Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
FTR
CGA
BOTAFOGO PB
5
 
 
NAUTICO RECIFE
2
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
L2
CIENCIANO
4
 
 
JUAN AURICH
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
22:30
FTR
ATLETICO PALMAFLOR
2
 
 
DEPORTIVO ESCARA
6
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
EMPR. MINERA HUANUNI
1
 
 
VIRGEN DE CHIJIPATA
5
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
DEPORTIVO KIVON
5
 
 
TORRE FUERTE
4
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
CIUDAD VINOTINO
3
 
 
CHICO DE GUAYANA
6
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
DEPORTIVO JBL
1
 
 
URENA SC
5
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
GRAN VALENCIA
3
 
 
PETARE FC
5
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
ULA FC
3
 
 
TITANES
7
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
YARACUYANOS FC
6
 
 
LIBERTADOR FC
4
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
CGB
TOMBENSE
7
 
 
ATLETICO ACREANO
10
 
 
Full Time Result Only
 
21:45
FTR
SD
FERNANDO DE LA MORA
10
 
 
RUBIO NU
11
 
 
Full Time Result Only
 
21:45
FTR
SD
SPORTIVO ITENO
12
 
 
RI 3 CORRALES
9
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
PBM
ALMIRANTE BROWN
4
 
 
COLEGIALES
9
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:30
FTR
PBM
CLUB COMUNICACIONES
5
 
 
SAN MIGUEL
10
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:30
FTR
PBM
UAI URQUIZA
8
 
 
TRISTAN SUAREZ
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:00
FTR
SD
ATLETICO TORQUE
3
 
 
ATENAS
7
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:00
FTR
SD
CENTRAL ESPANOL
12
 
 
DEPORTIVO MALDONADO
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:00
FTR
SD
CERRITO
6
 
 
RENTISTAS
1
 
 
Full Time Result Only
 
 
20:00
FTR
EST
LEOBENDORF
16
 
 
SC WIENER VIKTORIA
8
 
 
Full Time Result Only
 
20:00
FTR
CTR
SC KALSDORF
11
 
 
FC WELS
12
 
 
Full Time Result Only
 
20:00
FTR
CTR
USV ST. ANNA AM AIGEN
3
 
 
FC GLEISDORF 09
7
 
 
Full Time Result Only
 
20:00
FTR
SIBENIK
7
 
 
HNK HAJDUK SPLIT II
13
 
 
Full Time Result Only
 
20:00
FTR
2L
OLIMPIA ELBLAG
1
 
 
WIDZEW LODZ
4
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
SAL
SV AUSTRIA SALZBURG
3
 
 
SV WALS GRUNAU
8
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
SAL
SV SEEKIRCHEN
1
 
 
FC PINZGAU
4
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
SAL
TSV ST. JOHANN
7
 
 
BSK 1933
10
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
CHERNOMORETS BALCHIK
11
 
 
SEPTEMVRI SOFIA
3
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
EL
PARNU JK VAPRUS
3
 
 
TALLINNA KALEV II
8
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
KGC
JS HERCULES
6
 
 
KAJHA
11
 
 
Full Time Result Only
 
 
19:00
FTR
2L
BYTOVIA BYTOW
5
 
 
STAL STALOWA WOLA
17
 
 
Full Time Result Only
 
18:30
FTR
EST
SC WIENER NEUSTADT
10
 
 
SV STRIPFING/WEIDEN
6
 
 
Full Time Result Only
 
18:30
FTR
KUSTOSIJA
10
 
 
DUGOPOLJE
12
 
 
Full Time Result Only
 
18:30
FTR
SOLIN
8
 
 
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
14
 
 
Full Time Result Only
 
18:30
FTR
2L
LEGIONOVIA LEGIONOWO
13
 
 
GARBARNIA KRAKOW
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
18:00
FTR
SAL
USK ANIF
6
 
 
SV KUCHL
9
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
VOR
SCR ALTACH (AM)
2
 
 
ROTHIS
9
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
VOR
VFB HOHENEMS
5
 
