Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

17:00
SCH
B
SAO BENTO
19
 
 
PARANA
9
 
 
17:00
SCH
EPL
ASTON VILLA
15
 
 
BOURNEMOUTH
8
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
BRIGHTON
4
 
 
WEST HAM
20
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
EVERTON
11
 
 
WATFORD
18
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
NORWICH
16
 
 
NEWCASTLE
14
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
SOUTHAMPTON
17
 
 
LIVERPOOL
3
 
 
TV
17:00
SCH
ECH
BARNSLEY
15
 
 
CHARLTON
2
 
 
17:00
SCH
ECH
BLACKBURN
24
 
 
MIDDLESBROUGH
18
 
 
17:00
SCH
ECH
BRENTFORD
14
 
 
HULL CITY
13
 
 
17:00
SCH
ECH
BRISTOL CITY
20
 
 
QPR
5
 
 
17:00
SCH
ECH
LUTON
17
 
 
WEST BROM
6
 
 
17:00
SCH
ECH
MILLWALL
10
 
 
SHEFFIELD WED
1
 
 
17:00
SCH
ECH
NOTTINGHAM FOREST
19
 
 
BIRMINGHAM
9
 
 
TV
17:00
SCH
ECH
STOKE CITY
22
 
 
DERBY
7
 
 
17:00
SCH
ECH
SWANSEA
8
 
 
PRESTON
11
 
 
17:00
SCH
ECH
WIGAN
16
 
 
LEEDS
4
 
 
17:00
SCH
EL1
AFC WIMBLEDON
18
 
 
ACCRINGTON ST
19
 
 
17:00
SCH
EL1
BLACKPOOL
1
 
 
OXFORD UNITED
7
 
 
17:00
SCH
EL1
BURTON ALBION
11
 
 
ROTHERHAM
13
 
 
17:00
SCH
EL1
COVENTRY
8
 
 
BRISTOL ROVERS
17
 
 
17:00
SCH
EL1
DONCASTER
14
 
 
FLEETWOOD TOWN
3
 
 
17:00
SCH
EL1
LINCOLN
2
 
 
SOUTHEND
22
 
 
17:00
SCH
EL1
PETERBOROUGH
21
 
 
IPSWICH
6
 
 
17:00
SCH
EL1
SHREWSBURY
12
 
 
ROCHDALE
5
 
 
17:00
SCH
EL1
TRANMERE
20
 
 
BOLTON
23
 
 
17:00
SCH
EL1
WYCOMBE
4
 
 
MILTON KEYNES DONS
10
 
 
17:00
SCH
EL2
BRADFORD
17
 
 
OLDHAM
22
 
 
17:00
SCH
EL2
CARLISLE
10
 
 
MANSFIELD
14
 
 
17:00
SCH
EL2
COLCHESTER
19
 
 
CAMBRIDGE UNITED
18
 
 
17:00
SCH
EL2
CREWE
12
 
 
WALSALL
6
 
 
17:00
SCH
EL2
EXETER
3
 
 
SWINDON TOWN
2
 
 
17:00
SCH
EL2
FOREST GREEN
5
 
 
GRIMSBY
4
 
 
17:00
SCH
EL2
LEYTON ORIENT
13
 
 
STEVENAGE
23
 
 
17:00
SCH
EL2
MORECAMBE
21
 
 
CHELTENHAM
7
 
 
17:00
SCH
EL2
NEWPORT COUNTY
15
 
 
PLYMOUTH
1
 
 
17:00
SCH
EL2
NORTHAMPTON
20
 
 
MACCLESFIELD
8
 
 
17:00
SCH
EL2
SALFORD CITY
11
 
 
PORT VALE
16
 
 
17:00
SCH
EL2
SCUNTHORPE
24
 
 
CRAWLEY TOWN
9
 
 
17:00
SCH
NL
AFC FYLDE
6
 
 
WOKING
