Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
FIN
SF
DEPORTES MELIPILLA
 
 
DEPORTES COPIAPO
 
 
1
0
0
1
1
3-4
TV
23:00
FIN
CL
LIMON FC
11
 
 
SAN CARLOS
3
 
 
0
0
1
2
23:00
FIN
CL
UNIV. DE COSTA RICA
12
 
2
CS CARTAGINES
8
 
 
0
0
0
0
23:00
FIN
GS
FJOLNIR
2
 
 
KR REYKJAVIK
1
 
 
0
2
1
2
 
22:30
FIN
GS
ZAMORA FC
2
 
 
CD HERMANOS COLMENAREZ
5
 
 
0
1
3
1
22:00
FIN
L1
MONACO
13
2
 
PARIS SAINT GERMAIN
1
2
 
0
2
1
4
TV
22:00
FIN
GS
ANGOSTURA FC
3
 
 
BOLIVAR SC
1
 
 
0
1
0
1
 
22:00
FIN
QF
PACOS FERREIRA
1
 
FAMALICAO
 
1
 
0
0
0
1
TV
22:00
FIN
SD
CADIZ
1
 
 
MIRANDES
9
 
 
1
1
3
3
TV
22:00
FIN
UE CORNELLA
5
 
 
LA NUCIA
13
 
 
0
0
1
0
22:00
FIN
MURCIA
8
 
 
CADIZ B
9
 
 
1
1
3
1
21:45
POST
NLS
HAVANT & WATERLOOVILLE
3
 
 
SLOUGH TOWN
4
 
 
21:45
FIN
IPL
CRAY WANDERERS FC
3
 
 
AFC HORNCHURCH
5
 
 
0
1
1
1
21:45
FIN
3R
CARLISLE
1
 
CARDIFF
 
1
 
1
2
3
4
21:45
FIN
3R
MANCHESTER UTD
2
 
WOLVERHAMPTON
 
2
 
0
0
1
0
TV
21:45
FIN
R16
JUVENTUS
 
 
UDINESE
 
1
 
2
0
4
0
TV
21:45
FIN
BADAJOZ
4
 
 
CARTAGENA
3
 
 
1
1
2
1
21:30
FIN
UNIONISTAS DE SALAMANCA
12
 
 
BARAKALDO
17
 
1
0
0
1
0
21:30
FIN
ATLETICO SANLUQUENO
9
 
 
UCAM MURCIA
14
 
 
1
1
2
1
21:30
FIN
DON BENITO
14
 
 
AD MERIDA
17
 
 
1
0
1
2
21:30
FIN
YECLANO DEPORTIVO
2
 
 
SEVILLA ATLETICO
13
 
 
1
0
1
0
21:00
FIN
D1
LEGON CITIES FC
13
 
 
ASHANTI GOLD SC
5
 
 
0
0
0
0
 
21:00
FIN
GS
THROTTUR REYKJAVIK
5
 
 
IR
4
 
1
1
0
1
0
 
21:00
FIN
GS
FUNDACION AIFI
3
 
 
LALA FC
2
 
 
0
0
1
1
 
21:00
FIN
SD
RAYO VALLECANO
11
 
 
LUGO
19
 
 
1
0
1
0
TV
21:00
FIN
RACING DE FERROL
13
 
 
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
20
 
 
0
1
0
2
21:00
FIN
UD IBIZA
1
 
 
LAS PALMAS ATLETICO
12
 
 
0
0
1
0
21:00
FIN
UD LOGRONES
1
 
1
ALAVES B
14
 
1
0
0
0
0
21:00
FIN
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA
10
 
 
GIMNASTIC
15
 
 
0
0
0
0
21:00
FIN
ORIHUELA
20
 
 
EJEA
14
 
 
1
0
2
0
21:00
FIN
RECREATIVO HUELVA
11
 
 
SAN FERNANDO
6
 
 
0
3
1
3
20:30
FIN
MARBELLA FC
1
 
 
TALAVERA
16
 
 
0
0
0
0
20:15
FIN
R16
BNEI SAKHNIN
 
 
HAPOEL TEL AVIV
 
 
 
