Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:30
FTR
L2
DEPORTIVO COOPSOL
11
 
 
SPORT LORETO
10
 
 
Full Time Result Only
 
 

23:15
FTR
CGA
CONFIANCA-SE
7
 
 
NAUTICO RECIFE
3
 
 
Full Time Result Only
 

22:30
FTR
AL ANSAR
 
 
AL AHED
 
 
 
Full Time Result Only
 
 

22:30
FTR
AP2
REAL FRONTERA
 
 
GRAN VALENCIA
 
 
 
Full Time Result Only
 

22:30
FTR
AP2
YARACUY FC
 
 
UCV
 
 
 
Full Time Result Only
 

22:00
FTR
SD
GUAIRENA FC
11
 
 
RUBIO NU
13
 
 
Full Time Result Only
 

22:00
FTR
SD
SPORTIVO ITENO
12
 
 
12 DE OCTUBRE
1
 
 
Full Time Result Only
 

21:15
FTR
L2
ALIANZA ATLETICO
6
 
 
LOS CAIMANES
5
 
 
Full Time Result Only
 
 

21:15
FTR
L2
JUAN AURICH
12
 
 
SPORT VICTORIA
8
 
 
Full Time Result Only
 
 

21:00
FTR
SD
ALBION FC
8
 
 
CENTRAL ESPANOL
11
 
 
Full Time Result Only
 
 

21:00
FTR
SD
CERRITO
9
 
 
VILLA ESPANOLA
6
 
 
Full Time Result Only
 
 

21:00
FTR
SD
RENTISTAS
2
 
 
TACUAREMBO
10
 
 
Full Time Result Only
 
 

21:00
FTR
SD
SUD AMERICA
7
 
 
BELLA VISTA
12
 
 
Full Time Result Only
 
 

19:30
FTR
CTR
GRAZER AK
1
 
 
WOLFSBERGER AC (AM)
8
 
 
Full Time Result Only
 

19:05
FTR
SF
COLEGIALES
 
 
SAN TELMO
 
 
 
Full Time Result Only
 

19:00
FTR
WST
SV SEEKIRCHEN
6
 
 
FC DORNBIRN 1913
1
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
BSK BIJELO BRDO
11
 
 
KUSTOSIJA
9
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
10
 
 
NK OSIJEK II
4
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
LUCKO
13
 
 
HNK HAJDUK SPLIT II
5
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
MEDJIMURJE
14
 
 
NK ZADAR
8
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
SESVETE
6
 
 
NK VARAZDIN
1
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
SIBENIK
2
 
 
DINAMO ZAGREB II
7
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
SOLIN
12
 
 
DUGOPOLJE
3
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
BERANE
10
 
 
FK DECIC
8
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
BOKELJ
3
 
 
KOM
2
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
IGALO
9
 
 
JEZERO
7
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
JEDINSTVO BIJELO POLJE
6
 
 
FK OTRANT OLYMPIC
4
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
MLADOST LJESKOPOLJE
1
 
 
ARSENAL TIVAT
5
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
WST
FC LANGENEGG
14
 
 
FC PINZGAU
15
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
WST
SCR ALTACH (AM)
11
 
 
TSV ST. JOHANN
7
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S1
FC BOTOSANI II
13
 
 
CSM FOCSANI 2007
4
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S1
SANATATEA DARABANI
15
 
 
METALUL BUZAU
7
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S2
AGRICOLA BORCEA
11
 
 
PROGRESUL SPARTAC
3
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S2
CS MEDGIDIA
9
 
 
FCSB II
13
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S2
FAUREI
10
 
 
SPORTUL CHISCANI
12
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S3
FC BRASOV
6
 
 
ATLETIC BRADU
13
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S3
FC PUCIOASA
8
 
 
UNIREA BASCOV
9
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S3
FLACARA HOREZU
3
 
 
CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II
7
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S4
ACS INDUSTRIA GALDA
11
 
 
CSM SCOLAR RESITA
1
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S4
GLORIA CERMEI
5
 
 
METALURGISTUL CUGIR
4
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S5
AVANTUL REGHIN
7
 
 
AFC HARMAN
12
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S5
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
1
 
 
UNIREA DEJ
11
 
 
Full Time Result Only
 

17:30
FTR
2E
FK PARTIZAN OBRSANI
10
 
 
BREGALNICA STIP
4
 
 
Full Time Result Only
 

17:30
FTR
2W
FK GOBLEN
10
 
 
GOSTIVAR
6
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FIN
BL
RAPID VIENNA
1
1
 
