Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

15:45
2 HF
90+
ALG
ELMO ADAB
18
 
 
SEPIDROOD RASHT
9
 
 
0
0
0
2
 
16:00
2 HF
87'
1R
AZAM
 
 
TRIANGLE UNITED
 
 
 
0
1
0
1
16:00
2 HF
87'
1R
TS GALAXY FC
 
 
CNAPS SPORT
 
 
 
1
0
1
0
16:00
2 HF
83'
D1
FC FASTAV ZLIN
12
2
 
SPARTA PRAHA
8
 
 
0
2
0
2
TV
16:00
2 HF
87'
D1
KARVINA
16
4
 
BOHEMIANS 1905
10
 
 
0
0
0
0
TV
16:00
2 HF
88'
D1
VEJLE
5
 
 
HVIDOVRE
9
 
 
0
0
3
0
16:00
2 HF
88'
EPL
BOURNEMOUTH
16
 
 
EVERTON
8
3
 
1
1
3
1
TV
16:00
2 HF
87'
WSL
BRIGHTON (W)
6
 
 
CHELSEA (W)
4
 
 
0
0
0
0
16:00
2 HF
87'
WSL
TOTTENHAM (W)
12
 
 
LIVERPOOL (W)
10
 
1
1
0
1
0
16:00
2 HF
87'
L1
NANTES
9
1
 
REIMS
8
2
 
0
0
1
0
TV
16:00
2 HF
85'
NTH
HANNOVERSCHER SC
18
 
 
SV DROCHTERSEN/ASSEL
9
 
 
0
0
1
0
16:00
2 HF
88'
NTH
VFB OLDENBURG
12
 
 
EINTRACHT NORDERSTEDT
8
 
 
2
0
2
1
16:00
2 HF
87'
N/E
ROT-WEISS ERFURT
16
 
 
BFC DYNAMO
10
 
 
0
1
2
1
16:00
2 HF
85'
WST
FC SCHALKE 04 II
19
 
 
FORTUNA KOLN
17
 
1
1
0
1
0
16:00
2 HF
85'
A
BRESCIA
12
1
1
BOLOGNA
7
5
 
3
1
3
4
TV
16:00
2 HF
85'
A
PARMA
11
 
 
CAGLIARI
18
4
 
0
2
1
3
TV
16:00
2 HF
81'
A
SPAL
17
3
 
LAZIO
6
2
 
0
1
1
1
TV
16:00
2 HF
79'
B
COSENZA
17
1
 
PESCARA
12
2
 
0
1
1
1
TV
16:00
2 HF
84'
B
CROTONE
10
1
 
EMPOLI
9
 
 
0
0
0
0
TV
16:00
2 HF
87'
CGA
ALBINOLEFFE
12
 
1
PIANESE
4
 
 
0
0
0
0
16:00
2 HF
84'
CGA
CARRARESE
11
 
 
PISTOIESE
10
 
 
0
1
2
1
16:00
2 HF
87'
CGA
LECCO
15
 
 
ROBUR SIENA
14
 
 
0
2
0
2
16:00
2 HF
87'
CGA
OLBIA
6
 
 
ALESSANDRIA
9
 
 
0
1
0
2
16:00
2 HF
87'
CGA
PONTEDERA
7
 
 
NOVARA
3
 
 
0
0
0
0
16:00
2 HF
84'
CGB
IMOLESE
16
 
 
MODENA
19
 
 
0
1
0
1
16:00
2 HF
85'
CGB
PIACENZA
4
 
 
FERMANA
15
 
 
0
0
0
1
16:00
2 HF
87'
CGB
SAMBENEDETTESE
8
 
 
ARZIGNANO VALCHIAMPO
12
 
 
0
1
2
1
16:00
2 HF
85'
CGB
SUDTIROL
9
 
 
REGGIO AUDACE
3
 
 
0
1
0
3
16:00
2 HF
88'
CGC
CATANIA
6
 
 
VITERBESE CASTRENSE
7
 
 
0
0
1
0
16:00
2 HF
83'
CGC
PAGANESE
11
 
 
VIRTUS FRANCAVILLA
14
 
 
0
0
0
0
16:00
2 HF
87'
CGC
TERAMO
18
 
 
CAVESE
15
 
 
1
0
2
0
16:00
2 HF
81'
CGC
TERNANA
