Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

19:00
POST
D1
DOXA KATOKOPIAS
12
 
 
APOEL
4
 
 
TV
18:00
FIN
1B
ROESELARE
5
 
 
VIRTON
7
 
 
0
0
0
2
18:00
FIN
BP
FAR RABAT
9
 
 
RAJA BENI MELLAL
16
 
 
1
0
1
0
 
18:00
FIN
VILLARREAL B
8
 
 
HERCULES
18
 
 
0
0
1
0
18:00
FIN
1L
ALTINORDU
14
 
 
HATAYSPOR
1
 
 
2
1
2
2
17:55
FIN
PR
AL-TADHAMON
8
 
 
AL-QADSIA
1
 
 
0
2
1
3
 
17:40
FIN
QF
AL-WEHDA CLUB
 
 
AL-AHLI JEDDAH
 
 
 
1
1
1
2
17:30
FIN
PL
MACCABI HAIFA
2
 
 
SEKTZYA NESS ZIONA
13
 
1
0
0
4
0
TV
17:30
FIN
PL
AVES
18
3
 
PORTIMONENSE
17
3
 
0
0
3
0
TV
17:30
FIN
PL
VITORIA GUIMARAES
6
2
 
SANTA CLARA
14
5
 
0
0
1
0
TV
17:15
FIN
GS
VALUR REYKJAVIK
1
 
 
VIKINGUR REYKJAVIK
3
 
 
2
0
3
0
 
17:15
FIN
PR
BIRKIRKARA
7
 
 
SENGLEA ATHLETIC
12
 
1
1
1
1
1
17:00
POST
D1
A. E. KITION LARNACA
7
 
 
AEL LIMASSOL
6
 
 
TV
17:00
FIN
D1
EL ENTAG EL HARBY
5
 
 
HARAS EL HODOOD
8
 
 
1
0
1
0
17:00
FIN
EPL
ARSENAL
10
1
 
SHEFFIELD UTD
6
2
 
1
0
1
1
TV
17:00
FIN
EPL
BRIGHTON
14
3
 
ASTON VILLA
18
3
 
1
0
1
1
TV
17:00
FIN
EPL
MANCHESTER CITY
2
1
 
CRYSTAL PALACE
9
2
 
0
1
2
2
TV
17:00
FIN
EPL
NORWICH
20
3
1
BOURNEMOUTH
19
2
1
1
0
1
0
TV
17:00
FIN
EPL
SOUTHAMPTON
12
2
 
WOLVERHAMPTON
6
1
 
2
0
2
3
TV
17:00
FIN
EPL
WEST HAM
17
1
 
EVERTON
11
 
 
1
1
1
1
TV
17:00
FIN
ECH
BIRMINGHAM
18
1
 
CARDIFF
13
3
 
1
0
1
1
TV
17:00
FIN
ECH
BRISTOL CITY
6
1
 
BARNSLEY
22
2
 
0
0
1
0
17:00
FIN
ECH
DERBY
17
3
 
HULL CITY
12
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
ECH
HUDDERSFIELD
20
1
 
BRENTFORD
4
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
ECH
MILLWALL
7
1
 
READING
16
3
 
0
0
2
0
17:00
FIN
ECH
PRESTON
7
1
 
CHARLTON
19
 
 
1
1
2
1
17:00
FIN
ECH
SHEFFIELD WED
6
1
1
BLACKBURN
14
1
 
0
3
0
5
17:00
FIN
ECH
SWANSEA
9
 
 
WIGAN
23
1
 
1
1
2
1
17:00
FIN
EL1
ACCRINGTON ST
17
 
 
SOUTHEND
22
 
 
1
1
1
2
17:00
FIN
EL1
AFC WIMBLEDON
19
 
 
PETERBOROUGH
10
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
EL1
BOLTON
23
 
 
PORTSMOUTH
8
 
 
0
1
0
1
17:00
FIN
EL1
DONCASTER
9
 
 
COVENTRY
4
 
 
0
1
0
1
17:00
FIN
EL1
FLEETWOOD TOWN
11
 
 
SHREWSBURY
16
 
 
0
1
2
2
17:00
FIN
EL1
GILLINGHAM
14
 
 
OXFORD UNITED
5
 
 
0
1
1
1
17:00
FIN
EL1
LINCOLN
11
 
 
BLACKPOOL
15
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
EL1
MILTON KEYNES DONS
20
 
