Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:30
FIN
R16
ORSOMARSO
 
 
DEPORTES TOLIMA
 
 
 
0
1
0
5
23:30
FIN
R16
REAL SAN ANDRES
 
 
DEPORTIVO CALI
 
 
 
0
0
0
1
23:30
FIN
QF
INDEPENDIENTE JUNIORS
 
 
DELFIN SC
 
 
 
1
0
2
3
TV
23:30
FIN
AP
ANTIGUA GFC
1
 
 
DEPORTIVO MIXCO
10
 
 
1
1
3
2
23:00
FIN
R16
DEPORTIVO PASTO
 
 
LA EQUIDAD
 
 
 
2
0
2
1
4-3
23:00
FIN
CL
DEPORTIVO LARA
2
 
 
AC MINEROS
6
 
1
1
0
1
1
23:00
FIN
CL
LALA FC
14
 
 
ESTUDIANTES CARACAS
11
 
1
1
2
2
2
23:00
CANC
CL
LLANEROS FC
19
 
 
DEPORTIVO ANZOATEGUI
20
 
 
 
23:00
FIN
CL
METROPOLITANOS FC
3
 
 
TRUJILLANOS FC
1
 
 
2
0
4
3
TV
23:00
FIN
CL
PORTUGUESA FC
9
 
1
CARABOBO FC
10
 
 
0
0
0
1
22:00
FIN
CL
GUABIRA
14
4
 
BOLIVAR
1
6
 
0
1
0
5
TV
22:00
FIN
CL
NACIONAL POTOSI
3
3
 
BLOOMING
7
4
 
3
0
5
0
TV
22:00
FIN
USC
LIVERPOOL
2
 
CHELSEA
 
1
 
0
1
1
1
2
2
5-4
TV
22:00
FIN
R32
GENERAL CABALLERO
 
 
CLUB GUARANI
 
 
 
0
0
0
1
TV
21:45
FIN
NLS
HAVANT & WATERLOOVILLE
5
 
 
DORKING WANDERERS
4
 
1
3
0
6
0
21:45
FIN
SLS
TAUNTON TOWN
17
 
 
YATE TOWN
15
 
 
0
1
0
4
21:45
FIN
IPL
CRAY WANDERERS FC
18
 
 
FOLKESTONE INVICTA
3
 
 
1
1
2
3
21:30
FIN
OFK TITOGRAD PODGORICA
9
 
 
RUDAR PLJEVLJA
7
 
 
0
0
0
1
21:00
FIN
QF
SAO JOSE (W)
 
 
CORINTHIANS (W)
 
 
 
1
3
1
4
21:00
FIN
AP
SANTA LUCIA
8
 
 
COMUNICACIONES
9
 
 
0
0
1
1
21:00
FIN
SF
FH HAFNARFJORDUR
 
 
KR REYKJAVIK
 
 
 
2
1
3
1
21:00
FIN
1L
BACKA
3
 
 
SMEDEREVO 1924
16
 
 
1
0
3
0
21:00
FIN
1L
FK TRAYAL
2
 
 
GRAFICAR
8
 
 
0
0
1
0
21:00
FIN
1L
KOLUBARA
7
 
 
BUDUCNOST DOBANOVCI
15
 
 
0
0
0
0
21:00
FIN
1L
METALAC GM
13
 
 
KABEL
4
 
 
1
1
1
3
20:30
FIN
IRAQ
 
 
BAHRAIN
 
 
 
