Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

17:00
FTR
NPL
BAMBER BRIDGE
15
 
 
BUXTON
20
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
LANCASTER
2
 
 
SOUTH SHIELDS
1
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
MICKLEOVER SPORTS
10
 
 
GRANTHAM TOWN
17
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
MORPETH TOWN AFC
13
 
 
ASHTON UNITED
21
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
NANTWICH TOWN
7
 
 
HYDE UTD
9
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
RADCLIFFE FC
8
 
 
GAINSBOROUGH
19
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
SCARBOROUGH
11
 
 
MATLOCK TOWN
18
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
STAFFORD RANGERS
22
 
 
WARRINGTON TOWN
5
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
STALYBRIDGE
6
 
 
BASFORD UNITED
3
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
WHITBY
12
 
 
FC UTD OF MANCHESTER
4
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
WITTON ALBION
14
 
 
ATHERTON COLLIERIES AFC
16
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
AFC RUSHDEN & DIAMONDS
8
 
 
STRATFORD
18
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
SLC
ALVECHURCH
20
 
 
HEDNESFORD TOWN
9
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
BANBURY UNITED
6
 
 
PETERBOROUGH SPORTS
3
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
COALVILLE
4
 
 
ROYSTON TOWN
5
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
KINGS LANGLEY
14
 
 
BROMSGROVE SPORTING FC
1
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
LOWESTOFT TOWN
16
 
 
REDDITCH
22
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
NEEDHAM MARKET
15
 
 
NUNEATON BOROUGH FC
11
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
RUSHALL OLYMPIC
7
 
 
HITCHIN
17
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
STOURBRIDGE
13
 
 
ST IVES
21
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
TAMWORTH
2
 
 
LEISTON FC
19
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
BLACKFIELD & LANGLEY
16
 
 
HARROW BOROUGH
12
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
HAYES & YEADING
10
 
 
DORCHESTER
22
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
HENDON
17
 
 
GOSPORT BOROUGH
9
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
MERTHYR
15
 
 
FARNBOROUGH
11
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
SALISBURY FC
6
 
 
SWINDON SUPERMARINE
4
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
TAUNTON TOWN
5
 
 
WIMBORNE TOWN
13
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
TRURO CITY
1
 
 
CHESHAM UNITED
3
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
WALTON CASUALS
19
 
 
YATE TOWN
20
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
AFC HORNCHURCH
4
 
 
LEATHERHEAD
9
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
BISHOP S STORTFORD
15
 
 
MARGATE
12
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
BOGNOR REGIS
10
 
 
FOLKESTONE INVICTA
2
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
BRIGHTLINGSEA REGENT
19
 
 
WORTHING
1
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
CARSHALTON ATHLETIC
5
 
 
WINGATE & FINCHLEY
22
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
CHESHUNT FC
18
 
 
ENFIELD TOWN
7
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
CORINTHIAN CASUALS
21
 
 
BOWERS & PITSEA FC
17
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
CRAY WANDERERS FC
6
 
 
LEWES
16
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
EAST THURROCK UNITED
8
 
 
KINGSTONIAN
13
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
HARINGEY BOROUGH
14
 
 
POTTERS BAR TOWN
11
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
MERSTHAM
20
 
 
HORSHAM
3
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
BALLYCLARE COMRADES
8
 
 
DERGVIEW
11
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
DUNDELA
5
 
 
LOUGHGALL
3
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
PORTADOWN FC
1
 
 
BALLINAMALLARD UTD
2
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
PIL
ARMAGH CITY
9
 
 
TOBERMORE UNITED
11
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
POST
D1
DOXA KATOKOPIAS
12
 
 
APOEL
4
 
 
TV
17:00
POST
D1
A. E. KITION LARNACA
7
 
 
AEL LIMASSOL
6
 
 
TV
17:00
POST
NL
BARNET
11
 
 
DAGENHAM & REDBRIDGE
19
 
 
17:00
POST
NLN
AFC TELFORD UTD
14
 
 
BLYTH SPARTANS
21
 
 
17:00
POST
NLN
KETTERING
17
 
 
HEREFORD
16
 
 
17:00
POST
NLS
TONBRIDGE ANGELS
17
 
 
HAMPTON & RICHMOND
12
 
 
17:00
POST
SLC
BIGGLESWADE TOWN
12
 
 
BARWELL
10
 
 
17:00
POST
SLS
BEACONSFIELD TOWN
21
 
 
TIVERTON
2
 
 
17:00
POST
SLS
HARTLEY WINTNEY
18
 
 
METROPOLITAN POLICE
14
 
 
17:00
POST
SLS
POOLE TOWN
7
 
 
WESTON SUPER MARE
8
 
 
17:00
POST
E2
CHABAB RIADI SALMI
1
 
 
OLYMPIQUE DCHEIRA
12
 
 
 
