Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:30
FTR
L2
JUAN AURICH
2
 
 
DEPORTIVO COOPSOL
4
 
 
Full Time Result Only
 
 
23:00
FTR
SF
SAMPAIO CORREA
 
 
CONFIANCA-SE
 
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
CL2
TITANES
2
 
 
ULA FC
7
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
CL2
URENA SC
6
 
 
DEPORTIVO JBL
3
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
MUNICIPAL VINTO
1
 
 
VIRGEN DE CHIJIPATA
6
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
DEPORTIVO KIVON
3
 
 
MARISCAL SUCRE
2
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
STORMERS SPORTING CLUB
6
 
 
WILSTERMANN COOPERATIVA
8
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
SD
RESISTENCIA
9
 
 
INDEPENDIENTE F.B.C.
7
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
CD HERMANOS COLMENAREZ
4
 
 
REAL FRONTERA
5
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
UCV
3
 
 
ANGOSTURA FC
1
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
PBM
FLANDRIA
4
 
 
ALMIRANTE BROWN
10
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
L2
ATLETICO GRAU
5
 
 
CULTURAL SANTA ROSA
9
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:30
FTR
SD
RENTISTAS
3
 
 
DEPORTIVO MALDONADO
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:30
FTR
SD
TACUAREMBO
11
 
 
CENTRAL ESPANOL
12
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:30
FTR
SD
VILLA TERESA
8
 
 
ALBION FC
9
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:00
FTR
L2
WA TLEMCEN
6
 
 
ASM ORAN
4
 
 
Full Time Result Only
 
20:00
FTR
MEDJIMURJE
10
 
 
DINAMO ZAGREB II
11
 
 
Full Time Result Only
 
20:00
FTR
2L
GORNIK POLKOWICE
14
 
 
ELANA TORUN
13
 
 
Full Time Result Only
 
20:00
FTR
2L
OLIMPIA ELBLAG
8
 
 
BYTOVIA BYTOW
6
 
 
Full Time Result Only
 
19:30
FTR
1L
BACKA
8
 
 
KOLUBARA
12
 
 
Full Time Result Only
 
19:30
FTR
1L
METALAC GM
5
 
 
ZARKOVO
4
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
L2
EL EULMA
11
 
 
USM ANNABA
13
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
L2
JSM BEJAIA
15
 
 
JSM SKIKDA
10
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
PBM
SAN TELMO
8
 
 
SACACHISPAS
18
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
EST
LEOBENDORF
13
 
 
SV STRIPFING/WEIDEN
7
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
CTR
UNION GURTEN
9
 
 
SV ALLERHEILIGEN
11
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
BOTEV GALABOVO
11
 
 
STRUMSKA SLAVA
14
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
1L
METALIST 1925 KHARKIV
5
 
 
VOLYN LUTSK
8
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
L2
AMAL BOU SAADA
14
 
 
MC SAIDA
9
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
L2
ARZEW
12
 
 
USM EL HARRACH
16
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
L2
OLYMPIQUE MEDEA
3
 
 
TADJENANT
1
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
L2
RC ARBAA
2
 
 
KHROUB
8
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
L2
RC RELIZANE
5
 
 
MO BEJAIA
7
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
VOR
LAUTERACH
8
 
 
FC LANGENEGG
6
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
SPARTAK PLEVEN
18
 
 
POMORIE
16
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
SPARTAK VARNA
15
 
 
MONTANA
4
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
E2
CHABAB RIADI SALMI
15
 
 
MAGHREB FES
11
 
 
Full Time Result Only
 
 
18:00
FTR
E2
ITTIHAD KHEMISSET
2
 
 
JEUNESSE BEN GUERIR
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
18:00
FTR
E2
KAC KENITRA
10
 
 
CHABAB ATLAS KHENIFRA
16
 
 
Full Time Result Only
 
 
18:00
FTR
E2
KAWKAB A.C.MARRAKECH
6
 
 
TIHAD CASABLANCA
13
 
 
Full Time Result Only
 
 
18:00
FTR
E2
RACING DE CASABLANCA
14
 
 
AS SALE
9
 
 
Full Time Result Only
 
 
18:00
FTR
E2
WYDAD FES
1
 
 
OLYMPIQUE DCHEIRA
4
 
 
Full Time Result Only
 
 
18:00
FTR
2L
LECH II POZNAN
11
 
 
WIDZEW LODZ
7
 
 
Full Time Result Only
 
17:30
FTR
TIR
FC KITZBUHEL
3
 
 
TELFS
2
 
 
Full Time Result Only
 
17:30
FTR
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
13
 
 
KUSTOSIJA
16
 
 
Full Time Result Only
 
17:30
FTR
ORIJENT RIJEKA
8
 
 
CROATIA ZMIJAVCI
9
 
 
Full Time Result Only
 
17:30
FTR
SESVETE
2
 
 
SIBENIK
1
 
 
Full Time Result Only
 
17:30
FTR
SOLIN
6
 
 
BSK BIJELO BRDO
15
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
EST
SC WIENER VIKTORIA
16
 