 
FC WOLFURT
4
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
HEBAR PAZARDZHIK
5
 
 
LOKOMOTIV G. ORYAHOVITSA
12
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
LOKOMOTIV SOFIA
4
 
 
SPARTAK PLEVEN
15
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
2L
GRYF WEJHEROWO
16
 
 
RESOVIA RZESZOW
2
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
2L
POGON SIEDLCE
10
 
 
ZNICZ PRUSZKOW
6
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
2L
STAL RZESZOW
7
 
 
LECH II POZNAN
11
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
D1N
SANDVIKENS IF
4
 
 
GEFLE IF
11
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
1L
CHORNOMORETS ODESA
3
 
 
AVANHARD KRAMATORSK
1
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
1L
INGULETS PETROVE
4
 
 
CHERKASHCHYNA-AKADEMIYA
14
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
1L
RUKH VYNNYKY
6
 
 
PRIKARPATYE
9
 
 
Full Time Result Only
 
17:30
FTR
TIR
FC KITZBUHEL
3
 
 
IMST
5
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
VOR
DORNBIRNER SV
1
 
 
FC LANGENEGG
6
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
ASHTON UNITED
1
 
 
ATHERTON COLLIERIES AFC
22
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
GRANTHAM TOWN
8
 
 
FC UTD OF MANCHESTER
6
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
HYDE UTD
9
 
 
BASFORD UNITED
4
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
LANCASTER
10
 
 
STAFFORD RANGERS
18
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
MATLOCK TOWN
11
 
 
BAMBER BRIDGE
3
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
MICKLEOVER SPORTS
12
 
 
STALYBRIDGE
19
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
NANTWICH TOWN
14
 
 
GAINSBOROUGH
7
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
RADCLIFFE FC
15
 
 
SOUTH SHIELDS
17
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
SCARBOROUGH
16
 
 
BUXTON
5
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
WARRINGTON TOWN
20
 
 
MORPETH TOWN AFC
13
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
NPL
WHITBY
21
 
 
WITTON ALBION
2
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
AFC RUSHDEN & DIAMONDS
2
 
 
NUNEATON BOROUGH FC
20
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
SLC
ALVECHURCH
19
 
 
HITCHIN
13
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
BANBURY UNITED
12
 
 
ROYSTON TOWN
1
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
BIGGLESWADE TOWN
22
 
 
ST IVES
15
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
COALVILLE
7
 
 
BROMSGROVE SPORTING FC
5
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
LOWESTOFT TOWN
9
 
 
BARWELL
16
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
NEEDHAM MARKET
14
 
 
REDDITCH
18
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
RUSHALL OLYMPIC
6
 
 
LEISTON FC
21
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
STOURBRIDGE
3
 
 
HEDNESFORD TOWN
8
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
STRATFORD
10
 
 
KINGS LANGLEY
4
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
TAMWORTH
17
 
 
PETERBOROUGH SPORTS
11
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
BEACONSFIELD TOWN
21
 
 
FARNBOROUGH
10
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
BLACKFIELD & LANGLEY
2
 
 
METROPOLITAN POLICE
19
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
HARTLEY WINTNEY
16
 
 
HARROW BOROUGH
5
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
HAYES & YEADING
15
 
 
WESTON SUPER MARE
14
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
HENDON
13
 
 
WIMBORNE TOWN
18
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
MERTHYR
17
 
 
GOSPORT BOROUGH
8
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
POOLE TOWN
7
 
 
YATE TOWN
9
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
SALISBURY FC
11
 
 
DORCHESTER
12
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
TAUNTON TOWN
22
 
 
CHESHAM UNITED
3
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
TRURO CITY
1
 
 
SWINDON SUPERMARINE
4
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLS
WALTON CASUALS
20
 
 
TIVERTON
6
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
BRIGHTLINGSEA REGENT
20
 
 
MERSTHAM
8
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
CARSHALTON ATHLETIC
22
 
 
BISHOP S STORTFORD
11
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
CHESHUNT FC
10
 
 
HARINGEY BOROUGH
3
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
CRAY WANDERERS FC
17
 