0
1
0
3
TV
20:00
FIN
L1
AMIENS
18
1
 
REIMS
10
3
 
0
1
1
1
TV
20:00
FIN
L1
NIMES
19
1
 
RENNES
3
3
 
0
0
0
1
TV
20:00
FIN
BP
ITTIHAD TANGER
15
 
 
RAJA CASABLANCA
4
 
 
1
2
1
4
20:00
FIN
SD
ALCORCON
14
 
 
NUMANCIA
7
 
 
0
0
2
2
TV
20:00
FIN
SD
HUESCA
3
 
 
TENERIFE
17
 
 
2
1
2
1
TV
20:00
FIN
AMOREBIETA
7
 
 
CULTURAL LEONESA
3
 
 
0
0
1
3
20:00
FIN
BARCELONA B
2
 
 
BADALONA
17
 
 
0
1
2
1
20:00
FIN
GS
ARAGUA FC
4
 
1
TRUJILLANOS FC
3
 
 
0
1
0
1
19:30
FIN
D1
AL AHLY CAIRO
1
 
 
TANTA SC
13
 
 
1
0
5
0
19:30
FIN
R16
OLYMPIAKOS PIRAEUS
1
 
KALAMATA
 
 
 
2
0
4
1
TV
19:30
FIN
PSL
BIDVEST WITS
4
 
 
BLOEM CELTIC
7
 
 
1
0
3
2
TV
19:30
FIN
PSL
ORLANDO PIRATES
4
 
 
MAMELODI SUNDOWNS
2
 
 
1
0
1
0
TV
19:30
FIN
R16
RIZESPOR
2
 
GALATASARAY
 
1
 
1
1
1
1
TV
19:15
FIN
QF
AL-ITTIHAD JEDDAH
 
 
OLYMPIQUE SAFI
 
 
 
0
1
1
1
19:15
FIN
R16
BNEI YEHUDA TEL AVIV
 
 
HAPOEL AFULA
 
 
 
0
0
1
0
TV
19:15
FIN
R16
HAPOEL ASHDOD
 
 
HAPOEL RAANANA
 
 
 
1
2
2
4
TV
19:15
FIN
R16
HAPOEL HAIFA
 
 
KAFR QASIM
 
 
 
1
0
1
0
TV
19:00
FIN
D1
ETHNIKOS ACHNAS
10
3
1
APOEL
4
2
 
0
0
0
0
TV
19:00
FIN
R16
ERMIS
2
 
OMONIA
 
 
 
0
3
0
5
TV
19:00
FIN
FRC
TSV HARTBERG
 
 
SC WEIZ
 
 
 
2
0
6
1
 
19:00
FIN
R16
AC MILAN
2
 
SPAL
 
3
 
2
0
3
0
TV
19:00
FIN
ATHLETIC BILBAO B
2
 
 
HARO DEPORTIVO
10
 
1
2
1
2
3
18:00
FIN
FRC
OPAVA
 
 
HLUCIN
 
 
 
1
0
1
1
 
17:35
FIN
D1
HETTEN FC
16
 
 
AL-NAHDA
6
 
 
0
1
0
1
 
17:30
FIN
R16
ERZURUM BB
1
 
BESIKTAS
 
2
 
1
1
3
2
TV
17:15
FIN
R16
PANATHINAIKOS
4
1
PAS GIANNINA
 
5
 
0
1
3
1
TV
17:15
FIN
R16
PANIONIOS
5
 
PANETOLIKOS
 
4
 
0
0
0
0
1
1
TV
17:00
FIN
R16
OLYMPIAKOS NICOSIA
2
 
ANORTHOSIS
 
3
 
0
0
0
0
TV
17:00
FIN
D1
EL GOUNA FC
14
 
 
ZAMALEK SC
4
 
 
0
1
0
2
17:00
FIN
FRC
MOL FEHERVAR FC
 
 
VFL BOCHUM
 
 
 
0
0
0
2
17:00
FIN
FRC
NK DOMZALE
 
 
TRIGLAV KRANJ
 
 
 
1
0
3
4
 
17:00
FIN
FRC
SC KRIENS
 
 
NEUCHATEL XAMAX FC
 
 
 
0
0
1
2
17:00
FIN
D1
BEREKUM CHELSEA
1
 
 
DREAMS FC
7
 
 
1
0
1
0
 
17:00
FIN
D1
EBUSUA DWARFS
18
 
 
LIBERTY PRO FC
9
 
 
0
0
1
2
 
17:00
FIN
D1
ELEVEN WONDERS
13
 
 
ADUANA STARS
2
 
 
1
0
1
0
 
17:00
FIN
D1
INTER ALLIES
15
 
 
ELMINA SHARKS
10
 
 
1
1
2
3
 
17:00
FIN
D1
KING FAISAL BABES
17
 
 
BECHEM UNITED
6
 
 
2
1
2
2
 
17:00
FIN
D1
MEDEAMA SC
3
 
 
ASANTE KOTOKO
4
 
 
1
0
1
0
 
17:00
FIN
D1
WAFA
8
 
 
HEARTS OF OAK
12
 
 
0
0
0
0
 
17:00
FIN
PL
ABIA WARRIORS
7
 
 
IFEANYI UBA
10
 
 
1
0
2
1
17:00
FIN
PL
ADAMAWA UNITED
19
 
 
WIKKI TOURISTS
13
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
PL
AKWA UNITED
6
 