17:00
POST
E2
CHABAB RIF HOCEIMA
15
 
 
MAGHREB FES
4
 
 
 
17:00
POST
E2
ITTIHAD KHEMISSET
6
 
 
TAS DE CASABLANCA
13
 
 
 
17:00
POST
E2
KAC KENITRA
8
 
 
AS SALE
11
 
 
 
17:00
POST
E2
KAWKAB A.C.MARRAKECH
10
 
 
CHABAB MOHAMMEDIA
2
 
 
 
17:00
POST
E2
RACING DE CASABLANCA
3
 
 
JEUNESSE BEN GUERIR
7
 
 
 
17:00
POST
E2
WYDAD FES
5
 
 
CHABAB ATLAS KHENIFRA
9
 
 
 
17:00
POST
E2
WYDAD TEMARA
14
 
 
SIDI KACEM
16
 
 
 
17:00
POST
PIL
ANNAGH UNITED
1
 
 
PORTSTEWART
2
 
 
17:00
POST
PIL
ARMAGH CITY
9
 
 
DOLLINGSTOWN
5
 
 
17:00
POST
PIL
BANGOR FC
4
 
 
LISBURN DISTILLERY
6
 
 
17:00
POST
PIL
MOYOLA PARK
8
 
 
LIMAVADY UNITED
7
 
 
17:00
POST
PIL
NEWINGTON YOUTH CLUB
3
 
 
TOBERMORE UNITED
11
 
 
17:00
POST
SL2
ALBION ROVERS
8
 
 
EDINBURGH CITY
2
 
 
17:00
POST
SL2
BRECHIN
10
 
 
QUEENS PARK
6
 
 
16:45
FIN
D1W
PARIS SAINT GERMAIN (W)
2
 
 
MARSEILLE (W)
11
 
 
8
0
11
0
16:30
FIN
D1
GD INTERCLUBE
9
 
 
SAGRADA ESPERANCA
6
 
 
1
0
2
0
16:30
FIN
BL
1899 HOFFENHEIM
7
2
 
EINTRACHT FRANKFURT
11
2
 
0
1
1
2
TV
16:30
FIN
BL
FC AUGSBURG
10
 
 
BORUSSIA DORTMUND
4
1
 
1
0
3
5
TV
16:30
FIN
BL
FC KOLN
15
3
 
VFL WOLFSBURG
9
3
 
2
0
3
1
TV
16:30
FIN
BL
FORTUNA DUSSELDORF
16
4
 
WERDER BREMEN
17
4
1
0
0
0
1
TV
16:30
FIN
BL
FSV MAINZ 05
15
4
 
SC FREIBURG
8
2
 
0
2
1
2
TV
16:00
FIN
GS
NSI RUNAVIK
1
 
 
AB ARGIR
10
 
 
3
0
3
0
 
16:00
FIN
R32
BELFORT
 
 
NANCY
 
 
1
1
1
3
1
TV
16:00
FIN
R32
GONFREVILLE
 
 
LILLE
 
 
 
0
0
0
2
TV
16:00
FIN
FRC
ACADEMICA CLINCENI
 
 
QARABAG
 
 
 
1
1
2
2
 
16:00
FIN
FRC
AL-ARABI SC
 
 
RED BULL SALZBURG
 
 
 
0
2
0
6
 
16:00
FIN
FRC
BANIK OSTRAVA
 
 
MSK ZILINA
 
 
 
0
0
0
2
 
16:00
FIN
FRC
BEROE
 
 
FC BOTOSANI
 
 
 
1
1
2
1
16:00
FIN
FRC
BOTEV PLOVDIV
 
 
FC OLEKSANDRIYA
 
 
 
