Information

STATISTICS
TABLES
MATCHES
Sorted by kick off
 
 
HT
FT
ET
PN

1

X

2

13:30
2 HF
86'
SHOW GAMES FROM ASIA (AFC)ASIA (AFC) - AFF CHAMPIONSHIP
THAILAND
1
 
 
INDONESIA
2
 
 
2
1
4
1
 

13:30
2 HF
85'
SHOW GAMES FROM IRANIRAN - AZADEGAN LEAGUE
SORKHPOOSHAN PAKDASHT
4
 
 
SHAHRDARI MAHSHAHR
11
 
 
0
0
1
0
 

13:35
2 HF
80'
SHOW GAMES FROM FRIENDLY GAMESFRIENDLY GAMES - FRIENDLY INTERNATIONAL
CHINA (U21)
 
 
ICELAND (U21)
 
 
 
1
0
1
1
 

13:45
2 HF
71'
SHOW GAMES FROM POLANDPOLAND - I LIGA
GARBARNIA KRAKOW
18
 
 
WARTA POZNAN
14
 
 
0
1
0
1

13:50
2 HF
65'
SHOW GAMES FROM IRANIRAN - AZADEGAN LEAGUE
ARVAND KHORRAMSHAHR
12
 
 
NAVAD URMIA
10
 
1
0
0
0
0

14:00
2 HF
56'
SHOW GAMES FROM AFRICA (CAF)AFRICA (CAF) - AFRICA CUP OF NATIONS
COMOROS
4
 
 
MALAWI
3
 
 
1
0
1
0
 

14:00
2 HF
57'
SHOW GAMES FROM ASIA (AFC)ASIA (AFC) - AFF CHAMPIONSHIP
TIMOR-LESTE
5
 
 
PHILIPPINES
3
 
 
0
2
0
2
 

14:00
2 HF
58'
SHOW GAMES FROM DENMARKDENMARK - ELITEDIVISIONEN
BRONDBY (W)
1
 
 
VSK AARHUS (W)
2
 
 
2
1
2
1

14:00
2 HF
61'
SHOW GAMES FROM DENMARKDENMARK - ELITEDIVISIONEN
KOLDINGQ (W)
5
 
 
B93 COPENHAGEN (W)
7
 
 
2
0
2
0

14:00
2 HF
59'
SHOW GAMES FROM DENMARKDENMARK - ELITEDIVISIONEN
ODENSE (W)
8
 
 
FC THY-THISTED (W)
6
 
 
1
2
1
2

14:00
2 HF
57'
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE ONE
FLEETWOOD TOWN
12
 
 
WALSALL
11
 
 
0
0
0
0

14:00
2 HF
60'
SHOW GAMES FROM FRIENDLY GAMESFRIENDLY GAMES - FRIENDLY CLUBS
BREIDABLIK
 
 
FH HAFNARFJORDUR
 
 
 
2
1
2
1
 

14:00
2 HF
63'
SHOW GAMES FROM FRIENDLY GAMESFRIENDLY GAMES - FRIENDLY CLUBS
SKN ST. POLTEN
 
 
FC ZBROJOVKA BRNO
 
 
 
0
2
0
2
 

14:00
2 HF
56'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE NORTH
HANNOVER 96 II
8
 
 
LUNEBURGER SK HANSA
13
 
 
1
2
1
2

14:00
2 HF
59'
SHOW GAMES FROM LATVIALATVIA - VIR RELEGATION P.OFF
SK SUPER NOVA
 
 
FS METTA/LU
 
 
 
0
2
0
2

14:00
2 HF
55'
SHOW GAMES FROM NORWAYNORWAY - D1 RELEGATION P.OFF
KFUM OSLO
 
 
ASANE
 
 
 
0
0
1
0

14:00
2 HF
56'
SHOW GAMES FROM ROMANIAROMANIA - LIGA III SERIE 1
METALUL BUZAU
10
 
 
STIINTA MIROSLAVA
4
 
 
0
0
0
0

14:00
2 HF
56'
SHOW GAMES FROM ROMANIAROMANIA - LIGA III SERIE 4
CORVINUL HUNEDOARA
9
 
 
CRISUL CHISINEU CRIS
6
 
 
0
1
0
1

14:00
2 HF
56'
SHOW GAMES FROM ROMANIAROMANIA - LIGA III SERIE 4
CSM SCOLAR RESITA
7
 
 
SOIMII LIPOVA
1
 
 
1
0
2
0

14:00
2 HF
56'
SHOW GAMES FROM ROMANIAROMANIA - LIGA III SERIE 5
CS IERNUT
15
 
 
ARIESUL 1907 TURDA
8
 
 
0
0
0
0

14:00
2 HF
55'
SHOW GAMES FROM SPAINSPAIN - PRIMERA DIVISION WOMEN
RAYO VALLECANO (W)
8
 
 
REAL SOCIEDAD (W)
5
 
 
0
1
0
1

14:30
1 HF
43'
SHOW GAMES FROM AFRICA (CAF)AFRICA (CAF) - AFRICA CUP OF NATIONS
SEYCHELLES
4
 
 
LIBYA
3
 
 
0
3
 

14:30
1 HF
45'
SHOW GAMES FROM CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC - DIVISION 2
PROSTEJOV
11
 
