Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

05:30
SCH
SF
CRUZ AZUL
 
 
LOS ANGELES GALAXY
 
 
 
TV
10:30
SCH
PFL
GLOBAL MAKATI
7
 
 
KAYA
2
 
 
11:00
SCH
PFL
MENDIOLA FC
5
 
 
CERES-NEGROS FC
1
 
 
11:45
SCH
GS
SELANGOR UNITED
4
 
 
TERENGGANU II
2
 
 
 
12:00
SCH
1R
CHITA
 
 
FC LUCH VLADIVOSTOK
 
 
 
12:30
SCH
SF
BLACKTOWN CITY
 
 
SYDNEY UNITED 58 FC
 
 
 
12:30
SCH
SF
WOLLONGONG WOLVES
 
 
APIA LEICHHARDT TIG.
 
 
 
12:30
SCH
QSL
GOLD COAST KNIGHTS
2
 
 
WESTERN PRIDE
13
 
 
12:30
SCH
TAS
DEVONPORT CITY
1
 
 
RIVERSIDE OLYMPIC
8
 
 
12:30
SCH
R16
EDGEWORTH EAGLES
 
 
NEWCASTLE JETS FC
 
 
 
12:30
SCH
R16
MARCONI STALLIONS
 
 
MELBOURNE CITY
 
 
 
12:30
SCH
R16
MORELAND ZEBRAS FC
 
 
MAGPIES CRUSADERS
 
 
 
12:30
SCH
R16
OLYMPIC FC
 
 
ADELAIDE UNITED
 
 
 
15:00
SCH
QF
FC OQTEPA
 
 
AGMK
 
 
 
15:30
SCH
LF
AS VITA CLUB
2
 
 
RCK
14
 
 
 
15:30
SCH
LF
JS BAZANO
10
 
 
FC SIMBA
15
 
 
 
15:45
SCH
SF
ABAHANI LIMITED DHAKA
 
 
APRIL 25 SC
 
 
 
16:00
SCH
GS
PDRM
3
 
 
SELANGOR
2
 
 
 
16:00
SCH
1R
ALANIA VLADIKAVKAZ
 
 
ROTOR VOLGOGRAD
 
 
 
17:00
SCH
QF
BFC DAUGAVPILS
 
 
FK JELGAVA
 
 
 
TV
17:00
SCH
1R
ARARAT MOSCOW
 
 
NIZHNY NOVGOROD
 
 
 
17:00
SCH
1R
SHINNIK YAROSLAVL
 
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
 
 
 
17:15
SCH
QF
SOGDIANA JIZZAKH
 
 
FC BUNYODKOR
 
 
 
17:20
SCH
QSL
AL-SADD SC
7
 
 
AL-WAKRAH
10
 
 
 
18:00
SCH
R32
FK FORTUNA
 
 
FK SILEKS
 
 
 
18:00
SCH
R32
FK KOZUV GEVGELIJA
 
 
FK RENOVA
 
 
 
18:00
SCH
R32
FK KRAVARI
 
 
FK LABUNISHTA
 
 
 
18:00
SCH
R32
FK OHRID
 
 
FK BELASICA
 
 
 
18:00
SCH
R32
FK OSOGOVO
 
 
FK POBEDA
 
 
 
18:00
SCH
R32
FK PREVALEC
 
 
BOREC VELES
 
 
 
18:00
SCH
R32
GOSTIVAR
 
 
SHKENDIJA
 
 
 
18:00
SCH
R32
LOKOMOTIVA SKOPJE
 
 
FK STRUGA
 
 
 
18:00
SCH
R32
TETEKS
 
 
SHKUPI 1927
 
 
 
18:00
SCH
R32
VELLAZERIMI 77
 
 
FK RABOTNICKI
 
 
 
18:00
SCH
1L
WARTA POZNAN
2
 
 
PODBESKIDZIE
3
 
 
18:00
SCH
1R
AKRON TOGLIATTI
 
 
MORDOVIA SARANSK
 
 
 