 
SUNDERLAND
6
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
EL1
ROTHERHAM
1
 
 
BRISTOL ROVERS
13
 
 
0
0
3
0
17:00
FIN
EL1
TRANMERE
21
 
 
IPSWICH
2
 
 
1
0
1
2
17:00
FIN
EL1
WYCOMBE
2
 
 
ROCHDALE
18
 
 
1
1
2
1
17:00
FIN
EL2
BRADFORD
8
 
 
SCUNTHORPE
15
 
 
2
1
2
2
17:00
FIN
EL2
CAMBRIDGE UNITED
16
 
 
STEVENAGE
23
 
 
0
1
0
4
17:00
FIN
EL2
COLCHESTER
6
 
 
MACCLESFIELD
22
 
 
2
0
2
1
17:00
FIN
EL2
CREWE
4
 
 
CHELTENHAM
3
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
EL2
FOREST GREEN
9
 
 
SALFORD CITY
13
 
2
1
1
1
2
17:00
FIN
EL2
GRIMSBY
17
 
 
EXETER
2
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
EL2
NEWPORT COUNTY
11
 
 
SWINDON TOWN
1
 
 
1
0
2
0
17:00
FIN
EL2
NORTHAMPTON
6
 
 
MORECAMBE
24
 
 
2
0
4
1
17:00
FIN
EL2
OLDHAM
18
 
 
CARLISLE
21
 
 
1
1
1
1
17:00
FIN
EL2
PLYMOUTH
4
 
 
MANSFIELD
19
 
 
1
0
3
1
17:00
FIN
EL2
PORT VALE
10
 
 
LEYTON ORIENT
20
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
EL2
WALSALL
11
 
 
CRAWLEY TOWN
13
 
 
0
1
2
1
17:00
FIN
NL
AFC FYLDE
22
 
 
TORQUAY
13
 
 
1
2
2
3
17:00
FIN
NL
ALDERSHOT TOWN
16
 
1
CHORLEY
24
 
 
2
2
3
3
17:00
POST
NL
BARNET
11
 
 
DAGENHAM & REDBRIDGE
19
 
 
17:00
FIN
NL
EASTLEIGH
16
 
 
CHESTERFIELD
20
 
 
0
0
0
2
17:00
FIN
NL
EBBSFLEET UNITED
23
 
1
HARROGATE TOWN
2
 
 
0
1
0
2
17:00
FIN
NL
FC HALIFAX TOWN
7
 
 
MAIDENHEAD
19
 
 
1
1
5
2
17:00
FIN
NL
NOTTS COUNTY
6
 
 
DOVER
12
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
NL
SOLIHULL MOORS
9
 
1
BOREHAM WOOD
5
 
 
0
1
0
2
17:00
FIN
NL
STOCKPORT
8
 
 
SUTTON UTD
14
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
NL
WREXHAM
18
 