0
1
0
1
20:30
FIN
TIR
IMST
6
 
 
SC SCHWAZ
3
 
 
0
1
1
2
20:30
FIN
TIR
ZIRL
8
 
 
WORGL
1
 
 
0
0
0
0
20:30
FIN
PR
IF FUGLAFJORDUR
10
 
1
NSI RUNAVIK
1
 
 
2
1
2
4
20:30
FIN
S/W
FSV MAINZ 05 II
7
 
 
TSG BALINGEN
17
 
 
1
0
1
0
20:30
FIN
S/W
VFR AALEN
8
 
 
SV ELVERSBERG
6
 
 
2
1
2
2
20:30
FIN
FK PETROVAC
10
 
 
ZETA
2
 
 
0
2
0
2
TV
20:30
FIN
PSL
CHIPPA UNITED
11
 
 
MAMELODI SUNDOWNS
4
 
 
0
1
1
1
TV
20:30
FIN
PSL
POLOKWANE CITY
3
 
 
BIDVEST WITS
1
 
 
0
1
0
1
20:30
FIN
PSL
SUPERSPORT UNITED
8
 
 
ORLANDO PIRATES
9
 
 
1
0
3
0
TV
20:00
FIN
SAL
FC PINZGAU
2
 
 
USK ANIF
6
 
 
0
0
1
0
20:00
FIN
SAL
SV KUCHL
9
 
 
TSV ST. JOHANN
6
 
 
0
0
0
3
20:00
FIN
SAL
SV WALS GRUNAU
8
 
 
SAK 1914
2
 
 
0
0
1
2
20:00
FIN
TIR
FC KUFSTEIN
10
 
 
FC KITZBUHEL
1
 
 
0
1
0
3
20:00
FIN
TIR
SV HALL
7
 
 
TELFS
6
 
 
0
1
3
3
20:00
FIN
VOR
AUSTRIA LUSTENAU (AM)
10
 
 
DORNBIRNER SV
1
 
 
0
2
1
5
 
20:00
FIN
1R
BK VIKTORIA
 
 
HUNDESTED
 
 
 
2
1
3
1
20:00
FIN
FRC
CARTAGENA
 
 
HERCULES
 
 
 
1
1
1
2
 
20:00
FIN
FRC
UCAM MURCIA
 
 
VALENCIA MESTALLA
 
 
 
1
1
2
2
20:00
FIN
NTH
ALTONA 93
16
 
 
SV DROCHTERSEN/ASSEL
8
 
 
2
1
2
1
20:00
FIN
S/W
SSV ULM 1846
15
 
 
FK PIRMASENS
18
 
 
2
0
2
0
20:00
FIN
BAV
FC AUGSBURG II
12
 
 
FV ILLERTISSEN
13
 
 
0
1
3
3
20:00
FIN
BUDUCNOST PODGORICA
1
 
 
KOM
6
 
 
1
0
3
1
TV
20:00
FIN
ELS
KRISTIANSUND BK
7
1
 
BODO/GLIMT
1
3
1
0
1
1
2
TV
20:00
FIN
ELS
STABAEK
13
3
 
VALERENGA
6
5
 
0
0
1
1
TV
20:00
FIN
ELS
VIKING
8
2
 
SARPSBORG 08 FF
15
2
1
0
0
2
1
TV
20:00
FIN
FNL
BALTIKA
10
3
 
NIZHNY NOVGOROD
16
6
1
1
1
2
1
20:00
FIN
DS
ESKILSTUNA UTD (W)
8
 
 
DJURGARDENS IF (W)
10
 
 
1
0
4
2
20:00
FIN
DS
KIF OREBRO DFF (W)
4
 
 
KOPPARBERGS/GOTEBORG (W)
2
 
 
0
1
0
3
20:00
FIN
DS
KRISTIANSTADS DFF (W)
6
 
 
VAXJO DFF (W)
9
 
 
1
0
3
1
20:00
FIN
DS
KUNGSBACKA DFF (W)
12
 
 
LINKOPINGS (W)
5
 
1
0
0
2
1
20:00
FIN
DS
PITEA IF (W)
7
 
 
VITTSJO GIK (W)
3
 
 
0
0
0
0
20:00
FIN
DS
ROSENGARD (W)
1
 
 
IF LIMHAMN BUNKEFLO (W)
11
 
 
0
0
3
0
20:00
FIN
SL
FC ZURICH
6
2
1
FC ST. GALLEN
9
4
1
1
1
2
1
TV
19:45
FIN
R32
ATLETICO JUVENTUD
 
 
SOL DE AMERICA JMF
 
 
 
1
0
1
1
1-4
TV
19:30
FIN
SAL
BSK 1933
10
 
1
SV AUSTRIA SALZBURG
4
 
 
0
1
2
4
19:30
FIN
VOR
FC LANGENEGG
6
 
 
SCR ALTACH (AM)
2
 
 
0
1
0
2
 
19:30
FIN
VOR
FC WOLFURT
3
 
 
LAUTERACH
7
 
 
1
0
2
2
 
19:30
FIN
VOR
ROTHIS
9
 
 
VFB HOHENEMS
6
 
 
0
0
0
1
 
19:30
FIN
D1
VEJLE
7
 
 
FC FREDERICIA
4
 
 
0
1
0
1
19:30
FIN
ED
BSF (W)
8
 
 
FARUM (W)
5
 
 
0
1
0
1
19:30
FIN
ED
FORTUNA HJORRING (W)
4
 
 
FC THY-THISTED (W)
3
 
 
1
1
1
1
19:30
FIN
ED
ODENSE (W)
7
 
 
BRONDBY (W)
1
 
 
0
1
1
2
19:30
FIN
ED
VSK AARHUS (W)
4
 
 
KOLDINGQ (W)
2
 
1
0
1
1
1
19:30
FIN
FRC
ETHNIKOS ACHNAS
 
 
NEA SALAMIS
 
 
 
