Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
FTR
TFA
SAN MARTIN FORMOSA
15
 
 
ATLETICO GUEMES
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
23:00
FTR
TFA
VILLA MITRE
3
 
 
JUVENTUD UNIDA UNIV.
14
 
 
Full Time Result Only
 
 
23:00
FTR
QF
CD HERMANOS COLMENAREZ
 
 
TITANES
 
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
QF
UCV
 
 
ANGOSTURA FC
 
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
QF
YARACUYANOS FC
 
 
PETROLERO DE ANZOATEGUI
 
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
TFA
ATLETICO CAMIONEROS
4
 
 
CIRCULO DEPORTIVO
15
 
 
Full Time Result Only
 
 
22:00
FTR
TFA
GIMNASIA URUGUAY
14
 
 
CRUCERO DEL NORTE
7
 
 
Full Time Result Only
 
 
22:00
FTR
TFA
SPORTIVO PENAROL
10
 
 
HURACAN LAS HERAS
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
22:00
FTR
STORMERS SAN LORENZO
2
 
 
WILSTERMANN COOPERATIVA
8
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
SD
ATENAS
8
 
 
CERRITO
6
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:30
FTR
PBM
ARGENTINO DE QUILMES
13
 
 
TALLERES REMEDIOS
11
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
PBM
COLEGIALES
15
 
 
DEFENSORES UNIDOS
9
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
TFA
DEPORTIVO MADRYN
8
 
 
SPORTIVO ESTUDIANTES SL
11
 
 
Full Time Result Only
 
 
20:30
FTR
TFA
JUVENTUD UNIDA
12
 
 
DOUGLAS HAIG
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
20:10
FTR
2L
WIDZEW LODZ
2
 
 
GKS KATOWICE
3
 
 
Full Time Result Only
 
20:00
FTR
L2
EL EULMA
11
 
 
OLYMPIQUE MEDEA
1
 
 
Full Time Result Only
 
20:00
FTR
L2
WA TLEMCEN
2
 
 
JSM SKIKDA
5
 
 
Full Time Result Only
 
20:00
FTR
CTR
USV ST. ANNA AM AIGEN
4
 
 
DEUTSCHLANDSBERGER
13
 
 
Full Time Result Only
 
19:10
FTR
PBM
ACASSUSO
14
 
 
UAI URQUIZA
8
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
EST
LEOBENDORF
16
 
 
ADMIRA WACKER (AM)
15
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
EL
PARNU JK VAPRUS
3
 
 
TARTU WELCO ELEKTER
10
 
 
Full Time Result Only
 
18:30
FTR
CTR
SV ALLERHEILIGEN
10
 
 
ATSV WOLFSBERG
14
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
VOR
LAUTERACH
8
 
 
RW RANKWEIL
10
 
 
Full Time Result Only
 
18:00
FTR
PIRIN BLAGOEVGRAD
9
 
 
POMORIE
16
 
 
Full Time Result Only
 
17:30
FTR
TIR
FC KITZBUHEL
5
 
 
FC KUFSTEIN
8
 
 
Full Time Result Only
 
17:30
FTR
LITEX
5
 
 
BOTEV GALABOVO
11
 
 
Full Time Result Only
 
17:30
FTR
NEFTOCHIMIC BURGAS
7
 
 
HEBAR PAZARDZHIK
6
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
EST
SC WIENER VIKTORIA
13
 
 
WIENER SPORTKLUB
2
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CTR
UNION GURTEN
6
 
 
WSC HERTHA
8
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SAL
SV AUSTRIA SALZBURG
7
 
 
SV GRODIG
5
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
VOR
FC LANGENEGG
5
 
 
AUSTRIA LUSTENAU (AM)
9
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
VOR
VFB HOHENEMS
2
 
 
SW BREGENZ
4
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
SLC
RUSHALL OLYMPIC
4
 
 
AFC RUSHDEN & DIAMONDS
12
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
BALLINAMALLARD UTD
3
 
 
HARLAND & WOLFF WELDERS
11
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
BALLYCLARE COMRADES
8
 
 
ARDS
6
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
DUNDELA
4
 
 
LOUGHGALL
1
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
KNOCKBREDA
12
 
 
QUEENS UNIVERSITY
10
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
PORTADOWN FC
2
 