3
 
 
17:00
SCH
NL
ALDERSHOT TOWN
19
 
 
FC HALIFAX TOWN
2
 
 
17:00
SCH
NL
BARNET
10
 
 
CHESTERFIELD
23
 
 
17:00
SCH
NL
BOREHAM WOOD
12
 
 
SUTTON UTD
11
 
 
17:00
SCH
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
22
 
 
HARROGATE TOWN
14
 
 
17:00
SCH
NL
DOVER
4
 
 
TORQUAY
18
 
 
17:00
SCH
NL
HARTLEPOOL
17
 
 
BROMLEY
5
 
 
17:00
SCH
NL
MAIDENHEAD
8
 
 
CHORLEY
21
 
 
17:00
SCH
NL
SOLIHULL MOORS
1
 
 
EBBSFLEET UNITED
24
 
 
17:00
SCH
NL
STOCKPORT
13
 
 
EASTLEIGH
16
 
 
17:00
SCH
NLN
AFC TELFORD UTD
14
 
 
KINGS LYNN
7
 
 
17:00
SCH
NLN
ALFRETON
12
 
 
BRADFORD PARK AVENUE
21
 
 
17:00
SCH
NLN
BLYTH SPARTANS
22
 
 
HEREFORD
5
 
 
17:00
SCH
NLN
BOSTON UTD
10
 
 
GUISELEY AFC
2
 
 
17:00
SCH
NLN
BRACKLEY TOWN
18
 
 
ALTRINCHAM
11
 
 
17:00
SCH
NLN
CHESTER
8
 
 
GLOUCESTER CITY
6
 
 
17:00
SCH
NLN
CURZON ASHTON
3
 
 
KIDDERMINSTER
13
 
 
17:00
SCH
NLN
DARLINGTON FC
16
 
 
SOUTHPORT
4
 
 
17:00
SCH
NLN
FARSLEY CELTIC
17
 
 
SPENNYMOOR TOWN
20
 
 
17:00
SCH
NLN
KETTERING
19
 
 
GATESHEAD
15
 
 
17:00
SCH
NLN
YORK
1
 
 
LEAMINGTON
9
 
 
17:00
SCH
NLS
BATH CITY
1
 
 
TONBRIDGE ANGELS
17
 
 
17:00
SCH
NLS
BRAINTREE
16
 
 
EASTBOURNE BOROUGH
12
 
 
17:00
SCH
NLS
DULWICH HAMLET
5
 
 
CONCORD RANGERS
3
 
 
17:00
SCH
NLS
HAMPTON & RICHMOND
22
 
 
BILLERICAY
6
 
 
17:00
SCH
NLS
HAVANT & WATERLOOVILLE
8
 
 
CHELMSFORD
10
 
 
17:00
SCH
NLS
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
4
 
 
WEALDSTONE
2
 
 
17:00
SCH
NLS
HUNGERFORD TOWN
18
 
 
CHIPPENHAM
11
 
 
17:00
SCH
NLS
MAIDSTONE UTD
14
 
 
SLOUGH TOWN
21
 
 
17:00
SCH
NLS
ST ALBANS
19
 
 
DORKING WANDERERS
7
 
 
17:00
SCH
NLS
WELLING
15
 
 
OXFORD CITY
13
 
 
17:00
SCH
NLS
WEYMOUTH
9
 
 
DARTFORD
20
 
 
17:00
SCH
PR
B36 TORSHAVN
3
 
 
TB TVOROYRI
7
 
 
17:00
SCH
YKK
FF JARO
3
 
 
EIF
6
 
 
17:00
SCH
NL
ALAND UNITED (W)
6
 
 
IK MYRAN (W)
10
 
 
17:00
SCH
NTH
SSV JEDDELOH
15
 
 
ALTONA 93
16
 
 
17:00
SCH
N/E
LOKOMOTIVE LEIPZIG
3
 
 
ENERGIE COTTBUS
5
 
 
17:00
SCH
ALG
SEPIDROOD RASHT
12
 
 
MES RAFSANJAN
7
 
 
 
17:00
SCH
ALG
SORKHPOOSHAN PAKDASHT
13
 
 
MALAVAN
4
 
 
 