1
 
 
MONOPOLI
13
 
 
0
0
0
2
16:00
2 HF
87'
AW
CF FLORENTIA (W)
10
 
 
FIORENTINA (W)
9
 
 
0
2
1
3
 
16:00
2 HF
86'
PR
AKTOBE
12
 
 
FC ATYRAU
11
 
 
1
2
2
2
 
16:00
2 HF
89'
PR
FC ASTANA
4
 
 
SHAKHTER KARAGANDY
7
 
 
0
1
2
1
 
16:00
2 HF
90'
PR
KAIRAT ALMATY
2
 
 
ZHETYSU
5
 
 
3
0
4
1
 
16:00
2 HF
89'
ND
SFINTUL GHEORGHE
2
 
 
DINAMO-AUTO TIRASPOL
6
 
 
0
0
1
0
16:00
2 HF
90+
D1
JERV
9
 
 
RAUFOSS
6
 
 
1
0
1
0
16:00
2 HF
87'
D1
KFUM OSLO
4
 
 
SKEID
14
 
 
1
1
2
1
16:00
2 HF
87'
D1
NEST-SOTRA
8
 
 
TROMSDALEN UIL
16
 
 
1
0
2
0
16:00
2 HF
88'
D1
STROMMEN
15
 
 
START
2
 
 
0
0
0
0
16:00
2 HF
87'
EK
POGON SZCZECIN
4
1
 
LKS LODZ
16
3
 
0
0
1
0
TV
16:00
2 HF
84'
CTR
KHIMKI 2
10
 
 
ZORKY KRASNOGORSK
6
 
 
1
1
1
5
16:00
2 HF
90'
U-P
LADA TOGLIATTI
10
 
 
TYUMEN
7
 
 
1
0
1
1
16:00
2 HF
87'
PSL
BLACK LEOPARDS
12
 
 
BAROKA FC
10
 
 
0
1
0
2
TV
16:00
2 HF
83'
PSL
BLOEM CELTIC
11
 
 
STELLENBOSCH FC
15
 
 
0
1
2
1
TV
16:00
2 HF
87'
NFS
AJAX CAPE TOWN
8
 
 
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
3
 
 
2
1
3
2
16:00
2 HF
82'
NFS
JOMO COSMOS
10
 
 
REAL KINGS FC
16
 
 
0
1
0
2
16:00
2 HF
88'
ASV
HACKEN
4
3
 
AIK
2
2
 
0
1
1
2
TV
16:00
2 HF
77'
ASV
HAMMARBY
5
2
 
IFK GOTEBORG
6
2
 
3
1
5
2
TV
16:00
2 HF
88'
SPR
IK BRAGE
4
 
 
DALKURD FF
6
 
 
1
1
3
1
16:00
2 HF
87'
DS
DJURGARDENS IF (W)
11
 
 
IF LIMHAMN BUNKEFLO (W)
10
 
 
0
0
0
0
16:00
2 HF
86'
DS
KOPPARBERGS/GOTEBORG (W)
4
 
 
ROSENGARD (W)
1
 
 
0
0
0
2
16:00
2 HF
88'
R32
AC BELLINZONA
 
 
NEUCHATEL XAMAX FC
 
 
 
0
1
1
2
TV
16:00
2 HF
87'
2LW
YENI CORUMSPOR
4
 
 
GUMUSHANESPOR
16
 
 
0
0
0
1
 
16:00
2 HF
87'
2LR
KASTAMONUSPOR
17
 
 
BANDIRMASPOR
13
 
 
0
2
1
2
 
16:15
2 HF
72'
1R
MALINDI
 
 
AL MASRY
 
 
 
1
3
1
4
16:30
2 HF
57'
BL
1899 HOFFENHEIM
10
 
 
SC FREIBURG
7
2
 
0
2
0
2
TV
16:30
2 HF
57'
OPL
AL-RUSTAQ SC
3
 
 
MIRBAT
14
 
 
1
0
1
0
 
16:30
2 HF
55'
OPL
OMAN CLUB
8
 
 
AL-SUWAIQ SC
5
 
 
0
0
0
0
 
16:30
2 HF
55'
TAMBOV
16
 
 
CSKA MOSCOW
5
2
 
0
0
0
0
TV
16:30
2 HF
56'
R32
FC BASSECOURT
 
 
RAPPERSWIL
 
 
 
