORG 2
BRONSHOJ
7 - - - -
16:00 Sched   A CESENA 19
SAMPDORIA
4 - - - -
16:00 Sched   A NAPOLI 3
CAGLIARI
15 - - - -
16:00 Sched   A PARMA 20
EMPOLI
16 - - - -
16:00 Sched   A UDINESE 8
CHIEVO
18 - - - -
16:00 Sched   A VERONA 10
FIORENTINA
11 - - - -
16:00 Sched   D1 KLAIPEDOS GRANITAS 7
FK ZALGIRIS VILNIUS
1 - - - -
16:00 Sched   D1 ZIMBRU CHISINAU 7
FC TIRASPOL
5 - - - -
16:00 Sched   4R VIEIRA
FREAMUNDE
- - - -
16:00 Sched   4R VIZELA
OPERARIO
- - - -
16:00 Sched   CHL FC LE MONT LS 9
FC WIL 1900
8 - - - -
16:00 Sched   CHL FC WINTERTHUR 4
FC LAUSANNE-SPORT
5 - - - -
16:00 Sched   SL ESKISEHIRSPOR 15
ERCIYESSPOR
13 - - - -
16:30 Sched   D1 AARHUS 5
LYNGBY
1 - - - -
16:30 Sched   BL HAMBURGER SV 17
WERDER BREMEN
16 - - - -
16:30 Sched   IPL ESTEGHLAL FC 5
PERSEPOLIS FC
8 - - - -
16:30 Sched   D1 LECHIA GDANSK 13
JAGIELLONIA
4 - - - -
16:45 Sched   SF OMAN
QATAR
- - - -
16:45 Sched   D1 PLZEN 3
BOHEMIANS 1905
11 - - - -
17:00 Sched   D1 DEPORTIVO QUITO 10
DEPORTIVO CUENCA
6 - - - -
17:00 Sched   D1 EL RAJA MARSA MATRUH 14
ZAMALEK SC
4 - - - -
17:00 Sched   LPA AREZZO 9
REAL VICENZA
2 - - - -
17:00 Sched   LPB PRO PIACENZA 20
ASCOLI
1 - - - -
17:00 Sched   LPC FOGGIA 8
MATERA
9 - - - -
17:00 Sched   PR VALLETTA FC 3
MOSTA FC
6 - - - -
17:00 Sched   BP CHABAB ATL. KHENIFRA 14
FUS RABAT
10 - - - -
17:00 Sched   BP RAJA CASABLANCA 9
MAGHREB FES
16 - - - -
17:00 Sched   D3 STAL MIELEC 6
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
9 - - - -
17:00 Sched   SEG AC. VISEU 21
SANTA CLARA
22 - - - -
17:00 Sched   SEG LEIXOES 12
SPORTING CP B
14 - - - -
17:00 Sched   SEG TONDELA 8
FARENSE
13 - - - -
17:00 Sched   4R FEIRENSE
CHAVES
- - - -
17:00 Sched   4R GIL VICENTE
VARZIM
- - - -
17:00 Sched   4R NACIONAL
RIBEIRAO
- - - -
17:00 Sched   4R PACOS FERREIRA
ATLETICO RIACHENSE
- - - -
17:00 Sched   4R PENAFIEL
AVES
- - - -
17:00 Sched   4R SANTA MARIA FC
SANTA EULALIA
- - - -
17:00 Sched   D1 RADOMLJE 10
KRKA
9 - - - -
17:00 Sched   SBG1 CELTA VIGO B 12
GUIJUELO
4 - - - -
17:00 Sched   SL FC THUN 4
BSC YOUNG BOYS
5 - - - -
17:00 Sched   PR VORSKLA POLTAVA 7
ZARYA LUGANSK
4 - - - -
17:30 Sched   BL STURM GRAZ 4
RED BULL SALZBURG
1 - - - -
17:30 Sched   AFG BEROE 3
SLAVIA SOFIA
10 - - - -
17:30 Sched   D1 VIDEOTON FC 1
FERENCVAROSI TC
6 - - - -
17:30 Sched   PR SPARTAK MOSCOW 9
MORDOVIA SARANSK
10 - - - -
17:30 Sched   SBG1 ATLETICO ASTORGA FC 14
