Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
FTR
CGA
FERROVIARIO
6
 
 
CONFIANCA-SE
4
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
CGA
GLOBO FC
9
 
 
ABC
10
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
CGA
NAUTICO RECIFE
2
 
 
SANTA CRUZ
5
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
CGA
SAMPAIO CORREA
1
 
 
IMPERATRIZ
3
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
CGA
TREZE
8
 
 
BOTAFOGO PB
7
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
ARAUCO PRADO
4
 
 
ATLETICO PALMAFLOR
2
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
UNIVERSITARIO DE SUCRE
6
 
 
WILSTERMANN COOPERATIVA
8
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
GRAN VALENCIA
5
 
 
YARACUYANOS FC
3
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
TITANES
4
 
 
CD HERMANOS COLMENAREZ
5
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
ULA FC
6
 
 
REAL FRONTERA
3
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
YARACUY FC
4
 
 
PETARE FC
1
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
L2
JSM BEJAIA
11
 
 
WA TLEMCEN
9
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
L2
KHROUB
12
 
 
MO BEJAIA
13
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
L2
TADJENANT
8
 
 
USM ANNABA
10
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
SD
OVETENSE FC
13
 
 
GUAIRENA FC
1
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
PBM
COLEGIALES
13
 
 
CLUB COMUNICACIONES
3
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
PBM
FLANDRIA
2
 
 
DEFENSORES UNIDOS
4
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
PBM
SACACHISPAS
14
 
 
ALMIRANTE BROWN
5
 
 
Full Time Result Only
 
21:00
FTR
1L
FK TRAYAL
3
 
 
ZEMUN
15
 
 
Full Time Result Only
 
21:00
FTR
1L
METALAC GM
10
 
 
BACKA
6
 
 
Full Time Result Only
 
21:00
FTR
SD
CERRITO
7
 
 
CENTRAL ESPANOL
12
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:30
POST
SL
CRVENA ZVEZDA
3
 
 
CUKARICKI
6
 
 
21:15
FIN
1L
OLIMPIJA LJUBLJANA
1
 
 
NS MURA
3
 
1
0
0
1
1
TV
21:00
FIN
PRR
ETOILE DU SAHEL
 
 
HAFIA
 
 
 
1
0
7
1
21:00
FIN
PRR
GENERATION FOOT
 
 
LPRC OILERS
 
 
 