 
DERGVIEW
7
 
 
Full Time Result Only
 
17:00
FTR
CH
PSNI
9
 
 
NEWRY CITY FC
5
 
 
Full Time Result Only
 
23:30
POST
PD
AUDAX ITALIANO
7
 
 
COBRESAL
10
 
 
TV
23:30
CANC
L2
CULTURAL SANTA ROSA
9
 
 
SPORT VICTORIA
12
 
 
 
23:00
POST
B
DEPORTES MELIPILLA
6
 
 
DEPORTES COPIAPO
9
 
 
23:00
CANC
CL
METROPOLITANOS FC
2
 
 
DEPORTIVO ANZOATEGUI
20
 
 
 
22:00
POST
B
MAGALLANES
15
 
 
COBRELOA
5
 
 
21:00
POST
D1
AL AHLY CAIRO
1
 
 
ZAMALEK SC
4
 
 
19:00
FIN
A
FK ZALGIRIS VILNIUS
2
 
 
STUMBRAS
8
 
 
0
0
3
0
18:30
POST
PD
PALESTINO
3
 
 
UNION ESPANOLA
9
 
 
TV
18:00
POST
B
MANTA FC
2
 
 
CLAN JUVENIL
10
 
 
18:00
POST
BP
FAR RABAT
13
 
 
DIFAA EL JADIDA
9
 
 
 
18:00
POST
BP
MOGHREB TETOUAN
1
 
 
OLYMPIQUE SAFI
8
 
 
 
18:00
POST
BP
MOULOUDIA OUJDA
3
 
 
YOUSSOUFIA BERRECHID
15
 
 
 
18:00
POST
BP
OLYMPIQUE KHOURIBGA
2
 
 
WYDAD A.C. CASABLANCA
6
 
 
 
18:00
POST
BP
RAJA BENI MELLAL
16
 
 
FUS RABAT
5
 
 
 
18:00
POST
BP
RAJA CASABLANCA
 
 
HASSANIA AGADIR
12
 
 
 
18:00
POST
BP
RENAISSANCE BERKANE
4
 
 
ITTIHAD TANGER
10
 
 
 
18:00
POST
BP
RENAISSANCE ZEMAMRA
7
 
 
RAPIDE OUED ZEM
11
 
 
 
18:00
POST
E2
AS SALE
15
 
 
CHABAB ATLAS KHENIFRA
8
 
 
 
18:00
POST
E2
CHABAB RIADI SALMI
5
 
 
WYDAD TEMARA
16
 
 
 
18:00
POST
E2
CHABAB RIF HOCEIMA
9
 
 
TAS DE CASABLANCA
7
 
 
 
18:00
POST
E2
ITTIHAD KHEMISSET
12
 
 
MAGHREB FES
11
 
 
 
18:00
POST
E2
JEUNESSE BEN GUERIR
1
 
 
OLYMPIQUE DCHEIRA
4
 
 
 
18:00
POST
E2
KAC KENITRA
14
 
 
CHABAB MOHAMMEDIA
2
 
 
 
18:00
POST
E2
RACING DE CASABLANCA
6
 
 
SIDI KACEM
13
 
 
 
18:00
POST
E2
WYDAD FES
3
 
 
KAWKAB A.C.MARRAKECH
10
 
 
 
17:00
FIN
L2
AMAL BOU SAADA
15
 
 
MO BEJAIA
12
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
L2
ARZEW
7
 
 
TADJENANT
6
 
1
1
0
2
1
17:00
FIN
L2
ASM ORAN
8
 
 
USM ANNABA
13
 
 
0
1
1
1
17:00
FIN
L2
RC RELIZANE
4
 
 
RC ARBAA
9
 
 
0
2
1
2
17:00
FIN
2L
FC DORNBIRN 1913
5
 
 
FC JUNIORS OO
11
 
 
1
1
2
2
17:00
CANC
VEREYA STARA ZAGORA
18
 
 
SPARTAK PLEVEN
17
 
 
 