2
1
3
1
 
19:30
FIN
NTH
HEIDER SV
18
 
 
VFB LUBECK
1
 
 
0
1
0
4
19:30
FIN
FNL
TORPEDO MOSCOW
2
4
 
AVANGARD KURSK
17
4
 
0
1
3
1
19:30
FIN
2R
CARLSTAD UNITED BK
 
 
AFC ESKILSTUNA
 
 
 
2
1
2
3
19:30
FIN
2R
IFK STOCKSUND
 
 
OSTERSUNDS FK
 
 
 
0
1
0
1
19:30
FIN
2R
LUNDS BK
 
 
VARBERGS BOIS FC
 
 
 
0
0
0
1
19:00
FIN
3QR
ATROMITOS ATHINON
2
 
LEGIA WARSZAWA
 
1
 
0
1
0
2
TV
19:00
FIN
3QR
FC SABURTALO
7
 
FC ARARAT-ARMENIA
 
4
 
0
1
0
2
19:00
FIN
3QR
GUIMARAES
2
 
FK VENTSPILS
 
4
 
1
0
6
0
TV
19:00
FIN
FRC
ANAGENNISI DERYNIAS
 
 
ANORTHOSIS
 
 
 
0
4
0
4
 
19:00
FIN
S/W
BAHLINGER SC
12
 
1
KICKERS OFFENBACH
2
 
 
1
0
1
2
19:00
FIN
S/W
FC SAARBRUCKEN
1
 
 
FSV FRANKFURT
9
 
 
0
0
3
0
19:00
FIN
S/W
SC FREIBURG II
11
 
 
FC 08 HOMBURG
12
 
 
1
0
2
2
19:00
FIN
EGR
ARZIGNANO VALCHIAMPO
1
 
 
MODENA
3
 
 
1
1
2
1
 
19:00
FIN
EGR
PAGANESE
3
 
 
AVELLINO
2
 
 
1
1
2
2
19:00
FIN
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
5
2
 
KRASNODAR 2
14
8
 
1
1
1
2
19:00
FIN
FNL
FAKEL VORONEZH
20
3
 
FC ARMAVIR
9
 
 
0
0
0
2
19:00
FIN
1R
FC KOPER
 
 
BELTINCI
 
 
1
2
0
6
0
TV
18:30
FIN
FK GRBALJ
3
 
 
FK PODGORICA
8
 
 
0
1
1
1
18:30
POST
SUTJESKA
5
 
 
ISKRA DANILOVGRAD
4
 
 
18:30
FIN
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
7
2
1
ENISEY
19
2
 
0
0
0
0
18:30
FIN
1L
FK ZLATIBOR
9
 
 
ZEMUN
11
 
 
0
0
1
0
18:30
FIN
1L
RADNICKI 1923
12
 
2
DINAMO VRANJE
1
 
 
0
1
0
4
18:30
FIN
1L
SINDJELIC BEOGRAD
14
 
 
RADNICKI PIROT
10
 
 
1
0
1
1
18:30
FIN
1L
ZARKOVO
6
 
 
NOVI PAZAR
5
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
FRC
DOXA KATOKOPIAS
 
 
ALKI OROKLINIS
 
 
 
2
0
6
0
 
18:00
FIN
FRC
E.N. PARALIMNIOU
 
 
ERMIS
 
 
 
0
2
4
2
 
18:00
FIN
FNL
NEFTEKHIMIK
12
2
 
ROTOR VOLGOGRAD
1
4
 
0
1
1
2
17:30
FIN
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
6
2
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
13
4
 
0
1
1
2
17:30
FIN
U-P
LADA TOGLIATTI
10
 
 
URAL 2
1
 
 
0
1
0
2
17:15
FIN
QF
AGMK
 
 
METALLURG BEKABAD
 
 
 
1
0
1
0
17:15
FIN
QF
PAKHTAKOR
 
 
SHURTAN GUZAR
 
 
 