1
0
3
0
21:00
FIN
1A
CERCLE BRUGGE
12
2
 
WAASLAND-BEVEREN
16
1
 
0
0
1
0
TV
21:00
FIN
PR
SIROKI BRIJEG
9
 
 
ZELJEZNICAR SARAJEVO
2
 
 
3
1
3
3
21:00
FIN
PR
ZRINJSKI
7
 
 
FK BORAC BANJA LUKA
6
 
 
0
0
4
0
21:00
FIN
L1
AMIENS
14
1
1
NANTES
11
1
 
0
0
1
2
TV
21:00
FIN
L1
ANGERS
4
1
 
METZ
10
2
 
2
0
3
0
TV
21:00
FIN
L1
DIJON
19
 
 
BORDEAUX
9
2
 
0
1
0
2
TV
21:00
FIN
L1
STADE BRESTOIS 29
5
1
 
REIMS
7
1
 
0
0
1
0
TV
21:00
FIN
SL1
ARIS THESSALONIKIS
4
1
 
OFI
1
4
 
0
1
1
1
TV
21:00
FIN
L2
ATLETICO GRAU
2
 
 
SPORT VICTORIA
10
 
 
0
0
3
0
21:00
FIN
L2
JUAN AURICH
3
 
 
SPORT LORETO
11
 
 
0
0
2
1
 
21:00
FIN
EK
RAKOW CZESTOCHOWA
11
2
 
LECH POZNAN
4
4
 
0
2
2
3
TV
21:00
FIN
PL
BENFICA
2
2
 
FC PORTO
1
5
 
0
1
0
2
TV
21:00
FIN
L1
CFR 1907 CLUJ
1
4
 
FC BOTOSANI
6
4
 
3
0
4
1
TV
21:00
FIN
SL
FK VOZDOVAC
7
1
 
MLADOST LUCANI
12
2
 
1
0
2
0
21:00
FIN
SL
JAVOR
13
 
 
NAPREDAK
11
2
 
1
0
2
2
21:00
FIN
SL
PROLETER NOVI SAD
15
2
 
VOJVODINA
1
4
 
0
1
0
1
21:00
FIN
SL
RAD
10
4
 
MACVA
16
5
1
1
0
2
0
21:00
FIN
SD
ALCORCON
8
 
1
ELCHE
9
 
 
1
0
1
2
TV
21:00
FIN
CULTURAL LEONESA
5
 
 
AMOREBIETA
4
 
 
1
1
1
1
 
21:00
FIN
TI
BOSTON RIVER
6
 
 
PROGRESO
3
 
 
0
1
1
1
 
21:00
FIN
TI
CA RIVER PLATE
1
 
 
PENAROL
2
 
 
1
0
1
0
TV
21:00
FIN
TI
PLAZA COLONIA
2
 
1
CERRO LARGO
1
 
 
0
0
3
1
 
21:00
FIN
TI
RACING MONTEVIDEO
4
 
 
MONTEVIDEO WANDERERS
8
 
 
0
1
2
2
 
21:00
FIN
SD
ALBION FC
9
 
 
DEPORTIVO MALDONADO
1
 
 
0
1
1
2
 
21:00
FIN
SD
SUD AMERICA
8
 
1
ATLETICO TORQUE
3
 
1
0
0
0
0
 
21:00
FIN
SD
VILLA TERESA
5
 
 
TACUAREMBO
10
 
 
1
0
2
0
 
21:00
FIN
USL
OTTAWA FURY FC
8
 
 
SAINT LOUIS FC
11
 
1
2
0
2
1
20:50
FIN
SPL
AL-WEHDA CLUB
16
 
 
AL-ETTIFAQ
3
 
 
0
0
0
2
20:45
FIN
PR
DINAMO BREST
1
 
1
FC ENERGETIK-BGU MINSK
13
 
 
5
1
6
2
20:45
FIN
ERD
HERACLES
14
2
 
VITESSE
2
2
 
0
0
1
1
TV
20:45
FIN
1L
ODRA OPOLE
17
 
 
RADOMIAK RADOM
9
 
 
0
0
0
0
20:45
FIN
AE PRAT
3
 
 
HERCULES
2
 
 
0
0
1
1
 
20:30
FIN
PRR
AL-MERRIKH SC
 
 
JS KABYLIE
 
 
 
1
0
3
2
20:30
FIN
LEVSKI SOFIA
1
1
 
LOKOMOTIV PLOVDIV
3
5
 
0
0
1
0
TV
20:30
FIN
D1
SLAVIA PRAHA
1
3
 
BOHEMIANS 1905
11
4
1
1
0
4
0
TV
20:30
FIN
PL
SEKTZYA NESS ZIONA
14
 
 
MACCABI TEL AVIV
1
 
 
0
2
0
2
TV
20:30
FIN
BARAKALDO
1
 
 
UNIONISTAS DE SALAMANCA
19
 
 
0
0
2
1
 
20:30
FIN
REAL SOCIEDAD B
6
 
 
BURGOS
3
 
 
1
0
1
1
 
20:15
FIN
LP
PENAFIEL
3
 
 
COVA DE PIEDADE
12
 
 
2
0
3
0
20:15
FIN
LP
SPORTING COVILHA
1
 
 
VILAFRANQUENSE
11
 
 
1
0
1
0
20:00
FIN
PRR
MAMELODI SUNDOWNS
 
 
AS OTOHO
 
 
 
4
0
4
0
20:00
FIN
PRR
CI KAMSAR
 
 
PARADOU AC
 
 
 
