Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

22:30
FTR
GS
ATLETICO GRAU
1
 
 
DEPORTIVO LLACUABAMBA
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:00
FTR
RENTISTAS
 
 
VILLA ESPANOLA
 
 
 
Full Time Result Only
 
20:00
FTR
GS
DEPORTIVO COOPSOL
4
 
 
CHAVELINES JUNIORS
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
NPL
ASHTON UNITED
19
 
 
STAFFORD RANGERS
21
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
GRANTHAM TOWN
16
 
 
MORPETH TOWN AFC
13
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
HYDE UTD
10
 
 
GAINSBOROUGH
22
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
LANCASTER
2
 
 
STALYBRIDGE
5
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
NANTWICH TOWN
9
 
 
BUXTON
20
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
RADCLIFFE FC
8
 
 
WITTON ALBION
6
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
SCARBOROUGH
12
 
 
MICKLEOVER SPORTS
11
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
WARRINGTON TOWN
4
 
 
BASFORD UNITED
3
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
WHITBY
14
 
 
BAMBER BRIDGE
18
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
BARWELL
8
 
 
NUNEATON BOROUGH FC
12
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
BIGGLESWADE TOWN
9
 
 
ALVECHURCH
19
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
COALVILLE
5
 
 
BANBURY UNITED
2
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
LEISTON FC
20
 
 
PETERBOROUGH SPORTS
11
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
LOWESTOFT TOWN
15
 
 
RUSHALL OLYMPIC
7
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
NEEDHAM MARKET
14
 
 
BROMSGROVE SPORTING FC
3
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
ST IVES
21
 
 
REDDITCH
22
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
STOURBRIDGE
13
 
 
KINGS LANGLEY
16
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
STRATFORD
18
 
 
HITCHIN
17
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
BLACKFIELD & LANGLEY
18
 
 
BEACONSFIELD TOWN
22
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
GOSPORT BOROUGH
6
 
 
HARROW BOROUGH
16
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
HAYES & YEADING
11
 
 
TRURO CITY
1
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
MERTHYR
12
 
 
WALTON CASUALS
14
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
POOLE TOWN
9
 
 
HENDON
20
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
SWINDON SUPERMARINE
4
 
 
DORCHESTER
21
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
TAUNTON TOWN
5
 
 
METROPOLITAN POLICE
10
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
TIVERTON
3
 
 
FARNBOROUGH
7
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
WESTON SUPER MARE
15
 
 
WIMBORNE TOWN
13
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
BISHOP S STORTFORD
11
 
 
WORTHING
2
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
BOGNOR REGIS
9
 
 
CRAY WANDERERS FC
6
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
BOWERS & PITSEA FC
17
 
 
FOLKESTONE INVICTA
1
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
CORINTHIAN CASUALS
22
 
 
WINGATE & FINCHLEY
20
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
HORSHAM
3
 
 
EAST THURROCK UNITED
8
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
LEATHERHEAD
14
 
 
BRIGHTLINGSEA REGENT
19
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
MERSTHAM
21
 
 
LEWES
16
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
POTTERS BAR TOWN
13
 
 
HARINGEY BOROUGH
12
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
BALLINAMALLARD UTD
2
 
 
PORTADOWN FC
1
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
DUNDELA
4
 
 
ARDS
6
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
CH
DERGVIEW
11
 
 
NEWRY CITY FC
5
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
CH
HARLAND & WOLFF WELDERS
9
 
 
KNOCKBREDA
12
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
CH
LOUGHGALL
3
 
 
QUEENS UNIVERSITY
8
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
CH
PSNI
10
 
 
BALLYCLARE COMRADES
7
 
 
Full Time Result Only
 
14:30
FTR
D3
AMATHUS AY. TICHONA
11
 
 
PAEEK KERYNIAS
3
 
 
Full Time Result Only
 
14:30
FTR
D3
CHALKANORAS IDALIOU
1
 
 
AHIRONAS LIOPETRIOU
2
 
 
Full Time Result Only
 
14:30
FTR
D3
ENAD P. CHRISOHOUS
16
 
 
ELPIDA ASTROMERITI
5
 
 
Full Time Result Only
 
14:30
FTR
D3
MEAP PERA CHORIOU N.
10
 
 
ELIA LYTHRODONTA
7
 
 
Full Time Result Only
 
14:30
FTR
D3
PO ORMIDIAS
9
 
 
KOURRIS ERIMIS
4
 
 
Full Time Result Only
 
14:30
FTR
D3
THOI LAKATAMIAS
6
 
 
O KORMAKITIS
14
 
 
Full Time Result Only
 
14:10
FTR
D2B
AL-RIYADH
5
 
 
AL-ARABI AL-SAUDI
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
14:00
FTR
CG6
RODOS
1
 
