Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

02:00
2 HF
87'
ORSOMARSO
1
 
 
CORTULUA
4
 
 
0
0
2
1
 

02:00
2 HF
88'
QUINDIO
2
 
1
HUILA
3
 
 
1
1
1
2
 

02:00
2 HF
78'
USA
 
 
ECUADOR
 
 
 
0
0
0
0
TV

02:30
2 HF
53'
BOTAFOGO
4
 
 
PORTUGUESA-RJ
5
 
 
0
0
0
0
 

02:30
2 HF
54'
AMERICA DE CALI
1
 
 
ATLETICO CALI
3
 
 
1
0
1
0
TV
 

02:30
2 HF
58'
RIONEGRO FC
 
 
ORIENTE PETROLERO
 
1
 
0
1
0
1
TV

02:30
2 HF
55'
PERU (U17)
5
 
 
CHILE (U17)
4
 
 
0
0
0
0
 

03:30
1 HF
12'
SANTA TECLA
 
 
FAS
 
 
 
0
0

04:00
SCH
AD CARMELITA
12
 
 
CS HEREDIANO
9
 
 

04:05
SCH
GUADALUPE FC
10
 
 
CS CARTAGINES
7
 
 

10:45
SCH
HUME CITY
6
 
 
DANDENONG CITY
13
 
 

10:45
SCH
MELBOURNE KNIGHTS
3
 
 
PORT MELBOURNE
11
 
 

11:15
SCH
PASCOE VALE
12
 
 
SOUTH MELBOURNE
9
 
 

11:30
SCH
OAKLEIGH CANNONS
14
 
 
HEIDELBERG UNITED
4
 
 

12:20
SCH
JAPAN
 
 
COLOMBIA
 
 
 
TV

13:00
SCH
TADJENANT
12
 
 
MC ORAN
11
 
 

13:00
SCH
SOUTH KOREA
 
 
BOLIVIA
 
 
 
TV

13:30
SCH
BAYSWATER CITY
2
 
 
FLOREAT ATHENA
5
 
 
 

13:35
SCH
UZBEKISTAN
 
 
URUGUAY
 
 
 
TV

14:00
SCH
BOTEV PLOVDIV
 
 
LOKOMOTIV SOFIA
 
 
 
 

15:00
SCH
MALAWI
4
 
 
MOROCCO
1
 
 
TV
 

15:00
SCH
HAPOEL IKSAL
16
 
 
HAPOEL KATAMON
2
 
 

15:00
SCH
HAPOEL NAZARETH-ILLIT
1
 
 
HAPOEL RAMAT GAN
8
 
 

15:00
SCH
HAPOEL PETAH TIKVA
10
 
 
HAPOEL AFULA
5
 
 

15:00
SCH
HAPOEL RISHON LEZION
12
 
 
HAPOEL MARMOREK
14
 
 

15:00
SCH
ACS FORESTA SUCEAVA
7
 
 
CSM RAMNICU SARAT
14
 
 

15:00
SCH
FC BOTOSANI II
13
 
 
METALUL BUZAU
8
 
 

15:00
SCH
INAINTE MODELU
7
 
 
PROGRESUL SPARTAC
4
 
 

15:00
SCH
ACSO FILIASI
8
 
 
CS SPORTING ROSIORI
13
 
 

15:00
SCH
CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II
11
 
 
FC PUCIOASA
9
 
 

15:00
SCH
FC ASTRA GIURGIU II
4
 
 
VIITORUL DOMNESTI
16
 
 

15:00
SCH
FC VOLUNTARI II
7
 
 
FC UNIVERSITATEA CRAIOVA
3
 
 

15:00
SCH
FCM ALEXANDRIA
6
 
 
ATLETIC BRADU
15
 
 

15:00
SCH
CSM LUGOJ
15
 
 
FC AVRIG
8
 
 

15:00
SCH
DUMBRAVITA
4
 
 
SOIMII LIPOVA
1
 
 

15:00
SCH
MILLENIUM GIARMATA
12
 
 
METALURGISTUL CUGIR
3
 
 

15:00
SCH
UNIREA ALBA IULIA
9
 
 
CETATE DEVA
14
 
 

15:00
SCH
ARIESUL 1907 TURDA
7
 
 
CETATE RASNOV
6
 
 

15:00
SCH
GLORIA BISTRITA
9
 
 
AFC HARMAN
12
 
 

15:00
SCH
MSE TARGU MURES
14
 
 
UNIREA TASNAD
10
 
 

15:00
SCH
ODORHEIU SECUIESC
13
 
 
CFR CLUJ II
5
 
 

15:00
SCH
SANATATEA CLUJ
4
 
 
AVANTUL REGHIN
8
 
 

15:00
SCH
UNIREA DEJ
11
 
 
ASC RECEA
1
 
 

15:00
SCH
AS DJERBA
 
 
ESPERANCE ST
 
 
 

15:00
SCH
OASIS SPORTIVE KEBILI
 
 
ETOILE DU SAHEL
 
 
 

15:00
SCH
URA FC
4
 
 
BUL FC
5
 
 

16:00
SCH
ODD BALLKLUBB
 
 
AALBORG
 
 
 
 