0
0
1
0
20:00
FIN
SL
SKENDERBEU KORCE
4
 
 
FLAMURTARI VLORE
8
 
1
0
0
1
0
TV
20:00
FIN
SL
TEUTA DURRES
5
 
 
BYLIS
7
 
 
1
0
1
0
TV
20:00
FIN
SL
TIRANA
1
 
 
LUFTETARI GJIROKASTER
10
 
 
3
0
3
0
TV
20:00
FIN
EST
LEOBENDORF
7
 
 
TEAM WIENER LINIEN
14
 
 
1
0
1
0
20:00
FIN
SAL
SV WALS GRUNAU
8
 
 
TSV ST. JOHANN
7
 
 
3
0
5
0
20:00
FIN
VIRGEN DE CHIJIPATA
6
 
 
DEPORTIVO ESCARA
5
 
 
0
0
0
0
20:00
FIN
PR
SLOBODA TUZLA
5
 
 
FK ZVIJEZDA 09
12
 
 
0
0
1
0
20:00
FIN
QF
FLAMENGO (W)
 
 
INTERNACIONAL (W)
 
 
 
2
0
2
0
20:00
FIN
MONTANA
4
 
 
BOTEV GALABOVO
10
 
 
1
0
3
0
20:00
FIN
S/W
SEPTEMVRI SIMITLI
7
 
 
NADEZHDA DOBROSLAVTSI
14
 
 
0
0
2
2
20:00
FIN
NK SLAVEN BELUPO
6
 
 
NK VARAZDIN
9
 
1
0
0
1
1
TV
20:00
FIN
AP
SIQUINALA
9
 
1
COMUNICACIONES
4
 
 
0
1
0
2
20:00
FIN
PR
GUDJA UNITED
7
 
 
HIBERNIANS FC
4
 
 
0
0
1
1
20:00
FIN
ND
SHERIFF TIRASPOL
1
 
 
SFINTUL GHEORGHE
2
 
 
2
0
2
1
20:00
FIN
1L
CHROBRY GLOGOW
18
 
 
STOMIL OLSZTYN
6
 
 
0
0
0
0
20:00
FIN
SL
FK POHRONIE D. ZDANA
10
 
 
AS TRENCIN
3
 
 
0
2
0
4
20:00
FIN
SL
MFK RUZOMBEROK
8
 
 
SPARTAK TRNAVA
4
 
 
0
1
0
1
20:00
FIN
SL
ZEMPLIN MICHALOVCE
9
 
 
SKF SERED
7
 
 
1
1
1
1
20:00
FIN
PD
REAL MADRID
2
2
 
VALLADOLID
3
2
 
0
0
1
1
TV
20:00
FIN
SD
MIRANDES
17
 
1
CADIZ
1
 
 
0
0
1
2
TV
20:00
FIN
MARINO DE LUANCO
19
 
 
ATLETICO MADRID B
1
 
 
1
0
1
2
 
20:00
FIN
VILLARREAL B
1
 
 
LEVANTE B
20
 
 
1
1
2
1
 
20:00
FIN
SL
BSC YOUNG BOYS
1
1
 
FC ZURICH
6
4
 
1
0
4
0
TV
20:00
FIN
SL
NEUCHATEL XAMAX FC
10
 
 
FC BASEL 1893
2
3
 
0
0
0
3
TV
20:00
FIN
CHL
FC LAUSANNE-SPORT
1
 
 
FC AARAU
9
 
 
1
0
5
1
20:00
FIN
CHL
FC SCHAFFHAUSEN
6
 
 
FC STADE LS OUCHY
8
 
 
0
0
0
1
19:45
FIN
RAYO MAJADAHONDA
2
 
 
SPORTING GIJON B
20
 
 
0
0
1
0
19:30
FIN
GS
MALI (U20)
1
 
 
GHANA (U20)
3
 
 
2
0
4
2
 
19:30
FIN
GS
SENEGAL (U20)
2
 
 
BURUNDI (U20)
4
 
 
0
0
2
0
 
19:30
FIN
GS
CAMEROON (U20) (W)
1
 
 
SOUTH AFRICA (U20) (W)
3
 
 
0
0
1
0
 
19:30
POST
GS
ZAMBIA (U20) (W)
4
 
 
NIGERIA (U20) (W)
2
 
 
 
