Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

13:00
SCH
WK
BUSAN SANGMU (W)
6
 
 
RED ANGELS (W)
1
 
 
13:00
SCH
WK
GUMI SPORTSTOTO (W)
5
 
 
GYEONGJU KHNP (W)
3
 
 
13:00
SCH
WK
HWACHEON KSPO (W)
4
 
 
SUWON (W)
2
 
 
13:00
SCH
WK
SEOUL AMAZONES (W)
7
 
 
CHANGNYEONG FC (W)
8
 
 
13:30
SCH
KL2
GWANGJU FC
1
 
 
DAEJEON CITIZEN
10
 
 
14:00
SCH
KL2
ASAN MUGUNGHWA
5
 
 
SUWON FC
6
 
 
16:00
SCH
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
6
 
 
ROTOR VOLGOGRAD
3
 
 
16:30
SCH
WPL
ABERYSTWYTH TOWN
6
 
 
THE NEW SAINTS
7
 
 
16:30
SCH
WPL
BARRY TOWN
2
 
 
BALA TOWN
1
 
 
16:30
SCH
WPL
CAERNARFON TOWN
9
 
 
CEFN DRUIDS AFC
4
 
 
16:30
SCH
WPL
CARDIFF METROPOLITAN
3
 
 
AIRBUS UK BROUGHTON
11
 
 
16:30
SCH
WPL
GAP CONNAH S QUAY FC
8
 
 
CARMARTHEN TOWN
10
 
 
16:30
SCH
WPL
NEWTOWN AFC
5
 
 
PENYBONT FC
12
 
 
17:00
SCH
NL
AFC FYLDE
12
 
 
HARROGATE TOWN
14
 
 
17:00
SCH
NL
ALDERSHOT TOWN
22
 
 
SUTTON UTD
8
 
 
17:00
SCH
NL
BARNET
10
 
 
TORQUAY
7
 
 
17:00
SCH
NL
BARROW
15
 
 
FC HALIFAX TOWN
4
 
 
17:00
SCH
NL
BOREHAM WOOD
18
 
 
EBBSFLEET UNITED
24
 
 
17:00
SCH
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
16
 
 
YEOVIL
13
 
 
17:00
SCH
NL
DOVER
6
 
 
WOKING
1
 
 
17:00
SCH
NL
HARTLEPOOL
19
 
 
WREXHAM
9
 
 
17:00
SCH
NL
MAIDENHEAD
5
 
 
BROMLEY
2
 
 
17:00
SCH
NL
NOTTS COUNTY
17
 
 
CHORLEY
23
 
 
17:00
SCH
NL
STOCKPORT
11
 
 
CHESTERFIELD
21
 
 
17:00
SCH
NLN
AFC TELFORD UTD
15
 
 
LEAMINGTON
12
 
 
17:00
SCH
NLN
ALFRETON
5
 
 
SOUTHPORT
10
 
 
17:00
SCH
NLN
BLYTH SPARTANS
22
 
 
GUISELEY AFC
6
 
 
17:00
SCH
NLN
BOSTON UTD
18
 
 
ALTRINCHAM
17
 
 
17:00
SCH
NLN
BRACKLEY TOWN
13
 
 
GLOUCESTER CITY
8
 
 
17:00
SCH
NLN
CHESTER
3
 
 
HEREFORD
4
 
 
17:00
SCH
NLN
CURZON ASHTON
9
 
 
SPENNYMOOR TOWN
21
 
 
17:00
SCH
NLN
DARLINGTON FC
11
 
 
BRADFORD PARK AVENUE
20
 
 
17:00
SCH
NLN
FARSLEY CELTIC
7
 
 
KINGS LYNN
2
 
 
17:00
SCH
NLN
KETTERING
19
 
 
KIDDERMINSTER
14
 
 
17:00
SCH
NLN
YORK
1
 
 
GATESHEAD
16
 
 
17:00
SCH
NLS
BATH CITY
7
 
 
OXFORD CITY
16
 
 
17:00
SCH
NLS
BRAINTREE
14
 
 
DORKING WANDERERS
9
 
 
17:00
SCH
NLS
DULWICH HAMLET
2
 
 
SLOUGH TOWN
15
 
 
17:00
SCH
NLS
HAMPTON & RICHMOND
19
 
 
CHIPPENHAM
10
 
 
17:00
SCH
NLS
HAVANT & WATERLOOVILLE
4
 
 
EASTBOURNE BOROUGH
17
 
 
17:00
SCH
NLS
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
5
 
 
BILLERICAY
3
 
 
17:00
SCH
NLS
HUNGERFORD TOWN
21
 
 
DARTFORD
18
 
 
17:00
SCH
NLS
MAIDSTONE UTD
12
 
 
CHELMSFORD
11
 
 
17:00
SCH
NLS
ST ALBANS
22
 
 
CONCORD RANGERS
8
 
 
17:00
SCH
NLS
WELLING
13
 
 
TONBRIDGE ANGELS
20
 
 
17:00
SCH
NLS
WEYMOUTH
6
 
 
WEALDSTONE
1
 
 
18:00
SCH
PR
ZIRA
7
 
 
NEFTCHI BAKU
5
 
 
 