 
FK FOTBAL TRINEC
12
 
 
0
0

14:30
1 HF
44'
SHOW GAMES FROM DENMARKDENMARK - ELITEDIVISIONEN
FORTUNA HJORRING (W)
3
 
 
BSF (W)
4
 
 
1
1

14:30
1 HF
41'
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE
BRAINTREE
23
 
 
SOLIHULL MOORS
5
 
 
0
0

14:30
1 HF
42'
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA U19 CHAMPIONSHIP
BULGARIA (U19)
2
 
 
GIBRALTAR (U19)
4
 
 
5
0

14:30
1 HF
42'
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA U19 CHAMPIONSHIP
GREECE (U19)
1
 
 
ROMANIA (U19)
3
 
 
2
1

14:45
1 HF
30'
SHOW GAMES FROM UAEUAE - LEAGUE CUP
AL-WASL FC
6
 
 
DIBBA AL-FUJAIRAH
4
 
 
1
0

14:50
1 HF
24'
SHOW GAMES FROM UAEUAE - LEAGUE CUP
AL-WAHDA SCC
1
 
 
AL-ITTIHAD KALBA
7
 
 
0
0

15:00
1 HF
10'
SHOW GAMES FROM AFRICA (CAF)AFRICA (CAF) - AFRICA CUP OF NATIONS
SOUTH AFRICA
2
 
 
NIGERIA
1
 
 
0
1
 

15:00
1 HF
11'
SHOW GAMES FROM AFRICA (CAF)AFRICA (CAF) - AFRICA CUP OF NATIONS
UGANDA
1
 
 
CAPE VERDE
3
 
 
0
0
 

15:00
1 HF
15'
SHOW GAMES FROM BELARUSBELARUS - FA CUP
BATE BORISOV
 
 
GORODEYA
 
 
 
0
0

15:00
1 HF
13'
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA U19 CHAMPIONSHIP
CROATIA (U19)
2
 
 
LUXEMBOURG (U19)
4
 
 
0
0

15:00
1 HF
14'
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA U19 CHAMPIONSHIP
GEORGIA (U19)
2
 
 
AZERBAIJAN (U19)
3
 
 
0
0

15:00
1 HF
12'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE NORTH
HOLSTEIN KIEL II
4
 
 
VFB LUBECK
2
 
 
0
0

15:00
1 HF
12'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE NORTH
WERDER BREMEN II
5
 
 
EINTRACHT NORDERSTEDT
10
 
 
0
0

15:00
1 HF
13'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE WEST
BORUSSIA DORTMUND II
2
 
 
BONNER SC
15
 
 
0
1

15:00
1 HF
10'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE WEST
BORUSSIA MONCHENGLADB. II
5
 
 
SG WATTENSCHEID 09
13
 
 
0
0

15:00
1 HF
13'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE WEST
FC KOLN II
17
 
 
KAAN-MARIENBORN
16
 
 
0
0

15:00
1 HF
12'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE WEST
HERKENRATH
18
 
 
WUPPERTALER SV
9
 
 
0
0

15:00
1 HF
13'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE WEST
ROT-WEISS ESSEN
8
 
 
SV RODINGHAUSEN
4
 
 
0
0

15:00
1 HF
12'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE WEST
SV LIPPSTADT 08
10
 
 
FORTUNA DUSSELDORF II
7
 
 
0
0

15:00
1 HF
12'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE WEST
SV STRAELEN
12
 
 
ROT-WEISS OBERHAUSEN
3
 
 
0
0

15:00
1 HF
12'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE BAVARIA
FC AUGSBURG II
17
 
 
TSV 1860 ROSENHEIM
13
 
 
0
0

15:00
1 HF
12'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE BAVARIA
FC PIPINSRIED
16
 
 
VFB EICHSTATT
1
 
 
0
0

15:00
1 HF
11'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE BAVARIA
FV ILLERTISSEN
12
 
 
WACKER BURGHAUSEN
3
 
 
0
0

15:00
1 HF
13'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE BAVARIA
SCHALDING-HEINING
7
 
 
SPVGG GREUTHER FURTH II
14
 
 
0
0

15:00
1 HF
11'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE BAVARIA
SPVGG BAYREUTH
11
 
 
FC SCHWEINFURT 05
4
 
 
0
0

15:00
1 HF
12'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE BAVARIA
TSV BUCHBACH
8
 
 
FC NURNBERG II
6
 
 
0
0

15:00
1 HF
12'
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE BAVARIA
VIKTORIA ASCHAFFENBURG
9
 
 
FC MEMMINGEN
5
 
 
0
0

15:00
1 HF
13'
SHOW GAMES FROM GREECEGREECE - FOOTBALL LEAGUE
APOLLON PONTOU
10
 
 
PLATANIAS
4
 
 
0
0

15:00
1 HF
14'
SHOW GAMES FROM GREECEGREECE - FOOTBALL LEAGUE
DOXA DRAMAS
3
 
 
IRODOTOS
6
 
 
1
0

15:00
1 HF
13'
SHOW GAMES FROM GREECEGREECE - FOOTBALL LEAGUE
ERGOTELIS
2
 
 
TRIKALA
11
 
 
0
0

15:00
1 HF
12'
SHOW GAMES FROM GREECEGREECE - FOOTBALL LEAGUE
KISSAMIKOS
13
 
 
VOLOS NPS
5
 
 
0
2

15:00
1 HF
15'
SHOW GAMES FROM NORTHERN IRELANDNORTHERN IRELAND - NIFL PREMIERSHIP
INSTITUTE FC
8
 
 
LINFIELD
2
 
 
1
0

15:00
1 HF
13'
SHOW GAMES FROM QATARQATAR - STARS CUP
UMM SALAL
2
 
 
AL-DUHAIL SC
1
 
 
0
0

15:15
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA U19 CHAMPIONSHIP
BELGIUM (U19)
2
 