19:30
FIN
PD
COBRESAL
12
1
 
UNION LA CALERA
4
3
 
0
0
1
0
TV
19:30
FIN
EPL
LIVERPOOL
1
1
 
ARSENAL
2
1
 
1
0
3
1
TV
19:30
FIN
BL
FC SCHALKE 04
12
 
 
BAYERN MUNICH
4
 
 
0
1
0
3
TV
19:30
FIN
ND
UNION TITUS PETANGE
1
 
 
RODANGE 91
14
 
 
1
0
4
1
19:30
FIN
PR
TARXIEN RAINBOWS
14
 
 
MOSTA FC
1
 
 
0
1
0
4
19:30
FIN
SUTJESKA
3
 
1
FK PODGORICA
4
 
 
0
1
1
2
19:30
FIN
ERD
WILLEM II
1
2
 
EMMEN
13
3
 
1
0
2
1
TV
19:30
FIN
PR
DYNAMO KYIV
3
3
1
OLIMPIK DONETSK
12
2
1
0
0
1
1
TV
19:20
FIN
NL
TORQUAY
7
 
 
ALDERSHOT TOWN
22
 
 
1
0
2
0
TV
19:15
FIN
SL
GIMNASIA LA PLATA
22
3
 
DEFENSA Y JUSTICIA
19
2
 
0
0
0
1
TV
19:15
FIN
SL
ANKARAGUCU
9
3
 
KAYSERISPOR
13
1
 
0
0
1
1
TV
19:05
FIN
PN
TEMPERLEY
11
 
 
NUEVA CHICAGO
7
 
 
0
0
1
1
19:05
FIN
SPL
AL-FAISALY FC
11
 
 
AL-FAYHA
10
 
 
0
0
0
0
 
19:00
FIN
PRR
PRIMEIRO DE AGOSTO
 
 
KMKM
 
 
 
1
0
2
0
19:00
FIN
PRR
ESAE
 
 
SNIM
 
 
 