17:00
FIN
EPL
ASTON VILLA
16
1
 
BRIGHTON
15
3
1
1
1
2
1
TV
17:00
FIN
EPL
BOURNEMOUTH
10
1
 
NORWICH
19
3
 
0
0
0
0
TV
17:00
FIN
EPL
CHELSEA
2
2
 
NEWCASTLE
17
1
 
0
0
1
0
TV
17:00
FIN
EPL
LEICESTER
5
 
 
BURNLEY
7
3
 
1
1
2
1
TV
17:00
FIN
EPL
TOTTENHAM
9
4
 
WATFORD
20
3
 
0
1
1
1
TV
17:00
FIN
EPL
WOLVERHAMPTON
11
3
 
SOUTHAMPTON
18
2
 
0
0
1
1
TV
17:00
FIN
ECH
BARNSLEY
23
1
 
SWANSEA
4
1
 
0
0
1
1
TV
17:00
FIN
ECH
BRENTFORD
17
3
 
MILLWALL
15
6
 
0
1
3
2
17:00
FIN
ECH
CHARLTON
10
1
 
DERBY
13
2
 
1
0
3
0
17:00
FIN
ECH
HULL CITY
16
1
 
QPR
9
 
 
1
1
2
3
17:00
FIN
ECH
LEEDS
1
2
 
BIRMINGHAM
12
2
 
0
0
1
0
17:00
FIN
ECH
LUTON
18
2
 
BRISTOL CITY
7
2
 
0
0
3
0
17:00
FIN
ECH
MIDDLESBROUGH
20
2
 
WEST BROM
1
3
 
0
0
0
1
17:00
FIN
ECH
READING
22
2
 
PRESTON
4
2
 
0
0
1
0
17:00
FIN
ECH
STOKE CITY
24
2
 
FULHAM
8
2
 
1
0
2
0
17:00
FIN
EL1
AFC WIMBLEDON
21
 
 
PORTSMOUTH
16
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
EL1
BOLTON
23
 
 
ROCHDALE
18
 
 
0
0
1
3
17:00
FIN
EL1
DONCASTER
10
 
 
BRISTOL ROVERS
6
 
 
1
0
2
0
17:00
FIN
EL1
FLEETWOOD TOWN
5
 
 
BURTON ALBION
14
 
 
1
1
4
1
17:00
FIN
EL1
GILLINGHAM
15
 
 
PETERBOROUGH
2
 
 
0
1
1
2
17:00
FIN
EL1
MILTON KEYNES DONS
19
 
 
COVENTRY
7
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
EL1
ROTHERHAM
10
 
 
OXFORD UNITED
3
 
 
1
1
1
2
17:00
FIN
EL1
WYCOMBE
2
 
 
SUNDERLAND
9
 
 
1
0
1
0
17:00
FIN
EL2
BRADFORD
3
 
 
CRAWLEY TOWN
9
 
 
1
0
2
1
17:00
FIN
EL2
CAMBRIDGE UNITED
9
 
 
EXETER
2
 
 
1
0
4
0
17:00
FIN
EL2
COLCHESTER
8
 
 
MORECAMBE
24
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
EL2
CREWE
1
 
 
SWINDON TOWN
7
 
 
0
1
3
1
17:00
FIN
EL2
FOREST GREEN
4
 
 
MANSFIELD
15
 
 
1
0
2
2
17:00
FIN
EL2
GRIMSBY
12
 
 
LEYTON ORIENT
17
 
 
0
2
0
4
17:00
FIN
EL2
NEWPORT COUNTY
5
 
 
SCUNTHORPE
22
 
 
1
0
2
1
17:00
FIN
EL2
NORTHAMPTON
18
 
 
SALFORD CITY
14
 
 
1
0
2
0
17:00
FIN
EL2
OLDHAM
21
 
 
MACCLESFIELD
12
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
EL2
PLYMOUTH
8
 