 
CORINTHIAN CASUALS
21
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
EAST THURROCK UNITED
1
 
 
POTTERS BAR TOWN
9
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
ENFIELD TOWN
4
 
 
HORSHAM
13
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
FOLKESTONE INVICTA
2
 
 
LEATHERHEAD
16
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
KINGSTONIAN
15
 
 
MARGATE
12
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
LEWES
19
 
 
BOWERS & PITSEA FC
5
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
WINGATE & FINCHLEY
14
 
 
BOGNOR REGIS
18
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
IPL
WORTHING
7
 
 
AFC HORNCHURCH
6
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
KGA
FC REIPAS
4
 
 
JIPPO
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
KGA
JAPS
5
 
 
FC KIFFEN
10
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
KGA
NJS
9
 
 
MIPK
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
KGA
SUDET
12
 
 
MP
1
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
KGA
VJS
11
 
 
KLUBI-04
6
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
KGB
EPS
11
 
 
KAPA
10
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
KGB
P-IIROT
8
 
 
FC ESPOO
4
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
KGB
TAMPERE UNITED
12
 
 
SALPA
7
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
KGC
FCV
7
 
 
OLS
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
KGC
GBK
5
 
 
SC KUFU-98
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
CH
BALLINAMALLARD UTD
10
 
 
ARDS
5
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
DERGVIEW
8
 
 
BALLYCLARE COMRADES
3
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
DUNDELA
1
 
 
NEWRY CITY FC
7
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
HARLAND & WOLFF WELDERS
11
 
 
QUEENS UNIVERSITY
4
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
KNOCKBREDA
9
 
 
PORTADOWN FC
6
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
PSNI
12
 
 
LOUGHGALL
2
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
2G1
EGERSUNDS
4
 
 
VIDAR
12
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
2G2
ASKER
8
 
 
ASANE
3
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
2G2
GRORUD
2
 
 
FLORO
9
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SD
12 DE OCTUBRE
3
 
 
DEPORTIVO CAAGUAZU
16
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SD
SPORTIVO TRINIDENSE
6
 
 
OVETENSE FC
14
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
2L
BLEKITNI STARGARD
8
 
 
GKS KATOWICE
12
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
2L
SKRA CZESTOCHOWA
18
 
 
GORNIK POLKOWICE
15
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
D1N
IF SYLVIA
8
 
 
SOLLENTUNA FK
12
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
D1N
NYKOPINGS BIS
16
 
 
AKROPOLIS IF
1
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
D1N
VASALUNDS IF
9
 
 
KARLSTAD BK
3
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
D1S
ATVIDABERGS FF
12
 
 
SKOVDE AIK
2
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
1L
BALKANY ZORYA
16
 
 
FC METALURH ZAPORIZHYA
15
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
1L
MFK MYKOLAIV
11
 
 
VOLYN LUTSK
10
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
1L
OBOLON-BROVAR KYIV
5
 
 
MYNAI
12
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
2D1
SKOVSHOVED IF
4
 
 
HILLEROD FODBOLD
2
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
D1S
OSKARSHAMNS AIK
13
 
 
LANDSKRONA BOIS
5
 
 
Full Time Result Only
 
16:00
FTR
D1S
UTSIKTENS BK
3
 
 
KRISTIANSTAD FC
16
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
2D1
FREM
9
 
 
SLAGELSE
11
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
2D2
BRABRAND
1
 
 
AARHUS FREMAD
4
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
2D2
DALUM
8
 
 
FC SYDVEST 05
6
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
2D2
JAMMERBUGT FC
7
 
 
AB COPENHAGEN
2
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
2D2
MIDDELFART
10
 
 
VSK AARHUS
3
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
2D2
NAESBY
12
 
 
VEJGAARD
5
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
2G1
LEVANGER
6
 
 
BRATTVAG
10
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
2G2
SOTRA
4
 
 
BAERUM
7
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
D1N
BK FORWARD
14
 
 
FC LINKOPING CITY
6
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
D1S
ESKILSMINNE IF
14
 