0
1
0
2
16:30
2 HF
54'
1L
BURSASPOR
6
 
 
OSMANLISPOR
11
 
 
2
0
2
0
16:30
2 HF
53'
1L
ISTANBULSPOR AS
15
 
 
GIRESUNSPOR
16
 
 
0
0
1
0
16:30
2 HF
57'
2LW
INEGOLSPOR
13
 
 
SANCAKTEPE BELEDIYE
3
 
 
0
0
0
0
 
16:30
2 HF
57'
2LW
KIRKLARELISPOR
14
 
 
ZONGULDAK KOMURSPOR
10
 
 
0
1
0
1
 
16:30
2 HF
57'
2LW
MANISA BUYUKSEHIR BELEDIYE
2
 
 
HEKIMOGLU TRABZON
7
 
 
3
1
3
2
 
16:30
2 HF
59'
SL
LOKOMOTIV TASHKENT
2
 
 
METALLURG BEKABAD
8
 
 
1
0
1
0
16:30
2 HF
57'
SL
NAVBAHOR NAMANGAN
7
 
 
PAKHTAKOR
1
 
 
0
1
0
1
17:00
1 HF
36'
SL
BYLIS
7
 
 
FK KUKESI
3
 
 
1
1
TV
17:00
1 HF
45'
SL
LACI
9
 
 
PARTIZANI
4
 
 
0
0
TV
17:00
1 HF
45'
SL
GIMNASIA LA PLATA
24
2
 
RACING CLUB
16
1
 
0
1
TV
17:00
1 HF
42'
PN
GUILLERMO BROWN
14
 
 
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
8
 
 
0
0
17:00
1 HF
45+
PR
KESHLA FC
3
 
 
SABAIL
4
 
 
0
2
 
17:00
1 HF
45'
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
6
 
 
SHAKHTER SOLIGORSK
3
 
 
0
0
17:00
1 HF
45'
A
ATLETICO MINEIRO
8
 
 
INTERNACIONAL
6
 
 
0
1
TV
17:00
1 HF
45'
A
ATLETICO PARANAENSE
10
1
 
AVAI
20
 
 
0
1
17:00
1 HF
45'
SL
HOBRO
12
1
 
FC COPENHAGEN
2
 
 
2
1
TV
17:00
1 HF
42'
WSL
WEST HAM (W)
8
 
 
BIRMINGHAM (W)
9
 
 
1
0
17:00
1 HF
45+
PR
HB TORSHAVN
4
 
 
SKALA
6
 
 
2
0
17:00
1 HF
45'
PR
VIKINGUR GOTA
5
 
 
AB ARGIR
8
 
 
1
1
17:00
1 HF
45'
VEI
INTER TURKU
1
 
 
IFK MARIEHAMN
6
2
 
0
0
 
17:00
1 HF
44'
EL
WIT GEORGIA
10
 
 
DINAMO TBILISI
2
 
 
0
1
17:00
1 HF
44'
UW
IBV (W)
8
 
 
FYLKIR (W)
5
 
1
1
0
17:00
1 HF
29'
UW
KEFLAVIK (W)
9
 
 
HK/VIKINGUR (W)
10
 
 
1
1
17:00
1 HF
43'
UW
KR REYKJAVIK (W)
6
 
 
SELFOSS (W)
3
 
 
0
2
17:00
1 HF
45'
SL
FERIZAJ
9
 
 
KF VUSHTRRIA
12
 
 
0
1
17:00
1 HF
45'
SL
KF FLAMURTARI
8
 
 
DUKAGJINI
11
 
 
2
0
17:00
1 HF
45'
ND
AS JEUNESSE ESCH
4
 
 
FOLA ESCH
5
 
 
0
0
17:00
1 HF
45'
ND
ETZELLA ETTELBRUCK
12
 
 
UNA STRASSEN
7
 
 
0
1
17:00
1 HF
45'
ND
FC MUHLENBACH BLUE BOYS
9
 
 
FC DIFFERDANGE 03
2
 
 
0
1
17:00
1 HF
45'
ND
RACING FC UNION LUXEMBOURG
10
 
 
VICTORIA ROSPORT
8
 
 
1
2
17:00
H/T
H/T
ND
UNION TITUS PETANGE
6
 
 
US MONDORF-LES-BAINS
3
 
 
2
1
2
1
17:00
1 HF
45'
PD
CELTA VIGO
12
1
2
GRANADA CF
11
1
 
0
0
TV
17:00
1 HF
45'
SD
OVIEDO
22
 
 
ELCHE
16
 
 
0
1
TV
17:00
1 HF
44'
R32
FC AARAU
 
 
FC SION
 
 
 