1
0
2
0
19:00
FIN
2L
FC DORNBIRN 1913
8
 
 
KAPFENBERGER SV
15
 
1
3
0
6
1
19:00
FIN
SAL
SV SEEKIRCHEN
3
 
1
SAK 1914
1
 
 
1
1
1
2
19:00
POST
1A
CHARLEROI
11
 
 
CLUB BRUGGE
1
 
 
19:00
FIN
PR
FK SARAJEVO
1
 
 
VELEZ MOSTAR
11
 
 
0
1
2
1
19:00
FIN
SPARTAK VARNA
16
 
 
LOKOMOTIV SOFIA
3
 
 
1
0
1
0
19:00
FIN
S/E
SOZOPOL
2
 
 
SVILENGRAD 1921
7
 
 
1
0
2
0
 
19:00
POST
D1
A. E. KITION LARNACA
3
 
 
APOLLON LIMASSOL
10
 
 
19:00
POST
D1
APOEL
9
 
 
OLYMPIAKOS NICOSIA
5
 
 
19:00
FIN
D1
DOXA KATOKOPIAS
12
2
 
OMONIA
1
1
 
0
1
0
2
TV
19:00
FIN
B
ORENSE SC
1
 
 
CLAN JUVENIL
10
 
 
0
0
4
0
19:00
FIN
EL
DILA GORI
8
 
 
TORPEDO KUTAISI
5
 
 
1
2
2
2
19:00
FIN
SL1
LAMIA
3
2
 
PANATHINAIKOS
2
3
 
1
1
1
1
TV
19:00
FIN
NBI
BUDAPEST HONVED
11
 
 
DEBRECENI VSC
3
 
 
1
1
2
3
TV
19:00
FIN
NBI
DIOSGYORI VTK
10
 
 
MEZOKOVESD-ZSORY
2
 
 
0
0
0
3
19:00
FIN
NBI
KAPOSVAR
12
 
1
ZALAEGERSZEGI TE
7
 
 
0
2
0
4
19:00
FIN
NBI
KISVARDA FC
4
 
 
UJPEST
6
 
 
1
0
2
0
19:00
FIN
NBI
PAKS
5
 
 
MOL FEHERVAR FC
1
 
 
0
1
0
2
19:00
FIN
URV
IA AKRANES
6
 
 
IBV VESTMANNAEYJAR
12
 
 
1
0
2
1
19:00
FIN
1.D
NJARDVIK
12
 
 
MAGNI
11
 
1
0
0
2
1
19:00
FIN
1.D
THOR AKUREYRI
3
 
 
LEIKNIR REYKJAVIK
4
 
1
1
0
1
1
19:00
FIN
PL
HAPOEL HADERA
4
 
 
FC ASHDOD
3
 
 
0
1
1
1
TV
19:00
FIN
A
PARMA
20
2
 
JUVENTUS
1
3
 
0
1
0
1
TV
19:00
FIN
B
CROTONE
2
1
 
COSENZA
3
2
1
0
0
0
0
19:00
FIN
B
SALERNITANA
1
2
 
PESCARA
20
2
 
1
0
3
1
TV
19:00
FIN
VIR
FK LIEPAJA
6
 
 
FK VENTSPILS
3
 
 
0
1
1
2
TV
19:00
FIN
ELS
ROSENBORG
4
1
 
STABAEK
12
2
 
1
1
3
2
TV
19:00
FIN
2R
GLENDAG UNITED
 
 
WATERFORD FC
 
 
 
0
0
0
2
19:00
FIN
KRASNODAR
2
2
 
LOKOMOTIV MOSCOW
1
3
 
1
1
1
1
TV
19:00
POST
1L
NK DOMZALE
10
 
 
ALUMINIJ
2
 
 
TV
19:00
FIN
PSL
KAIZER CHIEFS
1
 
 
SUPERSPORT UNITED
8
 
 
1
0
1
1
TV
19:00
FIN
SD
OVIEDO
16
 
1
LUGO
11
 
1
1
0
1
1
TV
19:00
FIN
SD
RACING SANTANDER
18
 
 
ALMERIA
2
 
 
1
0
1
1
TV
19:00
FIN
SD LEIOA
20
 
 
GUIJUELO
2
 
 
0
0
0
1
 
19:00
FIN
1L
VOLYN LUTSK
9
 
 
CHORNOMORETS ODESA
11
 
1
3
1
3
2
18:50
FIN
SPL
AL-FATEH
12
 
 
AL-SHABAB RIYADH
5
 
 
0
1
1
2
18:45
FIN
IPL
SHAHIN BUSHEHR
16
2
 
SEPAHAN FC
1
2
 
0
0
0
3
18:30
FIN
PR
FC URARTU
9
 
 
GANDZASAR
8
 
 
0
0
1
1
18:30
FIN
EST
SV STRIPFING/WEIDEN
9
 
 
EBREICHSDORF
1
 
1
0
1
0
1
18:30
FIN
DUGOPOLJE
6
 
1
CROATIA ZMIJAVCI
1
 
 
0
1
0
2
18:30
FIN
HNK CIBALIA
2
 
 
NK DUBRAVA
16
 
 
1
1
3
1
18:30
FIN
ML
TRANS NARVA
6
 
 
FLORA TALLINN
1
 
 
0
0
0
1
18:30
FIN
KGA
MP
1
 
 
FC REIPAS
5
 
 
1
0
3
0
 
18:30
FIN
EK
LECHIA GDANSK
9
4
 
SLASK WROCLAW
1
1
 
0
1
1
1
TV
18:30
FIN
2L
GARBARNIA KRAKOW
2
 
 
LECH II POZNAN
11
 
 
0
0
1
0
18:30
FIN
CHL
FC WIL 1900
2
 
 
SC KRIENS
5
 
 
0
0
2
0
18:30
FIN
L1
CLUB AFRICAIN
1
 
 
STADE TUNISIEN
14
 
1
1
0
3
0
18:30
FIN
L1
JS KAIROUANAISE
12
 
 
AS SOLIMAN
2
 
 
1
1
1
2
 
18:30
FIN
L1
US TATAOUINE
13
 
 
ESPERANCE ST
3
 
 
0
0
0
1
18:00
FIN
PRR
ASHANTI GOLD SC
 
 
AKONANGUI
 
 
 
