Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

14:00
SCH
FRC
JAHN REGENSBURG
 
 
FC BW LINZ
 
 
 
 
14:30
SCH
FRC
POLI IASI
 
 
MLADOST LUCANI
 
 
 
15:00
SCH
FRC
CHERNO MORE VARNA
 
 
SKA-KHABAROVSK
 
 
 
15:00
SCH
FRC
CHINDIA TARGOVISTE
 
 
ROTOR VOLGOGRAD
 
 
 
15:00
SCH
FRC
FK LVIV
 
 
MYNAI
 
 
 
 
15:00
SCH
FRC
FK RENOVA
 
 
FK LABUNISHTA
 
 
 
 
15:00
SCH
FRC
VIKTORIA PLZEN
 
 
FK BANIK SOKOLOV
 
 
 
 
15:00
SCH
FRC
VYSOCINA JIHLAVA
 
 
FK ZELEZIARNE PODBREZOVA
 
 
 
 
15:00
SCH
FRC
ZAGLEBIE LUBIN
 
 
FC UNIVERSITATEA CRAIOVA
 
 
 
15:30
SCH
GS
ISTRA 1961
1
 
 
HNK GORICA
2
 
 
 
15:30
SCH
PR
AL-SAHEL SC
7
 
 
AL-TADHAMON
8
 
 
 
15:30
SCH
QSL
AL-SAILIYA
6
 
 
AL-AHLI DOHA
9
 
 
 
16:00
SCH
FRC
ARSENAL TULA
 
 
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
 
 
 
16:00
SCH
FRC
DYNAMO KYIV
 
 
VARDAR SKOPJE
 
 
 
16:00
SCH
ISL
CHENNAIYIN FC
7
 
 
JAMSHEDPUR FC
6
 
 
 
16:00
SCH
R16
DENIZLISPOR
 
 
TRABZONSPOR
 
 
 
TV
16:30
SCH
FRC
FK VOZDOVAC
 
 
SHAKHTER KARAGANDY
 
 
 
16:30
SCH
EPL
AL-WASL FC
7
 
 
AL-ITTIHAD KALBA
9
 
 
 
16:30
SCH
EPL
KHOR FAKKAN CLUB
14
 
 
AL-AIN FC
5
 
 
 
16:55
SCH
SPL
AL-FATEH
14
 
 
DHAMK
16
 
 
17:00
SCH
FRC
GAZ METAN MEDIAS
 
 
SHONAN BELLMARE
 
 
 
17:00
SCH
FRC
NK OSIJEK
 
 
LOKOMOTIV MOSCOW
 
 
 
17:00
SCH
FRC
SUDUVA MARIJAMPOLE
 
 
FS METTA/LU
 
 
 
 
17:15
SCH
SL1
ASTERAS TRIPOLIS
12
 
 
PANIONIOS
14
 
 
TV
17:40
SCH
QSL
AL-GHARAFA
4
 
 
AL-RAYYAN SC
2
 
 
 
18:00
SCH
L1
PARADOU AC
12
 
 
CS CONSTANTINE
8
 
 
18:00
SCH
PR
AL-SALMIYAH
3
 
 
AL-SHABAB AL AHMADI
5
 
 
 
19:00
SCH
SL1
LAMIA
10
 
 
PAOK
2
 
 
TV
19:00
SCH
CGB
GUBBIO
19
 
 
TRIESTINA
10
 
 
19:00
SCH
EPL
AJMAN
10
 
 
AL-JAZIRA
4
 
 
 
19:00
SCH
EPL
AL-NASR SC DUBAI
3
 
 
BANIYAS SC
11
 
 
 
19:10
SCH
SPL
AL-RAED
4
 
 
AL-AHLI JEDDAH
3
 
 
19:30
SCH
FRC
VFB LUBECK
 
 
HAMBURGER SV
 
 
 
 
19:30
SCH
SL1
ARIS THESSALONIKIS
5
 
 
XANTHI FC
6
 
 
TV
19:30
SCH
R16
IJSSELMEERVOGELS
 
 
GO AHEAD EAGLES
 
 
 
TV
19:30
SCH
R16
GALATASARAY
 
 
RIZESPOR
 
 
 
TV
20:00
SCH
FRC
WACKER BURGHAUSEN
 
 
RIED
 
 
 
 
20:00
SCH
BP
ITTIHAD TANGER
15
 
 
OLYMPIQUE SAFI
13
 
 
 
20:00
SCH
R32
EBRO
 
 
LEGANES
 
 
 
TV
20:00
SCH
R32
MIRANDES
 
 
CELTA VIGO
 
 
 
TV
21:00
SCH
CAR
RESENDE
4
 
 
BANGU
3
 
 
 
21:00
SCH
AIMORE
4
 
 
BRASIL DE PELOTAS
3
 
 
 
21:00
SCH
NAT
BEZIERS
12
 
 
DUNKERQUE
1
 
 
21:30
SCH
PAU
FERROVIARIA
4
 
 
MIRASSOL
2
 
 
 
21:30
SCH
FRC
DROGHEDA UNITED
 
 
SLIGO ROVERS
 
 
 
 
21:45
SCH
SF
ANTWERP
 
 
KORTRIJK
 
 
 
TV
21:45
SCH
3R
TRANMERE
 
 
WATFORD
 
 
 
21:45
SCH
CGB
PIACENZA
6
 
 
ARZIGNANO VALCHIAMPO
17
 
 
21:45
SCH
R16
NAC BREDA
 
 
PSV
 
 
 
TV
22:00
SCH
EPL
WOLVERHAMPTON
7
 
 
LIVERPOOL
1
 
 
TV
22:00
SCH
R32
BADAJOZ
 
 
EIBAR
 
 
 
TV
22:00
SCH
R32
CULTURAL LEONESA
 
 
ATLETICO MADRID
 
 
 
TV
22:00
SCH
R32
RAYO VALLECANO
 
 
BETIS
 
 
 
TV
23:00
SCH
CL
FAS
3
 
 
SANTA TECLA
7
 
 
 
23:15
SCH
CL
AGUILA
8
 
 
JUV. INDEPENDIENTE
4
 
 
 
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score