 
MALTA (U19)
3
 
 

15:30
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCEFRANCE - DIVISION 1 WOMEN
FC FLEURY 91 (W)
6
 
 
DIJON (W)
8
 
 

15:30
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCEFRANCE - DIVISION 1 WOMEN
LILLE (W)
10
 
 
BORDEAUX (W)
5
 
 

15:30
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCEFRANCE - DIVISION 1 WOMEN
MONTPELLIER (W)
7
 
 
RODEZ (W)
12
 
 

15:30
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCEFRANCE - DIVISION 1 WOMEN
PARIS FC (W)
3
 
 
METZ (W)
11
 
 

15:30
SCH
SHOW GAMES FROM FRANCEFRANCE - DIVISION 1 WOMEN
SOYAUX (W)
9
 
 
GUINGAMP (W)
4
 
 

15:30
SCH
SHOW GAMES FROM ITALYITALY - SERIE C GROUP C
MONOPOLI
11
 
 
SICULA LEONZIO
6
 
 

15:30
SCH
SHOW GAMES FROM ITALYITALY - SERIE C GROUP C
SIRACUSA
16
 
 
BISCEGLIE
14
 
 

15:30
SCH
SHOW GAMES FROM ITALYITALY - SERIE C GROUP C
TRAPANI
3
 
 
VIRTUS FRANCAVILLA
10
 
 

15:30
SCH
SHOW GAMES FROM ITALYITALY - SERIE A WOMEN
AGSM VERONA (W)
6
 
 
FIORENTINA (W)
3
 
 

15:30
SCH
SHOW GAMES FROM ITALYITALY - SERIE A WOMEN
AS ROMA (W)
7
 
 
CHIEVO VERONA VALPO (W)
9
 
 

15:30
SCH
SHOW GAMES FROM ITALYITALY - SERIE A WOMEN
CF FLORENTIA (W)
5
 
 
AC MILAN (W)
1
 
 

15:30
SCH
SHOW GAMES FROM ITALYITALY - SERIE A WOMEN
JUVENTUS (W)
2
 
 
PINK BARI (W)
11
 
 

15:30
SCH
SHOW GAMES FROM ITALYITALY - SERIE A WOMEN
TAVAGNACCO (W)
8
 
 
SASSUOLO (W)
4
 
 

16:00
SCH
SHOW GAMES FROM AFRICA (CAF)AFRICA (CAF) - AFRICA CUP OF NATIONS
NAMIBIA
2
 
 
GUINEA-BISSAU
1
 
 
 

16:00
SCH
SHOW GAMES FROM BELGIUMBELGIUM - SUPER LEAGUE WOMEN
K.S.K. HEIST (W)
6
 
 
OH LEUVEN (W)
5
 
 

16:00
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA NATIONS LEAGUE
SERBIA
1
 
 
MONTENEGRO
2
 
 

16:00
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA U19 CHAMPIONSHIP
POLAND (U19)
4
 
 
KAZAKHSTAN (U19)
1
 
 

16:00
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA U19 CHAMPIONSHIP
SCOTLAND (U19)
1
 
 
SAN MARINO (U19)
3
 
 

16:00
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA U19 CHAMPIONSHIP
TURKEY (U19)
3
 
 
MOLDOVA (U19)
4
 
 

16:30
SCH
SHOW GAMES FROM FRIENDLY GAMESFRIENDLY GAMES - FRIENDLY CLUBS
FC NURNBERG
 
 
USTI NAD LABEM
 
 
 
 

16:30
SCH
SHOW GAMES FROM WALESWALES - WELSH PREMIER LEAGUE
BALA TOWN
4
 
 
ABERYSTWYTH TOWN
6
 
 

16:30
SCH
SHOW GAMES FROM WALESWALES - WELSH PREMIER LEAGUE
BARRY TOWN
2
 
 
THE NEW SAINTS
3
 
 

16:30
SCH
SHOW GAMES FROM WALESWALES - WELSH PREMIER LEAGUE
LLANDUDNO
11
 
 
CARMARTHEN TOWN
10
 
 

16:30
SCH
SHOW GAMES FROM WALESWALES - WELSH PREMIER LEAGUE
LLANELLI TOWN AFC
12
 
 
CEFN DRUIDS AFC
9
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM AFRICA (CAF)AFRICA (CAF) - AFRICA CUP OF NATIONS
EQUATORIAL GUINEA
3
 
 
SENEGAL
1
 
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM AFRICA (CAF)AFRICA (CAF) - AFRICA CUP OF NATIONS
GABON
3
 
 
MALI
2
 
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ALGERIAALGERIA - LIGUE 1
AS AIN MLILA
12
 
 
USM BEL ABBES
14
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE ONE
ACCRINGTON ST
7
 
 
BARNSLEY
4
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE ONE
BRISTOL ROVERS
20
 