 
IK ODDEVOLD
11
 
 
Full Time Result Only
 
15:00
FTR
D1S
TORNS IF
7
 
 
IFK VARNAMO
9
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
CANC
CL
DEPORTIVO ANZOATEGUI
20
 
 
DEPORTIVO LARA
2
 
 
 
22:00
CANC
L2
SPORT VICTORIA
9
 
 
COMERCIANTES UNIDOS
10
 
 
18:00
CANC
KARIANA ERDEN
2
 
 
VEREYA STARA ZAGORA
17
 
 
 
17:00
POST
EL1
BURY
24
 
 
GILLINGHAM
16
 
 
17:00
POST
PIL
ARMAGH CITY
2
 
 
PORTSTEWART
11
 
 
17:00
POST
PIL
BANBRIDGE TOWN
3
 
 
MOYOLA PARK
9
 
 
17:00
POST
PIL
BANGOR FC
4
 
 
DOLLINGSTOWN
5
 
 
17:00
POST
PIL
LIMAVADY UNITED
12
 
 
TOBERMORE UNITED
6
 
 
17:00
POST
PIL
LISBURN DISTILLERY
7
 
 
NEWINGTON YOUTH CLUB
10
 
 
16:05
POST
SD
VILLA ESPANOLA
4
 
 
VILLA TERESA
5
 
 
16:00
POST
NFS
REAL KINGS FC
9
 
 
UTHONGATHI FC
2
 
 
15:00
POST
WST
BORUSSIA DORTMUND II
11
 
 
ALEMANNIA AACHEN
17
 
 
14:30
FIN
CL1
BEIJING BSU
5
 
 
CHANGCHUN YATAI
1
 
 
0
1
0
1
14:30
FIN
CL1
GUANGDONG SOUTHERN TIGERS
10
 
 
NANTONG ZHIYUN
13
 
 
2
1
3
2
14:30
FIN
CL1
GUIZHOU HENGFENG
2
 
 
HEILONGJIANG LAVA SPRING
8
 
 
1
0
2
0
14:30
FIN
CL1
SHANGHAI SHENXIN FC
16
 
 
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
9
 
 
0
2
2
3
14:30
FIN
CL1
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
4
 
 
QINGDAO HUANGHAI
3
 
 
0
0
1
0
14:30
FIN
EPL
ARSENAL
1
2
 
BURNLEY
6
1
 
1
1
2
1
TV
14:30
FIN
EL1
SUNDERLAND
4
 
 
PORTSMOUTH
11
 
 
2
1
2
1
TV
14:30
FIN
N/E
GERMANIA HALBERSTADT
7
 
 
BFC DYNAMO
1
 
 
1
1
1
1
14:30
FIN
N/E
SV LICHTENBERG 47
7
 
 
BERLINER AK 07
2
 
 
1
0
1
0
14:30
FIN
N/E
VSG ALTGLIENICKE
3
 
 
ZFC MEUSELWITZ
8
 
 
0
0
2
0
14:30
FIN
SPR
VASTERAS FK
10
 
 
HALMSTAD
7
 
 
0
2
2
3
14:00
FIN
2D1
FA 2000
7
 
 
VANLOSE
2
 
 
0
1
1
3
14:00
FIN
ED
BSF (W)
7
 
 
KOLDINGQ (W)
2
 
 
1
1
1
1
14:00
FIN
ED
FARUM (W)
5
 
 
VSK AARHUS (W)
4
 
 
1
1
1
2
14:00
FIN
NEWCASTLE (U23)
12
 
1
WEST HAM (U23)
2
 
 
1
2
1
2
 
14:00
FIN
KGB
KAAPO
2
 
 
FC JAZZ
6
 
 
5
0
6
0
 
14:00
FIN
2BL
ARMINIA BIELEFELD
4
1
 
ERZGEBIRGE AUE
3
3
 
1
0
3
1
TV
14:00
FIN
2BL
SV WEHEN
18
4
 
HANNOVER 96
5
1
 
0
1
0
3
TV
14:00
FIN
2BL
VFB STUTTGART
2
 
 
FC ST. PAULI
16
2
 
0
1
2
1
TV
14:00
FIN
NTH
HAMBURGER SV II
3
 
 
HANNOVERSCHER SC
17
 
 
0
1
1
1
14:00
FIN
NTH
HEIDER SV
18
 
 
HANNOVER 96 II
10
 
 
0
0
2
0
14:00
FIN
BLW
FF USV JENA (W)