 
WOKING
10
 
1
1
0
3
0
17:00
FIN
NL
YEOVIL
3
 
1
HARTLEPOOL
11
 
 
2
1
2
2
17:00
POST
NLN
AFC TELFORD UTD
14
 
 
BLYTH SPARTANS
21
 
 
17:00
FIN
NLN
BRADFORD PARK AVENUE
22
 
 
BRACKLEY TOWN
3
 
 
0
1
1
2
17:00
FIN
NLN
CURZON ASHTON
20
 
 
FARSLEY CELTIC
8
 
 
2
0
4
0
17:00
FIN
NLN
DARLINGTON FC
12
 
 
ALFRETON
13
 
 
1
0
3
0
17:00
FIN
NLN
GATESHEAD
9
 
 
ALTRINCHAM
10
 
 
1
0
2
0
17:00
FIN
NLN
GUISELEY AFC
6
 
 
GLOUCESTER CITY
20
 
 
0
1
2
1
17:00
POST
NLN
KETTERING
17
 
 
HEREFORD
16
 
 
17:00
FIN
NLN
KIDDERMINSTER
19
 
 
SPENNYMOOR TOWN
7
 
 
1
1
1
1
17:00
FIN
NLN
KINGS LYNN
1
 
 
YORK
2
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
NLN
LEAMINGTON
15
 
 
CHESTER
3
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
NLN
SOUTHPORT
9
 
 
BOSTON UTD
5
 
 
0
1
1
3
17:00
FIN
NLS
BATH CITY
2
 
 
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
9
 
 
0
0
2
0
17:00
FIN
NLS
CHELMSFORD
9
 
 
EASTBOURNE BOROUGH
14
 
 
1
1
1
1
17:00
FIN
NLS
CONCORD RANGERS
11
 
 
WEYMOUTH
6
 
 
0
1
1
2
17:00
FIN
NLS
DORKING WANDERERS
6
 
 
BILLERICAY
15
 
 
1
2
4
4
17:00
FIN
NLS
DULWICH HAMLET
16
 
 
CHIPPENHAM
20
 
 
0
0
1
1
17:00
FIN
NLS
HAVANT & WATERLOOVILLE
3
 
 
WEALDSTONE
1
 
 
1
1
2
4
17:00
FIN
NLS
OXFORD CITY
13
 
 
BRAINTREE
17
 
 
0
0
1
4
17:00
FIN
NLS
SLOUGH TOWN
3
 
 
DARTFORD
7
 
1
1
0
1
0
17:00
FIN
NLS
ST ALBANS
19
 
 
MAIDSTONE UTD
8
 
 
0
0
1
0
17:00
POST
NLS
TONBRIDGE ANGELS
17
 
 
HAMPTON & RICHMOND
12
 
 
17:00
FIN
NLS
WELLING
20
 
 
HUNGERFORD TOWN
22
 
 
2
1
3
2
17:00
FIN
NPL
BAMBER BRIDGE
15
 
 
BUXTON
20
 
 
1
1
2
1
17:00
FIN
NPL
LANCASTER
2
 
 
SOUTH SHIELDS
1
 
 
1
1
1
2
17:00
FIN
NPL
MICKLEOVER SPORTS
7
 
 
GRANTHAM TOWN
17
 
 
1
1
4
1
17:00
FIN
NPL
MORPETH TOWN AFC
14
 
 
ASHTON UNITED
21
 
 
1
1
1
4
17:00
FIN
NPL
NANTWICH TOWN
6
 
 
HYDE UTD
11
 
 
4
0
4
0
17:00
FIN
NPL
RADCLIFFE FC
9
 
1
GAINSBOROUGH
16
 
1
0
2
0
2
17:00
FIN
NPL
SCARBOROUGH
11
 
 
MATLOCK TOWN
18
 
1
2
0
2
1
17:00
FIN
NPL
STAFFORD RANGERS
22
 
 
WARRINGTON TOWN
5
 
 
0
0
2
2
17:00
FIN
NPL
STALYBRIDGE
7
 
 
BASFORD UNITED
3
 
 
2
0
2
3
17:00
FIN
NPL
WHITBY
12
 
1
FC UTD OF MANCHESTER
3
 
 
0
0
1
2
17:00
FIN
NPL
WITTON ALBION
11
 
 
ATHERTON COLLIERIES AFC
17
 
 
1
1
2
1
17:00
FIN
SLC
AFC RUSHDEN & DIAMONDS
8
 
 
STRATFORD
19
 
 
2
1
4
2
 
17:00
FIN
SLC
ALVECHURCH
20
 
 
HEDNESFORD TOWN
8
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
SLC
BANBURY UNITED
7
 