0
1
0
4
16:00
FIN
FRC
DINAMO ZAGREB
 
 
SLOVACKO
 
 
1
0
0
2
1
 
16:00
FIN
FRC
FC HEIDENHEIM
 
 
BEIJING GUOAN
 
 
 
2
0
5
2
 
16:00
FIN
FRC
FC ST. PAULI
 
 
ARMINIA BIELEFELD
 
 
 
0
1
4
3
16:00
FIN
FRC
FC UNIVERSITATEA CRAIOVA
 
 
POGON SZCZECIN
 
 
 
1
2
1
3
 
16:00
FIN
FRC
FC WELS
 
 
LASK LINZ
 
 
 
1
2
1
5
 
16:00
FIN
FRC
FC WURZBURGER KICKERS
 
 
JAHN REGENSBURG
 
 
 
1
1
2
2
 
16:00
FIN
FRC
FCSB
 
 
KARLSRUHER SC
 
 
 
0
0
1
0
 
16:00
FIN
FRC
KAPFENBERGER SV
 
 
WOLFSBERGER AC
 
 
 
3
3
3
5
 
16:00
FIN
FRC
LUDOGORETS
 
 
WISLA PLOCK
 
 
 
2
0
2
0
16:00
FIN
FRC
ORENBURG
 
 
SLOVAN BRATISLAVA
 
 
 
0
1
0
1
 
16:00
FIN
FRC
SERVETTE FC
 
 
FC STADE LS OUCHY
 
 
 
0
1
1
1
 
16:00
FIN
FRC
STURM GRAZ
 
 
VFL OSNABRUCK
 
 
 
0
1
1
3
 
16:00
FIN
ISL
ATLETICO DE KOLKATA
1
 
 
FC GOA
2
 
 
0
0
2
0
 
16:00
FIN
A
LAZIO
3
1
 
SAMPDORIA
16
2
1
3
0
5
1
TV
16:00
FIN
B
CREMONESE
17
2
1
VENEZIA
16
2
 
0
0
0
0
TV
16:00
FIN
B
JUVE STABIA
14
1
 
EMPOLI
16
3
 
1
0
1
0
16:00
FIN
B
LIVORNO
20
3
1
VIRTUS ENTELLA
4
3
1
3
1
4
4
16:00
FIN
B
TRAPANI
19
3
1
ASCOLI
7
3
1
1
1
3
1
16:00
FIN
CGA
ALBINOLEFFE
7
 
 
PRO VERCELLI
14
 
 
1
0
2
0
16:00
FIN
CGA
GOZZANO
17
 
 
PISTOIESE
11
 
 
0
1
1
1
16:00
FIN
CGA
PIANESE
15
 
 
GIANA ERMINIO
20
 
 
1
1
1
2
16:00
FIN
CGA
RENATE
3
 
 
ALESSANDRIA
8
 
 
1
0
1
0
16:00
FIN
CGB
CESENA
13
 
 
VIRTUS VERONA
10
 
 
0
1
3
3
16:00
FIN
CGB
IMOLESE
16
 
 
REGGIO AUDACE
2
 
1
1
1
1
2
16:00
FIN
CGB
SAMBENEDETTESE
7
 
1
VIS PESARO
12
 
 
0
0
0
1
16:00
FIN
BP
YOUSSOUFIA BERRECHID
11
 
 
FUS RABAT
6
 
 
0
0
1
1
 
16:00
FIN
CH
KNOCKBREDA
12
 
 
HARLAND & WOLFF WELDERS
9
 
 
1
2
2
6
16:00
FIN
CH
QUEENS UNIVERSITY
7
 
 
NEWRY CITY FC
4
 
 
0
1
0
1
16:00
FIN
SL
ISTANBUL BASAKSEHIR
2
2
 
YENI MALATYASPOR
8
4
 
4
0
4
1
TV
15:30
FIN
D1W
DIJON (W)
10
 
 
SOYAUX (W)
8
 
 
1
1
1
4
15:30
FIN
D1W
FC FLEURY 91 (W)
8
 
 
GUINGAMP (W)
5
 
 
0
1
0
2
15:30
FIN
D1W
MONTPELLIER (W)
4
 
1
PARIS FC (W)
7
 
1
1
0
1
2
15:30
FIN
D1W
REIMS (W)
8
 
 
METZ (W)
12
 
 
0
0
1
0
15:30
FIN
FRC
NK SLAVEN BELUPO
 
 
ZALAEGERSZEGI TE
 
 
 