12
 
 
1899 HOFFENHEIM (W)
1
 
 
0
3
1
6
14:00
FIN
BLW
SC FREIBURG (W)
11
 
 
BAYERN MUNICH (W)
2
 
 
1
1
1
3
14:00
FIN
PR
OKZHETPES
8
 
 
ORDABASY
4
 
 
0
2
0
4
 
14:00
FIN
PFL
GREEN ARCHERS UNITED
4
 
 
GLOBAL MAKATI
7
 
 
0
0
1
1
 
14:00
FIN
URAL
9
3
1
KRYLYA SOVETOV
14
3
 
0
1
1
3
TV
14:00
FIN
EST
IRTYSH OMSK
1
 
 
CHITA
3
 
 
0
0
2
0
14:00
FIN
D1S
LINDOME GIF
10
 
 
LUNDS BK
12
 
 
0
1
1
3
14:00
FIN
PL
BURIRAM UNITED
1
 
 
RATCHABURI
9
 
 
2
0
6
0
14:00
FIN
PR
VORSKLA POLTAVA
8
5
 
DNIPRO-1
6
2
1
0
0
1
1
TV
14:00
FIN
VL1
VIETTEL
9
 
 
SAI GON
10
 
 
0
1
0
1
13:45
FIN
PL
PRACHUAP
12
 
 
BANGKOK UNITED
4
 
 
1
0
1
0
13:30
FIN
KL1
DAEGU FC
5
 
 
GYEONGNAM FC
10
 
 
1
0
1
0
13:00
FIN
J1
FC TOKYO
1
 
 
SANFRECCE HIROSHIMA
4
 
 
0
0
0
1
TV
13:00
FIN
J1
OITA TRINITA
7
 
 
KASHIMA ANTLERS
2
 
 
0
0
0
1
13:00
FIN
J1
SHONAN BELLMARE
11
 
 
SAGAN TOSU
16
 
 
1
2
2
3
13:00
FIN
J1
VEGALTA SENDAI
13
 
 
KAWASAKI FRONTALE
3
 
 
0
1
2
2
13:00
FIN
J1
VISSEL KOBE
14
 
 
URAWA RED DIAMONDS
10
 
 
1
0
3
0
13:00
FIN
J1
YOKOHAMA F. MARINOS
4
 
 
CEREZO OSAKA
7
 
 
0
1
1
2
13:00
FIN
J2
ALBIREX NIIGATA
11
 
 
FAGIANO OKAYAMA
9
 
 
0
1
0
3
13:00
FIN
J2
AVISPA FUKUOKA
19
 
 
TOKUSHIMA VORTIS
10
 
 
0
1
0
1
13:00
FIN
J2
FC RYUKYU
16
 
 
YOKOHAMA FC
4
 
 
1
3
1
3
13:00
FIN
J2
KAGOSHIMA UNITED
18
 
 
EHIME FC
15
 
 
0
1
4
2
13:00
FIN
LP
ACADEMICO VISEU
1
 
 
ACADEMICA
2
 
 
0
0
0
0
13:00
FIN
EST
FK NOVOSIBIRSK
5
 
 
SAKHALIN
4
 
 
1
0
3
1
13:00
FIN
KL1
GANGWON FC
4
 
 
SUWON BLUEWINGS
5
 
 
0
1
1
3
13:00
FIN
KL1
SEONGNAM FC
7
 
 
FC SEOUL
3
 
 
0
0
1
0
13:00
FIN
KL2
GWANGJU FC
1
 
 
BUSAN I PARK
2
 
 
0
0
1
1
13:00
FIN
KL2
SUWON FC
6
 
 
ANSAN GREENERS
5
 
 
1
2
2
3
13:00
FIN
VL1
NAM DINH
7
 
 
QNK QUANG NAM
5
 
 
1
1
2
3
12:30
FIN
SA
ADELAIDE CITY FC
10
 
 
ADELAIDE COMETS
2
 
 
0
0
1
2
12:30
FIN
SA
ADELAIDE RAIDERS
2
 
1
ADELAIDE BLUE EAGLES
5
 
 
0
1
1
3
12:30
FIN
SA
ADELAIDE UNITED II
8
 
 
SOUTH ADELAIDE
12
 
 
1
1
1
1
12:30
FIN
SA
CAMPBELLTOWN CITY
1
 
 
CROYDON KINGS
7
 
 
2
1
2
1
12:30
FIN
SA
PARA HILLS KNIGHTS
9
 
 
ADELAIDE OLYMPIC
4
 
 
0
0
3
3
12:30
FIN
SA
WEST ADELAIDE
11
 
 
NE METROSTARS
6
 
1
0
4
0
4
12:30
FIN
SL
WARRIORS FC
7
 
 
HOME UNITED FC
5
 
 
1
1
1
3
 
12:00
FIN
QLF
APIA LEICHHARDT TIG.
 
 
BLACKTOWN CITY
 
 
 