17:00
SCH
PR
CLIFTONVILLE FC
3
 
 
CRUSADERS FC
2
 
 
17:00
SCH
PR
DUNGANNON SWIFTS
4
 
 
GLENTORAN FC
7
 
 
17:00
SCH
PR
GLENAVON FC
9
 
 
WARRENPOINT TOWN
12
 
 
17:00
SCH
PR
INSTITUTE FC
10
 
 
CARRICK RANGERS
11
 
 
17:00
SCH
PR
LARNE
1
 
 
BALLYMENA UNITED
8
 
 
17:00
SCH
PR
LINFIELD
5
 
 
COLERAINE FC
6
 
 
17:00
SCH
SL1
AIRDRIEONIANS
4
 
 
CLYDE
9
 
 
17:00
SCH
SL1
FALKIRK
3
 
 
MONTROSE
7
 
 
17:00
SCH
SL1
PETERHEAD
6
 
 
DUMBARTON
10
 
 
17:00
SCH
SL1
STRANRAER
8
 
 
RAITH ROVERS
1
 
 
17:00
SCH
SL2
ANNAN ATHLETIC
4
 
 
ALBION ROVERS
3
 
 
17:00
SCH
SL2
BRECHIN
9
 
 
QUEENS PARK
5
 
 
17:00
SCH
SL2
COVE RANGERS
1
 
 
COWDENBEATH
6
 
 
17:00
SCH
SL2
EDINBURGH CITY
7
 
 
STIRLING ALBION
10
 
 
17:00
SCH
SL2
ELGIN CITY
2
 
 
STENHOUSEMUIR
8
 
 
17:00
SCH
2R
CELTIC
 
 
DUNFERMLINE
 
 
 
17:00
SCH
2R
FORFAR ATHLETIC
 
 
LIVINGSTON
 
 
 
17:00
SCH
2R
HIBERNIAN
 
 
MORTON
 
 
 
17:00
SCH
2R
KILMARNOCK
 
 
HAMILTON ACADEMICAL
 
 
 
17:00
SCH
2R
PARTICK
 
 
ROSS COUNTY
 
 
 
17:00
SCH
ASV
HAMMARBY
4
 
 
GIF SUNDSVALL
16
 
 
TV
17:00
SCH
SPR
ORGRYTE
5
 
 
MJALLBY AIF
1
 
 
17:00
SCH
SPR
SYRIANSKA FC
12
 
 
NORRBY IF
6
 
 
17:00
SCH
R64
FC RED STAR ZH
 
 
FC WIL 1900
 
 
 
17:00
SCH
R64
FC WETZIKON
 
 
MEYRIN
 
 
 
17:00
SCH
R64
FC WOHLEN
 
 
WETTSWIL-BONSTETTEN
 
 
 
17:00
SCH
R64
SC YF JUVENTUS
 
 
FC WINTERTHUR
 
 
 
17:00
SCH
PR
DESNA CHERNIHIV
4
 
 
KOLOS KOVALIVKA
5
 
 
TV
17:15
SCH
SL
AGMK
10
 
 
PAKHTAKOR
1
 
 
17:15
SCH
SL
FK BUXORO
14
 
 
SOGDIANA JIZZAKH
5
 
 
17:15
SCH
SL
LOKOMOTIV TASHKENT
2
 
 
NASAF QARSHI
3
 
 
18:00
SCH
PN
BROWN DE ADROGUE
7
 
 
ATLETICO DE RAFAELA
8
 
 
 
18:00
SCH
PR
GANDZASAR
7
 
 
LORI FC
6
 
 
18:00
SCH
BL
LASK LINZ
2
 
 
WSG WATTENS
5
 
 
TV
18:00
SCH
BL
SKN ST. POLTEN
11
 
 
RED BULL SALZBURG
1
 
 
TV
18:00
SCH
BL
WOLFSBERGER AC
8
 
 
SV MATTERSBURG
10
 
 
TV
18:00
SCH
PR
QABALA
2
 
 
SUMQAYIT
7
 
 
 