 
SCUNTHORPE
19
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE ONE
BURTON ALBION
14
 
 
COVENTRY
8
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE ONE
DONCASTER
10
 
 
AFC WIMBLEDON
23
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE ONE
LUTON
5
 
 
PLYMOUTH
22
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE ONE
OXFORD UNITED
21
 
 
GILLINGHAM
17
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE ONE
PETERBOROUGH
3
 
 
BRADFORD
24
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE ONE
SHREWSBURY
18
 
 
ROCHDALE
16
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE ONE
SOUTHEND
13
 
 
BLACKPOOL
9
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE ONE
SUNDERLAND
2
 
 
WYCOMBE
15
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE TWO
BURY
10
 
 
STEVENAGE
8
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE TWO
CREWE
18
 
 
TRANMERE
4
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE TWO
EXETER
5
 
 
NORTHAMPTON
16
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE TWO
FOREST GREEN
9
 
 
MORECAMBE
20
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE TWO
GRIMSBY
21
 
 
CRAWLEY TOWN
12
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE TWO
MANSFIELD
7
 
 
PORT VALE
13
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE TWO
MILTON KEYNES DONS
2
 
 
MACCLESFIELD
24
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE TWO
NEWPORT COUNTY
6
 
 
COLCHESTER
3
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE TWO
NOTTS COUNTY
22
 
 
CHELTENHAM
23
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE TWO
OLDHAM
15
 
 
CAMBRIDGE UNITED
19
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE TWO
SWINDON TOWN
17
 
 
CARLISLE
11
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE
BARROW
17
 
 
EASTLEIGH
10
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE
BOREHAM WOOD
11
 
 
EBBSFLEET UNITED
15
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE
CHESTERFIELD
19
 
 
HAVANT & WATERLOOVILLE
20
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE
DAGENHAM & REDBRIDGE
22
 
 
AFC FYLDE
6
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE
FC HALIFAX TOWN
16
 
 
DOVER
24
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE
GATESHEAD
8
 
 
SUTTON UTD
7
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE
LEYTON ORIENT
2
 
 
BROMLEY
14
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE
MAIDSTONE UTD
18
 
 
WREXHAM
1
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE
SALFORD CITY
3
 
 
ALDERSHOT TOWN
13
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE NORTH
ALFRETON
16
 
 
NUNEATON
22
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE NORTH
ALTRINCHAM
8
 
 
YORK
12
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE NORTH
BLYTH SPARTANS
17
 
 
CURZON ASHTON
11
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE NORTH
BOSTON UTD
9
 
 
SOUTHPORT
20
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE NORTH
BRADFORD PARK AVENUE
1
 
 
ASHTON UNITED
19
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE NORTH
DARLINGTON 1883
14
 
 
HEREFORD
21
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE NORTH
FC UTD OF MANCHESTER
18
 
 
AFC TELFORD UTD
6
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE NORTH
GUISELEY AFC
15
 
 
SPENNYMOOR TOWN
5
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE NORTH
KIDDERMINSTER
3
 
 
CHORLEY
2
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE NORTH
LEAMINGTON
13
 
 
CHESTER
4
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE NORTH
STOCKPORT
10
 
 
BRACKLEY TOWN
7
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE SOUTH
BATH CITY
8
 
 
EASTBOURNE BOROUGH
14
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE SOUTH
CHELMSFORD
9
 
 
TRURO CITY
18
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE SOUTH
CHIPPENHAM
10
 
 
WEALDSTONE
3
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE SOUTH
DULWICH HAMLET
15
 
 
OXFORD CITY
17
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE SOUTH
EAST THURROCK UNITED
21
 
 
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
12
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE SOUTH
GLOUCESTER CITY
19
 
 
ST ALBANS
11
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE SOUTH
HAMPTON & RICHMOND
16
 
 
DARTFORD
7
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE SOUTH
HUNGERFORD TOWN
20
 
 
BILLERICAY
1
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE SOUTH
SLOUGH TOWN
13
 
 
WOKING
2
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE SOUTH
TORQUAY
5
 
 
CONCORD RANGERS
6
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE SOUTH
WELLING
4
 
 
WESTON SUPER MARE
22
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - WOMENS SUPER LEAGUE
BRISTOL CITY (W)
7
 
 
LIVERPOOL (W)
6
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA U19 CHAMPIONSHIP
SWEDEN (U19)
2
 
 
WALES (U19)
4
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANYGERMANY - REGIONAL LEAGUE NORTH
SSV JEDDELOH
14
 
 
VFB OLDENBURG
9
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - BOTOLA PRO
HASSANIA AGADIR
1
 
 
RAJA CASABLANCA
10
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM NORTHERN IRELANDNORTHERN IRELAND - NIFL PREMIERSHIP
BALLYMENA UNITED
3
 
 
CLIFTONVILLE FC
4
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM NORTHERN IRELANDNORTHERN IRELAND - NIFL PREMIERSHIP
COLERAINE FC
6
 
 
GLENTORAN FC
7
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM NORTHERN IRELANDNORTHERN IRELAND - NIFL PREMIERSHIP
CRUSADERS FC
5
 
 
GLENAVON FC
1
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM NORTHERN IRELANDNORTHERN IRELAND - NIFL PREMIERSHIP
NEWRY CITY FC
12
 