18:00
SCH
L2
FARUL CONSTANTA
13
 
 
PETROLUL PLOIESTI
9
 
 
18:00
SCH
URAL
11
 
 
PFC SOCHI
15
 
 
TV
18:00
SCH
U-P
AKRON TOGLIATTI
3
 
 
KAMAZ NABEREZHNYE CHELNY
2
 
 
18:15
SCH
PR
ARARAT YEREVAN
1
 
 
ALASHKERT
6
 
 
18:15
SCH
GS
HATTA SC
3
 
 
AL-WASL FC
5
 
 
 
18:30
SCH
VEI
INTER TURKU
3
 
 
KPV
11
 
 
19:00
SCH
D1
E.N. PARALIMNIOU
10
 
 
ETHNIKOS ACHNAS
7
 
 
TV
19:00
SCH
FRC
OLYMPIAKOS NICOSIA
 
 
ONISILLOS SOTIRAS 2014
 
 
 
 
19:00
SCH
LL
HAPOEL AFULA
9
 
 
HAPOEL PETAH TIKVA
11
 
 
19:00
SCH
LL
HAPOEL ASHKELON
12
 
 
HAPOEL RAMAT GAN
13
 
 
19:00
SCH
LL
HAPOEL KATAMON
10
 
 
HAPOEL RISHON LEZION
8
 
 
19:00
SCH
EK
POGON SZCZECIN
2
 
 
WISLA PLOCK
16
 
 
TV
19:00
SCH
PR
DNIPRO-1
8
 
 
FK LVIV
11
 
 
TV
20:00
SCH
SL
AC HORSENS
11
 
 
AALBORG
10
 
 
TV
20:00
SCH
FSV ZWICKAU
11
 
 
FC KAISERSLAUTERN
17
 
 
20:00
SCH
ELS
BODO/GLIMT
2
 
 
VALERENGA
6
 
 
TV
20:00
SCH
ASV
FALKENBERGS FF
14
 
 
HAMMARBY
5
 
 
TV
20:00
SCH
ASV
GIF SUNDSVALL
16
 
 
IF ELFSBORG
9
 
 
TV
20:00
SCH
ASV
IFK GOTEBORG
7
 
 
KALMAR FF
11
 
 
TV
20:00
SCH
SPR
NORRBY IF
6
 
 
IK BRAGE
4
 
 
20:00
SCH
SPR
TRELLEBORGS FF
11
 
 
VARBERGS BOIS FC
2
 
 
20:00
SCH
SL
GAZIANTEP FK
18
 
 
GENCLERBIRLIGI
15
 
 
TV
20:00
SCH
1L
ISTANBULSPOR AS
12
 
 
ALTAY
15
 
 
20:15
SCH
R1
AL-ARABI KUWAIT CITY
 
 
AL ITTIHAD ALEXANDRIA
 
 
 
20:15
SCH
PL
HAPOEL TEL AVIV
10
 
 
MACCABI NETANYA
9
 
 
TV
20:30
SCH
BOTEV VRATSA
13
 
 
ETAR VELIKO TARNOVO
12
 
 
TV
20:39
SCH
1L
STAL MIELEC
6
 
 
MIEDZ LEGNICA
4
 
 
20:45
SCH
QF
AL-NASSR RIYADH
 
 
AL-SADD SC
 
 
 
21:00
SCH
SOUTHAMPTON (U23)
7
 
 
LIVERPOOL (U23)
12
 
 
 
21:00
SCH
STOKE CITY (U23)
5
 
 
FULHAM (U23)
11
 
 
 
21:00
SCH
URV
FH HAFNARFJORDUR
3
 
 
BREIDABLIK
2
 
 
21:00
SCH
ND
PROGRES NIEDERKORN
5
 
 
F91 DUDELANGE
11
 
 
21:00
SCH
D1
JONG PSV
17
 
 
MVV
19
 
 
21:00
SCH
L1
DINAMO BUCURESTI
14
 
 
AFC HERMANNSTADT
9
 
 
TV
21:30
SCH
2BL
FC ST. PAULI
17
 
 
HOLSTEIN KIEL
14
 
 
TV
21:45
SCH
NL
SOLIHULL MOORS
3
 
 
EASTLEIGH
20
 
 
TV
21:45
SCH
L2
GUINGAMP
14
 
 
VALENCIENNES
10
 
 
TV
21:45
SCH
A
INTER
12
 
 
LECCE
13
 
 
TV
21:45
SCH
CGA
NOVARA
12
 
 
JUVENTUS (U23)
11
 
 
21:45
SCH
PR
DUNDALK
1
 
 
UCD
10
 
 
22:00
SCH
CL2
TIGRES FC
12
 
 
VALLEDUPAR
9
 
 
22:00
SCH
B
PORDENONE
13
 
 
FROSINONE
12
 
 
22:15
SCH
URV
FYLKIR
9
 
 
HK KOPAVOGUR
5
 
 
22:15
SCH
URV
VALUR REYKJAVIK
7
 
 
STJARNAN
4
 
 
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score