0
1
1
2
 
15:30
FIN
FRC
VFB STUTTGART
 
 
MOL FEHERVAR FC
 
 
 
2
0
3
1
15:30
FIN
CGC
PICERNO
16
 
 
VITERBESE CASTRENSE
8
 
 
0
0
0
1
15:30
FIN
AW
SASSUOLO (W)
5
 
 
PINK BARI (W)
10
 
 
1
0
2
0
 
15:30
FIN
AW
TAVAGNACCO (W)
11
 
 
OROBICA (W)
12
 
 
1
0
1
0
 
15:30
FIN
PSL
BLACK LEOPARDS
15
 
 
KAIZER CHIEFS
1
 
 
1
1
1
1
TV
15:30
FIN
NFS
JDR STARS
5
 
 
TS GALAXY FC
10
 
 
0
0
2
1
15:30
FIN
NFS
MOROKA SWALLOWS
6
 
 
JOMO COSMOS
15
 
 
1
0
1
0
15:30
FIN
NFS
REAL KINGS FC
4
 
 
STEENBERG UNITED
3
 
 
1
2
1
2
15:30
FIN
NFS
UNIVERSITY OF PRETORIA FC
8
 
 
FREE STATE STARS
9
 
 
0
1
1
1
15:30
FIN
1L
ADANASPOR AS
17
 
 
AKHISAR BELEDIYE
6
 
1
0
0
0
0
15:25
FIN
PR
AL-ARABI KUWAIT CITY
6
 
 
AL-SALMIYAH
3
 
 
0
0
1
0
 
15:15
FIN
QF
AUSTRALIA (U23)
 
 
SYRIA (U23)
 
 
 
0
0
0
0
1
0
TV
15:15
FIN
FRC
FF JARO
 
 
SJK
 
 
 
1
1
2
5
 
15:00
FIN
R32
CRB ADRAR
 
 
AS AIN MLILA
 
 
 
1
1
1
1
1
1
4-5
15:00
FIN
GS
SWANSEA (U23)
4
 
 
CHARLTON (U23)
3
 
 
1
4
2
4
 
15:00
FIN
FRC
ADMIRA WACKER
 
 
AUSTRIA KLAGENFURT
 
 
 
5
0
8
0
15:00
FIN
FRC
AIK
 
 
KARLSTAD BK
 
 
 
0
1
2
1
 
15:00
FIN
FRC
ALEMANNIA AACHEN
 
 
FC VIKTORIA KOLN
 
 
 
0
0
4
1
 
15:00
FIN
FRC
AUSTRIA VIENNA
 
 
FLORIDSDORFER AC
 
 
 
5
0
7
2
 
15:00
FIN
FRC
FC LUGANO
 
 
SC KRIENS
 
 
 
0
0
1
0
 
15:00
FIN
FRC
FC UFA
 
 
UJPEST
 
 
 
0
2
0
2
15:00
FIN
FRC
GALWAY UNITED
 
 
SLIGO ROVERS
 
 
 
1
0
3
3
 
15:00
FIN
FRC
GRASSHOPPER-CLUB
 
 
RAPPERSWIL
 
 
 
0
0
1
0
15:00
FIN
FRC
LOKOMOTIV PLOVDIV
 
 
GIGANT SAEDINENIE
 
 
 
3
0
4
0
 
15:00
FIN
FRC
SC WIENER NEUSTADT
 
 
RAPID VIENNA
 
 
 
1
2
1
4
 
15:00
FIN
FRC
SCR ALTACH
 
 
FC ZURICH
 
 
 
0
0
0
1
 
15:00
FIN
FL
IERAPETRA
8
 
 
IONIKOS
3
 
 
0
0
0
0
15:00
FIN
FL
KAVALA
4
 
 
ASPROPIRGOS
11
 
 
0
0
0
0
15:00
FIN
PL
FC ASHDOD
10
 
 
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
11
 
 
1
0
1
0
TV
15:00
FIN
PR
GUDJA UNITED
10
 
 
HAMRUN SPARTANS
8
 
1
0
1
1
1
15:00
FIN
PR
TARXIEN RAINBOWS
14
 
 
HIBERNIANS FC
2
 
 
0
3
0
4
TV
15:00
FIN
UPL
EXPRESS FC
12
 
 
PROLINE
16
 
 
2
0
3
0
 
15:00
FIN
UPL
MAROONS FC
12
 
 
BUL FC
4
 
1
2
0
2
0
15:00
FIN
UPL
URA FC
7
 
 
BRIGHT STARS FC
14
 
 
1
0
1
0
 
14:55
FIN
QF
ABHA
 
 
AL-FATEH
 
 
 