 
CARLISLE
20
 
 
1
0
2
0
17:00
FIN
EL2
PORT VALE
13
 
 
STEVENAGE
23
 
 
1
1
1
1
17:00
FIN
EL2
WALSALL
19
 
 
CHELTENHAM
6
 
 
0
1
1
2
17:00
FIN
NLN
AFC TELFORD UTD
15
 
 
GUISELEY AFC
7
 
 
1
0
4
1
17:00
FIN
NLN
ALFRETON
5
 
 
FARSLEY CELTIC
3
 
 
1
3
2
4
17:00
FIN
NLN
BLYTH SPARTANS
20
 
 
CHESTER
2
 
 
2
2
2
2
17:00
POST
NLN
BRACKLEY TOWN
6
 
 
SPENNYMOOR TOWN
14
 
 
17:00
POST
NLN
GATESHEAD
9
 
 
CURZON ASHTON
19
 
 
17:00
FIN
NLN
GLOUCESTER CITY
13
 
 
BRADFORD PARK AVENUE
20
 
 
0
0
1
0
17:00
POST
NLN
KETTERING
21
 
 
ALTRINCHAM
18
 
 
17:00
POST
NLN
KINGS LYNN
3
 
 
LEAMINGTON
16
 
 
17:00
POST
NLS
BILLERICAY
8
 
 
WEALDSTONE
1
 
 
17:00
POST
NLS
CHIPPENHAM
11
 
 
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
2
 
 
17:00
FIN
NLS
CONCORD RANGERS
12
 
 
HUNGERFORD TOWN
22
 
 
0
0
0
2
17:00
POST
NLS
DULWICH HAMLET
14
 
 
HAVANT & WATERLOOVILLE
5
 
 
17:00
POST
NLS
HAMPTON & RICHMOND
18
 
 
DARTFORD
17
 
 
17:00
FIN
NLS
ST ALBANS
21
 
 
BATH CITY
10
 
 
0
1
0
1
17:00
FIN
NLS
TONBRIDGE ANGELS
19
 
 
CHELMSFORD
13
 
 
1
0
1
2
17:00
FIN
NPL
ASHTON UNITED
20
 
 
GAINSBOROUGH
19
 
 
1
0
3
1
17:00
FIN
NPL
ATHERTON COLLIERIES AFC
17
 
 
FC UTD OF MANCHESTER
10
 
 
2
2
2
3
17:00
FIN
NPL
BAMBER BRIDGE
22
 
 
SCARBOROUGH
15
 
 
1
1
1
2
17:00
POST
NPL
BASFORD UNITED
2
 
 
NANTWICH TOWN
8
 
 
17:00
FIN
NPL
BASFORD UNITED
2
 
 
STAFFORD RANGERS
18
 
 
2
1
3
1
17:00
FIN
NPL
BUXTON
18
 
 
WITTON ALBION
9
 
 
0
0
2
0
17:00
FIN
NPL
HYDE UTD
11
 
 
MORPETH TOWN AFC
14
 
 
0
0
1
1
17:00
FIN
NPL
MICKLEOVER SPORTS
6
 
 
LANCASTER
2
 
 
0
2
1
3
17:00
FIN
NPL
RADCLIFFE FC
16
 
 
MATLOCK TOWN
5
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
NPL
SOUTH SHIELDS
1
 
 
GRANTHAM TOWN
12
 
 
1
0
1
1
17:00
POST
NPL
STAFFORD RANGERS
18
 
 
WHITBY
7
 
 
17:00
FIN
NPL
WARRINGTON TOWN
4
 
 
STALYBRIDGE
13
 
 
0
1
1
2
17:00
FIN
SLC
ALVECHURCH
18
 
 
ST IVES
17
 
 
1
0
1
0
17:00
FIN
SLC
BANBURY UNITED
6
 
 
BIGGLESWADE TOWN
7
 
1
1
1
3
2
17:00
FIN
SLC
BROMSGROVE SPORTING FC
10
 
 
NUNEATON BOROUGH FC
8
 
 
1
1
1
3
17:00
FIN
SLC
LEISTON FC
22
 
 
HITCHIN
21
 
 
3
1
3
1
17:00
POST
SLC
LOWESTOFT TOWN
19
 
 
STOURBRIDGE
5
 
 
17:00
FIN
SLC
REDDITCH
20
 
 
BARWELL
11
 
 
0
1
0
1
17:00
POST
SLC
ROYSTON TOWN
13
 
 
STRATFORD
15
 
 
17:00
POST
SLC
TAMWORTH
2
 
 
NEEDHAM MARKET
16
 
 
17:00
FIN
SLS
BEACONSFIELD TOWN
22
 
 
MERTHYR
9
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
SLS
BLACKFIELD & LANGLEY
12
 
 
HARTLEY WINTNEY
13
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
SLS
CHESHAM UNITED
4
 
 
WIMBORNE TOWN
17
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
SLS
DORCHESTER
20
 
 
YATE TOWN
16
 
 
2
0
2
0
17:00
FIN
SLS
FARNBOROUGH
18
 
 
GOSPORT BOROUGH
8
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
SLS
METROPOLITAN POLICE
19
 