0
0
3
0
17:00
FIN
GS
AL AKHAA AL AHLI
2
 
 
AL NEJMEH
3
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
1R
BISTRICA
 
 
BRDA
 
 
 
1
2
2
2
2
2
3-4
17:00
FIN
1R
BLED
 
 
NK CM CELJE
 
 
 
0
3
1
3
17:00
FIN
1R
DOBROVCE
 
 
RADOMLJE
 
 
 
0
4
0
10
17:00
FIN
1R
GRAD
 
 
KRSKO
 
 
 
0
0
1
4
17:00
FIN
1R
NK BREZICE
 
 
TRIGLAV KRANJ
 
 
2
0
2
1
2
17:00
FIN
1R
ODRANCI
 
 
ALUMINIJ
 
 
 
0
2
1
3
17:00
FIN
1R
PESNICA
 
 
ND GORICA
 
 
 
0
2
1
5
17:00
FIN
1R
SENCUR
 
 
NK NAFTA
 
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
1R
TOLMIN
 
 
SAMPION
 
 
 
2
0
3
2
17:00
FIN
1R
VIDEM PRI PTUJU
 
 
TABOR SEZANA
 
 
 
1
1
1
4
16:00
FIN
GS
KELANTAN
2
 
1
JOHOR D. TAKZIM II
1
 
 
0
1
0
1
 
16:00
FIN
GS
TERENGGANU II
2
 
 
UKM FC
1
 
 
2
0
2
2
16:00
FIN
EST
IRTYSH OMSK
1
 
 
ZENIT IRKUTSK
6
 
 
0
0
2
0
15:00
FIN
FNL
TOM TOMSK
4
3
1
KHIMKI
3
4
 
0
0
0
0
15:00
FIN
SF
BURIRAM UNITED
 
 
NONG BUA PITCHAYA
 
 
 
1
0
2
0
15:00
FIN
SF
CHIANGRAI UNITED
 
 
PRACHUAP
 
 
 
1
1
2
2
3
3
3-4
15:00
FIN
QF
DINAMO SAMARQAND
 
 
FK ANDIJAN
 
 
 
0
0
2
1
15:00
FIN
QF
KOKAND 1912
 
 
NASAF QARSHI
 
 
 
0
0
1
0
14:45
FIN
SL
GEYLANG INTERNATIONAL
6
 
 
TAMPINES ROVERS FC
3
 
 
1
1
2
1
 
14:45
FIN
SL
HOME UNITED FC
5
 
 
BALESTIER KHALSA FC
9
 
 
0
1
1
3
 
14:35
FIN
CSL
BEIJIN RENHE FC
16
 
 
HEBEI CHINA FORTUNE
13
 
 
1
1
1
2
TV
14:35
FIN
CSL
SHANGHAI SIPG FC
3
 
 
TIANJIN TEDA
9
 
 
1
1
5
1
TV
14:35
FIN
CSL
SHENZHEN FC
15
 
 
GUANGZHOU R&F FC
11
 
2
1
0
4
0
TV
14:35
FIN
SLW
BEIJING ZAO TAI (W)
5
 
 
CHANGCHUN DAZHONG (W)
3
 
 
0
0
0
0
14:35
FIN
SLW
JIANGSU SUNNING (W)
1
 
 
HENAN HUISHANG (W)
6
 
 
2
0
3
0
14:35
FIN
SLW
WUHAN JIANGDA (W)
4
 
 
SHANGHAI SHENHUA (W)
2
 
 
0
1
0
3
14:30
FIN
L1
PERSIB BANDUNG
11
 
 
PUSAMANIA BORNEO
6
 
1
2
0
2
2
14:30
FIN
EST
DINAMO BARNAUL
2
 
 
CHITA
3
 
 
1
0
1
0
14:00
FIN
PFL
CERES-NEGROS FC
1
 
 
STALLION LAGUNA FC
3
 
 
3
0
5
0
 
13:00
FIN
3R
CEREZO OSAKA
 
 
RENOFA YAMAGUCHI
 
 
 
2
0
3
0
13:00
FIN
3R
FC TOKYO
 
 
VENTFORET KOFU
 
 
 
0
0
0
1
13:00
FIN
3R
HONDA FC
 
 
TOKUSHIMA VORTIS
 
 
 
1
0
2
0
13:00
FIN
3R
JUBILO IWATA
 
 
VANRAURE HACHINOHE
 
 
 
2
0
6
0
13:00
FIN
3R
KANOYATAIDAI
 
 
OITA TRINITA
 
 
 