 
SC WIENER NEUSTADT
8
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CTR
RIED (AM)
13
 
 
SC KALSDORF
8
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CTR
WOLFSBERGER AC (AM)
12
 
 
ATSV WOLFSBERG
14
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
VOR
SW BREGENZ
4
 
 
FC WOLFURT
5
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
VOR
VFB HOHENEMS
3
 
 
DORNBIRNER SV
1
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
HEBAR PAZARDZHIK
9
 
 
LITEX
8
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
ATHERTON COLLIERIES AFC
14
 
 
MICKLEOVER SPORTS
10
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
GRANTHAM TOWN
11
 
 
BAMBER BRIDGE
15
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
SOUTH SHIELDS
6
 
 
BASFORD UNITED
2
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
STALYBRIDGE
13
 
 
RADCLIFFE FC
22
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
NUNEATON BOROUGH FC
12
 
 
ALVECHURCH
17
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
YATE TOWN
21
 
 
WALTON CASUALS
20
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
EAST THURROCK UNITED
6
 
 
BRIGHTLINGSEA REGENT
15
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
BALLINAMALLARD UTD
4
 
 
DUNDELA
3
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
BALLYCLARE COMRADES
10
 
 
KNOCKBREDA
12
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
DERGVIEW
7
 
 
PORTADOWN FC
1
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
HARLAND & WOLFF WELDERS
11
 
 
PSNI
6
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
LOUGHGALL
2
 
 
ARDS
5
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
QUEENS UNIVERSITY
8
 
 
NEWRY CITY FC
9
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
PIL
ANNAGH UNITED
1
 
 
LIMAVADY UNITED
12
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
PIL
ARMAGH CITY
3
 
 
BANGOR FC
5
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
PIL
BANBRIDGE TOWN
11
 
 
TOBERMORE UNITED
8
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
PIL
DOLLINGSTOWN
4
 
 
NEWINGTON YOUTH CLUB
6
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
PIL
LISBURN DISTILLERY
7
 
 
PORTSTEWART
2
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
2G1
LEVANGER
5
 
 
NARDO
8
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
2G2
BAERUM
9
 
 
ELVERUM
8
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
2G2
FRAM LARVIK
4
 
 
OPPSAL
14
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SD
12 DE OCTUBRE
2
 
 
FERNANDO DE LA MORA
6
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
2L
LEGIONOVIA LEGIONOWO
17
 
 
STAL STALOWA WOLA
16
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
2L
POGON SIEDLCE
12
 
 
BLEKITNI STARGARD
9
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
2L
SKRA CZESTOCHOWA
15
 
 
ZNICZ PRUSZKOW
5
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
1L
DINAMO VRANJE
3
 
 
BUDUCNOST DOBANOVCI
16
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
1L
RADNICKI 1923
13
 
 
FK TRAYAL
10
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
1L
RADNICKI PIROT
7
 
 
NOVI PAZAR
6
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
1L
SMEDEREVO 1924
15
 
 
ZEMUN
11
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
D1S
ASSYRISKA TURABDIN
11
 
 
UTSIKTENS BK
4
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
D1S
TORNS IF
7
 
 
ESKILSMINNE IF
12
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
1L
RUKH VYNNYKY
2
 
 
OBOLON-BROVAR KYIV
4
 
 
Full Time Result Only
 
16:30
FTR
D3
AHIRONAS LIOPETRIOU
13
 
 
PAEEK KERYNIAS
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
D3
AMATHUS AY. TICHONA
14
 
 
ELIA LYTHRODONTA
7
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
D3
APONA ANAYIAS
15
 
 
KOURRIS ERIMIS
12
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
D3
CHALKANORAS IDALIOU
2
 
 
ETHNIKOS ASSIAS
10
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
D3
PO ORMIDIAS
4
 
 
ELPIDA ASTROMERITI
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
D3
THOI LAKATAMIAS
5
 
 
MEAP PERA CHORIOU N.
1
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
CG3
ATROMITOS PALAMA
5
 