 
WESTON SUPER MARE
10
 
 
0
0
2
1
17:00
FIN
SLS
SALISBURY FC
5
 
 
HARROW BOROUGH
11
 
 
1
1
3
1
17:00
FIN
SLS
TIVERTON
1
 
 
SWINDON SUPERMARINE
6
 
 
0
0
2
0
17:00
FIN
SLS
TRURO CITY
2
 
 
HENDON
21
 
 
2
0
2
1
17:00
FIN
SLS
WALTON CASUALS
15
 
 
TAUNTON TOWN
7
 
 
1
3
1
5
17:00
POST
IPL
BOWERS & PITSEA FC
20
 
 
CORINTHIAN CASUALS
22
 
 
17:00
FIN
IPL
ENFIELD TOWN
4
 
 
CHESHUNT FC
17
 
 
1
0
2
1
17:00
FIN
IPL
FOLKESTONE INVICTA
1
 
 
BOGNOR REGIS
15
 
 
0
1
1
2
17:00
FIN
IPL
HORSHAM
3
 
 
MERSTHAM
16
 
 
2
0
4
0
17:00
FIN
IPL
LEATHERHEAD
12
 
 
AFC HORNCHURCH
2
 
 
2
0
2
1
17:00
FIN
IPL
LEWES
18
 
 
CRAY WANDERERS FC
9
 
 
1
2
2
3
17:00
FIN
IPL
WORTHING
7
 
 
BRIGHTLINGSEA REGENT
19
 
 
1
0
3
0
17:00
FIN
EL
DINAMO TBILISI
2
 
 
LOKOMOTIVI TBILISI
4
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
NTH
SSV JEDDELOH
14
 
1
HAMBURGER SV II
12
 
 
0
1
1
3
17:00
FIN
CGC
PICERNO
14
 
1
VIRTUS FRANCAVILLA
11
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
A
FK PANEVEZYS
5
 
 
ATLANTAS
6
 
 
1
1
1
1
17:00
FIN
PR
CARRICK RANGERS
10
 
 
DUNGANNON SWIFTS
8
 
 
1
0
1
0
17:00
FIN
PR
CRUSADERS FC
2
 
 
COLERAINE FC
1
 
 
0
1
0
2
17:00
FIN
PR
INSTITUTE FC
11
 
 
CLIFTONVILLE FC
3
 
 
0
1
0
3
17:00
FIN
PR
LINFIELD
4
 
 
BALLYMENA UNITED
6
 
 
2
0
2
1
17:00
FIN
PR
WARRENPOINT TOWN
12
 
 
GLENAVON FC
9
 
 
0
0
1
3
17:00
FIN
2L
GORNIK POLKOWICE
11
 
 
RESOVIA RZESZOW
1
 
 
1
1
2
2
17:00
FIN
3R
ACADEMICO VISEU
 
 
REAL
 
 
 
3
0
3
1
17:00
FIN
3R
AMORA
 
 
SANJOANENSE
 
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
3R
FABRIL BARREIRO
 
 
MOREIRENSE
 
 
1
0
1
1
3
17:00
FIN
3R
PEVIDEM SC
 
 
BELENENSES
 
 
 
0
1
0
2
17:00
FIN
3R
SC ESPINHO
 
 
VILAFRANQUENSE
 
 
 