OVIEDO
1 - - - -
17:30 Sched   SBG3 UE OLOT 17
HERCULES
3 - - - -
17:45 Sched   ERD UTRECHT 10
CAMBUUR
7 - - - -
18:00 Sched   SL ELBASANI 10
TIRANA
1 - - - -
18:00 Sched   SL PARTIZANI 4
FK KUKESI
2 - - - -
18:00 Sched   D1 RNK SPLIT 5
NK ZAGREB
6 - - - -
18:00 Sched   D1 NEA SALAMIS 8
ERMIS
6 - - - -
18:00 Sched   SL BRONDBY 5
SONDERJYSKE
9 - - - -
18:00 Sched   PR HULL CITY 15
TOTTENHAM
12 - - - -
18:00 Sched   L1 MONTPELLIER 13
TOULOUSE
12 - - - -
18:00 Sched   CL SPORTING CRISTAL 1
U. COMERCIO
4 - - - -
18:00 Sched   L1 CFR 1907 CLUJ 2
CSMS IASI
18 - - - -
18:00 Sched   D1 FK PARTIZAN 1
NAPREDAK
15 - - - -
18:00 Sched   PD LEVANTE 19
VALENCIA
4 - - - -
18:00 Sched   SD GIRONA 2
RECREATIVO HUELVA
7 - - - -
18:00 Sched   SD MIRANDES 21
LEGANES
18 - - - -
18:00 Sched   SBG1 MURCIA 3
SPORTING GIJON B
16 - - - -
18:00 Sched   SBG1 TROPEZON 18
COMPOSTELA
10 - - - -
18:00 Sched   SBG1 UD LOGRONES 2
CORUXO
6 - - - -
18:00 Sched   SBG1 UP LANGREO 7
REAL AVILES
11 - - - -
18:00 Sched   SBG1 ZAMORA 13
UD SOMOZAS
17 - - - -
18:00 Sched   SBG2 REAL UNION 15
UD SOCUELLAMOS CF
17 - - - -
18:00 Sched   SBG3 ALCOYANO 8
VILLARREAL B
15 - - - -
18:00 Sched   SBG3 CD ELDENSE 18
ELCHE ILICITANO
13 - - - -
18:00 Sched   SBG3 LLEIDA ESPORTIU 6
VALENCIA MESTALLA
14 - - - -
18:00 Sched   SBG4 CARTAGENA 9
CORDOBA B
13 - - - -
18:00 Sched   SBG4 EL PALO 8
BETIS B
5 - - - -
18:00 Sched   SBG4 LINENSE 7
CADIZ
3 - - - -
18:00 Sched   SBG4 LUCENA 16
VILLANOVENSE
10 - - - -
18:30 Sched   D1 LDU QUITO 3
BARCELONA SC
2 - - - -
18:30 Sched   D2 MACARA 5
DELFIN SC
8 - - - -
18:30 Sched   BL VFB STUTTGART 18
FC AUGSBURG
10 - - - -
18:30 Sched   SBG2 SESTAO RIVER 6
SD LEIOA
7 - - - -
18:30 Sched   1L ORDUSPOR 18
SAMSUNSPOR
11 - - - -
19:00 Sched   JPL GENK 8
KV MECHELEN
11 - - - -
19:00 Sched   AP CS CARTAGINES 5
BELEN SIGLO
9 - - - -
19:00 Sched   D1 SLAVIA PRAHA 9
HRADEC KRALOVE
16 - - - -
19:00 Sched   AP MALACATECO 9
COATEPEQUE
12 - - - -
19:00 Sched   AP SUCHITEPEQUEZ 5
HALCONES FC
11 - - - -
19:00 Sched   B CATANIA 17
LATINA
22 - - - -
19:00 Sched   LPA GIANA E. 11
MANTOVA
15 - - - -
19:00 Sched   LPB PISA 2
CARRARESE
16 - - - -
19:00 Sched   LPC MARTINA FRANCA 1947 16
MESSINA
12 - - - -
19:00 Sched   D1 PIAST GLIWICE 10
LECH POZNAN
7 - - - -
19:00 Sched   4R ORIENTAL
VITORIA SETUBAL
- - - -
19:00 Sched   SBG3 UE CORNELLA 11
BADALONA
7 - - - -
19:00 Sched   SL BESIKTAS 4