 
PETERBOROUGH SPORTS
3
 
 
0
0
0
2
17:00
POST
SLC
BIGGLESWADE TOWN
12
 
 
BARWELL
10
 
 
17:00
FIN
SLC
COALVILLE
6
 
 
ROYSTON TOWN
4
 
 
0
2
1
4
17:00
FIN
SLC
KINGS LANGLEY
14
 
 
BROMSGROVE SPORTING FC
1
 
 
1
1
3
1
17:00
FIN
SLC
LOWESTOFT TOWN
16
 
 
REDDITCH
22
 
 
4
0
6
0
17:00
FIN
SLC
NEEDHAM MARKET
15
 
 
NUNEATON BOROUGH FC
8
 
 
1
2
1
3
17:00
FIN
SLC
RUSHALL OLYMPIC
5
 
 
HITCHIN
17
 
 
3
1
4
2
17:00
FIN
SLC
STOURBRIDGE
12
 
 
ST IVES
21
 
 
3
0
3
1
17:00
FIN
SLC
TAMWORTH
2
 
 
LEISTON FC
19
 
 
0
1
1
2
17:00
POST
SLS
BEACONSFIELD TOWN
21
 
 
TIVERTON
2
 
 
17:00
FIN
SLS
BLACKFIELD & LANGLEY
13
 
 
HARROW BOROUGH
14
 
 
0
0
2
0
17:00
POST
SLS
HARTLEY WINTNEY
18
 
 
METROPOLITAN POLICE
14
 
 
17:00
FIN
SLS
HAYES & YEADING
7
 
 
DORCHESTER
22
 
1
4
0
5
0
17:00
FIN
SLS
HENDON
17
 
 
GOSPORT BOROUGH
9
 
 
0
0
2
1
17:00
FIN
SLS
MERTHYR
12
 
 
FARNBOROUGH
11
 
 
2
0
2
0
17:00
POST
SLS
POOLE TOWN
7
 
 
WESTON SUPER MARE
8
 
 
17:00
FIN
SLS
SALISBURY FC
6
 
 
SWINDON SUPERMARINE
4
 
 
0
0
0
2
17:00
FIN
SLS
TAUNTON TOWN
5
 
 
WIMBORNE TOWN
15
 
 
2
0
3
0
17:00
FIN
SLS
TRURO CITY
2
 
1
CHESHAM UNITED
1
 
 
0
1
0
1
17:00
FIN
SLS
WALTON CASUALS
18
 
 
YATE TOWN
20
 
 
1
1
1
1
17:00
FIN
IPL
AFC HORNCHURCH
5
 
 
LEATHERHEAD
10
 
 
0
1
1
1
17:00
FIN
IPL
BISHOP S STORTFORD
16
 
 
MARGATE
13
 
 
0
1
2
2
17:00
FIN
IPL
BOGNOR REGIS
8
 
 
FOLKESTONE INVICTA
2
 
 
1
2
4
3
17:00
FIN
IPL
BRIGHTLINGSEA REGENT
19
 
 
WORTHING
1
 
 
0
2
0
3
17:00
FIN
IPL
CARSHALTON ATHLETIC
4
 
 
WINGATE & FINCHLEY
22
 
 
0
1
3
2
17:00
FIN
IPL
CHESHUNT FC
18
 
 
ENFIELD TOWN
7
 
 
2
2
2
3
17:00
FIN
IPL
CORINTHIAN CASUALS
21
 
 
BOWERS & PITSEA FC
17
 
 
0
1
0
1
17:00
FIN
IPL
CRAY WANDERERS FC
5
 
 
LEWES
17
 
 
2
1
2
1
17:00
FIN
IPL
EAST THURROCK UNITED
7
 
 
KINGSTONIAN
12
 
 
2
1
3
3
17:00
FIN
IPL
HARINGEY BOROUGH
12
 
 
POTTERS BAR TOWN
11
 
 
0
1
3
2
17:00
FIN
IPL
MERSTHAM
20
 
 
HORSHAM
3
 
 
1
0
1
0
17:00
FIN
FRC
BSC YOUNG BOYS
 
 
FC CHIASSO
 
 
 
1
0
2
1
 
17:00
FIN
FRC
DINAMO BUCURESTI
 
 
VFL BOCHUM
 
 
 
1
0
1
1
17:00
FIN
D1
ASHANTI GOLD SC
3
 
1
BEREKUM CHELSEA
1
 
 
0
0
0
1
 
17:00
FIN
CGB
FERALPISALO
7
 
 
FERMANA
14
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
PR
BALZAN FC
6
 
 
FLORIANA FC
1
 
 
1
1
1
3
TV
17:00
POST
E2
CHABAB RIADI SALMI
1
 
 
OLYMPIQUE DCHEIRA
12
 
 
 
