Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

16:30
SCH
L1
BARITO PUTERA
16
 
 
PERSIJA JAKARTA
9
 
 
 

16:30
SCH
L1
PSM MAKASSAR
10
 
 
SEMEN PADANG
11
 
 
 

18:00
SCH
EL
FC RUSTAVI
10
 
 
TORPEDO KUTAISI
3
 
 

18:00
SCH
PL
AKWA UNITED
1
 
 
ABIA WARRIORS
8
 
 

18:00
SCH
PL
BENDEL INSURANCE FC
9
 
 
SUNSHINE STARS
8
 
 

18:00
SCH
PL
EL KANEMI WARRIORS
3
 
 
IFEANYI UBA
4
 
 

18:00
SCH
PL
ENUGU RANGERS
1
 
 
RIVERS UNITED
5
 
 

18:00
SCH
PL
ENYIMBA
3
 
 
NIGER TORNADOES
10
 
 

18:00
SCH
PL
GOMBE UNITED
11
 
 
HEARTLAND
7
 
 

18:00
SCH
PL
KANO PILLARS
2
 
 
DELTA FORCE
5
 
 

18:00
SCH
PL
KWARA UNITED
11
 
 
REMO STARS
12
 
 

18:00
SCH
PL
LOBI STARS
2
 
 
WIKKI TOURISTS
7
 
 

18:00
SCH
PL
MFM FC
4
 
 
KATSINA UNITED
6
 
 

18:00
SCH
PL
NASARAWA UNITED
6
 
 
GO ROUND OMOKU
10
 
 

18:00
SCH
PL
PLATEAU UNITED
9
 
 
YOBE STARS
12
 
 

18:00
SCH
L2
PETROLUL PLOIESTI
4
 
 
ACS POLI TIMISOARA
18
 
 

18:00
SCH
WST
CHERTANOVO MOSCOW 2
13
 
 
LUKI-ENERGIYA
10
 
 

18:30
SCH
VEI
ILVES
2
 
 
IFK MARIEHAMN
7
 
 
TV

18:30
SCH
VEI
KPV
12
 
 
HIFK
11
 
 

18:30
SCH
VEI
LAHTI
8
 
 
HJK HELSINKI
6
 
 
TV

18:30
SCH
VEI
VPS
10
 
 
ROPS
9
 
 

18:30
SCH
YKK
KTP
7
 
 
FF JARO
4
 
 

18:30
SCH
WST
TEKSTILSHTIK IVANOVO
1
 
 
PSKOV-747
9
 
 

19:00
SCH
RUDES
10
 
 
NK SLAVEN BELUPO
7
 
 
TV

19:00
SCH
LL
BEITAR TEL AVIV
7
 
 
HAPOEL NAZARETH-ILLIT
3
 
 
 

19:00
SCH
LL
HAPOEL AFULA
5
 
 
HAPOEL KFAR-SABA
2
 
 
 

19:00
SCH
LL
HAPOEL ASHKELON
6
 
 
HAPOEL KATAMON
4
 
 
 

19:00
SCH
LL
HAPOEL RAMAT GAN
8
 
 
SEKTZYA NESS ZIONA
1
 
 
 

19:00
SCH
RUBIN
10
 
 
ANZHI
16
 
 
TV

19:15
SCH
FRC
VFL OLDENBURG
 
 
WERDER BREMEN
 
 
 
 

19:30
SCH
GS
PERSEPOLIS FC
4
 
 
AL-SADD SC
1
 
 
TV
 

20:00
SCH
SLAVIA SOFIA
 
 
ETAR VELIKO TARNOVO
 
 
 
TV

20:00
SCH
SL
BRONDBY
5
 
 
FC MIDTJYLLAND
2
 
 
TV
 

20:00
SCH
EL
FC SABURTALO
2
 
 
DINAMO TBILISI
5
 
 

20:00
SCH
ELS
MOLDE
2
 
 
VIKING
7
 
 
TV

20:00
SCH
ASV
AIK
6
 
 
FALKENBERGS FF
16
 
 
TV

20:00
SCH
ASV
IFK GOTEBORG
4
 
 
HAMMARBY
5
 
 
TV

20:00
SCH
ASV
IFK NORRKOPING
9
 
 
GIF SUNDSVALL
13
 
 
TV

20:00
SCH
ASV
OSTERSUNDS FK
8
 
 
OREBRO
14
 
 
TV

20:00
SCH
SPR
IF BROMMAPOJKARNA
12
 
 
JONKOPINGS SODRA
8
 
 

20:00
SCH
SPR
IK BRAGE
4
 
 
SYRIANSKA FC
16
 
 

20:00
SCH
DS
DJURGARDENS IF (W)
11
 
 
VAXJO DFF (W)
9
 
 

20:00
SCH
DS
LINKOPINGS (W)
4
 
 
ROSENGARD (W)
3
 
 

20:00
SCH
SL
ANKARAGUCU
14
 
 
SIVASSPOR
13
 
 
TV

20:00
SCH
SL
ERZURUM BB
17
 
 
FENERBAHCE
11
 
 
TV

21:00
SCH
GS
AL-AIN FC
4
 
 
ESTEGHLAL FC
3
 
 
TV

21:00
SCH
GS
AL-DUHAIL SC
2
 
 
AL-HILAL SAUDI FC
1
 
 
 

21:00
SCH
L1
FC ASTRA GIURGIU
5
 
 
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
6
 
 
TV
 

21:30
SCH
A
LAZIO
8
 
 
BOLOGNA
14
 
 
TV

21:45
SCH
PR
DUNDALK
1
 
 
BOHEMIANS
3
 
 

21:45
SCH
PR
UCD
10
 
 
CORK CITY
8
 
 

21:45
SCH
D1
BRAY WANDERERS
6
 
 
GALWAY UNITED
7
 
 

22:00
SCH
GS
AL-AHLI JEDDAH
3
 
 
PAKHTAKOR
2
 
 
 

22:00
SCH
PR
FINN HARPS
9
 
 
SHAMROCK ROVERS
2
 
 

22:00
SCH
SD
ALBACETE
3
 
 
GRANADA CF
2
 
 
TV

22:15
SCH
URV
FH HAFNARFJORDUR
4
 
 
VALUR REYKJAVIK
9
 
 

22:15
SCH
URV
GRINDAVIK
8
 
 
FYLKIR
6
 
 

22:15
SCH
URV
KR REYKJAVIK
7
 
 
HK KOPAVOGUR
10
 
 

22:30
SCH
RPO
AL-HAZEM
 
 
AL-KHALEEJ SAIHAT
 
 
 

23:00
SCH
BARRANQUILLA
2
 
 
CORTULUA
1
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score