1
0
1
1
1
1
5-3
14:50
FIN
D2A
AL-JNDAL
4
 
 
AL-RAWDHAH
5
 
 
2
0
2
0
 
14:30
POST
D2
A.E. ZAKAKIOU
8
 
 
ERMIS
1
 
 
 
14:30
POST
D2
A.O. AYIAS NAPAS
4
 
 
ARIS LIMASSOL
1
 
 
14:30
POST
D2
ANAGENNISI DERYNIAS
6
 
 
OTHELLOS ATHIENOU
3
 
 
14:30
POST
D2
ASIL LISIS
3
 
 
ALKI OROKLINIS
5
 
 
14:30
POST
D2
KARMIOTISSA POLEMIDION
2
 
 
ENY DIGENIS IPSONAS
6
 
 
14:30
POST
D2
OMONIA ARADIPPOU
7
 
 
OMONIA PSEVDA
8
 
 
14:30
POST
D2
PO XYLOTYMPOU 2006
7
 
 
ONISILLOS SOTIRAS 2014
2
 
 
14:30
POST
D3
ELIA LYTHRODONTA
8
 
 
AMATHUS AY. TICHONA
12
 
 
 
14:30
POST
D3
ELPIDA ASTROMERITI
6
 
 
PO ORMIDIAS
9
 
 
 
14:30
POST
D3
ENAD P. CHRISOHOUS
16
 
 
IRAKLIS GEROLAKKOU
11
 
 
 
14:30
POST
D3
KOURRIS ERIMIS
3
 
 
APONA ANAYIAS
10
 
 
 
14:30
POST
D3
MEAP PERA CHORIOU N.
7
 
 
THOI LAKATAMIAS
5
 
 
 
14:30
POST
D3
O KORMAKITIS
14
 
 
DIGENIS OROKLINIS
15
 
 
 
14:30
POST
D3
PAEEK KERYNIAS
2
 
 
AHIRONAS LIOPETRIOU
1
 
 
 
14:30
FIN
D1
ENPPI
6
 
 
FC MASR
15
 
 
1
0
2
1
14:30
FIN
EPL
WATFORD
16
2
 
TOTTENHAM
7
3
 
0
0
0
0
TV
14:30
FIN
ECH
QPR
13
4
 
LEEDS
2
3
1
1
0
1
0
TV
14:30
FIN
FRC
ENERGIE COTTBUS
 
 
CHEMNITZER FC
 
 
 
1
0
2
1
 
14:30
FIN
FRC
ILVES
 
 
PAIDE LINNAMEESKOND
 
 
 
0
0
0
0
 
14:30
FIN
FRC
INTER TURKU
 
 
FLORA TALLINN
 
 
 
0
0
0
1
 
14:30
FIN
FRC
KORONA KIELCE
 
 
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
 
 
 
0
0
0
1
 
14:30
FIN
D2B
AL-DRAIH
3
 
1
AL-SAFA
11
 
 
1
0
3
1
 
14:00
FIN
GS
KI KLAKSVIK
5
 
 
HB TORSHAVN
2
 
 
1
0
3
3
 
14:00
FIN
GS
VIKINGUR GOTA
1
 
 
EB/STREYMUR
8
 
 
2
1
3
1
 
14:00
FIN
R32
AS PRIX-LES-MEZIERES
 
 
LIMONEST
 
 
 
0
0
0
1
TV
14:00
FIN
R32
EPINAL
 
 
SAINT-PIERROISE
 
 
1
0
0
0
0
1
0
TV
14:00
FIN
R32
NICE
 
 
RED STAR FC 93
 
 
 
2
0
2
1
TV
14:00
FIN
FRC
BRONDBY
 
 
AVARTA
 
 
 
2
0
2
0
 
14:00
FIN
FRC
BSC YOUNG BOYS
 
 
FC SCHAFFHAUSEN
 
 
 