17:00
POST
E2
CHABAB RIF HOCEIMA
15
 
 
MAGHREB FES
4
 
 
 
17:00
POST
E2
ITTIHAD KHEMISSET
6
 
 
TAS DE CASABLANCA
13
 
 
 
17:00
POST
E2
KAC KENITRA
8
 
 
AS SALE
11
 
 
 
17:00
POST
E2
KAWKAB A.C.MARRAKECH
10
 
 
CHABAB MOHAMMEDIA
2
 
 
 
17:00
POST
E2
RACING DE CASABLANCA
3
 
 
JEUNESSE BEN GUERIR
7
 
 
 
17:00
POST
E2
WYDAD FES
5
 
 
CHABAB ATLAS KHENIFRA
9
 
 
 
17:00
POST
E2
WYDAD TEMARA
14
 
 
SIDI KACEM
16
 
 
 
17:00
FIN
PR
BALLYMENA UNITED
9
 
 
GLENAVON FC
8
 
 
0
1
0
3
17:00
FIN
PR
CARRICK RANGERS
9
 
 
CLIFTONVILLE FC
5
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
PR
CRUSADERS FC
5
 
 
LARNE
6
 
 
3
0
3
0
17:00
FIN
PR
INSTITUTE FC
11
 
 
GLENTORAN FC
1
 
 
0
2
0
2
17:00
FIN
PR
LINFIELD
3
 
 
DUNGANNON SWIFTS
10
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
PR
WARRENPOINT TOWN
12
 
1
COLERAINE FC
5
 
 
0
1
0
4
17:00
FIN
CH
BALLYCLARE COMRADES
8
 
 
DERGVIEW
11
 
 
0
0
2
0
17:00
FIN
CH
DUNDELA
5
 
1
LOUGHGALL
3
 
 
1
1
1
1
17:00
FIN
CH
PORTADOWN FC
1
 
 
BALLINAMALLARD UTD
2
 
 
2
2
3
3
17:00
POST
PIL
ANNAGH UNITED
1
 
 
PORTSTEWART
2
 
 
17:00
POST
PIL
ARMAGH CITY
9
 
 
DOLLINGSTOWN
5
 
 
17:00
FIN
PIL
ARMAGH CITY
9
 
 
TOBERMORE UNITED
11
 
 
1
0
2
0
17:00
POST
PIL
BANGOR FC
4
 
 
LISBURN DISTILLERY
6
 
 
17:00
POST
PIL
MOYOLA PARK
8
 
 
LIMAVADY UNITED
7
 
 
17:00
POST
PIL
NEWINGTON YOUTH CLUB
3
 
 
TOBERMORE UNITED
11
 
 
17:00
FIN
LP
OLIVEIRENSE
14
 
 
FEIRENSE
11
 
 
0
1
1
1
17:00
POST
SL2
ALBION ROVERS
8
 
 
EDINBURGH CITY
2
 
 
17:00
FIN
SL2
ANNAN ATHLETIC
4
 
 
STIRLING ALBION
5
 
 
0
1
2
3
17:00
POST
SL2
BRECHIN
10
 
 
QUEENS PARK
6
 
 
17:00
FIN
SL2
COVE RANGERS
1
 
 
COWDENBEATH
3
 
1
2
0
3
1
17:00
FIN
SL2
ELGIN CITY
6
 
 
STENHOUSEMUIR
8
 
 
0
2
2
3
17:00
FIN
4R
ABERDEEN
 
 
DUMBARTON
 
1
 
0
0
1
0
17:00
FIN
4R
ALLOA ATHLETIC
 
 
INVERNESS CT
 
 
 
1
1
2
3
17:00
FIN
4R
ARBROATH
3
 
FALKIRK
 
2
 
0
0
0
0
17:00
FIN
4R
AYR UTD
 
 
ROSS COUNTY
 
2
 
1
0
1
0
17:00
FIN
4R
BONNYRIGG ROSE
3
 
CLYDE
 
3
 
0
0
0
1
17:00
FIN
4R
EAST KILBRIDE
2
 
BSC GLASGOW
 
2
 
0
3
1
3
17:00
FIN
4R
HAMILTON ACADEMICAL
1
 
EDINBURGH CITY
 
1
 
3
0
5
0
17:00
FIN
4R
HEART OF MIDLOTHIAN
 
 
AIRDRIEONIANS
 
 
 