0
0
0
0
1
1
5-3
12:00
FIN
QSL
WESTERN PRIDE
13
 
 
EASTERN SUBURBS FC
9
 
 
1
1
3
2
12:00
FIN
J1
SHIMIZU S-PULSE
12
 
 
CONSADOLE SAPPORO
6
 
 
0
2
0
8
12:00
FIN
J2
MITO HOLLYHOCK
4
 
 
KYOTO SANGA
2
 
 
2
0
3
0
12:00
FIN
J2
TOCHIGI SC
20
 
 
MACHIDA ZELVIA
19
 
 
0
0
0
0
12:00
FIN
J2
V-VAREN NAGASAKI
12
 
 
KASHIWA REYSOL
1
 
 
0
1
1
2
12:00
FIN
J2
VENTFORET KOFU
7
 
 
RENOFA YAMAGUCHI
14
 
 
0
0
0
1
12:00
FIN
J2
ZWEIGEN KANAZAWA
8
 
 
FC GIFU
22
 
 
2
0
2
1
12:00
FIN
EST
DINAMO BARNAUL
2
 
 
ZENIT IRKUTSK
5
 
 
1
0
2
0
11:30
FIN
QSL
BRISBANE CITY
6
 
 
MAGPIES CRUSADERS
12
 
 
1
1
1
1
11:15
FIN
D2
DUKLA PRAHA
4
 
 
FC ZBROJOVKA BRNO
7
 
 
0
0
2
1
11:15
FIN
D2
FK BANIK SOKOLOV
14
 
 
VLASIM
12
 
 
1
0
2
1
11:15
FIN
D2
FK FOTBAL TRINEC
11
 
 
HRADEC KRALOVE
9
 
 
0
0
1
1
11:15
FIN
D2
MFK CHRUDIM
5
 
 
VIKTORIA ZIZKOV
3
 
 
0
2
0
3
11:00
FIN
QSL
BRISBANE STRIKERS
5
 
 
OLYMPIC FC
4
 
 
2
0
4
1
11:00
FIN
QSL
MORETON BAY UNITED
11
 
 
REDLANDS UNITED
10
 
 
2
1
2
1
11:00
FIN
QSL
QUEENSLAND LIONS
1
 
 
SWQ THUNDER
14
 
 
3
0
5
1
11:00
FIN
VIC
PORT MELBOURNE
7
 
 
BENTLEIGH GREENS
4
 
 
1
0
1
1
11:00
FIN
PFL
CERES-NEGROS FC
1
 
 
PHILIPPINE AIR FORCE
6
 
 
2
0
3
0
 
11:00
FIN
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
15
 
 
CS MIOVENI
2
 
 
0
0
0
1
11:00
FIN
L2
CSM SCOLAR RESITA
3
 
 
PANDURII TG JIU
19
 
 
2
1
3
1
11:00
FIN
L2
GLORIA BUZAU
1
 
 
SPORTUL SNAGOV
20
 
 
4
0
7
0
11:00
FIN
L2
METALOGLOBUS
12
 
 
RIPENSIA TIMISOARA
15
 
 
1
0
3
0
11:00
FIN
L2
UTA ARAD
2
 
 
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
13
 
 
0
0
3
0
10:00
FIN
NEWCASTLE JETS YOUTH
8
 
 
BROADMEADOW MAGIC