KASIMPASA
10 - - - -
19:15 Sched   AP ANTIGUA GFC 7
GUASTATOYA
10 - - - -
19:15 Sched   SD BETIS 6
ALAVES
14 - - - -
19:30 Sched   D1 UNIVERSIDAD CATOLICA 9
MANTA FC
11 - - - -
19:30 Sched   D1 AL AHLY CAIRO 12
AL NASR CAIRO
20 - - - -
19:30 Sched   D1 GYORI ETO FC 9
DEBRECENI VSC
7 - - - -
19:30 Sched   SBG1 MARINO DE LUANCO 20
CULTURAL LEONESA
8 - - - -
19:30 Sched   PR METALURG ZAPOROZHYE 12
DINAMO KIEV
1 - - - -
19:45 Sched   D1 BNEI SAKHNIN 13
BEITAR JERUSALEM
6 - - - -
20:00 Sched   SF SAUDI ARABIA
U. ARAB EMIRATES
- - - -
20:00 Sched   SL FC MIDTJYLLAND 1
AALBORG
4 - - - -
20:00 Sched   AP U.N.A.M.- PUMAS 12
MONTERREY
5 - - - -
20:00 Sched   P/R BRANN
MJONDALEN
- - - -
20:00 Sched   SD ATLETICO TORINO 10
WALTER ORMENO
16 - - - -
20:00 Sched   SD COMERCIANTES UNIDOS 14
PACIFICO
9 - - - -
20:00 Sched   SD DEPORTIVO COOPSOL 2
SPORT BOYS
12 - - - -
20:00 Sched   SD DEPORTIVO MUNICIPAL 1
ALIANZA UNIVERSIDAD
3 - - - -
20:00 Sched   SD JOSE GALVEZ 15
CARLOS A. MANNUCCI
4 - - - -
20:00 Sched   SD SPORT VICTORIA 13
UNION HUARAL
6 - - - -
20:00 Sched   D1 SLOVAN BRATISLAVA 6
SPARTAK MYJAVA
5 - - - -
20:00 Sched   PD ELCHE 18
CORDOBA
20 - - - -
20:00 Sched   SD ALBACETE 22
OSASUNA
16 - - - -
20:15 Sched   CL LEON DE HUANUCO 9
UNIVERSITARIO
6 - - - -
20:30 Sched   BP RENAISSANCE BERKANE 6
KAWKAB A.C.MARRAKECH
3 - - - -
20:30 Sched   L1 PETROLUL PLOIESTI 3
ASA TARGU MURES
5 - - - -
20:30 Sched   CF NEW YORK RED BULLS
NEW ENG. REVOLUTION
- - - -
21:00 Sched   JPL KORTRIJK 6
ZULTE-WAREGEM
13 - - - -
21:00 Sched   AP NACIONAL POTOSI 10
PETROLERO
9 - - - -
21:00 Sched   AP UNIVERSITARIO PANDO 12
THE STRONGEST
7 - - - -
21:00 Sched   A CRUZEIRO 1
GOIAS
12 - - - -
21:00 Sched   A FIGUEIRENSE 13
VITORIA
16 - - - -
21:00 Sched   A FLAMENGO 10
CRICIUMA
20 - - - -
21:00 Sched   A SANTOS 8
SAO PAULO
2 - - - -
21:00 Sched   A SPORT RECIFE 11
FLUMINENSE
7 - - - -
21:00 Sched   AP COBRESAL 17
O HIGGINS
5 - - - -
21:00 Sched   AP PALESTINO 6
UNION LA CALERA
4 - - - -
21:00 Sched   AP U. CATOLICA 12
COLO COLO
2 - - - -
21:00 Sched   AP2 DEPORTES COPIAPO 10
UNION SAN FELIPE
2 - - - -
21:00 Sched   D1 LDU LOJA 7
CD OLMEDO
12 - - - -
21:00 Sched   D1 MUSHUC RUNA SC 8
EL NACIONAL
5 - - - -
21:15 Sched   4R GUIMARAES
SC BRAGA
- - - -
21:30 Sched   AP2 SANTIAGO MORNING 4
IBERIA
8 - - - -
21:30 Sched   AP RAMPLA JRS 13
TACUAREMBO
16 - - - -
21:30 Sched   APOC ATLETICO EL VIGIA FC 3