 
KORINTHOS 2006
9
 
 
Full Time Result Only
 
 
19:30
POST
D1
AL AHLY CAIRO
2
 
 
AL MASRY
11
 
 
17:00
POST
NPL
MATLOCK TOWN
15
 
 
WITTON ALBION
6
 
 
17:00
POST
NPL
MICKLEOVER SPORTS
11
 
 
SOUTH SHIELDS
1
 
 
17:00
POST
NPL
NANTWICH TOWN
9
 
 
FC UTD OF MANCHESTER
7
 
 
17:00
POST
NPL
RADCLIFFE FC
8
 
 
BUXTON
20
 
 
17:00
POST
NPL
SCARBOROUGH
12
 
 
ATHERTON COLLIERIES AFC
17
 
 
17:00
POST
SLC
TAMWORTH
1
 
 
ROYSTON TOWN
6
 
 
17:00
POST
BP
DIFAA EL JADIDA
2
 
 
OLYMPIQUE SAFI
12
 
 
17:00
POST
BP
FUS RABAT
8
 
 
HASSANIA AGADIR
10
 
 
 
17:00
POST
BP
ITTIHAD TANGER
9
 
 
RAJA CASABLANCA
7
 
 
17:00
POST
BP
MOULOUDIA OUJDA
6
 
 
RENAISSANCE ZEMAMRA
11
 
 
 
17:00
POST
BP
OLYMPIQUE KHOURIBGA
15
 
 
FAR RABAT
4
 
 
 
17:00
POST
BP
RENAISSANCE BERKANE
5
 
 
RAJA BENI MELLAL
16
 
 
 
17:00
POST
BP
WYDAD A.C. CASABLANCA
3
 
 
MOGHREB TETOUAN
1
 
 
17:00
POST
BP
YOUSSOUFIA BERRECHID
14
 
 
RAPIDE OUED ZEM
13
 
 
 
17:00
POST
PR
CLIFTONVILLE FC
4
 
 
CARRICK RANGERS
7
 
 
17:00
POST
SL
CUKARICKI
4
 
 
CRVENA ZVEZDA
1
 
 
17:00
POST
SL
FK PARTIZAN
3
 
 
RADNIK SURDULICA
12
 
 
17:00
POST
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
8
 
 
RADNICKI NIS
7
 
 
17:00
POST
SL
INDJIJA
14
 
 
TSC BACKA TOPOLA
5
 
 
17:00
POST
SL
MACVA
16
 
 
RAD
15
 
 
17:00
POST
SL
MLADOST LUCANI
9
 
 
FK VOZDOVAC
6
 
 
17:00
POST
SL
NAPREDAK
10
 
 
JAVOR
11
 
 
17:00
POST
SL
VOJVODINA
2
 
 
PROLETER NOVI SAD
13
 
 
17:00
POST
1L
ALUMINIJ
2
 
 
RUDAR VELENJE
10
 
 
17:00
POST
1L
NK CM CELJE
4
 
 
NK BRAVO
9
 
 
17:00
POST
1L
NS MURA
5
 
 
MARIBOR
3
 
 
17:00
POST
1L
OLIMPIJA LJUBLJANA
1
 
 
TRIGLAV KRANJ
7
 
 
17:00
POST
1L
TABOR SEZANA
8
 
 
NK DOMZALE
6
 
 
15:30
POST
D1W
SOYAUX (W)
8
 
 
FC FLEURY 91 (W)
7
 
 
15:00
POST
WST
WUPPERTALER SV
14
 
 
TUS HALTERN
15
 
 
14:30
POST
QF
FK PETROVAC
 
 
OFK TITOGRAD PODGORICA
 
 
 
14:30
POST
QF
ISKRA DANILOVGRAD
 
 
FK PODGORICA
 
 
 
14:30
POST
QF
SUTJESKA
 
 
ZETA
 
 
 
14:00
CANC
WST
BORUSSIA MONCHENGLADB. II
6
 
 
SG WATTENSCHEID 09
19
 
 
14:00
POST
NFS
STEENBERG UNITED
6
 
 
JDR STARS
2
 
 
06:00
FIN
RPO
SHONAN BELLMARE
 
 
TOKUSHIMA VORTIS
 
 
 
0
1
1
1
1
1
05:30
FIN
PR
AUCKLAND CITY
1
 
 
EASTERN SUBURBS
4
 
 
0
0
0
0
02:10
FIN
CENTRAL CORDOBA
3
 
RIVER PLATE
 
 
 
0
1
0
3
TV
02:00
FIN
PR
WELLINGTON PHOENIX II
8
 
1
CANTERBURY UNITED
9
 
 
2
1
3
3
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score