0
0
2
2
14:00
FIN
FRC
FC HELSINGOR
 
 
FREMAD AMAGER
 
 
 
0
2
2
2
 
14:00
FIN
FRC
FC SCHWEINFURT 05
 
 
HOLSTEIN KIEL
 
 
 
0
0
4
1
14:00
FIN
FRC
MFK RUZOMBEROK
 
 
TATRAN LIPTOVSKY MIKULAS
 
 
 
2
1
2
1
14:00
FIN
FRC
OREBRO
 
 
JONKOPINGS SODRA
 
 
 
1
0
4
0
 
14:00
FIN
FRC
RADOMIAK RADOM
 
 
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
 
 
 
0
1
2
2
 
14:00
FIN
FRC
SONDERJYSKE
 
 
KOLDING IF
 
 
 
0
1
0
1
 
14:00
FIN
FRC
SSV ULM 1846
 
 
SG SONN. GROSSASPACH
 
 
 
0
0
1
3
 
14:00
FIN
CG1
ARIS AVATOU
5
 
 
DOXA THEOLOGOU
13
 
 
0
0
1
0
 
14:00
FIN
GS
BREIDABLIK
1
 
 
IBV VESTMANNAEYJAR
4
 
 
2
0
2
0
 
14:00
FIN
GS
BANIK OSTRAVA
1
 
 
FK POHRONIE D. ZDANA
4
 
 
2
0
4
1
 
14:00
FIN
GS
DUKLA PRAHA
4
 
 
FK JABLONEC
2
 
 
0
0
2
3
 
14:00
FIN
GS
DUNAJSKA STREDA
4
 
 
FC ZBROJOVKA BRNO
6
 
 
0
2
0
5
14:00
FIN
PD
LEVANTE
11
2
 
ALAVES
15
4
 
0
0
0
1
TV
14:00
FIN
PDW
VALENCIA (W)
13
 
1
ESPANYOL (W)
16
 
 
1
0
1
1
14:00
FIN
UPL
BUSOGA UNITED
7
 
 
MBARARA CITY
8
 
 
0
0
1
0
13:30
FIN
GS
B68 TOFTIR
10
 
 
IF FUGLAFJORDUR
4
 
 
0
0
0
1
 
13:30
FIN
FRC
FC VION ZLATE MORAVCE
 
 
MFK DUBNICA
 
 
 
3
0
5
0
 
13:15
FIN
GS
IA AKRANES
2
 
 
GRINDAVIK
4
 
 
0
0
2
0
 
13:00
FIN
FRC
HANSA ROSTOCK
 
 
VFB LUBECK
 
 
 
0
1
0
1
 
13:00
FIN
FRC
HJK HELSINKI
 
 
RIGAS FUTBOLA SKOLA
 
 
 
0
0
2
1
 
13:00
FIN
FRC
SPARTAK TRNAVA
 
 
SIGMA OLOMOUC
 
 
 
1
0
2
0
 
13:00
FIN
FRC
WISLA KRAKOW
 
 
STAL MIELEC
 
 
 
0
0
1
0
 
13:00
FIN
FL
IALYSOS
10
 
 
EGALEO
9
 
 
0
0
1
0
13:00
FIN
GS
BURUNDI
1
 
 
SEYCHELLES
2
 
 
0
1
3
1
 
13:00
FIN
AW
AGSM VERONA (W)
9
 
 
INTER (W)
7
 
 
0
2
0
3
 
13:00
FIN
LP
ESTORIL
11
 
 
ACADEMICA
7
 
 
0
0
1
0
13:00
FIN
SL
ALANYASPOR
3
 
 
KAYSERISPOR
18
2
1
1
0
5
1
TV
13:00
FIN
1L
UMRANIYESPOR
4
 
 
ALTAY
10
 
 
0
0
1
0
12:30
FIN
2LW
AFJET AFYONSPOR
7
 
 
HEKIMOGLU TRABZON
3
 
 
1
0
1
0
12:30
FIN
2LW
KIRKLARELISPOR
13
 
 
SANCAKTEPE BELEDIYE
4
 
 
1
0
1
1
12:30
FIN
2LW
PENDIKSPOR
8
 
 
SAMSUNSPOR
1
 
 
0
1
0
2
12:30
FIN
2LR
ETIMESGUT BELEDIYESPOR
12
 
1
KARDEMIR KARABUKSPOR
18
 
 
2
0
3
0
12:30
FIN
2LR
EYUPSPOR
16
 
1
BANDIRMASPOR
2
 
 
1
2
1
5
12:15
FIN
QF
SAUDI ARABIA (U23)
 