18:00
SCH
1B
LOMMEL UNITED
6
 
 
VIRTON
8
 
 
18:00
SCH
BEROE
5
 
 
BOTEV PLOVDIV
11
 
 
TV
18:00
SCH
D1
OPAVA
11
 
 
FC FASTAV ZLIN
10
 
 
TV
18:00
SCH
D1
SLOVACKO
6
 
 
FK PRIBRAM
8
 
 
TV
18:00
SCH
D2
LISEN
3
 
 
SLAVOJ VYSEHRAD
7
 
 
18:00
SCH
D2
VITKOVICE
14
 
 
PROSTEJOV
13
 
 
18:00
SCH
EL
FC RUSTAVI
9
 
 
SIONI BOLNISI
8
 
 
18:00
SCH
NBI
DEBRECENI VSC
3
 
 
ZALAEGERSZEGI TE
10
 
 
TV
18:00
SCH
ALG
ESTEGHLAL KHUZESTAN
6
 
 
BAADRAAN TEHRAN
16
 
 
 
18:00
SCH
SL
FERONIKELI
5
 
 
DRENICA
1
 
 
TV
 
18:00
SCH
SL
KF FLAMURTARI
8
 
 
PRISHTINA
11
 
 
TV
 
18:00
SCH
SL
LLAPI
10
 
 
KF VUSHTRRIA
9
 
 
 
18:00
SCH
VIR
BFC DAUGAVPILS
8
 
 
SPARTAKS
3
 
 
18:00
SCH
ND
F91 DUDELANGE
5
 
 
AS JEUNESSE ESCH
10
 
 
18:00
SCH
ND
SPERANTA NISPORENI
6
 
 
CODRU LOZOVA
8
 
 
18:00
SCH
FK RABOTNICKI
6
 
 
SHKUPI 1927
2
 
 
TV
 
18:00
SCH
LP
OLIVEIRENSE
9
 
 
SPORTING COVILHA
5
 
 
18:00
SCH
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
10
 
 
DACO-GETICA BUCURESTI
19
 
 
18:00
SCH
SL
INDJIJA
9
 
 
RADNIK SURDULICA
12
 
 
18:00
SCH
1L
TABOR SEZANA
7
 
 
TRIGLAV KRANJ
6
 
 
TV
18:00
SCH
PD
CELTA VIGO
17
 
 
REAL MADRID
8
 
 
TV
18:00
SCH
R64
FC ALTSTAETTEN
 
 
FC BASSECOURT
 
 
 
18:00
SCH
R64
FC BLACK STARS
 
 
FC ZURICH
 
 
 
18:00
SCH
R64
FC ECHALLENS
 
 
SERVETTE FC
 
 
 
18:00
SCH
R64
FC ROTHORN
 
 
SURSEE
 
 
 
18:00
SCH
R64
FC SEEFELD ZH
 
 
GRASSHOPPER-CLUB
 
 
 
18:00
SCH
R64
PULLY FOOTBALL
 
 
FC BASEL 1893
 
 
 
18:30
SCH
PR
FK ZVIJEZDA 09
12
 
 
NK CELIK ZENICA
5
 
 
18:30
SCH
PR
VELEZ MOSTAR
11
 
 
SIROKI BRIJEG
7
 
 
18:30
SCH
L1
NANTES
13
 
 
MARSEILLE
18
 
 
TV
18:30
SCH
EGR
PIANESE
2
 
 
PISTOIESE
3
 
 
 
18:30
SCH
EK
ARKA GDYNIA
16
 
 
LECH POZNAN
3
 
 
TV
18:30
SCH
PL
MOREIRENSE
15
 
 
GIL VICENTE
5
 
 
TV
18:45
SCH
PR
FC MINSK
13
 
 
TORPEDO ZHODINO
6
 
 
19:00
SCH
GS
BURUNDI (U20)
3
 
 
GHANA (U20)
4
 
 
 
19:00
SCH
GS
SOUTH AFRICA (U20) (W)
4
 
 
NIGERIA (U20) (W)
3
 
 
 