3
 
 
0
3
0
5
10:00
FIN
WA
ARMADALE
11
 
 
PERTH SC
1
 
 
0
0
0
2
10:00
FIN
WA
BALCATTA
5
 
 
SORRENTO
6
 
 
1
1
2
2
10:00
FIN
WA
BAYSWATER CITY
4
 
 
ROCKINGHAM CITY
8
 
 
2
0
5
0
10:00
FIN
WA
FLOREAT ATHENA
2
 
 
ECU JOONDALUP
10
 
 
0
2
1
2
10:00
FIN
WA
INGLEWOOD UNITED
3
 
 
STIRLING LIONS
12
 
1
2
0
3
0
09:30
FIN
QSL
GOLD COAST UNITED
7
 
1
SUNSHINE COAST
15
 
 
0
0
1
0
09:15
FIN
TAS
GLENORCHY KNIGHTS
5
 
 
LAUNCESTON CITY
7
 
 
2
0
3
0
09:00
FIN
QLF
SYDNEY UNITED 58 FC
 
 
MARCONI STALLIONS
 
 
 
0
0
0
0
2
0
08:00
FIN
ACT
RIVERINA RHINOS
9
 
 
TUGGERANONG UNITED
6
 
1
0
1
1
2
08:00
FIN
ACT
WODEN WESTON FC
8
 
 
MONARO PANTHERS
7
 
 
1
1
1
3
08:00
FIN
VIC
GREEN GULLY
3
 
 
DANDENONG THUNDER
12
 
1
2
1
6
2
07:45
FIN
VIC
AVONDALE FC
2
 
 
HEIDELBERG UNITED
1
 
 
1
2
2
3
07:30
FIN
EDGEWORTH EAGLES
1
 
 
WESTON WORKERS BEARS
6
 
 
1
0
4
1
07:15
FIN
TAS
DEVONPORT CITY
1
 
 
RIVERSIDE OLYMPIC
8
 
 
2
1
4
2
05:30
FIN
USL
FRESNO FC
3
 
 
REAL MONARCHS SLC
4
 
 
1
0
1
1
 
05:30
FIN
USL
PHOENIX RISING
1
 
 
RENO 1868 FC
4
 
 
1
0
4
2
 
05:30
FIN
USL
PORTLAND TIMBERS 2
16
 
 
OKC ENERGY
15
 
 
2
1
2
4
 
05:00
FIN
AP
ATLAS
5
5
 
CRUZ AZUL
6
3
 
0
2
1
3
TV
04:00
FIN
PN
ATLETICO MITRE
15
 
 
ESTUDIANTES B.A.
2
 
1
0
0
0
1
 
04:00
FIN
CPL
CAVALRY FC
2
 
 
FC EDMONTON
1
 
 
0
0
0
0
04:00
FIN
AP
INDEPENDIENTE FC
2
 
 
SAN FRANCISCO FC
1
 
1
0
1
0
1
04:00
FIN
CL
UNIVERSITARIO
2
 
 
U. SAN MARTIN
1
 
 
0
0
0
0
TV
03:30
FIN
PN
ESTUDIANTES R.C.
1
 
 
TEMPERLEY
16
 
 
2
0
3
0
 
03:30
FIN
B
GUARANI CAMPINAS
20
 
 
VILA NOVA
14
 
 
0
1
0
2
03:30
FIN
CL
PATRIOTAS
1
 
 
ENVIGADO
5
 
 
0
0
3
0
TV
03:15
FIN