SCR ALTACH
3
3
 
0
0
1
2
TV
18:00
FIN
BL
TSV HARTBERG
5
5
 
ADMIRA WACKER
4
3
 
1
0
3
1
TV
18:00
FIN
BL
WACKER INNSBRUCK
6
1
 
SV MATTERSBURG
2
 
 
2
0
4
0
TV
18:00
FIN
PR
FK TUZLA CITY
10
 
 
ZELJEZNICAR SARAJEVO
4
 
 
0
3
0
3

18:00
FIN
PR
FK ZVIJEZDA 09
9
 
 
ZRINJSKI
2
 
 
0
0
0
0

18:00
FIN
PR
GOSK GABELA
12
 
 
FK SARAJEVO
1
 
 
0
1
0
2

18:00
FIN
PR
MLADOST DOBOJ KAKANJ
7
 
 
FK KRUPA
11
 
 
1
0
3
1

18:00
FIN
PR
NK CELIK ZENICA
5
 
 
SIROKI BRIJEG
3
 
 
1
1
1
1

18:00
FIN
PR
RADNIK BIJELJINA
6
 
 
SLOBODA TUZLA
8
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
D1
BOHEMIANS 1905
3
1
 
OPAVA
2
3
 
0
0
1
1
TV
18:00
FIN
D1
SLOVACKO
1
 
 
KARVINA
5
 
 
1
0
2
0
TV
18:00
FIN
NL
ALAND UNITED (W)
5
 
 
ILVES (W)
10
 
 
1
1
1
1

18:00
FIN
3S1
BUCOVINA RADAUTI
2
 
 
ACS FORESTA SUCEAVA
5
 
1
2
1
4
1

18:00
CANC
3S1
GLORIA BUZAU
1
 
 
CSM ROMAN
16
 
 

18:00
FIN
3S1
STIINTA MIROSLAVA
5
 
 
OTELUL GALATI
3
 
 
2
0
5
1

18:00
FIN
3S2
BRAGADIRU
15
 
 
DELTA TULCEA
16
 
 
0
0
3
0

18:00
FIN
3S2
CSM OLTENITA
14
 
 
UNIREA 2004 SLOBOZIA
3
 
 
0
2
1
4

18:00
FIN
3S4
CETATE DEVA
13
 
 
CORVINUL HUNEDOARA
10
 
 
0
2
1
3

18:00
FIN
3S4
CRISUL CHISINEU CRIS
6
 
 
UNIREA ALBA IULIA
12
 
 
0
0
1
1

18:00
FIN
3S4
SOIMII LIPOVA
3
 
 
ACS GHIRODA
9
 
 
1
0
1
0

18:00
CANC
1L
PRIKARPATYE
10
 
 
KOBRA KHARKIV
16
 
 

18:00
CANC
1L
ZIRKA KIROVOHRAD
15
 
 
AHROBIZNES VOLOCHYSK
13
 
 

17:30
FIN
EST
SKN ST. POLTEN (AM)
14
 
 
SC-ESV PARNDORF
13
 
 
1
0
2
2

17:30
FIN
WST
SV WALS GRUNAU
12
 
 
FC KITZBUHEL
2
 
 
0
0
0
0

17:30
FIN
2E
BOREC VELES
1
 
 
FK TIKVES
2
 
 
1
1
3
1

17:30
FIN
2E
FK PLACKOVICA
7
 
 
FK KOZUV GEVGELIJA
3
 
 
0
0
2
0

17:30
FIN
2E
VARDAR NEGOTINO
9
 
 
FK KIT-GO PEHCEVO
5
 
 
1
1
1
2

17:30
FIN
2W
FK GENC KALEMLER
9
 
 
PELISTER
3
 
 
0
1
0
2

17:30
FIN
2W
FK KORABI
5
 
 
FK SKOPJE
4
 
 
2
1
2
1

17:30
FIN
2W
FK STRUGA
1
 
 
FK LABUNISHTA
2
 
 
3
0
6
1

17:30
FIN
2W
VELLAZERIMI 77
6
 
1
TETEKS
8
 
1
1
0
4
1

17:00
FIN
WST
SV GRODIG
9
 
 
VFB HOHENEMS
12
 
 
0
0
0
2

17:00
FIN
B
CORITIBA
5
 
 
CUIABA
6
 
 
1
0
2
1
17:00
FIN
NEWPORT COUNTY
 
1
TRANMERE
 
 
 