YARACUYANOS FC
1 - - - -
21:30 Sched   APOR MARGARITA FC 3
DEPORT. ANZOATEGUI B
6 - - - -
21:30 Sched   APOR MONAGAS SC 4
UCV
8 - - - -
21:45 Sched   A AC MILAN 7
INTER
9 - - - -
22:00 Sched   PD BELGRANO CORDOBA 14
TIGRE
10 - - - -
22:00 Sched   PD ESTUDIANTES L.P. 6
DEFENSA Y JUSTICIA
18 - - - -
22:00 Sched   PBN COLON SANTA FE 4
FERRO CARRIL OESTE
10 - - - -
22:00 Sched   PBN HURACAN 6
UNION SANTA FE
1 - - - -
22:00 Sched   AP BOLIVAR 2
CLUB UNIVERSITARIO
6 - - - -
22:00 Sched   AP2 SAN LUIS 1
D. LA SERENA
11 - - - -
22:00 Sched   GS RIONEGRO 2
UNION MAGDALENA
4 - - - -
22:00 Sched   AP LIMON FC 10
LD ALAJUELENSE
1 - - - -
22:00 Sched   D2 DEPORTIVO QUEVEDO 6
MUNICIPAL CANAR
12 - - - -
22:00 Sched   L1 MARSEILLE 2
BORDEAUX
4 - - - -
22:00 Sched   SD ALFOSNO UGARTE 11
DEFEN. SAN ALEJANDRO
8 - - - -
22:00 Sched   PD VILLARREAL 8
GETAFE
10 - - - -
22:00 Sched   SD ALCORCON 12
LUGO
10 - - - -
22:00 Sched   AP FENIX 14
PENAROL
3 - - - -
22:00 Sched   AP DEPORTIVO LARA 6
DEPORTIVO TACHIRA FC
5 - - - -
22:00 Sched   APOC ATLETICO SOCOPO FC 2
ZAMORA FC B
7 - - - -
22:30 Sched   AP AC MINEROS 10
CARABOBO FC
9 - - - -
22:30 Sched   AP ARAGUA FC 7
DEPORTIVO PETARE
17 - - - -
22:30 Sched   AP ESTUDIANTES FC 11
ZULIA FC
18 - - - -
22:30 Sched   AP METROPOLITANOS FC 13
DEPORTIVO ANZOATEGUI
8 - - - -
22:30 Sched   AP TRUJILLANOS FC 2
TUCANES FC
3 - - - -
23:00 Sched   AP2 RANGERS DE TALCA 13
DEPORTES CONCEPCION
9 - - - -
23:00 Sched   AP JUV. INDEPENDIENTE 7
AD ISIDRO METAPAN
1 - - - -
23:00 Sched   CL 3 DE FEBRERO 9
DEPORTIVO CAPIATA
10 - - - -
23:00 Sched   CL ALIANZA LIMA 2
UTC
14 - - - -
23:30 Sched   A CHAPECOENSE-SC 15
BOTAFOGO
19 - - - -
23:30 Sched   A CORINTHIANS 3
GREMIO
6 - - - -
23:30 Sched   A CORITIBA 17
PALMEIRAS
14 - - - -
23:30 Sched   AP A. ITALIANO 11
U. DE CONCEPCION
14 - - - -
23:30 Sched   AP CARACAS FC 4
ATLETICO VENEZUELA
12 - - - -
FINISHED GAMES
K/O Stat Time League Home LP YR Away LP YR HT FT ET PN Scorers    
(19:30) Post   SL ASTERAS TRIPOLIS 7
PAOK
1 - - - -
(17:15) Post   SL NIKI VOLOU 18
LEVADIAKOS
15 - - - -
(17:15) Post   SL OFI 13
A.O.K. KERKYRA
12 - - - -
(17:15) Post   SL VERIA 4
KALLONI AEL
3 - - - -
(16:00) Post   FLG1 ACHARNAIKOS 6
A.O. TRAHONES ALIMOU
9 - - - -
(16:00) Post   FLG1 AEK ATHENS 2
EPISKOPI
8 - - - -
(16:00) Post   FLG1 CHANIA 3
PANAIGIALEIOS
4 - - - -
(16:00) Post   FLG1 FOSTIRAS 13
AE ERMIONIDAS