3
0
3
0
18:00
FIN
BL
RAPID VIENNA
5
2
 
LASK LINZ
1
1
 
0
1
1
2
TV
18:00
FIN
BL
SV MATTERSBURG
11
5
 
SKN ST. POLTEN
8
5
 
0
1
0
1
TV
18:00
FIN
BL
WOLFSBERGER AC
3
3
 
SCR ALTACH
10
2
 
3
1
5
2
TV
18:00
FIN
CTR
ATSV STADL-PAURA
16
 
 
SC KALSDORF
4
 
 
0
2
1
3
18:00
FIN
CTR
RIED (AM)
12
 
1
ATSV WOLFSBERG
10
 
1
1
0
2
0
18:00
FIN
SAL
FC PINZGAU
2
 
 
SV KUCHL
9
 
1
1
0
3
0
18:00
FIN
TIR
SV HALL
7
 
 
WACKER INNSBRUCK(AM)
9
 
 
5
1
6
1
18:00
FIN
VOR
FC WOLFURT
3
 
 
SCR ALTACH (AM)
2
 
 
3
0
5
1
18:00
FIN
VOR
SW BREGENZ
5
 
 
VFB HOHENEMS
4
 
 
0
3
1
3
18:00
FIN
PR
SUMQAYIT
3
 
 
SABAIL
1
 
 
0
1
0
3
 
18:00
FIN
PR
NK CELIK ZENICA
4
 
 
FK TUZLA CITY
3
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
PR
RADNIK BIJELJINA
8
 
 
MLADOST DOBOJ KAKANJ
10
 
1
1
0
3
0
18:00
FIN
BOTEV PLOVDIV
9
2
 
VITOSHA BISTRITSA
14
2
 
1
1
2
1
TV
18:00
FIN
POMORIE
14
 
 
LUDOGORETS II
8
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
SEPTEMVRI SOFIA
2
 
 
KARIANA ERDEN
6
 
 
2
1
3
2
18:00
FIN
STRUMSKA SLAVA
15
 
 
HEBAR PAZARDZHIK
5
 
 
1
0
2
1
18:00
CANC
VEREYA STARA ZAGORA
18
 
 
NEFTOCHIMIC BURGAS
7
 
 
 