0
0
0
0
0
1
TV
17:00
FIN
VEI
HIFK
10
4
 
FC INTER
1
2
 
1
0
1
1
17:00
FIN
VEI
ROPS
9
2
 
SJK
5
2
 
0
1
1
1
17:00
FIN
YKK
AC KAJAANI
9
 
 
KTP
5
 
 
1
1
1
2
17:00
FIN
YKK
AC OULU
3
 
 
TPS
2
 
 
0
1
0
1
17:00
FIN
YKK
FF JARO
4
 
 
HAKA
1
 
 
1
1
1
3
17:00
FIN
YKK
MUSA
5
 
 
MYPA
10
 
 
1
1
1
2
17:00
FIN
KGA
FC VIIKINGIT
8
 
 
FC REIPAS
2
 
 
0
0
2
2
17:00
FIN
KGA
JIPPO
7
 
 
MP
1
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
KGA
MIPK
3
 
 
JAPS
8
 
 
2
1
4
1
17:00
FIN
KGA
VJS
6
 
1
PEPO
5
 
 
0
1
2
3
17:00
FIN
KGB
FC ESPOO
5
 
 
HONKA/AKATEMIA
6
 
 
1
0
1
0
17:00
FIN
KGB
ILVES/2
5
 
 
EPS
8
 
 
1
2
1
2
17:00
FIN
KGC
SC KUFU-98
2
 
 
VIFK
7
 
 
1
0
3
0
17:00
FIN
FRI
FRANCE (W)
 
 
THAILAND (W)
 
 
 
0
0
3
0
 

17:00
FIN
3R
TERA VILNIUS
 
2
BANGA GARGZDAI
 
 
 
0
1
0
2

17:00
POST
MSL
PAHANG
2
 
 
FELDA UNITED FC
12
 
 

17:00
FIN
MSL
PERAK
8
 
 
MELAKA UNITED
7
 
 
1
2
2
3

17:00
FIN
MSL
PKNS FC
6
 
 
PETALING JAYA CITY
9
 
 
0
0
3
0

17:00
FIN
PR
PENANG
7
 
 
SABAH
3
 
 
0
0
0
0

17:00
FIN
PR
SARAWAK
10
 
 
JOHOR D. TAKZIM II
2
 
1
1
0
1
1

17:00
FIN
PR
TERENGGANU II
4
 
 
KELANTAN
10
 
 
1
2
2
2

17:00
FIN
ND
CODRU LOZOVA
8
 
 
SPERANTA
3
 
 
0
1
1
3

17:00
FIN
R32
CS MOLDOVA-03 UNGHENI
 
 
SINGEREI
 
 
 
1
0
3
1

17:00
FIN
R32
FC EDINET
 
 
FC FLORESTI
 
 
 
0
0
1
1
1
1
3-1

17:00
FIN
R32
FC MAIAK CHIRSOVA
 
 
OLIMP COMRAT
 
 
 
1
0
2
0

17:00
FIN
R32
FC SLOBOZIA MARE
 
 
SIRETI
 
 
 
0
0
1
2

17:00
FIN
R32
FC TIGHINA
 
 
REAL SUCCES
 
 
 
2
0
5
0

17:00
FIN
2G1
BYASEN
12
 
 
NARDO
6
 
 
1
1
1
1
17:00
FIN
2G2
ASKER
12
 
1
BAERUM
5
 
 
0
2
0
4
17:00
FIN
HEART OF MIDLOTHIAN
2
 
CELTIC
 
1
 
0
0
1
2
TV
17:00
FIN
SD
RAYO MAJADAHONDA
19
 
 
CORDOBA
20
 
1
0
0
0
0
TV
17:00
FIN
ASV
HACKEN
4
2
1
IFK GOTEBORG
2
5
 
0
1
1
2
TV
17:00
FIN
ASV
MALMO FF
1
 
 
AFC ESKILSTUNA
15
3
 
1
0
5
0
TV
17:00
FIN
SPR
HALMSTAD
11
 
 
DEGERFORS IF
6
 
 
2
0
3
0
17:00
FIN
SPR
IK FREJ
12
 
 
VARBERGS BOIS FC
1
 
 
0
0
1
1
17:00
FIN
SPR
SYRIANSKA FC
12
 
 
IF BROMMAPOJKARNA
15
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
D1N
BODENS BK
16
 