1
1
TV
17:00
1 HF
45'
R32
FC WOHLEN
 
 
FC LUZERN
 
 
 
0
0
17:00
1 HF
43'
SL
ANKARAGUCU
9
1
 
YENI MALATYASPOR
13
1
 
0
2
TV
17:00
1 HF
44'
SL
RIZESPOR
4
 
 
GOZTEPE
16
1
 
0
0
TV
17:00
1 HF
40'
PR
DYNAMO KYIV
5
 
 
DESNA CHERNIHIV
3
 
 
0
0
TV
17:15
1 HF
30'
1L
OLIMPIJA LJUBLJANA
2
 
 
NK CM CELJE
3
 
 
0
0
TV
17:30
1 HF
15'
1R
ELECT-SPORT
 
 
ESPERANCE ST
 
 
 
0
0
17:30
1 HF
15'
NK OSIJEK
3
 
 
NK VARAZDIN
10
 
 
0
0
TV
17:30
1 HF
15'
D1W
LYON (W)
3
 
 
FC FLEURY 91 (W)
12
 
 
1
0
17:30
1 HF
15'
D1W
PARIS SAINT GERMAIN (W)
2
 
 
DIJON (W)
11
 
 
0
0
17:30
1 HF
14'
FNL
FC ARMAVIR
14
 
 
CHERTANOVO MOSCOW
5
 
 
0
0
17:45
SCH
DUNAV RUSE
10
 
 
SLAVIA SOFIA
8
 
 
TV
17:45
SCH
UW
THOR / KA (W)
4
 
 
STJARNAN (W)
7
 
 
17:45
SCH
ERD
FORTUNA SITTARD
17
 
 
TWENTE
6
 
 
TV
18:00
SCH
1R
ASANTE KOTOKO
 
 
ETOILE DU SAHEL
 
 
 
18:00
SCH
1R
ENYIMBA
 
 
AL-HILAL OMDURMAN
 
 
 
18:00
SCH
1R
ESAE
 
 
SALITAS
 
 
 
18:00
SCH
BL
WOLFSBERGER AC
3
 
 
AUSTRIA VIENNA
9
 
 
TV
18:00
SCH
B
SAN LUIS
15
 
 
RANGERS DE TALCA
13
 
 
18:00
SCH
D1
A. E. KITION LARNACA
4
 
 
OMONIA
1
 
 
TV
18:00
SCH
D1
DOXA KATOKOPIAS
10
 
 
ETHNIKOS ACHNAS
5
 
 
TV
18:00
SCH
D1
BANIK OSTRAVA
7
 
 
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
13
 
 
TV
18:00
SCH
D2
VLASIM
16
 
 
VITKOVICE
15
 
 
18:00
SCH
B
INDEPENDIENTE JUNIORS
3
 
 
ORENSE SC
2
 
 
18:00
SCH
L1
ST ETIENNE
16
 
 
TOULOUSE
12
 
 
TV
18:00
SCH
VIR
RIGAS FUTBOLA SKOLA
2
 
 
SPARTAKS
4
 
 
TV
18:00
SCH
TS
KLEPP (W)
4
 
 
LILLESTROM (W)
1
 
 
18:00
SCH
PL
MARITIMO
13
 
 
BELENENSES
17
 
 
TV
18:00
SCH
PL
RIO AVE
5
 
 
TONDELA
10
 
 
TV
18:00
SCH
PL
SANTA CLARA
11
 
 
MOREIRENSE
7
 
 
TV
18:00
SCH
LP
SPORTING COVILHA
1
 
 
LEIXOES
12
 
 
18:00
SCH
L1
POLI IASI
5
 
 
AFC HERMANNSTADT
10
 
 
TV
18:00
SCH
WST
TORPEDO VLADIMIR
6
 
 
KAZANKA MOSCOW
12
 
 
18:00
SCH
RACING DE FERROL
14
 
 
INTERNACIONAL DE MADRID
2
 
 
18:00
SCH
BURGOS
15
 
 
CD CALAHORRA
10
 
 
18:00
SCH
2LW
AMEDSPOR
15
 
 
HACETTEPE SK
17
 
 
 