 
GS ALMYROS
13
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
2E
FK KOZUV GEVGELIJA
4
 
 
FK SASA
6
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
2E
FK OSOGOVO
10
 
 
FK POBEDA
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
2E
FK PITU GULI
9
 
 
FK KIT-GO PEHCEVO
5
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
2E
FK PLACKOVICA
7
 
 
FK BELASICA
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
2W
FK KADINO
9
 
 
FK OHRID
10
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
2W
FK KORABI
7
 
 
VELLAZERIMI 77
6
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
2W
FK LABUNISHTA
5
 
 
FK DRITA
4
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
2W
FK VARDARI FORINO
8
 
 
FK SKOPJE
1
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
2W
PELISTER
2
 
 
GOSTIVAR
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:30
FTR
2L
GARBARNIA KRAKOW
4
 
 
GKS KATOWICE
10
 
 
Full Time Result Only
 
16:30
FTR
1L
BALKANY ZORYA
13
 
 
PRIKARPATYE
10
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
SAL
SV KUCHL
9
 
 
SV SEEKIRCHEN
3
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
SAL
USK ANIF
5
 
 
SAK 1914
1
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
2D1
SKOVSHOVED IF
12
 
 
FA 2000
10
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
D1N
KARLSTAD BK
3
 
 
IF SYLVIA
9
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
D1N
NYKOPINGS BIS
11
 
 
RYNNINGE IK
10
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
D1S
TVAAKERS IF
8
 
 
ATVIDABERGS FF
16
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
1L
KREMEN KREMENCHUG
14
 
 
CHORNOMORETS ODESA
11
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
SD
VILLA ESPANOLA
4
 
 
ATLETICO TORQUE
1
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:30
FTR
HNK CIBALIA
12
 
 
HNK HAJDUK SPLIT II
5
 
 
Full Time Result Only
 
15:30
FTR
D1
HONG KONG FC
3
 
 
EASTERN DISTRICT
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
2D1
FREM
7
 
 
VANLOSE
2
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
2D1
HILLEROD FODBOLD
5
 
 
HIK
3
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
2D2
MIDDELFART
3
 
 
BRABRAND
4
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
2D2
NAESBY
11
 
 
THISTED FC
5
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
KGA
FC VIIKINGIT
4
 
 
KLUBI-04
7
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
KGA
JAPS
3
 
 
FC REIPAS
5
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
KGA
NJS
8
 
 
MP
1
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
KGB
FC ESPOO
5
 
 
ILVES/2
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
KGB
GNISTAN
1
 
 
FC JAZZ
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
KGB
P-IIROT
7
 
 
KAPA
11
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
KGB
SALPA
4
 
 
GRIFK
9
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
KGB
TAMPERE UNITED
12
 
 
EPS
10
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
KGC
FCV
5
 
 
VIFK
9
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
KGC
VPS AKATEMIA
12
 
 
KAJHA
11
 
 
Full Time Result Only
 
 
15:00
FTR
2G1
VIDAR
12
 
 
KVIK HALDEN
2
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
1L
CHERKASHCHYNA-AKADEMIYA
15
 
 
HIRNYK-SPORT
12
 
 
Full Time Result Only
 
14:30
FTR
2D2
VSK AARHUS
9
 
 
FC SYDVEST 05
10
 
 
Full Time Result Only
 
14:00
FTR
D1S
LINDOME GIF
9
 
 
LJUNGSKILE SK
1
 
 
Full Time Result Only
 
13:00
FTR
2D2
VEJGAARD
7
 
 
AARHUS FREMAD
1
 
 
Full Time Result Only
 
23:30
CANC
L2
SPORT VICTORIA
12
 
 
SANTOS DE NASCA
3
 
 
 
22:30
CANC
CL
DEPORTIVO ANZOATEGUI
20
 
 
ZULIA FC
9
 
 
 
19:30
POST
PR
MUHARRAQ CLUB
4
 
 
RIFFA SC
5
 
 
 
19:00
FIN
A
ATLANTAS
6
 
 
STUMBRAS
7
 
 
0
0
3
0
18:00
POST
BP
FAR RABAT
16
 
 
OLYMPIQUE SAFI
5
 
 
 
18:00
POST
BP
RENAISSANCE BERKANE
11
 
 
RAPIDE OUED ZEM
6
 
 
 
18:00
POST
BP
RENAISSANCE ZEMAMRA
2
 
 
RAJA CASABLANCA
 
 
 