 
CARLSTAD UNITED BK
5
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
D1N
IF SYLVIA
6
 
 
AKROPOLIS IF
3
 
 
1
3
1
3
17:00
FIN
D1N
KARLSTAD BK
7
 
 
GEFLE IF
10
 
 
1
1
1
2
17:00
FIN
D1N
SOLLENTUNA FK
14
 
 
BK FORWARD
15
 
 
0
0
1
1
17:00
FIN
D1S
ASSYRISKA TURABDIN
8
 
 
LJUNGSKILE SK
9
 
 
0
1
1
3
17:00
FIN
D1S
ATVIDABERGS FF
15
 
 
TVAAKERS IF
13
 
 
1
0
1
2
17:00
FIN
D1S
KRISTIANSTAD FC
16
 
 
IFK VARNAMO
11
 
 
0
1
3
2
17:00
FIN
D1S
UTSIKTENS BK
1
 
 
IK ODDEVOLD
10
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
PR
DESNA CHERNIHIV
1
4
 
ARSENAL KYIV
5
1
 
1
0
1
0
TV
17:00
FIN
PR
KARPATY LVIV
4
1
 
OLIMPIK DONETSK
3
1
 
1
1
3
3
TV
17:00
FIN
PR
VORSKLA POLTAVA
2
1
1
CHORNOMORETS ODESA
5
3
 
0
1
1
2
TV
17:00
FIN
1L
AVANHARD KRAMATORSK
4
 
1
METALIST 1925 KHARKIV
5
 
 
0
0
1
0

17:00
FIN
1L
HIRNYK-SPORT
12
 
 
VOLYN LUTSK
2
 
1
0
0
0
0

17:00
FIN
1L
KOLOS KOVALIVKA
3
 
 
OBOLON-BROVAR KYIV
6
 
 
1
1
3
2

17:00
FIN
1L
RUKH VYNNYKY
11
 
 
SUMY
14
 
 
2
1
10
1

17:00
FIN
SL
METALLURG BEKABAD
8
 
 
FC BUNYODKOR
4
 
 
0
1
0
2

16:50
FIN
SL
NAVBAHOR NAMANGAN
5
 
 
FK ANDIJAN
11
 
 
0
1
1
1

16:45
FIN
1L
NK DOMZALE
3
 
 
MARIBOR
1
 
 
2
1
2
1
TV
16:30
FIN
L1
PSS SLEMAN
4
 
 
SEMEN PADANG
11
 
 
0
1
1
1

16:30
FIN
D1
TROMSDALEN UIL
16
 
 
KFUM OSLO
3
 
 
0
2
2
3
16:30
FIN
D1
ULL/KISA
5
 
 
HAM-KAM
9
 
 
0
0
0
0
16:30
FIN
GS
PORTUGAL (U20)
1
 
 
SOUTH KOREA (U20)
4
 
 
1
0
1
0
TV
 
16:15
FIN
PR
FC MINSK
15
 
 
GORODEYA
9
 
 
0
1
0
3
16:05
FIN
D1
POSTA RANGERS FC
14
 
 
GOR MAHIA
1
 
 
1
1
1
1

16:05
FIN
SD
VILLA TERESA
1
 
 
ATLETICO TORQUE
7
 
 
0
0
1
0
 

16:00
FIN
PR
GANDZASAR
7
 
 
LORI FC
5
 
 
0
1
1
1

16:00
FIN
D2
FK BANIK SOKOLOV
11
 
1
USTI NAD LABEM
5
 
 
0
2
1
5
16:00
FIN
D2
FK FOTBAL TRINEC
9
 
 
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
1
 
 
0
2
2
3
16:00
FIN
D2
HRADEC KRALOVE
4
 
 
TABORSKO
14
 
 
0
0
1
0
16:00
FIN
D2
MFK CHRUDIM
13
 
 
VIKTORIA ZIZKOV
14
 
 
1
2
1
2
16:00
FIN
D2