19:00
SCH
1A
KORTRIJK
9
 
 
ANDERLECHT
13
 
 
TV
19:00
SCH
B
MAGALLANES
13
 
 
UNION SAN FELIPE
11
 
 
19:00
SCH
B
MANTA FC
4
 
 
LDU LOJA
9
 
 
19:00
SCH
ML
FCI LEVADIA
2
 
 
PAIDE LINNAMEESKOND
3
 
 
19:00
SCH
FRC
ASTERAS TRIPOLIS
 
 
PANETOLIKOS
 
 
 
 
19:00
SCH
1.D
MAGNI
11
 
 
AFTURELDING
9
 
 
19:00
SCH
9P
SEKTZYA NESS ZIONA
 
 
HAPOEL HADERA
 
 
 
TV
 
19:00
SCH
3R
PARMA
 
 
VENEZIA
 
 
 
19:00
SCH
A
FK ZALGIRIS KAUNAS
4
 
 
FK RITERIAI
3
 
 
19:00
SCH
ELS
ODD BALLKLUBB
3
 
 
ROSENBORG
5
 
 
TV
19:00
SCH
1L
RADOMIAK RADOM
9
 
 
WARTA POZNAN
8
 
 
19:00
SCH
ZENIT SAINT PETERSBURG
1
 
 
AKHMAT GROZNY
10
 
 
TV
19:00
SCH
SL
SPARTAK TRNAVA
3
 
 
AS TRENCIN
8
 
 
TV
19:00
SCH
QF
ORLANDO PIRATES
 
 
HIGHLANDS PARK FC
 
 
 
19:00
SCH
SD
LUGO
4
 
 
EXTREMADURA
19
 
 
TV
19:00
SCH
SD
RACING SANTANDER
 
 
MALAGA
5
 
 
TV
19:00
SCH
SPR
DEGERFORS IF
8
 
 
TRELLEBORGS FF
11
 
 
19:00
SCH
R64
AC TAVERNE
 
 
SC KRIENS
 
 
 
19:00
SCH
R64
BULLE
 
 
FC CHIASSO
 
 
 
19:00
SCH
R64
FC ALLSCHWIL
 
 
FC SION
 
 
 
19:00
SCH
R64
FC MURI
 
 
RAPPERSWIL
 
 
 
19:00
SCH
R64
FC PERLY-CERTOUX
 
 
FC STADE LS OUCHY
 
 
 
19:00
SCH
R64
FC ROTKREUZ
 
 
FC FREINBACH
 
 
 
19:00
SCH
R64
FC SAXON SPORTS
 
 
FC SPIEZ
 
 
 
19:00
SCH
R64
ILIRIA PAYERNE
 
 
FC LAUSANNE-SPORT
 
 
 
19:05
SCH
PN
ATLANTA
6
 
 
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
12
 
 
 
19:15
SCH
SJC
AL-SADD SC
 
 
AL-DUHAIL SC
 
 
 
 
19:15
SCH
SL
GENCLERBIRLIGI
14
 
 
RIZESPOR
13
 
 
TV
19:15
SCH
1L
FATIH KARAGUMRUK AS
13
 
 
BURSASPOR
10
 
 
19:20
SCH
NL
BARROW
20
 
 
YEOVIL
7
 
 
TV
19:30
SCH
PD
O HIGGINS
8
 
 
IQUIQUE
12
 
 
TV
19:30
SCH
EPL
MANCHESTER CITY
1
 
 
TOTTENHAM
6
 
 
TV
19:30
SCH
FRC
NEA SALAMIS
 
 
OMONIA
 
 
 
 
19:30
SCH
BL
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
3
 
 
FC SCHALKE 04
7
 
 
TV
19:30
SCH
ERD
ADO DEN HAAG
15
 
 
SPARTA ROTTERDAM
6
 
 
TV
19:30
SCH
ERD
VVV VENLO
10
 
 
AJAX
4
 
 
TV
19:30
SCH
R64
FC GAMBAROGNO-CONTONE
 
 
AC BELLINZONA
 
 
 
20:00
SCH
QF
INTERNACIONAL (W)
 
 
FLAMENGO (W)
 
 
 
20:00
SCH
NK VARAZDIN
10
 
 
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
7
 
 
TV
20:00
SCH
EL
DINAMO BATUMI
2
 
 
CHIKHURA SACHKHERE
6
 
 
20:00
SCH
11P
HAPOEL RAANANA
 
 
HAPOEL HAIFA
 
 
 