0
1
2
1
17:00
FIN
FNL
FAKEL VORONEZH
20
4
 
SHINNIK YAROSLAVL
5
 
 
0
1
0
4
17:00
FIN
FNL
FC ARMAVIR
13
3
 
ROTOR VOLGOGRAD
3
2
 
0
0
0
0
17:00
FIN
FNL
FC CHAYKA
11
3
1
SPARTAK MOSCOW 2
17
3
 
1
1
2
1
17:00
FIN
WST
MUROM
7
 
 
LUKI-ENERGIYA
12
 
 
2
1
5
1
17:00
FIN
SPL
CELTIC
1
 
 
ROSS COUNTY
5
1
 
1
0
6
0
17:00
FIN
SPL
HAMILTON ACADEMICAL
8
1
 
HIBERNIAN
9
1
 
0
1
1
1
17:00
FIN
SPL
KILMARNOCK
5
2
 
LIVINGSTON
7
2
 
1
0
2
1
17:00
FIN
SPL
MOTHERWELL
3
1
 
ABERDEEN
4
2
 
0
1
0
3
17:00
FIN
SPL
ST MIRREN
9
1
 
ST JOHNSTONE
12
3
 
1
0
2
0
17:00
FIN
SCH
ARBROATH
5
 
 
MORTON
6
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
SCH
DUNDEE
5
 
 
PARTICK
8
 
 
1
0
1
3
17:00
FIN
SCH
DUNFERMLINE
7
 
 
AYR UTD
2
 
 
1
1
3
2
17:00
FIN
SCH
INVERNESS CT
3
 
 
ALLOA ATHLETIC
9
 
 
0
1
2
2
17:00
FIN
SCH
QUEEN OF THE SOUTH
4
 
 
DUNDEE UTD
1
 
 
2
0
4
0
17:00
FIN
SL1
AIRDRIEONIANS
4
 
 
MONTROSE
8
 
 
1
2
1
3
17:00
FIN
SL1
CLYDE
6
 
 
RAITH ROVERS
1
 
1
0
2
2
2
17:00
FIN
SL1
EAST FIFE
3
 
 
FORFAR ATHLETIC
7
 
 
1
0
1
0
17:00
FIN
SL1
FALKIRK
1
 
 
PETERHEAD
8
 
 
2
0
4
0
17:00
FIN
SL1
STRANRAER
10
 
 
DUMBARTON
4
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
2R
ALBION ROVERS
 
 
FORT WILLIAM
 
 
 
1
0
1
1
17:00
FIN
2R
ANNAN ATHLETIC
 
 
BRECHIN
 
 
 
2
0
2
2
17:00
FIN
2R
CLACHNACUDDIN
 
 
BRORA RANGERS
 
 
 
0
4
0
7
17:00
FIN
2R
COWDENBEATH
 
 
BROXBURN ATHLETIC
 
 
 
0
0
1
1
17:00
FIN
2R
EAST KILBRIDE
 
 
GRETNA
 
 
 
2
1
3
1
17:00
FIN
2R
ELGIN CITY
 
 
BERWICK
 
 
 
1
1
3
1
17:00
FIN
2R
FORMARTINE UTD
 
 
GALA FAIRYDEAN
 
 
 
0
1
2
2
17:00
FIN
2R
LOCHEE UTD
 
 
BSC GLASGOW
 
 
1
1
0
1
1
17:00
FIN
2R
ROTHES
 
 
INVERURIE LOCO WORKS
 
 
 
0
2
1
3
17:00
FIN
2R
SPARTANS
 
 
QUEENS PARK
 
 
 
0
2
0
2
17:00
FIN
2R
STIRLING ALBION
 
 
STRATHSPEY THISTLE
 
 
 
2
0
2
0
17:00
FIN
PD
ATLETICO MADRID
4
2
 
VALENCIA
8
2
1
1
0
1
1
TV
17:00
FIN
SD
ALCORCON
12
 
1
ALMERIA
3
 
1
1
0
2
2
TV
17:00
FIN
SD
PONFERRADINA
11
 
 
NUMANCIA
13
 
 
1
0
1
1
TV
17:00
FIN
REAL UNION
14
 
 
ATHLETIC BILBAO B
1
 
 
0
1
0
1
17:00
FIN
ASV
OSTERSUNDS FK
11
1
 
IK SIRIUS
12
 
 
0
0
2
0
TV
17:00
FIN
SPR
IF BROMMAPOJKARNA
15
 
 
DALKURD FF
7
 
 
0
1
2
1
17:00
FIN
SPR
VASTERAS FK
12
 
 
MJALLBY AIF
2
 
 
1
0
2
2
17:00
FIN
D1N
FC LINKOPING CITY
4
 
 
KARLSLUNDS IF
8
 
 
3
0
6
1
17:00
FIN
D1N
IF SYLVIA
10
 
 
CARLSTAD UNITED BK
5
 
 
2
2
2
2
17:00
FIN
D1S
ATVIDABERGS FF
14
 
 
LINDOME GIF
9
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
D1S
SKOVDE AIK
3
 