VARNSDORF
6
 
 
ZNOJMO
14
 
 
3
1
7
1
16:00
FIN
D2
VITKOVICE
8
 
 
PARDUBICE
7
 
 
0
0
1
0
16:00
FIN
D2
VLASIM
12
 
 
PROSTEJOV
11
 
 
0
1
0
1
16:00
FIN
D2
VYSOCINA JIHLAVA
2
 
 
FC ZBROJOVKA BRNO
3
 
 
1
3
1
6
16:00
FIN
2DP
BRONSHOJ
8
 
 
B93 COPENHAGEN
9
 
 
0
1
0
2
16:00
FIN
2DP
KOLDING FC
2
 
1
BRABRAND
3
 
 
0
1
0
2
16:00
FIN
VILDBJERG (W)
5
 
 
FARUM (W)
2
 
 
1
2
2
3

16:00
FIN
TRANS NARVA
 
 
KALJU NOMME
 
 
1
1
1
1
1
2
1

16:00
FIN
NL
HONKA (W)
2
 
 
JYPK (W)
7
 
 
2
0
2
0

16:00
FIN
NL
TIPS (W)
3
 
 
KUPS (W)
4
 
 
1
1
1
2

16:00
FIN
PL
SAMAWA
18
 
 
AL-ZAWRAA
4
 
 
0
0
0
0

16:00
FIN
VIR
SPARTAKS
4
 
 
FS METTA/LU
9
 
 
1
0
1
0
TV
16:00
FIN
2G1
BRATTVAG
5
 
 
FREDRIKSTAD
4
 
 
0
1
3
2
16:00
FIN
2G2
ELVERUM
11
 
 
ODD BALLKLUBB 2
7
 
 
1
1
3
1
16:00
FIN
2G2
OPPSAL
13
 
 
SOTRA
10
 
 
1
0
1
1
16:00
FIN
WST
LUKI-ENERGIYA
9
 
 
MUROM
8
 
 
0
0
0
1

16:00
FIN
RPO
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
3
 
 
ROYAL EAGLES
2
 
 
2
0
2
1
TV
 
16:00
FIN
D1S
OSKARSHAMNS AIK
7
 
 
LUNDS BK
13
 
 
3
1
5
1
16:00
FIN
PL
SUPHANBURI
13
 
 
PTT RAYONG
14
 
 
0
0
0
0

15:45
FIN
SL
DINAMO SAMARQAND
6
 
 
QIZILQUM ZARAFSHON
10
 
 
1
1
2
2

15:45
FIN
SL
FK TERMEZ SURKHON
3
 
 
KOKAND 1912
14
 
 
1
1
2
1

15:30
FIN
RPO
CUNEO
 
 
LUCCHESE
 
 
 
0
0
0
1
15:30
FIN
SL
TAMPINES ROVERS FC
4
 
 
GEYLANG INTERNATIONAL
8
 
 
1
1
1
1
 
15:30
FIN
SL
WARRIORS FC
7
 
 
HOUGANG UNITED FC
2
 
1
1
1
3
2
 
15:00
FIN
WST
SVG REICHENAU
10
 
 
USK ANIF
3
 
 
2
1
3
1

15:00
FIN
2DP
JAMMERBUGT FC
6
 
 
HIK
11
 
 
2
1
2
2
15:00
FIN
2DR
FC SYDVEST 05
7
 
 
KJELLERUP
11
 
 
1
2
1
2
15:00
FIN
2DR
FREM
1
 
 
MARIENLYST
12
 
 
0
1
1
2
15:00
FIN
NL
ONS (W)
8
 
 
IK MYRAN (W)
9
 
 
0
2
0
2

15:00
FIN
FRI
ENGLAND (W)
 
 
DENMARK (W)
 
 
 
1
0
2
0
 
15:00
FIN
D1
CHEMELIL SUGAR
15
 
 
MATHARE UNITED
5
 
 
0
1
0
1

15:00
FIN
ND
DINAMO-AUTO TIRASPOL
6
 
 
ZIMBRU CHISINAU
7
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
FNL
BALTIKA
16
1
 