0
0
1
1
1
2
TV
13:00
FIN
3R
KASHIMA ANTLERS
 
 
TOCHIGI SC
 
 
 
2
0
4
0
TV
13:00
FIN
3R
KAWASAKI FRONTALE
 
 
FAGIANO OKAYAMA
 
 
 
0
0
1
1
2
1
13:00
FIN
3R
SAGAN TOSU
 
 
KASHIWA REYSOL
 
 
1
0
0
0
0
1
0
13:00
FIN
3R
SANFRECCE HIROSHIMA
 
 
ZWEIGEN KANAZAWA
 
 
 
0
1
2
1
TV
13:00
FIN
3R
SHIMIZU S-PULSE
 
 
AVISPA FUKUOKA
 
 
 
1
0
1
0
13:00
FIN
3R
URAWA RED DIAMONDS
 
 
MITO HOLLYHOCK
 
 
 
0
0
2
1
TV
13:00
FIN
3R
VEERTIEN MIE
 
 
V-VAREN NAGASAKI
 
 
 
2
2
2
2
2
2
4-5
13:00
FIN
3R
VISSEL KOBE
 
 
OMIYA ARDIJA
 
 
 
1
0
4
0
13:00
FIN
3R
YOKOHAMA F. MARINOS
 
 
YOKOHAMA FC
 
 
 
2
0
2
1
12:30
FIN
3R
GAMBA OSAKA
 
 
HOSEI UNIVERSITY
 
 
 
0
1
0
2
TV
12:30
FIN
3R
VEGALTA SENDAI
 
 
KATALLER TOYAMA
 
 
 
0
0
1
0
12:00
FIN
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
11
2
1
FC CHAYKA
18
2
 
1
0
1
1
12:00
FIN
FNL
SKA-KHABAROVSK
8
3
 
MORDOVIA SARANSK
15
3
 
0
1
1
2
11:30
FIN
L1
PSM MAKASSAR
9
 
 
BARITO PUTERA
15
 
1
0
0
2
1
11:00
FIN
SLW
DALIAN QUANJIAN (W)
8
 
 
GUANGDONG HUIJUN (W)
7
 
 
0
1
1
2
11:00
FIN
PL
TAICHUNG FUTURO FC
5
 
 
NSTC
6
 
 
1
0
3
0
 
11:00
FIN
PFL
GREEN ARCHERS UNITED
4
 
 
KAYA
2
 
 
0
0
0
1
 
10:30
FIN
PFL
MENDIOLA FC
5
 
 
PHILIPPINE AIR FORCE
6
 
 
0
0
0
1
 
09:30
FIN
L1
PERSIPURA JAYAPURA
10
 
 
KALTENG PUTRA FC
12
 
 
1
0
2
0
05:00
FIN
GS
ATLANTE
3
 
 
FC JUAREZ
2
 
 
0
1
0
2
TV
 
05:00
FIN
GS
CIMARRONES
3
 
 
MONARCAS
1
 
 
0
1
0
1
 
05:00
FIN
GS
NECAXA
2
 
 
DORADOS
1
 
 
0
0
2
2
 
05:00
FIN
GS
PACHUCA
1
 
 
ZACATEPEC 1948
2
 
 
3
0
3
1
TV
 
05:00
FIN
GS
U.N.A.M. - PUMAS
2
 
 
POTROS UAEM
3
 
 
0
0
1
0
TV
03:30
FIN
B
CORITIBA
2
 
 
BRASIL DE PELOTAS
13
 
 
0
0
2
0
03:30
FIN
CL2
LEONES FC
12
 
 
QUINDIO
5
 
 
2
0
2
3
03:30
FIN
QF
INDEPEND. DEL VALLE
2
 
INDEPENDIENTE
 
2
1
0
0
1
0
TV
03:10
FIN
R32
BOCA JUNIORS
 
 
ALMAGRO
 
 
 
1
0
1
1
1-3
TV
03:00
FIN
GS
CLUB QUERETARO
3
 
 
CLUB TIJUANA
2
 
 
1
1
3
2
TV
 
03:00
FIN
GS
LEONES NEGROS UDG
3
 
 
CAFETALEROS DE CHIAPAS
2
 
 
0
0
0
1
 
01:30
FIN
R32
12 DE OCTUBRE
 
1
OVETENSE FC
 
 
 
0
0
0
0
3-4
01:15
FIN
B
ATLETICO GOIANIENSE
3
 
 
OESTE
14
 
 
2
0
2
0
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score