18:00
SCH
1R
CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK
 
 
FC ARMAVIR
 
 
 
18:00
SCH
1R
INTER CHERKESSK
 
 
FC CHAYKA
 
 
 
18:00
SCH
1R
SALYUT BELGOROD
 
 
FAKEL VORONEZH
 
 
 
18:00
SCH
1R
VELES MOSCOW
 
 
TORPEDO MOSCOW
 
 
 
18:30
SCH
1L
RADOMIAK RADOM
9
 
 
GKS JASTRZEBIE
13
 
 
18:30
SCH
1R
FC RYAZAN
 
 
CHERTANOVO MOSCOW
 
 
 
18:30
SCH
1R
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
 
 
NEFTEKHIMIK
 
 
 
18:30
SCH
1R
LENINGRADETS
 
 
BALTIKA
 
 
 
18:30
SCH
2R
GOTTNE
 
 
IF BROMMAPOJKARNA
 
 
 
19:00
SCH
GS
MALI (U20)
2
 
 
BURUNDI (U20)
4
 
 
 
19:00
SCH
GS
ZAMBIA (U20) (W)
2
 
 
SOUTH AFRICA (U20) (W)
4
 
 
 
19:00
SCH
QF
FK LIEPAJA
 
 
RIGAS FUTBOLA SKOLA
 
 
 
TV
19:00
SCH
D1
JERV
10
 
 
KFUM OSLO
4
 
 
19:00
SCH
D1
KONGSVINGER
7
 
 
STROMMEN
14
 
 
19:00
SCH
D1
NOTODDEN
15
 
 
NEST-SOTRA
8
 
 
19:00
SCH
D1
SANDEFJORD
3
 
 
RAUFOSS
5
 
 
19:00
SCH
D1
TROMSDALEN UIL
16
 
 
SOGNDAL
6
 
 
19:00
SCH
D1
ULL/KISA
11
 
 
SANDNES ULF
9
 
 
19:00
SCH
1R
KHIMKI
 
 
AVANGARD KURSK
 
 
 
19:00
SCH
2R
QVIDING FIF
 
 
HACKEN
 
 
 
19:00
SCH
2R
TVAAKERS IF
 
 
TRELLEBORGS FF
 
 
 
19:30
SCH
D1
VIBORG
2
 
 
FC FREDERICIA
4
 
 
19:30
SCH
QSL
QATAR SC
6
 
 
AL-DUHAIL SC
3
 
 
 
19:30
SCH
2R
ESKILSMINNE IF
 
 
NORRBY IF
 
 
 
19:30
SCH
2R
FC GUTE
 
 
DALKURD FF
 
 
 
19:30
SCH
2R
FC TROLLHATTAN
 
 
HALMSTAD
 
 
 
19:30
SCH
2R
FK KARLSKRONA
 
 
OSTERS IF
 
 
 
19:30
SCH
2R
FORSSA BK
 
 
SYRIANSKA FC
 
 
 
19:30
SCH
2R
GAMLA UPSALA SK
 
 
VASTERAS FK
 
 
 
19:30
SCH
2R
HUSQVARNA FF
 
 
MJALLBY AIF
 
 
 
19:30
SCH
2R
IFK LIDINGO
 
 
GIF SUNDSVALL
 
 
 
19:30
SCH
2R
IFK LULEA
 
 
HAMMARBY
 
 
 
TV
19:30
SCH
2R
IFK TIMRA
 
 
IFK NORRKOPING
 
 
 
TV
19:30
SCH
2R
KARLSTAD BK
 
 
IK SIRIUS
 
 
 
19:30
SCH
2R
NYKOPINGS BIS
 
 
OREBRO
 
 
 
TV
19:30
SCH
2R
RASLATTS SK
 
 
GAIS
 
 
 
19:30
SCH
2R
ROSENGARD
 
 
KALMAR FF
 
 
 
19:30
SCH
2R
SANDVIKENS IF
 
 
IK FREJ
 
 
 