1
0
5
0
17:00
FIN
4R
KILMARNOCK
 
 
QUEENS PARK
 
 
 
3
0
6
0
17:00
FIN
4R
LIVINGSTON
2
 
RAITH ROVERS
 
1
 
0
1
3
1
17:00
FIN
4R
ST JOHNSTONE
 
 
MORTON
 
 
 
1
0
3
0
17:00
FIN
4R
ST MIRREN
1
 
BROXBURN ATHLETIC
 
3
 
0
0
3
0
17:00
FIN
PD
REAL MADRID
1
3
 
SEVILLA
4
1
 
0
0
2
1
TV
17:00
FIN
SD
NUMANCIA
7
 
 
SPORTING GIJON
14
 
 
1
0
2
0
TV
17:00
FIN
SD LEIOA
11
 
 
CD IZARRA
19
 
 
1
1
3
1
17:00
FIN
PDW
BARCELONA (W)
1
 
 
RAYO VALLECANO (W)
7
 
 
2
0
3
1
16:45
FIN
D1W
PARIS SAINT GERMAIN (W)
2
 
 
MARSEILLE (W)
11
 
 
8
0
11
0
16:30
FIN
D1
GD INTERCLUBE
9
 
 
SAGRADA ESPERANCA
6
 
 
1
0
2
0
16:30
FIN
BL
1899 HOFFENHEIM
7
2
 
EINTRACHT FRANKFURT
11
2
 
0
1
1
2
TV
16:30
FIN
BL
FC AUGSBURG
10
 
 
BORUSSIA DORTMUND
4
1
 
1
0
3
5
TV
16:30
FIN
BL
FC KOLN
15
3
 
VFL WOLFSBURG
9
3
 
2
0
3
1
TV
16:30
FIN
BL
FORTUNA DUSSELDORF
16
4
 
WERDER BREMEN
17
4
1
0
0
0
1
TV
16:30
FIN
BL
FSV MAINZ 05
15
4
 
SC FREIBURG
6
2
 
0
2
1
2
TV
16:00
FIN
D1
ONZE BRAVOS
8
 
 
DESPORTIVO HUILA
5
 
 
0
0
2
1
16:00
FIN
GS
NSI RUNAVIK
1
 
 
AB ARGIR
10
 
 
3
0
3
0
 
16:00
FIN
R32
BELFORT
 
 
NANCY
 
 
1
1
1
3
1
TV
16:00
FIN
R32
GONFREVILLE
 
 
LILLE
 
 
 
0
0
0
2
TV
16:00
FIN
FRC
ACADEMICA CLINCENI
 
 
QARABAG
 
 
 
1
1
2
2
 
16:00
FIN
FRC
AL-ARABI SC
 
 
RED BULL SALZBURG
 
 
 
0
2
0
6
 
16:00
FIN
FRC
BANIK OSTRAVA
 
 
MSK ZILINA
 
 
 
0
0
0
2
 
16:00
FIN
FRC
BEROE
 
 
FC BOTOSANI
 
 
 
1
1
2
1
16:00
FIN
FRC
BOTEV PLOVDIV
 
 
FC OLEKSANDRIYA
 
 
 
0
1
0
4
16:00
FIN
FRC
DINAMO ZAGREB
 
 
SLOVACKO
 
 
1
0
0
2
1
 
16:00
FIN
FRC
FC HEIDENHEIM
 
 
BEIJING GUOAN
 
 
 
2
0
5
2
 
16:00
FIN
FRC
FC ST. PAULI
 
 
ARMINIA BIELEFELD
 
 
 
0
1
4
3
16:00
FIN
FRC
FC UNIVERSITATEA CRAIOVA
 
 
POGON SZCZECIN
 
 
 
1
2
1
3
 
16:00
FIN
FRC
FC WELS
 
 
LASK LINZ
 
 
 