7 - - - -
(16:00) Post   FLG1 IRAKLIS PSACHNON 10
APOLLON SMIRNIS
1 - - - -
(16:00) Post   FLG1 PANILIAKOS 12
PANACHAIKI 2005
5 - - - -
(16:00) Post   FLG2 AIGINIAKOS FC 7
LARISA
4 - - - -
(16:00) Post   FLG2 APOLLON 1926 8
FOKIKOS
11 - - - -
(16:00) Post   FLG2 LAMIA 1
OLYMPIAKOS VOLOU
6 - - - -
(16:00) Post   FLG2 PAE IRAKLIS 1908 2
ETHNIKOS GAZOROU
12 - - - -
(16:00) Post   FLG2 TIRNAVOS 2005 13
PIERIKOS
10 - - - -
(16:00) Post   FLG2 ZAKINTHOS 3
ANAGENNISI KARDITSA
5 - - - -
(15:00) Post   SL PANATHINAIKOS 5
ERGOTELIS
16 - - - -
(15:00) Post   2G1 ANAGENNISI GIAN. 13
APOLLON ARNEAS
15 - - - -
(15:00) Post   2G1 ARIS AKROPOTAMOU 14
PANSERRAIKOS
1 - - - -
(15:00) Post   2G1 BYZANTIO KOKKIN. 10
ARIS THESSALONIKIS
4 - - - -
(15:00) Post   2G1 DOXA DRAMAS 6
THIELLA
9 - - - -
(15:00) Post   2G1 ETHNIKOS AGIONERIOU 11
ETHN.ALEXANDROUPOLI
8 - - - -
(15:00) Post   2G1 IRAKLIS AMPELOKIPON 12
EVROS SOUFLIOU
3 - - - -
(15:00) Post   2G1 KAMPANIAKOS 5
KAVALA
2 - - - -
(15:00) Post   2G1 KASTORIA 16
ORFEAS ELEFTHER.
7 - - - -
(15:00) Post   2G2 ANAGENNISI ARTAS 2
OPOUNTIOS MARTINOU
7 - - - -
(15:00) Post   2G2 DOTIEAS AGIAS 12
ETHNIKOS FILIPPIADAS
10 - - - -
(15:00) Post   2G2 EA PAVLOU 15
AE KARAISKAKIS
6 - - - -
(15:00) Post   2G2 ECONOMOS TSARITSANIS 11
LEFKADIA NAOUSAS
16 - - - -
(15:00) Post   2G2 PIRSOS GREVENON 14
TRIKALA
4 - - - -
(15:00) Post   2G2 PYRASOS 9
ACHILLEAS NEOKESARIA
1 - - - -
(15:00) Post   2G2 THESPROTOS 5
KOZANI
8 - - - -
(15:00) Post   2G2 VATANIAKOS 13
RIGAS FEREOS
3 - - - -
(15:00) Post   2G3 EOLIKOS 5
ZAKYNTHIAKOS
9 - - - -
(15:00) Post   2G3 KALAMATA 4
PANARGIAKOS
1 - - - -
(15:00) Post   2G3 MANDRAIKOS 13
VIZAS MEGARON
14 - - - -
(15:00) Post   2G3 PANARKADIKOS 12
ACHAIKI
10 - - - -
(15:00) Post   2G3 PANELEFSINIAKOS 3
DOXA N.MANOLADAS
2 - - - -
(15:00) Canc   2G3 PAO LOUTRAKIOU 6
AO KIMIS
15 - - - -
(15:00) Post   2G3 PAO VARDAS 7
ASTERAS MAGOULAS
11 - - - -
(02:30) Canc   APOC DEPORTIVO TACHIRA B 10
UNION LARA SC
8 - - - -
Sched Scheduled Pen Penalties H/T Half Time  YR Yellow / Red Cards OWN. Own Goal
1 HF First Half Int Interrupted  K/O  Kick Off Time  FT  Full Time E/T. Extra Time
2 HF Second Half Abd Abandoned  Stat  Game Status  ET  Extra Time PEN. Penalty
Fin Finished Post Postponed  Time  Game Time  PN  Penalty Kicks  Latest Score
E/T Extra Time Canc Cancelled  LP League Table Position      Information
Back to Top