TV
 
20:00
SCH
ND
ZIMBRU CHISINAU
7
 
 
DINAMO-AUTO TIRASPOL
5
 
 
20:00
SCH
1L
WIGRY SUWALKI
15
 
 
PODBESKIDZIE
2
 
 
20:00
SCH
SL
FC VION ZLATE MORAVCE
6
 
 
FK POHRONIE D. ZDANA
9
 
 
20:00
SCH
SL
FK SENICA
12
 
 
MFK RUZOMBEROK
7
 
 
20:00
SCH
SL
MSK ZILINA
2
 
 
FC NITRA
10
 
 
20:00
SCH
SL
SKF SERED
5
 
 
SLOVAN BRATISLAVA
1
 
 
20:00
SCH
PD
VALENCIA
11
 
 
REAL SOCIEDAD
9
 
 
TV
20:00
SCH
SD
ALMERIA
15
 
 
ALBACETE
20
 
 
TV
20:00
SCH
R64
FC MONTHEY
 
 
FC ST. GALLEN
 
 
 
TV
20:00
SCH
R64
FC MUTSCHELLEN
 
 
FC STADE NYONNAIS
 
 
 
20:00
SCH
ETOILE DU SAHEL
 
 
CS SFAXIEN
 
 
 
20:15
SCH
LP
CASA PIA
14
 
 
PENAFIEL
15
 
 
20:15
SCH
LP
CHAVES
18
 
 
MAFRA
7
 
 
20:30
SCH
VITOSHA BISTRITSA
14
 
 
LEVSKI SOFIA
3
 
 
TV
20:30
SCH
D1
BOHEMIANS 1905
13
 
 
SIGMA OLOMOUC
9
 
 
TV
20:30
SCH
FRC
PANATHINAIKOS
 
 
XANTHI FC
 
 
 
 
20:30
SCH
NBI
BUDAPEST HONVED
12
 
 
KISVARDA FC
8
 
 
20:30
SCH
NBI
FERENCVAROSI TC
9
 
 
KAPOSVAR
11
 
 
20:30
SCH
NBI
MEZOKOVESD-ZSORY
2
 
 
PUSKAS ACADEMY
5
 
 
20:30
SCH
NBI
MOL FEHERVAR FC
1
 
 
DIOSGYORI VTK
6
 
 
TV
20:30
SCH
NBI
UJPEST
7
 
 
PAKS
4
 
 
20:30
SCH
7P
MACCABI NETANYA
 
 
MACCABI HAIFA
 
 
 
TV
 
21:00
SCH
1A
KV MECHELEN
2
 
 
CERCLE BRUGGE
16
 
 
TV
21:00
SCH
R16
AL AHLY CAIRO
 
 
PYRAMIDS FC
 
 
 
21:00
SCH
L1
AMIENS
14
 
 
LILLE
6
 
 
TV
21:00
SCH
L1
BORDEAUX
17
 
 
MONTPELLIER
16
 
 
TV
21:00
SCH
L1
METZ
10
 
 
MONACO
20
 
 
TV
21:00
SCH
L1
NIMES
19
 
 
NICE
5
 
 
TV
21:00
SCH
L1
TOULOUSE
9
 
 
DIJON
15
 
 
TV
21:00
SCH
NAT
BOURG-EN-BRESSE 01
14
 
 
RED STAR FC 93
6
 
 
21:00
SCH
EK
JAGIELLONIA
8
 
 
GORNIK ZABRZE
6
 
 
TV
21:00
SCH
1L
GKS JASTRZEBIE
13
 
 
GKS BELCHATOW
7
 
 
21:00
SCH
PL
BELENENSES
8
 
 
BENFICA
2
 
 
TV
21:00
SCH
L1
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
7
 
 
CFR 1907 CLUJ
1
 
 
TV
21:00
SCH
SL
CUKARICKI
6
 
 
PROLETER NOVI SAD
14
 
 
21:00
SCH
SL