TYUMEN
20
4
 
1
0
1
1
15:00
FIN
FNL
FAKEL VORONEZH
17
3
1
TOM TOMSK
3
3
 
0
0
0
0
15:00
FIN
FNL
FC ARMAVIR
15
1
 
SKA-KHABAROVSK
6
2
 
0
0
2
0
15:00
FIN
FNL
KHIMKI
9
1
 
FC LUCH VLADIVOSTOK
13
1
 
0
1
2
1
15:00
FIN
FNL
NIZHNY NOVGOROD
4
 
 
MORDOVIA SARANSK
13
 
 
2
0
3
1
15:00
FIN
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
11
5
 
CHERTANOVO MOSCOW
5
5
 
0
1
1
2
15:00
FIN
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
6
 
 
AVANGARD KURSK
8
1
 
3
1
4
2
15:00
FIN
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
14
1
 
PFC SOCHI
2
1
1
0
1
1
1
15:00
FIN
FNL
TAMBOV
1
1
 
ZENIT 2
19
4
 
2
1
2
1
15:00
FIN
D1N
TEAM TG FF
9
 
 
KARLSLUNDS IF
8
 
 
1
2
4
2
15:00
FIN
PL
CHIANGMAI FC
12
 
 
PRACHUAP
7
 
 
1
0
1
0

15:00
FIN
PL
SUKHOTHAI FC
9
 
 
CHAINAT HORNBILL
14
 
 
2
0
2
0

15:00
FIN
VL1
HO CHI MINH CITY
1
 
 
SONG LAM NGHE AN
5
 
 
2
0
2
1

14:45
FIN
D1
FC FREDERICIA
6
 
 
HVIDOVRE
10
 
 
2
0
2
2
14:45
FIN
D1
FC HELSINGOR
11
 
1
LYNGBY
3
 
 
1
0
1
2
14:45
FIN
D1
HB KOGE
7
 
 
ROSKILDE
9
 
 
0
0
3
1
14:45
FIN
D1
NAESTVED
3
 
 
THISTED FC
12
 
 
1
0
1
1
14:45
FIN
D1
SILKEBORG
1
 
 
NYKOBING FC
7
 
 
1
0
2
0
14:45
FIN
D1
VIBORG
1
 
 
FREMAD AMAGER
3
 
 
2
0
4
0
14:35
FIN
CSL
HEBEI CHINA FORTUNE
14
 
 
JIANGSU SUNING
5
 
 
3
2
3
2
TV
14:35
FIN
CSL
WUHAN ZALL
13
 
 
TIANJIN TIANHAI
16
 
 
1
0
2
1
14:35
FIN
CL1
NANTONG ZHIYUN
9
 
 
SICHUAN LONGFOR
12
 
1
1
0
1
0
14:30
FIN
CL1
BEIJING BSU
7
 
 
ZHEJIANG GREENTOWN
6
 
 
1
1
2
2
14:30
FIN
CL1
GUANGDONG SOUTHERN TIGERS
2
 
1
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
4
 
1
0
0
1
1
14:30
FIN
CL1
GUIZHOU HENGFENG
3
 
 
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
13
 
 
0
0
0
0
14:30
FIN
CL1
SHANGHAI SHENXIN FC
16
 
 
XINJIANG TIANSHAN
15
 
 
0
1
0
1
14:00
FIN
2DP
AARHUS FREMAD
5
 
 
RINGKOBING IF
10
 
 
0
2
1
3
 
14:00
FIN
2DP
VANLOSE
12
 
 
MIDDELFART
4
 
 
0
1
1
2
 
14:00
FIN
2DR
HILLEROD FODBOLD
2
 
 
DALUM
5
 
 
2
0
2
2
 
14:00
FIN
2DR
TARUP-PAARUP
10
 
 
ODDER IGF
9
 
 
0
2
1
2
 
14:00
FIN
2DR
VEJGAARD
4
 
 
SLAGELSE
3
 
 
1
0
1
0
 
14:00
FIN
ODENSE (W)
2
 
 
NAESBY (W)
1
 
 
1
0
3
0
 

14:00
FIN
PFL
CERES-NEGROS FC
3
 
 
STALLION LAGUNA FC
2
 
 
1
2
2
2
 

14:00
FIN
L2
CHINDIA TARGOVISTE
2
 
 
CS LUCEAFARUL ORADEA
8
 
1
1
1
4
1
14:00
FIN
3S2
CS AFUMATI
2
 
 