18:00
FIN
N/E
KALIAKRA
5
 
 
BOTEV NOVI PAZAR
10
 
 
3
1
5
3
 
18:00
FIN
N/E
SEPTEMVRI TERVEL
8
 
 
USTREM DONCHEVO
4
 
 
0
0
0
1
 
18:00
FIN
N/E
SHUMEN 2007
7
 
 
HITRINO
1
 
 
1
0
1
2
 
18:00
FIN
N/E
SVETKAVITSA
2
 
 
BENKOVSKI BYALA
14
 
 
6
0
6
0
 
18:00
FIN
S/W
BELASITSA PETRICH
11
 
 
BALKAN BOTEVGRAD
17
 
 
2
1
3
2
 
18:00
FIN
S/W
BOTEV IHTIMAN
15
 
 
VIHREN
2
 
 
0
0
1
1
18:00
FIN
S/W
KYUSTENDIL
5
 
 
PIRIN RAZLOG
12
 
 
0
0
0
1
18:00
FIN
S/W
MINYOR PERNIK
1
 
 
PERUN KRESNA
13
 
 
3
0
5
0
 
18:00
FIN
S/W
OBORISHTE
4
 
 
SPORTIST SVOGE
6
 
 
0
0
0
1
 
18:00
FIN
S/W
RILSKI SPORTIST
8
 
 
BANSKO
9
 
 
0
0
1
1
 
18:00
FIN
S/W
SLIVNISHKI GEROY
3
 
 
CHAVDAR ETROPOLE
10
 
 
1
1
3
2
 
18:00
FIN
S/E
BORISLAV PARVOMAY
6
 
 
KARNOBAT
15
 
 
3
0
4
1
 
18:00
FIN
S/E
GIGANT SAEDINENIE
8
 
 
MINYOR RADNEVO
9
 
 
0
0
2
0
18:00
FIN
S/E
ROZOVA DOLINA
5
 
 
NESEBAR
16
 
 
0
1
4
1
 
18:00
FIN
S/E
YAMBOL 1915
17
 
 
ZAGORETS NOVA ZAGORA
1
 
 
0
0
2
6
18:00
FIN
ORIJENT RIJEKA
9
 
 
DINAMO ZAGREB II
7
 
 
1
0
2
2
18:00
FIN
D1
FC FASTAV ZLIN
10
3
1
KARVINA
14
 
 
0
1
1
4
TV
18:00
FIN
D1
FK PRIBRAM
7
1
 
FK JABLONEC
2
2
 
2
0
4
0
TV
18:00
FIN
D2
PROSTEJOV
11
 
1
FK FOTBAL TRINEC
10
 
 
0
1
2
2
18:00
FIN
BAV
1896 RAIN AM LECH
18
 
 
VFR GARCHING
12
 
 
0
2
1
3
18:00
FIN
PL
MACCABI HAIFA
2
 
 
HAPOEL RAANANA
13
 
 
2
2
4
3
TV
18:00
FIN
SL
FERIZAJ
7
 
 
GJILANI
4
 
 
0
1
0
3
TV
18:00
FIN
SL
KF BALLKANI
1
 
 
FERONIKELI
3
 
1
2
0
3
1
TV
18:00
FIN
ND
MILSAMI ORHEI
4
 
 
ZIMBRU CHISINAU
7
 
 
0
0
1
1
18:00
FIN
FK GRBALJ
7
 
 
FK PETROVAC
8
 
 
0
1
1
2
18:00
FIN
ISKRA DANILOVGRAD
2
 
 
RUDAR PLJEVLJA
9
 
 
1
0
2
0
18:00
FIN
VARDAR SKOPJE
4
 
 
FK RABOTNICKI
8
 
 
0
0
2
0
TV
18:00
FIN
2E
FK BELASICA
1
 
 
FK KIT-GO PEHCEVO
10
 
 
0
0
3
0
18:00
FIN
2E
FK KOZUV GEVGELIJA
6
 
 
FK TIKVES
5
 
 
0
0
1
1
18:00
FIN
2E
FK OSOGOVO
9
 
 
FK PITU GULI
3
 
 
0
0
1
3
18:00
FIN
2E
FK PLACKOVICA
8
 
 
BREGALNICA STIP
2
 
 
0
0
2
4
18:00
FIN
2E
FK POBEDA
4
 
 
FK SASA
7
 
 
0
0
2
1
18:00
FIN
2W
FK KADINO
7
 
 
FK LABUNISHTA
3
 
 
0
0
1
2
18:00
FIN
2W
FK KORABI
6
 
 
FK SKOPJE
5
 
 
0
0
2
2
18:00
FIN
2W
FK OHRID
8
 
 
VELLAZERIMI 77
4
 
 
0
0
1
2
18:00
FIN
2W
GOSTIVAR
10
 
 
FK DRITA
1
 
 
0
0
0
4
18:00
FIN
2W
PELISTER
2
 
 
FK VARDARI FORINO
9
 
 
0
0
2
0
18:00
FIN
2L
STAL RZESZOW
1
 
 
ELANA TORUN
10
 
 
0
0
1
0
18:00
FIN
LP
FEIRENSE
8
 
 
ACADEMICO VISEU
6
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
L2
RAPID BUCURESTI
6
 