 
ARDS
11
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM NORTHERN IRELANDNORTHERN IRELAND - NIFL PREMIERSHIP
WARRENPOINT TOWN
9
 
 
DUNGANNON SWIFTS
10
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM POLANDPOLAND - I LIGA
CHROBRY GLOGOW
11
 
 
GKS TYCHY
12
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM POLANDPOLAND - I LIGA
STOMIL OLSZTYN
16
 
 
BYTOVIA BYTOW
8
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SCOTLANDSCOTLAND - SCOTTISH CHAMPIONSHIP
AYR UTD
1
 
 
MORTON
5
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SCOTLANDSCOTLAND - SCOTTISH CHAMPIONSHIP
FALKIRK
10
 
 
PARTICK
9
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SCOTLANDSCOTLAND - SCOTTISH CHAMPIONSHIP
QUEEN OF THE SOUTH
6
 
 
INVERNESS CT
4
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SCOTLANDSCOTLAND - SCOTTISH LEAGUE ONE
AIRDRIEONIANS
6
 
 
EAST FIFE
3
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SCOTLANDSCOTLAND - SCOTTISH LEAGUE ONE
BRECHIN
5
 
 
ARBROATH
1
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SCOTLANDSCOTLAND - SCOTTISH LEAGUE ONE
FORFAR ATHLETIC
4
 
 
DUMBARTON
8
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SCOTLANDSCOTLAND - SCOTTISH LEAGUE ONE
MONTROSE
9
 
 
STRANRAER
7
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SCOTLANDSCOTLAND - SCOTTISH LEAGUE ONE
STENHOUSEMUIR
10
 
 
RAITH ROVERS
2
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SCOTLANDSCOTLAND - SCOTTISH LEAGUE TWO
ANNAN ATHLETIC
4
 
 
STIRLING ALBION
8
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SCOTLANDSCOTLAND - SCOTTISH LEAGUE TWO
BERWICK
9
 
 
ALBION ROVERS
10
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SCOTLANDSCOTLAND - SCOTTISH LEAGUE TWO
ELGIN CITY
5
 
 
CLYDE
3
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SCOTLANDSCOTLAND - CHALLENGE CUP
EDINBURGH CITY
 
 
ALLOA ATHLETIC
 
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SCOTLANDSCOTLAND - CHALLENGE CUP
MOTHERWELL (U21)
 
 
ROSS COUNTY
 
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SPAINSPAIN - SEGUNDA DIVISION
MALAGA
4
 
 
GIMNASTIC
22
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SPAINSPAIN - SEGUNDA DIVISION B GROUP 2
REAL UNION
13
 
 
BARAKALDO
3
 
 

17:00
SCH
SHOW GAMES FROM SPAINSPAIN - PRIMERA DIVISION WOMEN
FUNDACION ALBACETE (W)
9
 
 
BETIS (W)
6
 
 

17:10
SCH
SHOW GAMES FROM QATARQATAR - STARS CUP
AL-ARABI SC
6
 
 
QATAR SC
5
 
 

17:10
SCH
SHOW GAMES FROM QATARQATAR - STARS CUP
AL-GHARAFA
4
 
 
AL-KHARAITIYAT
3
 
 

17:30
SCH
SHOW GAMES FROM ITALYITALY - SERIE C GROUP C
CATANZARO
8
 
 
RIETI
15
 
 

17:30
SCH
SHOW GAMES FROM SPAINSPAIN - SEGUNDA DIVISION B GROUP 2
AMOREBIETA
18
 
 
ARENAS CLUB
8
 
 

17:30
SCH
SHOW GAMES FROM UAEUAE - LEAGUE CUP
SHABAB AL-AHLI DUBAI
3
 
 
BANIYAS SC
2
 
 

18:00
SCH
SHOW GAMES FROM BELGIUMBELGIUM - CLOSING TOURNAMENT
TUBIZE
5
 
 
ROESELARE
4
 
 

18:00
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA U19 CHAMPIONSHIP
CZECH REPUBLIC (U19)
1
 
 
FYR MACEDONIA (U19)
3
 
 

18:00
SCH
SHOW GAMES FROM POLANDPOLAND - I LIGA
GKS JASTRZEBIE
5
 
 
RAKOW CZESTOCHOWA
1
 
 

18:00
SCH
SHOW GAMES FROM SPAINSPAIN - SEGUNDA DIVISION B GROUP 2
SD LEIOA
5
 
 
MIRANDES
2
 
 

18:00
SCH
SHOW GAMES FROM SPAINSPAIN - SEGUNDA DIVISION B GROUP 3
BARCELONA B
8
 
 
UD CORNELLA
11
 
 

18:00
SCH
SHOW GAMES FROM SPAINSPAIN - SEGUNDA DIVISION B GROUP 3
EJEA
16
 
 
LLEIDA ESPORTIU
3
 
 

18:30
SCH
SHOW GAMES FROM AFRICA (CAF)AFRICA (CAF) - AFRICA CUP OF NATIONS
GAMBIA
4
 
 
BENIN
2
 
 
 

19:00
SCH
SHOW GAMES FROM ALGERIAALGERIA - LIGUE 1
MO BEJAIA
11
 
 
MC ALGER
7
 
 

19:00
SCH
SHOW GAMES FROM ECUADORECUADOR - DIVISION 2 STAGE 2
MUSHUC RUNA SC
1
 
 
ORENSE SC
8
 
 