18:00
SCH
CL
CARACAS FC
10
 
 
MONAGAS SC
8
 
 
18:15
SCH
IPL
NAFT MASJED SOLEYMAN
10
 
 
ESTEGHLAL FC
14
 
 
 
18:15
SCH
IPL
SAIPA
4
 
 
NASSAJI MAZANDARAN
3
 
 
 
18:15
SCH
IPL
SHAHIN BUSHEHR
16
 
 
PAYKAN
15
 
 
 
18:15
SCH
IPL
ZOB AHAN
13
 
 
TRACTOR SAZI
6
 
 
TV
 
18:25
SCH
PR
YARMOUK
3
 
 
AL-SHABAB AL AHMADI
5
 
 
 
18:30
SCH
SC
RIFFA SC
 
 
MANAMA CLUB
 
 
 
18:30
SCH
PD
UNIVERSIDAD DE CONCEPCION
16
 
 
COLO COLO
3
 
 
TV
18:30
SCH
EPL
WATFORD
20
 
 
ARSENAL
7
 
 
TV
18:30
SCH
VEI
ILVES
3
 
 
HONKA
5
 
 
TV
 
18:30
SCH
VEI
KUPS
2
 
 
HJK HELSINKI
4
 
 
TV
 
18:30
SCH
CGA
GOZZANO
17
 
 
GIANA ERMINIO
20
 
 
18:30
SCH
CGA
JUVENTUS (U23)
19
 
 
PRO PATRIA
16
 
 
18:30
SCH
CGA
PERGOLETTESE
18
 
 
AREZZO
13
 
 
18:30
SCH
CGA
RENATE
2
 
 
COMO
5
 
 
18:30
SCH
CGB
CESENA
14
 
 
TRIESTINA
10
 
 
18:30
SCH
CGB
FERALPISALO
11
 
 
VIRTUS VERONA
20
 
 
18:30
SCH
CGB
L. R. VICENZA
6
 
 
RIMINI
7
 
 
18:30
SCH
CGB
PADOVA
1
 
 
CARPI
2
 
 
18:30
SCH
CGB
RAVENNA
18
 
 
VIS PESARO
5
 
 
18:30
SCH
CGC
BISCEGLIE
12
 
 
POTENZA
8
 
 
18:30
SCH
CGC
CATANZARO
5
 
 
SICULA LEONZIO
16
 
 
18:30
SCH
CGC
PICERNO
4
 
 
AVELLINO
10
 
 
18:30
SCH
CGC
VIBONESE
17
 
 
RENDE
19
 
 
18:30
SCH
EK
GORNIK ZABRZE
10
 
 
SLASK WROCLAW
2
 
 
TV
18:30
SCH
ASV
MALMO FF
3
 
 
IFK NORRKOPING
7
 
 
TV
18:30
SCH
SPR
NORRBY IF
8
 
 
VARBERGS BOIS FC
3
 
 
18:45
SCH
PR
KI KLAKSVIK
3
 
 
TB TVOROYRI
7
 
 
18:45
SCH
OPL
SOHAR
11
 
 
AL-ORUBA
12
 
 
 
18:50
SCH
SPL
AL-HAZEM
14
 
 
AL-ETTIFAQ
10
 
 
19:00
SCH
1R
ASCK DE KARA
 
 
AS VITA CLUB
 
 
 
19:00
SCH
1R
SANTOBA
 
 
FC SAN PEDRO
 
 
 