 
KWARA UNITED
15
 
1
0
1
0
2
17:00
FIN
PL
ENYIMBA
17
 
 
HEARTLAND
11
 
 
0
2
0
2
17:00
FIN
PL
KATSINA UNITED
6
 
 
KANO PILLARS
11
 
 
1
1
1
1
17:00
FIN
PL
MFM FC
7
 
 
JIGAWA STARS
18
 
 
1
1
2
1
17:00
FIN
PL
RIVERS UNITED
3
 
 
LOBI STARS
1
 
 
1
1
2
1
17:00
FIN
PL
SUNSHINE STARS
4
 
 
PLATEAU UNITED
2
 
 
2
0
2
1
17:00
FIN
PL
WARRI WOLVES
14
 
 
ENUGU RANGERS
16
 
 
1
2
1
2
17:00
FIN
D2
AL-BIDDA
2
 
 
LUSAIL SC
7
 
 
1
0
2
1
 
17:00
FIN
D2
AL-MESAIMEER
5
 
 
MUAITHER
4
 
 
0
1
0
3
 
17:00
FIN
D2
AL-SHAMAL
6
 
 
AL-KHARAITIYAT
1
 
 
0
1
1
1
 
17:00
FIN
D2
AL-WAAB SC
8
 
1
AL-MARKHIYA
3
 
 
0
1
0
2
 
17:00
FIN
SPORTING GIJON B
8
 
 
RAYO MAJADAHONDA
5
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
EBRO
11
 
 
UE OLOT
9
 
1
1
2
1
2
17:00
FIN
GS
LLANEROS FC
1
 
 
GRAN VALENCIA
6
 
 
1
0
1
0
16:50
FIN
D1
AL-QADISIYAH FC
2
 
 
AL-ANSAR
18
 
 
1
0
6
0
 
16:30
FIN
FRC
DINAMO BUCURESTI
 
 
DYNAMO DRESDEN
 
 
 
0
1
0
1
16:00
FIN
R16
AEL LIMASSOL
1
 
ALKI OROKLINIS
 
1
 
0
1
2
1
16:00
FIN
R16
PAFOS FC
1
 
NEA SALAMIS
 
1
 
0
1
0
1
TV
16:00
FIN
FRC
BUDAPEST HONVED
 
 
PARTIZANI
 
 
 
1
0
2
0
16:00
FIN
FRC
FERENCVAROSI TC
 
 
ARMINIA BIELEFELD
 
 
 
0
0
0
0
16:00
FIN
FRC
HNK RIJEKA
 
 
SLOVACKO
 
 
 
0
1
1
2
 
16:00
FIN
FRC
SIGMA OLOMOUC
 
 
PROSTEJOV
 
 
 
0
1
0
2
 
16:00
FIN
ISL
HYDERABAD FC
10
 
1
ODISHA FC
4
 
 
1
2
1
2
16:00
FIN
R16
FIORENTINA
2
1
ATALANTA
 
2
 
1
0
2
1
TV
16:00
FIN
BP
RENAISSANCE ZEMAMRA
10
 
 
RENAISSANCE BERKANE
2
 
 
0
0
5
0
15:30
FIN
NFS
AJAX CAPE TOWN
1
 
 
TS SPORTING
13
 
1
0
1
0
1
15:30
FIN
NFS
MBOMBELA UNITED
14
 
 
TS GALAXY FC
11
 
 
0
0
0
0
15:30
FIN
UPL
BUL FC
5
 
 
URA FC
4
 
 
0
1
1
3
15:30
FIN
UPL
KYETUME FC
13
 
 
TOORO UNITED
15
 
 
1
0
1
1
15:30
FIN
UPL
POLICE FC
11
 
 
EXPRESS FC
12
 
 
4
0
6
1
15:15
FIN
GS
QATAR (U23)
3
 
 
JAPAN (U23)
4
 
1
0
0
1
1
TV
 
15:15
FIN
GS
SAUDI ARABIA (U23)
1
 
 
SYRIA (U23)
2
 
1
0
0
1
0
TV
 
15:00
FIN
FRC
HEBAR PAZARDZHIK
 
 
BUDAORSI SC
 
 
 