GLORIA POPESTI LEORDENI
5
 
 
2
1
6
1

14:00
FIN
D1S
LINDOME GIF
4
 
 
ESKILSMINNE IF
12
 
1
0
0
0
0
14:00
FIN
PL
TRAT FC
5
 
 
CHIANGRAI UNITED
2
 
 
3
0
3
1

14:00
FIN
1L
MFK MYKOLAIV
8
 
1
DNIPRO-1
1
 
 
0
0
0
2

13:45
FIN
PL
NAKHON RATCHASIMA FC
5
 
 
PORT FC
1
 
1
0
0
1
1

13:30
FIN
J2
FC RYUKYU
7
 
 
ALBIREX NIIGATA
14
 
 
1
0
2
1
13:00
FIN
EL
TALLINN JK LEGION
1
 
 
TARTU WELCO ELEKTER
10
 
 
1
0
2
1

13:00
FIN
EL
TALLINNA KALEV II
7
 
 
RAKVERE JK TARVAS
8
 
 
1
3
1
6

13:00
FIN
D1
SONY SUGAR
4
 
 
NZOIA SUGAR
12
 
1
0
0
0
0

13:00
FIN
FNL
SIBIR
18
 
 
KRASNODAR 2
9
 
 
0
0
0
0
13:00
FIN
KL1
GANGWON FC
7
 
 
JEJU UNITED FC
10
 
 
0
0
0
1
13:00
FIN
KL1
SEONGNAM FC
9
 
 
ULSAN HYUNDAI FC
1
 
 
1
1
1
4
13:00
FIN
KL2
FC ANYANG
4
 
 
SEOUL E-LAND FC
10
 
 
1
1
2
1
13:00
FIN
VL1
SANNA KHANH HOA
14
 
 
QNK QUANG NAM
13
 
 
2
1
3
2
 

13:00
FIN
VL1
SHB DA NANG
6
 
 
HOANG ANH GIA LAI
8
 
 
2
0
2
1

12:00
FIN
NSW
MARCONI STALLIONS
9
 
 
APIA LEICHHARDT TIG.
2
 
 
1
3
2
4

12:00
FIN
NSW
MT DRUITT TOWN RANGERS
11
 
 
BLACKTOWN CITY
3
 
 
0
2
1
4

12:00
FIN
NSW
SYDNEY FC YOUTH
8
 
 
HAKOAH SYDNEY CITY
12
 
 
1
0
1
0

12:00
FIN
L2
CS BALOTESTI
19
 
1
UNIVERSITATEA CLUJ
3
 
 
0
1
0
2
12:00
FIN
EST
CHITA
5
 
 
DINAMO BARNAUL
4
 
 
0
0
0
0

11:30
FIN
NSW
SUTHERLAND SHARKS
10
 
 
SYDNEY OLYMPIC
7
 
 
2
0
3
0

11:00
FIN
KITCHEE SC
 
 
SOUTHERN
 
 
 
0
0
2
0
 

11:00
FIN
J2
EHIME FC
17
 
 
MITO HOLLYHOCK
1
 
 
0
1
0
1
11:00
FIN
PFL
KAYA
1
 
 
GREEN ARCHERS UNITED
7
 
 
3
0
4
0
 

11:00
FIN
L2
ACS POLI TIMISOARA
18
 
 
CS MIOVENI
7
 
 
1
3
1
4
11:00
FIN
L2
DACIA UNIREA BRAILA
20
 
 
FARUL CONSTANTA
12
 
 
0
0
0
2

11:00
FIN
L2
METALOGLOBUS
9
 
 
ACS ENERGETICIANUL
16
 
 
0
0
3
0
11:00
FIN
L2
PANDURII TG JIU
14
 
 
FC POLITEHNICA TIMISOARA
12
 
 
1
0
1
0
11:00
FIN
L2
RIPENSIA TIMISOARA
11
 
1
DACO-GETICA BUCURESTI
13
 
 
1
0
1
1
11:00
FIN
L2
SPORTUL SNAGOV
5
 
 
AEROSTAR BACAU
17
 
 
1
0
1
0

11:00
FIN
3S5
CETATE RASNOV
4
 
 
UNIREA TASNAD
13
 
 
3
0
5
2

11:00
FIN
EST
ZENIT IRKUTSK
3
 
 
IRTYSH OMSK
2
 
 
0
1
1
3

11:00
FIN
KL1
POHANG STEELERS
6
 
 
FC SEOUL
2
 
 
0
0
0
0
11:00
FIN
KL2
SUWON FC
3
 
 
DAEJEON CITIZEN
9
 
 
1
0
2
0
10:30
FIN
VIC
HUME CITY
4
 
 
DANDENONG THUNDER
12
 
 
2
0
3
0
10:30
FIN
CSL
BEIJIN RENHE FC
16
 
 
TIANJIN TEDA
7
 
2
1
0
2
1
TV
10:30
FIN