17:00
SCH
NIGERIA
1
 
 
SEYCHELLES
4
 
 
TV
 

18:30
SCH
AL-WAHDA SCC
 
 
SHABAB AL-AHLI DUBAI
 
 
 
 

19:00
SCH
BOTSWANA
4
 
 
ANGOLA
2
 
 
TV
 

19:00
SCH
BURKINA FASO
3
 
 
MAURITANIA
1
 
 
TV
 

19:00
SCH
SUDAN
4
 
 
EQUATORIAL GUINEA
3
 
 
TV
 

19:00
SCH
BULGARIA
3
 
 
MONTENEGRO
4
 
 
TV
 

19:00
SCH
SEVILLA
 
 
FC SCHALKE 04
 
 
 
 

19:15
SCH
VALERENGA
 
 
LILLESTROM
 
 
 
 

20:00
SCH
FORTUNA KOLN
14
 
 
VFR AALEN
20
 
 

20:00
SCH
BSV SW REHDEN
11
 
 
FC ST. PAULI II
13
 
 

20:00
SCH
BFC DYNAMO
11
 
 
HERTHA BERLIN II
3
 
 

20:00
SCH
SV BABELSBERG 03
6
 
 
FC OBERLAUSITZ NEUGERSDORF
16
 
 

20:00
SCH
VFB AUERBACH
13
 
 
OPTIK RATHENOW
18
 
 

20:00
SCH
ROT-WEISS OBERHAUSEN
2
 
 
FORTUNA DUSSELDORF II
12
 
 

20:00
SCH
SC VERL
7
 
 
SV LIPPSTADT 08
10
 
 

20:00
SCH
TSV BUCHBACH
6
 
 
WACKER BURGHAUSEN
7
 
 

20:15
SCH
TUNISIA
1
 
 
ESWATINI
4
 
 
TV
 

20:30
SCH
FC MEMMINGEN
4
 
 
FC SCHWEINFURT 05
3
 
 

20:30
SCH
ACHILLES 29 (W)
4
 
 
EXCELSIOR/BARENDRECHT (W)
3
 
 
 

20:30
SCH
AJAX (W)
3
 
 
TWENTE (W)
1
 
 
 

20:30
SCH
HEERENVEEN (W)
1
 
 
VV ALKMAAR (W)
2
 
 
 

20:30
SCH
PSV (W)
2
 
 
PEC ZWOLLE (W)
5
 
 
 

21:00
SCH
ALMERE CITY FC
13
 
 
TOP OSS
6
 
 

21:00
SCH
DEN BOSCH
4
 
 
TELSTAR
16
 
 

21:00
SCH
FC EINDHOVEN
14
 
 
DORDRECHT
17
 
 

21:00
SCH
VOLENDAM
15
 
 
CAMBUUR
12
 
 

21:00
SCH
WAALWIJK
11
 
 
HELMOND SPORT
19
 
 

21:00
SCH
ANGUILLA
29
 
 
US VIRGIN ISLANDS
33
 
 
 

21:05
SCH
PARTICK
9
 
 
INVERNESS CT
5
 
 

21:30
SCH
LOMMEL UNITED
2
 
 
OH LEUVEN
3
 
 
 

21:30
SCH
COBH RAMBLERS
9
 
 
SHELBOURNE
1
 
 

21:45
SCH
ALGERIA
1
 
 
GAMBIA
4
 
 
TV
 

21:45
SCH
ALBANIA
4
 
 
TURKEY
3
 
 
TV
 

21:45
SCH
ANDORRA
6
 
 
ICELAND
2
 
 
TV
 

21:45
SCH
ENGLAND
1
 
 
CZECH REPUBLIC
2
 
 
TV
 

21:45
SCH
LUXEMBOURG
5
 
 
LITHUANIA
4
 
 
TV
 

21:45
SCH
MOLDOVA
5
 
 
FRANCE
1
 
 
TV
 

21:45
SCH
PORTUGAL
1
 
 
UKRAINE
2
 
 
TV
 

21:45
SCH
DUNGANNON SWIFTS
2
 
 
LINFIELD
1
 
 

21:45
SCH
ATHLONE TOWN
3
 
 
LONGFORD TOWN FC
5
 
 

21:45
SCH
GALWAY UNITED
8
 
 
DROGHEDA UNITED
7
 
 

21:45
SCH
WEXFORD FC
10
 
 
BRAY WANDERERS
2
 
 

21:45
SCH
LLANDUDNO
5
 
 
ABERYSTWYTH TOWN
2
 
 
 

21:45
SCH
THE NEW SAINTS
2
 
 
BALA TOWN
6
 
 
 

22:00
SCH
ARGENTINA
 
 
VENEZUELA
 
 
 
TV

22:00
SCH
FINN HARPS
10
 
 
SHAMROCK ROVERS
1
 
 

22:00
SCH
DEPORTIVO LA CORUNA
4
 
 
ALMERIA
9
 
 
TV

22:00
SCH
TENERIFE
16
 
 
OSASUNA
1
 
 
TV

22:30
SCH
REAL GARCILASO
5
 
 
DEPORTIVO BINACIONAL
2
 
 
TV

23:00
SCH
CD AUDAZ
 
 
LUIS ANGEL FIRPO
 
 
 

23:45
SCH
AGUILA
 
 
JOCORO FC
 
 
 

FINISHED GAMES
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score