 
THAILAND (U23)
 
 
 
0
0
1
0
TV
12:00
FIN
WT
MAARDU LINNAMEESKOND
3
 
 
TULEVIK VILJANDI
4
 
1
1
0
2
0
12:00
FIN
FRC
DEBRECENI VSC
 
 
UNIVERSITATEA CLUJ
 
 
 
1
1
5
1
 
12:00
FIN
FRC
FK SENICA
 
 
FC PETRZALKA 1898
 
 
 
0
0
0
0
 
12:00
FIN
FRC
OPAVA
 
 
AS TRENCIN
 
 
 
1
2
3
4
 
12:00
FIN
FRC
PIAST GLIWICE
 
 
GKS JASTRZEBIE
 
 
 
2
1
2
1
 
12:00
FIN
FRC
SPARTA PRAHA
 
 
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
 
 
 
1
0
1
0
 
12:00
FIN
FRC
TEPLICE
 
 
MFK CHRUDIM
 
 
 
1
1
2
2
 
12:00
FIN
FRC
VIKTORIA PLZEN
 
 
USTI NAD LABEM
 
 
 
3
0
4
1
 
12:00
FIN
2LR
BAYBURT OZEL IDARSPOR
7
 
 
TUZLASPOR
4
 
 
0
1
1
4
12:00
FIN
2LR
VAN SPOR FK
6
 
 
NIGDE ANADOLU
17
 
 
2
0
4
0
11:30
FIN
FRC
GORNIK ZABRZE
 
 
DIOSGYORI VTK
 
 
 
0
1
1
1
 
11:30
FIN
FRC
SLOVAN LIBEREC
 
 
TABORSKO
 
 
 
1
0
7
2
 
11:30
FIN
PR
EASTERN SC
4
 
 
LEE MAN FC
5
 
 
2
0
2
1
11:30
FIN
GS
BOHEMIANS PRAHA
1
 
 
FK PRIBRAM
5
 
 
1
0
4
0
 
11:30
FIN
GS
MLADA BOLESLAV
1
 
 
VARNSDORF
3
 
 
2
0
3
1
 
11:30
FIN
GS
PROSTEJOV
12
 
 
KARVINA
3
 
 
0
2
2
3
 
11:15
FIN
A
MANANG MARSHYANGDI
3
 
 
THREE STAR
5
 
 
0
1
2
2
 
10:30
FIN
AL
MELBOURNE CITY
2
 
 
NEWCASTLE JETS FC
11
1
 
1
0
2
0
10:30
FIN
WL
ADELAIDE UNITED (W)
9
 
 
MELBOURNE VICTORY (W)
5
 
 
0
1
0
3
08:30
FIN
PR
R&F
1
 
 
BC RANGERS
9
 
 
2
0
5
0
08:30
FIN
PR
WOFOO TAI PO
6
 
 
SOUTHERN
4
 
 
1
3
2
4
08:15
FIN
A
JAWALAKHEL YOUTH
6
 
 
NEPAL POLICE
4
 
 
0
1
0
2
08:00
FIN
AL
BRISBANE ROAR FC
7
3
 
WELLINGTON PHOENIX
4
3
 
0
0
1
0
08:00
FIN
WL
MELBOURNE CITY (W)
1
 
 
NEWCASTLE JETS FC (W)
7
 
 
1
0
2
0
05:30
FIN
PR
TASMAN UNITED
5
 
 
SOUTHERN UNITED
7
 
 
2
0
5
0
 
05:00
FIN
CL
ATLAS
8
1
 
PUEBLA
7
4
1
0
1
0
1
TV
 
03:00
FIN
CL
SIQUINALA
1
 
 
SANARATE FC
12
 
 
1
0
1
0
 
03:00
FIN
CL
ATLETICO SAN LUIS
2
2
 
CRUZ AZUL
16
2
 
1
0
2
1
TV
01:15
FIN
AP
CLUB RIVER PLATE
1
 
 
SOL DE AMERICA
12
 
 
1
0
3
0
TV
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score