19:30
SCH
2R
SOLLENTUNA FK
 
 
DEGERFORS IF
 
 
 
19:30
SCH
2R
TORNS IF
 
 
JONKOPINGS SODRA
 
 
 
19:30
SCH
2R
UTSIKTENS BK
 
 
ORGRYTE
 
 
 
20:00
SCH
D1
HVIDOVRE
10
 
 
FREMAD AMAGER
5
 
 
20:00
SCH
D1
KOLDING IF
1
 
 
VEJLE
7
 
 
20:00
SCH
D1
NYKOBING FC
3
 
 
NAESTVED
12
 
 
20:00
SCH
D1
ROSKILDE
8
 
 
HB KOGE
11
 
 
20:00
SCH
D1
VENDSYSSEL FF
9
 
 
SKIVE
6
 
 
20:00
SCH
N/E
ROT-WEISS ERFURT
13
 
 
ZFC MEUSELWITZ
10
 
 
20:00
SCH
1L
GKS BELCHATOW
4
 
 
ODRA OPOLE
17
 
 
20:00
SCH
1L
GKS TYCHY
16
 
 
CHROBRY GLOGOW
18
 
 
20:00
SCH
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
10
 
 
WIGRY SUWALKI
14
 
 
20:00
SCH
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
6
 
 
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
15
 
 
20:00
SCH
DS
DJURGARDENS IF (W)
10
 
 
KIF OREBRO DFF (W)
5
 
 
21:00
SCH
PR
KI KLAKSVIK
3
 
 
B36 TORSHAVN
2
 
 
21:00
SCH
UW
KR REYKJAVIK (W)
7
 
 
BREIDABLIK (W)
2
 
 
21:00
SCH
UW
SELFOSS (W)
4
 
 
VALUR REYKJAVIK (W)
1
 
 
21:00
SCH
1L
CHOJNICZANKA CHOJNICE
7
 
 
MIEDZ LEGNICA
5
 
 
21:00
SCH
1L
TERMALICA NIECIECZA
1
 
 
STAL MIELEC
8
 
 
21:30
SCH
R32
ALL BOYS
 
 
CENTRAL CORDOBA
 
 
 
TV
21:30
SCH
1L
STOMIL OLSZTYN
12
 
 
SANDECJA NOWY SACZ
11
 
 
21:45
SCH
ECH
CARDIFF
20
 
 
HUDDERSFIELD
22
 
 
TV
21:45
SCH
ECH
CHARLTON
3
 
 
NOTTINGHAM FOREST
12
 
 
TV
21:45
SCH
ECH
FULHAM
9
 
 
MILLWALL
6
 
 
TV
21:45
SCH
ECH
LEEDS
2
 
 
BRENTFORD
13
 
 
TV
21:45
SCH
ECH
PRESTON
18
 
 
STOKE CITY
24
 
 
TV
21:45
SCH
ECH
QPR
16
 
 
SWANSEA
5
 
 
TV
22:00
SCH
GS
GHANA (U20)
1
 
 
SENEGAL (U20)
3
 
 
 
22:00
SCH
GS
NIGERIA (U20) (W)
1
 
 
CAMEROON (U20) (W)
3
 
 
 
22:00
SCH
ECH
WEST BROM
4
 
 
READING
19
 
 
TV
22:00
SCH
PO
BSC YOUNG BOYS
 
 
CRVENA ZVEZDA
 
 
 
TV
22:00
SCH
PO
DINAMO ZAGREB
 
 
ROSENBORG
 
 
 
TV
22:00
SCH
PO
OLYMPIAKOS PIRAEUS
 
 
KRASNODAR
 
 
 
TV
23:00
SCH
CL2
ORSOMARSO
16
 
 
TIGRES FC
11
 
 
23:15
SCH
R32
RI 3 CORRALES
 
 
CLUB NACIONAL
 
 
 
TV
23:30
SCH
CL2
REAL SAN ANDRES
2
 
 
ATLETICO CALI
13
 
 
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score