1
FC POLITEHNICA TIMISOARA
16
 
 
0
0
1
0
18:00
FIN
3S1
ACS FORESTA SUCEAVA
1
 
 
SPORTING LIESTI
16
 
 
1
0
3
0
18:00
FIN
3S1
CEAHLAUL PIATRA NEAMT
4
 
 
STIINTA MIROSLAVA
10
 
 
0
0
2
1
18:00
FIN
3S1
CSM PASCANI
11
 
 
OTELUL GALATI
3
 
 
0
2
1
2
18:00
FIN
3S1
HUSANA HUSI
13
 
 
BUCOVINA RADAUTI
6
 
 
0
1
0
1
18:00
FIN
3S1
UNIVERSITATEA DUNAREA
8
 
 
TARGU SECUIESC
9
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
3S2
GLORIA POPESTI LEORDENI
4
 
 
FAUREI
15
 
 
2
0
3
0
 
18:00
FIN
3S2
METALUL BUZAU
1
 
 
DACIA UNIREA BRAILA
16
 
 
2
0
5
0
 
18:00
FIN
3S2
MOSTISTEA ULMU
11
 
 
CS AFUMATI
5
 
 
0
0
0
1
 
18:00
FIN
3S2
POSEIDON MAI LIMANU
13
 
 
UNIREA 2004 SLOBOZIA
2
 
 
1
2
1
4
 
18:00
FIN
3S2
RECOLTA GHEORGHE
14
 
 
CS MEDGIDIA
3
 
 
0
0
0
3
 
18:00
FIN
3S2
VIITORUL IANCA
6
 
 
CS TUNARI
12
 
 
1
0
1
0
 
18:00
FIN
3S3
CS BLEJOI
10
 
 
FC ASTRA GIURGIU II
7
 
 
1
1
1
1
18:00
FIN
3S3
FC BRASOV
16
 
 
PROGRESUL SPARTAC
1
 
 
0
0
0
3
18:00
FIN
3S3
FC PUCIOASA
15
 
 
FCM ALEXANDRIA
2
 
 
0
1
0
2
18:00
FIN
3S3
VEDITA COLONESTI
3
 
 
TRACTORUL CETATE
14
 
 
0
0
1
0
18:00
FIN
3S4
ACS GHIRODA
3
 
 
GLORIA CERMEI
14
 
 
1
1
3
1
 
18:00
FIN
3S4
FORTUNA BECICHERECU
9
 
 
ACS POLI TIMISOARA
7
 
 
1
0
1
1
 
18:00
FIN
3S4
GILORTUL TARGU CARBUNESTI
15
 
 
ACSO FILIASI
2
 
 
0
0
1
3
18:00
FIN
3S4
NATIONAL SEBIS
16
 
 
FLACARA HOREZU
4
 
 
0
1
0
2
 
18:00
FIN
3S4
PROGRESUL PECICA
10
 
 
CRISUL CHISINEU CRIS
8
 
 
1
1
1
1
 
18:00
FIN
3S4
VIITORUL DAESTI
1
 
 
CORVINUL HUNEDOARA
13
 
 
1
1
4
2
 
18:00
FIN
3S5
ASC RECEA
7
 
 
METALURGISTUL CUGIR
10
 
 
1
1
2
1
 
18:00
FIN
3S5
FC ZALAU
15
 
 
UNIREA DEJ
2
 
 
0
1
0
2
 
18:00
FIN
3S5
UNU FOTBAL GLORIA
13
 
 
SANATATEA CLUJ
3
 
 
0
1
0
2
 
18:00
FIN
STH
UROZHAY KRASNODAR
15
 
 
SPARTAK VLADIKAVKAZ
16
 
 
1
1
1
1
18:00
FIN
1L
RADNICKI 1923
8
 
 
SMEDEREVO 1924
16
 
1
1
0
3
0
18:00
FIN
1L
SINDJELIC BEOGRAD
13
 
 
DINAMO VRANJE
1
 
 
1
0
1
0
18:00
FIN
PD
OSASUNA
4
4
 
EIBAR
14
4
 
0
0
0
0
TV
18:00
FIN
CL
METROPOLITANOS FC
1
 
 
ZULIA FC
11
 
 
2
0
3
0