19:00
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA NATIONS LEAGUE
TURKEY
2
 
 
SWEDEN
3
 
 

19:00
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA NATIONS LEAGUE
AZERBAIJAN
2
 
 
FAROE ISLANDS
3
 
 

19:00
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA NATIONS LEAGUE
MALTA
4
 
 
KOSOVO
1
 
 

19:00
SCH
SHOW GAMES FROM FRIENDLY GAMESFRIENDLY GAMES - FRIENDLY INTERNATIONAL
JORDAN
 
 
INDIA
 
 
 
 

19:00
SCH
SHOW GAMES FROM SPAINSPAIN - SEGUNDA DIVISION
OSASUNA
8
 
 
TENERIFE
18
 
 

19:00
SCH
SHOW GAMES FROM SPAINSPAIN - SEGUNDA DIVISION
REUS
19
 
 
EXTREMADURA
21
 
 

19:15
SCH
SHOW GAMES FROM WALESWALES - WELSH PREMIER LEAGUE
CAERNARFON TOWN
7
 
 
CARDIFF MET
8
 
 

19:30
SCH
SHOW GAMES FROM ITALYITALY - SERIE C GROUP C
JUVE STABIA
2
 
 
CATANIA
4
 
 

19:30
SCH
SHOW GAMES FROM ITALYITALY - SERIE C GROUP C
RENDE
1
 
 
VIBONESE
5
 
 

19:30
SCH
SHOW GAMES FROM ITALYITALY - SERIE C GROUP C
VITERBESE CASTRENSE
18
 
 
CASERTANA
9
 
 

19:30
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDSNETHERLANDS - EERSTE DIVISIE
JONG PSV
11
 
 
JONG AZ
16
 
 

19:30
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDSNETHERLANDS - EERSTE DIVISIE
TOP OSS
6
 
 
ALMERE CITY FC
5
 
 

19:30
SCH
SHOW GAMES FROM SPAINSPAIN - SEGUNDA DIVISION B GROUP 2
GERNIKA
20
 
 
REAL SOCIEDAD B
11
 
 

20:45
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDSNETHERLANDS - EERSTE DIVISIE
DORDRECHT
18
 
 
FC EINDHOVEN
17
 
 

20:45
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDSNETHERLANDS - EERSTE DIVISIE
HELMOND SPORT
19
 
 
WAALWIJK
15
 
 

21:00
SCH
SHOW GAMES FROM BRAZILBRAZIL - SERIE B
BRASIL DE PELOTAS
11
 
 
GUARANI CAMPINAS
9
 
 

21:00
SCH
SHOW GAMES FROM BRAZILBRAZIL - SERIE B
CSA
3
 
 
AVAI
5
 
 

21:00
SCH
SHOW GAMES FROM BRAZILBRAZIL - SERIE B
SAMPAIO CORREA
18
 
 
BOA
20
 
 

21:00
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA U19 CHAMPIONSHIP
SERBIA (U19)
2
 
 
NORTHERN IRELAND (U19)
3
 
 

21:00
SCH
SHOW GAMES FROM GUATEMALAGUATEMALA - APERTURA
IZTAPA
9
 
 
XELAJU
2
 
 

21:30
SCH
SHOW GAMES FROM BELGIUMBELGIUM - CLOSING TOURNAMENT
KV MECHELEN
2
 
 
LOMMEL UNITED
7
 
 

21:30
SCH
SHOW GAMES FROM ITALYITALY - SERIE C GROUP C
PAGANESE
17
 
 
CAVESE
12
 
 

21:30
SCH
SHOW GAMES FROM ITALYITALY - SERIE C GROUP C
POTENZA
7
 
 
MATERA
19
 
 

21:30
SCH
SHOW GAMES FROM SPAINSPAIN - SEGUNDA DIVISION
ZARAGOZA
16
 
 
MALLORCA
7
 
 

21:45
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA NATIONS LEAGUE
ITALY
2
 
 
PORTUGAL
1
 
 

21:45
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA NATIONS LEAGUE
ALBANIA
3
 
 
SCOTLAND
2
 
 

21:45
SCH
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)EUROPE (UEFA) - UEFA NATIONS LEAGUE
ROMANIA
3
 
 
LITHUANIA
4
 
 

21:45
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDSNETHERLANDS - EERSTE DIVISIE
CAMBUUR
9
 
 
VOLENDAM
13
 
 

21:45
SCH
SHOW GAMES FROM SPAINSPAIN - SEGUNDA DIVISION
OVIEDO
12
 
 
SPORTING GIJON
14
 
 

22:00
SCH
SHOW GAMES FROM ARGENTINAARGENTINA - PRIMERA B NACIONAL
FERRO CARRIL OESTE
12
 
 
CENTRAL CORDOBA
19
 
 

22:00
SCH
SHOW GAMES FROM BOLIVIABOLIVIA - CLAUSURA
ROYAL PARI FC
3
 
 
CLUB DESTROYERS
12
 
 

22:00
SCH
SHOW GAMES FROM CHILECHILE - FA CUP 2018
PALESTINO
 
 
AUDAX ITALIANO
 
 
 

22:00
SCH
SHOW GAMES FROM ECUADORECUADOR - DIVISION 2 STAGE 2
FUERZA AMARILLA
3
 
 
CD OLMEDO
4
 
 