1
2
3
5
15:00
FIN
FRC
LKS LODZ
 
 
NEFTCHI BAKU
 
 
 
2
0
4
0
15:00
FIN
FRC
POLI IASI
 
 
FK KUKESI
 
 
 
0
0
0
0
15:00
FIN
R16
LAMIA
6
 
TRIKALA
 
3
 
1
1
1
1
TV
15:00
FIN
R16
PAOK
1
 
OFI
 
2
 
2
1
4
1
TV
15:00
FIN
D1
CHEMELIL SUGAR
17
 
 
GOR MAHIA
2
 
 
0
1
0
4
15:00
FIN
L1
ESPERANCE ST
1
 
 
ETOILE DU SAHEL
6
 
 
1
0
1
0
15:00
FIN
R16
ALANYASPOR
1
1
KASIMPASA
 
3
 
3
1
3
1
TV
15:00
FIN
UPL
MBARARA CITY
10
 
 
WAKISO GIANTS FC
8
 
 
0
0
1
0
14:40
FIN
D1
AL-TAEE
10
 
1
AL-BUKIRYAH
5
 
2
0
1
1
3
 
14:30
FIN
D2
A.O. AYIAS NAPAS
3
 
 
KARMIOTISSA POLEMIDION
1
 
 
0
1
1
2
14:30
FIN
FRC
BOTEV PLOVDIV
 
 
MARITSA PLOVDIV
 
 
 
4
0
6
0
 
14:30
FIN
FRC
FC AARAU
 
 
VFL OSNABRUCK
 
 
 
0
1
1
1
 
14:20
FIN
D1
AL-BATEN
3
 
 
AL-KAWKAB
11
 
 
0
1
1
1
 
14:15
FIN
FRC
AS TRENCIN
 
 
FRYDEK-MISTEK
 
 
 
3
0
5
0
 
14:15
FIN
D1
AL-JEEL
14
 
 
AL-TAQDOM
17
 
 
0
0
2
0
 
14:00
FIN
FRC
DEBRECENI VSC
 
 
BEKESCSABA 1912
 
 
 
2
0
2
1
14:00
FIN
FRC
DUNAV RUSE
 
 
LOKOMOTIV G. ORYAHOVITSA
 
 
 
2
0
3
0
 
14:00
FIN
FRC
KORONA KIELCE
 
 
TIRANA
 
 
 
0
1
2
1
14:00
FIN
FRC
SONDERJYSKE
 
 
AC HORSENS
 
 
 
0
0
1
1
 
14:00
FIN
GS
FC NITRA
2
 
 
MFK SKALICA
3
 
 
2
2
3
3
 
14:00
FIN
GS
FK JABLONEC
2
 
 
BOHEMIANS PRAHA
1
 
 
1
0
1
0
 
14:00
FIN
GS
HRADEC KRALOVE
3
 
 
MLADA BOLESLAV
1
 
 
0
1
0
1
13:30
FIN
IL
EAST BENGAL
5
 
 
GOKULAM KERALA
4
 
 
1
2
1
3
13:15
FIN
FRC
SPARTAK VARNA
 
 
SOZOPOL
 
 
 
1
1
2
1
 
13:00
FIN
FRC
CHERNO MORE VARNA
 
 
CHERNOMORETS BALCHIK
 
 
 
1
0
1
1
 
13:00
FIN
GS
BANGLADESH
2
 
 
PALESTINE
1
 
 
0
1
0
2
12:15
FIN
GS
CHINA (U23)
4
 
 
IRAN (U23)
3
 
 
0
0
0
1
TV
 
12:15
FIN
GS
UZBEKISTAN (U23)
2
 
 
SOUTH KOREA (U23)
1
 
 
1
1
1
2
TV
 
12:15
FIN
FRC
SIGMA OLOMOUC
 
 
VYSOCINA JIHLAVA
 
 
 
2
1
3
1
 
12:00
FIN
FRC
AS TRENCIN
 
 
KARVINA
 
 
 
0
0
0
0
12:00
FIN
FRC
STRUMSKA SLAVA
 
 
ETAR VELIKO TARNOVO
 
 
 
1
1
1
4
 
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score