19:00
SCH
PR
DINAMO MINSK
4
 
 
FC SLUTSK
8
 
 
19:00
SCH
1A
GENT
7
 
 
KV MECHELEN
3
 
 
TV
19:00
SCH
D1
E.N. PARALIMNIOU
11
 
 
ANORTHOSIS
9
 
 
TV
19:00
SCH
SL
BRONDBY
5
 
 
FC NORDSJAELLAND
4
 
 
TV
19:00
SCH
D1
VENDSYSSEL FF
11
 
 
KOLDING IF
3
 
 
19:00
SCH
PR
IF FUGLAFJORDUR
10
 
 
EB/STREYMUR
9
 
 
19:00
SCH
BL
SC PADERBORN 07
17
 
 
FC SCHALKE 04
10
 
 
TV
19:00
SCH
SL1
XANTHI FC
4
 
 
ASTERAS TRIPOLIS
12
 
 
TV
19:00
SCH
URV
IA AKRANES
8
 
 
GRINDAVIK
11
 
 
19:00
SCH
PL
BNEI YEHUDA TEL AVIV
7
 
 
MACCABI NETANYA
4
 
 
TV
19:00
SCH
A
ROMA
15
 
 
SASSUOLO
9
 
 
TV
19:00
SCH
PR
GUDJA UNITED
11
 
 
ST LUCIA
6
 
 
TV
19:00
SCH
ND
MILSAMI ORHEI
4
 
 
SPERANTA NISPORENI
5
 
 
19:00
SCH
BP
YOUSSOUFIA BERRECHID
7
 
 
RENAISSANCE ZEMAMRA
14
 
 
 
19:00
SCH
ELS
BODO/GLIMT
2
 
 
STABAEK
11
 
 
TV
19:00
SCH
ELS
HAUGESUND
9
 
 
MJONDALEN
13
 
 
TV
19:00
SCH
ELS
MOLDE
1
 
 
TROMSO
12
 
 
TV
19:00
SCH
ELS
STROMSGODSET
16
 
 
RANHEIM
14
 
 
TV
19:00
SCH
ELS
VIKING
8
 
 
ODD BALLKLUBB
3
 
 
TV
19:00
SCH
D1
HAM-KAM
12
 
 
ULL/KISA
10
 
 
19:00
SCH
D1
SANDNES ULF
11
 
 
NOTODDEN
13
 
 
19:00
SCH
D1
SOGNDAL
7
 
 
SANDEFJORD
3
 
 
19:00
SCH
OPL
MUSCAT CLUB
7
 
 
SAHAM
10
 
 
 
19:00
SCH
KRASNODAR
2
 
 
KRYLYA SOVETOV
13
 
 
TV
19:00
SCH
SL
SLOVAN BRATISLAVA
2
 
 
SPARTAK TRNAVA
5
 
 
TV
19:00
SCH
1L
NS MURA
5
 
 
TABOR SEZANA
7
 
 
TV
19:00
SCH
SD
ZARAGOZA
3
 
 
EXTREMADURA
20
 
 
TV
19:00
SCH
REAL UNION
17
 
 
TUDELANO
11
 
 
19:00
SCH
UD LOGRONES
16
 
 
CULTURAL LEONESA
9
 
 
19:00
SCH
LLEIDA ESPORTIU
6
 
 
ESPANYOL B
8
 
 
19:00
SCH
ATLETICO SANLUQUENO
5
 
 
CARTAGENA
10
 
 
19:00
SCH
MURCIA
20
 
 
SAN FERNANDO
1
 
 
19:00
SCH
1L
ADANASPOR AS
10
 
 
ADANA DEMIRSPOR
8
 
 
19:00
SCH
1L
MENEMEN BELEDIYE
14
 
 
AKHISAR BELEDIYE
12
 
 
19:00
SCH
2LW
AFJET AFYONSPOR
6
 
 
SANLIURFASPOR
18
 
 
 
19:00
SCH
2LW
TARSUS IDMAN YURDU
9
 
 
SARIYER
8
 
 
 
19:00
SCH
2LR
SAKARYASPOR
16
 
 
USAKSPOR
9
 
 
 
19:05
SCH
QSL
AL-DUHAIL SC
6
 
 
AL-RAYYAN SC
8
 
 
19:15
SCH
SL
BANFIELD
21
 
 
TALLERES CORDOBA
6
 
 
TV
19:15
SCH
SL1
AEK ATHENS
6
 
 
LAMIA
7
 
 
TV
19:15
SCH
SL1
PANIONIOS
14
 
 
LARISA
9
 
 
TV
19:30
SCH
PR
QARABAG
1
 
 
NEFTCHI BAKU
5
 
 
 