22:00
SCH
SHOW GAMES FROM ECUADORECUADOR - DIVISION 2 STAGE 2
PUERTO QUITO
7
 
 
CLAN JUVENIL
11
 
 

22:00
SCH
SHOW GAMES FROM ECUADORECUADOR - DIVISION 2 STAGE 2
SANTA RITA
12
 
 
MANTA FC
6
 
 

22:10
SCH
SHOW GAMES FROM ARGENTINAARGENTINA - SUPERLIGA ARGENTINA
BOCA JUNIORS
8
 
 
PATRONATO
23
 
 

22:30
SCH
SHOW GAMES FROM FRIENDLY GAMESFRIENDLY GAMES - FRIENDLY INTERNATIONAL
TURKEY (U21)
 
 
SCOTLAND (U21)
 
 
 
 

22:30
SCH
SHOW GAMES FROM NORTH & CENTRAL AMERICA (CONCACAF)NORTH & CENTRAL AMERICA (CONCACAF) - CONCACAF NATIONS LEAGUE
CUBA
4
 
 
DOMINICAN REPUBLIC
8
 
 
 

23:00
SCH
SHOW GAMES FROM BRAZILBRAZIL - SERIE A
CORINTHIANS
13
 
 
VASCO DA GAMA
14
 
 

23:00
SCH
SHOW GAMES FROM BRAZILBRAZIL - SERIE A
VITORIA
18
 
 
ATLETICO PARANAENSE
8
 
 

23:00
SCH
SHOW GAMES FROM ECUADORECUADOR - DIVISION 2 STAGE 2
GUALACEO SC
10
 
 
AMERICA DE QUITO
5
 
 

23:00
SCH
SHOW GAMES FROM HONDURASHONDURAS - AP-P.OFF 2R
CD MARATHON
 
 
REAL ESPANA
 
 
 

23:00
SCH
SHOW GAMES FROM PARAGUAYPARAGUAY - CLAUSURA
3 DE FEBRERO
8
 
 
LIBERTAD
3
 
 

23:30
SCH
SHOW GAMES FROM BRAZILBRAZIL - SERIE B
VILA NOVA
8
 
 
CRICIUMA
16
 
 

FINISHED GAMES
 
 
Finished Games
HT
FT
ET
PN

1

X

2

22:00
FTR
SHOW GAMES FROM ARGENTINAARGENTINA - PRIMERA B METROPOLITANA
DEPORTIVO RIESTRA
6
 
 
ALMIRANTE BROWN
9
 
 
 

22:00
FTR
SHOW GAMES FROM ARGENTINAARGENTINA - PRIMERA B METROPOLITANA
FLANDRIA
16
 
 
ATLETICO FENIX
11
 
 
 

22:00
FTR
SHOW GAMES FROM ARGENTINAARGENTINA - PRIMERA B METROPOLITANA
TALLERES REMEDIOS
18
 
 
CLUB COMUNICACIONES
20
 
 
 

22:00
FTR
SHOW GAMES FROM ARGENTINAARGENTINA - PRIMERA B METROPOLITANA
TRISTAN SUAREZ
10
 
 
COLEGIALES
15
 
 
 

22:00
FTR
SHOW GAMES FROM ARGENTINAARGENTINA - PRIMERA B METROPOLITANA
UAI URQUIZA
5
 
 
ALL BOYS
4
 
 
 

21:30
FTR
SHOW GAMES FROM BOLIVIABOLIVIA - NB P.OFF QF
CLUB ALWAYS READY
 
 
UNIVERSITARIO DE VINTO
 
 
 

21:30
FTR
SHOW GAMES FROM BOLIVIABOLIVIA - NB P.OFF QF
GATTY RIBEIRO
 
 
INDUSTRIAL AVILES
 
 
 

21:30
FTR
SHOW GAMES FROM BOLIVIABOLIVIA - NB P.OFF QF
INDEPENDIENTE PETROLERO
 
 
MARISCAL SUCRE
 
 
 

20:10
FTR
SHOW GAMES FROM POLANDPOLAND - II LIGA
WIDZEW LODZ
1
 
 
ROZWOJ KATOWICE
17
 
 

18:00
FTR
SHOW GAMES FROM ALGERIAALGERIA - LIGUE 2
ASO CHLEF
2
 
 
RC RELIZANE
7
 
 

18:00
FTR
SHOW GAMES FROM ALGERIAALGERIA - LIGUE 2
US BISKRA
4
 
 
WA TLEMCEN
1
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - BOTOLA PRO
FUS RABAT
7
 
 
CHABAB RIF HOCEIMA
14
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - BOTOLA PRO
ITTIHAD TANGER
9
 
 
OLYMPIQUE KHOURIBGA
12
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - BOTOLA PRO
KAWKAB A.C.MARRAKECH
6
 
 
FAR RABAT
11
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - BOTOLA PRO
MOULOUDIA OUJDA
15
 
 
MOGHREB TETOUAN
13
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - BOTOLA PRO
OLYMPIQUE SAFI
2
 
 
RAJA CASABLANCA
10
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - BOTOLA PRO
RAPIDE OUED ZEM
4
 
 
DIFAA EL JADIDA
5
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - BOTOLA PRO
WYDAD A.C. CASABLANCA
16
 
 
HASSANIA AGADIR
1
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - BOTOLA PRO
YOUSSOUFIA BERRECHID
3
 
 
RENAISSANCE BERKANE
8
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - ELITE 2
AS SALE
3
 