18:00
POST
BP
WYDAD A.C. CASABLANCA
10
 
 
YOUSSOUFIA BERRECHID
14
 
 
 
17:00
CANC
LUDOGORETS II
10
 
 
VEREYA STARA ZAGORA
17
 
 
 
13:00
POST
J2
FC RYUKYU
16
 
 
MONTEDIO YAMAGATA
2
 
 
10:30
FIN
CSL
DALIAN YIFANG
8
 
 
SHENZHEN FC
14
 
 
1
0
2
0
TV
10:00
FIN
J2
AVISPA FUKUOKA
18
 
 
FAGIANO OKAYAMA
7
 
 
0
1
1
1
09:30
FIN
1R
HAPPY VALLEY
 
 
HONG KONG PEGASUS
 
 
 
0
0
0
1
09:00
FIN
JFL
HONDA LOCK
4
 
 
HONDA FC
1
 
 
1
1
1
3
08:00
FIN
QF
WOLLONGONG WOLVES
 
 
CANBERRA OLYMPIC
 
 
 
2
0
5
1
08:00
FIN
FRC
NEWCASTLE JETS FC
 
 
SYDNEY FC
 
 
 
0
0
0
0
 
07:00
FIN
FRC
MELBOURNE VICTORY
 
 
PERTH GLORY FC
 
 
 
1
0
2
0
 
06:00
FIN
QF
MAITLAND FC
 
 
DEVONPORT CITY
 
 
 
2
1
3
2
05:30
FIN
USL
LOS ANGELES GALAXY 2
9
 
 
SAN ANTONIO FC
10
 
1
1
1
1
1
05:30
FIN
USL
PORTLAND TIMBERS 2
20
 
 
TACOMA DEFIANCE
18
 
 
4
1
6
3
05:00
FIN
AP
ATLAS
10
4
 
TOLUCA
16
3
 
0
1
0
1
TV
05:00
FIN
AP
MONARCAS
5
1
 
GUADALAJARA-CHIVAS
12
2
 
1
0
1
0
TV
05:00
FIN
AP2
VENADOS FC
8
 
 
ALEBRIJES DE OAXACA
1
 
 
0
0
0
0
04:30
FIN
USL
NEW MEXICO UNITED
8
 
 
RENO 1868 FC
2
 
1
1
1
1
3
04:00
FIN
CL
CESAR VALLEJO
12
 
 
DEPORTIVO MUNICIPAL
17
 
1
2
0
3
1
TV
03:30
FIN
B
SPORT RECIFE
3
 
 
AMERICA MINEIRO
10
 
 
0
0
0
2
03:30
FIN
B
LDU LOJA
9
 
1
ATLETICO PORTENO
6
 
1
0
0
0
0
03:15
FIN
A
TECNICO UNIVERSITARIO
14
 
 
GUAYAQUIL CITY FC
11
 
 
2
2
4
4
TV
03:10
FIN
SL
ARGENTINOS JRS
1
1
 
CENTRAL CORDOBA
19
1
 
0
0
3
1
TV
03:10
FIN
PN
FERRO CARRIL OESTE
16
 
 
NUEVA CHICAGO
15
 
 
1
1
2
1
 
03:00
FIN
AP2
TAMPICO MADERO
5
 
 
LEONES NEGROS UDG
7
 
 
0
0
1
0
03:00
FIN
USL
BIRMINGHAM LEGION
10
 
 
INDY ELEVEN
3
 
1
1
0
1
0
02:30
FIN
CL
DEPORTES TOLIMA
8
 
 
LA EQUIDAD
16
 
 
0
0
0
1
TV
02:30
FIN
CL
CLUB SP. SAN LORENZO
9
 
 
CLUB NACIONAL
5
 
 
0
1
0
3
02:00
FIN
AP2
DORADOS
3
 
1
CAFETALEROS DE CHIAPAS
12
 
 
1
0
2
0
02:00
FIN
AP2
LOROS UNIVERSIDAD
10
 
 
ATLANTE
6
 
 
0
0
0
1
01:30
FIN
SD
RUBIO NU
10
 
 
FULGENCIO YEGROS
15
 
 
1
1
2
2
01:15
FIN
B
CRICIUMA
18
 
 
ATLETICO GOIANIENSE
2
 
 
0
1
0
1
01:00
FIN
SL
UNION SANTA FE
20
1
 
ROSARIO CENTRAL
7
1
 
0
0
0
0
TV
00:15
FIN
CL
DEPORTIVO CAPIATA
10
 
 
CLUB RIVER PLATE
7
 
 
0
1
0
1
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score