 
UTSIKTENS BK
4
 
 
1
0
2
1
17:00
FIN
PR
ZORYA LUHANSK
4
2
 
DESNA CHERNIHIV
3
2
 
0
1
2
1
TV
16:30
FIN
BL
FC AUGSBURG
15
3
 
BAYERN MUNICH
3
3
 
1
1
2
2
TV
16:30
FIN
BL
FORTUNA DUSSELDORF
16
2
 
FSV MAINZ 05
14
3
1
0
0
1
0
TV
16:30
FIN
BL
RB LEIPZIG
3
1
 
VFL WOLFSBURG
2
3
 
0
0
1
1
TV
16:30
FIN
BL
UNION BERLIN
13
3
 
SC FREIBURG
6
 
 
1
0
2
0
TV
16:30
FIN
BL
WERDER BREMEN
11
1
 
HERTHA BERLIN
10
1
 
1
0
1
1
TV
16:30
FIN
D1
KONGSVINGER
6
 
 
HAM-KAM
9
 
 
1
0
2
1
16:30
FIN
PR
AL-AHLI QALQILYA
5
 
 
AL QUWWAT A FALISTINIA
11
 
 
2
0
4
1
 
16:30
FIN
PR
HILAL AL-QUDS
8
 
 
JABAL AL-MUKABER
9
 
 
0
0
0
0
 
16:30
FIN
PR
MARKAZ SH. AL-AMARI
3
 
 
AHLI AL-KHALIL
12
 
 
2
0
2
0
 
16:30
FIN
PR
SHABAB ALSAMU
2
 
 
MOSASET AL BIREH
8
 
 
1
0
1
0
 
16:30
FIN
PR
TARAJI WADI AL-NES
4
 
1
THAQAFI TULKARM
8
 
1
0
0
1
0
 
16:30
FIN
2L
LEGIONOVIA LEGIONOWO
18
 
1
BYTOVIA BYTOW
7
 
 
0
1
1
1
 
16:30
FIN
SPARTAK MOSCOW
8
1
 
RUBIN
9
3
 
0
0
0
0
TV
16:30
FIN
2R
AUCHINLECK TALBOT
 
 
COVE RANGERS
 
 
 
0
0
1
0
16:30
POST
2R
PENICUIK ATHLETIC
 
 
STENHOUSEMUIR
 
 
 
16:30
FIN
NFS
FREE STATE STARS
7
 
 
CAPE UMOYA UNITED FC
11
 
 
0
0
0
0
16:30
FIN
NFS
ROYAL EAGLES
14
 
 
UTHONGATHI FC
1
 
 
1
1
1
2
16:30
FIN
NFS
STEENBERG UNITED
7
 
 
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
6
 
 
1
0
2
0
16:30
FIN
NFS
TS SPORTING
14
 
 
JOMO COSMOS
16
 
 
1
0
2
0
16:30
FIN
NFS
UNIVERSITY OF PRETORIA FC
5
 
 
MBOMBELA UNITED
9
 
 
1
0
2
0
16:30
FIN
1L
BURSASPOR
7
 
1
UMRANIYESPOR
3
 
 
0
1
2
1
16:30
FIN
1L
METALIST 1925 KHARKIV
2
 
 
OBOLON-BROVAR KYIV
3
 
 
1
1
2
1
16:30
FIN
WPL
AIRBUS UK BROUGHTON
8
 
 
NEWTOWN AFC
7
 
 
1
0
2
0
16:30
FIN
WPL
BALA TOWN
4
 
 
BARRY TOWN
2
 
 
1
1
1
1
16:30
FIN
WPL
CARDIFF METROPOLITAN
6
 
 
GAP CONNAH S QUAY FC
1
 
 
0
0
0
1
16:30
FIN
WPL
PENYBONT FC
11
 
 
THE NEW SAINTS
3
 
 
1
2
2
3
16:15
FIN
D1
AFC LEOPARDS
2
 
 
WESTERN STIMA
7
 
 
0
1
1
1
16:00
FIN
CTR
WOLFSBERGER AC (AM)
11
 
 
RIED (AM)
12
 
 
1
1
2
1
16:00
FIN
SAL
USK ANIF
4
 
 
BSK 1933
10
 
 
1
0
2
0
16:00
FIN
PR
QABALA
7
 
 
QARABAG
1
 
 
1
1
1
1
16:00
FIN
PR
BATE BORISOV
3
 
 
FC GOMEL
15
 
 
0
1
1
1
16:00
FIN
PR
FK TUZLA CITY
3
 
 
RADNIK BIJELJINA
2
 
 
0
0
0
3
16:00
FIN
PR
FK ZVIJEZDA 09
12