 
OLYMPIQUE DCHEIRA
7
 
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - ELITE 2
CHABAB ATLAS KHENIFRA
10
 
 
ITTIHAD KHEMISSET
4
 
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - ELITE 2
CR KHEMIS ZEMAMRA
1
 
 
KASBA TADLA
16
 
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - ELITE 2
JSM LAAYOUNE
14
 
 
SIDI KACEM
15
 
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - ELITE 2
KAC KENITRA
2
 
 
MAGHREB FES
6
 
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - ELITE 2
RACING DE CASABLANCA
8
 
 
JEUNESSE BEN GUERIR
13
 
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - ELITE 2
RAJA BENI MELLAL
9
 
 
WYDAD TEMARA
11
 
 
 

18:00
POST
SHOW GAMES FROM MOROCCOMOROCCO - ELITE 2
WYDAD FES
12
 
 
CHABAB RIADI SALMI
5
 
 
 

18:00
FTR
SHOW GAMES FROM POLANDPOLAND - II LIGA
POGON SIEDLCE
16
 
 
OLIMPIA GRUDZIADZ
4
 
 

17:00
POST
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - LEAGUE TWO
YEOVIL
14
 
 
LINCOLN
1
 
 

17:00
POST
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NATIONAL LEAGUE
MAIDENHEAD
21
 
 
HARROGATE TOWN
4
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NORTHERN PREMIER LEAGUE
BAMBER BRIDGE
14
 
 
NANTWICH TOWN
2
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NORTHERN PREMIER LEAGUE
BUXTON
9
 
 
WITTON ALBION
19
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NORTHERN PREMIER LEAGUE
GAINSBOROUGH
8
 
 
WHITBY
12
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NORTHERN PREMIER LEAGUE
HYDE FC
13
 
 
HEDNESFORD TOWN
11
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NORTHERN PREMIER LEAGUE
LANCASTER
17
 
 
STAFFORD RANGERS
15
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NORTHERN PREMIER LEAGUE
MATLOCK TOWN
10
 
 
STALYBRIDGE
7
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NORTHERN PREMIER LEAGUE
NORTH FERRIBY UNITED
22
 
 
FARSLEY CELTIC
4
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NORTHERN PREMIER LEAGUE
SCARBOROUGH
1
 
 
MARINE
20
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NORTHERN PREMIER LEAGUE
SOUTH SHIELDS
6
 
 
MICKLEOVER SPORTS
18
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NORTHERN PREMIER LEAGUE
WARRINGTON TOWN
5
 
 
BASFORD UNITED
3
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - NORTHERN PREMIER LEAGUE
WORKINGTON
21
 
 
GRANTHAM TOWN
16
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE CENTRAL
AFC RUSHDEN & DIAMONDS
9
 
 
BEDWORTH UNITED
22
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE CENTRAL
ALVECHURCH
5
 
 
ST NEOTS
18
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE CENTRAL
BARWELL
11
 
 
KINGS LYNN
8
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE CENTRAL
COALVILLE
7
 
 
BANBURY UNITED
14
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE CENTRAL
LEISTON FC
4
 
 
RUSHALL OLYMPIC
12
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE CENTRAL
NEEDHAM MARKET
13
 
 
STRATFORD
10
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE CENTRAL
REDDITCH
17
 
 
LOWESTOFT TOWN
20
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE CENTRAL
ROYSTON TOWN
3
 
 
KETTERING
1
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE CENTRAL
ST IVES
19
 
 
HALESOWEN TOWN
16
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE CENTRAL
STOURBRIDGE
2
 
 
HITCHIN
21
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE CENTRAL
TAMWORTH
15
 
 
BIGGLESWADE TOWN
6
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE SOUTH
BASINGSTOKE
10
 
 
MERTHYR
8
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE SOUTH
BEACONSFIELD
5
 
 
FARNBOROUGH
16
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE SOUTH
DORCHESTER
18
 
 
CHESHAM UNITED
22
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE SOUTH
GOSPORT BOROUGH
14
 
 
TAUNTON TOWN
2
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE SOUTH
KINGS LANGLEY
20
 
 
WEYMOUTH
1
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE SOUTH
METROPOLITAN POLICE
13
 
 
FROME
15
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE SOUTH
SALISBURY CITY
3
 
 
HARTLEY WINTNEY
11
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE SOUTH
SWINDON SUPERMARINE
19
 
 
HARROW BOROUGH
9
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE SOUTH
TIVERTON
6
 
 
HENDON
4
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE SOUTH
WALTON CASUALS
12
 
 
POOLE TOWN
7
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - SOUTHERN LEAGUE SOUTH
WIMBORNE TOWN
17
 
 
STAINES TOWN
21
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - ISTHMIAN PREMIER LEAGUE
AFC HORNCHURCH
15
 
 
WORTHING
3
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - ISTHMIAN PREMIER LEAGUE
BISHOP S STORTFORD
10
 
 
WHITEHAWK
20
 
 

17:00
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLANDENGLAND - ISTHMIAN PREMIER LEAGUE
BOGNOR REGIS
7
 
 
WINGATE & FINCHLEY
13