19:30
SCH
PD
VALLADOLID
13
 
 
OSASUNA
9
 
 
TV
19:30
SCH
YECLANO DEPORTIVO
9
 
 
CORDOBA
4
 
 
19:30
SCH
PDW
REAL SOCIEDAD (W)
9
 
 
LEVANTE (W)
5
 
 
 
19:30
SCH
PR
KOLOS KOVALIVKA
10
 
 
FK LVIV
11
 
 
TV
19:45
SCH
URV
KA AKUREYRI
10
 
 
HK KOPAVOGUR
6
 
 
20:00
SCH
1R
FC NOUADHIBOU
 
 
WYDAD A.C. CASABLANCA
 
 
 
20:00
SCH
SF
CORINTHIANS (W)
 
 
FLAMENGO (W)
 
 
 
20:00
SCH
CPL
FORGE FC
1
 
 
HFX WANDERERS
7
 
 
20:00
SCH
HNK RIJEKA
6
 
 
HNK HAJDUK SPLIT
2
 
 
TV
20:00
SCH
3R
PANSERRAIKOS
 
 
TRIGLIA PO
 
 
 
20:00
SCH
AP
TOLUCA
18
 
 
MONARCAS
13
 
 
TV
20:00
SCH
AP2
LEONES NEGROS UDG
9
 
 
CELAYA
12
 
 
20:00
SCH
PL
PORTIMONENSE
14
 
 
FC PORTO
3
 
 
TV
20:00
SCH
SL
MLADOST LUCANI
12
 
 
FK SPARTAK SUBOTICA
8
 
 
20:00
SCH
SL
TSC BACKA TOPOLA
3
 
 
MACVA
16
 
 
20:00
SCH
CASTELLON
7
 
 
UE OLOT
10
 
 
20:00
SCH
BADAJOZ
3
 
 
ALGECIRAS
7
 
 
20:00
SCH
REAL LINENSE
2
 
 
DON BENITO
16
 
 
20:00
SCH
RECREATIVO HUELVA
12
 
 
UCAM MURCIA
17
 
 
20:00
SCH
SL
DENIZLISPOR
3
 
 
KONYASPOR
14
 
 
TV
20:00
SCH
SL
TRABZONSPOR
8
 
 
GENCLERBIRLIGI
18
 
 
TV
20:10
SCH
SPL
AL-FAISALY FC
13
 
 
AL-FATEH
16
 
 
20:15
SCH
LEVSKI SOFIA
2
 
 
CHERNO MORE VARNA
7
 
 
TV
20:15
SCH
PL
FC ASHDOD
6
 
 
HAPOEL BEER SHEVA
3
 
 
TV
20:15
SCH
LP
CASA PIA
17
 
 
OLIVEIRENSE
18
 
 
20:15
SCH
LP
PENAFIEL
9
 
 
MAFRA
7
 
 
20:30
SCH
PR
FK SARAJEVO
3
 
 
FK ZVIJEZDA 09
12
 
 
20:30
SCH
PR
SIROKI BRIJEG
9
 
 
FK TUZLA CITY
2
 
 
20:30
SCH
HERCULES
17
 
 
SABADELL
12
 
 
20:35
SCH
PR
AL-QADSIA
4
 
 
AL-TADHAMON
6
 
 
 
20:45
SCH
B
ATLETICO SANTO DOMINGO
8
 
 
MANTA FC
1
 
 
21:00
SCH
1R
AL-NASR BENGHAZI
 
 
RAJA CASABLANCA
 
 
 
21:00
SCH
PD
COBRESAL
11
 
 
EVERTON DE VINA
13
 
 
TV
21:00
SCH
B
DEPORTES TEMUCO
9
 
 
D. PUERTO MONTT
6
 
 
21:00
SCH
PR
NSI RUNAVIK
2
 
 
B36 TORSHAVN
1
 
 
21:00
SCH
PR
VALLETTA FC
9
 
 
FLORIANA FC
3
 
 
TV
21:00
SCH
ELS
KRISTIANSUND BK
6
 
 
BRANN
5
 
 
TV
21:00
SCH
L1
CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3
 
 
FCSB
11
 
 
TV
<