1
2
1
5
 
16:00
FIN
FRC
FC WURZBURGER KICKERS
 
 
JAHN REGENSBURG
 
 
 
1
1
2
2
 
16:00
FIN
FRC
FCSB
 
 
KARLSRUHER SC
 
 
 
0
0
1
0
 
16:00
FIN
FRC
KAPFENBERGER SV
 
 
WOLFSBERGER AC
 
 
 
3
3
3
5
 
16:00
FIN
FRC
LUDOGORETS
 
 
WISLA PLOCK
 
 
 
2
0
2
0
16:00
FIN
FRC
ORENBURG
 
 
SLOVAN BRATISLAVA
 
 
 
0
1
0
1
 
16:00
FIN
FRC
SERVETTE FC
 
 
FC STADE LS OUCHY
 
 
 
0
1
1
1
 
16:00
FIN
FRC
STURM GRAZ
 
 
VFL OSNABRUCK
 
 
 
0
1
1
3
 
16:00
FIN
ISL
ATLETICO DE KOLKATA
1
 
 
FC GOA
2
 
 
0
0
2
0
 
16:00
FIN
A
LAZIO
3
1
 
SAMPDORIA
16
2
1
3
0
5
1
TV
16:00
FIN
B
CREMONESE
17
2
1
VENEZIA
16
2
 
0
0
0
0
TV
16:00
FIN
B
JUVE STABIA
14
1
 
EMPOLI
16
3
 
1
0
1
0
16:00
FIN
B
LIVORNO
20
3
1
VIRTUS ENTELLA
4
3
1
3
1
4
4
16:00
FIN
B
TRAPANI
19
3
1
ASCOLI
7
3
1
1
1
3
1
16:00
FIN
CGA
ALBINOLEFFE
6
 
 
PRO VERCELLI
14
 
 
1
0
2
0
16:00
FIN
CGA
GOZZANO
17
 
 
PISTOIESE
11
 
 
0
1
1
1
16:00
FIN
CGA
PIANESE
15
 
 
GIANA ERMINIO
20
 
 
1
1
1
2
16:00
FIN
CGA
RENATE
3
 
 
ALESSANDRIA
8
 
 
1
0
1
0
16:00
FIN
CGB
CESENA
13
 
 
VIRTUS VERONA
10
 
 
0
1
3
3
16:00
FIN
CGB
IMOLESE
16
 
 
REGGIO AUDACE
2
 
1
1
1
1
2
16:00
FIN
CGB
SAMBENEDETTESE
7
 
1
VIS PESARO
12
 
 
0
0
0
1
16:00
FIN
BP
YOUSSOUFIA BERRECHID
11
 
 
FUS RABAT
6
 
 
0
0
1
1
 
16:00
FIN
CH
KNOCKBREDA
12
 
 
HARLAND & WOLFF WELDERS
9
 
 
1
2
2
6
16:00
FIN
CH
QUEENS UNIVERSITY
7
 
 
NEWRY CITY FC
4
 
 
0
1
0
1
16:00
FIN
SL
ISTANBUL BASAKSEHIR
2
2
 
YENI MALATYASPOR
8
4
 
4
0
4
1
TV
15:30
FIN
D1W
DIJON (W)
10
 
 
SOYAUX (W)
8
 
 
1
1
1
4
15:30
FIN
D1W
FC FLEURY 91 (W)
8
 
 
GUINGAMP (W)
5
 
 
0
1
0
2
15:30
FIN
D1W
MONTPELLIER (W)
4
 
1
PARIS FC (W)
7
 
1
1
0
1
2
15:30
FIN
D1W
REIMS (W)
8
 
 
METZ (W)
12
 
 
0
0
1
0
15:30
FIN
FRC
NK SLAVEN BELUPO
 
 
ZALAEGERSZEGI TE
 
 
 
0
1
1
2
 
15:30
FIN
FRC
VFB STUTTGART
 
 
MOL FEHERVAR FC
 
 
 
2
0
3
1
15:30
FIN
CGC
PICERNO
16
 
 
VITERBESE CASTRENSE
8
 
 
0
0
0
1